http://kariera.mk

Legjenda e muzikës shqipe, sa vjeç mbush sot Sabri Fejzullahu (FOTO LAJM)

para 3 dite - Albeu

Plot 40 vite karrierë muzikore, Sabri Fejzullahu është kthyer në lëgjendën e muzikës shqipe dhe sot feston 73 vjetorin. Familjarët kanë festë dhe patjetër urimet në rrjet kanë nisur mënjëherë. Urime i...

Urimi i veçantë i Ermalit në ditëlindjen e 73-të të Sabriut: Urime i pazëvendësueshmi i Shqiptarisë

para 3 dite - Zhurnal

Këngëtari i njohur shqiptar, Sabri Fejzullahu, feston sot (e mërkurë) ditëlindjen e tij të 73-të. Me këtë rast, ai ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e tij. Por një nga urimet më...

Urimi i veçantë i Ermalit në ditëlindjen e 73-të të Sabriut: Urime i pazëvendësueshmi i Shqiptarisë

para 3 dite - Telegrafi

Këngëtari i njohur shqiptar, Sabri Fejzullahu, feston sot (e mërkurë) ditëlindjen e tij të 73-të. Me këtë rast, ai ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e tij. Por një nga urimet më...

Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen, urohet nga e gjithë estrada

para 3 dite - Lajmi.net

I lindur më 16 shtator të vitit 1947, ai sot mbush 73 vjet. Megjithëse i takon një gjenerate më të vjetër të këngëtarëve, këngëtari vazhdon të zë vend në muzikën argëtuese të Kosovës dhe të jetë mjaftë...

Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen, sa vjeç mbush legjenda e muzikës shqipe

para 3 dite - ABC News

Dita e sotme është e veçantë për familjen Fejzullahu, pasi më i madhi po feston ditëlindjen Këngëtari, Sabri Fejzullahu, i cili numëron një karrierë muzikore mbi 40 vite, mbush plot 73 vite jetë. Urime...

Sabri Fejzullahu e ka ditëlindjen, Ermali e uron me fjalët me tw mira

para 3 dite - OraInfo

Sot shënon 73 vjetorin e lindjes, por për këngëtarin e madh Sabri Fejzullahun vërtetë vitet janë numra. Kjo ngase ai ende është aktiv në muzikë duke i sfiduar edhe të rinjtë, shkruan portali rtv21. Ermal...

Sabri Fejzullahu po feston ditëlindjen e 73-të

para 3 dite - GazetaBlic

Dita e sotme është e veçantë për familjen Fejzullahu, shkruan GazetaBlic. Këngëtari i cili numëron një karrierë muzikore mbi 40 vite po feston ditëlindjen e tij të 73-të. Urime i parë për Sabri Fejzullahun...

Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen, urohet nga e gjithë estrada

para 3 dite - Lajm

Një ndër ikonat më të mëdha të muzikës shqiptare, Sabri Fejullahu, feston sot ditëlindjen. I lindur më 16 shtator të vitit 1947, ai sot mbush 73 vjet. Megjithëse i takon një gjenerate më të vjetër të këngëtarëve,...

Urimi i veçantë i Ermalit në ditëlindjen e 73-të të Sabriut

para 3 dite - Ekonomia Online

Këngëtari i njohur shqiptar, Sabri Fejzullahu, feston sot (e mërkurë) ditëlindjen e tij të 73-të. Me këtë rast, ai ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e tij. Por një nga urimet më...

Sabri Fejzullahu po feston ditëlindjen e 73-të

para 3 dite - Bota Press

Dita e sotme është e veçantë për familjen Fejzullahu.Këngëtari i cili numëron një karrierë muzikore mbi 40 vite po feston ditëlindjen e tij të 73-të. Urime i parë për Sabri Fejzullahun ka ardhur nga bashkëshortja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK