http://kariera.mk

Një baba i përkushtuar si Patrisi i Tunës

para 11 muajve - Lajmi.net

Altuna Sejdiu-Tuna dhe parneri i saj Patris Berisha së fundi janë bërë prindër të vogëlushit Tian. Ditët e para si prind Tuna dhe Patrisi po i shijojnë duke u përkujdesur për vogëlushin, shkruan lajmi.net....

Patrisi një baba tejet i përkushtuar, ja si kujdeset për Tianin!

para 11 muajve - OraInfo

Nuk ka shumë kohë prej se janë bërë prindër të princit të quajtur Tian, shkruan ORAinfo. Fjala është për të shumëpërfolurit e kohë së fundit, këngëtares Altuna Sejdiu dhe bashkëshortit të saj Patris Berisha....

Patris Berisha nis detyrën atërore, duket një baba shembullor

para 11 muajve - NOA

Pak ditë më parë Tuna dhe Patrisi u bënë prindër të një vogëlushi të mrekullueshëm, të cilin e pagëzuan me emrin e veçantë Tian. Dhe mesa duket nuk ka vonuar shumë, kur Patrisi ka filluar menjëherë detyrën...

Një baba i përkushtuar si Patrisi, e ushqen dhe shëtit Tianin në park (Foto/Video)

para 11 muajve - Telegrafi

Muzikanti i njohur Patris Berisha dhe këngëtarja Tuna javë më parë u bënë prindër për herë të parë. Ata sollën në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Tian. Lexo po ashtu: Patrisi merr urimin e...

Një baba si Patrisi, kështu e ushqen Tianin në park (Foto/Video)

para 11 muajve - GazetaBlic

Çifti i njohur këngëtarja Altuna Sejdi -Tuna dhe bashkëshorti i saj Patris Berisha, janë duke përjetuar ditët më të lumtura në jetën e tyre. Pak ditë më parë, Tuna e Patrisi u bënë prindër për herë të...

Një baba si Patrisi, kështu e ushqen Tianin në park (Foto/Video)

para 11 muajve - OraInfo

Çifti i njohur këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna dhe bashkëshorti i saj Patris Berisha, janë duke përjetuar ditët më të lumtura në jetën e tyre. Pak ditë më parë, Tuna e Patrisi u bënë prindër për herë të...

Një baba si Patrisi, kështu e ushqen Tianin në park (Foto/Video)

para 11 muajve - Gazeta Express

Çifti i njohur këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna dhe bashkëshorti i saj Patris Berisha, janë duke përjetuar ditët më të lumtura në jetën e tyre. Pak ditë më parë, Tuna e Patrisi u bënë prindër për herë të...

Një baba i përkushtuar si Patrisi, e ushqen dhe shëtit Tianin në park (Foto/Video)

para 11 muajve - Almakos

Muzikanti i njohur Patris Berisha dhe këngëtarja Tuna javë më parë u bënë prindër për herë të parë. Ata sollën në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Tian. Lexo po ashtu: Tani e gjithë vëmendja...

Një baba shembullor si Patris Berisha

para 11 muajve - Blitz

Pak ditë më parë Tuna dhe Patrisi janë bërë prindër të një vogëlushi të mrekullueshëm Tianit. Duket se Patrisi e ka filluar menjëherë detyrën atërore. Ai ka publikuar në Insta Story disa foto me të voglin...

Një baba si Patrisi, kështu e ushqen Tianin në park (Foto/Video)

para 11 muajve - Bota Press

Çifti i njohur këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna dhe bashkëshorti i saj Patris Berisha, janë duke përjetuar ditët më të lumtura në jetën e tyre. Pak ditë më parë, Tuna e Patrisi u bënë prindër për herë të...

Një baba si Patrisi, kështu e ushqen Tianin në park (Foto/Video)

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Çifti i njohur këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna dhe bashkëshorti i saj Patris Berisha, janë duke përjetuar ditët më të lumtura në jetën e tyre. Pak ditë më parë, Tuna e Patrisi u bënë prindër për herë të...

Tuna hedh fotografi të papublikuara nga lindja

para 11 muajve - Beba Ime

19.05.2017 - Më 2 Maj të këtij viti erdhi vogëlushi Tian, ku këngëtarja Tuna Sejdi dhe bashkëshorti i saj Patrisi janë bërë prindër për herë të parë shkruan Artistët Shqiptarë. Tuna ka qenë njëra nga personazhet...

Këto janë fotot e papublikuara të Tunës me Patrisin e Tianin

para 11 muajve - Zeri

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu-Tuna është duke shijuar ditët më të bukura të jetës së saj. Tuna e cila pak javë më parë është bërë nënë për herë të parë, të gjithë gëzimin e saj po e ndan me  fansat...

Këto janë fotot e papublikuara të Tunës me Patrisin e Tianin

para 11 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu-Tuna është duke shijuar ditët më të bukura të jetës së saj. Tuna e cila pak javë më parë është bërë nënë për herë të parë, të gjithë gëzimin e saj po e ndan me fansat...

Këto janë fotot e papublikuara të Tunës me Patrisin e Tianin

para 11 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu-Tuna është duke shijuar ditët më të bukura të jetës së saj. Tuna e cila pak javë më parë është bërë nënë për herë të parë, të gjithë gëzimin e saj po e ndan me  fansat...

Këto janë fotot e papublikuara të Tunës me Patrisin e Tianin

para 11 muajve - Tetova1

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu-Tuna është duke shijuar ditët më të bukura të jetës së saj. Tuna e cila pak javë më parë është bërë nënë për herë të parë, të gjithë gëzimin e saj po e ndan me  fansat...

Tuna e mahnitshme në fotot e reja me dy meshujt e jetës së saj

para 11 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja Altuna Sejdiu- Tuna dhe burri i saj Patris Berisha po e shijojnë çdo moment me foshnjen e tyre. Qysh në ditët e fundit të shtatzënisë e pastaj pasi lindi voglushi Tian ata kanë realizuar fotosesione...

Publikohen fotot e panjohura familjare të Tunës (GALERI)

para 11 muajve - Java News

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu-Tuna është duke shijuar ditët më të bukura të jetës së saj. Tuna e cila pak javë më parë është bërë nënë për herë të parë, të gjithë gëzimin e saj po e ndan me  fansat...

Tuna publikon foto të reja me djalin Tianin

para 11 muajve - Telegrafi

Këngëtarja shqiptare, Tuna, po shijon maksimalisht statusin e të qenurit nënë. Ajo në një seri postimesh ka publikuar imazhe të reja nga lindja e djalit të saj, Tianit. Lexo po ashtu: Lajmet e fundit nga...

Tuna vjen me një video emocionale pasi u bë nënë

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Më 2 Maj të këtij viti erdhi vogëlushi Tian, ku këngëtarja Tuna Sejdi dhe bashkëshorti i saj Patrisi janë bërë prindër për herë të parë shkruan Artistët Shqiptarë. Tuna ka qenë njëra nga personazhet...

Tuna publikon foto të reja me Tian!

para 11 muajve - Prive

Ditë më parë ajo i dha jetë djalit të saj të parë që e pagëzoi me emrin Tian. Këngëtarja Tuna Sejdiu dhe muzikanti Patris Berisha, u bënë prindër për herë të parë nën vëmendjen e vazhdueshme të mediave....

Tuna vjen me një video emocionale pasi u bë nënë

para 11 muajve - Portalb

Altuna Sejdi – Tuna, ka lansuar një video në instagram ku ka falënderuar të gjithë ata që u përkujdesen që lindja e saj të shkojë mirë E sapobëra nënë, Tuna nuk i ka harruar ekipin e gjinekologjisë së...

Tuna e mahnitshme në fotot e reja me dy meshujt e jetës së saj

para 11 muajve - Infokusi

Këngëtarja Altuna Sejdiu- Tuna dhe burri i saj Patris Berisha po e shijojnë çdo moment me foshnjen e tyre. Qysh në ditët e fundit të shtatzënisë e pastaj pasi lindi voglushi Tian ata kanë realizuar fotosesione...

Tuna publikon foto të reja me djalin Tianin

para 11 muajve - Lajm

Këngëtarja shqiptare, Tuna, po shijon maksimalisht statusin e të qenurit nënë. Ajo në një seri postimesh ka publikuar imazhe të reja nga lindja e djalit të saj, Tianit. Në këto imazhe Tuna shihet plot...

Tuna publikon foto të reja me djalin Tianin

para 11 muajve - Tetova1

Këngëtarja shqiptare, Tuna, po shijon maksimalisht statusin e të qenurit nënë. Ajo në një seri postimesh ka publikuar imazhe të reja nga lindja e djalit të saj, Tianit. Në këto imazhe Tuna shihet plot...

Tuna publikon foto të reja me djalin Tianin

para 11 muajve - Almakos

Këngëtarja shqiptare, Tuna, po shijon maksimalisht statusin e të qenurit nënë. Ajo në një seri postimesh ka publikuar imazhe të reja nga lindja e djalit të saj, Tianit. Lexo po ashtu: Në këto imazhe Tuna...

E mrekullueshme: Tuna publikon videon me imazhe të Tianit, që nga momenti kur ka lindur e deri më sot

para 11 muajve - Gazeta Express

Muaji maj ishte sigurisht më i bukuri për çiftin e njohur këngëtaren Altuna Sejdiu-Tuna dhe bashkëshortin e saj Patris Berishën. Kjo për faktin se pikërisht më 2 maj atyre u erdhi në jetë dhurata më e...

Tuna hedh fotografi të papublikuara nga lindja

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Më 2 maj të këtij viti erdhi vogëlushi Tian, ku këngëtarja Tuna Sejdi dhe bashkëshorti i saj Patrisi janë bërë prindër për herë të parë, shkruan Artistët Shqiptarë. Tuna ka qenë njëra nga personazhet...

Tuna publikon një imazh të veçantë me djalin Tianin

para 11 muajve - Sovrani

Këngëtarja e njohur shkupjane Altuna Sejdi-Tuna  po shijon maksimalisht statusin e të qenurit nënë Ajo në një seri postimesh ka publikuar imazhe të reja nga lindja e djalit të saj, Tianit. Në këto imazhe...

VIDEO/ Tuna publikon videon me imazhe të Tianit, që nga momenti kur ka lindur e deri më sot

para 11 muajve - Opozita

Muaji maj ishte sigurisht më i bukuri për çiftin e njohur këngëtaren Altuna Sejdiu-Tuna dhe bashkëshortin e saj Patris Berishën. Kjo për faktin se pikërisht më 2 maj atyre u erdhi në jetë dhurata më e...

Tuna dhe Patris u kënaqën me Tianin

para 11 muajve - 10minuta

Tuna dhe Patris janë prindërit më të lumtur në botë pas ardhjes në jetë të djalit të tyre, Tian. Ata kanë publikuar disa imazhe të reja, që nga momenti i lindjes dhe tani kur Tiani ka bërë disa javë.;...

Tuna prej disa ditësh nënë e një djali, momenti kur Tiani erdhi në jetë

para 11 muajve - NOA

Që nga dita që ka ardhur në jetë, ne jemi mësuar me fotot e Tianit, madje i njohim edhe buzëqeshjen e ëmbël. Tuna postonte pothuajse çdo ditë momentet e para me të birin duke e ndarë gëzimin me të gjithë....

Shikoni pamjet emocionuese nga Tuna pasi u bë nënë

para 11 muajve - InfoShqip

Altuna Sejdi – Tuna, ka lansuar një video në instagram ku ka falënderuar të gjithë ata që u përkujdesen që lindja e saj të shkojë mirë E sapobëra nënë, Tuna nuk i ka harruar ekipin e gjinekologjisë së...

Tuna publikon videon me imazhe të Tianit, që nga momenti kur ka lindur e deri më sot

para 11 muajve - Republika

Këngëtarja Tuna Sejdiu prej pak ditësh është bërë nënë për herë të parë, dhe ajo pothuajse poston çdo moment me djalin e saj Tian. Por së fundmi Tuna ka postuar një video e cila përfshin të gjitha momentet,...

E mrekullueshme: Tuna publikon videon me imazhe të Tianit, që nga momenti kur ka lindur e deri më sot

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Muaji maj ishte sigurisht më i bukuri për çiftin e njohur këngëtaren Altuna Sejdiu-Tuna dhe bashkëshortin e saj Patris Berishën. Kjo për faktin se pikërisht më 2 maj atyre u erdhi në jetë dhurata më e...

Momenti kur Tiani erdhi në jetë mami Tuna poston videon

para 11 muajve - Shqiptarja

Këngëtarja Tuna Sejdiu prej pak ditësh është bërë nënë për herë të parë, dhe ajo pothuajse poston çdo moment me djalin e saj Tian. Por së fundmi Tuna ka postuar një video e cila përfshin të gjitha momentet,...

Videoja emocionuese me momentet e para të Tunës si nënë

para 11 muajve - Albeu

Tuna ka publikuar një video në Instagram ku ka falënderuar të gjithë ata që u përkujdesen që lindja e saj të shkojë mirë. Këngëtarja ka shkruar se ky është një falënderim special për të gjithë ekipin e...

Tuna vjen me një video emocionale pasi u bë nënë

para 11 muajve - GazetaBlic

Altuna Sejdi – Tuna, ka lansuar një video në instagram ku ka falënderuar të gjithë ata që u përkujdesen që lindja e saj të shkojë mirë E sapobëra nënë, Tuna nuk i ka harruar ekipin e gjinekologjisë së...

Tuna dhe Patrisi tejet të lumtur me Tianin, publikojnë foto të reja

para 11 muajve - Indeks online

Çifti i njohur, Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha duket se po shijojnë në maksimum kohën me anëtarin më të ri në familjen e tyre. Ardhja e Tianit në jetë duket se ka gëzuar tej mase Tunën dhe Patrisin, shkruan...

Tuna vjen me një video emocionale pasi u bë nënë…

para 11 muajve - OraInfo

Altuna Sejdi – Tuna, ka lansuar një video në instagram ku ka falënderuar të gjithë ata që u përkujdesen që lindja e saj të shkojë mirë. E sapobëra nënë, Tuna nuk i ka harruar ekipin e gjinekologjisë së...

Tuna vjen me një video emocionale pasi u bë nënë

para 11 muajve - Gazeta Express

Altuna Sejdi – Tuna, ka lansuar një video në instagram ku ka falënderuar të gjithë ata që u përkujdesen që lindja e saj të shkojë mirë E sapobëra nënë, Tuna nuk i ka harruar ekipin e gjinekologjisë së...

Tuna vjen me një video emocionale pasi u bë nënë

para 11 muajve - Tetova1

Altuna Sejdi – Tuna, ka lansuar një video në instagram ku ka falënderuar të gjithë ata që u përkujdesen që lindja e saj të shkojë mirë E sapobëra nënë, Tuna nuk i ka harruar ekipin e gjinekologjisë së...

Tuna publikon fotografi të papublikuara nga lindja (FOTO/VIDEO)

para 11 muajve - Arbresh

Më 2 Maj të këtij viti erdhi vogëlushi Tian, ku këngëtarja Tuna Sejdi dhe bashkëshorti i saj Patrisi janë bërë prindër për herë të parë shkruan Artistët Shqiptarë. Tuna ka qenë njëra nga personazhet më...

Tuna vjen me një video emocionale pasi u bë nënë

para 11 muajve - Tetova Sot

Altuna Sejdi – Tuna, ka lansuar një video në instagram ku ka falënderuar të gjithë ata që u përkujdesen që lindja e saj të shkojë mirë E sapobëra nënë, Tuna nuk i ka harruar ekipin e gjinekologjisë së...

Tuna me video emocionuese në Instagram

para 11 muajve - Sovrani

Altuna Sejdi – Tuna, ka lansuar një video në instagram ku ka falënderuar të gjithë ata që u përkujdesen që lindja e saj të shkojë mirë E sapobëra nënë, Tuna nuk i ka harruar ekipin e gjinekologjisë së...

Patrisi feston ditëlindjen! Zbuloni urimin e ëmbël të mami Tunës

para 11 muajve - Shqiptarja

Pas bujës së ditëlindjes së vogëlushes së familjes Berisha, Renee, sot ata festojnë një tjetër ditëlindje. Muaji maj është absolutisht muaji i jetës për familjen famoze kosovare. Vajza e Norës dhe Robertit...

Ditëlindja e gjen Patrisin e Tunës me një urim shumë të veçantë!

para 11 muajve - Portalb

Bebushi Tian është kthyer në yllin më të ri të Instagramit, prej dy javësh. Mesa duket, shtatzënia e Tunës u prit më mirë nga ç’e menduam dhe komentet për djalin e saj janë të shumta nga fansat, shkruan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK