http://kariera.mk

Tri arsyet pse jeni e padurueshme për një mashkull

më 3.2017 - Telegrafi

Ju mund të jeni të bukura, tërheqëse, elegante, mund të visheni me shije, e të dini të ecni në majë të takave, por në qoftë se keni këto të meta, pamja nuk do ju vijë në ndihmë. Meshkujt i konsiderojnë...

Këto femra meshkujt nuk mund t’i durojnë

më 3.2017 - GazetaBlic

Ju mund të jeni të bukura, tërheqëse, elegante, mund të visheni me shije, e të dini të ecni në majë të takave, por në qoftë se eni këto të meta, pamja nuk do ju vijë në ndihmë. Meshkujt i konsiderojnë...

Këto femra meshkujt nuk mund t’i durojnë

më 3.2017 - Klan Kosova

Ju mund të jeni të bukura, tërheqëse, elegante, mund të visheni me shije, e të dini të ecni në majë të takave, por në qoftë se eni këto të meta, pamja nuk do ju vijë në ndihmë. Meshkujt i konsiderojnë...

Tri arsyet pse jeni e padurueshme për një mashkull

më 3.2017 - Arbresh

Ju mund të jeni të bukura, tërheqëse, elegante, mund të visheni me shije, e të dini të ecni në majë të takave, por në qoftë se keni këto të meta, pamja nuk do ju vijë në ndihmë. Meshkujt i konsiderojnë...

Këto femra meshkujt nuk mund t’i durojnë

më 3.2017 - Arbresh

Ju mund të jeni të bukura, tërheqëse, elegante, mund të visheni me shije, e të dini të ecni në majë të takave, por në qoftë se eni këto të meta, pamja nuk do ju vijë në ndihmë. Meshkujt i konsiderojnë...

Vajza mësoni se çfarë e nevrikos një mashkull

më 3.2017 - Syri

Burrat ndihen të plagosur, të poshtëruar, të keqtrajtuar, të lënë pas dore dhe të pakuptuar. Shpesh femrat nuk e vënë re këtë gjë, edhe pse në një farë mënyre janë shkaktaret e vuajtjeve të tyre. Duke...

Vajza mësoni se çfarë e nevrikos një mashkull

më 3.2017 - Tetova Sot

Burrat ndihen të plagosur, të poshtëruar, të keqtrajtuar, të lënë pas dore dhe të pakuptuar. Shpesh femrat nuk e vënë re këtë gjë, edhe pse në një farë mënyre janë shkaktaret e vuajtjeve të tyre. Duke...

Ka disa gjëra që vërtet ua ngrenë nervat djemve, ja cilat

më 3.2017 - Gazeta Express

Burrat ndihen të plagosur, të poshtëruar, të keqtrajtuar, të lënë pas dore dhe të pakuptuar. Shpesh femrat nuk e vënë re këtë gjë, edhe pse në një farë mënyre janë shkaktaret e vuajtjeve të tyre.  Duke...

Ka disa gjëra që vërtetë u shkojnë në nerva djemve, ja cilat

më 3.2017 - Gazeta Express

Burrat ndihen të plagosur, të poshtëruar, të keqtrajtuar, të lënë pas dore dhe të pakuptuar. Shpesh femrat nuk e vënë re këtë gjë, edhe pse në një farë mënyre janë shkaktaret e vuajtjeve të tyre.  Duke...

Ka disa gjëra që vërtetë u shkojnë në nerva djemve, ja cilat

më 3.2017 - Infokusi

Burrat ndihen të plagosur, të poshtëruar, të keqtrajtuar, të lënë pas dore dhe të pakuptuar. Shpesh femrat nuk e vënë re këtë gjë, edhe pse në një farë mënyre janë shkaktaret e vuajtjeve të tyre. Duke...

Ka disa gjëra që vërtetë u shkojnë në nerva djemve, ja cilat

më 3.2017 - Sovrani

Burrat ndihen të plagosur, të poshtëruar, të keqtrajtuar, të lënë pas dore dhe të pakuptuar. Shpesh femrat nuk e vënë re këtë gjë, edhe pse në një farë mënyre janë shkaktaret e vuajtjeve të tyre. Duke...

Ka disa gjëra që vërtetë u shkojnë në nerva djemve, ja cilat

më 3.2017 - Portalb

Burrat ndihen të plagosur, të poshtëruar, të keqtrajtuar, të lënë pas dore dhe të pakuptuar. Shpesh femrat nuk e vënë re këtë gjë, edhe pse në një farë mënyre janë shkaktaret e vuajtjeve të tyre. Duke...

Meshkuj, e keni këtë cilësi?

më 3.2017 - Indeks online

Femrat tërhiqen shumë pas meshkujve që kanë besim tek vetja. Po ju, keni? Vetëbesimi është një sjellje, një lloj manteli që i bën meshkujt shumë tërheqës e të kërkuar. Psikologia Jane Helpern tregon diferencën...

Horoskopi – 18 mars 2017

më 3.2017 - Gazeta Shqip

DASHI Ju që jeni në një lidhje do i bëni realitet planet që keni bërë me herët. Financat do jenë të qëndrueshme, prandaj shpenzoni për gjërat që doni. DEMI Jeta juaj në çift mund të ketë debate, kështu...

Femrat e bukura kanë më pak partnerë, ja pse

më 3.2017 - Arbresh

Shkencëtarët kanë zbuluar se gratë që janë tërheqëse janë të prirura për marrëdhënie afatgjata, në krahasim me meshkujt tërheqës, të cilët janë më të prirur më shumë për aventura sesa marrëdhënie të gjatë...

Nëse ju lë i dashuri, mos i urreni meshkujt tjerë

më 3.2017 - Infokusi

Pas ndarjeve në dashuri femrat bëhen më të mbyllura dhe cinike, por si duhet të reagojnë për të jetuar një dashuri siç duhet pas një zhgënjimi të madh. Më parë thuhej se historia e parë e rëndësishme e...

Fati në vepër: Shtatë gjëra të cilat nuk i duken më shumë se “të dua”

më 3.2017 - Infokusi

Meqenëse femra “shkrihet” kur partneri i thotë që e dashuron, këto dy fjalë megjithatë nuk do ta kenë efektin e njëjtën tek ai kur ajo ia thotë të njëjtat fjalë. Mirëpo, ekspertët kanë përpiluar listën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK