http://kariera.mk

Dhëndri martohet me dy nuse në të njëjtën kohë

më 4.2017 - Infokusi

Një video e pazakontë që është shfaqur së fundmi në internet, shihet një burrë duke u martuar me dy gra në të njëjtën kohë. Videoja amatore e filmuar në shtëpinë e dhëndrit, shfaqen nuset përkrah tij të...

Ndodh në Kinë, dhëndri martohet me dy nuse njëkohësisht

më 4.2017 - Zhurnal

Një ndodhi e rrallë merr vend në Kinë. Një burrë është martuar me dy gra në të njëjtën ditë. Zhang, siç shihet edhe në videon e xhiruar në ambientet e një shtëpie, shihet teksa kurorëzohet me dy gra të...

Dhëndri martohet me dy nuse në të njëjtën kohë

më 4.2017 - Aktuale

Një video e pazakontë që është shfaqur së fundmi në internet, shihet një burrë duke u martuar me dy gra në të njëjtën kohë. Videoja amatore e filmuar në shtëpinë e dhëndrit, shfaqen nuset përkrah tij të...

Dhëndri martohet me dy nuse në të njëjtën kohë

më 4.2017 - Antpress

Një video e pazakontë që është shfaqur së fundmi në internet, shihet një burrë duke u martuar me dy gra në të njëjtën kohë. Videoja amatore e filmuar në shtëpinë e dhëndrit, shfaqen nuset përkrah tij të...

Ndodh në Kinë, dhëndri martohet me dy nuse njëkohësisht

më 4.2017 - Shekulli

Një ngjarje e rrallë ka ndodhur në Kinë. Një burrë është martuar me dy gra në të njëjtën ditë. Zhang, siç shihet edhe në videon e xhiruar në ambientet e një shtëpie, shihet teksa kurorëzohet me dy gra...

Ndodh në Kinë, dhëndri martohet me dy nuse njëkohësisht

më 4.2017 - Indeks online

Një ngjarje e rrallë ka ndodhur në Kinë. Një burrë është martuar me dy gra në të njëjtën ditë. Zhang, siç shihet edhe në videon e xhiruar në ambientet e një shtëpie, shihet teksa kurorëzohet me dy gra...

Dhëndri martohet me dy nuse në të njëjtën kohë

më 4.2017 - GazetaBlic

Një video e pazakontë që është shfaqur së fundmi në internet, shihet një burrë duke u martuar me dy gra në të njëjtën kohë. Videoja amatore e filmuar në shtëpinë e dhëndrit, shfaqen nuset përkrah tij të...

VIDEO/ Dhëndri martohet me dy nuse në të njëjtën ditë

më 4.2017 - BalkanWeb

KINE – Një burrë është martuar me dy gra në të njëjtën ditë. Pamjet e pazakonta janë filmuar në shtëpinë e dhëndrit më një provincë të Kinës. Dy nuset shfaqen përkrah tij dhe dukeshin mjaft të lumtura...

Dhëndri martohet me dy nuse në të njëjtën kohë

më 4.2017 - Gazeta Express

Një video e pazakontë që është shfaqur së fundmi në internet, shihet një burrë duke u martuar me dy gra në të njëjtën kohë. Videoja amatore e filmuar në shtëpinë e dhëndrit, shfaqen nuset përkrah tij të...

Dhëndri martohet me dy nuse në të njëjtën kohë

më 4.2017 - Gazeta Monitor

Një video e pazakontë që është shfaqur së fundmi në internet, shihet një burrë duke u martuar me dy gra në të njëjtën kohë. Videoja amatore e filmuar në shtëpinë e dhëndrit, shfaqen nuset përkrah tij të...

VIDEO/ Dhëndri martohet me dy nuse në të njëjtën kohë

më 4.2017 - Syri

Një video e pazakontë që është shfaqur së fundmi në internet, shihet një burrë duke u martuar me dy gra në të njëjtën kohë. Videoja amatore e filmuar në shtëpinë e dhëndrit, shfaqen nuset përkrah tij të...

Dhëndri martohet me dy nuse në të njëjtën kohë

më 4.2017 - Lajmi.net

Një video e pazakontë që është shfaqur së fundmi në internet, shihet një burrë duke u martuar me dy gra në të njëjtën kohë. Videoja amatore e filmuar në shtëpinë e dhëndrit, shfaqen nuset përkrah tij të...

Dhëndri martohet me dy nuse në të njëjtën kohë

më 4.2017 - Gazeta Express

Një video e pazakontë që është shfaqur së fundmi në internet, shihet një burrë duke u martuar me dy gra në të njëjtën kohë. Videoja amatore e filmuar në shtëpinë e dhëndrit, shfaqen nuset përkrah tij të...

Dhëndri martohet me dy nuse në të njëjtën kohë (Foto/Video)

më 4.2017 - Telegrafi

Një video e pazakontë që është shfaqur së fundmi në internet, shihet një burrë duke u martuar me dy gra në të njëjtën kohë. Videoja amatore e filmuar në shtëpinë e dhëndrit, shfaqen nuset përkrah tij të...

Dhëndri martohet me dy nuse në të njëjtën kohë

më 4.2017 - Tetova Sot

Një video e pazakontë që është shfaqur së fundmi në internet, shihet një burrë duke u martuar me dy gra në të njëjtën kohë. Videoja amatore e filmuar në shtëpinë e dhëndrit, shfaqen nuset përkrah tij të...

Dhëndri martohet me dy nuse në të njëjtën kohë (Foto/Video)

më 4.2017 - Almakos

Një video e pazakontë që është shfaqur së fundmi në internet, shihet një burrë duke u martuar me dy gra në të njëjtën kohë. Videoja amatore e filmuar në shtëpinë e dhëndrit, shfaqen nuset përkrah tij të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK