Rashica me Werderin, ndalën Bayernin (VIDEO)

para një jave - Albsport.mk

Bayern Munich në cilësinë e vendasit nuk ka arritur ta mposht Werder Bremenin, duke u pajtuar në fund me barazim 1-1. Thomas Muller për Bayernin e Milot Rashica për Ëerderin kishin rastet e para në këtë...

Garë e fortë për kreun e tabelës në Bundesligë

para një jave - Sinjali

Bundesliga gjermane është dominuar totalisht nga Bayern Munich në nëntë vitet e fundit, por këtë vit duket që gara për vendin e parë do të jetë shumë e “nxehtë” . Bayerni gjendet në vendin e parë në tabelë...

Milot Rashica pas barazimit me Bayern Munich: Lojë e fortë, luftuam sot

para një jave - Telegrafi

Bayern Munich dhe Werder Bremen kanë ndarë pikët në duelin e sotëm në kuadër të javës së tetë në Bundesliga. Dy skuadrat gjermane kanë ndarë pikët pasi luajtën 1:1 pas 90 minutave lojë në “Allianz Arena”....

Notat e lojtarëve, Bayern Munich 1-1 Werder Bremen: Vlerësimi për Rashicën dhe të tjerët

para një jave - Telegrafi

Bayern Munich dhe Werder Bremen kanë ndarë pikët në ndeshjen e javës së tetë që u mbyll 1-1. Maximilian Eggestein gjeti golin për mysafirët për 1-0, ndërsa Kingsley Coman barazoi për vendasit 1-1. Milot...

Bayern ndalet në barazim ndaj Werder Bremen

para një jave - Syri.net Kosova

Bayern Munichu nuk ka arritur të fitojë më shumë se një pikë në shtëpi ndaj Werder Bremenit. Pavarësisht që vendasit ishin më të rrezikshëm dhe kishin më shumë raste, ndeshja përfundoi me rezultatin e...

Rashica i lumtur me pikën e arkëtuar në udhëtim te Bayerni: Ndeshje e fortë dhe angazhim i madh

para një jave - GazetaBlic

Werderi ka arritur të arkëtojë një pikë të madhe në udhëtim te Bayerni, duke luajtur baras 1-1. Futbollisti kosovar, Milot Rashica u paraqitë për 90 minuta, duke u zëvendësuar në çastet e fundit, për të...

Werderi dhe Rashica ndalin Bayern Munichun në barazim

para një jave - Telegrafi

Bayern Munich në cilësinë e vendasit nuk ka arritur ta mposht Werder Bremenin, duke u pajtuar në fund me barazim 1-1. Thomas Muller për Bayernin e Milot Rashica për Ëerderin kishin rastet e para në këtë...

Reagimi i Milot Rashicës pas barazimit me Bayernin

para një jave - Sinjali

Werder Bremeni i Milot Rashicës ia doli që të nxjerrë një barazim shumë të vlefshëm kundër Bayernit të Mynichut në “Allianz Arena’ me rezultat 1-1. Mesfushori kosovar i cili luajti nga minuta e parë dhe...

Rashica pas ndeshjes ndaj Bayernit: Lojë e ashpër dhe luftë e madhe

para një jave - Zeri

Bayern Munich dhe Werder Bremen kanë ndarë pikët në duelin e sotëm në kuadër të javës së tetë në Bundesliga, raporton “Zeri.info”. Dy skuadrat gjermane kanë ndarë pikët pasi luajtën 1:1 pas 90 minutave...

Bayern ndalet pas 10 ndeshjesh, Werder Bremen i merr barazim në ”Allianz Arena”

para një jave - BalkanWeb

Bayerni i Mynihut është ndalur pas 10 ndeshjesh në një barazim 1-1 në ”Allianz Arena”. Në të gjitha kompeticionet, bavarezët nuk kishin humbur pikë prej disfatës së hidhur të 27 shtatorit në Hoffenhaim...

Bayern nuk ia del ta mposhtë Bremenin

para një jave - Flaka

Bayern Munchen nuk ka nxjerrë më shumë se barazim në përballje me Werder Bremen. Ndeshja ku reprezentuesi kosovar Milot Rashica është paraqtur ka mbaruar me rezultat 1-1. Werder Bremen ka shënuar golin...

Notat e futbollistëve: Bayern – Werder, ky është vlerësimi për Milot Rashicën

para një jave - GazetaBlic

Bayerni nuk ka arritur më shumë se një barazim ndaj Werderit. Eggestein realizoi për mysafirët në minutën e fundit të kohës së rregullt në pjesën e parë, kurse Coman barazoi në minutën e 62′, që njëherit...

Rashica titullar, Werderi i merr pikë Bayernit në “Allianz Arena”

para një jave - SuperSport

Bayerni i Mynihut prish ecurinë prej 10 fitoresh radhazi në të gjitha kompeticionet (5 në Bundesligë) me një barazim 1-1 në “Allianz Arena” përballë Werder Bremenit, ku luajti titullar Milot Rashica. Duket...

Bayerni nuk ka forcë për ta mposhtur Werder Bremenin, duhet të kënaqet veç me një barazim

para një jave - Indeks online

Skuadra e Bayern Munchen nuk ka arritur ta fitoj ndeshjen kundër Ëerder Bremen. Pas 90 minutave dy ekipet u ndanë me rezultat 1:1. Të parët që shënuan ishin Bremen në minutë e 45-të me anë të Eggestein,...

Bayern Munich 1:1 Werder Bremen, me këtë notë u vlerësua Milot Rashica

para një jave - Zeri

Ka përfunduar ndeshja ndërmjet Bayern Munichut dhe Werder Bremenit në kuadër të javës së tetë në Bundesliga, raporton “Zeri.info”. Dy skuadrat kanë ndarë pikët duke luajtur 1:1 pas 90 minutave në “Allianz...

VIDEO/ Werder i Rashicës frenon Bayernin, Leverkusen fiton në fund

para një jave - ABC News

Bayern Munich është ndalur në barazim 1-1 nga Rashica me shokë në ndeshjes së javës së tetë të Bundesliga. Eggestein kaloi në fund të pjesës së parë Werder Bremen në avantazh, ndërsa Bayern barazoi në...

Bayern Munich ndalet me barazim nga Werderi i Rashicës

para një jave - OraInfo

Werderi dhe Rashica ndalin Bayern Munichun në barazim. Bayern Munich në cilësinë e vendasit nuk ka arritur ta mposht Werder Bremenin, duke u pajtuar në fund me barazim 1-1. Thomas Muller për Bayernin e...

Befasi në Gjermani, Rashica me shokë ndalin Bayern-in (Video)

para një jave - Telesport

Bayern Munich është ndalur në Allianz Arena. Bavarezët nuk kanë shkuar më larg se një barazim 1-1 kundër Ëerder Bremen-it të Milot Rashicës. Miqtë kanë kaluar në avantazh me Eggstein, ndërsa vendasit janë...

Werderi i Rashicës arrinë të marrë një pikë ndaj Bayern Munich

para një jave - Albeu

Bayern Munichu nuk ka arritur të fitojë më shumë se një pikë në shtëpi ndaj Werder Bremenit. Pavarësisht që vendasit ishin më të rrezikshëm dhe kishin më shumë raste, ndeshja përfundoi me rezultat të barabartë...

Bayerni ndalet nga Werderi, vetëm një pikë për kampionët aktualë

para një jave - GazetaBlic

Bayerni nuk ka arritur më shumë se një barazim ndaj Werderit. Eggestein realizoi për mysafirët në minutën e fundit të kohës së rregullt në pjesën e parë, kurse Coman barazoi në minutën e 62′, që njëherit...

Mbyllet ndeshja, Bayern Munich nuk ia del përball Milot Rashicës me bashkëlojtarë

para një jave - Zeri

Ka përfunduar ndeshja ndërmjet Bayern Munichut dhe Werder Bremenit në kuadër të javës së tetë në Bundesliga, raporton “Zeri.info”. Dy skuadrat kanë ndarë pikët duke luajtur 1:1 pas 90 minutave në “Allianz...

Werder-i i Rashicës ndal “makinerinë” perfekte të Bayernit (VIDEO)

para një jave - Koha Jone

Werder Bremen bëhet skuadra e dytë që arrin të ndalë Bayernin, madje i shkoi shumë afër fitores në minutat e fundit. Sfida e luajtur në “Allianz Arena” do të përfundonte në barazim 1-1. Skuadra ku aktivizohet...

Bayern nuk ia del ta mposhtë Bremenin

para një jave - RTK

Bayern Munchen nuk ka nxjerrë më shumë se barazim në përballje me Werder Bremen. Ndeshja ku reprezentuesi kosovar Milot Rashica është paraqtur ka mbaruar me rezultat 1-1. Werder Bremen ka shënuar golin...

Bayerni barazon ndaj Werder Bremenit

para një jave - Koha.net

Skuadra e Bayern Munichit ka barazuar në ndeshjen ndaj Werder Bremenit, në Bundesligën gjermane. Takimi përfundoi 1-1, ndërsa pati raste të mira shënimi nga të dyja palët. Mysafirët kaluan të parët epërsi,...

Bayern ndalet në barazim ndaj Werder Bremen

para një jave - Syri

Bayern Munichu nuk ka arritur të fitojë më shumë se një pikë në shtëpi ndaj Werder Bremenit. Pavarësisht që vendasit ishin më të rrezikshëm dhe kishin më shumë raste, ndeshja përfundoi me rezultatin e...

Milot Rashica me shokë e ndalë Bayernin

para një jave - Kallxo

Bayern Munchen ka barazuar me rezultat 1-1, ndaj Werder Bremenit në kuadër të xhiros së tetë në Bundesligë. Milot Rashica luajti për 90 minuta në këtë ndeshje duke u zëvendësuar në fund të ndeshjes. Të...

Bayern Munich ndahet në paqe me Werder Bremenin

para një jave - Sinjali

Bayern Munich dhe Werder Bremen arritën që të marrin nga një pikë në ndeshjen e zhvilluar në mes tyre. Ishte skuadra e Werderit, ajo që kaloi e para në epërsi në minutat e fundit të pjesës së parë, shkruan...

Bayern Munich 1-1 Werder Bremen: Ky është vlerësimi për Rashicën dhe të tjerët

para një jave - Periskopi

Bayern Munich dhe Werder Bremen kanë ndarë pikët në ndeshjen e javës së tetë që u mbyll 1-1. Maximilian Eggestein gjeti golin për mysafirët për 1-0, ndërsa Kingsley Coman barazoi për vendasit 1-1. Milot...

Bayern Munich barazon rezultatin ndaj Werder Bremen

para një jave - Albeu

Pas pjesës së parë të mbyllur në avantazhin minimal të miqve , Bayerni ka arritur të barazojë në të dytën . Është Coman lojtari që ka dërguar topin në rrjetë në minutën e 62'. /albeu.com/

Kur nuk shënon, pëson – Bayern Munchen barazon rezultatin kundër Bremenit

para një jave - Indeks online

Skuadra e Bayern Munchen ka arritur ta barazoj rezultatin,1-1, kundër Werder Bremen. Francezi, Kingsley Coman arriti të shënoj një gol të bukur pas asistimit të Goretzkas në minutë e 62-të, transmeton...

Bayerni nuk lejon befasi, barazon rezultatin ndaj Werder Bremenit

para një jave - Zeri

Është shënuar edhe goli i dytë në takimin që po zhvillohet në “Allianz Arena” mes Bayern Munich dhe Werder Bremenit, raporton “Zeri.info”. Francezi, Coman ka shënuar për rezultatin 1:1 në minutën e 64-të...

Video: Super asist nga Goretzka, Coman barazon për Bayern-in

para një jave - Telesport

Bayern ka barazuar ndaj Werder Bremen. Coman ka shënuar për bavarezët në minutën e 62-të. Francezi ka dërguar topin në rrjetë me një goditje të bukur me kokë, pas një asisti perfekt të marrë nga Goretzka.

Barazohet rezultati në ndeshjen Bayern Munich-Werder Bremen

para një jave - Sinjali

Bayern Munich ka arritur të barazojë rezultatin kundër Werder Bremenit. Golin për skuadrën vendase e shënoi Coman, shkruan Sinjali Sportiv. Rezultati aktualisht në këtë ndeshje është 1-1. /Sinjali Sportiv/

Shënohet goli i dytë në duelin Bayern – Werder

para një jave - GazetaBlic

Bayerni ka barazuar rezultatin ndaj Werderit. Kingsley Coman realizoi në minutën e 62′ pas asistimit të Goretzkas, përcjell GazetaBlic . Bavarezët tashmë rihapin sfidën dhe mundësinë për ta kthyer lojën...

E pabesueshme, Rashica humb një mundësin e artë për ta dyfishuar epërsinë e Bremenit

para një jave - Indeks online

Skuadra e Werder Bremen është duke shënuar fitore me rezultat 0:1 kundër Bayern Munchen. Në minutën e 46-të, me të filluar pjesa e dytë, Milot Rashica e pati mundësinë që ta dyfishoj epërsinë e Bremenit,...

Aksion fantastik i Werder Bremenit, Neuer hero i Bayernit

para një jave - Sinjali

Bayern Munich është duke luajtur si vendas kundër Werder Bremenit. Rezultati në këtë ndeshje është 0-1, shkruan Sinjali Sportiv. Skuadra mysafire pati mundësi të mirë të dyfishojë epërsinë, pas krijimit...

Reagon Rashica pasi Werder Bremeni arriti ta nxjerrë një barazim kundër Bayern Munichut

para një jave - Periskopi

Milot Rashica ka luajtur për 90 minuta pas një pauze të gjatë jashtë fushave të lojës dhe këtë kundër kampionit të Gjermanisë, Bayern Munchen . Werder Bremen në fakt e filluan më mirë pasi që arritën të...

Befasohet Bayerni, Werderi zhbllokon rezultatin

para një jave - Albeu

Bayerni është befasuar nga Werder Bremen në mimutat e fundit të pjesës së parë. Miqtë arritën të zhbllokonin rezultatin me Eggestein, duke shkuar në pushim në avantazhin e një goli. /albeu.com/

Përfundon pjesa e parë: Werderi i Rashicës po e bason Bayern Munchenin

para një jave - Indeks online

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Bayern Munchen-Werder Bremen. Rezultati pas 45 minutave të para është 0:1 në të mirë të mysafirëve, transmeton Indeksonline. Golin për Bremenin e shënoj Eggestein...

Gol në fund të pjesës së parë në takimin Bayern Munich – Werder Bremen

para një jave - Zeri

Werder Bremeni ka kaluar në avantazh si mysafir i Bayern Munich në kuadër të javës së tetë në Bundesliga, raporton “Zeri.info”. Golin për mysafirët nga Bremen e ka shënuar Eggestein në minutën e fundit...

“Dush i ftohtë” për Bayernin, Werderi shënon në minutën e fundit të pjesës së parë

para një jave - GazetaBlic

Werderi ka kaluar në epërsi ndaj Bayernit saktësisht në minutën e fundit të kohës së rregullt në pjesën e parë. Eggestein realizoi pas asistimit të Sargent, përcjell GazetaBlic . Tashmë gjyqtari ka dhënë...

Werder Bremen shokon Bayernin në fundin e pjesës së parë, kalon në avantazh (VIDEO)

para një jave - Koha Jone

Werder Bremen ka befasuar Bayernin në fundin e fraksionit të parë. Skuadra ku aktivizohet edhe Milot Rashica, ka shënuar 1 minutë nga fundi i kohës së rregullt. Maximilian Eggestein godet mjaft mirë me...

Reagimi i Milot Rashicës pas barazimit me Bayernin

para një jave - Infokusi

Ëerder Bremeni i Milot Rashicës ia doli që të nxjerrë nja barazim shumë të vlefshëm kundër Bayernit të Mynichut në “Allianz Arena’ me rezultat 1-1, përcjell KosovaPress. Mesfushori kosovar i cili luajti...

Video: Werder befason Bayern-in, fajin e ka mbrojtja

para një jave - Telesport

Werder Bremen ka kaluar në avantazh ndaj Bayern Munich në fundin e pjesë së parë. Ka qenë Eggestein që ka ndëshkuar Neuer në minutën e 45-të. Një gol që ka ardhur edhe nga një përgjumje e mbrojtjes së vendasve.

Werder Bremen kalon në epërsi kundër Bayernit

para një jave - Sinjali

Werder Bremen ka arritur të kalojë në epërsi kundër Bayern Munich. Golin për skuadrën mysafire e shënoi Eggestein, shkruan Sinjali Sportiv. Ky gol i skuadrës mysafire erdhi vetëm pak minuta para përfundimit...

Bayern Munich – Werder Bremen, formacionet zyrtare – Rashica nga minuta e parë

para një jave - Telegrafi

Bayern Munich do të jetë nikoqir i Werder Bremen në kuadër të xhiros së tetë në Bundesliga. Bavarezët janë në seri fantastike prej pesë fitoreve radhazi në kampionat dhe synojnë të vazhdojnë me triumf....

Neuer nuk është normal! Dy pritje të çmendura nga numri 1 i Bayern-it (Video)

para një jave - Telesport

Maneuel Neuer ka bërë dy pritje të pabesueshme të njëpasnjëshme në ndeshjen e kampionatit që Bayern po luan në shtëpi kundër Ëerder Bremen-it të Rashicës. Numri një i bavarezëve ka ndalur dy gola pothuajse...

Vetëm barazim, Bayern nuk ia del ta mposhtë Bremenin

para një jave - LajmiFundit

Skuadra Bayern Munchen nuk ka arritur më shumë se barazim në përballje me Werder Bremen. Ndeshja ku mori pjese edhe shqiptari Milot Rashica ka mbaruar me rezultat 1-1. Werder Bremen ka shënuar golin e...

​Bayern Munich-Werder Bremen, analizë dhe formacionet e mundshme

para një jave - Top Channel

Bayern Munich pret Werder Bremenin në Bundesligën gjermane me fillim nga ora 15:30, ku kampionët aktual pritet të vazhdojnë serinë e fitoreve, ndërsa Bremen hynë në këtë ndeshje pas katër barazimeve rresht...

Bayern ndalet pas 10 ndeshjesh, Werder Bremen i merr barazim në ”Allianz Arena”

para një jave - Lajme.al

Bayerni i Mynihut është ndalur pas 10 ndeshjesh në një barazim 1-1 në ”Allianz Arena”. Në të gjitha kompeticionet, bavarezët nuk kishin humbur pikë prej disfatës së hidhur të 27 shtatorit në Hoffenhaim...

Milot Rashica starton kundër Bayernit

para një jave - Medial

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Bayern Munich dhe Werder Bremen. Bayerni synon të vazhdojë me formën e mirë dhe të qëndrojë në krye të Bundesligës, derisa Werderi të ngjitet sa më lart...

Werder Bremeni i Rashicës merr një pikë kundër Bayern Munichut

para një jave - Lajmi.net

Pavarësisht që vendasit ishin më të rrezikshëm dhe kishin më shumë raste, ndeshja përfundoi me rezultat të barabartë 1 – 1, shkruan lajmi.net. Maximilian Eggestein realizoi në minutat shtesë të pjesës...

Rashica titullar me Werder Bremen kundër Bayern Munich

para një jave - Syri

Janë publikuar formacionet zyrtare të përballjes midis Bayern Munich dhe Werder Bremen, e vlefshme për javën e 8-të në Bundesliga. Bavarezët, të cilët kryesojnë renditjen në kampionatin gjerman shihen...

Bayerni ndalet nga Bremeni i Rashicës

para një jave - Epoka e Re

Bayern Munich është ndalur në barazim 1-1 nga Milot Rashica me shokë në ndeshjes së javës së tetë të Bundesliga. Eggestein kaloi në fund të pjesës së parë Werder Bremen në avantazh, ndërsa Bayern barazoi...

Milot Rashica nga minuta e parë në ndeshjen kundër Bayern Munichut

para një jave - Zeri

Bayern Munich është nikoqir i Werder Bremenit në pasditën e sotme (e shtune) në kuadër të kampionatit elitar gjerman, Bundesliga. Një orë para fillimit të ndeshjes, trajnerët e të dyja skuadrave i kanë...

MILOT RASHICA titullar ndaj Bayern Munich, synon një tjetër paraqitje fantastike në “Allianz Arena”

para një jave - GazetaBlic

Werder Bremen do të jetë mysafir i Bayern Munich sot në “Allianz Arena”. Milot Rashica do të jetë titullar në këtë takim me ndeshjen që fillon në ora 15:30, shkruan GazetaBlic . Në herën e fundit kur kishte...

Reagimi i Milot Rashicës pas barazimit me Bayernin

para një jave - Malisheva TV

Werder Bremeni i Milot Rashicës ia doli që të nxjerrë nja barazim shumë të vlefshëm kundër Bayernit të Mynichut në “Allianz Arena’ me rezultat 1-1. Mesfushori kosovar i cili luajti nga minuta e parë dhe...

Reagimi i Milot Rashicës pas barazimit me Bayernin

para një jave - KosovaPress

Ëerder Bremeni i Milot Rashicës ia doli që të nxjerrë nja barazim shumë të vlefshëm kundër Bayernit të Mynichut në “Allianz Arena’ me rezultat 1-1, përcjell KosovaPress. Mesfushori kosovar i cili luajti...

Bayern Munich-Werder Bremen, analizë dhe formacionet e mundshme

para një jave - RTK

Bayern Munich pret Werder Bremenin në Bundesligën gjermane me fillim nga ora 15:30, ku kampionët aktual pritet të vazhdojnë serinë e fitoreve, ndërsa Bremen hynë në këtë ndeshje pas katër barazimeve rresht...

Notat e lojtarëve, Bayern Munich 1-1 Werder Bremen

para një jave - Arbresh

Bayern Munich dhe Werder Bremen kanë ndarë pikët në ndeshjen e javës së tetë që u mbyll 1-1. Maximilian Eggestein gjeti golin për mysafirët për 1-0, ndërsa Kingsley Coman barazoi për vendasit 1-1. Milot...

Rashica titullar, Werderi i merr pikë Bayernit në “Allianz Arena”

para një jave - Zyrtare

Bayerni i Mynihut prish ecurinë prej 10 fitoresh radhazi në të gjitha kompeticionet (5 në Bundesligë) me një barazim 1-1 në “Allianz Arena” përballë Werder Bremenit, ku luajti titullar Milot Rashica. Duket...

Werderi nxjerr barazim kundër Bayernit në Munchen

para një jave - Lipjani News

Werder Bremen ka arritur që të nxjerr një barazim në Munchen kundër Bayernit, derisa në këtë ndeshje luajtir Milot Rashica për 90 minuta. Eggestein shënoi për Bremeni kurse barazoi Coman për Bayernin Bayern...

VIDEO/ Bayerni merr para kohe pushimet, vetëm barazim ndaj Werder Bremen të Rashicës

para një jave - Newsport

Bayerni nuk ka shkuar më shumë sesa një barazim 1-1 në shtëpi ndaj Werder Bremen. Të parët që kaluan në avantazh ishin miqtë me Eggestein, në limitin e pjesës së parë. Bavarezët zgjohen dhe gjëjnë rrugën...

Rashica me shokë ndalin Bayern Munichun e frikshëm me një barazim në ‘Allianz Arena’

para një jave - Periskopi

Werder Bremeni ka arritur të nxjerrë një barazim shumë domethënës në ”Allianz Arena” si mysafir i një prej skuadrave më të mira në botë aktualisht, Bayern Munichut. Në fakt, Bremeni ishte i pari që kaloi...

E pabesueshme, Rashica humb një mundësin e artë për ta dyfishuar epërsinë e Bremenit

para një jave - Kosova live

Skuadra e Werder Bremen është duke shënuar fitore me rezultat 0:1 kundër Bayern Munchen. Në minutën e 46-të, me të filluar pjesa e dytë, Milot Rashica e pati mundësinë që ta dyfishoj epërsinë e Bremenit,...

Bayern Munich barazon kundër ëerderit, Coman shkund Rashicën me shokë

para një jave - Periskopi

Bayern Munich ka barazuar në 1-1 rezultatin si nikoqir i ëerder Bremenit. Kingsley Coman ka realizuar në minutën e 62-të pas asistimit nga Leon Goretzka, duke qëlluar cakun me kokë. Shikoni golin në videon...

Werder Bremeni e paralajmëron ndeshjen ndaj Bayern Munichut me foton e Milot Rashicës: Koha të luajmë ndaj kampionit

para një jave - Zeri

Werder Bremeni do ta zhvillojë sot ndeshjen e radhës në kuadër të kampionatit elitar gjerman, Bundesliga. Në kuadër të javës së tetë, skuadra e Florian Kohfeldt do të përballet me kampionin e Gjermanisë,...

Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Werder Bremen, Rashica titullar

para një jave - Lajmi.net

Kampionët e Bundesligës me fillim nga ora 15:30, presin në Allianz Arena Milot Rashicën dhe Werder Bremen. Milot Rashica është titullar në këtë ndeshje, shkruan lajmi.net. Formacionet zyrtare: Bayern Munich:...

Milot Rashica starton kundër Bayernit

para një jave - Almakos

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Bayern Munich dhe Werder Bremen. Bayerni synon të vazhdojë me formën e mirë dhe të qëndrojë në krye të Bundesligës, derisa Werderi të ngjitet sa më lart...

Milot Rashica starton kundër Bayernit

para një jave - Ekonomia Online

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Bayern Munich dhe Werder Bremen. Bayerni synon të vazhdojë me formën e mirë dhe të qëndrojë në krye të Bundesligës, derisa Werderi të ngjitet sa më lart...

Milot Rashica starton kundër Bayernit

para një jave - Arbresh

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Bayern Munich dhe Werder Bremen. Bayerni synon të vazhdojë me formën e mirë dhe të qëndrojë në krye të Bundesligës, derisa Werderi të ngjitet sa më lart...

​Bayern Munich-Werder Bremen, analizë dhe formacionet e mundshme

para një jave - Gazeta e re

Bayern Munich pret Werder Bremenin në Bundesligën gjermane me fillim nga ora 15:30, ku kampionët aktual pritet të vazhdojnë serinë e fitoreve, ndërsa Bremen hynë në këtë ndeshje pas katër barazimeve rresht...

Bayern Munich-Werder Bremen, analizë dhe formacionet e mundshme

para një jave - Gazeta Metro

Bayern Munich pret Werder Bremenin në Bundesligën gjermane me fillim nga ora 15:30, ku kampionët aktual pritet të vazhdojnë serinë e fitoreve, ndërsa Bremen hynë në këtë ndeshje pas katër barazimeve rresht...

Bayern Munich-Werder Bremen, analizë dhe formacionet e mundshme

para një jave - Malisheva TV

Bayern Munich pret Werder Bremenin në Bundesligën gjermane me fillim nga ora 15:30, ku kampionët aktual pritet të vazhdojnë serinë e fitoreve, ndërsa Bremen hynë në këtë ndeshje pas katër barazimeve rresht...

Bayern Munich-Werder Bremen, analizë dhe formacionet e mundshme

para një jave - KosovaPress

Bayern Munich pret Werder Bremenin në Bundesligën gjermane me fillim nga ora 15:30, ku kampionët aktual pritet të vazhdojnë serinë e fitoreve, ndërsa Bremen hynë në këtë ndeshje pas katër barazimeve rresht...

Makineri e frikshme golash, Bundesliga zgjedh yllin e tetorit

para 2 jave - ABC News

Bundesliga ka zgjedhur futbollistin më të mirë të muajit tetor. Për fituesin nuk ka dyshime, ai është Robert Lewandowski i Bayern Munchen. Bomberi polak ka shënuar 11 gola në 457 minuta aktivizim në sezonin...

Lewandowski, lojtari i muajit tetor në Bundesliga

para 2 jave - Syri.net Kosova

Robert Lewandowski po zhvillon paraqitje të shkëlqyera në sezonin e ri futbollistik 2020-2021. Sulmuesi polak vendosi një rekord të ri në Bundesliga duke shënuar 10 gola në pesë ndeshjet e para. Pavarësisht...

Lewandowski, lojtari i muajit tetor në Bundesliga

para 2 jave - Syri

Robert Lewandowski po zhvillon paraqitje të shkëlqyera në sezonin e ri futbollistik 2020-2021. Sulmuesi polak vendosi një rekord të ri në Bundesliga duke shënuar 10 gola në pesë ndeshjet e para. Pavarësisht...

Legjenda e Bayern Munich: Rashica është lojtari i vetëm nga Werder që mund të luajë te bavarezët

para 2 jave - Gazeta Metro

Nëse ka një lojtar te Werder Bremen që mund të luajë te Bayern Munich, ai është Milot Rashica, ka thënë legjenda e klubit bavarez, Giovane Elber. Sulmuesi brazilian ka veshur fanellën e Bayern Munich nga...

Legjenda e Bayern Munich, Elber: Rashica është lojtari i vetëm nga Werder që mund të luajë te bavarezët

para 2 jave - Telegrafi

Nëse ka një lojtar te Werder Bremen që mund të luajë te Bayern Munich, ai është Milot Rashica, ka thënë legjenda e klubit bavarez, Giovane Elber. Sulmuesi brazilian ka veshur fanellën e Bayern Munich nga...

Lewandowski, lojtari i muajt tetor në Bundesliga

para 2 jave - Syri

Robert Lewandowski po zhvillon paraqitje të shkëlqyera në sezonin e ri futbollistik 2020-2021. Sulmuesi polak vendosi një rekord të ri në Bundesliga duke shënuar 10 gola në pesë ndeshjet e para. Pavarësisht...

Ky është futbollisti i muajit në Bundesliga

para 2 jave - Sinjali

Robert Lewandowski është shpallur futbollisti më i mirë i muajit tetor në Bundesliga. Futbollisti në fjalë është në formë fenomenale dhe ka shënuar nëntë gola në tre ndeshje të zhvilluara gjatë muajit...

Elber: Rashica është lojtari i vetëm nga Werder që mund të luajë te bavarezët

para 2 jave - Rajoni press

Nëse ka një lojtar te Werder Bremen që mund të luajë te Bayern Munich, ai është Milot Rashica, ka thënë legjenda e klubit bavarez, Giovane Elber. Sulmuesi brazilian ka veshur fanellën e Bayern Munich nga...

Elber: Rashica është lojtari i vetëm nga Werder që mund të luajë te bavarezët

para 2 jave - Arbresh

Nëse ka një lojtar te Werder Bremen që mund të luajë te Bayern Munich, ai është Milot Rashica, ka thënë legjenda e klubit bavarez, Giovane Elber. Sulmuesi brazilian ka veshur fanellën e Bayern Munich nga...

Elber: Rashica është lojtari i vetëm nga Werder që mund të luajë te bavarezët

para 2 jave - Malisheva TV

Nëse ka një lojtar te Werder Bremen që mund të luajë te Bayern Munich, ai është Milot Rashica, ka thënë legjenda e klubit bavarez, Giovane Elber. Sulmuesi brazilian ka veshur fanellën e Bayern Munich nga...

Elber: Rashica, lojtari i vetëm i Werder që mund të luajë te Bayerni

para 2 jave - RTK

Nëse ka një lojtar te Werder Bremen që mund të luajë te Bayern Munich, ai është Milot Rashica. Kështu ka deklaruar legjenda e klubit bavarez, Giovane Elber, që kishte veshur fanellën e Bayern Munich nga...

Legjendari Elber e “çon në qiell” Milot Rashicën: Lojtari i vetëm i Werderit që mund të luajë te Bayerni

para 2 jave - GazetaBlic

Giovane Elber është një nga sulmuesit që mbahet mirë në mendjen e tifozëve të futbollit. Në 2001 braziliani fitoi Ligën e Kampionëve me Mynihun. Kampionët rekord gjithashtu e arritën këtë arritje këtë...

Legjenda e futbollit: Rashica i vetmi lojtar i Werder Bremenit që mund të luajë për Bayern Munichun

para 2 jave - Zeri

Milot Rashica ishte njëri prej futbollistëve më të kërkuar në afatin kalimtar veror. Përkundër kësaj, futbollisti i Kosovës në fund mbeti pjesë e Werder Bremenit, shkruan "Zeri.info". Nga ana tjetër, legjenda...

Legjenda Elber: Rashica, i vetmi lojtar i Werderit që mund të luaj te Bayerni

para 2 jave - Indeks online

Në fillim të viteve 2000, Werder Bremen ishte si një fabrikë futbollistësh Bayernin e Mynihut. Herzog, Basler, Frings, Borowski, ishin vetëm disa prej lojtarëve që nga ishin transferuar të gjiganti bavarez....

Legjenda Elber e çon në qiell Rashicën: E meriton të jetë lojtar i Bayernit

para 2 jave - Periskopi

Giovane Elber ka vlerësuar lart futbollistin dardan Milot Rashica. Legjenda braziliane e Bayernit ka thënë se ylli i Kosovës është i vetmi lojtar i Werderit që i plotëson kriteret për të luajtur për bavarezët...

Legjendari Elber: Rashica, lojtari i vetëm i Werder që mund të luajë te Bayerni

para 2 jave - Lajmi.net

Kështu ka deklaruar legjenda e klubit bavarez, Giovane Elber, që kishte veshur fanellën e Bayern Munich nga sezoni 1997 deri në vitin 2003, dhe në 169 paraqitje kishte shënuar 92 gola. Në një intervistë...

Legjenda Elber: Rashica, i vetmi lojtar i Werderit që mund të luaj te Bayerni

para 2 jave - Vushtrria Online

Në fillim të viteve 2000, Werder Bremen ishte si një fabrikë futbollistësh Bayernin e Mynihut. Herzog, Basler, Frings, Borowski, ishin vetëm disa prej lojtarëve që nga ishin transferuar të gjiganti bavarez....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK