http://kariera.mk

Horoskopi e mërkurë 16 shtator 2020

para 4 dite - Iliria News

Dashi Keni kaluar një periudhë të mbushur me tensione, të cilat do të jenë të pranishme edhe gjatë kësaj të mërkure në dashuri. Mundohuni që të ruani qetësinë, pasi ka ardhur momenti për të bërë disa zgjedhje...

Horoskopi 16 Shtator 2020

para 4 dite - Klan

Horoskopi 16 Shtator 2020 Dashi- Atmosfera është e mbushur me mundësi konstruktive, sidomos në punë dhe në çështjet financiare. Njohjet e reja dhe takimet nuk do të mungojnë. Demi- Ndikimi i Mërkurit dhe...

Ja parashikimi i yjeve për ju/ Horoskopi 16 shtator

para 4 dite - Java News

Dashi Për sa i përket argëtimit dita e sotme nuk do të premtojë ndonjë mrekulli. Ekziston një ndjenë paqeje falë një ekulibri të fortë emocional. Atmosferë e qetë, ideale për t’iu përkushtuar punës dhe...

Shenjat që do t’i përcjellë fati gjatë ditës së sotme

para 4 dite - GazetaBlic

Dashi Hëna do të ketë ndikim të favorshëm dhe në dashuri duhet të kuptoni se kush është në anën tuaj dhe kush jo. Sa i takon punës, pavarësisht tensioneve të muajve të fundit, do të jeni gati për të pritur...

Horoskopi për sot: E mërkurë, 16 Shtator 2020!

para 4 dite - NOA

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë 16 shtator 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit...

HOROSKOPI/ E mërkurë, 16 shtator: Çfarë fati do të kenë sot beqarët

para 4 dite - Albeu

Dashi Atmosfera është e mbushur me mundësi konstruktive, sidomos në punë dhe në çështjet financiare. Jeta sociale paraqitet e mirë. Njohje të reja dhe takime nuk do të mungojnë. Demi Ndikimi i Mërkurit...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 16 shtator 2020

para 4 dite - Vizion Plus

Dashi Situata juaj e dashurisë nuk është sigurisht më e mira, në fakt nesër do të ketë shumë nervozizëm. Gjatë ditës mund të ketë tensione të vogla në vendin e punës, kini kujdes. Demi Polemikat në dashuri...

Dashuria dhe paratë, çka ju thotë horoskopi sot

para 4 dite - Lajmi.net

Dashi Një ditë e bukur kjo e sotmja për të realizuar disa projekte të lëna përgjysmë. Mundësitë janë të shumta që përfitimet financiare të jenë të kënaqshme. Në raport me partnerin, energjia pozitive n...

Zbuloni surprizat e yjeve për sot, 16 shtator 2020

para 4 dite - Shekulli

Publikuar më 16.09.2020 nga Enida Vërça Dashi Mundohuni që të ruani qetësinë, pasi ka ardhur momenti për të bërë disa zgjedhje me rëndësi në punë dhe në jetë. Nuk duhet të pretendoni që të zgjidhni gjithçka...

para 4 dite - Ora news

Dashi Për sa i përket argëtimit dita e sotme nuk do të premtojë ndonjë mrekulli. Ekziston një ndjenë paqeje falë një ekulibri të fortë emocional. Atmosferë e qetë, ideale për t’iu përkushtuar punës dhe...

Çfarë kanë rezervuar yjet për ju: Hëna është në favorin tuaj

para 4 dite - ABC News

Dashi Mundohuni që të ruani qetësinë, pasi ka ardhur momenti për të bërë disa zgjedhje me rëndësi në punë dhe në jetë. Nuk duhet të pretendoni që të zgjidhni gjithçka menjëherë. Demi Ka ardhur momenti...

Horoskopi për ditën e sotme, 16 shtator 2020

para 4 dite - BalkanWeb

Një ditë e bukur kjo e sotmja për të realizuar disa projekte të lëna përgjysmë. Mundësitë janë të shumta që përfitimet financiare të jenë të kënaqshme. Në raport me partnerin, energjia pozitive n ë fushat...

Shenjat që tregojnë se ai është i mirë në shtrat

para 4 dite - Periskopi

Nëse keni filluar në një lidhje të re dhe jeni në fazën ku ende nuk keni bërë seks por e keni menduar këtë, atëherë me siguri se ju është sillë në mendje pyetja se sa i mirë është ai në shtrat. Kështu,...

Horoskopi i ditës – Njihuni me parashikimin e yjeve për secilën shenjë

para 4 dite - Mapo

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë 16 shtator 2020 për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje....

Horoskopi për sot,16 Shtator 2020

para 4 dite - GazetaBlic

Parashikimi i yjeve për ju. Dashi Për sa i përket argëtimit dita e sotme nuk do të premtojë ndonjë mrekulli. Ekziston një ndjenë paqeje falë një ekulibri të fortë emocional. Atmosferë e qetë, ideale për...

Horoskopi sot

para 4 dite - PortaliOnline

Dashi Keni kaluar një periudhë të mbushur me tensione, të cilat do të jenë të pranishme edhe gjatë kësaj të mërkure në dashuri. Mundohuni që të ruani qetësinë, pasi ka ardhur momenti për të bërë disa zgjedhje...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 16 shtator 2020

para 4 dite - Arbresh

Dashi Situata juaj e dashurisë nuk është sigurisht më e mira, në fakt nesër do të ketë shumë nervozizëm. Gjatë ditës mund të ketë tensione të vogla në vendin e punës, kini kujdes. Demi Polemikat në dashuri...

Horoskopi per diten e sotme, 16 shtator 2020

para 4 dite - LajmiFundit

Dashi Dita e sotme ju sherben për të realizuar disa projekte të lëna përgjysmë. Mundësitë janë të shumta që përfitimet financiare të jenë të kënaqshme. Në raport me partnerin, energjia pozitive n ë fushat...

Horoskopi 16 shtator, ja parashikimi i yjeve për ju

para 4 dite - Periskopi

Dashi Për sa i përket argëtimit dita e sotme nuk do të premtojë ndonjë mrekulli. Ekziston një ndjenë paqeje falë një ekulibri të fortë emocional. Atmosferë e qetë, ideale për t’iu përkushtuar punës dhe...

Horoskopi i datës 16 shtator 2020

para 4 dite - Panorama

Dashi Mundohuni që të ruani qetësinë, pasi ka ardhur momenti për të bërë disa zgjedhje me rëndësi në punë dhe në jetë. Nuk duhet të pretendoni që të zgjidhni gjithçka menjëherë. Demi Ka ardhur momenti...

Horoskopi 16 shtator, ja parashikimi i yjeve për ju

para 4 dite - Sinjali

Parashikimi i yjeve për ju. Dashi Për sa i përket argëtimit dita e sotme nuk do të premtojë ndonjë mrekulli. Ekziston një ndjenë paqeje falë një ekulibri të fortë emocional. Atmosferë e qetë, ideale për...

Horoskopi 16 shtator, ja parashikimi i yjeve për ju

para 4 dite - Koha Jone

Dashi Për sa i përket argëtimit dita e sotme nuk do të premtojë ndonjë mrekulli. Ekziston një ndjenë paqeje falë një ekulibri të fortë emocional. Atmosferë e qetë, ideale për t’iu përkushtuar punës dhe...

Horoskopi i të mërkurës/ Polemikat në dashuri nuk do të mungojnë, ja shenjat problematike

para 4 dite - Syri

Dashi Situata juaj e dashurisë nuk është sigurisht më e mira, në fakt nesër do të ketë shumë nervozizëm. Gjatë ditës mund të ketë tensione të vogla në vendin e punës, kini kujdes. Demi Polemikat në dashuri...

Ja si do sillen shenjat ditën e nesërme

para 4 dite - Lexo

Dashi Keni kaluar një periudhë të mbushur me tensione, të cilat do të jenë të pranishme edhe gjatë kësaj të mërkure në dashuri. Mundohuni që të ruani qetësinë, pasi ka ardhur momenti për të bërë disa zgjedhje...

Horoskopi 16 shtator, ja parashikimi i yjeve për ju

para 4 dite - Arbresh

Dashi Për sa i përket argëtimit dita e sotme nuk do të premtojë ndonjë mrekulli. Ekziston një ndjenë paqeje falë një ekulibri të fortë emocional. Atmosferë e qetë, ideale për t’iu përkushtuar punës dhe...

Ja si do sillen shenjat, më datën 16 shtator

para 4 dite - Java News

Dashi Keni kaluar një periudhë të mbushur me tensione, të cilat do të jenë të pranishme edhe gjatë kësaj të mërkure në dashuri. Mundohuni që të ruani qetësinë, pasi ka ardhur momenti për të bërë disa zgjedhje...

Horoskopi për datën 16 shtator 2020

para 4 dite - Lexo

Dashi Keni kaluar një periudhë të mbushur me tensione, të cilat do të jenë të pranishme edhe gjatë kësaj të mërkure në dashuri. Mundohuni që të ruani qetësinë, pasi ka ardhur momenti për të bërë disa zgjedhje...

Fati yt sot, horoskopi 16 shtator 2020

para 4 dite - Lexo

Dashi Keni kaluar një periudhë të mbushur me tensione, të cilat do të jenë të pranishme edhe gjatë kësaj të mërkure në dashuri. Mundohuni që të ruani qetësinë, pasi ka ardhur momenti për të bërë disa zgjedhje...

Sa kohë të jetës e kalojmë duke punuar?

para 4 dite - RTK

100 mijë orë. Kjo është koha mesatare që e kalojmë duke punuar. Puna na konsumon më shumë kohë dhe energji se çfarëdo aspekt tjetër i jetës. Prandaj, pse të mos e bëjmë atë një eksperiencë domethënëse...

Shenjat që tregojnë se ai është i mirë në shtrat

para 4 dite - Gazeta.mk

Nëse keni filluar në një lidhje të re dhe jeni në fazën ku ende nuk keni bërë seks por e keni menduar këtë, atëherë me siguri se ju është sillë në mendje pyetja se sa i mirë është ai në shtrat. Kështu,...

5 gjërat që mund të ndodhin nëse shkoni në shtrat të zemëruar

para 5 dite - Albeu

Sjellja e zemërimit në shtrat është një nga gjërat më të dëmshme që mund të bëni. Kur jemi zgjuar, kemi mundësinë të përpunojmë emocione negative dhe t'i lëmë ato larg. Por ndërsa godasim, ndjenjat e shqetësuara...

Sa kohë të jetës e kalojmë duke punuar?

para 5 dite - Koha.net

100 mijë orë. Kjo është koha mesatare që e kalojmë duke punuar. Puna na konsumon më shumë kohë dhe energji se çfarëdo aspekt tjetër i jetës. Prandaj, pse të mos e bëjmë atë një eksperiencë domethënëse...

Horoskopi ditor për nesër, e mërkurë 16 shtator 2020

para 5 dite - NOA

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë 16 shtator 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit...

Horoskopi ditor për nesër, e Mërkurë 16 Shtator 2020

para 5 dite - Java News

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Keni kaluar një periudhë të mbushur me tensione, të cilat...

Sa kohë të jetës e kalojmë duke punuar?

para 4 dite - Ekonomia Online

100 mijë orë. Kjo është koha mesatare që e kalojmë duke punuar. Puna na konsumon më shumë kohë dhe energji se çfarëdo aspekt tjetër i jetës. Prandaj, pse të mos e bëjmë atë një eksperiencë domethënëse...

Duaj veten të të duan të tjerët

para 5 dite - Gazeta.mk

Duaje veten Bëhu miku më i mirë i vetes tënde. Mëso të duash veten, të njohësh meritat dhe aftësitë që ke. Çmoje veten për atë që je. Je një person unik, i mrekullueshëm, me meritë sa u takon ndjesive...

Kjo shenja e horoskopit do të marr një surprizë në datën 17 Shtator

para 5 dite - Lexo

Dashi Punoni shumë në ndjenjat tuaja, në mënyrë që të keni gjithmonë një ide të qartë se çfarë ndjeni ndaj njerëzve përreth jush . Nëse jeni mjaft i sinqertë, nuk duhet të keni ndonjë problem. Çiftet do...

5 gjërat që mund të ndodhin nëse flini të zemëruar

para 5 dite - ABC News

Kur jeni zgjuar, ekziston mundësia për t’i përpunuar dhe për të qëndruar larg emocioneve negative. Por, ndërsa këto ndjenja rriten, dhe një shqetësim i vogël që mund të keni mund të shndërrohet në një...

5 rregulla në çift që të ndiheni “të lirë”

para 5 dite - Gazeta.mk

Vendosja e rregullave brenda një marrëdhënie është thelbësore që jo vetëm të kesh një marrëdhënie të mirë si çift, por edhe të kesh identitetin tënd gjithashtu të kesh mirëqenie më të madhe dhe shëndet...

Horoskopi 15 Shtator 2020

para 5 dite - Klan

Horoskopi 15 Shtator 2020 Dashi- Në dashuri do të jeni energjik dhe gjatë kësaj dite. Do të krijoni një listë me gjërat që doni të bëni me njeriun e zemrës. Edhe në punë do të ketë zhvillime pozitive....

Horoskopi ditor, e diel 13 shtator 2020

para 5 dite - Iliria News

Dashi E diela fillon pak e përgjumur, por më pas forca dhe energjia kthehen pasdite. Mbrëmja do të jetë shumë e vlefshme për sa i përket ndjenjave. Kontaktet favorizohen në këto 24 orë. Nëse po kaloni...

Horoskopi 15 shtator/ Ja parashikimi i yjeve për ju

para 5 dite - Java News

Dashi Falë Hënës ju do të jepni më të mirën tuaj në të gjitha projektet që do të vendosni të merrni përsipër. Gjatë ditës së sotme do të jeni euforik, efektiv dhe efikas duke mbledhur suksese dhe pëlqime!...

HOROSKOPI/ E martë, 15 shtator: Si do të ecë dita për secilin prej jush

para 5 dite - Albeu

Dashi Nuk do të jeni shumë të kujdesshëm dhe mund të rrezikoni duke bërë ndonjë gabim. Gjatë ditës së nesërme duhet të sforcoheni disi . Nga ana tjetër, kjo ditë do të jetë shumë interesante sa i takon...

Horoskopi për ditën e martë, 15 shtator 2020

para 5 dite - Vizion Plus

Dashi Nuk do të jeni shumë të kujdesshëm dhe mund të rrezikoni duke bërë ndonjë gabim. Gjatë ditës së nesërme duhet të sforcoheni disi. Nga ana tjetër, kjo ditë do të jetë shumë interesante sa i takon...

Horoskopi për ditën e sotme, 15 shtator 2020

para 5 dite - BalkanWeb

Dashi Përdorni personalitetin tuaj natyrisht të ngrohtë për të ndihmuar në shkrirjen e akullit me një koleg. Kjo është një sfidë argëtuese për të cilën jeni plotësisht të gatshëm tani! Konsiderojeni këtë...

para 5 dite - Ora news

Dashi Falë Hënës ju do të jepni më të mirën tuaj në të gjitha projektet që do të vendosni të merrni përsipër. Gjatë ditës së sotme do të jeni euforik, efektiv dhe efikas duke mbledhur suksese dhe pëlqime!...

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 15 shtator 2020

para 5 dite - Shekulli

Publikuar më 15.09.2020 nga Enida Vërça Dashi Në dashuri do të jeni energjik dhe gjatë kësaj dite, do të arrini të bëni një listë me gjërat që doni të bëni me njeriun e zemrës. Demi Ju duhet të rregulloni...

Horoskopi sot

para 5 dite - PortaliOnline

Dashi Në dashuri do të jeni energjik dhe gjatë kësaj dite, do të arrini të bëni një listë me gjërat që doni të bëni me njeriun e zemrës. Edhe në punë, do të ketë zhvillime pozitive. Demi Ju duhet të rregulloni...

Lajme të bukura në horizont, zbuloni surprizat e yjeve për sot

para 5 dite - ABC News

Dashi Në dashuri do të jeni energjik dhe gjatë kësaj dite, do të arrini të bëni një listë me gjërat që doni të bëni me njeriun e zemrës. Demi Ju duhet të rregulloni disa gjëra të mbetura pezull. Ka diçka...

Horoskopi i ditës – Njihuni me parashikimin e yjeve për secilën shenjë

para 5 dite - Mapo

Ky është horoskopi për ditën e martë 15 shtator 2020 për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi...

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme

para 5 dite - Lajmi.net

Dashi Përdorni personalitetin tuaj natyrisht të ngrohtë për të ndihmuar në shkrirjen e akullit me një koleg. Kjo është një sfidë argëtuese për të cilën jeni plotësisht të gatshëm tani! Konsiderojeni këtë...

Horoskopi per diten e sotme, 15 shtator 2020

para 5 dite - LajmiFundit

Dashi Duhet te përdorni personalitetin tuaj natyrisht të ngrohtë për të ndihmuar në shkrirjen e akullit me një koleg. Kjo është një sfidë argëtuese për të cilën jeni plotësisht të gatshëm tani! Konsiderojeni...

Horoskopi për ditën e martë, 15 shtator 2020

para 5 dite - Periskopi

Dashi Nuk do të jeni shumë të kujdesshëm dhe mund të rrezikoni duke bërë ndonjë gabim. Gjatë ditës së nesërme duhet të sforcoheni disi. Nga ana tjetër, kjo ditë do të jetë shumë interesante sa i takon...

Horoskopi 15 shtator, ja parashikimi i yjeve për ju

para 5 dite - Periskopi

Dashi Falë Hënës  ju do të jepni më të mirën tuaj në të gjitha projektet që do të vendosni të merrni përsipër. Gjatë ditës së sotme do të jeni euforik, efektiv dhe efikas duke mbledhur suksese dhe pëlqime!...

“Ditë e madhe ju pret” – Mësoni horoskopin për datën 15 shtator

para 5 dite - GazetaBlic

Parashikimi i yjeve për ju. Dashi Falë Hënës ju do të jepni më të mirën tuaj në të gjitha projektet që do të vendosni të merrni përsipër. Gjatë ditës së sotme do të jeni euforik, efektiv dhe efikas duke...

Horoskopi i datës 15 shtator 2020

para 5 dite - Panorama

Dashi Në dashuri do të jeni energjik dhe gjatë kësaj dite, do të arrini të bëni një listë me gjërat që doni të bëni me njeriun e zemrës. Demi Ju duhet të rregulloni disa gjëra të mbetura pezull. Ka diçka...

Horoskopi 15 shtator, ja parashikimi i yjeve për ju

para 5 dite - Koha Jone

Dashi Falë Hënës ju do të jepni më të mirën tuaj në të gjitha projektet që do të vendosni të merrni përsipër. Gjatë ditës së sotme do të jeni euforik, efektiv dhe efikas duke mbledhur suksese dhe pëlqime!...

Horoskopi javor, 14-20 shtator 2020

para 5 dite - Arbresh

Dashi Këtë javë do jeni të gatshëm të bëni çdo gjë vetëm për t’u ndier mirë dhe të lumtur. Klima yjore e kësaj periudhe do kontribuojë në harmoninë dhe paqen e jetës tuaj në çift. Për të përfituar sa më...

HOROSKOPI/ Ditë perfekte për dashurinë, kjo është shenja me fat për nesër

para 5 dite - Albeu

Dashi Në dashuri do të jeni energjik dhe gjatë kësaj dite, do të arrini të bëni një listë me gjërat që doni të bëni me njeriun e zemrës. Edhe në punë, do të ketë zhvillime pozitive. Demi Ju duhet të rregulloni...

Horoskopi 15 shtator, ja parashikimi i yjeve për ju

para 5 dite - Sinjali

Parashikimi i yjeve për ju. Dashi Falë Hënës ju do të jepni më të mirën tuaj në të gjitha projektet që do të vendosni të merrni përsipër. Gjatë ditës së sotme do të jeni euforik, efektiv dhe efikas duke...

Horoskopi i të martës/ Ja shenjat që do të kenë një mundësi të artë gjatë kësaj dite

para 5 dite - Syri

Dashi Nuk do të jeni shumë të kujdesshëm dhe mund të rrezikoni duke bërë ndonjë gabim. Gjatë ditës së nesërme duhet të sforcoheni disi. Nga ana tjetër, kjo ditë do të jetë shumë interesante sa i takon...

Horoskopi për datën 15 shtator 2020

para 5 dite - Zhurnal

Dashi Në dashuri do të jeni energjik dhe gjatë kësaj dite, do të arrini të bëni një listë me gjërat që doni të bëni me njeriun e zemrës. Edhe në punë, do të ketë zhvillime pozitive. Demi Ju duhet të rregulloni...

Horoskopi, 15 shtator 2020

para 5 dite - Lexo

Dashi Në dashuri do të jeni energjik dhe gjatë kësaj dite, do të arrini të bëni një listë me gjërat që doni të bëni me njeriun e zemrës. Edhe në punë, do të ketë zhvillime pozitive. Demi Ju duhet të rregulloni...

Horoskopi për datën 15 shkurt 2020

para 5 dite - Lexo

Dashi Në dashuri do të jeni energjik dhe gjatë kësaj dite, do të arrini të bëni një listë me gjërat që doni të bëni me njeriun e zemrës. Edhe në punë, do të ketë zhvillime pozitive. Demi Ju duhet të rregulloni...

5 rregulla në çift që të ndiheni "të lirë"

para 5 dite - Albeu

Vendosja e rregullave brenda një marrëdhënie është thelbësore që jo vetëm të kesh një marrëdhënie të mirë si çift, por edhe të kesh identitetin tënd gjithashtu të kesh mirë qenie më të madhe dhe shëndet...

Horoskopi javor nga Paolo Fox, shenjat më fatlume për datat 14-20 shtator

para 5 dite - Lexo

Dashi: Kjo do të jetë në përgjithësi një javë e mbarë për ju. Në aspektin familjar duket se gjithçka do të shkojë më së miri. Edhe marrëdhënia me partnerin do të përmirësohet së tepërmi. Disa çështje që...

Horoskopi javor nga Paolo Fox, këto janë shenjat më fatlume për datat 14-20 shtator

para 5 dite - Java News

Dashi: Kjo do të jetë në përgjithësi një javë e mbarë për ju. Në aspektin familjar duket se gjithçka do të shkojë më së miri. Edhe marrëdhënia me partnerin do të përmirësohet së tepërmi. Disa çështje që...

Test / Çifti që ju zgjidhni tregon se sa do të zgjasë martesa juaj

para 5 dite - Gazeta.mk

Dashuria është e paparashikueshme dhe e vështirë për tu kuptuar! Por, ka njerëz që mendojnë se fati mund t’i orientojë gjërat aty ku duhet! Ky test synon të zbulojë se çfarë është në nënndërgjegjen tonë....

Horoskopi ditor për nesër, e martë 15 shtator 2020

para 6 dite - NOA

Ky është horoskopi për ditën e martë 15 shtator 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit...

Test / Çifti që ju zgjidhni tregon se sa do të zgjasë martesa juaj

para 5 dite - Infokusi

Bëni një zgjedhje duke u udhëhequr nga instinkti! Dashuria është e paparashikueshme dhe e vështirë për tu kuptuar! Por, ka njerëz që mendojnë se fati mund t’i orientojë gjërat aty ku duhet! Ky test synon...

4 gjërat që nuk duhet t’i bëni asnjëherë në marrëdhënien tuaj me vjehrrën

para 6 dite - Koha Jone

Për mirë ose për keq, vjehrra është pjesë e jetës suaj. Për këtë arsye, duhet të mësoni të keni një marrëdhënie të mirë me të duke anashkaluar këto gabime: Mos e trajtoni si një bezdi në jetën tuaj: Ju...

Horoskopi ditor për nesër, e Martë 15 Shtator 2020

para 6 dite - Java News

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Në dashuri do të jeni energjik dhe gjatë kësaj dite, do...

5 rregulla në çift që të ndiheni ‘të lirë’

para 6 dite - Lajmi.net

Me pak fjalë, vendosja e kufijve në një marrëdhënie dashurie dhe gjetja e një kompromisi me partnerin tuaj është mirë për ju, duke ju bërë më të lumtur dhe (madje) më të lirë. Kini respekt për veten tuaj...

Surpriza për këtë javë? Zbuloni parashikimin për 12 shenjat e zodiakut nga astrologu Jorgo Pulla

para 6 dite - Koha Jone

DASHI Dashë të dashur kjo javë ju ndihmon të bëni fillime të reja dhe të zgjidhni angazhimet tuaja të lëna pezull. Kjo do të ndihmohet nga Hëna e re që do të zhvillohet më 17/9 në shenjën e Virgjëreshës,...

4 gjërat që nuk duhet t’i bëni asnjëherë në marrëdhënien tuaj me vjehrrën

para 6 dite - Arbresh

Për mirë ose për keq, vjehrra është pjesë e jetës suaj. Për këtë arsye, duhet të mësoni të keni një marrëdhënie të mirë me të duke anashkaluar këto gabime: Mos e trajtoni si një bezdi në jetën tuaj: Ju...

Mësoni 4 gjërat që nuk duhet t’i bëni asnjëherë në marrëdhënien tuaj me vjehrrën

para 6 dite - LajmiFundit

Për mirë ose për keq, vjehrra është pjesë e jetës suaj. Për këtë arsye, duhet të mësoni të keni një marrëdhënie të mirë me të duke anashkaluar këto gabime: Mos e trajtoni si një bezdi në jetën tuaj: Ju...

Surpriza për këtë javë? Zbuloni parashikimin për 12 shenjat e zodiakut nga astrologu Jorgo Pulla

para 6 dite - BalkanWeb

DASHI Dashë të dashur kjo javë ju ndihmon të bëni fillime të reja dhe të zgjidhni angazhimet tuaja të lëna pezull. Kjo do të ndihmohet nga Hëna e re që do të zhvillohet më 17/9 në shenjën e Virgjëreshës,...

Surpriza për këtë javë? Zbuloni parashikimin për 12 shenjat e zodiakut nga astrologu Jorgo Pulla

para 6 dite - Lexo

Dashë të dashur kjo javë ju ndihmon të bëni fillime të reja dhe të zgjidhni angazhimet tuaja të lëna pezull. Kjo do të ndihmohet nga Hëna e re që do të zhvillohet më 17/9 në shenjën e Virgjëreshës, e cila...

Horoskopi: Zbuloni se çfarë fshehin yjet për ju këtë javë

para 6 dite - Prive

Është një javë e re, një fillim i ri. I gjithë qëllimi është t’ia nisim javës gjithë energji. Pra, kur të filloni një udhëtim të ri, zbuloni se çfarë kanë në dispozicion yjet për ju, nga astrologu Shri...

5 rregulla në çift që të ndiheni “të lirë”

para 6 dite - Ekonomia Online

Vendosja e rregullave brenda një marrëdhënie është thelbësore që jo vetëm të kesh një marrëdhënie të mirë si çift, por edhe të kesh identitetin tënd gjithashtu të kesh mirëqenie më të madhe dhe shëndet...

Horoskopi 14 shtator/ Ja parashikimi i yjeve për ju

para 6 dite - Java News

Dashi Dita e sotme është dita juaj me fat, me Marsin në shenjë dhe Hënën dhe Venusin. Komunikimi dhe shoqëria do të jenë në gjendjen më të mirë këto ditë. Njohje të reja dhe shumë mundësi punësimi ju presin....

Horoskopi për ditën e hënë, 14 shtator 2020

para 6 dite - Vizion Plus

Dashi Bëni mirë që të mos i impononi të tjerëve opinionet tuaja përgjatë kësaj fundjave, pasi hëna e plotë mund të sjellë disa përgjigje të papritura. Mund të keni qëndrime të forta për disa çështje, por...

Parashikimi javor 14-20 shtator sipas Jorgo Pullës

para 6 dite - Syri

DASHI JAVOR 14/09/2020 TO 20/09/2020 Dashë të dashur kjo javë ju ndihmon të bëni fillime të reja dhe të zgjidhni angazhimet tuaja të lëna pezull. Kjo do të ndihmohet nga Hëna e re që do të zhvillohet më...

Horoskopi për ditën e sotme, 14 shtator 2020

para 6 dite - BalkanWeb

Dashi Flisni hapur me dikë që ju ka qëndruar ftohtë kohët e fundit. Nuk do të jetë e lehtë, por përpjekjet tuaja do t’ia vlejnë. Tregojini se çfarë mendoni për të. Nëse nuk do të merrni përgjigjen që prisnit...

Horoskopi per diten e sotme, 14 shtator 2020

para 6 dite - LajmiFundit

Dashi Duhet te flisni hapur me dikë që ju ka qëndruar ftohtë kohët e fundit. Nuk do të jetë e lehtë, por përpjekjet tuaja do t’ia vlejnë. Tregojini se çfarë mendoni për të. Nëse nuk do të merrni përgjigjen...

Horoskopi i të hënës/ Shenjat që do të kenë shumë përplasje

para 6 dite - Syri

Dashi- Bëni mirë që të mos i impononi të tjerëve opinionet tuaja përgjatë kësaj fundjave, pasi hëna e plotë mund të sjellë disa përgjigje të papritura. Mund të keni qëndrime të forta për disa çështje,...

Horoskopi ditor, e diel 13 shtator 2020

para 6 dite - Portalb

Dashi E diela fillon pak e përgjumur, por më pas forca dhe energjia kthehen pasdite. Mbrëmja do të jetë shumë e vlefshme për sa i përket ndjenjave. Kontaktet favorizohen në këto 24 orë. Nëse po kaloni...

Dashuria, puna dhe financat / Horoskopi javor, 14-21 Shtator 2020

para 6 dite - Java News

Dashi Dashuria: Punoni shumë në ndjenjat tuaja, në mënyrë që të keni gjithmonë një ide të qartë se çfarë ndjeni ndaj njerëzve përreth jush . Nëse jeni mjaft i sinqertë, nuk duhet të keni ndonjë problem....

Horoskopi ditor për nesër, e Hënë 14 Shtator 2020

para 6 dite - Java News

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Hëna do të ketë ndikim të favorshëm dhe në dashuri duhet...

Horoskopi ditor për nesër, e hënë 14 shtator 2020

para 7 dite - NOA

Ky është horoskopi për ditën e hënë 14 shtator 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit...

Horoskopi 13 Shtator 2020

para 7 dite - Klan

Horoskopi 13 Shtator 2020 Dashi- Stresi do të bëjë që të jeni më pak të komunikueshëm sot. Nuk do të dëshironi që të flisni me asnjë njeri. Kjo mund të jetë e vështirë pasi shumë njerëz do të vijnë të...

Ja si do të sillen shenjat, sot, më 13 Shtator

para 7 dite - Java News

DASHI 21. mars – 20. prill Jeni duke jetuar një situatë paradoksale. Venusi do të ketë ndikim të favorshëm, por gjithsesi duket se nuk e gjeni veten në dashuri. Kujdes duhet të tregoni lidhur me agresivitetin,...

Kur nuk ju shkohet në punë…

para 7 dite - Gazeta Express

Shneta Gazeta Express 13/09/2020 7:36 Pa marrë parasysh sa shumë ju pëlqen puna juaj apo sa mirë paguheni, do të ketë momente kur ajo do ju duket si angari dhe e mërzitshme, me dëshirën për të mos shkuar....

Horoskopi për ditën e diel, 13 shtator 2020

para 7 dite - Vizion Plus

Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. Lidhja Diell-Pluton do ju inkurajojë të rrezikoni edhe më shumë, veçanërisht në punë. Demi Ju duket sikur jeni me shumë fat aktualisht, por nuk...

Horoskopi ditor, e diel 13 shtator 2020

para 7 dite - Shekulli

Publikuar më 13.09.2020 nga Daniela Grrica Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. Lidhja e nesërme Diell-Pluton do ju inkurajojë të rrezikoni edhe më shumë, veçanërisht në punë. Demi...

Horoskopi për ditën e sotme, 13 shtator 2020

para 7 dite - BalkanWeb

Sot do ta gjeni veten rreth disa njerëzve shumë emocionues dhe interesantë. Ditë e bukur për të ndjekur një shfaqje teatrore ose një film në kinema. Sa i përket aspektit profesional, parashikohet një ditë...

Horoskopi per diten e sotme, 13 shtator 2020

para 7 dite - LajmiFundit

Dashi Do te jeni sot ne shoqerine e njerëzve emocionues dhe interesantë. Ditë e bukur për të ndjekur një shfaqje teatrore ose një film në kinema. Sa i përket aspektit profesional, parashikohet një ditë...

Horoskopi për ditën e diel/ Ja çfarë kanë rezervuar yjet për secilën shenjë

para një jave - Syri

Dashi 21 Mars – 19 Prill Vijoni të jeni të tensionuar. Shumë prej jush po mendojnë për jetën familjare, me ndonjë shqetësim më shumë, por natyrisht çdo situatë është ndryshe. Kush është i martuar, gjatë...

Horoskopi për ditën e diel/ Ja çfarë parashikojnë yjet për secilën shenjë

para një jave - Syri

Dashi 21 Mars – 19 Prill Vijoni të jeni të tensionuar. Shumë prej jush po mendojnë për jetën familjare, me ndonjë shqetësim më shumë, por natyrisht çdo situatë është ndryshe. Kush është i martuar, gjatë...

Si të rifitoni të dashurën që ju la

para një jave - Albeu

S’ka rëndësi nëse ndarja ndodhi një ditë më parë, 3 muaj më parë apo një vit më parë, gjithmonë ekziston ajo vajza që ju ka rrëmbyer zemrën. Merrni kohë n tuaj dhe ndiqni këto hapa. Do ta gjeni veten me...

Keni çrregullime të gjumit dhe ëndrrat ju stresojnë? Ja zgjidhja për ju

para një jave - Albeu

Për shumë njerëz, nuk ka gjë më të mirë se të shtrihesh në shtrat pas një dite të gjatë dhe të lodhshme në punë dhe të biesh të flesh. Të marrim sasinë e duhur të gjumit çdo natë, na ndihmon që gjatë ditës...

Horoskopi për nesër, 13 Shtator 2020

para një jave - NOA

Ky është horoskopi për ditën e dielë, 13 shtator 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit...

Horoskopi për nesër, 13 Shtator 2020

para një jave - Java News

Ky është horoskopi për ditën e dielë, 13 shtator 2020. Dashi E diela fillon pak e përgjumur, por më pas forca dhe energjia kthehen pasdite. Mbrëmja do të jetë shumë e vlefshme për sa i përket ndjenjave....

Horoskopi ditor, e shtune 12 shtator 2020

para një jave - Portalb

Dashi Jeni duke jetuar një situatë paradoksale. Venusi do të ketë ndikim të favorshëm, por gjithsesi duket se nuk e gjeni veten në dashuri. Kujdes duhet të tregoni lidhur me agresivitetin, të cilin duhet...

Sa kuaj shihni? Përgjigja juaj zbulon shumë për personalitetin që keni

para një jave - Lexo

Perceptimi, supozimet, intuita dhe gjykimi janë të rëndësishëme pasi mund t’ju ndihmojë të njihni më shumë personalitetin tuaj. Në ditët e sotme ka shumë teste të tilla, e vetmja gjë që duhet të bëni është...

Sa kuaj shihni? Përgjigja juaj mund t’ju ndihmojë të zbuloni shumë për personalitetin që keni

para një jave - Lexo

Perceptimi, supozimet, intuita dhe gjykimi janë të rëndësishëme pasi mund t’ju ndihmojë të njihni më shumë personalitetin tuaj. Në ditët e sotme ka shumë teste të tilla, e vetmja gjë që duhet të bëni është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK