http://kariera.mk

Andrra Destani feston ditëlindjen dhe zbulon moshën, ja diferenca me Sinanin

më 4.2017 - BalkanWeb

TIRANE – Andrra Destani sot feston ditëlindjen e 22-të. Bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha postuar një foto në profilin e saj në Instragram, ku shkruhej” Ju lutem vajza, sot është ditëlindja ime”....

Andrra feston ditëlindjen, zbuloni diferencën e moshës që ka me Sinanin

më 4.2017 - Syri

Sot është një ditë e veçantë për familjen e këngëtarit Sinan Hoxha. Andrra, bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha  sot feston 22 vjetorin e lindjes. Bashkëshorti i saj, Sinan Hoxha është më...

Andrra feston ditëlindjen, mësoni diferencën e moshës që ka me Sinanin

më 4.2017 - Syri

Sot është një ditë e veçantë për familjen e këngëtarit Sinan Hoxha. Andrra, bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha  sot feston 22 vjetorin e lindjes. Bashkëshorti i saj, Sinan Hoxha është më...

Andrra feston ditëlindjen, zbulon diferencën e moshës me Sinanin

më 4.2017 - Gazeta Express

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha  feston sot ditëlindje. Bukuroshja Andrra Destani, nënë e Ansit të vogël  mbush sot 22 vjeç. Bashkëshorti i saj, Sinan Hoxha është më shumë se dy dekada...

Andrra Destani feston ditëlindjen, kjo është diferenca në moshë me Sinan Hoxhën

më 4.2017 - Telegrafi

Andrra Destani sot ka një ditë të veçantë. Ajo feston ditëlindjen e 22-të dhe për këtë datë me rëndësi për të, bukuroshja shqiptare ka marrë shumë urime nga ndjekësit në rrjetet sociale, transmeton lajmi....

Andrra feston ditëlindjen, zbulohet diferenca e moshës me Sinanin (FOTO LAJM)

më 4.2017 - Albeu

Bahskështorja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha feston sot ditëlindjen. Vetë Andrra ka postuar në rrjetet sociale një foto ku tregon se sot është dita e saj. Bukuroshja mbush sot plot 22 vite dhe është...

Andrra Destani feston ditëlindjen! A e dini sa diference në moshë ka me Sinanin?

më 4.2017 - Zeri

Andrra Destani feston sot ditëlindjen e sa të 22-të dhe për këtë datë të rëndësishme për të, bukuroshja shqiptare ka marrë shumë urime nga ndjekësit në rrjetet sociale. Kujtojmë që mes saj dhe bashkëshortit...

Ja diferenca e madhe në moshë mes Sinanit dhe Andrrës

më 4.2017 - Arbresh

Andrra Destani feston sot ditëlindjen. Ajo ka mbush 22 vite dhe diferenca në moshë mes saj dhe Sinan Hoxhës është mjaft e madhe, shkruan arbresh.info. Andrra u bë 22, ndërsa bashkëshorti i saj njëherësh...

Andrra feston ditëlindjen, zbulon diferencën e moshës me Sinanin

më 4.2017 - Bota Press

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha  feston sot ditëlindje. Bukuroshja Andrra Destani, nënë e Ansit të vogël  mbush sot 22 vjeç. Bashkëshorti i saj, Sinan Hoxha është më shumë se dy dekada...

Andrra Destani feston ditëlindjen! A e dini ça diference në moshë ka me Sinanin?

më 4.2017 - Opinion

Andrra Destani feston sot ditëlindjen e sa të 22-të dhe për këtë datë të rëndësishme për të, bukuroshja shqiptare ka marrë shumë urime nga ndjekësit në rrjetet sociale. Kujtojmë që mes saj dhe bashkëshortit...

Andrra Destani feston ditëlindjen, kjo është diferenca në moshë me Sinanin

më 4.2017 - InfoShqip

Ajo feston ditëlindjen e 22-të dhe për këtë datë me rëndësi për të, bukuroshja shqiptare ka marrë shumë urime nga ndjekësit në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net Kujtojmë që mes saj dhe bashkëshortit të...

Andrra Destani feston ditëlindjen, kjo është diferenca në moshë me Sinanin

më 4.2017 - Zhurnal

Andrra Destani sot ka një ditë të veçantë. Ajo feston ditëlindjen e 22-të dhe për këtë datë me rëndësi për të, bukuroshja shqiptare ka marrë shumë urime nga ndjekësit në rrjetet sociale, transmeton lajmi....

Andrra Destani feston ditëlindjen, kjo është diferenca në moshë me Sinanin

më 4.2017 - Ina

Ajo feston ditëlindjen e 22-të dhe për këtë datë me rëndësi për të, bukuroshja shqiptare ka marrë shumë urime nga ndjekësit në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net Kujtojmë që mes saj dhe bashkëshortit të...

Gruaja e Sinanit, Andrra ka ditëlindjen sot

më 4.2017 - GazetaBlic

Andrra Destani, e njohur si gruaja e këngëtarit të njohur Sinan Vllasaliu ka ditëlindjen sot. Ajo feston ditëlindjen e 22-të me ç’rast ka marrë shumë urime nga miqtë dhe fansat e saj. Andrra dhe Sinani...

Andrra e Sinanit feston ditëlindjen, ja sa vjeç është

më 4.2017 - Indeks online

Bukuroshja e Sinan Hoxhës, Andrra Destani, sot feston ditëlindjen e 22-të të saj. Ajo në rrjetin social instagram ka postuar një foto me mbishkrim " It's my birthday". Bukuroshja 22 vjeçare sigurisht që...

Andrra Destani feston ditëlindjen, kjo është diferenca  në moshë me Sinanin

më 4.2017 - Lajmi.net

Andrra Destani sot ka një ditë të veçantë. Ajo feston ditëlindjen e 22-të dhe për këtë datë me rëndësi për të, bukuroshja shqiptare ka marrë shumë urime nga ndjekësit në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net...

Gruaja e Sinanit, Andrra ka ditëlindjen sot

më 4.2017 - 10minuta

Andrra Destani, e njohur si gruaja e këngëtarit të njohur Sinan Vllasaliu ka ditëlindjen sot. Ajo feston ditëlindjen e 22-të me ç'rast ka marrë shumë urime nga miqtë dhe fansat e saj. Andrra dhe Sinani...

Andrra Destani feston ditëlindjen, ja sa vite mbush ajo

më 4.2017 - Sovrani

Andrra Destani sot ka një ditë të veçantë. LEXO EDHE: Nuk do ta besoni si dukej Afërdita Dreshaj e vogël (FOTO) Ajo feston ditëlindjen e 22-të dhe për këtë datë me rëndësi për të, bukuroshja shqiptare...

Andrra Destani feston ditëlindjen, kjo është diferenca në moshë me Sinanin

më 4.2017 - Periskopi

Andrra Destani sot ka një ditë të veçantë. Ajo feston ditëlindjen e 22-të dhe për këtë datë me rëndësi për të, bukuroshja shqiptare ka marrë shumë urime nga ndjekësit në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK