http://kariera.mk

Ava Max flet për ngacmimet gjatë fëmijërisë

para 3 dite - RTK

Këngëtarja shqiptare, Ava Max, është bërë sensacion kohëve të fundit në industrinë muzikore. Por, para se të mbërrijmë në këtë fazë, Ava ka kaluar në disa periudha mjaft të vështira, shkruan The Sun ....

“Ma kanë futur kokën në tualet”, Ava Max flet për ngacmimet gjatë fëmijërisë

para 3 dite - Zhurnal

Këngëtarja shqiptare, Ava Max, është bërë sensacion kohëve të fundit në industrinë muzikore. Por, para se të mbërrijmë në këtë fazë, Ava ka kaluar në disa periudha mjaft të vështira, shkruan The Sun ....

“S’doja të shkoja”/ Ava Max tregon bullizmin që ka përjetuar në shkollë: Më fusnin kokën në tualet

para 3 dite - Java News

Këngëtarja me origjinë shqiptare Ava Max ka kaluar disa periudha mjaft të vështira në jetën e saj, shkruan The Sun. 26-vjeçarja është kthyer pas në kohë, duke kujtuar bullzimin që i është bërë gjatë fëmijërisë....

Trondit këngëtarja me famë botërore, flet për bullizmin gjatë fëmijërisë

para 3 dite - Syri

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Ava Max është bërë sensacion kohëve të fundit në industrinë muzikore. Ajo ka arritur që shumë shpejt të jetë ndër artistet më të njohura në zhanrin ‘pop’. Në një intervistë...

“Ma kanë futur kokën në tualet”, Ava Max flet për bullizmin që ka përjetuar gjatë fëmijërisë

para 3 dite - BalkanWeb

SHBA Ava Max ëhtë një nga kënëgëtares shqiptare që ka krijuar një karrierë të suksesshme në SHBA dhe këngët e saj dëgjohen në mbarë botën. Por, para se të mbërrinte në këtë fazë, Ava ka kaluar disa periudha...

“Ma kanë futur kokën në tualet”, Ava Max flet për ngacmimet gjatë fëmijërisë

para 3 dite - Telegrafi

Këngëtarja shqiptare, Ava Max, është bërë sensacion kohëve të fundit në industrinë muzikore. Por, para se të mbërrijmë në këtë fazë, Ava ka kaluar në disa periudha mjaft të vështira, shkruan The Sun ....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK