http://kariera.mk

Burri që në vend të maskës rreth ftyrës mban gjarprin gjigant

para një jave - Flaka

Pasagjerët e një autobusi në Manchester janë bërë dëshmitarë të një ngjarje aspak të zakontë. Një zotëri, i cili po udhëtonte me autobusin e linjës Swinton-Manchester mbante rreth qafës një gjarpër gjigant....

Burri që në vend të maskës rreth ftyrës mban gjarprin gjigant

para një jave - Shprehja

Megjithëse kjo skenë në pamje të parë mund të duket tepër e frikshme, pasagjerët e tjerë që kanë udhëtuar bashkë me burrin janë shprehur se janë argëtuar së tepërmi. Për mediat vendase ata thanë: “Nuk...

Në vend të maskës, fytyrën e kishte mbuluar me gjarpër – pasagjerët shikojnë të habitur burrin në autobus

para një jave - Telegrafi

Shumë shtetet e kanë bërë të obligueshme bartjen e maskës mbrojtëse në transportin publik, por disa qytetarë kanë gjetur metoda të pazakonta për ta mbuluar fytyrën. Një burrë nga Britania e Madhe ka habitur...

Burri që në vend të maskës rreth ftyrës mban gjarprin gjigant

para një jave - Lajmi.net

Megjithëse kjo skenë në pamje të parë mund të duket tepër e frikshme, pasagjerët e tjerë që kanë udhëtuar bashkë me burrin janë shprehur se janë argëtuar së tepërmi. Për mediat vendase ata thanë: “Nuk...

E pazakontë! Habit burri në Britani, në vend të “maskës” mban rreth fytyrës gjarprin gjigant

para një jave - Top Channel

Pasagjerët e një autobusi në Manchester janë bërë dëshmitarë të një ngjarje aspak të zakontë. Një zotëri, i cili po udhëtonte me autobusin e linjës Swinton-Manchester mbante rreth qafës një gjarpër gjigant....

Protasta anti-COVID! Sapo i hipin urbanit vendos gjarprin në vend të maskës, terrorizohen udhëtarët (FOTO)

para një jave - NOA

Policia ndërhyri pas denoncimit se një burrë kishte vënë një gjarpër të madh në vend të një maske fytyre, ndërsa po udhëtonte dje me një autobus në Salford. Burri përdori zvarranikun e madh, i cili varej...

Do të uleshit pranë tij? Pasagjeri futet në autobus me gjarprin rreth fytyrës

para një jave - Vizion Plus

Një qytetar u fut në një autobus në Manchester me një gjarpër të mbështjellë rreth qafës. Ai e kishte zvarranikun rreth fytyrës dhe hundës kur hyri në fillim, duke shkaktuar tronditje tek udhëtarët e tjerë....

E vendosi gjarprin në vend të maskës për fytyrë

para një jave - Shprehja

Burri përdori gjarprin, i cili varej rreth qafës së tij, ndërsa hipi në autobus për në Mançester në rrethinën Salford, transmeton lajmi.net. Pasagjerët e tronditur vështruan të habitur ndërsa burri largoi...

Në vend të një maske përdori gjarpërin për të mbuluar fytyrën

para një jave - Gazeta e re

Pasagjerët e autobusëve gati se kishin një përshtatje të hidhur pasi panë dje një burrë  me një gjarpër të madh  ndërsa po udhëtonte me një autobus në Salford. Burri përdori gjarpërin e madh, i cili varej...

E vendosi gjarprin në vend të maskës për fytyrë

para një jave - Lajmi.net

Burri përdori gjarprin, i cili varej rreth qafës së tij, ndërsa hipi në autobus për në Mançester në rrethinën Salford, transmeton lajmi.net. Pasagjerët e tronditur vështruan të habitur ndërsa burri largoi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK