http://kariera.mk

Vdes pas infektimit me koronavirus modeli i njohur

para 4 dite - Shprehja

Një influencues i njohur në rrjet për mbajtjen e trupit në formë dhe stilin e shëndetshëm të jetesës, i cili pretendonte gjithashtu se Covid-19 nuk ekziston, ka vdekur në moshën 33 vjeçare pasi u infektua...

Modeli muskuloz që besonte se Covid nuk ekziston, vdes pas infektimit nga virusi

para 4 dite - Zhurnal

Një influencues i njohur në rrjet për mbajtjen e trupit në formë dhe stilin e shëndetshëm të jetesës, i cili pretendonte gjithashtu se Covid-19 nuk ekziston, ka vdekur në moshën 33 vjeçare pasi u infektua...

Blogeri i njohur muskuloz Dmitriy Stuzhuk që besonte se COVID nuk ekziston, vdes pas infektimit nga virusi

para 4 dite - Telegrafi

Një influencues dhe trajner i fitnesit, i cili ishte shprehur se sipas tij “COVID-19 nuk ekzistonte” ka vdekur në moshën 33 vjeçare, pasi ishte infektuar me coronavirus gjatë një udhëtimi për në Turqi....

Modeli muskuloz që besonte se Covid nuk ekziston vdes pas infektimit nga virusi

para 4 dite - Gazeta Tema

Një influencues i njohur në rrjet për mbajtjen e trupit në formë dhe stilin e shëndetshëm të jetesës, i cili pretendonte gjithashtu se Covid-19 nuk ekziston, ka vdekur në moshën 33 vjeçare pasi u infektua...

Nuk besonte se koronavirusi ekziston, ndërron jetë modeli i njohur. Lë pas 3 fëmijë

para 5 dite - Syri.net Kosova

“Unë isha nga ata që besonte se Covid nuk ekziston …derisa u sëmura dhe vetë”. Kështu shkruante Dmitriy Stuzhuk nga Ukraina pak ditë më parë. Një model i njohur në Instagram, ka humbur jetën në moshën...

Modeli muskuloz që besonte se Covid nuk ekziston, vdes pas infektimit nga virusi

para 4 dite - Arbresh

Një influencues i njohur në rrjet për mbajtjen e trupit në formë dhe stilin e shëndetshëm të jetesës, i cili pretendonte gjithashtu se Covid-19 nuk ekziston, ka vdekur në moshën 33 vjeçare pasi u infektua...

Modeli muskuloz që besonte se Covid nuk ekziston, vdes pas infektimit nga virusi

para 4 dite - Tetova Sot

Një influencues i njohur në rrjet për mbajtjen e trupit në formë dhe stilin e shëndetshëm të jetesës, i cili pretendonte gjithashtu se Covid-19 nuk ekziston, ka vdekur në moshën 33 vjeçare pasi u infektua...

Nuk besonte se COVID-19 ekziston, vdes modeli i njohur (FOTO LAJM)

para 5 dite - Albeu

Një model i njohur në Instagram, ka humbur jetën në moshën 33-vjeçare, pasi u infektua me Covid gjatë një udhëtimi në Turqi. Dmitriy ishte shumë i njohur në Instagram për mbajtjen e trupit në formë dhe...

Modeli muskuloz që besonte se Covid nuk ekziston vdes pas infektimit nga virusi

para 5 dite - Top Channel

Një influencues i njohur në rrjet për mbajtjen e trupit në formë dhe stilin e shëndetshëm të jetesës, i cili pretendonte gjithashtu se Covid-19 nuk ekziston, ka vdekur në moshën 33 vjeçare pasi u infektua...

Nuk besonte se Covid-19 ekziston, ndërron jetë modeli i njohur

para 5 dite - NOA

“Unë isha nga ata që besonte se Covid-19 nuk ekziston, derisa u sëmura dhe vetë”. Kështu shkruante Dmitriy Stuzhuk nga Ukraina pak ditë më parë. Një model i njohur në Instagram, ka humbur jetën në moshën...

Besonte se Covid nuk ekziston vdes pas infektimit nga virusi

para 4 dite - Lexo

Një influencues i njohur në rrjet për mbajtjen e trupit në formë dhe stilin e shëndetshëm të jetesës, i cili pretendonte gjithashtu se Covid-19 nuk ekziston, ka vdekur në moshën 33 vjeçare pasi u infektua...

Nuk besonte se koronavirusi ekziston, ndërron jetë modeli i njohur. Lë pas 3 fëmijë

para 5 dite - Syri

“Unë isha nga ata që besonte se Covid nuk ekziston …derisa u sëmura dhe vetë”. Kështu shkruante Dmitriy Stuzhuk nga Ukraina pak ditë më parë. Një model i njohur në Instagram, ka humbur jetën në moshën...

Nuk besonte se koronvirusi ekziston, ndërron jetë personazhi i njohur.

para 4 dite - ElbasaniPlus

“Unë isha nga ata që besonte se Covid-19 nuk ekziston, derisa u sëmura dhe vetë”. Kështu shkruante Dmitriy Stuzhuk nga Ukraina pak ditë më parë. Një model i njohur në Instagram, ka humbur jetën në moshën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK