http://kariera.mk

Kapet peshkaqeni me dy koka

para një jave - Tetova Sot

Peshkatarët në Indi kanë mundur të kapin një specie të rrallë: një peshkaqen mutant me dy kokë. Shkencëtarët besojnë se një sërë faktorësh mund të kishin çuar në këtë mutacion peshkaqenin, i cili ishte...

Kështu do të dukeshin njerëzit nëse do të shumoheshin nga kafshë të ndryshme

para një jave - Shprehja

Meqenëse njerëzit janë vërtet të mirë në zbulimin e modeleve në botën përreth tyre, shpesh mund të vëreni një ngjashmëri të mahnitshme të fytyrës midis njerëzve dhe kafshëve të ndryshme. Piktori francez,...

Peshkaqeni mutant me dy koka është zbuluar nga peshkatarët indianë

para një jave - Shprehja

Nitin Patil po peshkonte ujërat pranë Maharashtrës në Indinë perëndimore kur tërhoqi peshqit mutant, ende gjallë nga thellësia, transmeton lajmi.net. Pa e kuptuar se sa e rrallë ishte krijesa, Patil nga...

FOTOLAJM | Peshkatarët indianë kapin peshkaqenin me dy koka

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 16/10/2020 23:45 Peshkatarët në Indi kanë mundur të kapin një specie të rrallë: një peshkaqen mutant me dy kokë. Shkencëtarët besojnë se një sërë faktorësh mund të kishin çuar në këtë...

Peshkaqen me dy kokë, ja çfarë kapin peshkatarët indianë

para një jave - RTK

Peshkatarët në Indi kanë mundur të kapin një specie të rrallë: një peshkaqen mutant me dy kokë. Shkencëtarët besojnë se një sërë faktorësh mund të kishin çuar në këtë mutacion peshkaqenin, i cili ishte...

para një jave - Ora news

Peshkatarët në Indi kanë mundur të kapin një specie të rrallë: një peshkaqen mutant me dy kokë. Shkencëtarët besojnë se një sërë faktorësh mund të kishin çuar në këtë mutacion peshkaqenin, i cili ishte...

Peshkatari kap peshkaqenin me dy koka

para një jave - Koha.net

Një peshkaqen i porsalindur, me dy koka, është kapur nga një peshkatar indian. Nitin Patil po peshkonte në ujërat pranë Maharashtrës, në Indinë perëndimore, kur pa i tronditur peshkaqenin mutant me dy...

E rrallë/ Peshkatari kap peshkaqenin me dy koka

para një jave - Top Channel

Një peshkaqen i porsalindur, me dy koka, është kapur nga një peshkatar indian. Nitin Patil po peshkonte në ujërat pranë Maharashtrës në Indinë perëndimore, kur pa i tronditur peshkaqenin mutant me dy koka....

Peshkaqeni mutant me dy koka është zbuluar nga peshkatarët indianë

para një jave - Lajmi.net

Nitin Patil po peshkonte ujërat pranë Maharashtrës në Indinë perëndimore kur tërhoqi peshqit mutant, ende gjallë nga thellësia, transmeton lajmi.net. Pa e kuptuar se sa e rrallë ishte krijesa, Patil nga...

E rrallë/ Peshkatari kap peshkaqenin me dy koka (FOTO)

para një jave - Infokusi

Një peshkaqen i porsalindur, me dy koka, është kapur nga një peshkatar indian. Nitin Patil po peshkonte në ujërat pranë Maharashtrës në Indinë perëndimore, kur pa i tronditur peshkaqenin mutant me dy koka....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK