Napoli eliminon nga Kupa ekipin e Empolit

para 3 dite - Insajderi

Napoli ka arritur të fitojë 3-2 ndaj Empoli në një sfidë tepër të luftuar nga të dyja skuadrat, njofton Insajderi. Skuadra napoletane kualifikohet për më tej në Kupën e Italisë dhe në çerek-finalen do...

VIDEO/ Bajrami ndëshkon sërish Napolin, Empoli barazon rezultatin ndaj 'Të kaltërve'

para 3 dite - Syri.net Kosova

Empoli ka barazuar sërish rezultatin 2-2 në përballjen ndaj Napolit, e vlefshme për 1/16 e Kupës së Italisë. Në minutën e 68’ ishte përsëri shqiptari nga Tetova, Nedim Bajrami ai i cili ndëshkoi skuadrën...

Nedim Bajrami i shënon edhe një supergol nga distanca Napolit

para 3 dite - Telegrafi

Mesfushori shqiptar, Nedim Bajrami ka shënuar edhe një gol në ndeshjen e Coppa Italias të cilën Empoli po e zhvillohet në udhëtim te Napoli, duke e çuar në dy numrin e golavë në këtë takim. Bajrami është...

VIDEO/ Tetovari i shënon gol fantastik Napolit

para 3 dite - Syri.net Kosova

Napoli po fiton 2-1 ndaj Empolit në Kupën e Italisë. Në minutën e 33’ është shqiptari nga Tetova, Nedim Bajrami që ka shënuar një gol fantastik për Empoli. Koulibaly nuk e markojë si duhet Bajramin, i...

VIDEO/ Mesfushori shqiptar në “top formë”, i shënon dy supergola Napolit të Hysajt

para 3 dite - Panorama

Talenti me origjinë shqiptare, Nedim Bajrami i cili aktivizohet në radhët e skuadrës së Empolit, ka treguar një paraqitje mbresëlënëse ditën e sotme ndaj Napolit, duke realizuar 2 supergola, të cilët gjithsesi...

Statistikat e Rrahmanit ndaj Empolit, kjo ishte nota e tij

para 3 dite - Indeks online

Sot u zhvillua takimi ndërmjet Napolit dhe Empolit, duel ky në kuadër të 1/8 së finales në Kupën e Italisë. Napoli e fitoi këtë ndeshje me rezultatin final në 3:2, në një ndeshje ku nga minuta e parë ishte...

Napoli mposht Empolin me shumë vështirësi, kalon në çerekfinale

para 3 dite - OraInfo

Napoli kalon në çerekfinale, mposht Empolin me shumë vështirësi. Napoli ka arritur që me shumë vështirësi të fitojë ndaj Empolit, skuadër e cila gjendet në ligën e dytë të Italisë. Di Lorenzo 18’ ka hapur...

Petagna kualifikon Napolin në çerekfinale të Kupës së Italisë

para 3 dite - Syri

Napoli është kualifikuar në çerekfinale të Kupës së Italisë. Skuadra e drejtuar nga Gennaro Gattuso ka arritur që me shumë vështirësi të fitojë ndaj Empolit, skuadër e cila militon në ligën e dytë të Italisë....

Rrahmani titullar e Hysaj në stol, Napoli eliminon me vështirësi Empolin

para 3 dite - Gazeta Tema

Napoli vuajti jo pak përballë Emapolit në stadiumin “Maradona” megjithatë ia doli të kualifikohej në çerekfinale të Kupës së Italisë. 3-2 triumfoi skuadra e drejtuar nga Gattuso, të cilën e pret në fazën...

Nedim Bajrami i shënon supergol Napolit në ndeshjen e Coppa Italia

para 3 dite - Telegrafi

Mesfushori shqiptar, Nedim Bajrami ka shënuar gol në ndeshjen e 1/8-tës në Coppa Italia të cilën Empoli po e zhvillohet në udhëtim te Napoli. Napoli gjeti herët epërsinë në minutën e 18-të me mbrojtësin...

Amir Rrahmani shkëlqen në fitoren e Napolit, super paraqitje e Nadim Bajramit

para 3 dite - OraInfo

Napoli ka kaluar në çerekfinale të Kupës së Italisë duke e mposhtur më shumë vështirësi Empolin. Në këtë ndeshje për 90 minuta luajti Amir Rrahmani, madje kishte edhe gisht në golin e fitores se Napolit...

Rrahmani titullar e Hysaj në stol, Napoli eliminon me vështirësi Empolin

para 3 dite - SuperSport

Napoli vuajti jo pak përballë Emapolit në stadiumin “Maradona” megjithatë ia doli të kualifikohej në çerekfinale të Kupës së Italisë. 3-2 triumfoi skuadra e drejtuar nga Gattuso, të cilën e pret në fazën...

VIDEO/ Kualifikohen Rrahmani dhe Hysaj, Bajrami tremb Napolin me dy eurogola

para 3 dite - ABC News

Ndeshje e bukur dhe gola mes Napolit dhe Empolit, duel që raundin e 1/8 të Kupës së Italisë. Djemtë e Gennaro Gattusos fituan 3-2 mes vështirësive të mëdha dhe siguruan kualifikimin në raundin tjetër....

VIDEO/ Rrahmani pranë golit, topi ndale në vijën fatale dhe më pas...

para 3 dite - Syri

Napoli ka fituar 3-2 ndaj Empolit në Kupën e Italisë. Pas një goditje nga këndi me kokë goditi Amir Rrahmani por që topi u largua nga një mbrojtës për të shkuar të Petagna që nuk e pati vështirë të shënojë...

Shqiptari dridh me dy gola stadiumin ‘Diego Armando Maradona’

para 3 dite - Bota Sot

Rrahmani kontribon në fitoren e Napolit! Bajrami shënon por eliminohet me Empolin! Mbrojtësi i Kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani, luajti standard dhe kontribon në golin e tretë kur godet me kokë, një...

Rrahmani për pak të shënonte sonte, lojtari kundërshtar ia largon topin nga vija e portës

para 3 dite - Indeks online

Skaudra e Napolit ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Empolit në kuadër të 1/8 së finales në Kupën e Italisë. Golin e tretë dhe të epërsisë për Napolin e realizoi Petagna në minutën e 77’të të takimit,...

Amir Rrahmani i pazëvendësueshëm në fitoren e Napolit, kjo është nota e tij

para 3 dite - Zeri

Napoli është kualifikuar në çerekfinalen e Kupës së Italisë falë fitores së shënuar ndaj Empolit, shkruan “Zeri.info”. Skuadra e udhëhequr nga Gennaro Gattuso ka triumfuar 3:2 në “Diego Armando Maradona”....

Amir Rrahmani merr pjesë në golin e tretë të Napolit

para 3 dite - Zeri

Napoli ka arritur të rikthejë përsëri epërsinë e saj ndaj Empolit në kuadër të Kupës së Italisë, shkruan “Zeri.info”. Mbrojtësi i Përfaqësueses së Kosovës, Amir Rrahmani ka pasur gisht në golin e tretë...

Bajrami i jashtëzakonshëm, realizon sërish ndaj Napolit

para 3 dite - GazetaBlic

Skuadra e Empolit ka shënuar sërish ndaj Napolit, sërish me Nedim Bajramin. Sulmuesi shqiptar ka shënuar golin e dytë personal për ekipin e tij, duke barazuar sërish rezultatin në këtë duel të Kupës së...

Bajrami vjen me super-gol | Ia tund rrjetën Napolit

para 3 dite - Indeks online

Vjen edhe goli i katër në takimit ndërmjet Napolit dhe Empolit, duel ky në kuadër të 1/8 së finales në Kupën e Italisë. Golin e dytë dhe të barazimit për Empolin e ka shënuar sërish, futbollisti shqiptar...

Nedim Bajrami i pandalshëm, realizon tjetër super-gol ndaj Napolit

para 3 dite - Zeri

Është shënuar edhe goli i katërt në ndeshjen ndërmjet Napolit dhe Empolit, shkruan “Zeri.info”. Mysafirët kanë barazuar rezultatin në 2:2 përballë napolitanëve me anë të futbollistit shqiptar. Nedim Bajrami...

VIDEO/ Bajrami ndëshkon sërish Napolin, Empoli barazon rezultatin ndaj 'Të kaltërve'

para 3 dite - Syri

Empoli ka barazuar sërish rezultatin 2-2 në përballjen ndaj Napolit, e vlefshme për 1/16 e Kupës së Italisë. Në minutën e 68’ ishte përsëri shqiptari nga Tetova, Nedim Bajrami ai i cili ndëshkoi skuadrën...

Shqiptari i shënon gol Napolit

para 3 dite - Bota Sot

Shqiptari i shënon gol Napolit. Është shqiptari nga Tetova, Nedim Bajrami që ka shënuar një gol fantastik për Empolin në minutën e 33-të. Koulibaly nuk e markojë si duhet Bajramin, i cili lansoi një goditje...

Nedim Bajrami i shënon gol të bukur Napolit

para 3 dite - Koha.net

Nedim Bajrami i ka shënuar gol të bukur Napolit në Kupën e Italisë, në fazën e 1/8 së finales në stadiumin “Diego Armando Maradona”. Ai e realizoi golin e barazimit për Empolin në minutën e 33-të, pas...

VIDEO/ Tetovari i shënon gol fantastik Napolit

para 3 dite - Syri

Napoli po fiton 2-1 ndaj Empolit në Kupën e Italisë. Në minutën e 33’ është shqiptari nga Tetova, Nedim Bajrami që ka shënuar një gol fantastik për Empoli. Koulibaly nuk e markojë si duhet Bajramin, i...

Shqiptari i Maqedonisë së Veriut i shënon gol Napolit!

para 3 dite - Indeks online

Është duke u zhvilluar takimi ndërmjet Napolit dhe Empolit, duel ky në kuadër të 1/8 së finales në Kupën e Italisë. Skuadra e Napolit është duke avancuar me 2 gola ndaj Empolit, ku shënuan Lornezo dhe...

Futbollisti shqiptar i shënon gol të bukur Napolit të Amir Rrahmanit

para 3 dite - Zeri

Kanë kaluar 40 minuta lojë në “Diego Armando Maradona” në takimin Napoli – Empoli, shkruan “Zeri.info”. Rezultati momental është 2:1 për napolitanët me golat e Di Lorenzos dhe Lozanos. Derisa golin për...

Bajrami realizon gol të bukur ndaj Napolit

para 3 dite - GazetaBlic

Skuadra e Empolit ka shënuar golin e barazimit ndaj Napolit. Futbollisti shqiptar, Nedim Bajrami ka shënuar gol të bukur ndaj Napolit, për të barazuar rezultatin në ndeshjen e Kupës së Italisë – shkruan...

Formacionet zyrtare: Napoli – Empoli, Gattuso i beson Amir Rrahmanit

para 3 dite - Zeri

Janë publikuar formacionet zyrtare të takimit ndërmjet Napolit dhe Empolit, shkruan “Zeri.info”. Përballja në fjalë i takon 1/8 së finales në Kupën e Italisë. Trajneri i Napolit, Gattuso, ia ka besuar...

Napoli kalon në çerekfinale, mposht Empolin me shumë vështirësi

para 3 dite - Lajmi.net

Di Lorenzo 18’ ka hapur serinë e golave në këtë ndeshje, pasi pranoi një asistim nga Hirving Lozano. Reagimi i Empolit ka qenë i menjëhershëm, ku ka shënuar një gol mjaftë të bukur Nedim Bajrami 33’. Lozano...

Amir Rrahmani startues në ndeshjen e Kupës së Italisë

para 3 dite - GazetaBlic

Napoli do të luajë sonte në Kupën e Italisë ndaj Empolit. Napoli dhe Empoli takohen sot me fillim nga ora 1&;45, në kuadër të Kupës së Italisë, shkruan GazetaBlic Sport. Mbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani...

Rrahmani bëri gabim por Gattuso tregohet ‘i madh’, e fut në lojë nga minuta e parë me Napolin

para 3 dite - Indeks online

Amir Rrahmani do të luaj nga minuta e parë me Napolin në ndeshjen kundër Empolit në 1/8-tën e finales në Kupën e Italisë. Javën e kaluar, trajneri Gennaro Gattuso e kishte larguar nga loja në pjesën e...

Napoli eliminon Empolin dhe kalon në çerekfinale të Kupës së Italisë

para 3 dite - Periskopi

Napoli vuajti jo pak përballë Emapolit në stadiumin “Maradona” megjithatë ia doli të kualifikohej në çerekfinale të Kupës së Italisë. 3-2 triumfoi skuadra e drejtuar nga Gattuso, të cilën e pret në fazën...

VIDEO/ Një shqiptar i shënon dy herë Napolit, por në fund kualifikohet ekipi i Gattusos

para 3 dite - Dosja.al

Nedim Bajrami 13 Janar, 2021 20:09 ITALI – Napoli kalon në çerekfinalen e Kupës së Italisë. Në stadiumin “Maradona” ekipi napolitana ia doli të fitojë me shifrat 3-2 përballë Empolit që këtë sezon militon...

Napoli kalon në çerekfinale, mposht Empolin me shumë vështirësi

para 3 dite - Ekonomia Online

Napoli ka arritur që me shumë vështirësi të fitojë ndaj Empolit, skuadër e cila gjendet në ligën e dytë të Italisë. Di Lorenzo 18’ ka hapur serinë e golave në këtë ndeshje, pasi pranoi një asistim nga...

Rrahmani thyen ‘mallkimin’: Ndihmon ekipin për golin e tretë

para 3 dite - Periskopi

Napoli e ka rikthyer epërsinë kundër Empolit Pas një goditje nga këndi me kokë goditi Amir Rrahmani por që topi u largua nga një mbrojtës për të shkuar të Petagna që nuk e pati vështirë të shënojë golin...

Nuk ndalet sulmuesi shqiptar, shënon edhe golin e dytë ndaj Napolit

para 3 dite - Periskopi

Sulmuesi me prejardhje shqiptare, Nedim Bajrami ka shënuar golin e dytë për Napolin, shkruan Periskopi. Bajrami realizoi në minutën e 68’të, kështu duke barazuar në 2:2 rezultatin me skuadrën napolitane....

Nedim Bajrami i shënon gol të bukur Napolit

para 3 dite - Ekonomia Online

Nedim Bajrami i ka shënuar gol të bukur Napolit në Kupën e Italisë, në fazën e 1/8 së finales në stadiumin “Diego Armando Maradona”. Ai e realizoi golin e barazimit për Empolin në minutën e 33-të, pas...

Formacionet zyrtare: Napoli – Empoli, ky është vendimi për Amir Rrahmanin

para 3 dite - Infokusi

Napoli dhe Empoli takohet sonte në kuadër të 1/8 së finales së Kupës së Italisë, shkruan Gazeta inFokus . Ndeshja nisë nga ora 17:45 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Diego Armando Maradona’. Para pak minutave...

Gatusso ia fal gabimin Rrahmanit, starton edhe sonte me Napolin

para 3 dite - Periskopi

Mbrojtësi i Përfaqueses së Kosov, Amir Rrahmani është startues te Napoli edhe pas gabimit të ‘pafalshëm’ që bëri ndeshjen e kaluar, shkruan Periskopi. Napoli sot luan me Empolin në kuadër të Kupës së Italisë...

Gatuso nuk e ka humbur besimin, nesër një tjetër shans për Rrahmanin

para 4 dite - RTK

Amir Rrahmani luajti për herë të parë si titullar me fanellën e Napolit në ndeshjen e fundit në kampionat ndaj Udineses. Mirëpo, ajo sfidë nuk shkoi shumë mirë duke qenë se mbrojtësi ishte fajtor në golin...

Gatuso nuk e ka humbur besimin, nesër një tjetër shans për Rrahmanin

para 4 dite - Flaka

Amir Rrahmani luajti për herë të parë si titullar me fanellën e Napolit në ndeshjen e fundit në kampionat ndaj Udineses. Mirëpo, ajo sfidë nuk shkoi shumë mirë duke qenë se mbrojtësi ishte fajtor në golin...

Tani Gattusso ka nevojë për Rrahmanin, konfirmohet dëmtimi i Manolas

para 4 dite - ABC News

Mbrojtësi i Napolit, Kostas Manolas, duket se do të qëndrojë jashtë fushave për disa kohë. Greku pësoi një dëmtim në fitoren e së dielës kundër Udineses dhe ka qenë vetë klubi napolitan që ka konfirmuar...

Napoli me probleme

para 4 dite - Bota Sot

Napoli ka konfirmuar lëndimin e mbrojtësit Kostas Manolas. Komunikata e Napolit: "Kastos Manolas që u lëndua të dielën pas një çereku orë ndaj Udinese, iu nënshtrua testeve që treguan probleme në shkallën...

Napoli konfirmon dëmtimin e Manolas

para 4 dite - Albeu

Napoli ka konfirmuar lëndimin e mbrojtësit Kostas Manolas . Manolas u lëndua në fitoren ndaj Udineses, derisa u largua nga fusha pas një çereku lojë, përcjellë lajmi.net. Napoli përmes një komunikate konfirmoi...

Rrahmani titullar edhe ndaj Empolit

para 4 dite - Koha.net

Amir Rrahmani do ta ketë sërish rastin të luajë nga minuta e parë për Napolin që luan të mërkurën për Kupë kundër Empolit, kanë raportuar të martën mediumet në Itali. Rrahmani në fundjavën e shkuar luajti...

Napoli konfirmon lëndimin muskulor të Manolas

para 4 dite - Lajmi.net

Manolas u lëndua në fitoren ndaj Udineses, derisa u largua nga fusha pas një çereku lojë, përcjellë lajmi.net. Napoli përmes një komunikate konfirmoi se Manolas ka lëndim në shkallën e parë të muskuli...

Napoli me probleme

para 4 dite - Almakos

Napoli ka konfirmuar lëndimin e mbrojtësit Kostas Manolas. Komunikata e Napolit: “Kastos Manolas që u lëndua të dielën pas një çereku orë ndaj Udinese, iu nënshtrua testeve që treguan probleme në shkallën...

Gaboi rëndë ndaj Udinese, Gattusso i jep edhe një shans Rrahmanit

para 5 dite - ABC News

Napoli arriti një fitore të vështirë dje ndaj Udinese me shifrat 1-2. Bakayoko shënoi në minutën e 90-të dhe i dha tre pikë të rëndësishme skuadrës së tij. Nëse ndeshja përfundonte në barazim një pjesë...

Gattuso: Rrahmani do t’i ketë sërish shanset e tij

para 4 dite - Epoka e Re

Napoli të dielën e mposhti Udinesen (1-2), por protagonist në këtë sfidë ishte kapiteni i Përfaqësues së Kosovës, Amir Rrahmani. Gattuso e zëvendësoi mbrojtësin “dardan” me të filluar pjesa e dytë, por...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK