Koronavirusi po e ndryshon futbollin pak nga pak: Mund të ‘pensionohet’ bilbili klasik i gjyqtarëve, preferoht modeli amerikan

para 8 muajve - Periskopi

Pas 140 vjetësh aktivitet të nderuar, bilbili klasik rrezikon të dalë në pension për shkak të Koronavirus, me normat e higjienës për tu respektuar në të gjitha fushat, duke e vënë në provë të vështirë...

Koronavirusi detyron ndryshime rrënjësore në futboll, vihet në ‘pension’ bilbili i gjyqtarit?

para 8 muajve - Shprehja

Tendenca më e fundit vjen nga SHBA, që po mendon të shmangë rrezikun e infektimit. Bëhet fjalë për një bilbil elektronik që gjyqtarët do ta mbajnë në duar dhe do ta aktivizojnë nëpërmjet një pulsanti....

Efekti koronavirus, pas 140 vitesh bilbili pritet të dalë në pension! Gati ai elektronik

para 8 muajve - Medial

Pas 140 vitesh shërbimi shembullor, bilbili klasik rrezikon të dalë në pension për shkak të koronavirusit dhe normave higjienike në të gjitha fushat e futbollit. Tendeca më e fundit vjen nga Shtetet e...

Efekti koronavirus, pas 140 vitesh bilbili pritet të dalë në pension! Gati ai elektronik

para 8 muajve - GazetaBlic

Pas 140 vitesh shërbimi shembullor, bilbili klasik rrezikon të dalë në pension për shkak të koronavirusit dhe normave higjienike në të gjitha fushat e futbollit. Tendeca më e fundit vjen nga Shtetet e...

Shkaku i koronavirusit pritet të largohet nga përdorimi bilbili për gjyqtarët

para 8 muajve - Sinjali

Përhapja e koronavirusit ka ndikuar që të bëhen ndryshime të mëdha në futboll dhe në sportet e tjera. Një nga ndryshimet që po planifikohet të bëhet ka të bëjë edhe me bilbilin që përdorin gjyqtarët. Në...

Koronavirusi detyron ndryshime rrënjësore në futboll, vihet në ‘pension’ bilbili i gjyqtarit?

para 8 muajve - Aktuale

Përhapja e koronavirusit, pritet të sjellë ndryshime të shumta në fushën e sportit, teksa bilbili klasik rrezikon të dalë në pension pas 140 viteve. Tendenca më e fundit vjen nga SHBA, që po mendon të...

Për shkak të koronavirusit, bëhet edhe ky ndryshim i papritur në futboll

para 8 muajve - OraInfo

Koronavirusi detyron ndryshime rrënjësore në futboll. Përhapja e koronavirusit, pritet të sjellë ndryshime të shumta në fushën e sportit, teksa bilbili klasik rrezikon të dalë në pension pas 140 viteve....

Koronavirusi detyron ndryshime rrënjësore në futboll, vihet në ‘pension’ bilbili i gjyqtarit?

para 8 muajve - Lajmi.net

Tendenca më e fundit vjen nga SHBA, që po mendon të shmangë rrezikun e infektimit. Bëhet fjalë për një bilbil elektronik që gjyqtarët do ta mbajnë në duar dhe do ta aktivizojnë nëpërmjet një pulsanti....

Efekti koronavirus, pas 140 vitesh bilbili pritet të dalë në pension! Gati ai elektronik

para 8 muajve - Tetova Sot

Pas 140 vitesh shërbimi shembullor, bilbili klasik rrezikon të dalë në pension për shkak të koronavirusit dhe normave higjienike në të gjitha fushat e futbollit. Tendeca më e fundit vjen nga Shtetet e...

Koronavirusi sjell ndryshime të mëdha, pritet të ndryshohet bilbili pas 140 vitesh, ja me çfarë do zëvendësohet

para 8 muajve - Albeu

Përhapja e Koronavirusit, pritet të sjellë ndryshime të shumta në fushën e sportit, teksa bilbili klasik rrezikon të dalë në pension pas 140 viteve.Referee-whi Tendenca më e fundit vjen nga SHBA, që po...

Koronavirusi detyron ndryshime rrënjësore në futboll, vihet në ‘pension’ bilbili i gjyqtarit?

para 8 muajve - Zyrtare

Tendenca më e fundit vjen nga SHBA, që po mendon të shmangë rrezikun e infektimit. Bëhet fjalë për një bilbil elektronik që gjyqtarët do ta mbajnë në duar dhe do ta aktivizojnë nëpërmjet një pulsanti....

Efekti koronavirus, pas 140 vitesh bilbili pritet të dalë në pension! Gati ai elektronik

para 8 muajve - BalkanWeb

Pas 140 vitesh shërbimi shembullor, bilbili klasik rrezikon të dalë në pension për shkak të koronavirusit dhe normave higjienike në të gjitha fushat e futbollit. Tendeca më e fundit vjen nga Shtetet e...

Koronavirusi sjell ndryshime të mëdha, pritet të dalë në “pension” bilbili pas 140 vitesh. Shikoni me çfarë zëvendësohet

para 8 muajve - Panorama

Përhapja e Koronavirusit, pritet të sjellë ndryshime të shumta në fushën e sportit, teksa bilbili klasik rrezikon të dalë në pension pas 140 viteve. Tendenca më e fundit vjen nga SHBA, që po mendon të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK