http://kariera.mk

Befasohet Fjolla Morina, merr dhuratë veturën super-luksoze

para 6 dite - Iliria News

Fjolla ka marrë një dhuratë të shtrenjtë. Fjolla Morina ka pranuar një dhuratë super-luksoze, bëhet fjalë për një veturë të tipit “Audi Q7”, e cila e priti atë në vendin ku po pushonte, shkruan lajmi.net....

Fjolla Morina merr dhuratë një makinë super luksoze

para 6 dite - Klan

Fjolla Morina merr dhuratë një makinë super luksoze Disa ditë më parë këngëtarja e njohur Fjolla Morina ka njoftuar e lumtur përmes “Instagramit” se ka blerë një vilë mjaft moderne. Por mesa duket lumturia...

Befasohet Fjolla Morina, merr dhuratë super luksoze

para 6 dite - Syri

Këngëtarja bukuroshe Fjolla Morina ka marrë një dhuratë super të shtrenjtë që e ka lënë të befasuar ditën e djeshme. Ajo mori një makinë të tipit “Audi Q7”. Këtë gjë, këngëtarja e bëri të ditur me anë...

Fjolla Morina surprizohet nga i dashuri misterioz, merr dhuratën luksoze

para 6 dite - NOA

Këngëtarja seksi, Fjolla Morina, është treguar shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj personale. Gjithnjë e ka e mbajtur larg vëmendjes së mediave dhe fansave të shumtë. Mirëpo, së fundmi Fjolla...

Befasohet Fjolla Morina, merr dhuratë veturën super-luksoze

para 6 dite - Tetova Sot

Fjolla ka marrë një dhuratë të shtrenjtë. Fjolla Morina ka pranuar një dhuratë super-luksoze, bëhet fjalë për një veturë të tipit “Audi Q7”, e cila e priti atë në vendin ku po pushonte. Këtë gjë, këngëtarja...

Befasohet Fjolla Morina, merr dhuratë veturën super-luksoze

para 6 dite - Arbresh

Fjolla ka marrë një dhuratë të shtrenjtë. Fjolla Morina ka pranuar një dhuratë super-luksoze, bëhet fjalë për një veturë të tipit “Audi Q7”, e cila e priti atë në vendin ku po pushonte. Këtë gjë, këngëtarja...

Befasohet Fjolla Morina, merr dhuratë makinën super luksoze (FOTO LAJM)

para 6 dite - Albeu

Fjolla ka marrë një dhuratë të shtrenjtë. Fjolla Morina ka pranuar një dhuratë super-luksoze, bëhet fjalë për një veturë të tipit “Audi Q7”, e cila e priti atë në vendin ku po pushonte. Këtë gjë, këngëtarja...

Fjolla Morina mbetet pa fjalë, këngëtarja merr dhuratën super-luksoze

para 7 dite - Syri

Fjolla nëpërmjet postimeve në rrjete sociale bëri të ditur se i kanë dhuruar një makinë tëtipit “Audi Q7”. Këngëtarja mbetet pa fjalë në momentin që sheh makinën e më pas pozon para saj me “O Zot,surprizë”,...

Fotot/ Fjolla Morina ngel pa fjalë, merr dhuratë makinën super-luksoze

para 7 dite - Top Channel

Këngëtarja bukuroshe  Fjolla Morina  ka marrë një dhuratë super të shtrenjtë që e ka lënë të befasuar ditën e sotme. Këngëtarja bukuroshe  Fjolla Morina  ka marrë një dhuratë super të shtrenjtë që e ka...

Befasohet me veturë luksoze Fjolla Morina

para 7 dite - Sinjali

Fjolla Morina ka pranuar një veturë luksoze si befasi, shkruan Gazeta Sinjali Bëhet fjalë për një veturë të tipit “Audi Q7”, e cila e priti atë në vendin ku po pushonte. Këngëtarja e bëri të ditur këtë...

Fjolla Morina merr dhuratë veturën super-luksoze

para 7 dite - Neshesh

Fjolla ka marrë një dhuratë të shtrenjtë. Fjolla Morina ka pranuar një dhuratë super-luksoze, bëhet fjalë për një veturë të tipit “Audi Q7”, e cila e priti atë në vendin ku po pushonte, shkruan lajmi.net....

Surprizohet Fjolla Morina, merr dhuratën luksoze nga i dashuri misterioz

para 7 dite - Gazeta Telegraf

Këngëtarja seksi, Fjolla Morina, është treguar shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj personale. Gjithnjë e ka e mbajtur larg vëmendjes së mediave dhe fansave të shumtë. Mirëpo, së fundmi Fjolla...

Befasohet Fjolla Morina, merr dhuratë veturën super-luksoze

para 7 dite - Gazeta Express

Rozë Gazeta Express 15/09/2020 14:58 Fjolla ka marrë një dhuratë të shtrenjtë. Fjolla Morina ka pranuar një dhuratë super-luksoze, bëhet fjalë për një veturë të tipit “Audi Q7”, e cila e priti atë në vendin...

Fjolla Morina suprizohet nga i dashuri misterioz, merr dhuratën luksoze

para 7 dite - BalkanWeb

TIRANE Së fundmi, Fjolla Morina publikoi një video të momentit kur surprizohet nga një mashkull, i cili i bën dhuratë një makinë “Audi Q7”. Nuk dihet ende kush ka qenë personi që i ka dhuruar këngëtares...

Fjolla Morina merr dhuratë veturën super-luksoze

para 7 dite - Ina

Fjolla ka marrë një dhuratë të shtrenjtë. Fjolla Morina ka pranuar një dhuratë super-luksoze, bëhet fjalë për një veturë të tipit “Audi Q7”, e cila e priti atë në vendin ku po pushonte, shkruan lajmi.net....

FOTO/ Surprizohet Fjolla Morina, merr dhuratën luksoze nga i dashuri misterioz

para 7 dite - ABC News

Këngëtarja seksi, Fjolla Morina, është treguar shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj personale. Gjithnjë e ka e mbajtur larg vëmendjes së mediave dhe fansave të shumtë. Mirëpo, së fundmi Fjolla...

Fjolla Morina merr dhuratën luksoze nga i dashuri misterioz

para 7 dite - Epoka e Re

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, është treguar shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj personale. Gjithnjë e ka e mbajtur larg vëmendjes së mediave dhe fansave të shumtë. Së fundmi, Fjolla publikoi...

Fjolla Morina merr dhuratën luksoze nga i dashuri, këngëtarja suprizohet me makinën luksoze

para 7 dite - Almakos

Së fundmi, Fjolla Morina publikoi një video të momentit kur surprizohet nga një mashkull, i cili i bën dhuratë një makinë “Audi Q7”.Nuk dihet ende kush ka qenë personi që i ka dhuruar këngëtares këtë makinë...

Fjolla Morina pranon dhuratë veturën e tipit “Audi Q7”

para 7 dite - GazetaBlic

Data 14 shtator ka qenë e veçantë për Fjolla Morinën, shkruan GazetaBlic. Këngëtarja mbrëmë ka pranuar një dhuratë, veturë të tipit Audi Q7. Videot nga ky moment surprizë për të i ka publikuar vet këngëtarja,...

Fjolla Morina merr dhuratë veturën super-luksoze

para 7 dite - Lajmi.net

Fjolla Morina ka pranuar një dhuratë super-luksoze, bëhet fjalë për një veturë të tipit “Audi Q7”, e cila e priti atë në vendin ku po pushonte, shkruan lajmi.net. Këtë gjë, këngëtarja e bëri të ditur me...

Fjolla merr dhuratën luksoze, por kush është mashkulli që e suprizoi?

para 7 dite - Syri

Jeta private e Fjolla Morinës zgjon gjithmonë kureshtje, mirëpo ajo gjithmonë është treguar enigmatike në këtë pjesë. Së fundmi, këngëtarja shqiptare ka publikuar një video në Instastory, ku shihet që...

Fjolla Morina pranon dhuratë luksoze, bëhet me veturë të tipit “Audi Q7”

para 7 dite - Zhurnal

Ndonjëherë ani pse nuk ka ndonjë ditë speciale, dhuratat për personat e dashur janë mëse të pranuara. Kështu ka ndodhur me këngëtaren e njohur, Fjolla Morina, për të cilën dita e djeshme (e hënë) ka qenë...

Fjolla Morina pranon dhuratë luksoze, bëhet me veturë të tipit “Audi Q7”

para 7 dite - Telegrafi

Ndonjëherë ani pse nuk ka ndonjë ditë speciale, dhuratat për personat e dashur janë mëse të pranuara. Kështu ka ndodhur me këngëtaren e njohur, Fjolla Morina, për të cilën dita e djeshme (e hënë) ka qenë...

Fjolla Morina merr dhuratë veturën super-luksoze

para 7 dite - Arbresh

Fjolla ka marrë një dhuratë të shtrenjtë. Fjolla Morina ka pranuar një dhuratë super-luksoze, bëhet fjalë për një veturë të tipit “Audi Q7”, e cila e priti atë në vendin ku po pushonte, shkruan lajmi.net....

Fjolla Morina pranon dhuratë luksoze, bëhet me veturë të tipit “Audi Q7”

para 7 dite - Periskopi

Ndonjëherë ani pse nuk ka ndonjë ditë speciale, dhuratat për personat e dashur janë mëse të pranuara. Kështu ka ndodhur me këngëtaren e njohur, Fjolla Morina, për të cilën dita e djeshme (e hënë) ka qenë...

Fjolla Morina pranon dhuratë luksoze, bëhet me veturë të tipit “Audi Q7”

para 7 dite - Ekonomia Online

Ndonjëherë ani pse nuk ka ndonjë ditë speciale, dhuratat për personat e dashur janë mëse të pranuara. Kështu ka ndodhur me këngëtaren e njohur, Fjolla Morina, për të cilën dita e djeshme (e hënë) ka qenë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK