http://kariera.mk

Fiorentina e dashuruar me Musën, veprimet që e nxorrën zbuluar

para 11 muajve - Telegrafi

Mbrëmjen e djeshme banorët ishin mbledhur jashtë për të pirë cigare e biseduar. Ndërsa Musa dhe Dona ishin në krevat duke u puthur. Ndërkohë Fiorentina ndodhej në kuzhinë. Ajo merr drejtimin për të shkuar...

Fiorentina gati të puthte Musën! Po lind diçka mes tyre?!

para 11 muajve - OraInfo

Mbrëmjen e djeshme banorët ishin mbledhur jashtë për të pirë cigare e biseduar. Ndërsa Musa dhe Dona ishin në krevat duke u puthur. Ndërkohë Fiorentina ndodhej në kuzhinë. Ajo merr drejtimin për të shkuar...

Fiorentina e dashuruar me Musën, veprimet që e nxorrën zbuluar

para 11 muajve - Gazeta Express

​ Mbrëmjen e djeshme banorët ishin mbledhur jashtë për të pirë cigare e biseduar. Ndërsa Musa dhe Dona ishin në krevat duke u puthur. Ndërkohë Fiorentina ndodhej në kuzhinë. Ajo merr drejtimin për të...

Fiorentina e dashuruar me Musën, veprimet që e nxorrën zbuluar

para 11 muajve - Almakos

Mbrëmjen e djeshme banorët ishin mbledhur jashtë për të pirë cigare e biseduar. Ndërsa Musa dhe Dona ishin në krevat duke u puthur. Ndërkohë Fiorentina ndodhej në kuzhinë. Ajo merr drejtimin për të shkuar...

Zbulohet lidhja e Danjelit me Donën, do shkatërohen çiftet e Big Brother…?

para 11 muajve - OraInfo

Kjo na ka shpëtuar të gjithëve… Kur ndodheshin të ulur jashtë bashkë me banorët e tjerë, Musa thotë se ka vënë re një detaj. Ai i thotë Donës se kur po fliste në tavolinë jashtë, ajo nuk e dëgjoi fare...

Debat Elsamed-Danjel

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Danjeli “zgjodhi” Elsamedin si njeriun për t’i shpjeguar se çfarë ka ndodhur vërtetë, sipas versionit të tij, mes tij dhe Lupçes, por ajo që u nis si një shpjegim përfundoi në një debat të ashpër...

Surprizë/ Zbulohet lidhja e Danjelit me Donën, do shkatërohen çiftet e Big Brother...?

para 11 muajve - Gazeta Express

Kjo na ka shpëtuar të gjithëve... Kur ndodheshin të ulur jashtë bashkë me banorët e tjerë, Musa thotë se ka vënë re një detaj. Ai i thotë Donës se kur po fliste në tavolinë jashtë, ajo nuk e dëgjoi fare...

Dona “refuzon” Ambran

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Pas diskutimit që pati me Musën në lidhje me xhelozinë, Dona duket se nuk është në humor për kërkesat e Ambras. Ambra i afrohet asaj në kuzhinë dhe i kërkon që të shkojnë bashkë dhe të hidhen...

Nxehen gjakrat në Big Brother

para 11 muajve - Sovrani

Danjeli “zgjodhi” Elsamedin si njeriun për t’i shpjeguar se çfarë ka ndodhur vërtetë, sipas versionit të tij, mes tij dhe Lupçes, por ajo që u nis si një shpjegim përfundoi në një debat të ashpër mes tyre....

Fiorentina e dashuruar me Musën, veprimet që e nxorrën zbuluar

para 11 muajve - Tetova Sot

Mbrëmjen e djeshme banorët ishin mbledhur jashtë për të pirë cigare e biseduar. Ndërsa Musa dhe Dona ishin në krevat duke u puthur. Ndërkohë Fiorentina ndodhej në kuzhinë. Ajo merr drejtimin për të shkuar...

Lupçe: Nesër dal unë. Olsi: Jo, do më bëhej qejfi nëse do fitoje

para 11 muajve - NOA

Ditët e fundit, marrëdhënia mes Olsit dhe Lupçes është rikthyer në ditët e saj më të mira. Dy banorët diskutojnë gjatë më njeri-tjetrin për lojën brenda shtëpisë, për banorët e tjerë, për nominimet dhe...

Ambra lag Olsin, merrë një varg kërcënimesh nga partneri i saj!

para 11 muajve - OraInfo

Situata në shtëpinë e Big Brother ka thilluar të acarohet me rritjen e temperaturave. Kur Olsi po kërcente mbi sustën, Ambra u shkëput nga tavolina e oborrit ku ndodhej bashkë me partnerin e saj, Elsamedin...

Ambra lag Olsin, partneri i saj humb kontrollin dhe lëshon breshëri kërcënimesh

para 11 muajve - Gazeta Express

Situata në shtëpinë e Big Brother ka thilluar të acarohet me rritjen e temperaturave. Kur Olsi po kërcente mbi sustën, Ambra u shkëput nga tavolina e oborrit ku ndodhej bashkë me partnerin e saj, Elsamedin...

Dona sheh Danjelin, Musa bëhet me xheloz se kurrë!

para 11 muajve - Blitz

Kur ndodheshin të ulur jashtë bashkë me banorët e tjerë, Musa thotë se ka vënë re një detaj. Ai i thotë Donës se kur po fliste në tavolinë jashtë, ajo nuk e dëgjoi fare dhe ishte e fiksuar duke parë Danjelin...

Elsamedi-Ambrës: Ndihem vetëm, ndërhy!

para 11 muajve - Albeu

Elsamedi i kërkon Ambrës të reagojë në debatet që ai ka në shtëpi me banorët e tjerë. “Mos e merr për keq, por duhet të ndërhysh, të duket që jemi bashkë. Kanë kaluar dy javë dhe tashmë ti je ambientuar...

Lupçe e këshillon Ambrën si? vëlla!

para 11 muajve - Albeu

Marrëdhënia e Ambrës me Elsamedin i ka bërë përshtypje Lupçes dhe ai ka edhe këshilla për Ambrën. Ai i thotë që t’i qëndrojë sa më pranë partnerit dhe të luajë me të dhe këto këshilla , thotë, se po ja...

Donaldi: Do martohem me Elisonën, kur të zgjatem edhe pak

para 11 muajve - Telegrafi

Donald-Elisona dhe Fotini-Danjel po flasin për martesën e këtyre dy të fundit dhe i thonë se presin ftesë. Fotini-Danjel i përgjigjen se nuk ka ftesë sepse i kanë ftuar publikisht. Lexo po ashtu: Lajmet...

Donaldi: Do martohem me Elisonën, kur të zgjatem edhe pak

para 11 muajve - GazetaBlic

Donald-Elisona dhe Fotini-Danjel po flasin për martesën e këtyre dy të fundit dhe i thonë se presin ftesë. Fotini-Danjel i përgjigjen se nuk ka ftesë sepse i kanë ftuar publikisht. Por duket se Elisona...

BB9: Elsamedi-Ambrës: Ndihem vetëm, ndërhy!

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Elsamedi i kërkon Ambrës të reagojë në debatet që ai ka në shtëpi me banorët e tjerë. “Mos e merr për keq, por duhet të ndërhysh, të duket që jemi bashkë. Kanë kaluar dy javë dhe tashmë ti je ambientuar...

Fotinia vë bast: Ky çift ndahet kur të dalin jashtë!

para 11 muajve - Albeu

Fotinia dhe Elisona flasin për Musën dhe Donën. Për ta, Fotinia mendon se nuk janë aspak të vërtetë. “Nëse i vë re, ata kanë marrë nga Xheni dhe Benardi. Ata janë bërë çift nga zori”, thotë Fotnia. Të...

Donaldi: Do martohem me Elisonën, kur të zgjatem edhe pak

para 11 muajve - Almakos

Donald-Elisona dhe Fotini-Danjel po flasin për martesën e këtyre dy të fundit dhe i thonë se presin ftesë. Fotini-Danjel i përgjigjen se nuk ka ftesë sepse i kanë ftuar publikisht. Lexo po ashtu: Por duket...

Elsamedi ndihet i braktisur nga Ambra. Lupçes ‘nuk i ndahet shpirti’ nga tradhtia

para 11 muajve - Blitz

Big Brother vijon të jetë i vrullshëm, edhe pas largimit të disa çifteve të përfolura. Edhe pse u deshën disa ditë që banorët e rinj të njiheshin nga publiku dhe të ambjentoheshin brenda shtëpisë, tashmë...

BB9/ Fotinia vë bast: Ky çift ndahet kur të dalin jashtë!

para 11 muajve - Republika

Fotinia dhe Elisona flasin për Musën dhe Donën. Për ta, Fotinia mendon se nuk janë aspak të vërtetë. “Nëse i vë re, ata kanë marrë nga Xheni dhe Benardi. Ata janë bërë çift nga zori”, thotë Fotnia. Të...

BB9/ Fotinia vë bast: Ky çift ndahet kur të dalin jashtë!

para 11 muajve - OraInfo

Fotinia dhe Elisona flasin për Musën dhe Donën. Për ta, Fotinia mendon se nuk janë aspak të vërtetë. “Nëse i vë re, ata kanë marrë nga Xheni dhe Benardi. Ata janë bërë çift nga zori”, thotë Fotnia. Të...

BB9/ Fotinia vë bast: Ky çift ndahet kur të dalin jashtë!

para 11 muajve - Gazeta Express

Fotinia dhe Elisona flasin për Musën dhe Donën. Për ta, Fotinia mendon se nuk janë aspak të vërtetë. “Nëse i vë re, ata kanë marrë nga Xheni dhe Benardi. Ata janë bërë çift nga zori”, thotë Fotnia. Të...

Lupçe mbetet “gojë hapur” nga Katerina teksa e sheh në dush

para 11 muajve - NOA

Katerina është duke bërë dush dhe Lupçe nuk mund ta linte vetëm dhe i shkon nga pas. Ai qëndron pas saj dhe e shikon me vëmendje dhe duket tejet i habitur. “Zemër, ke ndryshuar shumë. Sa e mirë që je....

BB9/ Lupçe "shokohet" Katerina: Ke ndyshuar shumë, nuk po të njoh

para 11 muajve - Gazeta Express

Katerina është duke bërë dush dhe Lupçe nuk mund ta linte vetëm dhe i shkon nga pas. Ai qëndron pas saj dhe e shikon me vëmendje dhe duket tejet i habitur. “Zemër, ke ndryshuar shumë. Sa e mirë që je....

BB9/ Fotinia vë bast: Ky çift ndahet kur të dalin jashtë!

para 11 muajve - Arbresh

Fotinia dhe Elisona flasin për Musën dhe Donën. Për ta, Fotinia mendon se nuk janë aspak të vërtetë. “Nëse i vë re, ata kanë marrë nga Xheni dhe Benardi. Ata janë bërë çift nga zori”, thotë Fotnia. Të...

Elsamedi-Ambrës: Ndihem vetëm, ndërhy!

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Elsamedi i kërkon Ambrës të reagojë në debatet që ai ka në shtëpi me banorët e tjerë. “Mos e merr për keq, por duhet të ndërhysh, të duket që jemi bashkë. Kanë kaluar dy javë dhe tashmë ti je...

Elsamedi kapet me Fiorentinën, Olsi: Të erdhi goja mirë sot

para 11 muajve - NOA

Fiorentina kapet me fjalë gjatë stërvitjes për provën e javës në Big Brother, me Elsamedin dhe kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Olsit. Fillimisht, ai i thotë Lupçes që edhe të zarfi ishte e përcaktuar që...

Nuk përmbahet Lupçe!

para 11 muajve - Sovrani

Katerina është duke bërë dush dhe Lupçe nuk mund ta linte vetëm dhe i shkon nga pas. Ai qëndron pas saj dhe e shikon me vëmendje dhe duket tejet i habitur. “Zemër, ke ndryshuar shumë. Sa e mirë që je....

Shumë puthje në Big Brother

para 11 muajve - Tetova Sot

Lupçe nuk mund ta shmangë diskutimin për Danjelin dhe Fotininë me të cilët në fillim pati një marrëdhënie mjaft të mirë. Tashmë ai diskuton me Olsin dhe me Fiorentinën marrëdhënien e Danjelit me Fotininë...

BB9/ Elsamedi sherr me Fiorentinën, reagon si kurrë më parë Olsi!

para 11 muajve - Gazeta Express

​Fiorentina kapet me fjalë gjatë stërvitjes për provën e javës me Elsamedin dhe kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Olsit. Fillimisht, ai i thotë Lupçes që edhe të zarfi ishte e përcaktuar që nuk duheshin dhënë...

Danjeli: Po s?fituam Big Brother-in, do punojmë me dy turne

para 11 muajve - Albeu

Fotinia dhe Danjeli bëjnë shpesh plane për jetën e tyre pas daljes nga shtëpia e Big Brother. Ishte Fotinia ajo që e hapi këtë diskutim ditën e sotme, duke nisur të mendojë se çfarë ata do të bënin nëse...

Shumë puthje në Big Brother

para 11 muajve - Sovrani

Lupçe nuk mund ta shmangë diskutimin për Danjelin dhe Fotininë me të cilët në fillim pati një marrëdhënie mjaft të mirë. Tashmë ai diskuton me Olsin dhe me Fiorentinën marrëdhënien e Danjelit me Fotininë...

BB9, flasin për nominimet, për Fiorentinën largohen dy çifte

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Marjusi, Enisa Olsi e Lupçe kanë dalë në oborr dhe kanë nisur llogaritë për spektaklin e së shtunës se kush nga çiftet që është në nominim mund të largohet nga shtëpia. Enisa shprehet se nuk është se ka...

BB9/ Elsamedi sherr me Fiorentinën, reagon si kurrë më parë Olsi!

para 11 muajve - Arbresh

Fiorentina kapet me fjalë gjatë stërvitjes për provën e javës me Elsamedin dhe kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Olsit. Fillimisht, ai i thotë Lupçes që edhe të zarfi ishte e përcaktuar që nuk duheshin dhënë...

Elsamedi sherr me Fiorentinën, reagon si kurrë më parë Olsi!

para 11 muajve - Tetova Sot

​Fiorentina kapet me fjalë gjatë stërvitjes për provën e javës me Elsamedin dhe kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Olsit. Fillimisht, ai i thotë Lupçes që edhe të zarfi ishte e përcaktuar që nuk duheshin dhënë...

Danjeli-Fotini: "Po nuk fituam Big Brotherin, ti dhe unë punë..."

para 11 muajve - Gazeta Express

Fotinia dhe Danjeli bëjnë shpesh plane për jetën e tyre pas daljes nga shtëpia e Big Brother. Ishte Fotinia ajo që e hapi këtë diskutim ditën e sotme, duke nisur të mendojë se çfarë ata do të bënin nëse...

Katerina i hip Danjelit, klithma në sy të Lupçes dhe banorëve

para 11 muajve - Gazeta Express

Kujt i kishin munguar ushtrimet gjimnastikore të mëngjeseve në shtëpinë e  Big Brother...? Pas konfliktit për nominimin Lupçe dhe Danjeli kanë patur konflikte të një  pas njëshme. Por kjo nuk e ka prekur...

Fiorentina i ankohet Olsit se e ka lënë pas dore, por ja si i përgjigjet ai

para 11 muajve - Albeu

Olsi dhe Fiorentina kanë pasur shpesh herë debate në javët e kaluara, po këtë javë marrëdhënia mes tyre ka rënë në qetësi . Fiorentina e ka vënë re këtë fakt dhe kërkon të dijë nga Olsi se çfarë po ndodh...

Akuzë e rëndë!

para 11 muajve - Sovrani

Elsamedi kapet me fjalë me Danjelin, duke i thënë atij se është shumë i dobët. “Je shumë i dobët nga trutë, se kështu nga trupi je për mashalla”, i thotë Elsamedi. “Kur e thua ti është shumë e vërtetë”,...

Danjeli e do me ngulm fitoren, nëse humb do…

para 11 muajve - Sovrani

Fotinia dhe Danjeli bëjnë shpesh plane për jetën e tyre pas daljes nga shtëpia e Big Brother. Ishte Fotinia ajo që e hapi këtë diskutim ditën e sotme, duke nisur të mendojë se çfarë ata do të bënin nëse...

Fiorentina i thotë Olsit: Më ke lënë pas dore

para 11 muajve - Telegrafi

Olsi dhe Fiorentina kanë pasur shpesh herë debate në javët e kaluara, po këtë javë marrëdhënia mes tyre ka rënë në qetësi. Fiorentina e ka vënë re këtë fakt dhe kërkon të dijë nga Olsi se çfarë po ndodh...

Lupçe i vë “vulën”: Gasta, shtatzënë

para 11 muajve - Telegrafi

Gastarja dyshon se është shtatzënë, Adnandi beson tek instinkti i partneres së saj dhe që të dy presin me ankth rezultatin e testit të shtatzënisë. Por Lupçe duket se është i bindur se ajo është shtatzënë,...

Gastare shtatzënë? Banorët e tjerë i bëjnë testin

para 11 muajve - Albeu

Nëse është, apo jo, Gastare shtatzënë, kjo do të mësohet vetëm të shtunën gjatë mbrëmjes së spektaklit. Por, normalisht ka disa shenja të cilat paraprakisht e bëjnë nënën e ardhshme të kuptojë nëse ka...

Ish banorja e "Big Brother": Si do t?i përdorë Ambra historitë personale për të fituar

para 11 muajve - Albeu

Elsamedi dhe Ambra janë çifti më i ri i “Big Brother 9”, që direkt me hyrjen e tyre në lojë mund të themi se kanë futur sherrin në shtëpinë e kamerave. Çifti që kanë hyrë kanë rrëfyer dashurinë me shikim...

Lupçe i vë “vulën”: Gasta, shtatzënë

para 11 muajve - Lajmi.net

Gastarja dyshon se është shtatzënë, Adnandi beson tek instinkti i partneres së saj dhe që të dy presin me ankth rezultatin e testit të shtatzënisë. Por Lupçe duket se është i bindur se ajo është shtatzënë,...

Gastare shtatzënë/ S'ka më nevojë për test, ja si u vërtetua

para 11 muajve - Gazeta Express

Nëse është, apo jo, Gastare shtatzënë, kjo do të mësohet vetëm të shtunën gjatë mbrëmjes së spektaklit. Por, normalisht ka disa shenja të cilat paraprakisht e bëjnë nënën e ardhshme të kuptojë nëse ka...

Fiorentina i ankohet Olsit: Më ke lënë pas dore

para 11 muajve - Arbresh

Olsi dhe Fiorentina kanë pasur shpesh herë debate në javët e kaluara, po këtë javë marrëdhënia mes tyre ka rënë në qetësi. Fiorentina e ka vënë re këtë fakt dhe kërkon të dijë nga Olsi se çfarë po ndodh...

Fiorentina i thotë Olsit: Më ke lënë pas dore

para 11 muajve - Almakos

Olsi dhe Fiorentina kanë pasur shpesh herë debate në javët e kaluara, po këtë javë marrëdhënia mes tyre ka rënë në qetësi. Fiorentina e ka vënë re këtë fakt dhe kërkon të dijë nga Olsi se çfarë po ndodh...

Lupçe i vë “vulën”: Gasta, shtatzënë

para 11 muajve - Arbresh

Gastarja dyshon se është shtatzënë, Adnandi beson tek instinkti i partneres së saj dhe që të dy presin me ankth rezultatin e testit të shtatzënisë. Por Lupçe duket se është i bindur se ajo është shtatzënë,...

Lupçe i vë “vulën”: Gasta, shtatzënë

para 11 muajve - Almakos

Gastarja dyshon se është shtatzënë, Adnandi beson tek instinkti i partneres së saj dhe që të dy presin me ankth rezultatin e testit të shtatzënisë. Por Lupçe duket se është i bindur se ajo është shtatzënë,...

Big Brother/ Një nga banoret shtatzënë!

para 11 muajve - Sovrani

Nëse është, apo jo, Gastare shtatzënë, kjo do të mësohet vetëm të shtunën gjatë mbrëmjes së spektaklit. Por, normalisht ka disa shenja të cilat paraprakisht e bëjnë nënën e ardhshme të kuptojë nëse ka...

E PAZAKONTË! Njëra prej banoreve të “Big Brother” mund të jetë shtatzënë, kërkon në shtëpi testin

para 11 muajve - Blitz

Gastarja dhe Adnandi janë bërë çift prej disa vitesh, por edhe përse ata nuk e kanë kurorëzuar në martesë këtë lidhje, kjo nuk i pengon që të kenë një fëmijë. Ata tregojnë se para se të hyjnë në Big Brother...

Gastare shtatzënë/ S’ka më nevojë për test, ja si u vërtetua

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Nëse është, apo jo, Gastare shtatzënë, kjo do të mësohet vetëm të shtunën gjatë mbrëmjes së spektaklit. Por, normalisht ka disa shenja të cilat paraprakisht e bëjnë nënën e ardhshme të kuptojë nëse ka...

Ngeli shtatzënë në ‘Big Brother’, përgjigja e të dashurit e la me ‘gisht në gojë’

para 11 muajve - Mapo

Foto 1 nga 2 Në krevat, Donaldi dhe Elisona diskutojnë dhe bëjnë batuta me njëri-tjetrin dhe këtyre batutave u bashkohet edhe “komshiu” Olsi. Olsi i thotë Elisonës se “do t’i lërë granatën në dorë”, ndërsa...

Kei e BB9: Ju rrëfej marrëdhënien me Vivin dhe vajzën që putha në park!

para 11 muajve - Gazeta Express

Një video e publikuar pak ditë më parë, ku ish-konkurrentja e “Big Brother”, Kei, shfaqej duke u puthur me një vajzë tërhoqi vëmendjen e të gjithëve. Në fakt, Kei hyri në shtëpinë më të vëzhguar në Shqipëri...

Big Brother 9: Banorja test shtatzënie në shtëpi, të shtunën mëson të vërtetën!

para 11 muajve - Telegrafi

Gastarja dhe Adnandi janë bërë çift prej disa vitesh, por edhe përse ata nuk e kanë kurorëzuar në martesë këtë lidhje, kjo nuk i pengon që të kenë një fëmijë. Ata tregojnë se para se të hyjnë në Big Brother...

Kei e BB9: Ju rrëfej marrëdhënien me Vivin dhe vajzën që putha në park!

para 11 muajve - Arbresh

Një video e publikuar pak ditë më parë, ku ish-konkurrentja e “Big Brother”, Kei, shfaqej duke u puthur me një vajzë tërhoqi vëmendjen e të gjithëve. Në fakt, Kei hyri në shtëpinë më të vëzhguar në Shqipëri...

Banorja test shtatzënie në shtëpi, të shtunën mëson të vërtetën!

para 11 muajve - GazetaBlic

Gastarja dhe Adnandi janë bërë çift prej disa vitesh, por edhe përse ata nuk e kanë kurorëzuar në martesë këtë lidhje, kjo nuk i pengon që të kenë një fëmijë. Ata tregojnë se para se të hyjnë në Big Brother...

BB9/ Banorja test shtatzënie në shtëpi, të shtunën mëson të vërtetën!

para 11 muajve - OraInfo

Gastarja dhe Adnandi janë bërë çift prej disa vitesh, por edhe përse ata nuk e kanë kurorëzuar në martesë këtë lidhje, kjo nuk i pengon që të kenë një fëmijë. Ata tregojnë se para se të hyjnë në Big Brother...

BB9/ Banorja test shtatzënie në shtëpi, të shtunën mëson të vërtetën!

para 11 muajve - Gazeta Express

Gastarja dhe Adnandi janë bërë çift prej disa vitesh, por edhe përse ata nuk e kanë kurorëzuar në martesë këtë lidhje, kjo nuk i pengon që të kenë një fëmijë. Ata tregojnë se para se të hyjnë në Big Brother...

Zbulohet banorja shtatzënë

para 11 muajve - Sovrani

Gastarja dyshon se është shtatzënë, Adnandi beson tek instinkti i partneres së saj dhe që të dy presin me ankth rezultatin e testit të shtatzënisë. Por Lupçe duket se është i bindur se ajo është shtatzënë,...

"Ti o je o bën", "luftë" mes çifteve të vjetër në BB

para 11 muajve - Albeu

Prej largimit të 2 çifteve Damiano-Armela dhe Xheni-Benard, tashmë në shtëpinë e Big Brother ka nisur një luftë e plotë mes 2 çifteve Olsi- Fiorentina dhe Musa- Dona . Sot në mëngjes, një debat i fortë...

Kush është shtatzënë në Big Brother?

para 11 muajve - Sovrani

Gastarja dhe Adnandi janë bërë çift prej disa vitesh, por edhe përse ata nuk e kanë kurorëzuar në martesë këtë lidhje, kjo nuk i pengon që të kenë një fëmijë. Ata tregojnë se para se të hyjnë në Big Brother...

Big Brother 9: Banorja test shtatzënie në shtëpi, të shtunën mëson të vërtetën!

para 11 muajve - Almakos

Gastarja dhe Adnandi janë bërë çift prej disa vitesh, por edhe përse ata nuk e kanë kurorëzuar në martesë këtë lidhje, kjo nuk i pengon që të kenë një fëmijë. Ata tregojnë se para se të hyjnë në Big Brother...

Ky çift nuk përmbahet, puthje dhe skena erotike në mes të ditës

para 11 muajve - Tetova Sot

Edicioni i nëntë i ‘Reality Show’ Big Brother po përcillet me interes të madh. Kjo ngase në këtë edicion janë futur karaktere të ndryshme që ndajnë me njëri-tjetrin gjëra interesante. Por, as skenat e...

Sherr femrash në Big Brother, Dona dhe Fiorentina vërsulen si bisha

para 11 muajve - Telegrafi

Prej largimit të 2 çifteve Damiano-Armela dhe Xheni-Benard, tashmë në shtëpinë e Big Brother ka nisur një luftë e plotë mes 2 çifteve Olsi-Fiorentina dhe Musa-Dona. Sot në mëngjes, një debat i fortë është...

Sherr femrash në Big Brother, Dona dhe Fiorentina vërsulen si bisha

para 11 muajve - Lajmi.net

Prej largimit të 2 çifteve Damiano-Armela dhe Xheni-Benard, tashmë në shtëpinë e Big Brother ka nisur një luftë e plotë mes 2 çifteve Olsi-Fiorentina dhe Musa-Dona. Sot në mëngjes, një debat i fortë është...

Sherr femrash në Big Brother, Dona dhe Fiorentina vërsulen si bisha

para 11 muajve - OraInfo

Prej largimit të 2 çifteve Damiano-Armela dhe Xheni-Benard, tashmë në shtëpinë e Big Brother ka nisur një luftë e plotë mes 2 çifteve Olsi-Fiorentina dhe Musa-Dona. Sot në mëngjes, një debat i fortë është...

Sherr femrash në Big Brother, Dona dhe Fiorentina vërsulen si bisha

para 11 muajve - Gazeta Express

Prej largimit të 2 çifteve Damiano-Armela dhe Xheni-Benard, tashmë në shtëpinë e Big Brother ka nisur një luftë e plotë mes 2 çifteve Olsi-Fiorentina dhe Musa-Dona. Sot në mëngjes, një debat i fortë është...

Ky çift nuk përmbahet, puthje dhe skena erotike në mes të ditës

para 11 muajve - Arbresh

Edicioni i nëntë i ‘Reality Show’ Big Brother po përcillet me interes të madh. Kjo ngase në këtë edicion janë futur karaktere të ndryshme që ndajnë me njëri-tjetrin gjëra interesante, shkruan arbresh.info....

Sherr femrash në Big Brother

para 11 muajve - Arbresh

Prej largimit të 2 çifteve Damiano-Armela dhe Xheni-Benard, tashmë në shtëpinë e Big Brother ka nisur një luftë e plotë mes 2 çifteve Olsi-Fiorentina dhe Musa-Dona. Sot në mëngjes, një debat i fortë është...

Sherr femrash në Big Brother, Dona dhe Fiorentina vërsulen si bisha

para 11 muajve - Almakos

Prej largimit të 2 çifteve Damiano-Armela dhe Xheni-Benard, tashmë në shtëpinë e Big Brother ka nisur një luftë e plotë mes 2 çifteve Olsi-Fiorentina dhe Musa-Dona. Sot në mëngjes, një debat i fortë është...

BB9, Elisona: Donald, më ke lënë shtatzënë! Ai: Çfarë thua?! Unë jam steril

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Në krevat, Donaldi dhe Elisona diskutojnë dhe bëjnë batuta me njëri-tjetrin dhe këtyre batutave u bashkohet edhe “komshiu” Olsi. Olsi i i thotë Elisonës se “do t’i lërë granadën në dorë”, ndërsa Elisona...

A do të jenë bashkë jashtë shtëpisë së "Big Brother", ja çfarë thotë Fiorentina për Olsin

para 11 muajve - Albeu

Marrëdhënia e tyre këto dy muaj qëndrimi brenda shtëpisë së Big Brother ka pësuar lëkundje të forta. Ata janë pjesë e çdo klipi të transmetuar të shtunave në spektakël. Duket se veprimet e Olsit kanë lënduar...

"Më ke lënë shtatzënë", Elisona merr një përgjigje befasuese nga partneri

para 11 muajve - Albeu

Në krevat, Donaldi dhe Elisona diskutojnë dhe bëjnë batuta me njëri-tjetrin dhe këtyre batutave u bashkohet edhe “komshiu” Olsi . Olsi i i thotë Elisonës se “do t’i lërë granadën në dorë”, ndërsa Elisona...

Dashuria e tyre mbaron me kaq...Fiorentina i jep fund çdo dyshimi

para 11 muajve - Gazeta Express

​Marrëdhënia e tyre këto dy muaj qëndrimi brenda shtëpisë së Big Brother ka pësuar lëkundje të forta. Ata janë pjesë e çdo klipi të transmetuar të shtunave në spektakël. Duket se veprimet e Olsit kanë...

Musa: Lupçe po vuan nominimin, Fiorentina: Ja pse e nominova

para 11 muajve - Telegrafi

Musa i thotë Fiorentinës se Lupçe e ka pritur keq nominimin, ndërsa Fiorentina tregon arsyen se përse zgjodhi ta nominojë atë dhe Katerinën këtë javë. “Ngeli keq Lupçe ngaqë doli në nominim”, thotë Musa....

Sherr mes femrave në Big Brother

para 11 muajve - Sovrani

Prej largimit të 2 çifteve Damiano-Armela dhe Xheni-Benard, tashmë në shtëpinë e Big Brother ka nisur një luftë e plotë mes 2 çifteve Olsi-Fiorentina dhe Musa-Dona. Sot në mëngjes, një debat i fortë është...

Banorja mbeti shtatzënë brenda në Big Brother?

para 11 muajve - GazetaBlic

Një shtatëzani në Big Brother…Cili nga çiftet jep lajmin e gëzuar…? Në krevat, Donaldi dhe Elisona diskutojnë dhe bëjnë batuta me njëri-tjetrin dhe këtyre batutave u bashkohet edhe “komshiu” Olsi. Olsi...

Elisona: Donald, më ke lënë shtatzënë! Ai: Çfarë thua?! Unë jam steril

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Donaldi dhe Elisona diskutojnë dhe bëjnë batuta me njëri-tjetrin shtrirë në krevat. Elisona i drejtohet Donaldit me një deklaratë të fortë. “Donald, më ke lënë shtatzënë”, i thotë ajo. “Çfarë...

Sherr me Donës dhe Fiorentinës, vajzat kapen keq me njëra-tjetrën

para 11 muajve - Blitz

Prej largimit të 2 çifteve Damiano-Armela dhe Xheni-Benard, tashmë në shtëpinë e Big Brother ka nisur një luftë e plotë mes 2 çifteve Olsi-Fiorentian dhe Musa-Dona. Sot në mëngjes, një debat i fortë është...

Elisona akuzon Donaldin se e la shtatzënë, ai thotë se është steril

para 11 muajve - Telegrafi

Në krevat, Donaldi dhe Elisona diskutojnë dhe bëjnë batuta me njëri-tjetrin dhe këtyre batutave u bashkohet edhe “komshiu” Olsi. Olsi i i thotë Elisonës se “do t’i lërë granadën në dorë”, ndërsa Elisona...

Dashuria e tyre mbaron me kaq, Fiorentina i jep fund çdo dyshimi

para 11 muajve - Arbresh

Marrëdhënia e tyre këto dy muaj qëndrimi brenda shtëpisë së Big Brother ka pësuar lëkundje të forta. Ata janë pjesë e çdo klipi të transmetuar të shtunave në spektakël. Duket se veprimet e Olsit kanë lënduar...

Banorja mbeti shtatzënë brenda në Big Brother?

para 11 muajve - Lajmi.net

Një shtatëzani në Big Brother...Cili nga çiftet jep lajmin e gëzuar...? Në krevat, Donaldi dhe Elisona diskutojnë dhe bëjnë batuta me njëri-tjetrin dhe këtyre batutave u bashkohet edhe “komshiu” Olsi....

Big Brother/ Më ke lënë shtatzënë...! Çfarë thua moj lopë...

para 11 muajve - Gazeta Express

Një shtatëzani në Big Brother...Cili nga çiftet jep lajmin e gëzuar...? Në krevat, Donaldi dhe Elisona diskutojnë dhe bëjnë batuta me njëri-tjetrin dhe këtyre batutave u bashkohet edhe “komshiu” Olsi....

Një lugë kos ndez shtëpinë e Big Brother

para 11 muajve - Gazeta Express

Fiorentina ndodhet në oborr ku po ha një kos frutash. Bashkë me të ndodhet edhe Elsamedi, Lupçe dhe Olsi. Fiorentina i jep një lugë kos me dorën e saj Lupçes dhe këtu Elsamedi ndez një diskutim me kunja....

Fiorentina: Olsi s’bëhet xheloz për mua

para 11 muajve - Telegrafi

Fiorentina ndodhet në oborr ku po ha një kos frutash. Bashkë me të ndodhet edhe Elsamedi, Lupçe dhe Olsi. Fiorentina i jep një lugë kos me dorën e saj Lupçes dhe këtu Elsamedi ndez një diskutim me kunja....

Musa: Lupçe po vuan nominimin, Fiorentina: Ja pse e nominova

para 11 muajve - Almakos

Musa i thotë Fiorentinës se Lupçe e ka pritur keq nominimin, ndërsa Fiorentina tregon arsyen se përse zgjodhi ta nominojë atë dhe Katerinën këtë javë. “Ngeli keq Lupçe ngaqë doli në nominim”, thotë Musa....

Banorja mbeti shtatzënë në ‘Big Brother’?

para 11 muajve - Arbresh

Një shtatëzani në Big Brother…Cili nga çiftet jep lajmin e gëzuar…? Në krevat, Donaldi dhe Elisona diskutojnë dhe bëjnë batuta me njëri-tjetrin dhe këtyre batutave u bashkohet edhe “komshiu” Olsi. Olsi...

Dashuria e tyre mbaron me kaq…Fiorentina i jep fund çdo dyshimi

para 11 muajve - Republika

Marrëdhënia e tyre këto dy muaj qëndrimi brenda shtëpisë së Big Brother ka pësuar lëkundje të forta. Ata janë pjesë e çdo klipi të transmetuar të shtunave në spektakël. Duket se veprimet e Olsit kanë lënduar...

Një lugë kos ndez shtëpinë e Big Brother

para 11 muajve - Arbresh

Fiorentina ndodhet në oborr ku po ha një kos frutash. Bashkë me të ndodhet edhe Elsamedi, Lupçe dhe Olsi. Fiorentina i jep një lugë kos me dorën e saj Lupçes dhe këtu Elsamedi ndez një diskutim me kunja....

Një lugë kos ndez shtëpinë e Big Brother

para 11 muajve - Lexo

Fiorentina ndodhet në oborr ku po ha një kos frutash. Bashkë me të ndodhet edhe Elsamedi, Lupçe dhe Olsi. Fiorentina i jep një lugë kos me dorën e saj Lupçes dhe këtu Elsamedi ndez një diskutim me kunja....

Elisona akuzon Donaldin se e la shtatzënë, ai thotë se është steril

para 11 muajve - Almakos

Në krevat, Donaldi dhe Elisona diskutojnë dhe bëjnë batuta me njëri-tjetrin dhe këtyre batutave u bashkohet edhe “komshiu” Olsi. Olsi i i thotë Elisonës se “do t’i lërë granadën në dorë”, ndërsa Elisona...

Lupçe: Danjeli-Fotini vetëm lëpihen

para 11 muajve - 10minuta

Në momentin që Musa dhe Lupçe diskutojnë vetëm larg banorëve të tjerë, në qendër të bisedës së tyre është çifti imun. Lupçe thotë se ka vënë re që prej të shtunës Danjeli dhe Fotinia kanë shtuar “puthjet...

Big Brother/ Më ke lënë shtatzënë…! Çfarë thua moj lopë…

para 11 muajve - Republika

Një shtatëzani në Big Brother…Cili nga çiftet jep lajmin e gëzuar…? Në krevat, Donaldi dhe Elisona diskutojnë dhe bëjnë batuta me njëri-tjetrin dhe këtyre batutave u bashkohet edhe “komshiu” Olsi. Olsi...

Fiorentina: Olsi s’bëhet xheloz për mua

para 11 muajve - Almakos

Fiorentina ndodhet në oborr ku po ha një kos frutash. Bashkë me të ndodhet edhe Elsamedi, Lupçe dhe Olsi. Fiorentina i jep një lugë kos me dorën e saj Lupçes dhe këtu Elsamedi ndez një diskutim me kunja....

Tradhti në Big Brother Albania, Lupqe puth këtë banore

para 11 muajve - Lexo

Lupçe i thotë Katerinës se ai ka puthur Ambran. Katerina e befasuar nga ato që thotë partneri e saj e pyet se kur. “Po ja, a të ka puthur Ambra ty?”, e pyet Lupçe. “Po”, përgjigjet Katerina. “Shumë mirë!...

Big Brother, Lupçe shokon Katerinën: Kam puthur Ambrën!

para 11 muajve - Telegrafi

Ngjarjet interesante brenda shtëpisë më të vëzhguar në Shqipëri vazhdojnë. Kësaj radhe në fokus kanë qenë çifti Lupçe dhe Katerina. Dyshja përgjatë një bisede gjatë pasditës së sotme, kanë rrëfyer për...

Tradhti në Big Brother Albania, Lupqe e puth këtë banore

para 11 muajve - OraInfo

Lupçe i thotë Katerinës se ai ka puthur Ambran. Katerina e befasuar nga ato që thotë partneri e saj e pyet se kur. “Po ja, a të ka puthur Ambra ty?”, e pyet Lupçe. “Po”, përgjigjet Katerina. “Shumë mirë!...

Tradhti në Big Brother Albania, Lupqe e puth këtë banore

para 11 muajve - Lajmi.net

Lupçe i thotë Katerinës se ai ka puthur Ambran. Katerina e befasuar nga ato që thotë partneri e saj e pyet se kur. “Po ja, a të ka puthur Ambra ty?”, e pyet Lupçe. “Po”, përgjigjet Katerina. “Shumë mirë!...

Big Brother, Lupçe shokon Katerinën: Kam puthur Ambrën!

para 11 muajve - Almakos

Ngjarjet interesante brenda shtëpisë më të vëzhguar në Shqipëri vazhdojnë. Kësaj radhe në fokus kanë qenë çifti Lupçe dhe Katerina. Dyshja përgjatë një bisede gjatë pasditës së sotme, kanë rrëfyer për...

BBA:Tradhti në Big Brother Albania, Lupqe e puth këtë banore

para 11 muajve - Arbresh

Lupçe i thotë Katerinës se ai ka puthur Ambran. Katerina e befasuar nga ato që thotë partneri e saj e pyet se kur. “Po ja, a të ka puthur Ambra ty?”, e pyet Lupçe. “Po”, përgjigjet Katerina. “Shumë mirë!...

Lupçe: Danjeli-Fotini vetëm lëpihen

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Në momentin që Musa dhe Lupçe diskutojnë vetëm larg banorëve të tjerë, në qendër të bisedës së tyre është çifti imun. Lupçe thotë se ka vënë re që prej të shtunës Danjeli dhe Fotinia kanë shtuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK