http://kariera.mk

Fjolla Morina lë pas ‘dënimin’, këngëtarja merr propozimin për martesë

para 4 dite - Iliria News

Fjolla Morina po përjeton më së fundmi disa momente lumturie. Ajo ka ndarë disa foto me ndjekësit e saj, ku tregon unazën tunduese prej diamanti. Fjolla ka marrë propozimin për martesë nga partneri i saj....

I propozoi në arrest shtëpie, kush është biznesmeni që do të martohet së shpejti me Fjolla Morinën?

para 4 dite - Albeu

Si për ta larguar të gjithë vëmendjen nga sulmet, komentet dhe spekulimet pas ngjarjes së fundit në doganën e Morinës, ku këngëtares nga Kosova iu gjetën dy armë në çantë, Fjolla Morina, pak ditë më parë...

Fjolla Morina lë pas ‘dënimin’, këngëtarja merr propozimin për martesë

para 4 dite - Tetova Sot

Fjolla Morina po përjeton më së fundmi disa momente lumturie. Ajo ka ndarë disa foto me ndjekësit e saj, ku tregon unazën tunduese prej diamanti. Fjolla ka marrë propozimin për martesë nga partneri i saj....

Kukësi i sjell fat Fjolla Morinës, merr propozimin për martesë në arrest shtëpie

para 4 dite - Koha Jone

Skandali i këngëtares Fjolla Morina, krijoi një debat të gjerë në vend. Ajo u arrestua teksa po tentonte të hynte në territorin shqiptar me dy armë zjarri me vete. Pas ngjarjes Gjykata vendosi që këngëtarja...

Fjolla Morina lë pas ‘dënimin’, këngëtarja merr propozimin për martesë

para 5 dite - Gazeta Express

Rozë Gazeta Express 17/10/2020 18:48 Fjolla Morina po përjeton më së fundmi disa momente lumturie. Ajo ka ndarë disa foto me ndjekësit e saj, ku tregon unazën tunduese prej diamanti. Fjolla ka marrë propozimin...

Fjolla Morina lë pas ‘dënimin’, këngëtarja merr propozimin për martesë

para 4 dite - Arbresh

Fjolla Morina po përjeton më së fundmi disa momente lumturie. Ajo ka ndarë disa foto me ndjekësit e saj, ku tregon unazën tunduese prej diamanti. Fjolla ka marrë propozimin për martesë nga partneri i saj....

Fjolla Morina tha “Po”!

para 5 dite - Aktuale

Mbrëmë, Prive zbuloi se këngëtarja, Fjolla Morina po martohet! Burime të afërta për Prive, kanë pohuar se këngëtarja do të martohet këtë vit, me partnerin e saj, biznesmenin Fisnik Syla, dhe dasma do të...

Nuk e ndalon as Kukësi e as arresti, Fjolla Morina merr propozimin romantik për martesë (FOTO LAJM)

para 5 dite - Albeu

Fjolla Morinën nuk e ndalon as arresti me burg e as qëndrimi në shtëpi për të marrë një propozim fantastik për martesë. Pas arrestimit të saj nga policia shqiptare në kufirin e Morinës, këngëtarja e njohur...

Arresti shtëpiak i sjell fat Fjolla Morinës, merr propozimin për martesë

para 4 dite - Epoka e Re

Skandali i këngëtares Fjolla Morina, krijoi një debat të gjerë në vend. Ajo u arrestua teksa po tentonte të hynte në territorin shqiptar me dy armë zjarri me vete. Pas ngjarjes Gjykata vendosi që këngëtarja...

para 5 dite - Ora news

Pas arrestimit të saj nga policia shqiptare në kufirin e Morinës, këngëtarja e njohur Fjolla Morina ka qenë në qendër të mediave gjatë gjithë kësaj kohe. Pas një kontrolli në makinë, Fjollës i’u gjetën...

Pas problemeve me drejtësinë, Fjolla Morina merr propozimin romantik për martesë: Unë thashë po

para 5 dite - Ina

Këngëtarja e njohur dhe shumë e përfolur për momentin, Fjolla Morina, ka marrë propozimin për martesë. Lajmin e ka bërë të ditur ajo vetë nëpërmjet disa postimeve në Instastory, ku ka treguar buqetën e...

Ndodhet në arrest shtëpie, Fjolla Morina merr propozimin për martesë

para 5 dite - LajmiFundit

Këngëtarja Fjolla Morina po kalon momentetë bukura përsa i përket jetës private. Ajo së fundmi ka dhënë një lajm i cili ka befasuar fansat. Morina e cila u kap me një armë zjarri dhe me disa fishekë në...

Pas problemeve me drejtësinë, Fjolla Morina merr propozimin romantik për martesë: Unë thashë po

para 5 dite - Panorama

Këngëtarja e njohur dhe shumë e përfolur për momentin, Fjolla Morina, ka marrë propozimin për martesë. Lajmin e ka bërë të ditur ajo vetë nëpërmjet disa postimeve në Instastory, ku ka treguar buqetën e...

Fjolla Morina drejt altarit, i thotë “Po” propozimit të biznesmenit me unazë diamanti

para 5 dite - Shekulli

Publikuar më 17.10.2020 nga Enida Vërça Fjolla Morina ka pranuar propozimin për martesë nga biznesmeni Fisnik Syla. Pak më parë, ajo ka ndarë disa pamje nga ky moment. Me një buqetë gjigante me trëndafila...

Pas përballjes me ligjin, Fjolla Morina merr propozimin romantik për martesë

para 5 dite - Standard

Këngëtarja Fjolla Morina ka marrë nje propozim për martesë. Ajo ka publikuar një unazë mjaft elegante dhe shumë trëndafila të kuq. “Unë thashë po”, shkruan ajo krahas postimit. Fjolla nuk e ka zbuluar...

Fjolla Morina merr propozimin për martesë pas problemeve ligjore

para 5 dite - ABC News

Fjolla Morina ka qenë kryefjalë e mediave kohët e fundit, pasi u kap me dy pistoleta në pikën kufitare të Morinës. Këngëtarja pranoi autorësinë e armëve duke thënë se i kishte harruar në çantë, ndërsa...

Fjolla Morina pranon propozimin për martesë

para 5 dite - Zhurnal

Këngëtarja e njohur shqiptare, tashmë po vuan dënimin me ‘arrest shtëpiak’ në qytetin e Durrësit. Gjatë qëndrimit atje, duket se artistja e njohur ka marrë një surprizë të këndshme, të cilën e ndau edhe...

Në arrest shtëpie, Fjolla Morina merr propozimin për maretsë (FOTO LAJM)

para 5 dite - Albeu

Pasi u kap nga policia me armë zjarri dhe bëri shumë zhurmë me shtatzëninë e "stisur", Fjolla Morina me vendim e Gjykatës ndodhet në arrest shtëpie që prej 22 shtatorit. Këngëtarja është vendour në një...

Pas problemeve me ligjin, Fjolla Morina merr propozimin romantik për martesë

para 5 dite - Syri

Fjolla Morina i ka befasuar të gjithë me postimin e saj në “Instastory”. Duket se këngëtarja ka marrë propozim për martesë. Ajo ka publikuar një unazë mjaft elegante dhe shumë trëndafila të kuq. “Unë thashë...

Fjolla Morina pranon propozimin për martesë

para 5 dite - Telegrafi

Këngëtarja e njohur shqiptare, tashmë po vuan dënimin me ‘arrest shtëpiak’ në qytetin e Durrësit. Gjatë qëndrimit atje, duket se artistja e njohur ka marrë një surprizë të këndshme, të cilën e ndau edhe...

Fjolla Morina merr propozimin për martesë në arrest shtëpiak

para 5 dite - GazetaBlic

Ka disa javë që Fjolla Morina po qëndron në arrest shtëpiak në Kukës, shkruan GazetaBlic. Në Morinë, këngëtares iu gjetën dy revole, kështu që Gjykata e Kukësit vendosi që ajo të qendrojë në arrest shtëpiak...

“Unë thashë ‘PO’/ Fjolla Morina pranon propozimin për martesë, publikon foton e unazës

para 5 dite - BalkanWeb

TIRANE Fjolla Morina ndodhet ‘arrest shtëpie’ në qytetin e Kukësit. Këngëtarja e njohur nga Kosova rreth një muaj më parë u kap me një armë zjarri me 23 fishekë luftarakë, si dhe një pistoletë “çakmak”...

As arresti shtëpiak se ndalon Fjollën

para 5 dite - Infokusi

Fjolla pranoi një propozim të ëmbël gjatë arrestit shtëpiak. Fjolla Morina javët e fundit ka qenë shumë e komentuar në shtypin rozë. Artistja, para pak jave është arrestuar në Morinë, pasi në veturë të...

Fjolla Morina i thotë ‘Po’ propozimit për martesë

para 5 dite - Sinjali

Fjolla pranoi një propozim të ëmbël gjatë arrestit shtëpiak, shkruan Gazeta Sinjali. Fjolla Morina javët e fundit ka qenë shumë e komentuar në shtypin rozë. Artistja, para pak jave është arrestuar në Morinë,...

Fjolla Morina merr propozim për martesë, zbulon unazën me diamant: Unë thashë… (FOTO)

para 5 dite - News33

Këngëtarja Fjolla Morina ndodhet ‘arrest shtëpie’ në qytetin e Kukësit. Ajo u kap rreth një muaj me një armë zjarri me 23 fishekë luftarakë, si dhe një pistoletë “çakmak” në pikën kufitare të Morinës....

Fjolla Morina merr propozimin për martesë pas problemeve ligjore

para 5 dite - Gazeta Telegraf

Fjolla Morina ka qenë kryefjalë e mediave kohët e fundit, pasi u kap me një pistoletë në pikën kufitare të Morinës. Këngëtarja pranoi autorësinë e armës duke thënë se e kishte harruar në çantë, ndërsa...

Në arrest shtëpiak, Fjolla Morina merr propozim për martesë

para 5 dite - Arbresh

Fjolla Morina pas problemeve me ligjin po vuan dënimin me arrest shtëpiak në Shqipëri, pasi në makinën e saj iu gjetën dy pistoleta. Por, qëndrimi i saj atje nuk duket të jetë edhe aq i mërzitshëm, pasi...

Me buzët e holla dhe…! Shikoni ndryshimin drastik të Fjolla Morinës, transformim total brenda pak vitesh

para 6 dite - BalkanWeb

Prej disa ditësh, Fjolla Morina, është në qendër të vëmendjes për shkak të arrestimit të saj, pasi iu gjetën armë pa leje në makinën luksoze teksa kalonte kufirin Kosovë-Shqipëri. Aktualisht ajo ndodhet...

Ndryshimi drastik i Fjolla Morinës, si u transformua në pak vite këngëtarja

para 6 dite - Top Channel

Prej disa ditësh, Fjolla Morina, është në qendër të vëmendjes për shkak të arrestimit të saj, pasi iu gjetën armë pa leje në makinën luksoze teksa kalonte kufirin Kosovë-Shqipëri. Aktualisht ajo ndodhet...

Ndryshimi drastik i Fjolla Morinës, si u shndërrua në një Kim Kardashian për pak vite

para 6 dite - Gazeta Express

Rozë Gazeta Express 16/10/2020 12:14 Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina ka ndryshuar shumë ndër vite. Ndonëse nënë e dy vajzave, ajo po arrinë të mbahet në formë të përkryer. Lexo Edhe: Dua Lipa çmend...

FOTOT: Transformimi drastik i Fjolla Morinës në pak vite

para 6 dite - Gazeta Tema

Prej disa ditësh, Fjolla Morina, është në qendër të vëmendjes për shkak të arrestimit të saj, pasi iu gjetën armë pa leje në makinën luksoze teksa kalonte kufirin Kosovë-Shqipëri. Aktualisht ajo ndodhet...

Kush është mashkulli misterioz që u pa në krah me Fjolla Morinën?

para 6 dite - Gazeta Express

Rozë Gazeta Express 16/10/2020 9:24 Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina po vazhdon të vuajë masën e dënimit “arrest shtëpiak” në qytetin e Kukësit, por një person i veçantë po e mbështet atë....

Ndryshimi drastik i Fjolla Morinës, si u transformua në pak vite këngëtarja

para 6 dite - Express.mk

Prej disa ditësh, Fjolla Morina, është në qendër të vëmendjes për shkak të arrestimit të saj, pasi iu gjetën armë pa leje në makinën luksoze teksa kalonte kufirin Kosovë-Shqipëri. Aktualisht ajo ndodhet...

Nga arresti shtëpiak, Fjolla Morina publikon një video në krah të të dashurit

para 7 dite - Tetova Sot

Këngëtarja ka publikuar një video me të dashurin nga arresti shtëpiak. Fjolla Morina dhe i dashuri i saj duket se po i përballojnë së bashku problemet me drejtësinë, pas arrestimit në kufi ku u kapën me...

Fjolla Morina pozon krah të dashurit dhe e quan…

para 7 dite - Klan

Fjolla Morina pozon krah të dashurit dhe e quan… Këngëtarja e njohur Fjolla Morina kohët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes pasi u kap me armë në Morinë. Ajo është detyruar të qëndrojë me arrest shtëpie...

Fjolla Morina pozon krah të dashurit dhe e quan…

para 7 dite - Ina

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina kohët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes pasi u kap me armë në Morinë. Ajo është detyruar të qëndrojë me arrest shtëpie deri në një vendim të ri nga Gjykata. Së fundmi...

Nga arresti shtëpiak, Fjolla Morina publikon një video në krah të të dashurit

para 7 dite - Gazeta Express

Rozë Gazeta Express 15/10/2020 11:33 Këngëtarja ka publikuar një video me të dashurin nga arresti shtëpiak . Fjolla Morina dhe i dashuri i saj duket se po i përballojnë së bashku problemet me drejtësinë,...

Fjolla Morina publikon një foto në krah të dashurit të ri!

para 7 dite - OraInfo

Këngëtarja ka publikuar një video me të dashurin nga arresti shtëpiak. Fjolla Morina dhe i dashuri i saj duket se po i përballojnë së bashku problemet me drejtësinë, pas arrestimit në kufi ku u kapën me...

Fjolla Morina tregon të dashurin e ri? Këngëtarja publikon video duke u përqafuar me mashkullin misterioz

para 7 dite - Syri.net Kosova

Këngëtarja Fjolla Morina po jeton tashmë në Kukës ku vuan masën ‘arrest shtëpie’ pasi u kap me armë me vete në doganën e Morinës. Pas situatës së vështirë duket se këngëtarja po e rimerr veten dhe iu është...

Fotot/ Fjolla Morina në arrest shtëpie, por në krahët e një mashkulli

para 7 dite - Top Channel

Këngëtarja e njohur shqiptare,  Fjolla Morina po vazhdon të vuajë masën e dënimit “arrest shtëpiak” në qytetin e Kukësit, por një person i veçantë po e mbështet atë. Së fundmi, këngëtarja Morina ndau me...

“Mbreti im”, Fjolla Morina pozon në krahët e të dashurit

para një jave - Gazeta Express

Rozë Gazeta Express 15/10/2020 7:15 Fjolla Morina është shfaqur në përqafimin e të dashurit të saj, teksa poston nga arresti shtëpiak. Fjolla Morina ua ka bërë lëmsh kokën të gjithëve.Këngëtarja e njohur...

Fjolla Morina tregon të dashurin e ri? Këngëtarja publikon video duke u përqafuar me mashkullin misterioz në shtëpinë e saj në Kukës

para 7 dite - BalkanWeb

Këngëtarja Fjolla Morina po jeton tashmë në Kukës ku vuan masën ‘arrest shtëpie’ pasi u kap me armë me vete në doganën e Morinës. Pas situatës së vështirë duket se këngëtarja po e rimerr veten dhe iu është...

Fjolla Morina tregon të dashurin e ri? Këngëtarja publikon video duke u përqafuar me mashkullin misterioz

para 7 dite - Syri

Këngëtarja Fjolla Morina po jeton tashmë në Kukës ku vuan masën ‘arrest shtëpie’ pasi u kap me armë me vete në doganën e Morinës. Pas situatës së vështirë duket se këngëtarja po e rimerr veten dhe iu është...

FOTOT/ Fjolla Morina zbulon mashkullin që po e “ngushëllon” gjatë arrestit shtëpiak: Është mbreti im

para 7 dite - Gazeta Tema

Këngëtarja e njohur shqiptare,  Fjolla Morina po vazhdon të vuajë masën e dënimit “arrest shtëpiak” në qytetin e Kukësit, por një person i veçantë po e mbështet atë. Së fundmi, këngëtarja Morina ndau me...

“Mbreti im”, Fjolla Morina pozon në krahët e të dashurit

para një jave - Iliria News

Fjolla Morina është shfaqur në përqafimin e të dashurit të saj, teksa poston nga arresti shtëpiak. Fjolla Morina ua ka bërë lëmsh kokën të gjithëve.Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina edhe njëherë...

Fjolla Morina pozon e lumtur në krahët e të dashurit?

para 7 dite - Zhurnal

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, po vazhdon të vuajë masën e dënimit “arrest shtëpiak” në qytetin e Kukësit. Ajo u dënua nga Gjykata e Kukësit për shkak se iu gjetën armë pa leje në veturën...

Fjolla Morina në arrest shtëpie, por në krahët e një mashkulli

para 7 dite - Infokusi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina po vazhdon të vuajë masën e dënimit “arrest shtëpiak” në qytetin e Kukësit, por një person i veçantë po e mbështet atë. Së fundmi, këngëtarja Morina ndau me...

Pasi zbuloi se do martohej me biznesmenin që u arrestua, Fjolla Morina shfaqet e përqafuar me mashkullin misterioz

para 7 dite - Almakos

Pasi la qelinë e burgut, u zbulua dhe historia e dashurisë së Fjolla Morinës me Fisnik Sylën, me të cilin gjendej në makinë kur u ndalua. Ndërkaq ditën e djeshme ajo ka publikuar në Instastory një video...

Fjolla Morina publikon foton me të dashurin, që i dhuroi makinën luksoze

para një jave - Syri

Këngëtarja nga Kosova, Fjolla Morina ka ditë që është në qëndër të kronikës së zezë për shkak të arrestimit të saj në Morinë ( Kukës). Për të është përcaktuar masa “arrest shtëpie”, dhe ajo është e detyruar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK