http://kariera.mk

Ja si duket Volkswagen Polo 2017 [FOTO]

më 3.2017 - Presheva Jone

Së fundmi në Afrikën e Jugut është parë VW Polo e re por ka qenë e kamufluar. Cars.co.za ka sjell imazhet e modelit të ri të VW Polo i cili duket të jetë më i madh se modeli paraprak, transmeton Express....

Ja si duket Volkswagen Polo 2017 (FOTO LAJM)

më 3.2017 - Albeu

Cars.co.za ka sjell imazhet e modelit të ri të VW Polo i cili duket të jetë më i madh se modeli paraprak. Kjo i mundëson të konkurroj me modelet e reja të Ford Fiesta, Kia Rio dhe Citroen C3. Motor ët...

Ja si duket Volkswagen Polo 2017 [FOTO]

më 3.2017 - Infokusi

Së fundmi në Afrikën e Jugut është parë VW Polo e re por ka qenë e kamufluar. Cars.co.za ka sjell imazhet e modelit të ri të VW Polo i cili duket të jetë më i madh se modeli paraprak, transmeton Express....

Ja si duket Volkswagen Polo 2017 [FOTO]

më 3.2017 - Gazeta Express

Së fundmi në Afrikën e Jugut është parë VW Polo e re por ka qenë e kamufluar. Cars.co.za ka sjell imazhet e modelit të ri të VW Polo i cili duket të jetë më i madh se modeli paraprak, transmeton Express....

Polo i ri debuton në sallonin e Frankfurtit

më 3.2017 - Zhurnal

Gjenerata e gjashtë e Volkswagen Polo do të ketë premierën në muajin shtator në auto-sallonin e Frankfurtit. Në krahasim me gjeneratën aktuale, Polo VI do të përdorë platformën e re mekanike MQB-A0, do...

Polo i ri debuton në Frankfurt

më 3.2017 - RTV 21

Veturat e reja të markës Polo do të debutojnë në Frankfurt të Gjermanisë Gjenerata e gjashtë e Volkswagen Polo do të ketë premierën në muajin shtator në auto-sallonin e Frankfurtit. Në krahasim me gjeneratën...

Polo i ri debuton në sallonin e Frankfurtit

më 3.2017 - KosovaPress

Në krahasim me gjeneratën aktuale, Polo VI do të përdorë platformën e re mekanike MQB-A0, do të ketë sistem të ndryshuar të bazimit dhe paletë të avancuar të motorit, thonë burime të Autocar. Kur bëhet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK