http://kariera.mk

“Messi është më i miri në histori”

para 11 muajve - GazetaBlic

Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, ka thënë se bashkëlojtari i tij, Lionel Messi, është më i miri në histori të futbollit dhe se arritjet e tij do të jenë vështirë të përsëritshme. “Ne jemi duke e parë...

Lojtari i Barcelonës mungon në dasmën e shokut, zbulohet arsyeja

para 11 muajve - Ora news

Lojtari i Barcelonës, Gerard Pique do të mungojë në dasmën e shokut të tij, Messi sepse ai nuk e ka ftuar për shkak të marrëdhënies jo të mirë që kanë partneret e tyre. Hatërmbetja mes të fejuarës së Messi-t,...

Pique do të mungojë në dasmën e Messit, problemi fshihet tek gratë

para 11 muajve - NOA

Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, nuk është ftuar në dasmën e Lionel Messit për probleme personale mes bashkëshortes së mbrojtësit Shakira dhe bashkëshortes së sulmuesit Antonella Roccuzzo. Lajmin...

Pique nuk do të shkojë në dasmën e Messit, ja pse

para 11 muajve - Antpress

Ylli i ekipit të Argjentinës dhe Barcelonës, 29-vjeçari Lionel Messi do ti japë fund beqarisë me 24 qershor të këtij viti, duke kurorëzuar me martesë dashurinë disavjeçare me Antonellën e tij. Por në këtë...

Shakira refuzon ftesën e dasmës nga Lionel Messi, arsyeja është…gruaja e tij

para 11 muajve - Newsport

Messi dhe partnerja e tij me të cilën kanë dy fëmijë, Antonella, do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre së shpejti në 24 qershor dhe ethet e dasmës kanë filluar. Por kjo gjë që lidhet me përgatitjet e ceremonisë...

Gratë bëjnë që Pique të mos jetë i ftuar në dasmën e Messit

para 11 muajve - Zhurnal

Futbollisti i Barcelonës, Gerard Pique, nuk është ftuar në dasmën e Lionel Messit, për shkak të një problemi personal ndërmjet Shakiras dhe gruas së ardhshme të argjentinasit, Antonella Roccuzzo. Sipas...

Pique: Ja çfarë do të ndodhë pas pensionimit të Messit

para 11 muajve - Lajmi.net

Sipas Gerard Piques, Lionel Messi është lojtari më i mirë në histori të futbollit. Mbrojtësi spanjoll thotë që gjërat që ka bërë Messi, vështirë se do të përsëriten më. “Leo është lojtari më i mirë në...

Pique: Kur Messi të pensionohet, atëherë bota do ta kuptojë të vërtetën

para 11 muajve - Gazeta Express

Pique nuk ka dyshime, Messi është lojtari më i mirë në histori të futbollit Pesë herë fituesi i Topit të Artë, Leo Messi, ka shkëlqyer në fitoren e Barcelonës prej 4:2 ndaj Valencias, duke shënuar dy gola....

“Messi është më i mirë në histori”.

para 11 muajve - Klan Kosova

Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, ka thënë se bashkëlojtari i tij, Lionel Messi, është më i miri në histori të futbollit dhe se arritjet e tij do të jenë vështirë të përsëritshme, njofton Klan Kosova....

Kush do ta fitojë La Ligan?

para 11 muajve - Politiko

Gerard Pique mendon se Barcelona vazhdon të ketë shanse për ta fituar sërish La Ligan. Pas fitores 4:2 në “Camp Nou” ndaj Valencias, Barcelona ka ngushtuar në dy pikë diferencën me Real Madridin, por Los...

Kush do ta fitojë La Ligan? Kështu përgjigjet Pique

para 11 muajve - Gazeta Express

Gerard Pique mendon se Barcelona vazhdon të ketë shanse për ta fituar sërish La Ligan Pas fitores 4:2 në “Camp Nou” ndaj Valencias, Barcelona ka ngushtuar në dy pikë diferencën me Real Madridin, por Los...

Messi nuk e fton Pique në dasmë, kurse arsyeja mbetet e çuditshme

para 11 muajve - Java News

Ata mund të jenë bashkëlojtarë në Fc Barcelona, por Gerard Pique nuk do të jetë në dasmën e Lionel Messi. Kjo për shkak të raporteve të tensionuara mes të dashurës së Pique, Shakirës dhe të fejuarës së...

PIQUE ‘ZBULON’ SEKRETIN / Ja kush do ta fitojë La Ligan

para 11 muajve - Opozita

Gerard Pique mendon se Barcelona vazhdon të ketë shanse për ta fituar sërish La Ligan Pas fitores 4:2 në “Camp Nou” ndaj Valencias, Barcelona ka ngushtuar në dy pikë diferencën me Real Madridin, por Los...

Pique: Ja çfarë do të ndodhë pas pensionimit të Messit

para 11 muajve - Sovrani

Sipas Gerard Piques, Lionel Messi është lojtari më i mirë në histori të futbollit. Mbrojtësi spanjoll thotë që gjërat që ka bërë Messi, vështirë se do të përsëriten më. “Leo është lojtari më i mirë në...

Pique: Kur Messi të pensionohet, atëherë bota do ta kuptojë të vërtetën

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Pique nuk ka dyshime, Messi është lojtari më i mirë në histori të futbollit. Pesë herë fituesi i Topit të Artë, Leo Messi, ka shkëlqyer në fitoren e Barcelonës prej 4:2 ndaj Valencias, duke shënuar dy...

Pique: Kur Messi të pensionohet, atëherë bota do ta kuptojë të vërtetën

para 11 muajve - Sovrani

Pique nuk ka dyshime, Messi është lojtari më i mirë në histori të futbollit Pesë herë fituesi i Topit të Artë, Leo Messi, ka shkëlqyer në fitoren e Barcelonës prej 4:2 ndaj Valencias, duke shënuar dy gola....

Kush do ta fitojë La Ligan? Kështu përgjigjet Pique

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Gerard Pique mendon se Barcelona vazhdon të ketë shanse për ta fituar sërish La Ligan. Pas fitores 4:2 në “Camp Nou” ndaj Valencias, Barcelona ka ngushtuar në dy pikë diferencën me Real Madridin, por Los...

Pique nuk do të shkojë në dasmën e Messit, arsyeja do t’iu habisë

para 11 muajve - Sovrani

Lionel Messi do ti japë fund beqarisë me 24 qershor të këtij viti, duke kurorëzuar me martesë dashurinë disavjeçare me Antonellën e tij. Por, në këtë gëzim të futbollistit duket se nuk do të bashkohet...

Zbulohet arsyeja pse Shakira refuzoi ftesën e çiftit Messi për dasëm

para 11 muajve - BalkanWeb

Ylli i kombëtares së Argjentinës dhe skuadrës spanjolle të Barcelonës, Lionel Messi pritet që të kurorëzojë me martesë dashurinë e tij disavjeçare me 29 vjeçaren, Antonella Roccuzzo, më 24 qershor. Ndërkohë...

Gratë nuk flasin, Messi nuk fton Pique në dasëm

para 11 muajve - Opinion

Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, nuk është ftuar në dasmën e Lionel Messi për probleme personale mes bashkëshortes së mbrojtësi Shakira dhe bashkëshortes së sulmuesi Antonella Roccuzzo. Lajmin e ka...

Shakira refuzon ftesën e çiftit Messi për dasëm, kjo është arsyeja

para 11 muajve - Indeks online

Ylli i kombëtares së Argjentinës dhe skuadrës spanjolle të Barcelonës pritet që të kurorëzojë me martesë dashurinë e tij disavjeçare me 29 vjeçaren, Antonella Roccuzzo, më 24 qershor. Ndërkohë ditë e fundit...

Gratë bëjnë që Pique të mos jetë i ftuar në dasmën e Messit

para 11 muajve - Telegrafi

Futbollisti i Barcelonës, Gerard Pique, nuk është ftuar në dasmën e Lionel Messit, për shkak të një problemi personal ndërmjet Shakiras dhe gruas së ardhshme të argjentinasit, Antonella Roccuzzo. Sipas...

Gratë nuk flasin, Messi nuk fton Pique në dasëm

para 11 muajve - Arbresh

Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, nuk është ftuar në dasmën e Lionel Messi për probleme personale mes bashkëshortes së mbrojtësi Shakira dhe bashkëshortes së sulmuesi Antonella Roccuzzo. Lajmin e...

“Çështje” grash, Pique do të mungojë në dasmën e Messi!

para 11 muajve - Telesport

Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, nuk është ftuar në dasmën e Lionel Messi për probleme personale mes bashkëshortes së mbrojtësi Shakira dhe bashkëshortes së sulmuesi Antonella Roccuzzo. Lajmin e ka...

Messi nuk e fton Pique në dasmë, arsyeja e çuditshme

para 11 muajve - Koha.mk

Ata mund të jenë bashkëlojtarë në FC Barcelona, por Gerard Pique nuk do të jetë në dasmën e Lionel Messi. Kjo për shkak të raporteve të tensionuara mes të dashurës së Pique, Shakirës dhe të fejuarës së...

Pique nuk do të shkojë në dasmën e Messit për shkak të Shakirës, ja çfarë ka ndodhur!

para 11 muajve - Iliria News

Mbrojtësi i Barcelonës, Gerrard Pique nuk është në mesin e të ftuarve për dasmën e shokut të skuadrës, Lionel Messi. Kjo pasi e dashura e tij, këngëtarja Shakira, ka probleme me gruan e ardhshme të Messi,...

FOTO/ Shakira refuzon të marrë pjesë në dasmën e Messi-t, intrigat me të dashurën e argjentinasit

para 11 muajve - BalkanWeb

24 qershori do jetë dita kur ylli i Barcelonës dhe kombëtares së Argjentinës, Lionel Messi, do t’i japë fund beqarisë duke u martuar me bukuroshen 29 vjeçare Antonella Roccuzzo. Kohët e fundit po qarkullon...

Messi nuk e fton Pique në dasmë, arsyeja e çuditshme

para 11 muajve - Gazeta Express

Ata mund të jenë bashkëlojtarë në Fc Barcelona, por Gerard Pique nuk do të jetë në dasmën e Lionel Messi. Kjo për shkak të raporteve të tensionuara mes të dashurës së Pique, Shakirës dhe të fejuarës së...

Gratë bëjnë që Pique të mos jetë i ftuar në dasmën e Messit

para 11 muajve - Almakos

Futbollisti i Barcelonës, Gerard Pique, nuk është ftuar në dasmën e Lionel Messit, për shkak të një problemi personal ndërmjet Shakiras dhe gruas së ardhshme të argjentinasit, Antonella Roccuzzo. Sipas...

Shakira ‘injoron keq’ Messin dhe bashkëshorten e tij

para 11 muajve - Lajmi.net

Ylli i kombëtares së Argjentinës dhe skuadrës spanjolle të Barcelonës pritet që të kurorëzojë me martesë dashurinë e tij disavjeçare me 29 vjeçaren, Antonella Roccuzzo, më 24 qershor. Ndërkohë ditët e...

Shakira refuzon ftesën në dasmën e Messit për këtë arsye

para 11 muajve - OraInfo

Ylli i kombëtares së Argjentinës dhe skuadrës spanjolle të Barcelonës pritet që të kurorëzojë me martesë dashurinë e tij disavjeçare me 29 vjeçaren, Antonella Roccuzzo, më 24 qershor. Ndërkohë ditët e...

Pse Pique dhe Shakira nuk janë ftuar në dasmën e Lionel Messit?

para 11 muajve - Shqiptarja

Sipas gazetës spanjolle El Pais ka një problem personal mes Leo Messi-t dhe Gerard Piques-s. Por konflikti nuk duket se vjen prej futbollistëve por për shkak të marrëdhënies problematike mes Antonella...

Shakira refuzon ftesën në dasmën e Messit për këtë arsye

para 11 muajve - GazetaBlic

Ylli i kombëtares së Argjentinës dhe skuadrës spanjolle të Barcelonës pritet që të kurorëzojë me martesë dashurinë e tij disavjeçare me 29 vjeçaren, Antonella Roccuzzo, më 24 qershor. Ndërkohë ditët e...

Shakira ofendon Messin dhe bashkëshorten e tij, ja arsyeja

para 11 muajve - Syri

Ylli i kombëtares së Argjentinës dhe skuadrës spanjolle të Barcelonës pritet që të kurorëzojë me martesë dashurinë e tij disavjeçare me 29 vjeçaren, Antonella Roccuzzo, më 24 qershor. Ndërkohë ditët e...

Shakira nuk pranon ftesën për në dasmën e Messit, shkak armiqësia me gruan e tij

para 11 muajve - Opinion

Ylli i kombëtares së Argjentinës dhe skuadrës spanjolle të Barcelonës pritet që të kurorëzojë me martesë dashurinë e tij disavjeçare me 29 vjeçaren, Antonella Roccuzzo, më 24 qershor. Ndërkohë ditët e...

Shakira dhe Pique refuzon ftesën të shkoj në dasmën e Messit për këtë arsye

para 11 muajve - Tetova1

Ylli i kombëtares së Argjentinës dhe skuadrës spanjolle të Barcelonës pritet që të kurorëzojë me martesë dashurinë e tij disavjeçare me 29 vjeçaren, Antonella Roccuzzo, më 24 qershor. Ndërkohë ditët e...

Messi nuk e fton në dasëm Pique-n

para 11 muajve - Klan Kosova

Mbrojtësi i Barcelonës, Gerrard Pique nuk është në mesin e të ftuarve për dasmën e shokut të skuadrës, Lionel Messi. Kjo pasi e dashura e tij, këngëtarja Shakira, ka probleme me gruan e ardhshme të Messi,...

Shakira ofendon Messin dhe bashkëshorten e tij, ja arsyeja

para 11 muajve - Tetova Sot

Ylli i kombëtares së Argjentinës dhe skuadrës spanjolle të Barcelonës pritet që të kurorëzojë me martesë dashurinë e tij disavjeçare me 29 vjeçaren, Antonella Roccuzzo, më 24 qershor. Ndërkohë ditët e...

Messi nuk e fton Pique në dasmë, arsyeja e çuditshme

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Ata mund të jenë bashkëlojtarë në Fc Barcelona, por Gerard Pique nuk do të jetë në dasmën e Lionel Messi. Kjo për shkak të raporteve të tensionuara mes të dashurës së Pique, Shakirës dhe të fejuarës së...

Shakira refuzon ftesën në dasmën e Messit për këtë arsye

para 11 muajve - Periskopi

Ylli i kombëtares së Argjentinës dhe skuadrës spanjolle të Barcelonës pritet që të kurorëzojë me martesë dashurinë e tij disavjeçare me 29 vjeçaren, Antonella Roccuzzo, më 24 qershor. Ndërkohë ditët e...

Pique nuk do të shkojë në dasmën e Messit, arsyeja do t'iu habisë

para 11 muajve - Syri

Lionel Messi do ti japë fund beqarisë me 24 qershor të këtij viti, duke kurorëzuar me martesë dashurinë disavjeçare me Antonellën e tij. Por, në këtë gëzim të futbollistit duket se nuk do të bashkohet...

Pique nuk do të shkojë në dasmën e Messit, ja pse.

para 11 muajve - Presheva Jone

Ylli i ekipit të Argjentinës dhe Barcelonës, 29-vjeçari Lionel Messi do ti japë fund beqarisë me 24 qershor të këtij viti, duke kurorëzuar me martesë dashurinë disavjeçare me Antonellën e tij. Por në këtë...

Messi ndryshon sërish pamje. Ja si duket me stilin e ri…

para 11 muajve - AlbPortali

Sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi është sërish në qendër të vëmendjes pasi argjentinasi ka vendosur të ndryshojë “lookun”. Loading... Për më tepër mund ta shohim ditën e diel në ndeshjen...

Pique nuk do të shkojë në dasmën e Messit, ja pse

para 11 muajve - Ora news

Ylli i ekipit të Argjentinës dhe Barcelonës, 29-vjeçari Lionel Messi do ti japë fund beqarisë me 24 qershor të këtij viti, duke kurorëzuar me martesë dashurinë disavjeçare me Antonellën e tij. Por në këtë...

Pique nuk do të shkojë në dasmën e Messit, ja pse

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Ylli i ekipit të Argjentinës dhe Barcelonës, 29-vjeçari Lionel Messi do ti japë fund beqarisë me 24 qershor të këtij viti, duke kurorëzuar me martesë dashurinë disavjeçare me Antonellën e tij. Por në këtë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK