http://kariera.mk

“Shiko Kush LUAN”/ Ardian Bujupi do të donte që puthja e tij e parë të ishte me këngëtaren e njohur shqiptare!

para 4 dite - Top Channel

I ftuar i moderatores dhe autores Luana Vjollca mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush LUAN” ishte këngëtari shqiptar me famë ndërkombëtare Ardian Bujupi. Këngëtari i njohur u vendos përballë sfidës “Paintball”...

“Shiko Kush LUAN”/ Finem: Puthjen e parë do ja jepte kësaj repereje shqiptare!

para 4 dite - Top Channel

Finem ishte një nga të ftuarit në puntatën e katërt të spektalit “Shiko Kush LUAN” me moderatore dhe autore Luana Vjollcën. Reperi u përball me personazhet e njohur VIP në tabelën e sfidës së preferuar...

Finem “gjuan në fytyrë” Don Xhonin në “Shiko Kush LUAN”: “Ka marrë famë kot!”

para 4 dite - Top Channel

Mbrëmjen e sotme i ftuar në “Shiko Kush LUAN” me moderatore dhe autore Luana Vjollcën ishte reperi i njohur Finem. Sfidës të shumëpëlqyer nga publiku, “Painball” nuk mund t’i shpëtonte edhe Finem. Këtë...

“Shiko Kush LUAN”/ Ardian Bujupi zbulon se këngët e Samanta Karavellës nuk do i dëgjonte kurrë!

para 4 dite - Top Channel

Ardian Bujupi ishte i ftuari i Luana Vjollcës puntatën e katërt të “Shiko Kush LUAN” mbrëmjen e sotme. “Paintball” erdhi ndryshe këtë të shtunë, dy herë në të njëjtën kohë. Këngëtari Ardian Bujupi dhe...

Finemtregon se puthjen e parë do ja jepte kësaj repereje shqiptare

para 4 dite - NOA

Finem ishte një nga të ftuarit në puntatën e katërt të spektalit “Shiko Kush LUAN” me moderatore dhe autore Luana Vjollcën. Reperi u përball me personazhet e njohur VIP në tabelën e sfidës së preferuar...

Bëhuni gati sonte për “Shiko Kush LUAN”: Të ftuar ekskluzivë dhe sfida mjaft pikante!

para 4 dite - Top Channel

Skuadra e “Shiko Kush LUAN” dhe moderatorja e autorja Luana Vjollca e kanë mbajtur fjalën dhe sonte në orën 21:00 na pret një spektakël me të ftuar ekskluzivë dhe sfida mjaft pikante. Kapitenët e skuadrave...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK