http://kariera.mk

Cardi B paraqet kërkesën për divorc në gjykatë, kërkon përfundimisht ndarjen nga Offset

para 3 dite - Telegrafi

Cardi B ka bërë kërkesë për divorc nga burri i saj reperi Offset pas vetëm tri vitesh martesë. Interpretuesja e hitit “Bodak Yellow” paraqiti dokumente në Gjykatën Supreme, Qarku Fulton, Georgia të martën...

E tradhtoi sërish/ Cardi B kërkon divorc nga bashkëshorti i saj pas 3 vitesh martesë

para 3 dite - Infokusi

Këngëtarja me famë botërore, Cardi B, ka kërkuar divorcing nga bashkëshorti i saj, reperi Offset. Ajo ka dërguar dokumentat në gjykatën e Georgia-s. Dyshja u martua në fshehtësi në vitin 2017 dhe kanë...

Cardi B drejt ndarjes pas tre vitesh martesë

para 3 dite - RTK

Pas 3 vitesh së bashku, Cardi B raportohet se ka firmosur dokumentat e divorcit nga partneri i saj, Offset. Çifti i njohur u martua në një ceremoni sekrete në shtator të 2017-ës dhe kanë një vajzë dy-vjeçare....

Pas 3 vitesh martesë, Cardi B divorcohet nga Offset

para 3 dite - Syri

Cardi B dhe Offset, u martuan në fshehtësi tre vite më parë, por duket gjithçka ka marrë fund. Mediat e huaja bëjnë të ditur se procedura e divorcit është kryer një ditë më parë dhe Cardi ka kërkuar të...

Cardi B drejt ndarjes pas tre vitesh martesë

para 3 dite - ABC News

Pas 3 vitesh së bashku, Cardi B raportohet se ka firmosur dokumentat e divorcit nga partneri i saj, Offset. Çifti i njohur u martua në një ceremoni sekrete në shtator të 2017-ës dhe kanë një vajzë dy-vjeçare....

E tradhtoi sërish/ Cardi B kërkon divorc nga bashkëshorti i saj pas 3 vitesh martesë

para 3 dite - Top Channel

Këngëtarja me famë botërore, Cardi B, ka kërkuar divorcin nga bashkëshorti i saj, reperi Offset. Ajo ka dërguar dokumentat në gjykatën e Georgia-s. Dyshja u martua në fshehtësi në vitin 2017 dhe kanë një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK