http://kariera.mk

Çifti i lesbikeve në BB9, Kei: Kam qenë me mbi 20 femra

më 3.2017 - Telegrafi

Loja “Sfidë apo pyetje” është një mënyrë mjaft e mirë të cilën konkurrentët e Big Brother e përdorin për të njohur më mirë njëri-tjetrin. Ndërsa mes shumë pyetjeve, ato që mbizotërojnë janë pyetjet provokuese...

Çifti i lesbikeve në BB9, Kei: Kam qenë me mbi 20 femra

më 3.2017 - Almakos

Loja “Sfidë apo pyetje” është një mënyrë mjaft e mirë të cilën konkurrentët e Big Brother e përdorin për të njohur më mirë njëri-tjetrin. Ndërsa mes shumë pyetjeve, ato që mbizotërojnë janë pyetjet provokuese...

Kei: Thellë-thellë, Fiorentina do vijë te krevati im

më 3.2017 - Opinion

Debatet në shtëpinë e Big Brother krijojnë situata të pakëndshme, situata në të cilat diskutohen më pas mes banorëve. Pas debatit me Lupçen, Kei diskuton me Vivin për reagimet e banorëve të tjerë. Vivi...

Përplasje në “Big Brother”, lind krisja e parë mes Fiorentinës dhe Olsit

më 3.2017 - Panorama

Ndërhyrja e Fiorentinës gjatë një debati mes Olsit dhe Keit ka sjellë edhe një krisje mes çiftit. Edhe pse debati është zhvilluar në mëngjes dhe u duk se gjithçka u harrua, risjella e tij në vëmendje pasdite...

Beson Kei: Fiorentina do vijë te krevati im

më 3.2017 - Telegrafi

Debatet në shtëpinë e Big Brother krijojnë situata të pakëndshme, situata në të cilat diskutohen më pas mes banorëve. Pas debatit me Lupçen, Kei diskuton me Vivin për reagimet e banorëve të tjerë. Vivi...

Çiftet e reja?! Fotini darkë me Ervinin; Donjeta masazh me Danjelin

më 3.2017 - AlbPortali

Loading... Big Brother ka vendosur që do të jetë publiku ai që do të formojë edhe 5 çiftet e reja nga 10 beqarët e shtëpisë. E për të ndihmuar në këtë vendim ka organizuar takime të ndryshme mes...

Shikoni çfarë ndodhi 24 orët e fundit në ’Big Brother’

më 3.2017 - Panorama

Edhe pse është vetëm dita e tretë për banorët në shtëpinë e Big Brother, debatet mes tyre kanë nisur dhe “lufta” duket e fortë. Në qendër të tyre janë vënë Danjeli dhe Ervini, të cilët nuk kanë kursyer...

Lesbikja e Big Brother 9 provokon vajzat: ‘Thellë-thellë, Fiorentina do vijë te krevati im’

më 3.2017 - GazetaBlic

Debatet në shtëpinë e Big Brother krijojnë situata të pakëndshme, situata në të cilat diskutohen më pas mes banorëve. Pas debatit me Lupçen, Kei diskuton me Vivin për reagimet e banorëve të tjerë. Vivi...

Beson Kei: Fiorentina do vijë te krevati im

më 3.2017 - OraInfo

Debatet në shtëpinë e Big Brother krijojnë situata të pakëndshme, situata në të cilat diskutohen më pas mes banorëve. Pas debatit me Lupçen, Kei diskuton me Vivin për reagimet e banorëve të tjerë....

Lesbikja e Big Brother 9 provokon vajzat: ‘Thellë-thellë, Fiorentina do vijë te krevati im’

më 3.2017 - Gazeta Express

Debatet në shtëpinë e Big Brother krijojnë situata të pakëndshme, situata në të cilat diskutohen më pas mes banorëve. Pas debatit me Lupçen, Kei diskuton me Vivin për reagimet e banorëve të tjerë. Vivi...

Big Brother/ Një tjetër homoseksual në shtëpinë e vëzhguar

më 3.2017 - Iliria News

Edicioni i këtij viti i Big Brother Albania ka nisur me shumë debate, krahasuar me vitet e kaluara dhe kjo për shkak të çiftit homoseksual, Vivi dhe Kei. Ato i janë drejtuar Big Brother­it për të rikuperuar...

FOTO/ Lesbikja e Big Brother 9 provokon vajzat: ‘Thellë-thellë, Fiorentina do vijë te krevati im’

më 3.2017 - Syri

Debatet në shtëpinë e Big Brother krijojnë situata të pakëndshme, situata në të cilat diskutohen më pas mes banorëve. Pas debatit me Lupçen, Kei diskuton me Vivin për reagimet e banorëve të tjerë. Vivi...

SPECIALE/ Çfarë ndodhi sot te shtëpia e Big Brother Albania 9

më 3.2017 - NOA

Në shtëpinë e Big Brother Albania 9, ka nisur të bëhet më e gjallë dhe më aktive jeta e 20 banorëve. Ata janë ndarë në tre grupe. Në të parin janë 10 vetë, çifte, ku siç NOA.al mëson nga ekipi i BB9,...

Big Brother 9: Krisja e parë mes Fiorentinës dhe Olsit?!

më 3.2017 - Arbresh

Ndërhyrja e Fiorentinës gjatë një debati mes Olsit dhe Keit ka sjellë edhe një krisje mes çiftit. Edhe pse debati është zhvilluar në mëngjes dhe u duk se gjithçka u harrua, risjella e tij në vëmendje pasdite...

Një djalë gay në Big Brother Albania 9

më 3.2017 - NOA

Në mesin e meshkujve që ndodhen tek shtëpia e Big Brother Albania 9 është edhe një djalë gay (homoseksual). Djaloshi gjendet në grupin e djemve që bëjnë pjesë në prurjen e natës së parë të spektaklit,...

Jo vetëm çiftin e lesbikeve, por në Big Brother është dhe një djalë homoseksual

më 3.2017 - Mapo

Edicioni i këtij viti i Big Brother Albania ka nisur me shumë debate, krahasuar me vitet e kaluara dhe kjo për shkak të çiftit homoseksual, Vivi dhe Kei. Ato i janë drejtuar Big Brother-it për të rikuperuar...

Beson Kei: Fiorentina do vijë te krevati im

më 3.2017 - Almakos

Debatet në shtëpinë e Big Brother krijojnë situata të pakëndshme, situata në të cilat diskutohen më pas mes banorëve. Pas debatit me Lupçen, Kei diskuton me Vivin për reagimet e banorëve të tjerë. Vivi...

Big Brother/ Një tjetër homoseksual në shtëpinë e vëzhguar

më 3.2017 - Syri

Edicioni i këtij viti i Big Brother Albania ka nisur me shumë debate, krahasuar me vitet e kaluara dhe kjo për shkak të çiftit homoseksual, Vivi dhe Kei. Ato i janë drejtuar Big Brother­it për të rikuperuar...

Plas ‘bomba’, zbulohet një tjetër homoseksual në shtëpinë e “Big Brother”

më 3.2017 - BalkanWeb

Edicioni i këtij viti i Big Brother Albania ka nisur me shumë debate, krahasuar me vitet e kaluara dhe kjo për shkak të çiftit homoseksual, Vivi dhe Kei. Ato i janë drejtuar Big Brother-it për të rikuperuar...

Video/ Shikoni çfarë ndodhi në 24 orët e fundit në ’Big Brother Albania 9’. Ja momentet më pikante!

më 3.2017 - Lexo

Edhe pse është vetëm dita e tretë për banorët në shtëpinë e Big Brother, debatet mes tyre kanë nisur dhe “lufta” duket e fortë. Në qendër të tyre janë vënë Danjeli dhe Ervini, të cilët nuk kanë kursyer...

Këto të dyja nuk janë të vetmet homoseksuale në BB, mes tyre edhe një mashkull gay

më 3.2017 - Standard

“Big Brother” ka nisur me zhurmë të madhe dhe ka ngjallur mjaft debat çifti i vajzave, Kei dhe Vivi, të cilat janë në një marrëdhënie me njëra-tjetrën por që kanë një marrëdhënie disi jashtë standardit...

VIDEO/ Shikoni çfarë ndodhi në 24 orët e fundit në ’Big Brother Albania 9’. Ja momentet më pikante!

më 3.2017 - Syri

Edhe pse është vetëm dita e tretë për banorët në shtëpinë e Big Brother, debatet mes tyre kanë nisur dhe “lufta” duket e fortë. Në qendër të tyre janë vënë Danjeli dhe Ervini, të cilët nuk kanë kursyer...

Big Brother, vajzat flasin për 'dashnorët', Xheni: 'Unë jam mësuar me italianë'

më 3.2017 - Indeks online

Vajzat flasin për meshkujt që i pëlqejnë atyre dhe për marrëdhëniet mes çiftit gjatë lidhjes. Armela thotë se e sheh si shumë të rëndësishme mënyrën se si e gjuan një djalë. Ajo shtonë se pas lidhjes,...

FOTO/ Kallashi përkrah një seksbombë në Big Brother 9

më 3.2017 - Syri

Big Brother ka filluar dhe që tani duket se ata që janë jashtë kësaj shtëpie kanë filluar që të lobojnë për kandidatet që kanë hyrë në shtëpi. Kallashi është njëra prej tyre e cila qysh tani ka filluar...

Kallashi e përkrah një seksbombë në Big Brother…

më 3.2017 - OraInfo

Big Brother ka filluar dhe qysh tani duket se ata që janë jashtë kësaj shtëpie kanë filluar që të lobojnë për kandidatet që kanë hyrë në shtëpi. Kallashi është njëra prej tyre e cila qysh tani ka filluar...

Big Brother/ Xheni: Ja meshkujt që preferoj

më 3.2017 - Gazeta Express

Vajzat flasin për meshkujt që i pëlqejnë atyre dhe për marrëdhëniet mes çiftit gjatë lidhjes. Armela thotë se e sheh si shumë të rëndësishme mënyrën se si e gjuan një djalë. Ajo shtonë se pas lidhjes,...

Kallashi e përkrah një seksbombë në Big Brother

më 3.2017 - Gazeta Express

Big Brother ka filluar dhe qysh tani duket se ata që janë jashtë kësaj shtëpie kanë filluar që të lobojnë për kandidatet që kanë hyrë në shtëpi. Kallashi është njëra prej tyre e cila qysh tani ka filluar...

Përmbledhje ditore e “Big Brother Albania 9”

më 3.2017 - Telegrafi

Edhe pse është vetëm dita e tretë për banorët në shtëpinë e Big Brother, debatet mes tyre kanë nisur dhe “lufta” duket e fortë. Në qendër të tyre janë vënë Danjeli dhe Ervini, të cilët nuk kanë kursyer...

Big Brother/ Një tjetër homoseksual në shtëpinë e vëzhguar

më 3.2017 - Gazeta Express

Edicioni i këtij viti i Big Brother Albania ka nisur me shumë debate, krahasuar me vitet e kaluara dhe kjo për shkak të çiftit homoseksual, Vivi dhe Kei. Ato i janë drejtuar Big Brother­it për të rikuperuar...

Big Brother/ Vajzat flasin për 'dashnorët', Xheni: 'Unë jam mësuar me italianë'

më 3.2017 - Syri

Vajzat flasin për meshkujt që i pëlqejnë atyre dhe për marrëdhëniet mes çiftit gjatë lidhjes. Armela thotë se e sheh si shumë të rëndësishme mënyrën se si e gjuan një djalë. Ajo shtonë se pas lidhjes,...

Vazhdojnë debatet mes djemve. “Je skandal!”

më 3.2017 - Opinion

Edhe pse është vetëm dita e tretë për banorët në shtëpinë e Big Brother, debatet mes tyre kanë nisur dhe “lufta” duket e fortë. Në qendër të tyre janë vënë Danjeli dhe Ervini, të cilët nuk kanë kursyer...

Plas ‘bomba’, zbulohet një tjetër homoseksual në shtëpinë e “Big Brother”

më 3.2017 - Tetova Sot

Që në ditët e para të spektaklit vajzat janë përballur me kritika të shumta lidhur me orientimin e tyre seksual, kritika të cilat janë kthyer edhe në bullizëm dhe homofobi. Ama, Kei dhe Vivi nuk janë të...

Vazhdojnë debatet mes djemve, Danjeli i thotë Ervini: Je skandal!

më 3.2017 - Telegrafi

Edhe pse është vetëm dita e tretë për banorët në shtëpinë e Big Brother, debatet mes tyre kanë nisur dhe “lufta” duket e fortë. Në qendër të tyre janë vënë Danjeli dhe Ervini, të cilët nuk kanë kursyer...

Zbulohet një tjetër homoseksual në “Big Brother’

më 3.2017 - Opinion

Edicioni i këtij viti i Big Brother Albania ka nisur me shumë debate, krahasuar me vitet e kaluara dhe kjo për shkak të çiftit homoseksual, Vivi dhe Kei. Ato i janë drejtuar Big Brother­it për të rikuperuar...

Big Brother, vajzat flasin për ‘dashnorët’, Xheni: ‘Unë jam mësuar me italianë’

më 3.2017 - Infokusi

Vajzat flasin për meshkujt që i pëlqejnë atyre dhe për marrëdhëniet mes çiftit gjatë lidhjes. Armela thotë se e sheh si shumë të rëndësishme mënyrën se si e gjuan një djalë. Ajo shtonë se pas lidhjes,...

Çiftet e Big Brother Albania 9 dyshojnë se ka shtëpi paralele

më 3.2017 - LajmiFundit

Këtë vit Big Brother si kurrë më parë ka krijuar 3 shtëpi paralele. Shtëpinë e çifteve, të vajzave dhe të djemve. Por ndërsa djemtë dhe vajzat janë në dijeni të dy shtëpive, çiftet nuk janë vënë në dijeni...

Jo vetëm çifti i vajzave Vivi e Kei, në BB edhe një djalë homoseksual…

më 3.2017 - Java News

Edicioni i këtij viti i Big Brother Albania ka nisur me shumë debate, krahasuar me vitet e kaluara dhe kjo për shkak të çiftit homoseksual, Vivi dhe Kei. Ato i janë drejtuar Big Brother-it për të rikuperuar...

Big Brother/ Pas Damianos, Danjeli ‘sherr’ edhe me Ervinin

më 3.2017 - Syri

Dita nuk nisi mirë për Danjelin sot, i cili fillimisht u bë pjesë e një debati me Damianon, ndërsa tashmë ai ka debatuar edhe më ashpër me Ervinin. Liridoni dhe Damiano po flisnin në këndin e cigares për...

“Je dy metra djalë. Po lë nam”, plas sherri mes djemve në “Big Brother”

më 3.2017 - Panorama

Edhe pse është vetëm dita e tretë për banorët në shtëpinë e Big Brother, debatet mes tyre kanë nisur dhe “lufta” duket e fortë. Në qendër të tyre janë vënë Danjeli dhe Ervini, të cilët nuk kanë kursyer...

Big Brother/ Vazhdojnë debatet mes djemve. ‘Je skandal!’

më 3.2017 - Syri

Edhe pse është vetëm dita e tretë për banorët në shtëpinë e Big Brother, debatet mes tyre kanë nisur dhe “lufta” duket e fortë. Në qendër të tyre janë vënë Danjeli dhe Ervini, të cilët nuk kanë kursyer...

Kallashi përkrah një seksbombë në Big Brother 9

më 3.2017 - Tetova Sot

Big Brother ka filluar dhe që tani duket se ata që janë jashtë kësaj shtëpie kanë filluar që të lobojnë për kandidatet që kanë hyrë në shtëpi. Kallashi është njëra prej tyre e cila qysh tani ka filluar...

“Bomba” e radhës në “Big Brother’, zbulohet një tjetër homoseksual

më 3.2017 - Panorama

Edicioni i këtij viti i Big Brother Albania ka nisur me shumë debate, krahasuar me vitet e kaluara dhe kjo për shkak të çiftit homoseksual, Vivi dhe Kei. Ato i janë drejtuar Big Brother-it për të rikuperuar...

Zbulohet një tjetër homoseksual në Big Brother

më 3.2017 - Opozita

Edicioni i këtij viti i Big Brother Albania ka nisur me shumë debate, krahasuar me vitet e kaluara dhe kjo për shkak të çiftit homoseksual, Vivi dhe Kei. Ato i janë drejtuar Big Brother­it për të rikuperuar...

Kush është bukuroshja e Big Brother që po i çmend djemtë? ”Do na bënte…”

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Ky ka qenë një nga momentet në shtëpinë e Big Brother, ku Liridoni, Danjeli dhe Ervini janë veçuar nga pjesa tjetër e shtëpisë për të ngrënë bukë.Sigurisht gjatë ushqimit nuk kanë munguar edhe thashethemet...

Vajzat flasin për ‘dashnorët’, Xheni: ‘Unë jam mësuar me italianë’

më 3.2017 - Tetova Sot

Vajzat flasin për meshkujt që i pëlqejnë atyre dhe për marrëdhëniet mes çiftit gjatë lidhjes. Armela thotë se e sheh si shumë të rëndësishme mënyrën se si e gjuan një djalë. Ajo shtonë se pas lidhjes,...

Përmbledhje ditore e “Big Brother Albania 9”

më 3.2017 - Infokusi

Edhe pse është vetëm dita e tretë për banorët në shtëpinë e Big Brother, debatet mes tyre kanë nisur dhe “lufta” duket e fortë. Në qendër të tyre janë vënë Danjeli dhe Ervini, të cilët nuk kanë kursyer...

Çfarë u ka ndaluar ‘vëllau madh’ çifteve qysh në nisje të këtij edicioni të ‘Big Brother’?!

më 3.2017 - Prive

Edicioni i sapo nisur i “Big Brother” do të ketë fitues të 100 milionë lekëve patjetër një çift. Prandaj edhe kandidatët që garojnë vetëm do të kenë 3 javë kohë, që publiku t’i njohë dhe t’i votojë për...

Big Brother: I ndajnë nga vajzat, djemtë “i hipin” njëri-tjetrit

më 3.2017 - Lexo

Në mungesë të vajzave dhe pa alternativa të tjera, Danjeli është detyruar t’i kërkojë Liridonit t’i bëjë masazh. “Vetëm 4 minuta më duhen, jam ok”, i thotë ai Liridonit. Pas relaksit ai thotë: “O ç’a jete,...

Përmbledhje ditore e “Big Brother Albania 9”

më 3.2017 - Almakos

Edhe pse është vetëm dita e tretë për banorët në shtëpinë e Big Brother, debatet mes tyre kanë nisur dhe “lufta” duket e fortë. Në qendër të tyre janë vënë Danjeli dhe Ervini, të cilët nuk kanë kursyer...

Big Brother/ Një tjetër homoseksual në shtëpinë e vëzhguar

më 3.2017 - Sovrani

Edicioni i këtij viti i Big Brother Albania ka nisur me shumë debate, krahasuar me vitet e kaluara dhe kjo për shkak të çiftit homoseksual, Vivi dhe Kei. Ato i janë drejtuar Big Brother­it për të rikuperuar...

Damiano komenton vajzat: Armela top modele

më 3.2017 - AlbPortali

Loading... Djemve nuk u lejohet të kalojnë në dhomën e vajzave, por kjo nuk i pengon që të komunikojnë me to. Damiano dhe Donjeta të ulur përballë njëri-tjetrit dhe me derën ndarëse përpiqen të komunikojnë...

Nisin provokimet në BB, vajzat përgjigjen kur e kanë bërë për herë të fundit…

më 3.2017 - Java News

Vajzat që janë bërë banore të reja në edicionin e këtij viti të Big Brother Albania, i cili filloi mbrëmë kanë filluar të njihen mes vete. E për tu njohur më mirë ato kanë bërë një sfidë  të vështirë të...

Banori i Big Brother i habit të gjithë: Edhe 6 ditë jemi këtu!

më 3.2017 - LajmiFundit

Teksa diskutonin së bashku, Danjeli dhe Ervini prekën çështjen e daljes nga shtëpia dhe për këtë gjë Danjeli ndjehej i frikësuar kur thotë se i kanë mbetur edhe 6 ditë qëndrimi. “Sot është dita e tretë,...

Vazhdojnë debatet mes djemve, Danjeli i thotë Ervini: Je skandal!

më 3.2017 - Almakos

Edhe pse është vetëm dita e tretë për banorët në shtëpinë e Big Brother, debatet mes tyre kanë nisur dhe “lufta” duket e fortë. Në qendër të tyre janë vënë Danjeli dhe Ervini, të cilët nuk kanë kursyer...

Big Brother: I ndajnë nga vajzat, djemtë “i hipin” njëri-tjetrit

më 3.2017 - OraInfo

Në mungesë të vajzave dhe pa alternativa të tjera, Danjeli është detyruar t’i kërkojë Liridonit t’i bëjë masazh. “Vetëm 4 minuta më duhen, jam ok”, i thotë ai Liridonit. Pas relaksit ai thotë: “O ç’a jete,...

Big Brother/ Djemtë në alarm , duan të shembin xhamin që i ndan nga vajzat

më 3.2017 - Iliria News

Teksa diskutonin së bashku, Danjeli dhe Ervini prekën çështjen e daljes nga shtëpia dhe për këtë gjë Danjeli ndjehej i frikësuar kur thotë se i kanë mbetur edhe 6 ditë qëndrimi. “Sot është dita e tretë,...

Big Brother/ Vazhdojnë debatet mes djemve. ‘Je skandal!’

më 3.2017 - Tetova Sot

Edhe pse është vetëm dita e tretë për banorët në shtëpinë e Big Brother, debatet mes tyre kanë nisur dhe “lufta” duket e fortë. Në qendër të tyre janë vënë Danjeli dhe Ervini, të cilët nuk kanë kursyer...

Vajzat flasin për meshkujt, Xheni: Unë jam mësuar me italian

më 3.2017 - AlbPortali

Loading... Vajzat flasin për meshkujt që i pëlqejnë atyre dhe për marrëdhëniet mes çiftit gjatë lidhjes. Armela thotë se e sheh si shumë të rëndësishme mënyrën se si e gjuan një djalë. Ajo shtonë...

Big Brother: I ndajnë nga vajzat, djemtë "i hipin" njëri-tjetrit

më 3.2017 - Gazeta Express

Në mungesë të vajzave dhe pa alternativa të tjera, Danjeli është detyruar t’i kërkojë Liridonit t’i bëjë masazh. “Vetëm 4 minuta më duhen, jam ok”, i thotë ai Liridonit. Pas relaksit ai thotë: “O ç’a jete,...

Big Brother: Një tjetër homoseksual në shtëpinë e vëzhguar

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Edicioni i këtij viti i Big Brother Albania ka nisur me shumë debate, krahasuar me vitet e kaluara dhe kjo për shkak të çiftit homoseksual, Vivi dhe Kei. Ato i janë drejtuar Big Brother­it për të rikuperuar...

Big Brother/ I ndajnë nga vajzat, djemtë 'i hipin' njëri-tjetrit

më 3.2017 - Gazeta Express

Në mungesë të vajzave dhe pa alternativa të tjera, Danjeli është detyruar t’i kërkoi Liridonit t’i bëjë mazash. “Vetëm 4 minuta më duhen, jam ok”, i thotë ai Liridonit. Pas relaksit ai thotë: “O ç’a jete,...

Big Brother/ Djemtë në alarm, duan të shembin xhamin që i ndan nga vajzat

më 3.2017 - Gazeta Express

Teksa diskutonin së bashku, Danjeli dhe Ervini prekën çështjen e daljes nga shtëpia dhe për këtë gjë Danjeli ndjehej i frikësuar kur thotë se i kanë mbetur edhe 6 ditë qëndrimi. “Sot është dita e tretë,...

"Mos më fol me arrogancë, s'të duroj dot", nis sherri mes femrave në Big Brother

më 3.2017 - Albeu

Zhvillime të reja nga shtëpia më e survejuar e momentit në Shqipëri. Gerta dhe Fiorentina , dy gratë që kanë hyrë me partnerët e tyre brenda shtëpisë së “Big Brother” kanë nisur debatin për punët e...

“Zihen” vajzat lesbike në Big Brother: Ç’a sikleti ke, ke 2 ditë që…

më 3.2017 - Standard

Kei dhe Vivi janë dy vajzat të cilat thyen çdo parashikim dhe vendosën që të bëjnë publikisht jetën që ato duan të bëjnë. Të dyja vajzat lesbike janë futur në Big Brother si idenë kryesore për të ringjallur...

Big Brother/ Djemtë në alarm , duan të shembin xhamin që i ndan nga vajzat

më 3.2017 - GazetaBlic

Teksa diskutonin së bashku, Danjeli dhe Ervini prekën çështjen e daljes nga shtëpia dhe për këtë gjë Danjeli ndjehej i frikësuar kur thotë se i kanë mbetur edhe 6 ditë qëndrimi. “Sot është dita e tretë,...

Big Brother/ Djemtë në alarm , duan të shembin xhamin që i ndan nga vajzat

më 3.2017 - Gazeta Express

Teksa diskutonin së bashku, Danjeli dhe Ervini prekën çështjen e daljes nga shtëpia dhe për këtë gjë Danjeli ndjehej i frikësuar kur thotë se i kanë mbetur edhe 6 ditë qëndrimi. “Sot është dita e tretë,...

Plas sherri mes femrave në Big Brother: T’i merr zjarr kot, s’të duroj dot

më 3.2017 - Standard

Zhvillime të reja nga shtëpia më e survejuar e momentit në Shqipëri. Gerta dhe Fiorentina, dy gratë që kanë hyrë me partnerët e tyre brenda shtëpisë së “Big Brother” kanë nisur debatin për punët e shtëpisë....

Nisin ‘shkëndijat’ e para në shtëpinë e Big Brother

më 3.2017 - Syri

Megjithëse të ndarë, tashmë kanë nisur shkëndijat e para dhe pëlqimet mes djemve dhe vajzave. Ata e gjetën zgjidhjen e komunikimit përmes letrave të shkruara të vendosura në xham dhe përmes tyre është...

Plas sherri mes femrave në “Big Brother”: T’i merr zjarr kot, s’të duroj dot kur…

më 3.2017 - BalkanWeb

Zhvillime të reja nga shtëpia më e survejuar e momentit në Shqipëri. Gerta dhe Fiorentina, dy gratë që kanë hyrë me partnerët e tyre brenda shtëpisë së “Big Brother” kanë nisur debatin për punët e shtëpisë....

(Ekskluzive) Në këtë edicion të Big Brother është edhe një tjetër homoseksual!

më 3.2017 - Blitz

Edicioni i këtij viti i Big Brother Albania ka nisur me shumë debate, krahasuar me vitet e kaluara dhe kjo për shkak të çiftit homoseksual, Vivi dhe Kei. Ato i janë drejtuar Big Brother-it për të rikuperuar...

Plas sherri mes grave në “Big Brother”: T’i merr zjarr kot, s’të duroj kur…

më 3.2017 - BalkanWeb

Zhvillime të reja nga shtëpia më e survejuar e momentit në Shqipëri. Gerta dhe Fiorentina, dy gratë që kanë hyrë me partnerët e tyre brenda shtëpisë së “Big Brother” kanë nisur debatin për punët e shtëpisë....

Pas Damianos, Danjeli debaton edhe me Ervinin

më 3.2017 - AlbPortali

Loading... Dita nuk nisi mirë për Danjelin sot, i cili fillimisht u bë pjesë e një debati me Damianon, ndërsa tashmë ai ka debatuar edhe më ashpër me Ervinin. Liridoni dhe Damiano po flisnin në këndin...

Vajzat pyesin, djemtë përgjigjen

më 3.2017 - AlbPortali

Loading... Për të komunikuar dhe për t’i pasur sa më pranë, edhe pse përtej xhamit, djemtë janë të gatshëm të bëjnë gjithçka që vajzat i komunikojnë. Damiano dhe Liridoni janë afruar pranë vajzave,...

Danjeli: Kush nominon Liridonin ka punë me mua

më 3.2017 - AlbPortali

Loading... Në mungesë të vajzave dhe pa alternativa të tjera, Danjeli është detyruar t’i kërkoi Liridonit t’i bëjë mazash. “Vetëm 4 minuta më duhen, jam ok”, i thotë ai Liridonit. Pas relaksit ai...

‘Zihen’ vajzat lesbike/ ‘Ça sikleti ke, ke 2 ditë që s’më thua gjysmë fjale’

më 3.2017 - Aktuale

Kei dhe Vivi, dy vajza që kanë thyer çdo paragjykim për të zgjedhur dhe bërë jetën që ato duan, jetën që ato ndjejnë, kanë hyrë në Big Brother si një mundësi për të ringjallur lidhjen e tyre. Por megjithatë...

“Bomba” e radhës në “Big Brother’, zbulohet një tjetër homoseksual

më 3.2017 - LajmiFundit

Edicioni i këtij viti i Big Brother Albania ka nisur me shumë debate, krahasuar me vitet e kaluara dhe kjo për shkak të çiftit homoseksual, Vivi dhe Kei. Ato i janë drejtuar Big Brother-it për të rikuperuar...

Big Brother, dashuri me shikim të parë

më 3.2017 - Gazeta Express

​ Damiano, Ervini, Benardi dhe Danjeli kanë dalë tek këndi i cigareve ku diskutojnë për dashurinë me shikim të parë. Damiano bëhet kurioze dhe pyet Ervinin nëse ai beson tek dashuria me shikim të parë....

Labi nuk po kujdeset mirë për nusen e tij

më 3.2017 - Gazeta Express

Ishin opinionistë e parë në reality show më të madhin në Shqipëri, Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami Reality Show “Big Brother Albania”, i cili sivjet ka vendos t’i dedikohet çifteve, ku dhe opinionistë...

Big Brother/ Djemtë në alarm , duan të shembin xhamin që i ndan nga vajzat

më 3.2017 - Infokusi

Teksa diskutonin së bashku, Danjeli dhe Ervini prekën çështjen e daljes nga shtëpia dhe për këtë gjë Danjeli ndjehej i frikësuar kur thotë se i kanë mbetur edhe 6 ditë qëndrimi. “Sot është dita e tretë,...

Big Brother/ Djemtë në alarm , duan të shembin xhamin që i ndan nga vajzat

më 3.2017 - Tetova Sot

Teksa diskutonin së bashku, Danjeli dhe Ervini prekën çështjen e daljes nga shtëpia dhe për këtë gjë Danjeli ndjehej i frikësuar kur thotë se i kanë mbetur edhe 6 ditë qëndrimi. “Sot është dita e tretë,...

Debat mes vajzave lesbike: "Ke ndonjë siklet? Ke dy ditë s'më flet me gojë"

më 3.2017 - Albeu

Dy vajza lesbike të dashuruara ishin risia e Big Brother për këtë vit. Ato deklaruan se hynë në shtëpi edhe për të fituar dashurinë e njëra-tjetrës që kohët e fundit ishte shuar. Por duket se gjërat...

Këtë detaj nuk e keni vënë re te nusja e Labit?

më 3.2017 - Zhurnal

Mbrëmë ishin opinionistë në reality show më të madhin në Shqipëri, Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami, shkruan Kosovarja. Reality Show “Big Brother Albania”, i cili sivjet ka vendos t’i dedikohet çifteve,...

BIG BROTHER / Dashuri me shikim të parë

më 3.2017 - Opozita

Damiano, Ervini, Benardi dhe Danjeli kanë dalë tek këndi i cigareve ku diskutojnë për dashurinë me shikim të parë. Damiano bëhet kurioze dhe pyet Ervinin nëse ai beson tek dashuria me shikim të parë....

Zhvillime të reja në Big Brother, çiftet shtyhen dhe flasin për ndarje

më 3.2017 - OraInfo

Ka kaluar vetëm një ditë nga fillimi i shout dhe ngjarjet tek ‘Vëllai i Madh’ kanë filluar të bëhen më interesante. Rreth çifteve ka pasur diskutim rreth ndarjes, Kei ka pyetur Ejonën nëse ka menduar ndonjëherë...

Zhvillime të reja në Big Brother, çiftet shtyhen dhe flasin për ndarje

më 3.2017 - Lajmi.net

Ka kaluar vetëm një ditë nga fillimi i shout dhe ngjarjet tek ‘Vëllai i Madh’ kanë filluar të bëhen më interesante. Rreth çifteve ka pasur diskutim rreth ndarjes, Kei ka pyetur Ejonën nëse ka menduar ndonjëherë...

Nisin debatet e para për çifti e lesbikeve, Kei Vivit: “Ke dy ditë që…”

më 3.2017 - Opinion

Kei dhe Vivi, dy vajza që kanë thyer çdo paragjykim për të zgjedhur dhe bërë jetën që ato duan, jetën që ato ndjejnë, kanë hyrë në Big Brother si një mundësi për të ringjallur lidhjen e tyre. Por megjithatë...

Big Brother, Armela shpreh simpati për Damianin: Është shumë i ëmbël

më 3.2017 - Telegrafi

Megjithëse të ndarë, tashmë kanë nisur shkëndijat e para dhe pëlqimet mes djemve dhe vajzave. Ata e gjetën zgjidhjen e komunikimit përmes letrave të shkruara të vendosura në xham dhe përmes tyre është...

Debat mes dy lesbikeve: Ke dy ditë që s'më flet me gojë

më 3.2017 - Gazeta Express

Por megjithatë gjërat duket se nuk po shkojnë si duhet për çiftin.  E ulur pranë Vivit, Kei i është shprehur se është ndjerë e zhgënjyer prej saj. “Ke dy ditë që nuk më thua gjysmë fjale”, i është drejtuar...

Vajzat lesbike brenda BB9/ Kei e zhgënjyer me Vivin: “Ca sikleti ke, nuk më flet me gojë?”

më 3.2017 - BalkanWeb

Kei dhe Vivi, janë dy vajzat që kanë thyer çdo paragjykim për të zgjedhur dhe bërë jetën që ato duan, jetën që ato ndjejnë. Ato kanë hyrë në Big Brother si një mundësi për të ringjallur lidhjen e tyre....

U futën në “Big Brother”, por aventura e tyre zgjati vetëm 3 orë

më 3.2017 - NOA

Aventura e tyre në edicionin e 9-të të Big Brother nuk ka zgjatur më tepër se tre orë. Bëhet fjalë për çiftin më të pazakontë që hyri në Shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Kanë qenë pikërisht B&B,...

Debat mes dy lezbikeve: Ke dy ditë që së flet me gojë

më 3.2017 - Gazeta Express

Por megjithatë gjërat duket se nuk po shkojnë si duhet për çiftin.  E ulur pranë Vivit, Kei i është shprehur se është ndjerë e zhgënjyer prej saj. “Ke dy ditë që nuk më thua gjysmë fjale”, i është drejtuar...

Debat mes vajzave lesbike/ ‘Ça sikleti ke, ke 2 ditë që s’më thua gjysmë fjale’

më 3.2017 - Panorama

Kei dhe Vivi, dy vajza që kanë thyer çdo paragjykim për të zgjedhur dhe bërë jetën që ato duan, jetën që ato ndjejnë, kanë hyrë në Big Brother si një mundësi për të ringjallur lidhjen e tyre. Por megjithatë...

Këtë detaj nuk e keni vënë re te nusja e Labit?

më 3.2017 - GazetaBlic

Mbrëmë ishin opinionistë në reality show më të madhin në Shqipëri, Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami, shkruan Kosovarja. Reality Show “Big Brother Albania”, i cili sivjet ka vendos t’i dedikohet çifteve,...

Vajzat materialiste të BB9: Unë nuk puth kot po nuk pata përfitim…

më 3.2017 - Lexo

BB vendosi të ndajë vajzat dhe djemtë që hynë të vetëm në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, por kjo nuk i pengon vajzat që të ‘thurin’ plane apo të ngacmojnë njëra-tjetrën në lidhje me djemtë. Gjatë...

Debat mes dy lesbikeve në BigBrotherAlbania

më 3.2017 - 10minuta

Edicioni më i ri i BigBrotherAlbania filloi këtë të shtunë dhe si duket gjërat deri më tani kanë shkuar shumë mirë. Dy lesbiket që janë futur në shtëpi kanë pasur një debat sot herët në mëngjës teksa Vivi...

Sherr mes dy lesbikeve: Ke dy ditë që s’më flet me gojë

më 3.2017 - Lexo

Por megjithatë gjërat duket se nuk po shkojnë si duhet për çiftin. E ulur pranë Vivit, Kei i është shprehur se është ndjerë e zhgënjyer prej saj. “Ke dy ditë që nuk më thua gjysmë fjale”, i është drejtuar...

Debat mes dy lesbikeve: Ke dy ditë që s’më flet me gojë

më 3.2017 - Tetova Sot

Por megjithatë gjërat duket se nuk po shkojnë si duhet për çiftin. E ulur pranë Vivit, Kei i është shprehur se është ndjerë e zhgënjyer prej saj. “Ke dy ditë që nuk më thua gjysmë fjale”, i është drejtuar...

Big Brother/ Vajzat lezbike mes njëra- tjetrës: “Ke ndonjë siklet? Ke dy ditë s’më flet me gojë”

më 3.2017 - LajmiFundit

Një risi në BB, është dhe cifti i lezbikeve. Ato deklaruan se hynë në shtëpi edhe për të fituar dashurinë e njëra-tjetrës që kohët e fundit ishte shuar. Por duket se gjërat nuk po shkojnë dhe aq mirë për...

BIG BROTHER 9 / Debat mes vajzave lesbike/ ‘Ça sikleti ke, ke 2 ditë që s’më thua gjysmë fjale’

më 3.2017 - Opozita

Kei dhe Vivi, dy vajza që kanë thyer çdo paragjykim për të zgjedhur dhe bërë jetën që ato duan, jetën që ato ndjejnë, kanë hyrë në Big Brother si një mundësi për të ringjallur lidhjen e tyre. Por megjithatë...

Big Brother, Armela shpreh simpati për Damianin: Është shumë i ëmbël

më 3.2017 - Almakos

Megjithëse të ndarë, tashmë kanë nisur shkëndijat e para dhe pëlqimet mes djemve dhe vajzave. Ata e gjetën zgjidhjen e komunikimit përmes letrave të shkruara të vendosura në xham dhe përmes tyre është...

Tragjedia e Fiorentinës së BB9 do t’ju rrënqethë mishin!

më 3.2017 - Lexo

Fiorentina u lind nga një nënë me origjinë nga Këlcyra dhe me një baba nga Tirana. “Çamarroke”, kështu e ka quajtur fëmijërinë e saj, Fiorentina, konkurrentja në “Big Brother Albania” Ëndrra e asaj ishte...

Debat mes dy lesbikeve: Ke dy ditë që s’më flet me gojë

më 3.2017 - Republika

Por megjithatë gjërat duket se nuk po shkojnë si duhet për çiftin. E ulur pranë Vivit, Kei i është shprehur se është ndjerë e zhgënjyer prej saj. “Ke dy ditë që nuk më thua gjysmë fjale”, i është drejtuar...

Debat mes dy lesbikeve: Ke dy ditë që s’më flet me gojë

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Por megjithatë gjërat duket se nuk po shkojnë si duhet për çiftin.  E ulur pranë Vivit, Kei i është shprehur se është ndjerë e zhgënjyer prej saj. “Ke dy ditë që nuk më thua gjysmë fjale”, i është drejtuar...

Debat mes dy lesbikeve: Ke dy ditë që s’më flet me gojë

më 3.2017 - Periskopi

E ulur pranë Vivit, Kei i është shprehur se është ndjerë e zhgënjyer prej saj. “Ke dy ditë që nuk më thua gjysmë fjale”, i është drejtuar Kei-Vivit. Kei:  Ça sikleti ke? Vivi:  Shumë muhabete janë...

Këtë detaj nuk e keni vënë re te nusja e Labit?

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Mbrëmë ishin opinionistë në reality show më të madhin në Shqipëri, Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami, shkruan Kosovarja. Reality Show “Big Brother Albania”, i cili sivjet ka vendos t’i dedikohet çifteve,...

Tragjedia e Fiorentinës së BB9 do t’ju rrënqethë mishin!

më 3.2017 - Syri

Fiorentina u lind nga një nënë me origjinë nga Këlcyra dhe me një baba nga Tirana. “Çamarroke”, kështu e ka quajtur fëmijërinë e saj, Fiorentina, konkurrentja në “Big Brother Albania” Arsimin e lartë Fiorentina...

Vajzat materialiste të BB9: Unë nuk puth kot po nuk pata përfitim…

më 3.2017 - Iliria News

BB vendosi të ndajë vajzat dhe djemtë që hynë të vetëm në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, por kjo nuk i pengon vajzat që të ‘thurin’ plane apo të ngacmojnë njëra-tjetrën në lidhje me djemtë. Gjatë...

Tragjedia e Fiorentinës së BB9 do t’ju rrënqethë mishin!

më 3.2017 - OraInfo

Fiorentina u lind nga një nënë me origjinë nga Këlcyra dhe me një baba nga Tirana. “Çamarroke”, kështu e ka quajtur fëmijërinë e saj, Fiorentina, konkurrentja në “Big Brother Albania” Arsimin e lartë Fiorentina...

Loja e çmendur në BigBrother, vajzat zhveshin djemtë

më 3.2017 - Iliria News

Ndarja e qelqtë mes djemve dhe vajzave nuk ka penguar asnjërën palë që të organizojnë mes tyre lojën me pantomime. E në fund të lojës, vajzat ishin ato që fituan, e si dënim Danieli dhe Liridoni duhej...

Tragjedia e Fiorentinës së BB9 do t’ju rrënqethë mishin!

më 3.2017 - Lajmi.net

Fiorentina u lind nga një nënë me origjinë nga Këlcyra dhe me një baba nga Tirana. “Çamarroke”, kështu e ka quajtur fëmijërinë e saj, Fiorentina, konkurrentja në “Big Brother Albania” Arsimin e lartë Fiorentina...

Tragjedia e Fiorentinës së BB9 do t’ju rrënqethë mishin!

më 3.2017 - Zeri

Fiorentina u lind nga një nënë me origjinë nga Këlcyra dhe me një baba nga Tirana. “Çamarroke”, kështu e ka quajtur fëmijërinë e saj, Fiorentina, konkurrentja në “Big Brother Albania” Arsimin e lartë Fiorentina...

Armela për Damianin: Është shumë i ëmbël!

më 3.2017 - AlbPortali

Loading... Megjithëse të ndarë, tashmë kanë nisur shkëndijat e para dhe pëlqimet mes djemve dhe vajzave. Ata e gjetën zgjidhjen e komunikimit përmes letrave të shkruara të vendosura në xham dhe përmes...

Plani i djemve: Kemi nevojë për “ndihmë”

më 3.2017 - AlbPortali

Loading... Ndërsa vajzat diskutojnë për të organizuar lojëra, krejt e kundërta është te djemtë, të cilët mendojnë si e si të tërheqin vëmendjen e vajzave që ndodhen përtej xhamit. Ata janë mbledhur...

Gerta-Fiorentinës: Je arrogante

më 3.2017 - AlbPortali

Loading... Debatet e para tashmë kanë nisur në Big Brother. Fiorentina dhe Gerta ishin ato që debatuan me njëra tjetrën dhe këtë herë arsyeja ishte mosorganizimi gjatë gatimit dhe ngrënies së darkës....

Shokojnë vajzat e BB9: Unë nuk puth kot po nuk pata përfitim…

më 3.2017 - GazetaBlic

BB vendosi të ndajë vajzat dhe djemtë që hynë të vetëm në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, por kjo nuk i pengon vajzat që të ‘thurin’ plane apo të ngacmojnë njëra-tjetrën në lidhje me djemtë. Gjatë...

Loja e çmendur në BigBrother, vajzat zhveshin djemtë

më 3.2017 - Aktuale

Ndarja e qelqtë mes djemve dhe vajzave nuk ka penguar asnjërën palë që të organizojnë mes tyre lojën me pantomime. E në fund të lojës, vajzat ishin ato që fituan, e si dënim Danieli dhe Liridoni duhej...

Vetëm pas 3 orësh, largohet çifti i parë nga BB9

më 3.2017 - Iliria News

Aventura e tyre në edicionin e 9-të të Big Brother nuk ka zgjatur më tepër se tre orë. Bëhet fjalë për çiftin më të pazakontë që hyri në Shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Kanë qenë pikërisht B&B,...

Big Brother Albania 9, nisin shqetësimet e para të djemve

më 3.2017 - GazetaBlic

Mungesa e cigareve, duke se ka dhënë efektet e para dhe djemtë kanë filluar të reagojnë. Danjeli ishte i pari që e ngriti si shqetësim. “Seriozisht nuk na kanë sjellë cigare?!”, i drejtohet Danjani-Damianos....

Kjo është vajza në ‘Big Brother’ që pret të njohë dashurinë

më 3.2017 - Panorama

Xheni, prindërit dhe vëllai. Babai Sokoli punon në fabrikë me pjesë makinash në Itali.Përsa i përket mamasë Albana, punon në azil për pleqtë. Vëllai Samuele është 18 vjeç dhe vazhdon gjimnazin në Itali....

Ja vajza që ka çoroditur djemtë e ‘Big Brother’: Do na bënte…

më 3.2017 - Panorama

Danjeli, Liridoni dhe Ervini janë veçuar nga pjesa pjesa tjetër e banorëve. Ata ndodhen në kuzhinë, ku duke ngrënë gjejnë kohën për të dhënë ndonjë mendim për vajzat. Danjeli është i pari që i komenton...

Vajzat materialiste të BB9: Unë nuk puth kot po nuk pata përfitim…

më 3.2017 - GazetaBlic

BB vendosi të ndajë vajzat dhe djemtë që hynë të vetëm në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, por kjo nuk i pengon vajzat që të ‘thurin’ plane apo të ngacmojnë njëra-tjetrën në lidhje me djemtë. Gjatë...

Tragjedia e Fiorentinës së BB9 do t’ju rrënqethë mishin!

më 3.2017 - Arbresh

Fiorentina u lind nga një nënë me origjinë nga Këlcyra dhe me një baba nga Tirana. “Çamarroke”, kështu e ka quajtur fëmijërinë e saj, Fiorentina, konkurrentja në “Big Brother Albania” Arsimin e lartë Fiorentina...

Vajzat materialiste të BB9: Unë nuk puth kot po nuk pata përfitim…

më 3.2017 - Gazeta Express

BB vendosi të ndajë vajzat dhe djemtë që hynë të vetëm në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, por kjo nuk i pengon vajzat që të ‘thurin’ plane apo të ngacmojnë njëra-tjetrën në lidhje me djemtë. Gjatë...

Big Brother Albania 9, nisin shqetësimet e para të djemve

më 3.2017 - Gazeta Express

Mungesa e cigareve, duke se ka dhënë efektet e para dhe djemtë kanë filluar të reagojnë. Danjeli ishte i pari që e ngriti si shqetësim. “Seriozisht nuk na kanë sjellë cigare?!”, i drejtohet Danjani-Damianos....

Nxehet situata në Big Brother, vajzat i zhveshin djemtë

më 3.2017 - Indeks online

Ndarja e qelqtë mes djemve dhe vajzave nuk ka penguar asnjërën palë që të organizojnë mes tyre lojën me pantomime. E në fund të lojës, vajzat ishin ato që fituan, e si dënim Danieli dhe Liridoni duhej...

Tragjedia e Fiorentinës së BB9 do t’ju rrënqethë mishin!

më 3.2017 - AlbPortali

Fiorentina u lind nga një nënë me origjinë nga Këlcyra dhe me një baba nga Tirana. Loading... “Çamarroke”, kështu e ka quajtur fëmijërinë e saj, Fiorentina, konkurrentja në “Big Brother...

Big Brother Albania 9, nisin shqetësimet e para të djemve

më 3.2017 - Tetova Sot

Mungesa e cigareve, duke se ka dhënë efektet e para dhe djemtë kanë filluar të reagojnë. Danjeli ishte i pari që e ngriti si shqetësim. “Seriozisht nuk na kanë sjellë cigare?!”, i drejtohet Danjani-Damianos....

Vajzat materialiste të BB9: Unë nuk puth kot po nuk pata përfitim…

më 3.2017 - Tetova Sot

BB vendosi të ndajë vajzat dhe djemtë që hynë të vetëm në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, por kjo nuk i pengon vajzat që të ‘thurin’ plane apo të ngacmojnë njëra-tjetrën në lidhje me djemtë. Gjatë...

Tragjedia e Fiorentinës së BB9 do t’ju rrënqethë mishin!

më 3.2017 - Fakti Ditor

Fiorentina u lind nga një nënë me origjinë nga Këlcyra dhe me një baba nga Tirana. “Çamarroke”, kështu e ka quajtur fëmijërinë e saj, Fiorentina, konkurrentja në “Big Brother Albania” Arsimin e lartë Fiorentina...

Nxehet situata në Big Brother…vajzat zhveshin djemtë

më 3.2017 - OraInfo

Ndarja e qelqtë mes djemve dhe vajzave nuk ka penguar asnjërën palë që të organizojnë mes tyre lojën me pantomime. E në fund të lojës, vajzat ishin ato që fituan, e si dënim Danieli dhe Liridoni duhej...

Big Brother 9/ Nisin lojërat, vajzat zhveshin djemtë

më 3.2017 - Syri

Ndarja e qelqtë mes djemve dhe vajzave nuk ka penguar asnjërën palë që të organizojnë mes tyre lojën me pantomime. E në fund të lojës, vajzat ishin ato që fituan, e si dënim Danieli dhe Liridoni duhej...

Vajzat beqare të Big Brother zgjedhin të preferuarin e tyre mes djemve…zbuloni kush është!

më 3.2017 - GazetaBlic

Vajzat singël kanë dalë në oborr dhe temë e diskutimit të tyre janë djemtë. E para që hidhet është Armela, e cila flet për Ervinin. “Ai me syze më duket shumë i qetë”, thotë ajo. “Ai me bluzë të bardhë...

Nxehet situata në Big Brother…vajzat zhveshin djemtë

më 3.2017 - GazetaBlic

Ndarja e qelqtë mes djemve dhe vajzave nuk ka penguar asnjërën palë që të organizojnë mes tyre lojën me pantomime. E në fund të lojës, vajzat ishin ato që fituan, e si dënim Danieli dhe Liridoni duhej...

Vajzat beqare të Big Brother zgjedhin të preferuarin e tyre mes djemve...zbuloni kush është!

më 3.2017 - Gazeta Express

Vajzat singël kanë dalë në oborr dhe temë e diskutimit të tyre janë djemtë. E para që hidhet është Armela, e cila flet për Ervinin. “Ai me syze më duket shumë i qetë”, thotë ajo. “Ai me bluzë të bardhë...

Nxehet situata në Big Brother, vajzat i zhveshin djemtë

më 3.2017 - Lajmi.net

Ndarja e qelqtë mes djemve dhe vajzave nuk ka penguar asnjërën palë që të organizojnë mes tyre lojën me pantomime. E në fund të lojës, vajzat ishin ato që fituan, e si dënim Danieli dhe Liridoni duhej...

Nxehet situata në Big Brother...vajzat zhveshin djemtë

më 3.2017 - Gazeta Express

Ndarja e qelqtë mes djemve dhe vajzave nuk ka penguar asnjërën palë që të organizojnë mes tyre lojën me pantomime. E në fund të lojës, vajzat ishin ato që fituan, e si dënim Danieli dhe Liridoni duhej...

Ish-banorja e Big Brother në mbështetje të çiftit të lesbikeve...

më 3.2017 - Gazeta Express

E ftuar në programin “Fan Club” në Top Channel, Alba Çobaj, ish-konkurrente në shtëpinë më të famshme të shqiptarëve, ka shprehur hapur simpatinë e saj për dy vajzat lesbike që kanë hyrë mbrëmë në “Big...

Big Brother 9/ Nisin lojërat, vajzat zhveshin djemtë

më 3.2017 - Opozita

Ndarja e qelqtë mes djemve dhe vajzave nuk ka penguar asnjërën palë që të organizojnë mes tyre lojën me pantomime. E në fund të lojës, vajzat ishin ato që fituan, e si dënim Danieli dhe Liridoni duhej...

Nxehet situata në Big Brother…vajzat zhveshin djemtë

më 3.2017 - Infokusi

Ndarja e qelqtë mes djemve dhe vajzave nuk ka penguar asnjërën palë që të organizojnë mes tyre lojën me pantomime. E në fund të lojës, vajzat ishin ato që fituan, e si dënim Danieli dhe Liridoni duhej...

Çifti i lesbikeve të Big Brother “kryqëzohet” në rrjete sociale, ja çfarë shkruajnë komentuesit

më 3.2017 - Standard

Pritej dhe ndodhi: hyrja në shtëpinë e Big Brother e një çifti lesbikesh shkaktoi shumë polemikë mes publikut. Aq sa, ka edhe nga ata që i mallkojnë dy vajzat. Në kohë reale, shumë njerëz iu drejtuan rrjeteve...

Big Brother Albania 9, nisin shqetësimet e para të djemve

më 3.2017 - Infokusi

Mungesa e cigareve, duke se ka dhënë efektet e para dhe djemtë kanë filluar të reagojnë. Danjeli ishte i pari që e ngriti si shqetësim. “Seriozisht nuk na kanë sjellë cigare?!”, i drejtohet Danjani-Damianos....

Komentet/ Çifti i lesbikeve të Big Brother “kryqëzohet” në rrjete sociale

më 3.2017 - Opinion

Pritej dhe ndodhi: hyrja në shtëpinë e Big Brother e një çifti lesbikesh shkaktoi shumë polemikë mes publikut. Aq sa, ka edhe nga ata që i mallkojnë dy vajzat. Në kohë reale, shumë njerëz iu drejtuan rrjeteve...

Diqka interesante po ndodh në Big Brother!

më 3.2017 - GazetaBlic

Danjeli, Liridoni dhe Ervini janë veçuar nga pjesa tjetër e banorëve. Ata ndodhen në kuzhinë, ku duke ngrënë gjejnë kohën për të dhënë ndonjë mendim për vajzat. Danjeli është i pari që i komenton ato dhe...

Plas sherri në Big Brother/ Loja e vajzave që acaroi djemtë: Unë nuk bëj çmenduri

më 3.2017 - Panorama

Në sfidën e radhës mes vajzave, ajo që ‘ndëshkohet’ është Donjeta. Fotini i kërkon asaj që të arrijë dhe të bindë djemtë përtej xhamit që të ngrihen në këmbë dhe të bëjnë sfilatë para saj. Donjeta vendos...

Labi në KTV më mirë se në rtv21?

më 3.2017 - Sovrani

Labinot Gashi-Labi, sot ka startuar me emisionin “1 kafe me Labin” në “KTV”. Moderatori ka hapur një faqe të re në librin e eksperiencave të tij televizive. Labi e la “RTV 21” për arsyet që tashmë janë...

Një mesazh në letër nga përtej xhamit për vajzat

më 3.2017 - AlbPortali

Loading... Duke qenë të ndarë nga vajzat, tashmë djemtë kanë gjetur një mënyrë të veçantë për të komunikuar me to. Është Ervini ai që merr guximin të shkruajë një mesazh për vajzat, duke e vendosur...

Xhami nuk i pengon, vajzat zhveshin djemtë në Big Brother 9

më 3.2017 - Standard

Ndarja e qelqtë mes djemve dhe vajzave nuk ka penguar asnjërën palë që të organizojnë mes tyre lojën me pantomime. E në fund të lojës, vajzat ishin ato që fituan, e si dënim Danieli dhe Liridoni duhej...

Nxehet situata në Big Brother, vajzat zhveshin djemtë

më 3.2017 - LajmiFundit

Ndarja e qelqtë mes djemve dhe vajzave nuk ka penguar asnjërën palë që të organizojnë mes tyre lojën me pantomime. E në fund të lojës, vajzat ishin ato që fituan, e si dënim Danieli dhe Liridoni duhej...

Nxehet situata në Big Brother…vajzat zhveshin djemtë

më 3.2017 - Infokusi

Ndarja e qelqtë mes djemve dhe vajzave nuk ka penguar asnjërën palë që të organizojnë mes tyre lojën me pantomime. E në fund të lojës, vajzat ishin ato që fituan, e si dënim Danieli dhe Liridoni duhej...

BB9 /Vajzat rrëfejnë kur kanë bërë seks për herë të fundit

më 3.2017 - OraInfo

Vajzat që janë bërë banore të reja në edicionin e këtij viti të Big Brother Albania, i cili filloi mbrëmë kanë filluar të njihen mes vete. E për tu njohur më mirë ato kanë bërë një sfidë  të vështirë të...

BB9 /Vajzat rrëfejnë kur kanë bërë seks për herë të fundit

më 3.2017 - Syri

Vajzat që janë bërë banore të reja në edicionin e këtij viti të Big Brother Albania, i cili filloi mbrëmë kanë filluar të njihen mes vete. E për tu njohur më mirë ato kanë bërë një sfidë  të vështirë të...

Big Brother 9/ Nisin lojërat, vajzat zhveshin djemtë

më 3.2017 - Periskopi

Ndarja e qelqtë mes djemve dhe vajzave nuk ka penguar asnjërën palë që të organizojnë mes tyre lojën me pantomime. E në fund të lojës, vajzat ishin ato që fituan, e si dënim Danieli dhe Liridoni duhej...

Fiorentina e ‘BB’ tregon pengun më të madh të jetës: Kur ndodhi aksidenti…

më 3.2017 - Panorama

Fiorentina u lind nga një nënë me origjinë nga Këlcyra dhe me një baba nga Tirana. “Çamarroke”, kështu e ka quajtur fëmijërinë e saj, Fiorentina. Arsimin e lartë Fiorentina e ka kryer me korrespondencë...

Këtë detaj nuk e keni vënë re mbrëmë te nusja e Labit?

më 3.2017 - Sovrani

Mbrëmë ishin opinionistë në reality show më të madhin në Shqipëri, Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami. Reality Show “Big Brother Albania”, i cili sivjet ka vendos t’i dedikohet çifteve, ku dhe opinionistë...

Vajzat beqare të Big Brother zgjedhin të preferuarin e tyre mes djemve…zbuloni kush është!

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Vajzat singël kanë dalë në oborr dhe temë e diskutimit të tyre janë djemtë. E para që hidhet është Armela, e cila flet për Ervinin. “Ai me syze më duket shumë i qetë”, thotë ajo. “Ai me bluzë të bardhë...

Tema të ‘nxehta’ në BB9, vajzat tregojnë kur e kanë bërë për herë të fundit

më 3.2017 - Lajmi.net

Vajzat që janë bërë banore të reja në edicionin e këtij viti të Big Brother Albania, i cili filloi mbrëmë kanë filluar të njihen mes vete. E për tu njohur më mirë ato kanë bërë një sfidë  të vështirë të...

Loja e çmendur në BigBrother, vajzat zhveshin djemtë

më 3.2017 - Tetova Sot

Ndarja e qelqtë mes djemve dhe vajzave nuk ka penguar asnjërën palë që të organizojnë mes tyre lojën me pantomime. E në fund të lojës, vajzat ishin ato që fituan, e si dënim Danieli dhe Liridoni duhej...

Alba Çobaj mbështet nga “Fan Club” çiftin lesbik!

më 3.2017 - Blitz

E ftuar në programin “Fan Club” në Top Channel, Alba Çobaj, ish-konkurrente në shtëpinë më të famshme të shqiptarëve, ka shprehur hapur simpatinë e saj për dy vajzat lesbike që kanë hyrë mbrëmë në “Big...

Të ndahet nga Ademi? Ejona përlotet

më 3.2017 - AlbPortali

Loading... Çiftet janë ulur në oborr dhe po diskutojnë mbi dashurinë dhe ndarjen. Në diskutim e sipër, Kei vendos të pyesë Jonën. “A e ke menduar ndonjëherë ndarjen nga bashkëshorti?”, i drejtohet...

Loja e çmendur në BigBrother, vajzat zhveshin djemtë

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Ndarja e qelqtë mes djemve dhe vajzave nuk ka penguar asnjërën palë që të organizojnë mes tyre lojën me pantomime. E në fund të lojës, vajzat ishin ato që fituan, e si dënim Danieli dhe Liridoni duhej...

Vajzat materialiste të BB9. ‘Kështu kot nuk puth unë’ thotë ...

më 3.2017 - Syri

BB vendosi të ndajë vajzat dhe djemtë që hynë të vetëm në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, por kjo nuk i pengon vajzat që të ‘thurin’ plane apo të ngacmojnë njëra-tjetrën në lidhje me djemtë. Gjatë...

Plas në BB9, ja kur kanë bërë vajzat seks për herë të fundit

më 3.2017 - Indeks online

5 vajzat të cilat kanë hyrë në Shtëpinë e Big Brother për të njohur njëra-tjetrën më mirë kanë vendosur të luajnë me “Sfidë apo pyetje”. Vajzat duhet të zgjedhin nëse duhet të përgjigjen apo të pranojnë...

Plas në ‘BB9’, ja kur kanë bërë vajzat seks për herë të fundit…

më 3.2017 - Mapo

5 vajzat të cilat kanë hyrë në Shtëpinë e ‘Big Brother 9’ për të njohur njëra-tjetrën më mirë kanë vendosur të luajnë me “Sfidë apo pyetje”. Vajzat duhet të zgjedhin nëse duhet të përgjigjen apo të pranojnë...

Vajzat e Big Brother provokojnë njëra-tjetrën: Kur ke bërë seks për herë të fundit?

më 3.2017 - NOA

Pesë vajzat të cilat kanë hyrë në Shtëpinë e Big Brother për të njohur njëra-tjetrën më mirë kanë vendosur të luajnë me “Sfidë apo pyetje”. Vajzat duhet të zgjedhin nëse duhet të përgjigjen apo të pranojnë...

Plas në BB9, ja kur kanë bërë vajzat seks për herë të fundit

më 3.2017 - OraInfo

5 vajzat të cilat kanë hyrë në Shtëpinë e Big Brother për të njohur njëra-tjetrën më mirë kanë vendosur të luajnë me “Sfidë apo pyetje”. Vajzat duhet të zgjedhin nëse duhet të përgjigjen apo të pranojnë...

Plas në BB9, ja kur kanë bërë vajzat seks për herë të fundit

më 3.2017 - Syri

5 vajzat të cilat kanë hyrë në Shtëpinë e Big Brother për të njohur njëra-tjetrën më mirë kanë vendosur të luajnë me “Sfidë apo pyetje”. Vajzat duhet të zgjedhin nëse duhet të përgjigjen apo të pranojnë...

Big Brother/ Vajzat provokojnë njëra-tjetrën: Kur ke bërë seks për herë të fundit?

më 3.2017 - Lexo

5 vajzat të cilat kanë hyrë në Shtëpinë e Big Brother për të njohur njëra-tjetrën më mirë kanë vendosur të luajnë me “Sfidë apo pyetje”. Vajzat duhet të zgjedhin nëse duhet të përgjigjen apo të pranojnë...

Vajzat sfidojnë njëra – tjetrën, pyesin për seks dhe jetën intime

më 3.2017 - Telegrafi

Pesë vajzat të cilat kanë hyrë në Shtëpinë e Big Brother për të njohur njëra-tjetrën më mirë kanë vendosur të luajnë lojën “Sfidë apo pyetje”. Vajzat duhet të zgjedhin nëse duhet të përgjigjen apo të pranojnë...

‘Nxehet situata në BB’ , vajzat provokojnë njëra-tjetrën në lidhje me seksin

më 3.2017 - Standard

5 vajzat të cilat kanë hyrë në Shtëpinë e Big Brother për të njohur njëra-tjetrën më mirë kanë vendosur të luajnë me “Sfidë apo pyetje”. Vajzat duhet të zgjedhin nëse duhet të përgjigjen apo të pranojnë...

Dashuri e lindur në audicione! Fiorentina tregon pengun e jetës: Më ktheu zilen...aty ndodhi aksidenti!

më 3.2017 - Gazeta Express

Fiorentina u lind nga një nënë me origjinë nga Këlcyra dhe me një baba nga Tirana. “Çamarroke”, kështu e ka quajtur fëmijërinë e saj, Fiorentina, konkurrentja në "Big Brother Albania" Arsimin e lartë Fiorentina...

Largohet çifti i parë nga Big Brother?

më 3.2017 - Telegrafi

Vetëm pak orë pasi filloi edicioni më i ri i Big Brother u bë edhe largimi i parë, këtë herë u largua një çift. Ashtu siç ishte e çuditshme për të gjithë hyrja e tyre në këtë garë, u duk i çuditshëm edhe...

"Keni pasur marrëdhënie me vajza?" Nisin bisedat erotike në Big brother

më 3.2017 - Albeu

5 vajzat të cilat kanë hyrë në Shtëpinë e Big Brother Albania për të njohur njëra­-tjetrën më mirë kanë vendosur të luajnë lojën “Sfidë apo pyetje”. Vajzat duhet të zgjedhin nëse duhet të përgjigjen...

Big Brother/ Vajzat provokojnë njëra-tjetrën: Kur ke bërë seks për herë të fundit?

më 3.2017 - BalkanWeb

TIRANE – 5 vajzat të cilat kanë hyrë në Shtëpinë e Big Brother për të njohur njëra-tjetrën më mirë kanë vendosur të luajnë me “Sfidë apo pyetje”. Vajzat duhet të zgjedhin nëse duhet të përgjigjen apo...

Lesbiket që duan të “ngrohin” dashurinë në Big Brother: Ja pse do fitojmë

më 3.2017 - OraInfo

Ato kanë qenë një çift disa vite më parë, por lidhja e tyre pësoi një ftohje. Takimi në “Big Brother” shihet si një mundësi e dytë për lidhjen e tyre. Kei e pranoi homoseksualitetin e saj në moshën 11...

Lesbiket që duan të "ngrohin" dashurinë në Big Brother: Ja pse do fitojmë

më 3.2017 - Gazeta Express

Ato kanë qenë një çift disa vite më parë, por lidhja e tyre pësoi një ftohje. Takimi në “Big Brother” shihet si një mundësi e dytë për lidhjen e tyre. Kei e pranoi homoseksualitetin e saj në moshën 11...

Plasin temat erotike në “Big Brother”: Keni pasur seks me vajza?….Kur ke shkuar për herë të fundit?

më 3.2017 - Panorama

5 vajzat të cilat kanë hyrë në Shtëpinë e Big Brother Albania për të njohur njëra-tjetrën më mirë kanë vendosur të luajnë lojën “Sfidë apo pyetje”. Vajzat duhet të zgjedhin nëse duhet të përgjigjen apo...

Donjeta mashtron djemtë

më 3.2017 - Tetova Sot

Donjeta vendos që të bëjë sikur do të dalë nga shtëpia që të realizojë misionin e saj dhe të afrojë gjithë djemtë pranë xhamit. I pari që ngrihet është Damiano dhe më pas të gjithë me radhë. “I çoi!”,...

Nxehet "Big Brother": Keni pasur seks me vajza?....Kur ke shkuar për herë të fundit?

më 3.2017 - Gazeta Express

5 vajzat të cilat kanë hyrë në Shtëpinë e Big Brother Albania për të njohur njëra-tjetrën më mirë kanë vendosur të luajnë lojën “Sfidë apo pyetje”. Vajzat duhet të zgjedhin nëse duhet të përgjigjen apo...

Kei i drejtohet Gertës: Je individualiste

më 3.2017 - AlbPortali

Loading... Kei, Gerta dhe Fiorentina janë përfshirë në një debat në oborr. Vahjzat flasin për sjelljet dhe banorët e tjerë të shtëpisë, ndërsa në një moment Kei i drejtohet Gertës duke e quajtur...

Vajzat materialiste të BB9. ‘Kështu kot nuk puth unë’ thotë …

më 3.2017 - Tetova Sot

BB vendosi të ndajë vajzat dhe djemtë që hynë të vetëm në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, por kjo nuk i pengon vajzat që të ‘thurin’ plane apo të ngacmojnë njëra-tjetrën në lidhje me djemtë. Gjatë...

Largohet çifti i parë nga Big Brother Albania

më 3.2017 - Lajmi.net

Vetëm pak orë pasi filloi edicioni më i ri i ‘Vëllait të Madh’ u bë edhe largimi i parë, këtë herë u largua një çift. Ashtu siç ishte e çuditshme për të gjithë hyrja e tyre në këtë garë, u duk i çuditshëm...

Vajzat e Big Brother provokojnë njëra-tjetrën: Kur ke bërë seks për herë të fundit?

më 3.2017 - LajmiFundit

Pesë vajzat të cilat kanë hyrë në Shtëpinë e Big Brother për të njohur njëra-tjetrën më mirë kanë vendosur të luajnë me “Sfidë apo pyetje”. Vajzat duhet të zgjedhin nëse duhet të përgjigjen apo të pranojnë...

Rregullat, Big Brother u ndalon çifteve seksin dhe sherrin

më 3.2017 - LajmiFundit

Pasi kane hyrë të gjithë banorët në shtëpi, Big Brother u komunikoi çifteve rregullat e lojës. Rregulli numër një; çifteve nuk u lejohet kryerja e marrëdhënieve seksuale në shtëpi, përveç rasteve kur Big...

Largohet çifti i parë nga Big Brother

më 3.2017 - LajmiFundit

Aventura e tyre në edicionin e 9-të të Big Brother nuk ka zgjatur më tepër se tre orë. Bëhet fjalë për çiftin më të pazakontë që hyri në Shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Kanë qenë pikërisht B&B,...

Loja, vajzat zhveshin djemtë

më 3.2017 - AlbPortali

Loading... Vajzat singël kanë dalë në oborr dhe temë e diskutimit të tyre janë djemtë. E para që hidhet është Armela, e cila flet për Ervinin. “Ai me syze më duket shumë i qetë”, thotë ajo. “Ai me...

Debat për bashkëjetesën, Fiore: Për mua ka shumë rëndësi

më 3.2017 - AlbPortali

Loading... Banorët janë mbledhur në oborr ku Fiorentina rrëfen konceptin e saj për lidhjet dhe debati bëhet për bashkëjetesën. “Kur ke një lidhje, ti në shtëpinë tënde, ajo në shtëpinë e vet. Nuk...

Largohet çifti i parë nga Big Brother

më 3.2017 - Opinion

Aventura e tyre në edicionin e 9-të të Big Brother nuk ka zgjatur më tepër se tre orë. Bëhet fjalë për çiftin më të pazakontë që hyri në Shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Kanë qenë pikërisht B&B,...

Vetëm pas 3 orësh, largohet çifti i parë nga BB9

më 3.2017 - Indeks online

Aventura e tyre në edicionin e 9-të të Big Brother nuk ka zgjatur më tepër se tre orë. Bëhet fjalë për çiftin më të pazakontë që hyri në Shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Kanë qenë pikërisht B&B,...

Kei dhe Vivi, në Big Brother për të rigjetur dashurinë

më 3.2017 - NOA

Ato kurrë nuk i kanë fshehur ndjenjat e tyre edhe në një vend si Shqipëria, ku prirjet e tyre seksuale paragjykohen shumë, por si Kei edhe Vivi kanë mbështetjen e familjes në vendimet që ato kanë marrë....

Largohet çifti i parë nga “Big Brother”…e ‘shijuan’ shtëpinë vetëm 3 orë!

më 3.2017 - GazetaBlic

Aventura e tyre në edicionin e 9-të të Big Brother nuk ka zgjatur më tepër se tre orë. Bëhet fjalë për çiftin më të pazakontë që hyri në Shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Kanë qenë pikërisht B&B,...

Plas në BB9, ja kur kanë bërë vajzat seks për herë të fundit

më 3.2017 - Lexo

5 vajzat të cilat kanë hyrë në Shtëpinë e Big Brother për të njohur njëra-tjetrën më mirë kanë vendosur të luajnë me “Sfidë apo pyetje”. Vajzat duhet të zgjedhin nëse duhet të përgjigjen apo të pranojnë...

Largohet çifti i parë nga “Big Brother”…e ‘shijuan’ shtëpinë vetëm 3 orë!

më 3.2017 - OraInfo

Aventura e tyre në edicionin e 9-të të Big Brother nuk ka zgjatur më tepër se tre orë. Bëhet fjalë për çiftin më të pazakontë që hyri në Shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Kanë qenë pikërisht B&B,...

Largohet çifti i parë nga "Big Brother"...e 'shijuan' shtëpinë vetëm 3 orë!

më 3.2017 - Gazeta Express

Aventura e tyre në edicionin e 9-të të Big Brother nuk ka zgjatur më tepër se tre orë. Bëhet fjalë për çiftin më të pazakontë që hyri në Shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Kanë qenë pikërisht B&B,...

Vajzat lesbike në BB, a do ta rigjejnë dashurinë Kei dhe Vivi? (FOTO LAJM)

më 3.2017 - Albeu

Ato kurrë nuk i kanë fshehur ndjenjat e tyre edhe në një vend si Shqipëria, ku prirjet e tyre seksuale paragjykohen shumë, por si Kei edhe Vivi kanë mbështetjen e familjes në vendimet që ato kanë marrë....

FOTO/ Vetëm pas 3 orësh, largohet çifti i parë nga BB9

më 3.2017 - Syri

Aventura e tyre në edicionin e 9-të të Big Brother nuk ka zgjatur më tepër se tre orë. Bëhet fjalë për çiftin më të pazakontë që hyri në Shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Kanë qenë pikërisht B&B,...

Çifti i lezbikeve Kei dhe Vivi, në Big Brother për të rigjetur dashurinë

më 3.2017 - BalkanWeb

TIRANE – Ato kurrë nuk i kanë fshehur ndjenjat e tyre edhe në një vend si Shqipëria, ku prirjet e tyre seksuale paragjykohen shumë, por si Kei edhe Vivi kanë mbështetjen e familjes në vendimet që ato...

Vajzat lesbike/ “Zemër shtrihu te suita jonë”, si do e rifitojë Vivi dashurinë e Keit në BB

më 3.2017 - Panorama

Ato kurrë nuk i kanë fshehur ndjenjat e tyre edhe në një vend si Shqipëria, ku prirjet e tyre seksuale paragjykohen shumë, por si Kei edhe Vivi kanë mbështetjen e familjes në vendimet që ato kanë marrë....

Kei dhe Vivi, në Big Brother për të rigjetur dashurinë

më 3.2017 - Gazeta Shqip

Ato kurrë nuk i kanë fshehur ndjenjat e tyre edhe në një vend si Shqipëria, ku prirjet e tyre seksuale paragjykohen shumë, por si Kei edhe Vivi kanë mbështetjen e familjes në vendimet që ato kanë marrë....

Vetëm tre orë në Big Brother, zbuloni “çiftin” e parë që largohet

më 3.2017 - Standard

Aventura e tyre në edicionin e 9-të të Big Brother nuk ka zgjatur më tepër se tre orë. Bëhet fjalë për çiftin më të pazakontë që hyri në Shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Kanë qenë pikërisht B&B,...

Befason Arbana, ja çfarë do të ndodhë me “beqarët” e Big Brother

më 3.2017 - Iliria News

Arbana ka lajmëruar se shtëpia e vërtetë e Big Brother është ajo e çifteve. Gjithashtu ajo është shprehur se është publiku ai që do të vendosë pas 3 javësh se kush nga beqarët shkon me tjetrin duke i lidhur...

Vajzat lesbike, si do e rifitojë Vivi dashurinë e Keit brenda shtëpisë së Big Brother

më 3.2017 - Panorama

Ato kurrë nuk i kanë fshehur ndjenjat e tyre edhe në një vend si Shqipëria, ku prirjet e tyre seksuale paragjykohen shumë, por si Kei edhe Vivi kanë mbështetjen e familjes në vendimet që ato kanë marrë....

Donjeta mashtron djemtë

më 3.2017 - AlbPortali

Në sfidën e radhës mes vajzave, ajo që ‘ndëshkohet’ është Donjeta. Fotini i kërkon asaj që të arrijë dhe të bindë djemtë përtej xhamit që të ngrihen në këmbë dhe të bëjnë sfilatë para saj. Loading... ...

Rregulli numër 1: Sex vetëm me lejen e "Big Brother"

më 3.2017 - Gazeta Express

Pasi hynë të gjithë banorët në shtëpi, "Big Brother" u komunikoi çifteve rregullat e lojës. Rregulli numër një; çifteve nuk u lejohet kryerja e marrëdhënieve seksuale në shtëpi, përveç rasteve kur Big...

Këta janë konkurrentët e Big Brother Albania 9

më 3.2017 - Iliria News

Në përfundim të natës së parë të edicionit të 9-të janë prezantuar çiftet të cilët do të jenë konkurrentë në Big Brother dhe gjithashtu banorët beqarë. Këta janë konkurrentët e edicionit të 9-të.

Tersi që ndoqi mbrëmë Albana Osmanin

më 3.2017 - Prive

Mbrëmjen që lamë pas, startoi edicioni i ri i Big Brother Albania. Pas një promovimimi të madh mediatik që vrullshëm depërtoi edhe në rrjetet sociale, në rreth tre orë transmetim shikuesit nuk është që...

Këtë vit në "Big Brother Albania"...GJITHCKA çift!

më 3.2017 - Gazeta Express

Edicioni i 9 i “Big Brother” u çel në një natë të madhe spektakli në ekranin e Top Channel, duke i qëndruar besnik asaj që kishte paralajmëruar, dashurisë. Në dy shtëpi të ndryshme, njëra prej të cilave...

Banorja e Big Brother rrëfen aksidentin më të rëndë të jetës së saj

më 3.2017 - Sovrani

Arsimin e lartë Fiorentina e ka kryer me korrespondencë në Universitetin e Gjirokastrës në degën “Histori-Gjeografi”. Ëndrra e asaj ishte të studionte për Fizioterapi, por rrethanat ja kanë bërë të pamundur....

Tersi që ndoqi mbrëmë Albana Osmanin

më 3.2017 - GazetaBlic

Mbrëmjen që lamë pas, startoi edicioni i ri i Big Brother Albania. Pas një promovimimi të madh mediatik që vrullshëm depërtoi edhe në rrjetet sociale, në rreth tre orë transmetim shikuesit nuk është që...

Largohet çifti i parë nga Big Brother

më 3.2017 - Gazeta Shqip

Aventura e tyre në edicionin e 9-të të Big Brother nuk ka zgjatur më tepër se tre orë. Bëhet fjalë për çiftin më të pazakontë që hyri në Shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Kanë qenë pikërisht B&B,...

Vajzat provojnë njëra-tjetrën: Kur ke bërë seks për herë të fundit?

më 3.2017 - Tetova Sot

5 vajzat të cilat kanë hyrë në Shtëpinë e Big Brother për të njohur njëra-tjetrën më mirë kanë vendosur të luajnë lojën “Sfidë apo pyetje”. Vajzat duhet të zgjedhin nëse duhet të përgjigjen apo të pranojnë...

Zbuloni rregullat që nuk duhet të thyejnë çiftet brenda “Big Brother 9”

më 3.2017 - Standard

Pasi hynë të gjithë banorët në shtëpi, Big Brother u komunikoi çifteve rregullat e lojës. Rregulli numër një; çifteve nuk u lejohet kryerja e marrëdhënieve seksuale në shtëpi, përveç rasteve kur Big Brother...

Përveç marrëdhënieve seksuale, banorëve në Big Brother ju ndalohet edhe...

më 3.2017 - Albeu

Pasi hynë të gjithë banorët në shtëpi , Big Brother u komunikoi çifteve rregullat e lojës. Rregulli numër një; çifteve nuk u lejohet kryerja e marrëdhënieve seksuale në shtëpi , përveç rasteve kur...

Këto janë gjërat që nuk i dini për Big Brother 9

më 3.2017 - Syri

Pasi hynë të gjithë banorët në shtëpi, Big Brother u komunikoi çifteve rregullat e lojës. Rregulli numër një; çifteve nuk u lejohet kryerja e marrëdhënieve seksuale në shtëpi, përveç rasteve kur Big Brother...

Mësoni se cilat janë rregullat e Big Brother-it

më 3.2017 - Lajm

Pasi hynë të gjithë banorët në shtëpi, “Big Brother” u komunikoi çifteve rregullat e lojës. Rregulli numër një; çifteve nuk u lejohet kryerja e marrëdhënieve seksuale në shtëpi, përveç rasteve kur Big...

Këto janë gjërat që nuk i dini për Big Brother 9

më 3.2017 - Tetova Sot

Pasi hynë të gjithë banorët në shtëpi, Big Brother u komunikoi çifteve rregullat e lojës. Rregulli numër një; çifteve nuk u lejohet kryerja e marrëdhënieve seksuale në shtëpi, përveç rasteve kur Big Brother...

Rregulli numër 1: Sex vetëm me lejen e “Big Brother”

më 3.2017 - Arbresh

Pasi hynë të gjithë banorët në shtëpi, “Big Brother” u komunikoi çifteve rregullat e lojës. Rregulli numër një; çifteve nuk u lejohet kryerja e marrëdhënieve seksuale në shtëpi, përveç rasteve kur Big...

Vetëm pas 3 orësh, largohet çifti i parë nga BB9

më 3.2017 - Tetova Sot

Aventura e tyre në edicionin e 9-të të Big Brother nuk ka zgjatur më tepër se tre orë. Bëhet fjalë për çiftin më të pazakontë që hyri në Shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Kanë qenë pikërisht B&B,...

Big Brother nisi, këto janë rregullat që nuk duhen thyer nga çiftet

më 3.2017 - NOA

Pasi hynë të gjithë banorët në shtëpi, Big Brother u komunikoi çifteve rregullat e lojës. Rregulli numër një; çifteve nuk u lejohet kryerja e marrëdhënieve seksuale në shtëpi, përveç rasteve kur Big Brother...

Kei përkujdeset për Vivin

më 3.2017 - AlbPortali

Loading... Kei dhe Vivi, dy vajza që kanë thyer çdo paragjykim për të zgjedhur dhe bërë jetën që ato duan, jetën që ato ndjejnë, kanë hyrë në Big Brother si një mundësi për të ringjallur lidhjen...

Aventura e tyre zgjati vetëm 3 orë, çifti i parë që largohet nga Big Brother

më 3.2017 - Lexo

Aventura e tyre në edicionin e 9-të të Big Brother nuk ka zgjatur më tepër se tre orë. Bëhet fjalë për çiftin më të pazakontë që hyri në Shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Kanë qenë pikërisht B&B,...

Zbuloni rregullat që nuk duhet të thyejnë çiftet brenda “Big Brother 9”

më 3.2017 - BalkanWeb

Pasi hynë të gjithë banorët në shtëpi, Big Brother u komunikoi çifteve rregullat e lojës. Rregulli numër një; çifteve nuk u lejohet kryerja e marrëdhënieve seksuale në shtëpi, përveç rasteve kur Big Brother...

Të gjitha skenat ”hot” në ‘Big Brother Albania’ ndër vite

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Sot ka filluar Big Brother Albiania Shikojeni të gjitha skenat e seksit që kanë ndodhur në të ediconet e kauluara në këtë show i cili transmetohet në Top Channel. Por sic duket ne kete Big Brother rregullat do jene ndryshe

Largohet çifti i parë nga Big Brother

më 3.2017 - AlbPortali

Avantura  e tyre në edicionin e 9-të të Big Brother nuk ka zgjatur më tepër se tre orë. Bëhet fjalë për çiftin më të pazakontë që hyri në Shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Loading... ...

“1 Kafe me Labin” fillon sot, ja ora

më 3.2017 - Periskopi

Të themi të drejtën, të kalojmë të dielat së bashku me Labinot Gashin dhe emisionin e tij, “1 kafe me Labin” në ekran na kanë munguar shumë. Pas një mungese jo edhe të shkurtër në ekran, Labi rikthehet...

Audicionet për BBA9 ende janë të hapura, pranohen edhe çifte në moshë

më 3.2017 - Syri

Audicionet për të qenë banorë të BBA 9 janë akoma të hapura. Pra, ata që mendojnë se mund të përballen me këtë lojë dhe të fitojnë çmimin e madh prej 100 milion lekësh, mund të konkurrojnë akoma. Madje,...

Për herë të parë në “Big Brother Albania” futen një çift lesbikesh

më 3.2017 - Telegrafi

Ka filluar sonte (e shtunë) edicioni i nëntë i spektaklit të famshëm “Big Brother Albania”. Mes plot surprizave dhe konkurrentëve që janë futur, këtë vit për herë të parë në shtëpinë më të madhe në Shqipëri...

E papritur: Dy derrkucë në “Big Brother Albania”!

më 3.2017 - Telegrafi

Edicioni i nëntë i spektaklit “Big Brother Albania” ka filluar me plot surpriza. Mes 20 konkurrentëve që janë futur në shtëpi, vëllai i madh ka menduar që të këtë vit të fusë edhe dy “konkurrentë specialë”....

Një “Big Brother” plot risi sapo filloi

më 3.2017 - Top Channel

“Big Brother 9” filloi rrugëtimin, një rrugëtim që do të na shoqërojë për javë të tëra dhe këtë herë me më shumë risi se kurrë. Së pari, “Big Brother” ka vendosur që këtë vit të mos jetë një fitues, siç...

Audicionet për BBA9 ende janë të hapura, pranohen edhe çifte në moshë

më 3.2017 - Lajmi.net

Audicionet për të qenë banorë të BBA 9 janë akoma të hapura. Pra, ata që mendojnë se mund të përballen me këtë lojë dhe të fitojnë çmimin e madh prej 100 milion lekësh, mund të konkurrojnë akoma, shkruan...

Këta janë konkurrentët e Big Brother Albania 9

më 3.2017 - Gazeta Express

Në përfundim të natës së parë të edicionit të 9-të janë prezantuar çiftet të cilët do të jenë konkurrentë në Big Brother dhe gjithashtu banorët beqarë. Këta janë konkurrentët e edicionit të 9-të. Bëje...

FOTO/ Zbulohen më të fund dy lesbiket që u futën sonte në Big Brother Albania 9

më 3.2017 - Syri

Më në fund është zbuluar enigma e madhe, të cilën shqiptarët e prisnin prej kohësh. SYRI.net kishte paralajmëruar se në shtëpinë e famshme shqiptare do të futeshin në edhe dy lesbike. Por sot është zbuluar...

Big Brother, në shtëpi për herë të parë një çift lesbikesh

më 3.2017 - GazetaBlic

Ashtu siç ishte paralajmëruar edhe më parë në shtëpinë e Big Brother është futur një çift lesbikesh, Vivi dhe Kei. Ato kanë treguar historinë e tyre të vështirë për të pranuar veten dhe më pas dashurinë...

Një çift i lesbikeve hyn në Big Brother

më 3.2017 - Indeks online

Në BBA 9  këtë vit do të jenë  edhe një çift lesbikesh! Vivi dhe Kei të cilat dikur ishin bashkë por që më nuk janë, duket se kanë një arsyeje për pjesmarrjen e tyre në Big Brother. Kjo gjë mbetet të shihet...

Gafa e parë e Big Brother, ja çfarë ka bërë me opinionistët

më 3.2017 - Iliria News

Këtë herë në Big Brother janë dy opinionistë. Bëhet fjalë për Labinot Gashi dhe të fejuarën Qëndresa Bajrami. Faqja zyrtare e BigBrpther ka bërë një gafë duke ngatëruar emrat e opinionistëve. “Opinionistët...

Një çift i lesbikeve hyn në Big Brother

më 3.2017 - Indeks online

Në BBA 9  këtë vit do të jenë  edhe një çift lesbikesh! Vivi dhe Kei të cilat dikur ishin bashkë por që më nuk janë, duket se kanë një arsyeje për pjesmarrjen e tyre në Big Brother. Kjo gjë mbetet të shihet...

Big Brother, në shtëpi për herë të parë një çift lesbikesh

më 3.2017 - Gazeta Express

Ashtu siç ishte paralajmëruar edhe më parë në shtëpinë e Big Brother është futur një çift lesbikesh, Vivi dhe Kei. Ato kanë treguar historinë e tyre të vështirë për të pranuar veten dhe më pas dashurinë...

Brenda ambienteve luksoze të shtëpisë së “Big Brother Albania 9”

më 3.2017 - Telegrafi

Ka nisur aventura e spektaklit të njohur “Big Brother Albania”, edicioni i nëntë. Një lojë interesante mes 20 konkurrentëve pritet të zhvillohet edhe këtë vit, gjersa këtë herë loja do të jetë në çifte...

E papritur! Një çift krejtësisht i çuditshëm ka hyrë sonte në Big Brother!

më 3.2017 - Syri

Diçka e pazakontë ka ndodhur në shtëpinë e Big Brother, ku një nga çiftet konkurrenteve është një çift derrash! Ata kanë hyrë në shtëpinë e Big Brother duke habitur banorët. Ata quhen “B dhe B” dhe “Vëllai...

E PABESUESHME:‘B&B’ çifti i ri në BBA 9, nuk do ta besoni se kush janë ata

më 3.2017 - GazetaBlic

Në Big Brother, kanë hyrë një çift i ri. Por, nuk janë njerëz! Janë dy derrkuca. Madje, ata janë quajtur ‘B&B’ dhe janë vetëm tre muajsh! Epo në një realityshou si BBA, edhe kjo mund të ndodhë!

Brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri (FOTO LAJM)

më 3.2017 - Albeu

Mbrëmjen e sotme ka nisur aventura e spektaklit të njohur “Big Brother Albania ”, edicioni i nëntë. 20 konkurrentë do të ketë këtë vit, gjersa këtë herë loja do të jetë në çifte dhe fitues do të...

E papritur! Në Big Brother konkurrentë një çift derrash!

më 3.2017 - Gazeta Express

Diçka e pazakontë ka ndodhur në shtëpinë e Big Brother, ku një nga çiftet konkurrenteve është një çift derrash! Ata kanë hyrë në shtëpinë e Big Brother duke habitur banorët. Ata quhen “B dhe B” dhe “Vëllai...

FOTO/ Njihuni me banoren e parë të Big Brother, zbulohet jeta e 22-vjeçares nga Lazarati

më 3.2017 - Syri

Fotini Derxho quhet një nga banoret e edicionit të nëntë të Big Brother Albania. Anabel.al ka mësuar se 22-vjeçarja nga Lazarati punon si agjente shitjesh, ka jetuar në Greqi, ndërsa aktualisht jeton me...

Edhe kjo ndodhi në BBA9!! ‘B&B’ çifti i ri në BBA 9, nuk do ta besoni se kush janë ata

më 3.2017 - Lajmi.net

Në Big Brother, kanë hyrë një çift i ri. Por, nuk janë njerëz! Janë dy derrkuca, shkruan lajmi.net Madje, ata janë quajtur ‘B&B’ dhe janë vetëm tre muajsh! Epo në një realityshou si BBA, edhe kjo mund të ndodhë! /Lajmi.net/

Historia e pabesueshme e çiftit që u krijua në audicionet e “Big Brother”

më 3.2017 - GazetaBlic

ta hynë si konkurrentë në cift brenda shtëpisë së “Big Brother”, por historia e tyre është e vecantë, sepse ata janë njohur dhe lidhur gjatë audicioneve për t’u bërë pjesë e këtij reality- shoë. Fiorentina...

Shokon Arbana, ja çfarë do të ndodhë me “beqarët” e Big Brother

më 3.2017 - GazetaBlic

Arbana ka lajmëruar se shtëpia e vërtetë e Big Brother është ajo e çifteve. Gjithashtu ajo është shprehur se është publiku ai që do të vendosë pas 3 javësh se kush nga beqarët shkon me tjetrin duke i lidhur...

Shokon Arbana, ja çfarë do të ndodhë me “beqarët” e Big Brother

më 3.2017 - OraInfo

Arbana ka lajmëruar se shtëpia e vërtetë e Big Brother është ajo e çifteve. Gjithashtu ajo është shprehur se është publiku ai që do të vendosë pas 3 javësh se kush nga beqarët shkon me tjetrin duke i lidhur...

Big Brother fut në lojë edhe publikun, kjo është detyra...

më 3.2017 - Indeks online

Këtë vit vëllau i madh ka vendosur që të ndryshojë shumë gjëra në shtëpinë më të madhe në vend. Këtë vit çift janë konkurrentë zyrtarë, ndërsa ata që po qëndrojnë në pjesën tjetër të ndarë akoma nuk dihet...

Shokon Arbana, ja çfarë do të ndodhë me “beqarët” e Big Brother

më 3.2017 - Gazeta Express

Arbana ka lajmëruar se shtëpia e vërtetë e Big Brother është ajo e çifteve. Gjithashtu ajo është shprehur se është publiku ai që do të vendosë pas 3 javësh se kush nga beqarët shkon me tjetrin duke i...

FOTO/ Ja dy vajzat e bukuroshe që sapo u futën në Big Brother 9

më 3.2017 - Syri

Armela është një nga konkurrentet që është futur në Big Brother Albania 9, ajo është 21 vjeç nga Tirana. Ndërsa konkurrentja tjetër është Sidrita nga Kosova, 22-vjeç por që aktualisht jeton në Tiranë....

Zbulohet sekreti i ndarjes së banorëve të Big Brother në dhoma të ndryshme, ja rregulli i pazbuluar

më 3.2017 - Syri

Vetëm te dhoma e çifte do të garohet për çmimin e madh, aty ku edhe do të garohet për 100 ditë.  Ndërsa në shtëpitë ku janë meshkujt beqarë dhe femrat beqare ka thjeshtë aspirantë. SYRI.net Komentet Shto koment

Njihuni me banoren e parë të Big Brother, zbulohet jeta e 22-vjeçares nga Lazarati

më 3.2017 - GazetaBlic

Fotini Derxho quhet një nga banoret e edicionit të nëntë të Big Brother Albania. Anabel.al ka mësuar se 22-vjeçarja nga Lazarati punon si agjente shitjesh, ka jetuar në Greqi, ndërsa aktualisht jeton...

Njihuni me banoren e parë të Big Brother, zbulohet jeta e 22-vjeçares nga Lazarati

më 3.2017 - OraInfo

Fotini Derxho quhet një nga banoret e edicionit të nëntë të Big Brother Albania. Anabel.al ka mësuar se 22-vjeçarja nga Lazarati punon si agjente shitjesh, ka jetuar në Greqi, ndërsa aktualisht jeton me...

Publiku vihet në lojë nga BBA, ja çka duhet bëjnë ata

më 3.2017 - Lajmi.net

Big Brother ka ndarë konkurrentet, ata që janë çift janë konkurrentë zyrtarë, kurse ata që po qëndrojnë në pjesën tjetër të ndarë akoma nuk dihet për fatin e tyre nëse do vazhdojnë lojën. Mirëpo, tani...

Njihuni me banoren e parë të Big Brother, zbulohet jeta e 22-vjeçares nga Lazarati

më 3.2017 - Gazeta Express

Fotini Derxho quhet një nga banoret e edicionit të nëntë të Big Brother Albania. Anabel.al ka mësuar se 22-vjeçarja nga Lazarati punon si agjente shitjesh, ka jetuar në Greqi, ndërsa aktualisht jeton me...

Historia e pabesueshme e ciftit që u krijua në audicionet e “Big Brother”

më 3.2017 - Opinion

Ata hynë si konkurrentë në cift brenda shtëpisë së “Big Brother”, por historia e tyre është e vecantë, sepse ata janë njohur dhe lidhur gjatë audicioneve për t’u bërë pjesë e këtij reality- shoë. Fiorentina...

Plot të reja në “Big Brother 9”

më 3.2017 - Telegrafi

Edicioni i nëntë i “Big Brother Albania” ka nisur një rrugëtim që do të na shoqërojë për javë të tëra dhe këtë herë me më shumë risi se kurrë. Së pari, “Big Brother” ka vendosur që këtë vit të mos jetë...

Kush është kjo zeshkane super seksi që hyri në Big Brother ?

më 3.2017 - GazetaBlic

Xheni është një prej banorëve që është futur në Big Brother Albania 9. GazetaBlic.com sjell biografin e Xhenit e cila po shihet si banorja më seksi në këtë show televiziv. Xheni ka lindur në qytetin e...

Hapet dera, shikoni kush është banorja e parë e ‘Big Brother Albania 9’

më 3.2017 - Mapo

Foto 1 nga 6 Hapet më në fund dera e shtëpisë së Big Brother, dhe baroni i parë që është futur në të është një vajzë. Emri i saj është Fotini, është 23 vjeç dhe vjen nga Gjirokastra. Ajo ka jetuar në Greqi...

Dashurohen në audicionet e Big Brother, ja çifti i dytë

më 3.2017 - Albeu

Fiorentina dhe Olsi janë çifti i dytë i Big Brother të cilët janë zyrtarisht konkurrent. Por e veçanta e këtij çifti është se janë dashuruar duke marrë pjesë në audicionin e Big Brother . Ndonëse janë...

FOTO/ Gafa e parë e Big Brother, ja çfarë ka bërë me opinionistët

më 3.2017 - Syri

Këtë herë në Big Brother janë dy opinionistë. Bëhet fjalë për Labinot Gashi dhe të fejuarën Qëndresa Bajrami. Faqja zyrtare e Big Brother ka bërë një gafë duke ngatëruar emrat e opinionistëve. “Opinionistët...

Prapë lot në BBA 9, ja çka i ndodhi konkurrentes së radhës

më 3.2017 - Lajmi.net

Armela është një nga vajzat që mund të jetë konkurrente e radhës në BBA 9. Që në hyrje ajo u surprizua nga stafi i BBA-së, shkruan lajmi.net Kjo se, asaj i lëshuan një video ku ishte një mesazh i gjyshes...

Çifti i dytë, dashuria që lindi nga audicionet e Big Brother

më 3.2017 - Gazeta Express

Fiorentina dhe Olsi janë çifti i dytë i Big Brother të cilët janë zyrtarisht konkurrent. Por e veçanta e këtij çifti është se janë dashuruar duke marrë pjesë në audicionin e Big Brother. Ndonëse janë...

FOTO/ Shikoni kush është çifti i dytë që futet në Big Brother Albania 9

më 3.2017 - Syri

Florentina dhe Olsi janë njohur bashkë në një nga clubet e Tiranës. Aty linda shkëndija e parë dhe shkëmbyen numrat e telefonit. Për momentin nuk e konsiderojnë veten ende të dashuruar, por janë në fazën...

Këta janë konkurrentët e dytë që u njoftuan në audicionet e BBA 9

më 3.2017 - Lajmi.net

Fiorentina dhe Olsi janë konkurrentët e dytë të kësaj nate të parë në BBA 9. Ata janë njohur kur mbanin audicionet e  BBA-së dhe që nga atëherë janë bashkë duke shijuar dashurinë e tyre, shkruan lajmi.net...

Të gjitha skenat e seksit në ‘Big Brother Albania’ (VIDEO 18+)

më 3.2017 - GazetaBlic

Sot ka filluar Big Brother Albania edicioni i vitit 2017. Por ky nuk është edicioni i parë. Shikoni të gjitha skenat e seksit që kanë ndodhur në të ediconet e kauluara në këtë show i cili transmetohet...

Gafa e parë e Big Brother, ja çfarë ka bërë me opinionistët

më 3.2017 - GazetaBlic

Këtë herë në Big Brother janë dy opinionistë. Bëhet fjalë për Labinot Gashi dhe të fejuarën Qëndresa Bajrami. Faqja zyrtare e BigBrpther ka bërë një gafë duke ngatëruar emrat e opinionistëve. “Opinionistët...

Këta janë çifti i parë, konkurrentë zyrtarë të BBA 9

më 3.2017 - Lajmi.net

Deri më tani, në BBA 9, Arbana ka thënë se 6 personat që kanë hyrë në BBA 9 akoma nuk dihet nëse do jenë konkurrentët. Por, tani ka hyrë çifti i parë Erjona dhe Ademi, që do të jenë konkurrentët zyrtarë...

Ngatërrimi i emrave të opinionistëve të BBA 9, gafa e natës së parë

më 3.2017 - Lajmi.net

Këtë herë në Big Brother është thënë se do jenë dy opinionistë që do ndërrohen çdo javë. E sonte dy të tillë janë nga Kosova, e  që bëhet fjalë për Labinot Gashi dhe të fejuarën Qëndresa Bajrami, shkruan...

Sot nis “Big Brother 9”

më 3.2017 - Top Channel

“Big Brother 9” fillon pas pak. Produksioni i këtij edicioni është gati për t’i ofruar publikut një spektakël të madh dhe të shumëpritur. Shikimi i “Big Brother” do të jetë tërësisht i ri këtë vit. Sepse...

Plot të reja në 'Big Brother 9'

më 3.2017 - Zeri

Edicioni i nëntë i “Big Brother Albania” ka nisur një rrugëtim që do të na shoqërojë për javë të tëra dhe këtë herë me më shumë risi se kurrë. Së pari, “Big Brother” ka vendosur që këtë vit të mos jetë...

Surpriza e Big Brother, motër e vëlla hyjnë në shtëpi

më 3.2017 - Albeu

Mbrëmjen e sotme ka nisur spektakli Big Brother Albania 9. Por, risia e këtij viti është se në shtëpinë më të famshme në Shqipëri kanë hyrë në lojë motër dhe vëlla. Donjeta është vajza nga Prishtina...

Gafa e parë e Big Brother, ja çfarë ka bërë me opinionistët

më 3.2017 - Gazeta Express

Këtë herë në Big Brother janë dy opinionistë. Bëhet fjalë për Labinot Gashi dhe të fejuarën Qëndresa Bajrami. Faqja zyrtare e BigBrpther ka bërë një gafë duke ngatëruar emrat e opinionistëve. “Opinionistët...

FOTO/ Big Brother 9, konkurrentja shpërthen në lot pa hyrë akoma në garë

më 3.2017 - Syri

Aspirantja e tretët për konkurrente në Big Brother është një vajzë 21-vjeçare me origjinë nga Lezha por që prej vitesh jeton në Itali. E veçanta e saj është se pak para futjes në shtëpinë e Big Brother,...

Surpriza e Big Brother, futet në garë vëllai i kësaj konkurrente

më 3.2017 - OraInfo

Banori i radhës në Big Brother do të jetë Liridoni, 32 vjeç nga Prishtina. Por e veçanta e këtij banori është se është vëllai I Donjetës, 19 vjeçares nga Prishtina,e  cila ka hyrë pak para tij në shtëpinë...

Nis “Big Brother” me plot risi

më 3.2017 - Klan Kosova

“Big Brother 9” filloi rrugëtimin, një rrugëtim që do të na shoqërojë për javë të tëra dhe këtë herë me më shumë risi se kurrë. Së pari, “Big Brother” ka vendosur që këtë vit të mos jetë një fitues, siç...

FOTO/ Zbulohet një nga surprizat e Big Brother, ja për çfarë bëhet fjalë.

më 3.2017 - Syri

Një nga surprizat e mëdha të këtij fillimi të Big Brotherit sapo është zbuluar. Në shtëpinë e famshme është futur është vëllai i njërës prej konkurrenteve nga Kosova, Donjetës. Emri i tij është Liridon,...

Surpriza e Big Brother, futet në garë vëllai i kësaj konkurrente

më 3.2017 - GazetaBlic

Banori i radhës në Big Brother do të jetë Liridoni, 32 vjeç nga Prishtina. Por e veçanta e këtij banori është se është vëllai I Donjetës, 19 vjeçares nga Prishtina,e cila ka hyrë pak para tij në shtëpinë...

Këta janë motra dhe vëllai nga Prishtina që u bënë pjesë e BBA 9

më 3.2017 - Lajmi.net

Donjeta është vajza nga  Prishtina që u bë pjesë e Big Brother Albania 9. Por, jo vetëm ajo nga familja e saj do jetë pjesë e këtij realityshou, shkruan lajmi.net Është edhe vëllai i saj i madh Liridoni...

Xheni, vajza nga Lezha “me mamin për dore” në Big Brother 9

më 3.2017 - BalkanWeb

TIRANE- Brunia simpatike ka braktisur Italinë për tu bërë pjesë e Big Brother 9’. Xheni u përlot teksa prezantohej klipi saj. Personi fundit që e ka përcjellë për në shtëpinë më të madhe ka qenë mamaja...

Surpriza e Big Brother, futet në garë vëllai i kësaj konkurrente

më 3.2017 - Gazeta Express

Banori i radhës në Big Brother do të jetë Liridoni, 32 vjeç nga Prishtina. Por e veçanta e këtij banori është se është vëllai I Donjetës, 19 vjeçares nga Prishtina,e  cila ka hyrë pak para tij në shtëpinë...

Moment emocionues në BBA9

më 3.2017 - GazetaBlic

Ishte banorja e radhës e cila filloi këtë aventurë të gjatë, ajo quhet Xhenim shkruan Kosovarja. Xhenit iu shfaq mamaja e saj e cila e përqafoi aq fortë të bijën dhe që të dyja shpërthyen në lot. Më poshtë...

Big Brother 9, konkurrentja shpërthen në lot pa hyrë akoma në garë

më 3.2017 - OraInfo

Aspirantja e tretët për konkurrente në Big Brother është një vajzë 21-vjeçare me origjinë nga Lezha por që prej vitesh jeton në Itali. E veçanta e saj është se pak para futjes në shtëpinë e Big Brother,...

E papritur! Në Big Brother konkurrentë një çift derrash!

më 3.2017 - Lexo

Diçka e pazakontë ka ndodhur në shtëpinë e Big Brother, ku një nga çiftet konkurrenteve është një çift derrash! Ata kanë hyrë në shtëpinë e Big Brother duke habitur banorët. Ata quhen “B dhe B” dhe “Vëllai...

Zbulohet sekreti i ndarjes së banorëve të Big Brother në dhoma të ndryshme

më 3.2017 - Lexo

Vetëm te dhoma e çifte do të garohet për çmimin e madh, aty ku edhe do të garohet për 100 ditë.  Ndërsa në shtëpitë ku janë meshkujt beqarë dhe femrat beqare ka thjeshtë aspirantë. Big Brother ka vendosur...

Big Brother 9, konkurrentja shpërthen në lot pa hyrë akoma në garë

më 3.2017 - Gazeta Express

Aspirantja e tretët për konkurrente në Big Brother është një vajzë 21-vjeçare me origjinë nga Lezha por që prej vitesh jeton në Itali. E veçanta e saj është se pak para futjes në shtëpinë e Big Brother,...

FOTO/ Zbulohen dy banoret e tjera të Big Brotherit, ja cilat janë ato

më 3.2017 - Syri

Banori i tretë që prezantohet në derën e Big Brother Albania 9 është nj vajzë nga Kosova, emri i të cilës është Donjeta, 19 vjeç dhe me profesion modele që jeton në Prishtinë, shkruan Syri.net Ndërsa bajza...

Lot dhe emocione në  Big Brother Albania 9, ja çka po ndodh

më 3.2017 - Lajmi.net

Tashmë në Big Brother Albania 9 kanë filluar të hyjnë në shtëpinë më të njohur. E një nga banoret e ardhura nga Italia në Shqipëri për këtë realityshou, është Xheni, shkruan lajmi.net Xheni ka ardhur për...

Big Brother 9/ Historia dramatike e Fotinisë, banores së parë të shtëpisë 

më 3.2017 - Opinion

Fotinia ishte banorja e parë që hyri në shtëpinë e Big Brother. Vajza 23-vjecare nga Gjirokastra dhe që punonte si agjente shitjesh në Tiranë, ka patur një histori dramatike në jetën e saj. Sikurse tregoi...

Fillon edicioni i nëntë i ‘Big Brother Albania’

më 3.2017 - Telegrafi

“Big Brother 9” ka filluar këtë të shtunë nga ora 21:00. Produksioni i këtij edicioni është gati për t’i ofruar publikut një spektakël të madh dhe të shumëpritur. Shikimi i “Big Brother” do të jetë tërësisht...

Ky është çifti i lesbikeve në BBA 9

më 3.2017 - 10minuta

Në BBA 9 do ketë edhe një çift lesbikesh! Fjala është për Vivi dhe Kei të cilat dikur ishin bashkë por që më nuk janë. E se përse u bashkuan prapë në BBA, do e kuptoni në vazhdim!/kosovarja/

Big Brother, në shtëpi për herë të parë një çift lesbikesh

më 3.2017 - Lexo

Ashtu siç ishte paralajmëruar edhe më parë në shtëpinë e Big Brother është futur një çift lesbikesh, Vivi dhe Kei. Ato kanë treguar historinë e tyre të vështirë për të pranuar veten dhe më pas dashurinë...

FOTO/ Njihuni me banoren e parë të Big Brother, jeta e 22-vjeçares nga Lazarati

më 3.2017 - Lexo

Fotini Derxho quhet një nga banoret e edicionit të nëntë të Big Brother Albania. Anabel.al ka mësuar se 22-vjeçarja nga Lazarati punon si agjente shitjesh, ka jetuar në Greqi, ndërsa aktualisht jeton me...

Këta janë dy banorët e parë të Big Brother 9

më 3.2017 - Indeks online

Fotini është banorja e parë e cila ka shkelur në shtëpinë më të madhe shqiptare. Pas saj ka hyrë banori i dytë i kësaj shtëpie, Ervini. Shtëpia këtë vit do të jetë e tëra e hapur, në një ambient të vetëm...

Të gjithë konkurrentët në ‘Big Brother 9’

më 3.2017 - Almakos

Ka filluar edicioni i nëntë i “Big Brother Albania” që do të na shoqërojë me javë të tëra, ndërsa këtë herë vjen me më shumë risi se kurrë. Në këtë edicion do të jenë pjesëmarrës 20 konkurrues, profilet...

Për herë të parë në “Big Brother Albania” futen një çift lesbikesh

më 3.2017 - Almakos

Ka filluar sonte (e shtunë) edicioni i nëntë i spektaklit të famshëm “Big Brother Albania”. Mes plot surprizave dhe konkurrentëve që janë futur, këtë vit për herë të parë në shtëpinë më të madhe në Shqipëri...

Ky është banori nr 2 i Big Brother, zbulohen edhe isa ambiente të shtëpisë

më 3.2017 - Syri

Banori i dytë i cili është futur sonte në shtëpinë e Big Brother Albania 9, është një djalë nga Korça, emri i të cilit është Ervin. Ai është 28 vjeç, ka lindur në Korçë, por jeton në, Tiranë ku punon si...

Ndodhi edhe kjo në Big Brother: Futen për herë të parë çifti i lezbikeve

më 3.2017 - Tetova Sot

Ashtu siç ishte paralajmëruar edhe më parë në shtëpinë e Big Brother është futur një çift lesbikesh, Vivi dhe Kei. Ato kanë treguar historinë e tyre të vështirë për të pranuar veten dhe më pas dashurinë...

Këta janë dy banorët e parë të Big Brother 9

më 3.2017 - Indeks online

Fotini është banorja e parë e cila ka shkelur në shtëpinë më të madhe shqiptare. Pas saj ka hyrë banori i dytë i kësaj shtëpie, Ervini. Shtëpia këtë vit do të jetë e tëra e hapur, në një ambient të vetëm...

Nis ‘Big Brother 9’, Fotinia, banorja e parë që vjen pas vdekjes së të dashurit

më 3.2017 - Standard

Big Brother 9 ka startuar mbrëmjen e sotme. Pas nisjes së spektaklit, është prezantuar dhe banorja e parë, Fotini. 23-vjeçarja nga Gjirokastra është prezantuar nga Arbana si aspirantja e për konkurrente....

Kjo është banorja seksi që ?hapi derën? e Big Brother Albania 9

më 3.2017 - Albeu

Mbrëmjen e sotme ka nisur Big Brother Albania 9. Banorja e parë është, Fotini nga Gjirokastra. Ajo është një menaxhere seksi shitjesh, e cila bëhet banorja e parë që hyn në Big Brother . Fotini...

EKSKLUZIVE|| A do te jetë një serb pjesëmarrjes i ‘Big Brother Albania’?

më 3.2017 - GazetaBlic

Edicioni më i ri i reality show në Shqipëri ‘Big Brother Albani’ vetëm se ka filluar. Pjese e këtij show do të jenë shumë fytyra të njohura si opinionist por befasia më e madhe duket të jetë prania e një...

Nis ‘Big Brother 9’, Fotinia, banorja e parë që vjen pas vdekjes së të dashurit

më 3.2017 - BalkanWeb

TIRANE- Big Brother 9 ka startuar mbrëmjen e sotme. Pas nisjes së spektaklit, është prezantuar dhe banorja e parë, Fotini. 23-vjeçarja nga Gjirokastra është prezantuar nga Arbana si aspirantja e për konkurrente....

FOTO/ Hapet dera, shikoni kush është banorja e parë e Big Brother Albania 9

më 3.2017 - Syri

Hapet më në fund dera e shtëpisë së Big Brother, dhe baroni i parë që është futur në të është një vajzë. Emri i saj është Fotini, është 23 vjeç dhe vjen nga Gjirokastra. Ajo ka jetuar në Greqi për një...

Kështu po duket shtëpia e Big Brother Albania 9

më 3.2017 - Lajmi.net

Tashmë është zbuluar edhe shtëpia ku do qëndrojnë konkurrentët e Big Brother Albania 9. Siç tha Arbana, shtëpia do jetë e tëra e hapur, që nënkupton se në një hapësirë do jetë kuzhina, dhoma e ndejës dhe...

Faqja zyrtare e ‘Big Brother e ngatërron Labin me Labinot Tahirin

më 3.2017 - Arbresh

Faqja zyrtare e ‘Big Brother Albania’ ka gabuar në rrjetet sociale me opinionistët dhe ky gabim nuk i ka shpëtuar syrit kritik të adhuruesve. Kjo ngase poshtë fotos kanë vendosur emrat e tyre, transmeton...

Çifti i lezbikeve thyen tabutë. Dalin hapur në Big Brother!

më 3.2017 - Blitz

Risia e këtij viti në Big Brother janë padyshim çiftet që bëhen pjesë e reality-show njësh, si një konkurrent i vetëm. Ama, çifti Keida dhe Vivi nuk janë një çift i zakonshëm brenda shtëpisë sepse janë...

E papritur: Dy derrkucë në “Big Brother Albania”!

më 3.2017 - Almakos

Edicioni i nëntë i spektaklit “Big Brother Albania” ka filluar me plot surpriza. Mes 20 konkurrentëve që janë futur në shtëpi, vëllai i madh ka menduar që të këtë vit të fusë edhe dy “konkurrentë specialë”....

Ja kush do ta fitojë Big Brother 9, ndryshe nga çdo edicion

më 3.2017 - Gazeta Express

Përveç opinionistëve Arbana ka prezantuar në këtë fillim të edicionit të 9-të të Big Brother edhe se kush do të fitojë çmimin e madh Diçka është e sigurt që çmimi do të shkojë në një çift, nuk dihet nëse...

Befasi e madhe, opinionist në ‘Big Brother’ Albania moderatori kosovar bashkë me ‘nusen’

më 3.2017 - GazetaBlic

Ka filluar reality show të cilin shikuesit e kanë mirëpritur shumë “Big Brother Albania” Në ketë edicion ka një ndryshim, opinionistët e show-ut më të madh në Shqipëri, do të nderohen çdo javë, transmeton...

E habitshme: Labi dhe Qëndresa opinionist të ‘Big Brother’

më 3.2017 - OraInfo

Sonte nisi edicioni i nëntë i ‘Big Brother Albania’. Publiku u habit kur në skenë u ngjitën çifti Labi dhe Qëndresa që treguan se do jenë opinionist, shkruan arbresh.info. Për më shumë shikoni foton. LEXO...

Çifti i lezbikeve thyen tabutë. Dalin hapur në Big Brother!

më 3.2017 - Blitz

Risia e këtij viti në Big Brother janë padyshim çiftet që bëhen pjesë e reality-show njësh, si një konkurrent i vetëm. Ama, çifti Keida dhe Vivi nuk janë një çift i zakonshëm brenda shtëpisë sepse janë...

FOTO/ Fillon Big Brother, nuk do e besoni kush janë opinionistët

më 3.2017 - Syri

Nis në ekranin e Top Channel sezoni i nëntë i Big Brother Menjëherë Arbana ka prezantuar opinionistët e këtij viti, të cilët do të jetë moderator Kosovar Labi, Labinot Gashi dhe e fejuara e tij,Qëndresa...

Nuk do ta besoni se kush janë dy opinionistët e kësaj jave në Big Brother Albania 9

më 3.2017 - Lajmi.net

Sonte filloi Big Brother Albania 9. E Arbana zbuloi se këtë edicion të sivjetmë do jenë  nga dy opinionistë të cilët do ndërrohen çdo javë, shkruan lajmi.net Ata që e ulën si opinionistë për natën e sotme...

Arbana tregon sekretet e spektaklit: Rregullat e reja dhe ndryshimet e “Big Brother”

më 3.2017 - Opinion

Një spektakël i shumëpërfolur që rikthehet në ekran pas diskutimesh dhe dy vitesh mumgesë, duket se “Big Brother” ka vendosur të ndryshojë disa strategji, ndoshta edhe më qëllimin për të përmirësuar shumë...

E papritur: Një lesbike futet në ‘Big Brother’ me të dashuren

më 3.2017 - Arbresh

Edicioni i nëntë i ‘Big Brother’ po karakterizohet me shumë risi. Më interesantja nga të gjitha është se në këtë edicion është futur një vajzë e cila ka treguar haptas se është pjesë e komunitetit ‘LGBT,...

Fillon Big Brother, nuk do e besoni kush janë opinionistët

më 3.2017 - Gazeta Express

Nis në ekranin e Top Channel sezoni i nëntë i Big Brother Menjëherë Arbana ka prezantuar opinionistët e këtij viti, të cilët do të jetë moderator Kosovar Labi dhe e fejuara e tij, duke qenë që ky do të...

E pabesueshme: Labi dhe Qendresa janë opinionistët e Big Brother 9

më 3.2017 - Indeks online

Big Brother 9 këtë vit do të risjellë shumë surpriza, ndër to ndryshime janë bërë edhe me opinionistët të cilët do të ndërrohen çdo javë.  Këtë javë janë të ftuar Labinot Gashi dhe e fejuara e tij Qendresa Bajrami./Indeksonline/

E papritur! Në Big Brother konkurrentë një çift derrash!

më 3.2017 - Tetova Sot

Diçka e pazakontë ka ndodhur në shtëpinë e Big Brother, ku një nga çiftet konkurrenteve është një çift derrash! Ata kanë hyrë në shtëpinë e Big Brother duke habitur banorët. Ata quhen “B dhe B” dhe “Vëllai...

Filloi ‘Big Brother Albania 9’ , ja risia më e madhe

më 3.2017 - Lajmi.net

Spektakli i shumëpërfolur, ‘Big Brother Albania 9’ sonte startoi në televizionin Top Channel. Nën moderimin e Arbana Osmanit, edhe kësaj here ky realityshou do të dhurojë emocione, spektakël dhe sipas...

Ja dy vajzat e bukuroshe që sapo u futën në Big Brother 9

më 3.2017 - Tetova Sot

Armela është një nga konkurrentet që është futur në Big Brother Albania 9, ajo është 21 vjeç nga Tirana. Ndërsa konkurrentja tjetër është Sidrita nga Kosova, 22-vjeç por që aktualisht jeton në Tiranë.

Zbulohet sekreti i ndarjes së banorëve të Big Brother në dhoma të ndryshme, ja rregulli i pazbuluar

më 3.2017 - Tetova Sot

Vetëm te dhoma e çifte do të garohet për çmimin e madh, aty ku edhe do të garohet për 100 ditë.  Ndërsa në shtëpitë ku janë meshkujt beqarë dhe femrat beqare ka thjeshtë aspirantë. Big Brother ka vendosur...

Brenda ambienteve luksoze të shtëpisë së “Big Brother Albania 9”

më 3.2017 - Almakos

Ka nisur aventura e spektaklit të njohur “Big Brother Albania”, edicioni i nëntë. Një lojë interesante mes 20 konkurrentëve pritet të zhvillohet edhe këtë vit, gjersa këtë herë loja do të jetë në çifte...

Gafa e parë e Big Brother, ja çfarë ka bërë me opinionistët

më 3.2017 - Tetova Sot

Këtë herë në Big Brother janë dy opinionistë. Bëhet fjalë për Labinot Gashi dhe të fejuarën Qëndresa Bajrami. Faqja zyrtare e Big Brother ka bërë një gafë duke ngatëruar emrat e opinionistëve. “Opinionistët...

Shikoni kush është çifti i dytë që futet në Big Brother Albania 9

më 3.2017 - Tetova Sot

Florentina dhe Olsi janë njohur bashkë në një nga clubet e Tiranës. Aty linda shkëndija e parë dhe shkëmbyen numrat e telefonit. Për momentin nuk e konsiderojnë veten ende të dashuruar, por janë në fazën e pëlqimit.

Kritikohet Qëndresa e Labit për theksin si opinioniste

më 3.2017 - Arbresh

Ka nisur edicioni i nëntë i ‘Big Brother Albania 9’. Në këtë natë të parë opinionistë janë Labi dhe e fejuara e tij Qëndresa Bajrami, shkruan arbresh.info. Por, Qëndresa po kritikohet nga audienca për...

Kjo ishte edhe një surprizë tjetër në BBA9

më 3.2017 - Infokusi

U vendos momentalisht që në shtëpi të jetojnë të ndarë vajzat veç e çunat veç, shkruan Kosovarja. Prezantuesja e BBA Arbana Osmani iu kërkoi banorëve të shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri që të shkojnë...

A ju kujtohet Shpendi i ‘Big Brother 6’, ja çka bën ai

më 3.2017 - Arbresh

Shpend Zenuni një djalë nga Prishtina ishte pjesë e edicionit të gjashtë të ‘Big Brother Albania’. Ai kishte goxha i ashpër por edhe ‘baba’ i shtëpisë për shkak të moshës që kishte, shkruan arbresh.info....

Plot të reja në “Big Brother 9”

më 3.2017 - Almakos

Edicioni i nëntë i “Big Brother Albania” ka nisur një rrugëtim që do të na shoqërojë për javë të tëra dhe këtë herë me më shumë risi se kurrë. Së pari, “Big Brother” ka vendosur që këtë vit të mos jetë...

Të gjitha skenat e seksit në ‘Big Brother Albania’ (VIDEO 18+)

më 3.2017 - Infokusi

Sot ka filluar Big Brother Albiania Shikojeni të gjitha skenat e seksit që kanë ndodhur në të ediconet e kauluara në këtë show i cili transmetohet në Top Channel. Etiketa: Big Brother edicionet e kaluara SKENA

Plot të reja në “Big Brother 9”

më 3.2017 - Infokusi

Edicioni i nëntë i “Big Brother Albania” ka nisur një rrugëtim që do të na shoqërojë për javë të tëra dhe këtë herë me më shumë risi se kurrë. Së pari, “Big Brother” ka vendosur që këtë vit të mos jetë...

E pabesueshme çka e detyron Labi të bëj një banor

më 3.2017 - Arbresh

Labi dhe e fejuara e tij Qëndresa janë opinionistën e natës së parë të ‘Big Brother’. Ai i njeh mirë 3 çunat që janë futur deri më tani në shtëpinë e madhe të këtij ‘Reality Show’, shkruan arbresh.info....

Vajzës 19 vjeçare i futet edhe vëllai në ‘Big Brother’

më 3.2017 - Arbresh

Sonte ka nisur ‘Big Brother’ në Top Channel. Pjesëmarrës nga Prishtina janë Donjeta dhe Liridoni, shkruan arbresh.info. Lidhja familjare e tyre është shumë e afërt, dyshja janë vëlla e motër. /Arbresh.info

Kështu po duket shtëpia e Big Brother Albania 9

më 3.2017 - Infokusi

Tashmë është zbuluar edhe shtëpia ku do qëndrojnë konkurrentët e Big Brother Albania 9.Siç tha Arbana, shtëpia do jetë e tëra e hapur, që nënkupton se në një hapësirë do jetë kuzhina, dhoma e ndejës dhe...

E papritur! Një çift krejtësisht i çuditshëm ka hyrë sonte në Big Brother!

më 3.2017 - LajmiFundit

Diçka e pazakontë ka ndodhur në shtëpinë e Big Brother, ku një nga çiftet konkurrenteve është një çift derrash! Ata kanë hyrë në shtëpinë e Big Brother duke habitur banorët. Ata quhen “B dhe B” dhe “Vëllai...

FOTO/ Cifti “pa kufij” i lesbikeve thyen tabutë, dy vajzat hyjnë në Big Brother Albania 9

më 3.2017 - LajmiFundit

Cifti i radhës që hyn në shtëpinë e “Big Brother” është Kei 30-vjece dhe Vivi 26 vjeçe. Ato kanë qenë një çift disa vite më parë, por lidhja e tyre pësoi një ftohje, Takimi në “Big Brother” shihet si një...

Big Brother, në shtëpi për herë të parë një çift lesbikesh

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Ashtu siç ishte paralajmëruar edhe më parë në shtëpinë e Big Brother është futur një çift lesbikesh, Vivi dhe Kei. Ato kanë treguar historinë e tyre të vështirë për të pranuar veten dhe më pas dashurinë...

Vajza nga Prishtina pjesë e Big Brother

më 3.2017 - Arbresh

Një vajzë nga Prishtina u fut në shtëpinë e ‘Big Brother Albania 9’. Bëhet fjalë për Donjetën e cila është e re në moshë vetë 19 vjeçare, shkruan arbresh.info. Familjarët e saj japin komente për të duke...

Edhe kjo ndodhi në BBA9!! ‘B&B’ çifti i ri në BBA 9, nuk do ta besoni se kush janë ata

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Në Big Brother, kanë hyrë një çift i ri. Por, nuk janë njerëz! Janë dy derrkuca, shkruan lajmi.net Madje, ata janë quajtur ‘B&B’ dhe janë vetëm tre muajsh! Epo në një realityshou si BBA, edhe kjo mund të ndodhë! /Lajmi.net/

Ja kush do ta fitojë Big Brother 9, ndryshe nga çdo edicion

më 3.2017 - Lexo

Përveç opinionistëve Arbana ka prezantuar në këtë fillim të edicionit të 9-të të Big Brother edhe se kush do të fitojë çmimin e madh. Diçka është e sigurt që çmimi do të shkojë në një çift, nuk dihet nëse...

Fillon Big Brother, nuk do e besoni kush janë opinionistët

më 3.2017 - Lexo

Nis në ekranin e Top Channel sezoni i nëntë i Big Brother. Menjëherë Arbana ka prezantuar opinionistët e këtij viti, të cilët do të jetë moderator Kosovar Labi dhe e fejuara e tij, duke qenë që ky do të...

Këtë vit nuk do ketë një fitues në ‘Big Brother’

më 3.2017 - Arbresh

Arbana Osmani ka treguar se këtë vit në ‘Big Brother Albania 9’ do ketë shumë risi. Një ndër ta është edhe çmimi i madh, shkruan portali arbresh.info. Por, për dallim me vitet tjera këtë vit nuk do ketë...

Fillon Big Brother, nuk do e besoni kush janë opinionistët

më 3.2017 - Tetova Sot

Nis në ekranin e Top Channel sezoni i nëntë i Big Brother Menjëherë Arbana ka prezantuar opinionistët e këtij viti, të cilët do të jetë moderator Kosovar Labi dhe e fejuara e tij, duke qenë që ky do të...

FOTO/ Ka fituar disa konkurse bukurie, ja kush është banorja më e re e “Big Brother”

më 3.2017 - LajmiFundit

Banorja e fundit që hyn në shtëpinë e vajzave në Big Brother është Sidrita. Sidrita është 22-vjece dhe ka lindur në Tiranë. Jeta e Sidritës është e lidhur me botën e modës. Babai e ka lënë në moshë të...

E habitshme: Labi dhe Qëndresa opinionist të ‘Big Brother’

më 3.2017 - Arbresh

Sonte nisi edicioni i nëntë i ‘Big Brother Albania’. Publiku u habit kur në skenë u ngjitën çifti Labi dhe Qëndresa që treguan se do jenë opinionist, shkruan arbresh.info. Për më shumë shikoni foton.  /Arbresh.info

Fillon edicioni i nëntë i ‘Big Brother Albania’

më 3.2017 - Almakos

“Big Brother 9” ka filluar këtë të shtunë nga ora 21:00. Produksioni i këtij edicioni është gati për t’i ofruar publikut një spektakël të madh dhe të shumëpritur. Shikimi i “Big Brother” do të jetë tërësisht...

Pas pak minutash starton ‘Big Brother!

më 3.2017 - Arbresh

Në ora 21:00 starton Big Brother Albania. Është ky edicioni i nëntë që do ketë shumë risi, shkruan arbresh.info. Këtë edicion rregullat do jetë më strikte dhe do ketë banorë çifte. Ndiqeni në Top Channel...

FOTO/ U njohën gjatë audicioneve, ja çifti i dytë që hyn në “Big Brother”

më 3.2017 - LajmiFundit

Cifti i dytë që hyn në shtëpinë e Big Brother është Fiorentina 28-vjece dhe Olsi 27-vjec. Fiorentina dhe Olsi janë një çift që u formuan gjatë audicioneve të Big Brother. Ata janë shumë aktivë dhe me...

Pak para nisjes së Big Brother, Valeri dhe Xhensila rrëfejnë ‘skandalet’ e tyre!

më 3.2017 - Blitz

Valer Kolnikaj dhe Xhensila Pere kanë qenë dy prej ish banorëve më interesantë të edicioneve të kaluara të Big Brother. Ata janë pëlqyer për faktin që kanë qenë mjaft të drejtpërdrejt dhe që kanë qenë...

Këta janë çifti i parë, konkurrentë zyrtarë të BBA 9

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Deri më tani, në BBA 9, Arbana ka thënë se 6 personat që kanë hyrë në BBA 9 akoma nuk dihet nëse do jenë konkurrentët. Por, tani ka hyrë çifti i parë Erjona dhe Ademi, që do të jenë konkurrentët zyrtarë...

Big Brother 9, konkurrentja shpërthen në lot pa hyrë akoma në garë

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Aspirantja e tretët për konkurrente në Big Brother është një vajzë 21-vjeçare me origjinë nga Lezha por që prej vitesh jeton në Itali. E veçanta e saj është se pak para futjes në shtëpinë e Big Brother,...

Big Brother ja ngatërron Labit mbiemrin

më 3.2017 - Sovrani

Këtë herë në Big Brother janë dy opinionistë, të cilët do të ndërrohen cdo javë. Ndërsa sot në natën e parë kanë ftuar Labinot Gashin dhe të fejuarën Qëndresa Bajrami. Faqja zyrtare e BigBrother ka bërë...

Të gjitha skenat e seksit në ‘Big Brother Albania’ (Video +18)

më 3.2017 - Periskopi

Sot ka filluar Big Brother Albania Shikojini të gjitha skenat e seksit që kanë ndodhur në të ediconet e kauluara në këtë show i cili transmetohet në Top Channel./GazetaBlic.com

Publikohet foto e banorit të gjashtë të “Big Brother”

më 3.2017 - LajmiFundit

Banori i gjashtë i shtëpisë së “Big Brother” është Danjeli, 26 vjeç i lindur në Tropojë. Danjeli ka lindur në Tropojë, por që kur ishte 6 muajsh jeton në Tiranë. Dëshira e tij për t’u shkolluar është plotësuar...

FOTO/ Vëlla e motër hyjnë në shtëpinë e “Big Brother”

më 3.2017 - LajmiFundit

“Vëllai i madh” këtë vit ka sjellë një risi. Për herë të parë në shtëpinë e “Big Brother” do të hyjnë vëlla e motër. Banori i pestë është Liridoni, vëllai i Donjetës. Liridoni është 33-vjec dhe vjen nga...

FOTO/ Kjo është Xheni, banorja e katërt e “Big Brother”

më 3.2017 - LajmiFundit

Banorja e katërt e Big Brother Albania 9 është Xheni, 21-vjece që prej vitesh jeton me familjen në Itali. Xheni ka lindur në qytetin e Lezhës, por që në moshën 3 vjeç, së bashku me familjen ajo ka emigruar...

FOTO/ Banorja e tretë, modelja nga Prishtina hyn në shtëpinë e “Big Brother”

më 3.2017 - LajmiFundit

Banorja e tretë e shtëpisë së “Big Brother” është Donjeta. Ajo është 19-vjece dhe vjen nga Prishtina. Donjeta ka lindur në Prishtinë dhe është e përkëdhelura e një familjeje me 7 anëtarë. I pëlqen shumë...

FOTO/ Ja kush është banorja e parë që hyn në shtëpinë e “Big Brother”

më 3.2017 - LajmiFundit

Mbrëmjen e të shtunes ka nisur spektakli i “Big Brother” në Top Channel. Pasi ka prezantuar opinionistët Labinat Gashin dhe të dashurën e tij, Arbana ka vazhduar me prezantimin e banorëve. Banorja e parë...

Filloi ‘Big Brother Albania 9’ , ja risia më e madhe

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Spektakli i shumëpërfolur, ‘Big Brother Albania 9’ sonte startoi në televizionin Top Channel. Nën moderimin e Arbana Osmanit, edhe kësaj here ky realityshou do të dhurojë emocione, spektakël dhe sipas...

Sot nis “Big Brother 9”

më 3.2017 - AlbPortali

“Big Brother 9” fillon pas pak. Produksioni i këtij edicioni është gati për t’i ofruar publikut një spektakël të madh dhe të shumëpritur. Loading... Shikimi i “Big Brother” do të jetë tërësisht...

Këtë vend kanë zgjedhur Labi dhe Qëndresa për fundjavë

më 3.2017 - Lajmi.net

Prezantuesi i shumëpërfolur kosovar, Labinot Gashi këtë fundjavë ka ikur nga Prishtina bashkë me të fejuarën. Ata kanë zgjedhur Tiranën për t’i shijuar rrezet e diellit në këtë ditë të ngrohtë vikendi,...

Sonte starton ‘Big Brother Albania 9’, këtë vit sjell shumë të reja

më 3.2017 - GazetaBlic

Edicioni i nëntë i spektaklit ‘Big Brother Albania’ fillon sonte dhe vjen me disa ndryshime. Kësaj radhe ‘Vëllau i Madh’ ka vendosur që të lejojë disa çifte të bëjnë marrëdhënie, por që ato do t’i vendosë...

Këtë vend kanë zgjedhur Labi dhe Qëndresa për fundjavë

më 3.2017 - Periskopi

Prezantuesi i shumëpërfolur kosovar, Labinot Gashi këtë fundjavë ka ikur nga Prishtina bashkë me të fejuarën. Ata kanë zgjedhur Tiranën për t’i shijuar rrezet e diellit në këtë ditë të ngrohtë vikendi,...

Nis loja dyshe, BB vendos se cili çift do të kryejë marrëdhënie brenda shtëpisë

më 3.2017 - Albeu

Starton sot edicioni i nëntë i “Big Brother Albania”. Prej kohësh janë mësuar disa nga detajet e këtij spektakli, që këtë vit do të jetë totalisht ndryshe. Rregulli që ka bërë më shumë përshtypje deri...

Nis sonte “Big Brother, skenaristja: Kush do bëjë seks do e vendosim ne

më 3.2017 - Gazeta Express

Starton sot edicioni i nëntë i “Big Brother Albania”. Prej kohësh janë mësuar disa nga detajet e këtij spektakli, që këtë vit do të jetë totalisht ndryshe. Rregulli që ka bërë më shumë përshtypje deri...

Nis sonte “Big Brother 9”, skenaristja rrëfen sekretet: Kush bën seks, do e vendosim ne

më 3.2017 - BalkanWeb

Starton sot edicioni i nëntë i “Big Brother Albania”. Prej kohësh janë mësuar disa nga detajet e këtij spektakli, që këtë vit do të jetë totalisht ndryshe. Rregulli që ka bërë më shumë përshtypje deri...

VIDEO/ Flet skenaristja: A do ketë seks në Big Brother 9?

më 3.2017 - Syri

Pak ditë para fillimit të edicionit të nëntë të reality show-t, Big Brother, Top Channel dhe drejtuesit e këtij programi kanë organizuar një festë me të ftuar, personazhe publik, gazetarë dhe ish-banorë...

BB9, vetëm 24 orë para nisjes zbulohen dy banorë krejt të pazakontë

më 3.2017 - Syri

Na ndaj vetëm 24 orë nga momenti kur dera e shtëpisë së Big Brother Albania 9 do të hapet për të mikpritur banorët e saj të më të rinj, të cilët do të konkurrojnë për çmimin e madh të këtij edicioni të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK