http://kariera.mk

Horoskopi i të dielës/ Surpriza dhe të papritura, ja çfarë ju pret gjatë kësaj dite

para një jave - Syri.net Kosova

Dashi Kalimi i Hënës në Akrep vazhdon dhe është gati për të ngritur gjendjen tuaj shpirtërore dhe për të lehtësuar zgjidhjen e disa problemeve. Sidoqoftë, sot është e Diel, dhe është më mirë të heqësh...

Horoskopi, e diel 18 tetor 2020

para një jave - Zhurnal

Horoskopi i për të dielën 18 Tetor 2020, shenjë pas shenje, “NOA.al” e sjell në avancë për lexuesit e saj. “Ne raportojmë horoskopin e Paolo Fox, i konsideruar si një nga më të mirët për të bërë parashikimin”....

Horoskopi, e diel 18 tetor 2020

para një jave - Iliria News

Horoskopi i për të dielën 18 Tetor 2020, shenjë pas shenje, “NOA.al” e sjell në avancë për lexuesit e saj. “Ne raportojmë horoskopin e Paolo Fox, i konsideruar si një nga më të mirët për të bërë parashikimin”....

Horoskopi i të dielës/ Surpriza dhe të papritura, ja çfarë ju pret gjatë kësaj dite

para një jave - Syri

Dashi Kalimi i Hënës në Akrep vazhdon dhe është gati për të ngritur gjendjen tuaj shpirtërore dhe për të lehtësuar zgjidhjen e disa problemeve. Sidoqoftë, sot është e Diel, dhe është më mirë të heqësh...

para një jave - Ora news

Dashi Kalimi i Hënës në Akrep vazhdon dhe është gati për të ngritur gjendjen tuaj shpirtërore dhe për të lehtësuar zgjidhjen e disa problemeve. Sidoqoftë, sot është e Diel, dhe është më mirë të heqësh...

Disa mënyra si të qëndroni të shëndetshëm, gjatë kësaj vjeshte

para një jave - Lexo

Bëhuni gati për muajt më të vështirë gjatë pandemisë së koronavirusit. Moti i keq, hapja e shkollave, lodhja pandemike dhe sezoni i gripit, mund ta përkeqësojë shumë situatën. Parashikimet për javët në...

Horoskopi, e diel 18 tetor 2020

para një jave - Arbresh

DASHI Hëna mund t’ju krijojë disa çështje familjare, por mos u jepni atyre shumë peshë. Ngadalë do të ktheheni për të marrë frymë, mos e lini veten të mbingarkoheni nga lodhja. Mundohuni ta shijoni këtë...

Horoskopi për nesër, e diel 18 tetor 2020

para një jave - Java News

Ja çfarë parashikon Fox për të dielën, 18 tetor 2020: DASHI Hëna mund t’ju krijojë disa çështje familjare, por mos u jepni atyre shumë peshë. Ngadalë do të ktheheni për të marrë frymë, mos e lini veten...

Horoskopi për nesër, e diel 18 tetor 2020

para një jave - NOA

Horoskopi i për të dielën 18 Tetor 2020, shenjë pas shenje, “NOA.al” e sjell në avancë për lexuesit e saj. “Ne raportojmë horoskopin e Paolo Fox, i konsideruar si një nga më të mirët për të bërë parashikimin”....

Parashikimi javor 19 - 25 tetor nga Jorgo Pulla

para një jave - Syri

DASHI JAVOR 19/10/2020 TO 25/10/2020 Dashëkëtë javë do të duhet të përqendroheni më shumë në çështjet me të cilat merreni çdo ditë pasi këto mund të fillojnë disa keqkuptime. Kundërshtimi i Afërditës në...

Letra që zgjidhni, ju tregon se si do i keni punët me dashurinë

para një jave - Syri.net Kosova

Në dashuri, çdo person është një botë. Ka romantikë dhe realistë, ka ngrohtësi dhe ftohtësi. Por një gjë është e sigurt, gjithkush pëlqen në mënyrën e vet. Shikoni letrat e mëposhtme dhe zgjidhni atë që...

Horoskopi 17 Tetor 2020

para një jave - Klan

Horoskopi 17 Tetor 2020 Dashi- Mund të përdorni të gjitha aftësitë që keni në dispozicion mbrëmjen e sotme. Do të keni aftësinë që të shikoni në sytë e një personi tjetër. Kjo është mirë për ju pasi kujdeseni...

Horoskopi për ditën e shtunë, 17 tetor 2020

para një jave - Vizion Plus

Dashi E dini mirë se si duhet të veproni dhe nesër nuk do të hezitoni për ta bërë. Vetëbesimi është një ndër vlerat më të çmuara që keni dhe kjo ju bën të suksesshëm thuajse në çdo sfidë që merrni përsipër....

Horoskopi/ Fat në punë dhe dashuri, ja kush janë shenjat fatlume

para një jave - Standard

Dashi E dini mirë se si duhet të veproni dhe sot nuk do të hezitoni për ta bërë. Vetëbesimi është një ndër vlerat më të çmuara që keni dhe kjo ju bën të suksesshëm thuajse në çdo sfidë që merrni përsipër....

Horoskopi sot, e shtunë 17 tetor 2020

para një jave - GazetaBlic

Dashi Pak ditë të vështira për dashurinë: nuk mund të merreni vesh me partnerin tuaj. Në frontin e punës, periudha është produktive edhe nëse është pak e përafërt. Demi Nëse jeni i dashuruar tani mund...

Bëni kujdes! Këto janë shenjat e horoskopit që nuk duhet të marrin vendime nesër

para një jave - Lexo

Dashi Bëni kujdes me paratë apo transfertat bankare nesër. Çfarëdolloj gjëje të nisni, mundësitë që të jeni të suksesshëm nuk janë të mëdha. Nëse blini diçka, do ta përdorni shumë pak herë e më pas do...

HOROSKOPI/ Shfrytëzojeni këtë moment, mos u stresoni shumë

para një jave - Albeu

Dashi Pak ditë të vështira për dashurinë: nuk mund të merreni vesh me partnerin tuaj. Në frontin e punës , periudha është produktive edhe nëse është pak e përafërt. Demi Nëse jeni i dashuruar tani mund...

Horoskopi sot, e shtunë 17 tetor 2020

para një jave - NOA

Ky është horoskopi për ditën e shtunë 17 tetor 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit...

Horoskopi për ditën e sotme, 17 tetor 2020

para një jave - Koha Jone

Dashi Një mik i vjetër mund t’ju kërkojë ndihmë financiare sot. Nipërit dhe mbesat do të jenë një burim kënaqësie e jashtëzakonshme për gjyshërit e kësaj shenje zodiakale. Partneri juaj do t’ju befasojë...

Ja çfarë do të thotë Hëna e re në shenjën e Peshore sipas Jorgo Pullës

para një jave - Syri

Eja të bëhemi cift! Më 16 tetor 2020 në orën 21:30 zhvillohet Hëna e Re në shenjën e Peshores, duke sjellë një fillim të ri në marrëdhëniet tona ndërpersonale. Me Hënën e Re në Peshore, ne jemi të interesuar...

HOROSKOPI/ Sot një ditë pozitive për të lindurit e kësaj shenje, çfarë rezervojnë yjet

para një jave - ABC News

Dashi Pak ditë të vështira për dashurinë: nuk mund të merreni vesh me partnerin tuaj. Në frontin e punës, periudha është produktive edhe nëse është pak e përafërt. Demi Nëse jeni i dashuruar tani mund...

Horoskopi për ditën e sotme, 17 tetor 2020

para një jave - BalkanWeb

Dashi Një mik i vjetër mund t’ju kërkojë ndihmë financiare sot. Nipërit dhe mbesat do të jenë një burim kënaqësie e jashtëzakonshme për gjyshërit e kësaj shenje zodiakale. Partneri juaj do t’ju befasojë...

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, cilat do jenë shenjat më me fat

para një jave - Shekulli

Publikuar më 17.10.2020 nga Enida Vërça Dashi E dini mirë se si duhet të veproni dhe nesër nuk do të hezitoni për ta bërë. Vetëbesimi është një ndër vlerat më të çmuara që keni dhe kjo ju bën të suksesshëm...

Shenjat e horoskopit, sot është momenti ideal për çdo gjë

para një jave - Lexo

Dashi Pak ditë të vështira për dashurinë: nuk mund të merreni vesh me partnerin tuaj. Në frontin e punës, periudha është produktive edhe nëse është pak e përafërt. Demi Nëse jeni i dashuruar tani mund...

Horoskopi për ditën e shtunë, 17 tetor 2020

para një jave - Sinjali

Ky është horoskopi për ditën e shtunë 17 tetor 2020 për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi...

HOROSKOPI/ Shfrytëzojeni këtë moment, mos u stresoni shumë

para një jave - Lexo

Dashi Pak ditë të vështira për dashurinë: nuk mund të merreni vesh me partnerin tuaj. Në frontin e punës, periudha është produktive edhe nëse është pak e përafërt. Demi Nëse jeni i dashuruar tani mund...

Horoskopi sot, e shtunë 17 tetor 2020

para një jave - Java News

Ky është horoskopi për ditën e shtunë 17 tetor 2020. Dashi Pak ditë të vështira për dashurinë: nuk mund të merreni vesh me partnerin tuaj. Në frontin e punës, periudha është produktive edhe nëse është...

“Ditë të vështira në dashuri” – Horoskopi i ditës

para një jave - Mapo

Ky është horoskopi për ditën e shtunë 17 tetor 2020 për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi...

Këto janë shenjat me fat për sot

para një jave - Lexo

Dashi 21 Mars – 19 Prill Pak ditë të vështira për dashurinë: nuk mund të merreni vesh me partnerin tuaj. Në frontin e punës, periudha është produktive edhe nëse është pak e përafërt. Demi 20 Prill – 20...

Shenjat me fat për sot

para një jave - Lexo

Dashi 21 Mars – 19 Prill Pak ditë të vështira për dashurinë: nuk mund të merreni vesh me partnerin tuaj. Në frontin e punës, periudha është produktive edhe nëse është pak e përafërt. Demi 20 Prill – 20...

Dita e shtunë është sukses i garantuar për këto shenja të horoskopit

para një jave - Arbresh

Dashi E dini mirë se si duhet të veproni dhe nesër nuk do të hezitoni për ta bërë. Vetëbesimi është një ndër vlerat më të çmuara që keni dhe kjo ju bën të suksesshëm thuajse në çdo sfidë që merrni përsipër....

Horoskopi për sot

para një jave - Arbresh

Dashi Pak ditë të vështira për dashurinë: nuk mund të merreni vesh me partnerin tuaj. Në frontin e punës, periudha është produktive edhe nëse është pak e përafërt. Demi Nëse jeni i dashuruar tani mund...

Horoskopi per diten e sotme, 17 tetor 2020

para një jave - LajmiFundit

Dashi Një mik mund t’ju kërkojë ndihmë financiare. Nipërit dhe mbesat do të jenë një burim kënaqësie e jashtëzakonshme për gjyshërit e kësaj shenje zodiakale. Partneri juaj do t’ju befasojë me diçka vërtet...

Horoskopi sot

para një jave - PortaliOnline

Dashi Pak ditë të vështira për dashurinë: nuk mund të merreni vesh me partnerin tuaj. Në frontin e punës, periudha është produktive edhe nëse është pak e përafërt. Demi Nëse jeni i dashuruar tani mund...

Horoskopi i të shtunës/ Fat në punë dhe dashuri, ja kush janë shenjat fatlume

para një jave - Syri.net Kosova

Dashi E dini mirë se si duhet të veproni dhe nesër nuk do të hezitoni për ta bërë. Vetëbesimi është një ndër vlerat më të çmuara që keni dhe kjo ju bën të suksesshëm thuajse në çdo sfidë që merrni përsipër....

Parashikimi i horoskopit, 17 tetor 2020

para një jave - Panorama

Dashi Pak ditë të vështira për dashurinë: nuk mund të merreni vesh me partnerin tuaj. Në frontin e punës, periudha është produktive edhe nëse është pak e përafërt. Demi Nëse jeni i dashuruar tani mund...

Zgjidh një nga hënat në foto dhe zbuloni të ardhmen tuaj

para një jave - NOA

Hëna është një mik dhe shok besnik i një personi. Ajo është gjithmonë atje në qiell, duke na parë në momentet tona të mira dhe të këqija. E bukur në çdo mënyrë të saj. Hëna, magjike në mënyrën e saj, gjithashtu...

Horoskopi i të shtunës/ Fat në punë dhe dashuri, ja kush janë shenjat fatlume

para një jave - Syri

Dashi E dini mirë se si duhet të veproni dhe nesër nuk do të hezitoni për ta bërë. Vetëbesimi është një ndër vlerat më të çmuara që keni dhe kjo ju bën të suksesshëm thuajse në çdo sfidë që merrni përsipër....

Shfrytëzojeni! Dita e shtunë është sukses i garantuar për këto shenja të horoskopit

para një jave - Albeu

Dashi E dini mirë se si duhet të veproni dhe nesër nuk do të hezitoni për ta bërë. Vetëbesimi është një ndër vlerat më të çmuara që keni dhe kjo ju bën të suksesshëm thuajse në çdo sfidë që merrni përsipër....

Fati yt, horoskopi 17 tetor 2020

para një jave - Lexo

Vector illustration of Horoscope circle, Zodiac signs and pictograms astrology planets against the space background with sunrise and geometry pattern. In blue and purple colors. Dashi Pak ditë të vështira...

Fati yt sot, horoskopi 17 tetor 2020

para një jave - Lexo

Vector illustration of Horoscope circle, Zodiac signs and pictograms astrology planets against the space background with sunrise and geometry pattern. In blue and purple colors. Dashi Pak ditë të vështira...

Horoskopi për nesër, 17 Tetor 2020

para një jave - Lexo

Vector illustration of Horoscope circle, Zodiac signs and pictograms astrology planets against the space background with sunrise and geometry pattern. In blue and purple colors. Dashi Pak ditë të vështira...

Fati yt për datën 17 tetor 2020

para një jave - Lexo

Vector illustration of Horoscope circle, Zodiac signs and pictograms astrology planets against the space background with sunrise and geometry pattern. In blue and purple colors. Dashi Pak ditë të vështira...

Horoskopi ditor, e shtunë 17 tetor 2020

para një jave - Lexo

Vector illustration of Horoscope circle, Zodiac signs and pictograms astrology planets against the space background with sunrise and geometry pattern. In blue and purple colors. Dashi Pak ditë të vështira...

Horoskopi për nesër, e shtunë 17 tetor 2020

para një jave - Lexo

Vector illustration of Horoscope circle, Zodiac signs and pictograms astrology planets against the space background with sunrise and geometry pattern. In blue and purple colors. Dashi Pak ditë të vështira...

Horoskopi ditor për nesër, e shtunë 17 tetor 2020

para një jave - NOA

Ky është horoskopi për ditën e shtunë 17 tetor 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit...

Horoskopi për nesër, e shtunë 17 tetor 2020

para një jave - Arbresh

Ky është horoskopi për ditën e shtunë 17 tetor 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit...

Këto shenja do e nisin fundjavën me surpriza

para një jave - Lexo

Shenjat që e nisin fundjavën me plot surpriza, mos hezitoni për asnjë moment të shprehni çka ndjeni. Dashi Më në fund fati në punë ju buzëqesh, dhe nëse keni pritur një përgjigje prej shumë kohësh, ka...

Shenjat e horoskopit që e nisin fundjavën me surpriza

para një jave - Lexo

Shenjat që e nisin fundjavën me plot surpriza, mos hezitoni për asnjë moment të shprehni çka ndjeni. Dashi Më në fund fati në punë ju buzëqesh, dhe nëse keni pritur një përgjigje prej shumë kohësh, ka...

Këto janë shenjat e HOROSKOPIT që e nisin fundjavën me surpriza, zbuloni çfarë ka rezervuar fati për ju!

para një jave - Lexo

Shenjat që e nisin fundjavën me plot surpriza, mos hezitoni për asnjë moment të shprehni çka ndjeni. Dashi Më në fund fati në punë ju buzëqesh, dhe nëse keni pritur një përgjigje prej shumë kohësh, ka...

Horoskopi për ditën e Shtunë, 17 Tetor 2020

para një jave - Java News

Dashi E dini mirë se si duhet të veproni dhe nesër nuk do të hezitoni për ta bërë. Vetëbesimi është një ndër vlerat më të çmuara që keni dhe kjo ju bën të suksesshëm thuajse në çdo sfidë që merrni përsipër....

Horoskopi, e premte 16 tetor 2020!

para 2 jave - Iliria News

Ky është horoskopi për ditën e enjte 16 tetor 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e...

Horoskopi 16 Tetor 2020

para 2 jave - Klan

Horoskopi 16 Tetor 2020 Dashi- Sot do jeni shumë energjik dhe do merrni vetëm lajme të mira. Do keni një performancë të mirë në punë dhe do arrini që të mbzllni një projekt të vështirë. Demi- Nuk është...

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 2 jave - Standard

Dashi Ju keni qenë të shqetësuar për disa situata të cilat kanë qenë tepër serioze. Ju do të keni disa probleme të mëdha ny lidhje me një kredi që keni marrë. Për fatin tuaj të keq Hëna do të jetë kundër...

Parashikimi i yjeve, cila shenjë do të ketë probleme financiare

para 2 jave - Gazeta Express

Fun Gazeta Express 16/10/2020 7:17 Ky është horoskopi për ditën e enjte 16 tetor 2020 për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita...

Horoskopi sot, e premte 16 tetor 2020

para 2 jave - GazetaBlic

Dashi Çiftet që kanë diskutuar shumë tani mund të marrin frymë lehtësimi dhe të shërohen me një qetësi të madhe. Në frontin e biznesit, përpiquni të jeni të kujdesshëm. Demi Dashuria sot dhe nesër mund...

Horoskopi sot, e premte 16 tetor 2020!

para 2 jave - NOA

Ky është horoskopi për ditën e enjte 16 tetor 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e...

HOROSKOPI/ Kjo është një ditë e rëndësishme, por mos jini të pasigurt

para 2 jave - Albeu

Dashi Mund të merrni frymë lehtësimi dhe të shërohen me një qetësi të madhe. Në frontin e biznesit, përpiquni të jeni të kujdesshëm. Demi Dashuria sot dhe nesër mund të favorizohen. Sa i përket punës ,...

Horoskopi ditor, e premte 16 tetor 2020

para 2 jave - Shekulli

Publikuar më 16.10.2020 nga Daniela Grrica Dashi Bëni kujdes me paratë apo transfertat bankare nesër. Çfarëdolloj gjëje të nisni, mundësitë që të jeni të suksesshëm nuk janë të mëdha. Nëse blini diçka,...

para 2 jave - Ora news

Dashi Ju keni qenë të shqetësuar për disa situata të cilat kanë qenë tepër serioze. Ju do të keni disa probleme të mëdha ny lidhje me një kredi që keni marrë. Për fatin tuaj të keq Hëna do të jetë kundër...

Horoskopi për ditën e sotme, 16 tetor 2020

para 2 jave - BalkanWeb

Dashi Dëshirat do t’ju përmbushen dhe puna juaj do të fillojë të sjellë rezultate. Mos bëni gjykime të shpejta për njerëzit dhe motivet e tyre. Ata mund të jenë nën presion dhe mund të kenë nevojë për...

Horoskopi për ditën e premte, 16 tetor 2020

para 2 jave - Vizion Plus

ashi Bëni kujdes me paratë apo transfertat bankare nesër. Çfarëdolloj gjëje të nisni, mundësitë që të jeni të suksesshëm nuk janë të mëdha. Nëse blini diçka, do ta përdorni shumë pak herë e më pas do të...

Dashuria, paratë dhe puna, horoskopi për ditën e sotme

para 2 jave - Sinjali

Ky është horoskopi për ditën e sotme. Dashi Çiftet që kanë diskutuar shumë tani mund të marrin frymë lehtësimi dhe të shërohen me një qetësi të madhe. Në frontin e biznesit, përpiquni të jeni të kujdesshëm....

“Probleme financiare”- Horoskopi i ditës

para 2 jave - Mapo

Ky është horoskopi për ditën e enjte 16 tetor 2020 për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi...

Ditë e shkëlqyer për dashurinë, çfarë parashikojnë yjet për sot

para 2 jave - ABC News

Dashi Mund të merrni frymë lehtësimi dhe të shërohen me një qetësi të madhe. Në frontin e biznesit, përpiquni të jeni të kujdesshëm. Demi Dashuria sot dhe nesër mund të favorizohen. Sa i përket punës,...

Parashikimi i horoskopit, 16 tetor 2020

para 2 jave - Panorama

Dashi Mund të merrni frymë lehtësimi dhe të shërohen me një qetësi të madhe. Në frontin e biznesit, përpiquni të jeni të kujdesshëm. Demi Dashuria sot dhe nesër mund të favorizohen. Sa i përket punës,...

Horoskopi sot, e premte 16 tetor 2020!

para 2 jave - Java News

Ky është horoskopi për ditën e enjte 16 tetor 2020. Dashi Çiftet që kanë diskutuar shumë tani mund të marrin frymë lehtësimi dhe të shërohen me një qetësi të madhe. Në frontin e biznesit, përpiquni të...

Puna, paratë dhe marrëdhëniet në çift, ky është horoskopi për sot

para 2 jave - Lajmi.net

Dashi Dëshirat do t’ju përmbushen dhe puna juaj do të fillojë të sjellë rezultate. Mos bëni gjykime të shpejta për njerëzit dhe motivet e tyre. Ata mund të jenë nën presion dhe mund të kenë nevojë për...

Horoskopi per diten e sotme, 16 tetor 2020

para 2 jave - LajmiFundit

Dashi Puna juaj do të fillojë të sjellë rezultate. Mos bëni gjykime të shpejta për njerëzit dhe motivet e tyre. Ata mund të jenë nën presion dhe mund të kenë nevojë për mirëkuptimin tuaj. Sot do të keni...

Horoskopi sot

para 2 jave - PortaliOnline

Dashi Çiftet që kanë diskutuar shumë tani mund të marrin frymë lehtësimi dhe të shërohen me një qetësi të madhe. Në frontin e biznesit, përpiquni të jeni të kujdesshëm. Demi Dashuria sot dhe nesër mund...

Horoskopi , e premte 16 tetor 2020

para 2 jave - Arbresh

Dashi Çiftet që kanë diskutuar shumë tani mund të marrin frymë lehtësimi dhe të shërohen me një qetësi të madhe. Në frontin e biznesit, përpiquni të jeni të kujdesshëm. Demi Dashuria sot dhe nesër mund...

Horoskopi i të premtes/ Ditë problematike për disa prej shenjave

para 2 jave - Syri.net Kosova

Dashi Bëni kujdes me paratë apo transfertat bankare nesër. Çfarëdolloj gjëje të nisni, mundësitë që të jeni të suksesshëm nuk janë të mëdha. Nëse blini diçka, do ta përdorni shumë pak herë e më pas do...

Horoskopi i të premtes/ Ditë problematike për disa prej shenjave

para 2 jave - Syri

Dashi Bëni kujdes me paratë apo transfertat bankare nesër. Çfarëdolloj gjëje të nisni, mundësitë që të jeni të suksesshëm nuk janë të mëdha. Nëse blini diçka, do ta përdorni shumë pak herë e më pas do...

Ju buzëqeshi fati! Shenjat më me fat të horoskopit nesër

para 2 jave - Albeu

Dashi Nesër do të ndjeni keqardhje për ata që ju rrethojnë, sidomos për ata persona të cilët duket se nuk po u buzëqesh fati aq shumë sa ju. Nëse keni gjë në dorë do të keni tendencën për ta ndarë me ta....

Bëni kujdes! Këto shenja të Horoskopit që nuk duhet të marrin vendime nesër

para 2 jave - Java News

Dashi Bëni kujdes me paratë apo transfertat bankare nesër. Çfarëdolloj gjëje të nisni, mundësitë që të jeni të suksesshëm nuk janë të mëdha. Nëse blini diçka, do ta përdorni shumë pak herë e më pas do...

Horoskopi ditor për nesër, e premte 16 tetor 2020

para 2 jave - NOA

Ky është horoskopi për ditën e enjte 16 tetor 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e...

Horoskopi ditor për nesër, e Premte 16 Tetor 2020

para 2 jave - Java News

Dashi Bëni kujdes me paratë apo transfertat bankare nesër. Çfarëdolloj gjëje të nisni, mundësitë që të jeni të suksesshëm nuk janë të mëdha. Nëse blini diçka, do ta përdorni shumë pak herë e më pas do...

Horoskopi për ditën e enjte, 15 tetor 2020

para 2 jave - Gazeta Express

Rozë Gazeta Express 15/10/2020 7:49 Dashi Nesër do të ndjeni keqardhje për ata që ju rrethojnë, sidomos për ata persona të cilët duket se nuk po u buzëqesh fati aq shumë sa ju. Nëse keni gjë në dorë do...

Horoskopi 15 Tetor 2020

para 2 jave - Klan

Horoskopi 15 Tetor 2020 Dashi- Të lindurit e kësaj shenje sot do të kenë një kuadër të mirë ujor, duke bërë që dita të jetë pozitive dhe arritja e objektivave do të jetë e lehtë. Demi- Pozicioni i Marsit...

Horoskopi për sot, e enjte 15 tetor 2020

para 2 jave - NOA

Ky është horoskopi për ditën e enjte 15 tetor 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e...

Horoskopi për ditën e sotme, 15 tetor 2020

para 2 jave - BalkanWeb

Mbani nën kontroll euforinë tuaj. Partnerët do të jenë entuziastë për planet dhe ndërmarrjet tuaja të reja. Nëse keni kohë të lirë, përpiquni të merreni me diçka krijuese. Vlerësoni kohën tuaj dhe përdorni...

Horoskopi për ditën e enjte, 15 tetor 2020

para 2 jave - Vizion Plus

Dashi Nesër do të ndjeni keqardhje për ata që ju rrethojnë, sidomos për ata persona të cilët duket se nuk po u buzëqesh fati aq shumë sa ju. Nëse keni gjë në dorë do të keni tendencën për ta ndarë me ta....

Horoskopi ditor, e enjte 15 tetor 2020

para 2 jave - Shekulli

Publikuar më 15.10.2020 nga Daniela Grrica Dashi Nesër do të ndjeni keqardhje për ata që ju rrethojnë, sidomos për ata persona të cilët duket se nuk po u buzëqesh fati aq shumë sa ju. Nëse keni gjë në...

Horoskopi për sot, e enjte 15 tetor 2020

para 2 jave - Java News

Ky është horoskopi për ditën e enjte 15 tetor 2020. Dashi Një ditë e nënshtruar dhe e kontrasteve në marrëdhënie. Në frontin e punës, nuk do të keni lajme të mira. Mundohuni të jeni të kujdesshëm nëse...

Horoskopi per diten e sotme, 15 tetor 2020

para 2 jave - LajmiFundit

Dashi Kujdes me euforinë. Partnerët do të jenë entuziastë për planet dhe ndërmarrjet tuaja të reja. Nëse keni kohë të lirë, përpiquni të merreni me diçka krijuese. Vlerësoni kohën tuaj dhe përdorni atë...

Horoskopi i të enjtes/ Surpriza dhe të papritura, ja çfarë ju pret gjatë kësaj dite

para 2 jave - Syri.net Kosova

Dashi Nesër do të ndjeni keqardhje për ata që ju rrethojnë, sidomos për ata persona të cilët duket se nuk po u buzëqesh fati aq shumë sa ju. Nëse keni gjë në dorë do të keni tendencën për ta ndarë me ta....

Horoskopi i të enjtes/ Surpriza dhe të papritura, ja çfarë ju pret gjatë kësaj dite

para 2 jave - Syri

Dashi Nesër do të ndjeni keqardhje për ata që ju rrethojnë, sidomos për ata persona të cilët duket se nuk po u buzëqesh fati aq shumë sa ju. Nëse keni gjë në dorë do të keni tendencën për ta ndarë me ta....

Horoskopi ditor për nesër, e enjte 15 tetor 2020

para 2 jave - NOA

Ky është horoskopi për ditën e enjte 15 tetor 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e...

Këto janë shenjat më me fat të Horoskopit për nesër

para 2 jave - Java News

Dashi Nesër do të ndjeni keqardhje për ata që ju rrethojnë, sidomos për ata persona të cilët duket se nuk po u buzëqesh fati aq shumë sa ju. Nëse keni gjë në dorë do të keni tendencën për ta ndarë me ta....

Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 15 Tetor 2020

para 2 jave - Java News

Dashi Nesër do të ndjeni keqardhje për ata që ju rrethojnë, sidomos për ata persona të cilët duket se nuk po u buzëqesh fati aq shumë sa ju. Nëse keni gjë në dorë do të keni tendencën për ta ndarë me ta....

Keni parë një ëndërr dhe nuk e dini kuptimin e saj, lexojeni këtu

para 2 jave - Syri.net Kosova

Psikologu Lee Chambers dhe ekspertja Lauren Rosenberg, kanë analizuar disa nga pyetjet dhe kërkimet më të shpeshta që janë bërë në internet për ëndrrat. Analiza përfshin kërkimet e 12 muajve të fundit...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 14 tetor 2020

para 2 jave - Vizion Plus

Dashi Ndonjëherë dita nuk nis siç duhet, por nesër shkak do të bëhen faktorë të jashtëm, të cilët qëllimisht do të përpiqen t’ju vështirësojnë jetën. Bëni durim dhe tregoni maturi. Do të shihni se nuk...

Horoskopi 14 Tetor 2020

para 2 jave - Klan

Horoskopi 14 Tetor 2020 Dashi- Sot do të ndiheni i përgjumur dhe nuk do jeni i qartë në qëllimet tuaja. Kjo do ndikojë dhe në punën tuaj, pasi nuk do jeni produktiv. Kujdesuni për shëndetin. Demi- Do nxitoni...

Horoskopi sot, e mërkurë 14 tetor 2020!

para 2 jave - NOA

Ky është horoskopi për sot, e mërkurë 14 tetor 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 24 tetor 2020

para 2 jave - Vizion Plus

Dashi Ndonjëherë dita nuk nis siç duhet, por nesër shkak do të bëhen faktorë të jashtëm, të cilët qëllimisht do të përpiqen t’ju vështirësojnë jetën. Bëni durim dhe tregoni maturi. Do të shihni se nuk...

Horoskopi për ditën e sotme, 14 tetor 2020

para 2 jave - BalkanWeb

Sot mund t’ju duhet të përballeni me disa tensione dhe ndryshime mendimesh që do t’ju bëjnë të ndiheni të irrituar dhe të shqetësuar. Vizita e një miku të vjetër në fund të ditës do ta zbukurojë mbrëmjen....

Horoskopi ditor, e mërkurë 14 tetor 2020

para 2 jave - Shekulli

Publikuar më 14.10.2020 nga Daniela Grrica Dashi Ndonjëherë dita nuk nis siç duhet, por nesër shkak do të bëhen faktorë të jashtëm, të cilët qëllimisht do të përpiqen t’ju vështirësojnë jetën. Bëni durim...

Horoskopi sot, e mërkurë 14 tetor 2020

para 2 jave - Java News

Ky është horoskopi për sot, e mërkurë 14 tetor 2020. Dashi Ditët e fundit nuk kanë qenë të lehta. Sidomos në vendin e punës ka pasur shumë vështirësi, edhe sepse është e vështirë të komunikosh me të tjerët...

Horoskopi per diten e sotme, 14 tetor 2020

para 2 jave - LajmiFundit

Dashi Mund t’ju duhet të përballeni me disa tensione dhe ndryshime mendimesh që do t’ju bëjnë të ndiheni të irrituar. Vizita e një miku të vjetër në fund të ditës do ta zbukurojë mbrëmjen. Mund të ndërmerrni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK