http://kariera.mk

Malajziasi gjen video e selfie qesharake të një majmuni në telefonin e humbur

para 3 dite - Koha.net

Një malajzias e gjeti telefonin e humbur në një vend që njihet si xhungël, e që ai dhe familja e tij shumë pranë kanë ndërtuar një shtëpizë. Por kur gjeti telefonin, u befasua me fotot dhe videot që ishin...

Malaziasi gjen video e selfie qesharake të një majmuni në telefonin e humbur

para 3 dite - Koha.net

Një malazias e gjeti telefonin e humbur në një vend që njihet si xhungël, e që ai dhe familja e tij shumë pranë kanë ndërtuar një shtëpizë. Por kur gjeti telefonin, u befasua me fotot dhe videot që ishin...

Ia vodhi telefonin, majmuni ia “mbushë” galerinë me ‘selfie’ të riut

para 3 dite - Flaka

Një burrë malajzian u shtang kur gjeti një seri ‘selfie’-sh ’të majmunit në telefonin e tij, pasi primati i vodhi pajisjen nga shtëpia e tij. Zackrydz Rodzi, 20 vjeç, një student nga qyteti Batu Pahat,...

Ia vodhi telefonin, majmuni ia “mbushë” galerinë me ‘selfie’ të riut

para 3 dite - Shprehja

Zackrydz Rodzi, 20 vjeç, një student nga qyteti Batu Pahat, në jug të Malajzisë, tha se ai shkoi të flinte me telefon pranë shtratit të tij të Premten në mbrëmje, por u zgjua të Shtunën për ta parë atë...

“Ndodh një herë në shekull”/ I humbi telefoni, studenti e gjen të mbushur me selfie majmunësh

para 3 dite - Panorama

Një malajzian thotë se gjeti selfie dhe video majmunësh në telefonin e tij të zhdukur një ditë pasi e mori atë në xhungël pas shtëpisë së tij. Përmbajtja – përfshirë pamjet e një majmuni që duket se po...

Ia vodhi telefonin, majmuni ia “mbushë” galerinë me ‘selfie’ të riut

para 3 dite - Lajmi.net

Zackrydz Rodzi, 20 vjeç, një student nga qyteti Batu Pahat, në jug të Malajzisë, tha se ai shkoi të flinte me telefon pranë shtratit të tij të Premten në mbrëmje, por u zgjua të Shtunën për ta parë atë...

para 4 dite - Ora news

Telefoni i një studenti malazjan ishte zhdukur teksa ai ishte duek fjetur në shtëpinë e tij. Mënyra se si u zhduk mbeti e paqartë dhe ai mendoi që e kishte humbur telefonin e tij derisa e gjeti atë në...

I humbet telefoni, e gjen pas disa ditësh me foto selfie të një majmuni

para 4 dite - Medial

Një djalosh në Malajzi tha se kishte gjetur foto selfie dhe video të një majmuni në telefonin e tij të humbur prej disa ditësh të cilët e kishte gjetur në xhungël pas shtëpisë së tij. Përmbajtjet, përfshirë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK