http://kariera.mk

Reagimi i Dua Lipës pasi policia e ndaloi se nuk respektoi rregullat e pandemisë

para 4 dite - Sinjali

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka qenë së fundmi duke u marrë me xhirimet e klipit të saj më të ri. Mirëpo, sipas “The Sun” xhirimet e klipit janë ndërprerë për shkak se nuk ishin respektuar...

E akuzuan për injorim të masave anti-Covid, reagon ashpër Dua Lipa

para 5 dite - Vizion Plus

Dua Lipa ka reaguar ashpër ndaj gazetës britanike “The Sun”, pasi e akuzuan për moszbatim të rregullave të koronavirusit gjatë xhirimeve.  Sipas “The Sun”, këngëtares me origjinë shqiptare i ishin pezulluar...

Policia e ndaloi se nuk respektoi rregullat e pandemisë, reagon këngëtarja shqiptare

para 4 dite - LajmiFundit

Dua Lipa ka qenë së fundmi duke u marrë me xhirimet e klipit të saj më të ri. Mirëpo sipas “The Sun” xhirimet e klipit janë ndërprerë për shkak se nuk ishin respektuar rregullat antiCovid. “Dua dhe shoqëruesit...

Dua Lipa demanton lajmin e “The Sun”, ku thuhej se policia ndërpreu xhirimet e klipit pasi nuk u respektuan masat antiCOVID

para 5 dite - Telegrafi

Gjatë ditës së djeshme (e premte) është raportuar se Dua Lipës i janë ndërprerë xhirimet e klipit për shkak të mosrespektimit të masave antiCOVID. Një shkrim i tillë është publikuar nga gazeta britanike,...

Iu ndërprenë xhirimet sepse nuk zbatoi rregullat anti-Covid? Reagon e revoltuar Dua: Është për të ardhur keq

para 5 dite - Koha Jone

Së fundmi disa lajme se këngëtares shqiptare Dua Lipa i kishin pezulluar xhirimet për vidoeklipin e saj më të ri kanë qarkulluar. Sipas gazetës britanike “The Sun” xhirimet ishin pezulluar pasi Dua dhe...

para 5 dite - Ora news

Së fundmi disa lajme se këngëtares shqiptare Dua Lipa i kishin pezulluar xhirimet për vidoeklipin e saj më të ri kanë qarkulluar. Sipas gazetës britanike “The Sun” xhirimet ishin pezulluar pasi Dua dhe...

Dua Lipa kërcënon gazetën që e akuzoi për injorim të rregullave të Covid-19 gjatë xhirimit të videos

para 5 dite - Insajderi

Dua Lipa ka goditur një tabloid të Britanisë së Madhe pasi ata e akuzuan atë për shkelje të rregullave të Covid gjatë xhirimeve të saj më të fundit për videoklipin e ri. Pavarësisht se këngëtarja nuk përdori...

Ndërpriten xhirimet e klipit se theu rregullat e Covid-19, reagon Dua Lipa (FOTO LAJM)

para 5 dite - Albeu

Një ditë më parë, mediat britanike raportuan se xhirimet e klipit më të ri të shqiptares Dua Lipa janë ndërprerë, për shkak se nuk janë respektuar rregullat për kufizimin e përhapjes së Covid-19. Ekipi...

“Xhirimet e klipit iu ndërprenë se nuk zbatoi rregullat e COVID-19”, reagon këngëtarja shqiptare, Dua Lipa

para 5 dite - BalkanWeb

BRITANI E MADHE Një ditë më parë, mediat britanike raportuan se xhirimet e klipit më të ri të shqiptares Dua Lipa u ndërprenë, për shkak se nuk janë respektuar rregullat për kufizimin e Covid-19. Ekipi...

“Xhirimet e klipit u ndërprenë se nuk zbatoi rregullat e COVID-19”, reagon këngëtarja shqiptare

para 5 dite - BalkanWeb

BRITANI E MADHE Një ditë më parë, mediat britanike raportuan se xhirimet e klipit më të ri të shqiptares Dua Lipa u ndërprenë, për shkak se nuk janë respektuar rregullat për kufizimin e Covid-19. Ekipi...

DUA LIPA KËRCËNON GAZETËN QË E AKUZOI PËR INJORIM TË RREGULLAVE TË COVID-19 GJATË XHIRIMIT TË VIDEOS

para 5 dite - Ina

Dua Lipa ka goditur një tabloid të Britanisë së Madhe pasi ata e akuzuan atë për shkelje të rregullave të Covid gjatë xhirimeve të saj më të fundit për videoklipin e ri. Pavarësisht se këngëtarja nuk përdori...

Dua Lipa thyen rregullat e Covid-19, policia ndërpret xhirimet e klipit! Banorët e zonës: Ishte një makth

para 5 dite - Panorama

Ylli i muzikës pop, Dua Lipa ka thyer rregullat e qeverisë britanike për kufizimin e lëvizjeve në kuadër të frenimit të Covid-19. Dua Lipa dhe bashkëpunëtorët e saj dolën mbrëmjen e së mërkurës në sheshin...

U shkruajt se ju ndërprenë xhirimit e klipit se nuk zbatoi rregullat e COVID-19, reagon Dua Lipa

para 5 dite - Syri

Një ditë më parë, mediat britanike raportuan se xhirimet e klipit më të ri të shqiptares Dua Lipa janë ndërprerë, për shkak se nuk janë respektuar rregullat për kufizimin e përhapjes së Covid-19. Ekipi...

Ndërpriten xhirimet e klipit se theu rregullat e Covid-19, reagon Dua Lipa (FOTO LAJM)

para 5 dite - Tetova Sot

Një ditë më parë, mediat britanike raportuan se xhirimet e klipit më të ri të shqiptares Dua Lipa janë ndërprerë, për shkak se nuk janë respektuar rregullat për kufizimin e përhapjes së Covid-19. Ekipi...

Ndërpriten xhirimet e klipit se theu rregullat e Covid-19, reagon Dua Lipa

para 5 dite - ABC News

Një ditë më parë, mediat britanike raportuan se xhirimet e klipit më të ri të shqiptares Dua Lipa janë ndërprerë, për shkak se nuk janë respektuar rregullat për kufizimin e përhapjes së Covid-19. Ekipi...

Ndërpriten xhirimet e klipit se theu rregullat e Covid-19, reagon Dua Lipa: Avokatët e mi…

para 5 dite - News33

Mbrëmjen e djeshme, mediat britanike shkruanin se xhirimet e klipit më të ri të këngëtares me famë botërore, Dua Lipa janë, ndërprerë, për shkak se nuk janë respektuar rregullat për kufizimin e përhapjes...

Dua Lipa thyen rregullat e Covid-19, policia ndërpret xhirimet e klipit (FOTO LAJM)

para 5 dite - Albeu

Ylli i muzikës pop, shqiptarja Dua Lipa ka thyer rregullat e qeverisë britanike për kufizimin e lëvizjeve në kuadër të frenimit të Covid -19. Dua Lipa dhe bashkëpunëtorët e saj dolën mbrëmjen e së mërkurës...

Policia ndërpret përkohësisht xhirimet e klipit të Lipës

para 5 dite - Koha.net

Policia londineze ka ndërprerë xhirimet e klipit më të fundit të këngëtares Dua Lipa, si pasojë e thyerjes së disa rregullave të reja për parandalimin e përhapjes së Covid-19. E përditshmja “The Sun” ka...

Albumi i ri i këngëtares shqiptare, Dua Lipa, vazhdon të shënojë suksese të reja

para 5 dite - Albinfo

Dua Lipa, vazhdon të shënojë suksese të reja, menjëherë pas publikimit, albumi i dytë i këngëtares kryesoi listën e albumeve për dy javë rresht në Mbretërinë e Bashkuar, transmeton albinfo.ch. Albumi i...

Policia ndërpret përkohësisht xhirimet e klipit të Lipës

para 5 dite - Ekonomia Online

Policia londineze ka ndërprerë xhirimet e klipit më të fundit të këngëtares Dua Lipa, si pasojë e thyerjes së disa rregullave të reja për parandalimin e përhapjes së Covid-19. E përditshmja “The Sun” ka...

“Future Nostalgia” u dëgjua 2 mld herë!

para 5 dite - Klan

“Future Nostalgia” u dëgjua 2 mld herë! “Spotify” rendit Dua Lipën si këngëtaren më të klikuar “Future Nostalgia” po i shërben Dua Lipës që të shkruaj suksesin e radhës. Këtë herë platforma Spotify e ka...

Nuk respektoi kufizimet e Covid-19? Dua Lipa reagon ashpër ndaj mediave britanike

para 5 dite - Syri.net Kosova

Mediat e britanike, bënë publik lajmin se këngëtarja me origjinë shqiptare , ka thyer rregullat e kufizimeve të Covid-19. Në xhirimet e klipit të fundit të këngëtares, banorët janë ankuar dhe policët ndërprenë...

Nuk respektoi kufizimet e Covid-19? Dua Lipa reagon ashpër ndaj mediave britanike

para 5 dite - Syri.net Kosova

Mediat e britanike, bënë publik lajmin se këngëtarja me origjinë shqiptare , ka thyer rregullat e kufizimeve të Covid-19. Në xhirimet e klipit të fundit të këngëtares, banorët janë ankuar dhe policët ndërprenë...

Dua Lipa reagon ndaj mediumit anglez, e quan të pavërtetë lajmin se policia ia ndërpreu xhirimet e videoklipit

para 5 dite - GazetaBlic

U tha se Dua Lipës ia kanë pezulluar xhirimet e klipit të ri pasi nuk është respektuar protokolli i pandemisë. Sipas “The Sun”, këngëtarja është parë të mërkurën në Shoreditch në xhirime me një grup të...

Policia ndërpret xhirimet e Dua Lipës për klipin e ri

para 6 dite - Insajderi

Dua Lipa ka “rregulla të reja” edhe kur bëhet fjalë për parandalimin e pandemisë. Xhirimet u ndalën në momentin që ndërhyri policia, pas disa raportimeve nga disa njerëz lokalë të shqetësuar, njofton Insajderi....

Nuk respektoi kufizimet e Covid-19? Dua Lipa reagon ashpër ndaj mediave britanike

para 5 dite - Syri

Mediat e britanike, bënë publik lajmin se këngëtarja me origjinë shqiptare , ka thyer rregullat e kufizimeve të Covid-19. Në xhirimet e klipit të fundit të këngëtares, banorët janë ankuar dhe policët ndërprenë...

Probleme me policinë për Dua Lipën/ Theu rregullat e COVID, ndërpriten xhirimet

para 6 dite - BalkanWeb

TIRANE Kur erdhi puna për të xhiruar klipin e ri, Dua Lipa kapërceu kufizimet e COVID-it dhe doli me disa “rregulla të reja”. Por jo gjithçka shkoi si duhet, pasi policët bastisën setin e xhirimeve pas...

Policia ndërhyn duke ndërprerë xhirimet e klipit të Dua Lipës në Londër

para 5 dite - Flaka

Kur erdhi puna për të xhiruar klipin e ri, Dua Lipa kapërceu kufizimet e COVID-it dhe doli me disa “rregulla të reja”. Por jo gjithçka shkoi si duhet, pasi policët bastisën setin e xhirimeve pas ankesave...

Dua Lipa thyen rregullat anti-Covid, policia i ndërpret xhirimet e videoklipit

para 6 dite - Shekulli

Publikuar më 16.10.2020 nga Enida Vërça Xhirimet e klipit të ri të Dua Lipa-s janë ndërprerë dhe pezulluar nga policia. Arsyeja? Këngëtarja shqiptare dhe ekipi i saj nuk po zbatonin rregullat anti-Covid....

Policia ndërpret xhirimet e klipit të Dua Lipës

para 6 dite - Syri.net Kosova

Policia ka ndërprerë xhirimet e klipit të ri të Dua Lipës, pasi që ajo nuk i përfilli rregullat e COVID-19. Xhirimi i klipit muzikor të Dua Lipës, u kontrollua nga policët pasi ylli dhe pjesëtarë të tjerë...

Reagimi i Duas pas lajmeve se policia ia ndërpreu xhirimet e videoklipit

para 5 dite - Arbresh

Ylli botëror, Dua Lipa ka reaguar pas lajmeve se policia ia ndërpreu xhirimet e klipit në Londër. Mediet e huaja gjatë ditës së sotme kanë shkruar se artistja i theu rregullat e caktuara kundër pandemisë...

Dua Lipa reagon pas lajmeve se policia ia ndërpreu xhirimet e videoklipit

para 6 dite - Lajmi.net

Dua Lipa së fundi është rikthyer në Londër për të xhiruar videoklipin e ri, shkruan lajmi.net. Mediet e huaja gjatë ditës së sotme kanë shkruar se artistja i theu rregullat e caktuara kundër pandemisë...

Policia ndërpret xhirimet e klipit të Dua Lipës

para 6 dite - Sinjali

Kur erdhi puna për të xhiruar klipin e ri, Dua Lipa kapërceu kufizimet e COVID-it dhe doli me disa “rregulla të reja”, shkruan Gazeta Sinjali. Por jo gjithçka shkoi si duhet, pasi policët bastisën setin...

Theu rregullat dhe kufizimet e COVID-19, Policia ndërhyn duke ndërprerë xhirimet e klipit të Dua Lipës në Londër

para 6 dite - Telegrafi

Kur erdhi puna për të xhiruar klipin e ri, Dua Lipa kapërceu kufizimet e COVID-it dhe doli me disa “rregulla të reja”. Por jo gjithçka shkoi si duhet, pasi policët bastisën setin e xhirimeve pas ankesave...

Theu rregullat dhe kufizimet e COVID-19, Policia ndërhyn duke ndërprerë xhirimet e klipit të Dua Lipës në Londër

para 6 dite - Zhurnal

Kur erdhi puna për të xhiruar klipin e ri, Dua Lipa kapërceu kufizimet e COVID-it dhe doli me disa “rregulla të reja”. Por jo gjithçka shkoi si duhet, pasi policët bastisën setin e xhirimeve pas ankesave...

Theu rregullat dhe kufizimet e COVID-19, Policia londineze i ndërpret xhirimet e klipit, Dua Lipës

para 6 dite - BalkanWeb

Kur erdhi puna për të xhiruar klipin e ri, Dua Lipa kapërceu kufizimet e COVID-it dhe doli me disa “rregulla të reja”. Por jo gjithçka shkoi si duhet, pasi policët bastisën setin e xhirimeve pas ankesave...

Nuk respektoi kufizimet e Covid-19/ Policia ndërpret xhirimet e klipit të Dua Lipës

para 6 dite - Syri

Në xhirimet e klipit të fundit të kengëtares me origjinë shqiptare ka marrë pjesë dhe Policia. Po! Dhe jo si figurantë, por në rolin e tyre real. Me sa duket, Dua theu rregullat e kufizimeve të Covid-19....

Policia ndërhyn duke ndërprerë xhirimet e klipit të Dua Lipës në Londër

para 6 dite - RTK

Kur erdhi puna për të xhiruar klipin e ri, Dua Lipa kapërceu kufizimet e COVID-it dhe doli me disa “rregulla të reja”. Por jo gjithçka shkoi si duhet, pasi policët bastisën setin e xhirimeve pas ankesave...

para 6 dite - Ora news

Xhirimet e klipit të ri të këngëtares shqiptare me famë botërore Dua Lipa janë pezulluar pasi nuk është respektuar protokolli i pandemisë. Sipas “The Sun”, këngëtarja është parë të mërkurën në Shoreditch...

Triumfet e Dua Lipës/ Artistja arrin suksesin e madh

para 6 dite - Mapo

Sukseset e Dua Lipës nuk kanë të ndalur. Së fundmi, ajo ka arritur të triumfojë përballë një sërë artistësh me famë botërore me albumin e fundit që mban titullin “Future Nostalgia”. Albumi i artistes tashmë...

Theu rregullat e koronavirusit, pezullohet xhirimet e klipit të ri të Dua Lipas

para 6 dite - Koha Jone

Xhirimet e klipit të ri të këngëtares shqiptare me famë botërore Dua Lipa janë pezulluar pasi nuk është respektuar protokolli i pandemisë. Sipas “The Sun”, këngëtarja është parë të mërkurën në Shoreditch...

Foto/ Dua Lipa thyen rregullat anti-COVID për të xhiruar klipin e ri, Policia londineze shkon dhe i prish planet

para 6 dite - Java News

Kur erdhi puna për të xhiruar klipin e ri, Dua Lipa kapërceu kufizimet e COVID-it dhe doli me disa “rregulla të reja”. Por jo gjithçka shkoi si duhet, pasi policët bastisën setin e xhirimeve pas ankesave...

Albumi më i dëgjuar i vitit është i Dua Lipës

para 6 dite - Syri.net Kosova

Dua Lipa ka njoftuar fansat për suksesin më të ri të albumit “Future Nostalgia”. Albumi i artistes tashmë ka shënuar një rekord të ri, duke u bërë më i dëgjuari në “Spotify”, në kategorinë e femrave. “Future...

Policia ndërhyn në xhirimet e videoklipit muzikor të Dua Lipës

para 6 dite - Lajmi.net

Xhirimi i klipit muzikor të Dua Lipës, u kontrollua nga policët pasi ylli dhe pjesëtarë të tjerë të ekuipazhit nuk mbajtën distancën, shkruan The Sun. Dua, e shoqëruar nga një grup i madh i njerëzve, valltarë...

Theu rregullat e koronavirusit, pezullohet xhirimet e klipit të ri të Dua Lipas

para 6 dite - Epoka e Re

Xhirimet e klipit të ri të këngëtares shqiptare me famë botërore Dua Lipa janë pezulluar pasi nuk është respektuar protokolli i pandemisë. Sipas “The Sun”, këngëtarja  është parë të mërkurën në Shoreditch...

Dua Lipa shënon sukses me albumin e ri, më i dëgjuari i këtij viti

para 6 dite - ABC News

Sukseset e Dua Lipës nuk kanë të ndalur. Së fundmi, ajo ka arritur të triumfojë përballë një sërë artistësh me famë botërore me albumin e fundit që mban titullin “Future Nostalgia”. Albumi i artistes tashmë...

Probleme me policinë për Dua Lipën/ Theu rregullat e COVID, ndërpriten xhirimet

para 6 dite - Almakos

Kur erdhi puna për të xhiruar klipin e ri, Dua Lipa kapërceu kufizimet e COVID-it dhe doli me disa “rregulla të reja”. Por jo gjithçka shkoi si duhet, pasi policët bastisën setin e xhirimeve pas ankesave...

“Future Nostalgia” i Dua Lipës është albumi më i dëgjuar i vitit 2020 në Spotify i një artisteje femër

para 6 dite - Zhurnal

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, është tashmë e njohur botërisht për sukseset e saj të vazhdueshme. Këtë vit, ajo konvertoi punën e saj dy vjeçare në një album të titulluar “Future...

“Future Nostalgia” nga Dua albumi më i dëgjuar i këtij viti në “Spotify”

para 6 dite - RTK

Albumi i ri i Dua Lipës vazhdon të shënojë suksese të reja. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka njoftuar fansat për suksesin më të ri të albumit “Future Nostalgia”. Albumi i artistes tashmë...

“Future Nostalgia” i Dua Lipës është albumi më i dëgjuar i vitit 2020 në Spotify i një artisteje femër

para 6 dite - Telegrafi

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, është tashmë e njohur botërisht për sukseset e saj të vazhdueshme. Këtë vit, ajo konvertoi punën e saj dy vjeçare në një album të titulluar “Future...

Policia ndërpren xhirimet e klipit të Dua Lipës në Londër, banorët të shqetësuar nga veprimet e këngëtares

para 6 dite - GazetaBlic

Kur erdhi puna për videoklipin më të ri të Dua Lipës, ajo nuk përfilli kufizimet e Covid-19 dhe doli me disa rregulla të reja, shkruan The Sun, përcjellë GazetaBlic. Gjatë xhirimeve policët bastisën setin...

“Future Nostalgia” e Dua Lipës albumi më i dëgjuar i vitit 2020 në Spotify i një artisteje femër

para 6 dite - BalkanWeb

Dua Lipa është tashmë e njohur botërisht për sukseset e saj të vazhdueshme. Këngëtarja e famshme me famë botërore këtë vit, nxori albumin “Future Nostalgia”, të cilin e publikoi në muajin mars. Albumi...

Theu rregullat e koronavirusit, pezullohet xhirimet e klipit të ri të Dua Lipas

para 6 dite - Gazeta Telegraf

Xhirimet e klipit të ri të këngëtares shqiptare me famë botërore Dua Lipa janë pezulluar pasi nuk është respektuar protokolli i pandemisë. Sipas “The Sun”, këngëtarja është parë të mërkurën në Shoreditch...

“Future Nostalgia” nga Dua Lipa, albumi më i dëgjuar i këtij viti në “Spotify”

para 6 dite - GazetaBlic

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka njoftuar fansat për suksesin më të ri të albumit “Future Nostalgia”. Albumi i artistes tashmë ka shënuar një rekord të ri, duke u bërë më i dëgjuari në...

“Future Nostalgia” nga Dua, albumi më i dëgjuar i këtij viti në “Spotify"

para 6 dite - RTK

Albumi i ri i Dua Lipës vazhdon të shënojë suksese të reja. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka njoftuar fansat për suksesin më të ri të albumit “Future Nostalgia”. Albumi i artistes tashmë...

“Future Nostalgia” nga Dua Lipa, albumi më i dëgjuar i këtij viti në “Spotify”

para 6 dite - Daily News

Albumi i ri i Dua Lipës vazhdon të shënojë suksese të reja. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka njoftuar fansat për suksesin më të ri të albumit “Future Nostalgia”. Albumi i artistes tashmë...

“Future Nostalgia” nga Dua Lipa, albumi më i dëgjuar i këtij viti në “Spotify”

para 6 dite - Lajmi.net

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka njoftuar fansat për suksesin më të ri të albumit “Future Nostalgia”, shkruan lajmi.net. Albumi i artistes tashmë ka shënuar një rekord të ri, duke u bërë...

Çfarë ndodh kur 3 yje bëhen bashkë? Dua Lipa së shpejti me një bashkëpunim trio

para 7 dite - Syri.net Kosova

Dua Lipa, këngëtarja me origjinë shqiptare, ka treguar se nuk di të ndalet kur vjen puna tek suksesi. Ajo, tashmë numërohet në listën e artisteve më me influencë në të gjithë botën. Dua Lipa, duket se...

Çfarë ndodh kur 3 yje bëhen bashkë? Dua Lipa së shpejti me një bashkëpunim trio

para 7 dite - Syri

Dua Lipa, këngëtarja me origjinë shqiptare, ka treguar se nuk di të ndalet kur vjen puna tek suksesi. Ajo, tashmë numërohet në listën e artisteve më me influencë në të gjithë botën. Dua Lipa, duket se...

Miley Cyrus “së shpejti” sjell këngën me Dua Lipën: Jam super krenare

para 7 dite - Zhurnal

Miley Cyrus iu ka premtuar fansave të saj se “së shpejti” do të sjellë këngën e re me Dua Lipën. Duke folur për radion spanjolle Cadena 100, Cyrus ka thënë se “është një përzierje perfekte e ne të dyjave”....

Miley Cyrus së shpejti me një bashkëpunim me Dua Lipën

para 7 dite - Albinfo

Miley Cyrus iu ka premtuar fansave të saj se “së shpejti” do të sjellë këngën e re me Dua Lipën. Duke folur për radion spanjolle Cadena 100, Cyrus ka thënë se “është një përzierje perfekte e ne të dyjave”....

Dua Lipa në bashkëpunim me Miley Cyrus

para 7 dite - Zeri

Dua Lipa ka shënuar suksese të shumta në industrinë e muzikës shqipe, e tashmë llogaritet si një nga artistet më me influencë në botë. Këngëtarja me origjinë shqiptare shumë shpejt pritet të lansoj një...

Dua Lipa dhe Miley Cyrus bashkojnë forcat për këngën e re

para 7 dite - GazetaBlic

Ajo padyshim është një nga këngëtaret më të pëlqyera të momentit për të cilën sukseset nuk po kanë të ndalur, shkruan GazetaBlic. Dua Lipa tani po punon për projektin e radhës i cili është një bashkëpunim...

Miley Cyrus “së shpejti” sjell këngën me Dua Lipën: Jam super krenare

para 7 dite - Koha.net

Miley Cyrus iu ka premtuar fansave të saj se “së shpejti” do të sjellë këngën e re me Dua Lipën. Duke folur për radion spanjolle Cadena 100, Cyrus ka thënë se “është një përzierje perfekte e ne të dyjave”....

Shumë shpejt projekti i ri i Miley Cyrus dhe Dua Lipa

para 7 dite - RTK

Miley Cyrus ka ngacmuar fansat se dueti i saj i shumë pritur me Dua Lipa do të vijë “shumë shpejt”. Pasi dyshja ka paralajmëruar bashkëpunimin e tyre duke postuar fotografi në studio me producentin, Andrew...

Së shpejti Miley Cyrus këngë me Dua Lipën

para 7 dite - Arbresh

Miley Cyrus iu ka premtuar fansave të saj se “së shpejti” do të sjellë këngën e re me Dua Lipën. Duke folur për radion spanjolle Cadena 100, Cyrus ka thënë se “është një përzierje perfekte e ne të dyjave”....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK