http://kariera.mk

Fiorentina gati të puthte Musën! Po lind diçka mes tyre?!

më 5.2017 - OraInfo

Mbrëmjen e djeshme banorët ishin mbledhur jashtë për të pirë cigare e biseduar. Ndërsa Musa dhe Dona ishin në krevat duke u puthur. Ndërkohë Fiorentina ndodhej në kuzhinë. Ajo merr drejtimin për të shkuar...

Fiorentina e dashuruar me Musën, veprimet që e nxorrën zbuluar

më 5.2017 - Gazeta Express

​ Mbrëmjen e djeshme banorët ishin mbledhur jashtë për të pirë cigare e biseduar. Ndërsa Musa dhe Dona ishin në krevat duke u puthur. Ndërkohë Fiorentina ndodhej në kuzhinë. Ajo merr drejtimin për të...

Zbulohet lidhja e Danjelit me Donën, do shkatërohen çiftet e Big Brother…?

më 5.2017 - OraInfo

Kjo na ka shpëtuar të gjithëve… Kur ndodheshin të ulur jashtë bashkë me banorët e tjerë, Musa thotë se ka vënë re një detaj. Ai i thotë Donës se kur po fliste në tavolinë jashtë, ajo nuk e dëgjoi fare...

Surprizë/ Zbulohet lidhja e Danjelit me Donën, do shkatërohen çiftet e Big Brother...?

më 5.2017 - Gazeta Express

Kjo na ka shpëtuar të gjithëve... Kur ndodheshin të ulur jashtë bashkë me banorët e tjerë, Musa thotë se ka vënë re një detaj. Ai i thotë Donës se kur po fliste në tavolinë jashtë, ajo nuk e dëgjoi fare...

Fiorentina e dashuruar me Musën, veprimet që e nxorrën zbuluar

më 5.2017 - Tetova Sot

Mbrëmjen e djeshme banorët ishin mbledhur jashtë për të pirë cigare e biseduar. Ndërsa Musa dhe Dona ishin në krevat duke u puthur. Ndërkohë Fiorentina ndodhej në kuzhinë. Ajo merr drejtimin për të shkuar...

Lupçe: Nesër dal unë. Olsi: Jo, do më bëhej qejfi nëse do fitoje

më 5.2017 - NOA

Ditët e fundit, marrëdhënia mes Olsit dhe Lupçes është rikthyer në ditët e saj më të mira. Dy banorët diskutojnë gjatë më njeri-tjetrin për lojën brenda shtëpisë, për banorët e tjerë, për nominimet dhe...

Ambra lag Olsin, merrë një varg kërcënimesh nga partneri i saj!

më 5.2017 - OraInfo

Situata në shtëpinë e Big Brother ka thilluar të acarohet me rritjen e temperaturave. Kur Olsi po kërcente mbi sustën, Ambra u shkëput nga tavolina e oborrit ku ndodhej bashkë me partnerin e saj, Elsamedin...

Ambra lag Olsin, partneri i saj humb kontrollin dhe lëshon breshëri kërcënimesh

më 5.2017 - Gazeta Express

Situata në shtëpinë e Big Brother ka thilluar të acarohet me rritjen e temperaturave. Kur Olsi po kërcente mbi sustën, Ambra u shkëput nga tavolina e oborrit ku ndodhej bashkë me partnerin e saj, Elsamedin...

Dona sheh Danjelin, Musa bëhet me xheloz se kurrë!

më 5.2017 - Blitz

Kur ndodheshin të ulur jashtë bashkë me banorët e tjerë, Musa thotë se ka vënë re një detaj. Ai i thotë Donës se kur po fliste në tavolinë jashtë, ajo nuk e dëgjoi fare dhe ishte e fiksuar duke parë Danjelin...

Elsamedi-Ambrës: Ndihem vetëm, ndërhy!

më 5.2017 - Albeu

Elsamedi i kërkon Ambrës të reagojë në debatet që ai ka në shtëpi me banorët e tjerë. “Mos e merr për keq, por duhet të ndërhysh, të duket që jemi bashkë. Kanë kaluar dy javë dhe tashmë ti je ambientuar...

Lupçe e këshillon Ambrën si? vëlla!

më 5.2017 - Albeu

Marrëdhënia e Ambrës me Elsamedin i ka bërë përshtypje Lupçes dhe ai ka edhe këshilla për Ambrën. Ai i thotë që t’i qëndrojë sa më pranë partnerit dhe të luajë me të dhe këto këshilla , thotë, se po ja...

Donaldi: Do martohem me Elisonën, kur të zgjatem edhe pak

më 5.2017 - Telegrafi

Donald-Elisona dhe Fotini-Danjel po flasin për martesën e këtyre dy të fundit dhe i thonë se presin ftesë. Fotini-Danjel i përgjigjen se nuk ka ftesë sepse i kanë ftuar publikisht. Lexo po ashtu: Lajmet...

Donaldi: Do martohem me Elisonën, kur të zgjatem edhe pak

më 5.2017 - GazetaBlic

Donald-Elisona dhe Fotini-Danjel po flasin për martesën e këtyre dy të fundit dhe i thonë se presin ftesë. Fotini-Danjel i përgjigjen se nuk ka ftesë sepse i kanë ftuar publikisht. Por duket se Elisona...

BB9: Elsamedi-Ambrës: Ndihem vetëm, ndërhy!

më 5.2017 - Gazeta Shqip

Elsamedi i kërkon Ambrës të reagojë në debatet që ai ka në shtëpi me banorët e tjerë. “Mos e merr për keq, por duhet të ndërhysh, të duket që jemi bashkë. Kanë kaluar dy javë dhe tashmë ti je ambientuar...

Fotinia vë bast: Ky çift ndahet kur të dalin jashtë!

më 5.2017 - Albeu

Fotinia dhe Elisona flasin për Musën dhe Donën. Për ta, Fotinia mendon se nuk janë aspak të vërtetë. “Nëse i vë re, ata kanë marrë nga Xheni dhe Benardi. Ata janë bërë çift nga zori”, thotë Fotnia. Të...

Musa i thotë Donës: Mos më zhgënje, dua ta ndërtojmë jetën bashkë

më 5.2017 - Indeks online

Pasi i foli për lojën brenda në shtëpi, Musa vazhdoi t’i flasë Donës, por këtë herë për lidhjen e tyre dhe për të ardhmen jashtë shtëpisë. Ai i tha Donës se respekti që ajo i kishte thënë ishte arsyeja...

Musa i thotë Donës: Mos më zhgënje, dua ta ndërtojmë jetën bashkë

më 5.2017 - Telegrafi

Pasi i foli për lojën brenda në shtëpi, Musa vazhdoi t’i flasë Donës, por këtë herë për lidhjen e tyre dhe për të ardhmen jashtë shtëpisë. Ai i tha Donës se respekti që ajo i kishte thënë ishte arsyeja...

Donaldi: Do martohem me Elisonën, kur të zgjatem edhe pak

më 5.2017 - Almakos

Donald-Elisona dhe Fotini-Danjel po flasin për martesën e këtyre dy të fundit dhe i thonë se presin ftesë. Fotini-Danjel i përgjigjen se nuk ka ftesë sepse i kanë ftuar publikisht. Lexo po ashtu: Por duket...

Musa-Donës: Mos më zhgënje, nuk dua të luaj me ty

më 5.2017 - NOA

Pasi i foli për lojën brenda në shtëpi, Musa vazhdoi t’i flasë Donës, por këtë herë për lidhjen e tyre dhe për të ardhmen jashtë shtëpisë. Ai i tha Donës se respekti që ajo i kishte thënë ishte arsyeja...

Elsamedi ndihet i braktisur nga Ambra. Lupçes ‘nuk i ndahet shpirti’ nga tradhtia

më 5.2017 - Blitz

Big Brother vijon të jetë i vrullshëm, edhe pas largimit të disa çifteve të përfolura. Edhe pse u deshën disa ditë që banorët e rinj të njiheshin nga publiku dhe të ambjentoheshin brenda shtëpisë, tashmë...

I tha “S’kam kokërr leku”, banorja e Big Brother ‘heq dorë’ nga partneri

më 5.2017 - Tetova Sot

Duket se një prej çifteve të Big Brother do të përballet me një krizë në të ardhmen, kjo sepse një deklaratë jo mirë e menduar e Musës, ka bërë që Dona të ndryshojë mënyrën e të sjellurit. “Nuk kam kokërr...

Musa i thotë Donës: Mos më zhgënje, dua ta ndërtojmë jetën bashkë

më 5.2017 - Arbresh

Pasi i foli për lojën brenda në shtëpi, Musa vazhdoi t’i flasë Donës, por këtë herë për lidhjen e tyre dhe për të ardhmen jashtë shtëpisë. Ai i tha Donës se respekti që ajo i kishte thënë ishte arsyeja...

BB9/ Fotinia vë bast: Ky çift ndahet kur të dalin jashtë!

më 5.2017 - Republika

Fotinia dhe Elisona flasin për Musën dhe Donën. Për ta, Fotinia mendon se nuk janë aspak të vërtetë. “Nëse i vë re, ata kanë marrë nga Xheni dhe Benardi. Ata janë bërë çift nga zori”, thotë Fotnia. Të...

BB9/ Fotinia vë bast: Ky çift ndahet kur të dalin jashtë!

më 5.2017 - OraInfo

Fotinia dhe Elisona flasin për Musën dhe Donën. Për ta, Fotinia mendon se nuk janë aspak të vërtetë. “Nëse i vë re, ata kanë marrë nga Xheni dhe Benardi. Ata janë bërë çift nga zori”, thotë Fotnia. Të...

BB9/ Fotinia vë bast: Ky çift ndahet kur të dalin jashtë!

më 5.2017 - Gazeta Express

Fotinia dhe Elisona flasin për Musën dhe Donën. Për ta, Fotinia mendon se nuk janë aspak të vërtetë. “Nëse i vë re, ata kanë marrë nga Xheni dhe Benardi. Ata janë bërë çift nga zori”, thotë Fotnia. Të...

Lupçe mbetet “gojë hapur” nga Katerina teksa e sheh në dush

më 5.2017 - NOA

Katerina është duke bërë dush dhe Lupçe nuk mund ta linte vetëm dhe i shkon nga pas. Ai qëndron pas saj dhe e shikon me vëmendje dhe duket tejet i habitur. “Zemër, ke ndryshuar shumë. Sa e mirë që je....

BB9/ Lupçe "shokohet" Katerina: Ke ndyshuar shumë, nuk po të njoh

më 5.2017 - Gazeta Express

Katerina është duke bërë dush dhe Lupçe nuk mund ta linte vetëm dhe i shkon nga pas. Ai qëndron pas saj dhe e shikon me vëmendje dhe duket tejet i habitur. “Zemër, ke ndryshuar shumë. Sa e mirë që je....

BB9/ Fotinia vë bast: Ky çift ndahet kur të dalin jashtë!

më 5.2017 - Arbresh

Fotinia dhe Elisona flasin për Musën dhe Donën. Për ta, Fotinia mendon se nuk janë aspak të vërtetë. “Nëse i vë re, ata kanë marrë nga Xheni dhe Benardi. Ata janë bërë çift nga zori”, thotë Fotnia. Të...

Elsamedi-Ambrës: Ndihem vetëm, ndërhy!

më 5.2017 - AlbPortali

Loading... Elsamedi i kërkon Ambrës të reagojë në debatet që ai ka në shtëpi me banorët e tjerë. “Mos e merr për keq, por duhet të ndërhysh, të duket që jemi bashkë. Kanë kaluar dy javë dhe tashmë ti je...

Elsamedi kapet me Fiorentinën, Olsi: Të erdhi goja mirë sot

më 5.2017 - NOA

Fiorentina kapet me fjalë gjatë stërvitjes për provën e javës në Big Brother, me Elsamedin dhe kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Olsit. Fillimisht, ai i thotë Lupçes që edhe të zarfi ishte e përcaktuar që...

Nuk përmbahet Lupçe!

më 5.2017 - Sovrani

Katerina është duke bërë dush dhe Lupçe nuk mund ta linte vetëm dhe i shkon nga pas. Ai qëndron pas saj dhe e shikon me vëmendje dhe duket tejet i habitur. “Zemër, ke ndryshuar shumë. Sa e mirë që je....

Shumë puthje në Big Brother

më 5.2017 - Tetova Sot

Lupçe nuk mund ta shmangë diskutimin për Danjelin dhe Fotininë me të cilët në fillim pati një marrëdhënie mjaft të mirë. Tashmë ai diskuton me Olsin dhe me Fiorentinën marrëdhënien e Danjelit me Fotininë...

BB9/ Elsamedi sherr me Fiorentinën, reagon si kurrë më parë Olsi!

më 5.2017 - Gazeta Express

​Fiorentina kapet me fjalë gjatë stërvitjes për provën e javës me Elsamedin dhe kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Olsit. Fillimisht, ai i thotë Lupçes që edhe të zarfi ishte e përcaktuar që nuk duheshin dhënë...

Danjeli: Po s?fituam Big Brother-in, do punojmë me dy turne

më 5.2017 - Albeu

Fotinia dhe Danjeli bëjnë shpesh plane për jetën e tyre pas daljes nga shtëpia e Big Brother. Ishte Fotinia ajo që e hapi këtë diskutim ditën e sotme, duke nisur të mendojë se çfarë ata do të bënin nëse...

Shumë puthje në Big Brother

më 5.2017 - Sovrani

Lupçe nuk mund ta shmangë diskutimin për Danjelin dhe Fotininë me të cilët në fillim pati një marrëdhënie mjaft të mirë. Tashmë ai diskuton me Olsin dhe me Fiorentinën marrëdhënien e Danjelit me Fotininë...

BB9/ Elsamedi sherr me Fiorentinën, reagon si kurrë më parë Olsi!

më 5.2017 - Arbresh

Fiorentina kapet me fjalë gjatë stërvitjes për provën e javës me Elsamedin dhe kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Olsit. Fillimisht, ai i thotë Lupçes që edhe të zarfi ishte e përcaktuar që nuk duheshin dhënë...

Elsamedi sherr me Fiorentinën, reagon si kurrë më parë Olsi!

më 5.2017 - Tetova Sot

​Fiorentina kapet me fjalë gjatë stërvitjes për provën e javës me Elsamedin dhe kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Olsit. Fillimisht, ai i thotë Lupçes që edhe të zarfi ishte e përcaktuar që nuk duheshin dhënë...

Danjeli-Fotini: "Po nuk fituam Big Brotherin, ti dhe unë punë..."

më 5.2017 - Gazeta Express

Fotinia dhe Danjeli bëjnë shpesh plane për jetën e tyre pas daljes nga shtëpia e Big Brother. Ishte Fotinia ajo që e hapi këtë diskutim ditën e sotme, duke nisur të mendojë se çfarë ata do të bënin nëse...

Katerina i hip Danjelit, klithma në sy të Lupçes dhe banorëve

më 5.2017 - Gazeta Express

Kujt i kishin munguar ushtrimet gjimnastikore të mëngjeseve në shtëpinë e  Big Brother...? Pas konfliktit për nominimin Lupçe dhe Danjeli kanë patur konflikte të një  pas njëshme. Por kjo nuk e ka prekur...

Fiorentina i ankohet Olsit se e ka lënë pas dore, por ja si i përgjigjet ai

më 5.2017 - Albeu

Olsi dhe Fiorentina kanë pasur shpesh herë debate në javët e kaluara, po këtë javë marrëdhënia mes tyre ka rënë në qetësi . Fiorentina e ka vënë re këtë fakt dhe kërkon të dijë nga Olsi se çfarë po ndodh...

Akuzë e rëndë!

më 5.2017 - Sovrani

Elsamedi kapet me fjalë me Danjelin, duke i thënë atij se është shumë i dobët. “Je shumë i dobët nga trutë, se kështu nga trupi je për mashalla”, i thotë Elsamedi. “Kur e thua ti është shumë e vërtetë”,...

Danjeli e do me ngulm fitoren, nëse humb do…

më 5.2017 - Sovrani

Fotinia dhe Danjeli bëjnë shpesh plane për jetën e tyre pas daljes nga shtëpia e Big Brother. Ishte Fotinia ajo që e hapi këtë diskutim ditën e sotme, duke nisur të mendojë se çfarë ata do të bënin nëse...

Fiorentina i thotë Olsit: Më ke lënë pas dore

më 5.2017 - Telegrafi

Olsi dhe Fiorentina kanë pasur shpesh herë debate në javët e kaluara, po këtë javë marrëdhënia mes tyre ka rënë në qetësi. Fiorentina e ka vënë re këtë fakt dhe kërkon të dijë nga Olsi se çfarë po ndodh...

Lupçe i vë “vulën”: Gasta, shtatzënë

më 5.2017 - Telegrafi

Gastarja dyshon se është shtatzënë, Adnandi beson tek instinkti i partneres së saj dhe që të dy presin me ankth rezultatin e testit të shtatzënisë. Por Lupçe duket se është i bindur se ajo është shtatzënë,...

Gastare shtatzënë? Banorët e tjerë i bëjnë testin

më 5.2017 - Albeu

Nëse është, apo jo, Gastare shtatzënë, kjo do të mësohet vetëm të shtunën gjatë mbrëmjes së spektaklit. Por, normalisht ka disa shenja të cilat paraprakisht e bëjnë nënën e ardhshme të kuptojë nëse ka...

Lupçe i vë “vulën”: Gasta, shtatzënë

më 5.2017 - Lajmi.net

Gastarja dyshon se është shtatzënë, Adnandi beson tek instinkti i partneres së saj dhe që të dy presin me ankth rezultatin e testit të shtatzënisë. Por Lupçe duket se është i bindur se ajo është shtatzënë,...

Gastare shtatzënë/ S'ka më nevojë për test, ja si u vërtetua

më 5.2017 - Gazeta Express

Nëse është, apo jo, Gastare shtatzënë, kjo do të mësohet vetëm të shtunën gjatë mbrëmjes së spektaklit. Por, normalisht ka disa shenja të cilat paraprakisht e bëjnë nënën e ardhshme të kuptojë nëse ka...

Fiorentina i ankohet Olsit: Më ke lënë pas dore

më 5.2017 - Arbresh

Olsi dhe Fiorentina kanë pasur shpesh herë debate në javët e kaluara, po këtë javë marrëdhënia mes tyre ka rënë në qetësi. Fiorentina e ka vënë re këtë fakt dhe kërkon të dijë nga Olsi se çfarë po ndodh...

Fiorentina i thotë Olsit: Më ke lënë pas dore

më 5.2017 - Almakos

Olsi dhe Fiorentina kanë pasur shpesh herë debate në javët e kaluara, po këtë javë marrëdhënia mes tyre ka rënë në qetësi. Fiorentina e ka vënë re këtë fakt dhe kërkon të dijë nga Olsi se çfarë po ndodh...

Lupçe i vë “vulën”: Gasta, shtatzënë

më 5.2017 - Arbresh

Gastarja dyshon se është shtatzënë, Adnandi beson tek instinkti i partneres së saj dhe që të dy presin me ankth rezultatin e testit të shtatzënisë. Por Lupçe duket se është i bindur se ajo është shtatzënë,...

Lupçe i vë “vulën”: Gasta, shtatzënë

më 5.2017 - Almakos

Gastarja dyshon se është shtatzënë, Adnandi beson tek instinkti i partneres së saj dhe që të dy presin me ankth rezultatin e testit të shtatzënisë. Por Lupçe duket se është i bindur se ajo është shtatzënë,...

Big Brother/ Një nga banoret shtatzënë!

më 5.2017 - Sovrani

Nëse është, apo jo, Gastare shtatzënë, kjo do të mësohet vetëm të shtunën gjatë mbrëmjes së spektaklit. Por, normalisht ka disa shenja të cilat paraprakisht e bëjnë nënën e ardhshme të kuptojë nëse ka...

E PAZAKONTË! Njëra prej banoreve të “Big Brother” mund të jetë shtatzënë, kërkon në shtëpi testin

më 5.2017 - Blitz

Gastarja dhe Adnandi janë bërë çift prej disa vitesh, por edhe përse ata nuk e kanë kurorëzuar në martesë këtë lidhje, kjo nuk i pengon që të kenë një fëmijë. Ata tregojnë se para se të hyjnë në Big Brother...

Gastare shtatzënë/ S’ka më nevojë për test, ja si u vërtetua

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Nëse është, apo jo, Gastare shtatzënë, kjo do të mësohet vetëm të shtunën gjatë mbrëmjes së spektaklit. Por, normalisht ka disa shenja të cilat paraprakisht e bëjnë nënën e ardhshme të kuptojë nëse ka...

Ngeli shtatzënë në ‘Big Brother’, përgjigja e të dashurit e la me ‘gisht në gojë’

më 5.2017 - Mapo

Foto 1 nga 2 Në krevat, Donaldi dhe Elisona diskutojnë dhe bëjnë batuta me njëri-tjetrin dhe këtyre batutave u bashkohet edhe “komshiu” Olsi. Olsi i thotë Elisonës se “do t’i lërë granatën në dorë”, ndërsa...

BB9, Musa e Ambra kundërshtojnë dënimet

më 5.2017 - Gazeta Shqip

Musa dhe Ambra janë dënuar nga çifti lider sepse Musa nuk ka larë enët në kohën e duhur dhe Ambra nuk ka larë dyshemenë. Ambra nuk e pranon sepse thotë që personi përgjegjës për fshirjen nuk e ka bërë...

Diskutim në Big Brother, Dona: Dua të bëj 4 fëmijë

më 5.2017 - NOA

Duke diskutuar mes tyre në Big Brother, Dona ka shprehur dëshirën për të pasur fëmijë, jo një por 4 të tillë. “Dua një gocë, pastaj një çun dhe një gocë dhe një çun tjetër”, thotë Dona. Kjo gjë ka sjellë...

Big Brother 9: Banorja test shtatzënie në shtëpi, të shtunën mëson të vërtetën!

më 5.2017 - Telegrafi

Gastarja dhe Adnandi janë bërë çift prej disa vitesh, por edhe përse ata nuk e kanë kurorëzuar në martesë këtë lidhje, kjo nuk i pengon që të kenë një fëmijë. Ata tregojnë se para se të hyjnë në Big Brother...

“Dorëzohet” Musa del jashtë…

më 5.2017 - Sovrani

Musa është kundër dënimit që ka marrë për moslarjen e enëve dhe i thotë Dones se nuk di bëjë më punët. “Nuk kam ardhur të bëj shërbëtorin. Do bombë ajo (Enida), ia pëlcas unë”, shprehet Musa. Po ashtu...

Banorja test shtatzënie në shtëpi, të shtunën mëson të vërtetën!

më 5.2017 - GazetaBlic

Gastarja dhe Adnandi janë bërë çift prej disa vitesh, por edhe përse ata nuk e kanë kurorëzuar në martesë këtë lidhje, kjo nuk i pengon që të kenë një fëmijë. Ata tregojnë se para se të hyjnë në Big Brother...

BB9/ Banorja test shtatzënie në shtëpi, të shtunën mëson të vërtetën!

më 5.2017 - OraInfo

Gastarja dhe Adnandi janë bërë çift prej disa vitesh, por edhe përse ata nuk e kanë kurorëzuar në martesë këtë lidhje, kjo nuk i pengon që të kenë një fëmijë. Ata tregojnë se para se të hyjnë në Big Brother...

BB9/ Banorja test shtatzënie në shtëpi, të shtunën mëson të vërtetën!

më 5.2017 - Gazeta Express

Gastarja dhe Adnandi janë bërë çift prej disa vitesh, por edhe përse ata nuk e kanë kurorëzuar në martesë këtë lidhje, kjo nuk i pengon që të kenë një fëmijë. Ata tregojnë se para se të hyjnë në Big Brother...

Dënimet e liderëve, Musa: Nuk bëj më punë

më 5.2017 - AlbPortali

Loading... Musa është kundër dënimit që ka marrë për moslarjen e enëve dhe i thotë Dones se nuk di bëjë më punët. “Nuk kam ardhur të bëj shërbëtorin. Do bombë ajo (Enida), ia pëlcas unë”, shprehet Musa....

Zbulohet banorja shtatzënë

më 5.2017 - Sovrani

Gastarja dyshon se është shtatzënë, Adnandi beson tek instinkti i partneres së saj dhe që të dy presin me ankth rezultatin e testit të shtatzënisë. Por Lupçe duket se është i bindur se ajo është shtatzënë,...

"Ti o je o bën", "luftë" mes çifteve të vjetër në BB

më 5.2017 - Albeu

Prej largimit të 2 çifteve Damiano-Armela dhe Xheni-Benard, tashmë në shtëpinë e Big Brother ka nisur një luftë e plotë mes 2 çifteve Olsi- Fiorentina dhe Musa- Dona . Sot në mëngjes, një debat i fortë...

Kush është shtatzënë në Big Brother?

më 5.2017 - Sovrani

Gastarja dhe Adnandi janë bërë çift prej disa vitesh, por edhe përse ata nuk e kanë kurorëzuar në martesë këtë lidhje, kjo nuk i pengon që të kenë një fëmijë. Ata tregojnë se para se të hyjnë në Big Brother...

Big Brother 9: Banorja test shtatzënie në shtëpi, të shtunën mëson të vërtetën!

më 5.2017 - Almakos

Gastarja dhe Adnandi janë bërë çift prej disa vitesh, por edhe përse ata nuk e kanë kurorëzuar në martesë këtë lidhje, kjo nuk i pengon që të kenë një fëmijë. Ata tregojnë se para se të hyjnë në Big Brother...

Ky çift nuk përmbahet, puthje dhe skena erotike në mes të ditës

më 5.2017 - Tetova Sot

Edicioni i nëntë i ‘Reality Show’ Big Brother po përcillet me interes të madh. Kjo ngase në këtë edicion janë futur karaktere të ndryshme që ndajnë me njëri-tjetrin gjëra interesante. Por, as skenat e...

Sherr femrash në Big Brother, Dona dhe Fiorentina vërsulen si bisha

më 5.2017 - Telegrafi

Prej largimit të 2 çifteve Damiano-Armela dhe Xheni-Benard, tashmë në shtëpinë e Big Brother ka nisur një luftë e plotë mes 2 çifteve Olsi-Fiorentina dhe Musa-Dona. Sot në mëngjes, një debat i fortë është...

Sherr femrash në Big Brother, Dona dhe Fiorentina vërsulen si bisha

më 5.2017 - Lajmi.net

Prej largimit të 2 çifteve Damiano-Armela dhe Xheni-Benard, tashmë në shtëpinë e Big Brother ka nisur një luftë e plotë mes 2 çifteve Olsi-Fiorentina dhe Musa-Dona. Sot në mëngjes, një debat i fortë është...

Sherr femrash në Big Brother, Dona dhe Fiorentina vërsulen si bisha

më 5.2017 - OraInfo

Prej largimit të 2 çifteve Damiano-Armela dhe Xheni-Benard, tashmë në shtëpinë e Big Brother ka nisur një luftë e plotë mes 2 çifteve Olsi-Fiorentina dhe Musa-Dona. Sot në mëngjes, një debat i fortë është...

Sherr femrash në Big Brother, Dona dhe Fiorentina vërsulen si bisha

më 5.2017 - Gazeta Express

Prej largimit të 2 çifteve Damiano-Armela dhe Xheni-Benard, tashmë në shtëpinë e Big Brother ka nisur një luftë e plotë mes 2 çifteve Olsi-Fiorentina dhe Musa-Dona. Sot në mëngjes, një debat i fortë është...

Ky çift nuk përmbahet, puthje dhe skena erotike në mes të ditës

më 5.2017 - Arbresh

Edicioni i nëntë i ‘Reality Show’ Big Brother po përcillet me interes të madh. Kjo ngase në këtë edicion janë futur karaktere të ndryshme që ndajnë me njëri-tjetrin gjëra interesante, shkruan arbresh.info....

Sherr femrash në Big Brother

më 5.2017 - Arbresh

Prej largimit të 2 çifteve Damiano-Armela dhe Xheni-Benard, tashmë në shtëpinë e Big Brother ka nisur një luftë e plotë mes 2 çifteve Olsi-Fiorentina dhe Musa-Dona. Sot në mëngjes, një debat i fortë është...

Sherr femrash në Big Brother, Dona dhe Fiorentina vërsulen si bisha

më 5.2017 - Almakos

Prej largimit të 2 çifteve Damiano-Armela dhe Xheni-Benard, tashmë në shtëpinë e Big Brother ka nisur një luftë e plotë mes 2 çifteve Olsi-Fiorentina dhe Musa-Dona. Sot në mëngjes, një debat i fortë është...

BB9, Elisona: Donald, më ke lënë shtatzënë! Ai: Çfarë thua?! Unë jam steril

më 5.2017 - Gazeta Shqip

Në krevat, Donaldi dhe Elisona diskutojnë dhe bëjnë batuta me njëri-tjetrin dhe këtyre batutave u bashkohet edhe “komshiu” Olsi. Olsi i i thotë Elisonës se “do t’i lërë granadën në dorë”, ndërsa Elisona...

A do të jenë bashkë jashtë shtëpisë së "Big Brother", ja çfarë thotë Fiorentina për Olsin

më 5.2017 - Albeu

Marrëdhënia e tyre këto dy muaj qëndrimi brenda shtëpisë së Big Brother ka pësuar lëkundje të forta. Ata janë pjesë e çdo klipi të transmetuar të shtunave në spektakël. Duket se veprimet e Olsit kanë lënduar...

"Më ke lënë shtatzënë", Elisona merr një përgjigje befasuese nga partneri

më 5.2017 - Albeu

Në krevat, Donaldi dhe Elisona diskutojnë dhe bëjnë batuta me njëri-tjetrin dhe këtyre batutave u bashkohet edhe “komshiu” Olsi . Olsi i i thotë Elisonës se “do t’i lërë granadën në dorë”, ndërsa Elisona...

Dashuria e tyre mbaron me kaq...Fiorentina i jep fund çdo dyshimi

më 5.2017 - Gazeta Express

​Marrëdhënia e tyre këto dy muaj qëndrimi brenda shtëpisë së Big Brother ka pësuar lëkundje të forta. Ata janë pjesë e çdo klipi të transmetuar të shtunave në spektakël. Duket se veprimet e Olsit kanë...

Sherr mes femrave në Big Brother

më 5.2017 - Sovrani

Prej largimit të 2 çifteve Damiano-Armela dhe Xheni-Benard, tashmë në shtëpinë e Big Brother ka nisur një luftë e plotë mes 2 çifteve Olsi-Fiorentina dhe Musa-Dona. Sot në mëngjes, një debat i fortë është...

Banorja mbeti shtatzënë brenda në Big Brother?

më 5.2017 - GazetaBlic

Një shtatëzani në Big Brother…Cili nga çiftet jep lajmin e gëzuar…? Në krevat, Donaldi dhe Elisona diskutojnë dhe bëjnë batuta me njëri-tjetrin dhe këtyre batutave u bashkohet edhe “komshiu” Olsi. Olsi...

Elisona: Donald, më ke lënë shtatzënë! Ai: Çfarë thua?! Unë jam steril

më 5.2017 - BalkanWeb

TIRANE – Donaldi dhe Elisona diskutojnë dhe bëjnë batuta me njëri-tjetrin shtrirë në krevat. Elisona i drejtohet Donaldit me një deklaratë të fortë. “Donald, më ke lënë shtatzënë”, i thotë ajo. “Çfarë...

Sherr me Donës dhe Fiorentinës, vajzat kapen keq me njëra-tjetrën

më 5.2017 - Blitz

Prej largimit të 2 çifteve Damiano-Armela dhe Xheni-Benard, tashmë në shtëpinë e Big Brother ka nisur një luftë e plotë mes 2 çifteve Olsi-Fiorentian dhe Musa-Dona. Sot në mëngjes, një debat i fortë është...

Elisona akuzon Donaldin se e la shtatzënë, ai thotë se është steril

më 5.2017 - Telegrafi

Në krevat, Donaldi dhe Elisona diskutojnë dhe bëjnë batuta me njëri-tjetrin dhe këtyre batutave u bashkohet edhe “komshiu” Olsi. Olsi i i thotë Elisonës se “do t’i lërë granadën në dorë”, ndërsa Elisona...

Dashuria e tyre mbaron me kaq, Fiorentina i jep fund çdo dyshimi

më 5.2017 - Arbresh

Marrëdhënia e tyre këto dy muaj qëndrimi brenda shtëpisë së Big Brother ka pësuar lëkundje të forta. Ata janë pjesë e çdo klipi të transmetuar të shtunave në spektakël. Duket se veprimet e Olsit kanë lënduar...

Banorja mbeti shtatzënë brenda në Big Brother?

më 5.2017 - Lajmi.net

Një shtatëzani në Big Brother...Cili nga çiftet jep lajmin e gëzuar...? Në krevat, Donaldi dhe Elisona diskutojnë dhe bëjnë batuta me njëri-tjetrin dhe këtyre batutave u bashkohet edhe “komshiu” Olsi....

Big Brother/ Më ke lënë shtatzënë...! Çfarë thua moj lopë...

më 5.2017 - Gazeta Express

Një shtatëzani në Big Brother...Cili nga çiftet jep lajmin e gëzuar...? Në krevat, Donaldi dhe Elisona diskutojnë dhe bëjnë batuta me njëri-tjetrin dhe këtyre batutave u bashkohet edhe “komshiu” Olsi....

Një lugë kos ndez shtëpinë e Big Brother

më 5.2017 - Gazeta Express

Fiorentina ndodhet në oborr ku po ha një kos frutash. Bashkë me të ndodhet edhe Elsamedi, Lupçe dhe Olsi. Fiorentina i jep një lugë kos me dorën e saj Lupçes dhe këtu Elsamedi ndez një diskutim me kunja....

Fiorentina: Olsi s’bëhet xheloz për mua

më 5.2017 - Telegrafi

Fiorentina ndodhet në oborr ku po ha një kos frutash. Bashkë me të ndodhet edhe Elsamedi, Lupçe dhe Olsi. Fiorentina i jep një lugë kos me dorën e saj Lupçes dhe këtu Elsamedi ndez një diskutim me kunja....

Banorja mbeti shtatzënë në ‘Big Brother’?

më 5.2017 - Arbresh

Një shtatëzani në Big Brother…Cili nga çiftet jep lajmin e gëzuar…? Në krevat, Donaldi dhe Elisona diskutojnë dhe bëjnë batuta me njëri-tjetrin dhe këtyre batutave u bashkohet edhe “komshiu” Olsi. Olsi...

Dashuria e tyre mbaron me kaq…Fiorentina i jep fund çdo dyshimi

më 5.2017 - Republika

Marrëdhënia e tyre këto dy muaj qëndrimi brenda shtëpisë së Big Brother ka pësuar lëkundje të forta. Ata janë pjesë e çdo klipi të transmetuar të shtunave në spektakël. Duket se veprimet e Olsit kanë lënduar...

Një lugë kos ndez shtëpinë e Big Brother

më 5.2017 - Arbresh

Fiorentina ndodhet në oborr ku po ha një kos frutash. Bashkë me të ndodhet edhe Elsamedi, Lupçe dhe Olsi. Fiorentina i jep një lugë kos me dorën e saj Lupçes dhe këtu Elsamedi ndez një diskutim me kunja....

Një lugë kos ndez shtëpinë e Big Brother

më 5.2017 - Lexo

Fiorentina ndodhet në oborr ku po ha një kos frutash. Bashkë me të ndodhet edhe Elsamedi, Lupçe dhe Olsi. Fiorentina i jep një lugë kos me dorën e saj Lupçes dhe këtu Elsamedi ndez një diskutim me kunja....

Elisona akuzon Donaldin se e la shtatzënë, ai thotë se është steril

më 5.2017 - Almakos

Në krevat, Donaldi dhe Elisona diskutojnë dhe bëjnë batuta me njëri-tjetrin dhe këtyre batutave u bashkohet edhe “komshiu” Olsi. Olsi i i thotë Elisonës se “do t’i lërë granadën në dorë”, ndërsa Elisona...

Lupçe: Danjeli-Fotini vetëm lëpihen

më 5.2017 - 10minuta

Në momentin që Musa dhe Lupçe diskutojnë vetëm larg banorëve të tjerë, në qendër të bisedës së tyre është çifti imun. Lupçe thotë se ka vënë re që prej të shtunës Danjeli dhe Fotinia kanë shtuar “puthjet...

Big Brother/ Më ke lënë shtatzënë…! Çfarë thua moj lopë…

më 5.2017 - Republika

Një shtatëzani në Big Brother…Cili nga çiftet jep lajmin e gëzuar…? Në krevat, Donaldi dhe Elisona diskutojnë dhe bëjnë batuta me njëri-tjetrin dhe këtyre batutave u bashkohet edhe “komshiu” Olsi. Olsi...

Fiorentina: Olsi s’bëhet xheloz për mua

më 5.2017 - Almakos

Fiorentina ndodhet në oborr ku po ha një kos frutash. Bashkë me të ndodhet edhe Elsamedi, Lupçe dhe Olsi. Fiorentina i jep një lugë kos me dorën e saj Lupçes dhe këtu Elsamedi ndez një diskutim me kunja....

Tradhti në Big Brother Albania, Lupqe puth këtë banore

më 5.2017 - Lexo

Lupçe i thotë Katerinës se ai ka puthur Ambran. Katerina e befasuar nga ato që thotë partneri e saj e pyet se kur. “Po ja, a të ka puthur Ambra ty?”, e pyet Lupçe. “Po”, përgjigjet Katerina. “Shumë mirë!...

Big Brother, Lupçe shokon Katerinën: Kam puthur Ambrën!

më 5.2017 - Telegrafi

Ngjarjet interesante brenda shtëpisë më të vëzhguar në Shqipëri vazhdojnë. Kësaj radhe në fokus kanë qenë çifti Lupçe dhe Katerina. Dyshja përgjatë një bisede gjatë pasditës së sotme, kanë rrëfyer për...

Tradhti në Big Brother Albania, Lupqe e puth këtë banore

më 5.2017 - OraInfo

Lupçe i thotë Katerinës se ai ka puthur Ambran. Katerina e befasuar nga ato që thotë partneri e saj e pyet se kur. “Po ja, a të ka puthur Ambra ty?”, e pyet Lupçe. “Po”, përgjigjet Katerina. “Shumë mirë!...

Tradhti në Big Brother Albania, Lupqe e puth këtë banore

më 5.2017 - Lajmi.net

Lupçe i thotë Katerinës se ai ka puthur Ambran. Katerina e befasuar nga ato që thotë partneri e saj e pyet se kur. “Po ja, a të ka puthur Ambra ty?”, e pyet Lupçe. “Po”, përgjigjet Katerina. “Shumë mirë!...

BB9/ Lupçe shokon Katerinën: Kam puthur Ambrën!

më 5.2017 - Gazeta Express

​Lupçe i thotë Katerinës se ai ka puthur Ambran dhe Katerina e befasuar nga ato që thotë partneri e saj e pyet se kur. “Po ja, a të ka puthur Ambra ty?”, e pyet Lupçe. “Po”, përgjigjet Katerina. “Shumë...

BB9/ Olsi ngatërron Fiorentinën me të ëmën, nuk kupton ku ndodhet!

më 5.2017 - OraInfo

Lupçe, Olsi dhe Donaldi janë jashtë duke biseduar. Lupçe i tregon Olsit dhe Donaldit se nuk është i sigurtë nëse ka qarë vetëm në ëndërr apo edhe në të vërtetë mbrëmë. “Mbrëmë më duket se kam qarë në gjumë....

Big Brother, Lupçe shokon Katerinën: Kam puthur Ambrën!

më 5.2017 - Almakos

Ngjarjet interesante brenda shtëpisë më të vëzhguar në Shqipëri vazhdojnë. Kësaj radhe në fokus kanë qenë çifti Lupçe dhe Katerina. Dyshja përgjatë një bisede gjatë pasditës së sotme, kanë rrëfyer për...

BBA:Tradhti në Big Brother Albania, Lupqe e puth këtë banore

më 5.2017 - Arbresh

Lupçe i thotë Katerinës se ai ka puthur Ambran. Katerina e befasuar nga ato që thotë partneri e saj e pyet se kur. “Po ja, a të ka puthur Ambra ty?”, e pyet Lupçe. “Po”, përgjigjet Katerina. “Shumë mirë!...

Lupçe: Danjeli-Fotini vetëm lëpihen

më 5.2017 - AlbPortali

Loading... Në momentin që Musa dhe Lupçe diskutojnë vetëm larg banorëve të tjerë, në qendër të bisedës së tyre është çifti imun. Lupçe thotë se ka vënë re që prej të shtunës Danjeli dhe Fotinia kanë shtuar...

BB9/ Olsi ngatërron Fiorentinën me të ëmën, nuk kupton ku ndodhet!

më 5.2017 - Arbresh

Lupçe, Olsi dhe Donaldi janë jashtë duke biseduar. Lupçe i tregon Olsit dhe Donaldit se nuk është i sigurtë nëse ka qarë vetëm në ëndërr apo edhe në të vërtetë mbrëmë. “Mbrëmë më duket se kam qarë në gjumë....

Gastares-Olsit: Të ka futur gruaja këmbët në një këpucë

më 5.2017 - AlbPortali

Loading... Duke ngrënë dhe të ulur përballë njëri-tjetrit, Gastarja ngacmon çiftin Fiorentina dhe Olsi. Në shënjestër të saj është ky i fundit. Fiorentina rrëfen sesi Olsi “dilte pa lejen” e saj në fazat...

Ambra “djeg” planet e Musës: Dona do ta ketë burrin shkodran

më 5.2017 - AlbPortali

Loading... Musa bën planet me Donën. Ai i thotë se kur të dalin bashkë do të marrin një shtëpi me qira, do të hapin një dyqan dhe pastaj… “Bëjmë një fëmijë. Të kalojë behari njëherë, në shtator që pastaj...

BB9/ Olsi ngatërron Fiorentinën me të ëmën, nuk kupton ku ndodhet!

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Lupçe, Olsi dhe Donaldi janë jashtë duke biseduar. Lupçe i tregon Olsit dhe Donaldit se nuk është i sigurtë nëse ka qarë vetëm në ëndërr apo edhe në të vërtetë mbrëmë. “Mbrëmë më duket se kam qarë në gjumë....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK