Pas fitores ndaj Brighton, Man City i afrohet kreut në Premier League

para një jave - Syri.net Kosova

Manchester City ka fituar minimalisht 1-0 në përballjen ndaj Brighton për javën e 18-të në Premier League. Pas asistimit të Kevin de Bruyne, Phil Foden shënoi golin e parë dhe të vetmin e kësaj ndeshje....

Manchester City mposht Brighton-in

para një jave - Insajderi

Manchester City ka shënuar fitore minimale 1:0 ndaj Brighton & Hove Albion, në kuadër të javës së 18-të në Premier League, njofton Insajderi. Pjesa e parë i takoi plotësisht ekipit të Guardiolës, mirëpo...

Man City 1-0 Brighton, notat e lojtarëve – De Bruyne më i miri

para një jave - Telegrafi

Manchester City ka marrë një fitore të madhe 1-0 ndaj Brightonit në ndeshjen e vlefshme për javën e 18-të në Ligën Premier. Ekipi i Pep Guardiolas ka arritur edhe fitoren e katërt radhazi në kampionat,...

Man City fiton ndaj Brightonit dhe vazhdon ngjitjen në tabelën e Ligës Premier

para një jave - Telegrafi

Manchester City ka marrë një fitore të madhe 1-0 ndaj Brightonit në ndeshjen e vlefshme për javën e 18-të në Ligën Premier. Ekipi i Pep Guardiolas ka arritur edhe fitoren e katërt radhazi në kampionat,...

City, 14 ndeshje pa humbje

para një jave - Koha.net

Manchester City e ka vazhduar serinë si i pamposhtur në 14 ndeshje rresht në të gjitha garat. “Qytetarët” e drejtuar nga Pep Guardiola fituan me vështirësi kundër Brightonit me rezultatin minimal, 1:0....

Fitore e vështirë e City-it kundër Brightonit

para një jave - RTK

Manchester City ka shënuar fitore të ngushtë kundër Brightonit me rezultat 2-0. Goli i vetëm në këtë ndeshje u shënua në fund të pjesës së parë nga Foden. Fitorja e ngrit në vendin e tretë City-in me 32...

Pas fitores ndaj Brighton, Man City i afrohet kreut në Premier League

para një jave - Syri

Manchester City ka fituar minimalisht 1-0 në përballjen ndaj Brighton për javën e 18-të në Premier League. Pas asistimit të Kevin de Bruyne, Phil Foden shënoi golin e parë dhe të vetmin e kësaj ndeshje....

City mposht Brightonin dhe ruan hapin me liderët e tabelës

para një jave - Bota Sot

Manchester City ka shënuar fitoren e katërt radhazi në Premier League duke vazhduar kështu me hapa të sigurt drejt vendeve të para në tabelë. Manchester City ka shënuar fitoren e katërt radhazi në Premier...

“Kërcënohen” United dhe Liverpool, City fiton dhe ngritet në tabelë

para një jave - Zeri

Manchester City ka shënuar fitore ndaj Brightonit në kuadër të javës së 18-të në Premierligën angleze, shkruan “Zeri.info”. “Qytetarët” triumfuan minimalisht 1:0, falë golit të Phil Foden në minutën e...

Vendos goli i Foden, Manchester City katapultohet i treti

para një jave - SuperSport

Manchester City siguroi fitoren e katërt radhazi në kampionatm që e kataputlon në vendin e tretë në Premier League me 32 pikë, katër më pak se kryesuesit e Manchester United dhe një më pak se Liverpooli....

Man City e fiton takimin ndaj Brightoni dhe i afrohet Liverpoolit!

para një jave - Indeks online

Tashmë ka përfunduar takimi ndërmjet Mnachester Cityt dhe Brightonit, duel ky në kuadër të xhiros së 18’të në Premierligë. Fal golit të shënuar nga Foden në fund të pjesë së parë, City arrit ta fitoi ndeshjen...

VIDEO/ Mjafton talenti Foden, City arrin suksesin e katërt radhazi në Premier

para një jave - ABC News

Mjafton edhe një gol për të marrë tre pikë. Manchester City iu fal realizimit të Phil Foden (44′) për të thyer 1-0 në shtëpi ekipin e Brighton. Talenti anglez mori një asist nga Kevin De Bruyne në fundin...

Manchester City vs Brighton & Hove Albion – formacionet

para një jave - Insajderi

Manchester City pret në “Etihad Stadium” ekipin modest të Brighton-it, për të zhvilluar ndeshjen e rëndësishme për javën e 18-të në Premier League, njofton Insajderi. Ndeshja mes City-t dhe Brighton-it...

“Diamanti” i Manchester Cityt realizon gol të bukur ndaj Brightonit

para një jave - GazetaBlic

Skuadra e Manchester Cityt ka shënuar golin e parë në ndeshjen ndaj Brightonit. Golin e parë në këtë duel e ka shënuar “diamanti” i Manchester Cityt, Phil Foden, përcjell GazetaBlic Sport. Foden ka shënuar...

Man City i afrohet kreut me fitoren e sotme, mposht Brightonin

para një jave - Flaka

Manchester City ishte nikoçir i Brighton për javën e 18-të të Premierligës, ndeshje të cilën e fitoi 1-0. Pas asistimit të Kevin de Bruyne, Phil Foden shënoi golin e parë dhe të vetmin të kësaj ndeshje,...

Foden me gol të bukur ndaj Brightonit

para një jave - Indeks online

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Manchester Cityt dhe Brightonit, duel në kuadër të xhiros së 18’të në Premierligë. Golin e parë dhe të epërsisë për klubin e Cityt e ka shënuar, Foden në minutat e...

Man City synon fitoren e radhës në ndeshje ndaj Brightonit, formacionet zyrtare

para një jave - Telegrafi

Manchester City dhe Brightoni kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Ligën Premier. Qytetarët janë nikoqir të Brightonit në ndeshjen e vlefshme për javën e 18-të, takim që zhvillohet...

Fitore e vështirë e City-it kundër Brightonit

para një jave - Tetova Sot

Manchester City ka shënuar fitore të ngushtë kundër Brightonit me rezultat 2-0. Goli i vetëm në këtë ndeshje u shënua në fund të pjesës së parë nga Foden. Fitorja e ngrit në vendin e tretë City-in me 32...

Vendos goli i Foden, Manchester City katapultohet i treti

para një jave - Shenja

Manchester City ka marrë një fitore të madhe 1-0 ndaj Brightonit në ndeshjen e vlefshme për javën e 18-të në Ligën Premier. Ekipi i Pep Guardiolas ka arritur edhe fitoren e katërt radhazi në kampionat,...

Formacionet zyrtare: Man City – Brighton

para një jave - Syri

Manchester City do të luajë kundër Brighton në ndeshjen e vlefshme për javën e 18-të në Premier League. Me një fitore të mundshme, skuadra e Pep Guardiolës do të barazojë me pikë së bashku me Leicester...

Man City i afrohet kreut me fitoren e sotme, mposht Brightonin

para një jave - Lajmi.net

Pas asistimit të Kevin de Bruyne, Phil Foden shënoi golin e parë dhe të vetmin të kësaj ndeshje, transmeton lajmi.net. Në fund të ndeshjes, Raheem Sterling, nuk arriti që të shënojë nga pika e bardhë dhe...

Manchester City vazhdon me fitore në Premierligë

para një jave - Infokusi

Skuadra e Manchester Cityt ka vazhduar me fitore në kampionatin elitar anglez, shkruan Gazeta inFokus . ‘Qytetarët’ e kanë arritur edhe triumfin e katërt rresht, pasi e kanë mposhtur Brightonin me rezultat...

Formacionet zyrtare: Man City – Brighton

para një jave - Indeks online

Sonte me fillim nga ora 19:00, do të zhvillohet takimi ndërmjet Man Cityt dhe Brightonit, duel ky në kuadër të xhiros së 18’të në Premierligë. Man City sonte futet me një formacion të frikshëm, pasi kërkon...

Manchester City – Brighton, formacionet zyrtare

para një jave - GazetaBlic

Manchester City do të luajë ndaj Brightonit. City dhe Brighton do të luajnë sonte me fillim nga ora 19:00 në “Etihad Stadium” – shkruan GazetaBlic Sport. Ky takim zhvillohet në kuadër të Premierligës....

Ky është rezultati i pjesës së parë në takimin Manchester City – Brighton

para një jave - Infokusi

Ka përfunduar pjesa e parë në takimin që po zhvillohes mes Manchester Cityt dhe Brightonit, në kuadër të xhiros së 18-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus. ‘Qytetarët’ kanë shkuar në pushim në epërsi,...

City mposht Brightonin dhe ruan hapin me liderët e tabelës

para një jave - Almakos

Manchester City ka shënuar fitoren e katërt radhazi në Premier League duke vazhduar kështu me hapa të sigurt drejt vendeve të para në tabelë. Goli i vetëm i ndeshjes u realizua në minutën e 44’ të ndeshjes...

Man City i afrohet kreut me fitoren e sotme, mposht Brightonin

para një jave - Ekonomia Online

Manchester City ishte nikoçir i Brighton për javën e 18-të të Premierligës, ndeshje të cilën e fitoi 1-0. Pas asistimit të Kevin de Bruyne, Phil Foden shënoi golin e parë dhe të vetmin të kësaj ndeshje,...

City merr fitoren e katër radhazi

para një jave - Epoka e Re

Mjafton edhe një gol për të marrë tre pikë. Manchester City iu fal realizimit të Phil Foden (44′) për të thyer 1-0 në shtëpi ekipin e Brighton. Talenti anglez mori një asist nga Kevin De Bruyne në fundin...

City mposht Brightonin dhe ruan hapin me liderët e tabelës

para një jave - KosovaPress

Manchester City ka shënuar fitoren e katërt radhazi në Premier League duke vazhduar kështu me hapa të sigurt drejt vendeve të para në tabelë. Goli i vetëm i ndeshjes u realizua në minutën e 44’ të ndeshjes...

Man City fiton ndaj Brightonit dhe vazhdon ngjitjen në tabelën e Ligës Premier

para një jave - Arbresh

Manchester City ka marrë një fitore të madhe 1-0 ndaj Brightonit në ndeshjen e vlefshme për javën e 18-të në Ligën Premier. Ekipi i Pep Guardiolas ka arritur edhe fitoren e katërt radhazi në kampionat,...

Formacionet zyrtare: Man City – Brighton

para një jave - Lajmi.net

Pep Guardiola ka vetëm një qëllim dhe ai është ngritja në tabelë dhe kësisoj të futet përsëri në garë për titull. Citizens kanë mbetur prapa dhe njëra prej arsyjeve kryesore është mos-zhvillimi i disa...

Formacionet zyrtare: Manchester City – Brighton

para një jave - Infokusi

Manchester City është nikoqir i Brightonit, në duelin e vlefshëm për xhiron e 18-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus . Ndeshja nisë nga ora 19:00 dhe zhvillohet në ‘Etihad Stadium’ në Manchester....

Kush po qesh tani? Pogba, Solskjaer dhe United heshtin kritikët – dalin në vendin e parë në Premier Ligë (VIDEO)

para një jave - Insajderi

Në një të ftohtë përcëllues dhe me të gjitha rrethanat kundër tyre, Paul Pogba dhe Ole Gunnar Solskjaer bashkë me pjesën tjetër të Manchester United kanë triumfuar edhe një herë tjetër duke heshtur kritikuesit,...

Pogba: Duhet të jemi gati

para një jave - Bota Sot

Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba, u ka bërë thirrje bashkëlojtarëve të vet të jenë të qetë për, siç e ka quajtur ai, momentin e madh kur të përballen me Liverpoolin të dielën. Manchester Unitedi...

Pamje nga paraqitja e Pogbas kundër Burnleyt – aty kur tregohet se çfarë mund të bëjë francezi kur është në top formë

para një jave - Telegrafi

Paul Pogba ka dhuruar njërën ndër paraqitjet më të mira në fanellën e Manchester United në takimin ndaj Bunrleyt që u zhvillua të martën mbrëma. Mesfushori francez duket se ka lënë pas vetës periudhën...

Paul Pogba ngjit Manchester United në krye, +3 nga Liverpooli

para një jave - Zhurnal

Manchester United nuk e lë t’i ikë shansi për t’u shkëputur i vetëm në krye të Premier League-s. Në javën e 17-të të elitës së futbollit anglez, “Djajtë e Kuq” fituan minimalisht në fushën e Burnely-t,...

Manchester United merr kryesimin e Premier League, goli i Pogba mjafton ndaj Burnley

para një jave - BalkanWeb

Manchester United ka marrë kryesimin e Premier League dhe tashmë është pretendenti kryesor për titullin. Në transfertën e vështirë të Burnley, Pogba i dha fitoren ‘Djajve’ me golin në minutën e 71′. Të...

Solskjaer pasi Man United u bë lider i Premierligës: Na e sillni Liverpoolin

para një jave - Lajm

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ka këmbëngulur se lojtarët e tij janë të gatshëm për Liverpoolin, pasi e morën kreun e tabelës në Premierligë pas fitores kundër Burnley të martën. Goditja...

Paul Pogba ngjit Manchester United në krye, +3 nga Liverpooli

para një jave - Top Channel

Manchester United nuk e lë t’i ikë shansi për t’u shkëputur i vetëm në krye të Premier League-s. Në javën e 17-të të elitës së futbollit anglez, “Djajtë e Kuq” fituan minimalisht në fushën e Burnely-t,...

VIDEO/ Pogba godet ‘fluturimthi’, shënon gol të jashtëzakonshëm

para një jave - Syri.net Kosova

Manchester United po fiton 1-0 në transfertë kundër Burnley e vlefshme për javëne 17-të në Premier League. Në minutën e 71’ ishte Paul Pogba i cili shënoi një gol të jashtëzakonshëm. Francezi goditi “fluturimthi”...

Man United fiton ndaj Burnleyt dhe merr kreun e Premier Leagues, triumfon edhe Everton

para një jave - Syri.net Kosova

Janë mbyllur dy ndeshjet e Premier Ligës, të vlefshme për javën e 18-të në këtë kampionat. Manchester United ka marrë një fitore shumë të rëndësishme, teksa ka mposhtur minimalisht Burnley-n, falë një...

Notat e lojtarëve, Burnley 0-1 Manchester United: Pogba yll i ndeshjes

para një jave - Telegrafi

Manchester United ka shënuar fitore ndaj Burnleyt me rezultat 1-0 në kuadër të ndeshjes së mbetur nga xhiro e parë e Ligës Premier. Ndeshja ishte e ‘ftohtë’ me pak raste, ku të dy skuadrat ishin të kujdesshme....

Manchester United zbret nga froni Liverpoolin (VIDEO)

para një jave - Albsport.mk

Manchester United nuk e lë t’i ikë shansi për t’u shkëputur i vetëm në krye të Premier League-s. Në javën e 17-të të elitës së futbollit anglez, “Djajtë e Kuq” fituan minimalisht në fushën e Burnely-t,...

Manchester United mposht Byrnley-n, merr kryesimin në Premier League

para një jave - Insajderi

Manchester United ka shënuar fitore minimale por shumë të rëndësishme kundër Byrnley, fitore që ekipin nga Manchesteri e ngrit në pozitën e parë në ligë, njofton Insajderi. Pas pjesës së parë të mbyllur...

‘Bomba’ e Pogbas i jep fitoren Manchester Unitedit ndaj Burnleyt, tani është lider në Ligën Premier

para një jave - Telegrafi

Manchester United ka shënuar fitore ndaj Burnleyt me rezultat 1-0 në kuadër të ndeshjes së mbetur nga xhiro e parë e Ligës Premier. Ndeshja ishte e ‘ftohtë’ me pak raste, ku të dy skuadrat ishin të kujdesshme....

Pogba ngjit në krye Man United

para një jave - Albeu

Manchester United ka mundur 1-0 Burnley-n dhe është kthyer të kryesojë i vetëm renditjen e Premier League pas tetë vitesh, kur në stolin e Djajve ishte Sir Alex Ferguson. Ndeshja e luajtur në Turf Moor...

VIDEO/ Junajtid nuk zhgënjen, mposht Bërnlein dhe “fluturon” në krye. Triumfon edhe Evertoni

para një jave - Panorama

Janë mbyllur dy ndeshjet e Premier Ligës, të vlefshme për javën e 18-të në këtë kampionat. Mançester Junajtid ka marrë një fitore shumë të rëndësishme, teksa ka mposhtur minimalisht Bërnlein, falë një...

Man United fiton ndaj Burnleyt dhe merr kreun e Premier Leagues, triumfon edhe Everton

para një jave - Syri

Janë mbyllur dy ndeshjet e Premier Ligës, të vlefshme për javën e 18-të në këtë kampionat. Manchester United ka marrë një fitore shumë të rëndësishme, teksa ka mposhtur minimalisht Burnley-n, falë një...

United fiton ndaj Burnleyt dhe merr kreun e renditjes në Premier League, triumfon edhe Everton

para një jave - Syri

Janë mbyllur dy ndeshjet e Premier Ligës, të vlefshme për javën e 18-të në këtë kampionat. Manchester United ka marrë një fitore shumë të rëndësishme, teksa ka mposhtur minimalisht Burnley-n, falë një...

Paul Pogba ngjit Manchester United në krye, +3 nga Liverpooli

para një jave - SuperSport

Manchester United nuk e lë t’i ikë shansi për t’u shkëputur i vetëm në krye të Premier League-s. Në javën e 17-të të elitës së futbollit anglez, “Djajtë e Kuq” fituan minimalisht në fushën e Burnely-t,...

Manchester United fiton dhe kalon në vendin e parë në Premierligë

para një jave - GazetaBlic

Manchester United ka arritur të mposhtë Burnley me rezultatin minimal 1-0. Me këtë fitore, klubi i menaxhuar nga Ole Gunnar Solskjaer, janë ngritur në pozitën e parë me 36 pikë, përcjell lajmi.net. Pas...

Manchester United bëhet “baba” në Premierligë

para një jave - Indeks online

Manchester United ka marrë kreun e Premierligës. Djajtë e Kuq kanë mposhtur Burnleyn me rezultat 0-1 në ndeshjen e mbetur të javës së parë të kampionatit anglez. Golin e vetëm në ndeshje e shënoi Paul...

Triumfon Manchester Unitedi, rrëmben vendin e parë në Premierligë

para një jave - Zeri

Manchester Unitedi ka arritur të marrë një fitore me shumë vlerë në Premierligë ku e ka mposhtur Burnleyn me rezultat 0:1, shkruan “Zeri.info”. Ka qenë mesfushori francez Paul Pogba me një super gol në...

Unitedi merr kreun në Premier League

para një jave - Koha.net

Manchester Unitedi ka mposhtur 1:0 Burnleyn në ndeshjen e mbetur të xhiros së parë të Premier Leagues për të marrë kreun e tabelës. Paul Pogba shënoi golin e vetëm të ndeshjes. Ai realizoi në minutën e...

United fiton me rezultat minimal ndaj Burnley

para një jave - RTK

Ani se në terren të Burnley prapë se prapë Manchester United ka treguar më shumë shkathtësi. Klubi nga United ka fituar 1-0 në ndeshjen e luajtur mbrëmjen e të martës. Golin e vetëm e ka shënuar Paul Pogba...

VIDEO/ Pogba “djalli” që nderon United, triumfon edhe Everton

para një jave - ABC News

Manchester United vijon me serinë e rezultateve pozitive, ndërkohë që sot ka festuar edhe Everton. “Djajtë e kuq” bënë një ndeshje të mirë në transfertë me Burnely, por goli vonoi pavarësisht sulmeve të...

Manchester United merr kreun e tabelës pas fitores ndaj Burnleyt (VIDEO)

para një jave - Kallxo

Manchesester Unitedi ka shënuar fitore me rezultat 0-1, ndaj Burnleyt, ndeshje e mbetur nga xhiroja e parë në Premierligë. Goli i vetëm u shënua nga mesfushori francez Paul Pogba në minutën e 71’. Pas...

Manchester Utd në krye të Premier League

para një jave - Bota Sot

Manchester Utd importon tre pikë që nuk maten as me ari nga Burnley. "Djajtë e kuq" shënojnë fitore me rezultat 1:0 ndaj Burnleyt, në takimin e mbetur të javës së parë të Premier League. Në minutën e 71-të,...

VIDEO/ Pogba godet ‘fluturimthi’, shënon gol të jashtëzakonshëm

para një jave - Syri

Manchester United po fiton 1-0 në transfertë kundër Burnley e vlefshme për javëne 17-të në Premier League. Në minutën e 71’ ishte Paul Pogba i cili shënoi një gol të jashtëzakonshëm. Francezi goditi “fluturimthi”...

Më në fund zhbllokohet rezultati në ndeshjen Burnley – Manchester United

para një jave - Zeri

Manchester Unitedi ka arritur ta gjej rrugën e golit përballë Burnely pas 72 minutave lojë, shkruan “Zeri.info”. Ka qenë mesfushori francez Paul Pogba me një super gol që i ka dhënë epërsinë “Djajve të...

Pogba “bombardon” portën e Burnley, shikoni super golin e tij

para një jave - GazetaBlic

Skuadra e Manchester United e ka shënuar golin e parë ndaj Burnley. Manchester United ka kaluar në avantazh ndaj Burnley pas 70 minutave lojë, shkruan GazetaBlic Sport. Golin e parë në këtë duel e ka shënuar...

Formacionet zyrtare të ndeshjes Burnley vs Manchester United

para një jave - Insajderi

Sonte me fillim nga ora 21:15, Manchester United zhvillon ndeshjen e mbetur nga java e parë, ku United është mysafir i Burnley, njofton Insajderi. Aktualisht Manchester ka 33 pikë dhe ndodhet në vendin...

Manchester United mysafir i Burnleyt, formacionet zyrtare: Djajtë e Kuq kërkojnë kreun e renditjes

para një jave - Telegrafi

Manchester United është mysafir i Burleyt në ndeshjen e mbetur nga java e parë e Ligës Premier. ‘Djajtë e Kuq’ që kanë një ndeshje më pak se Liverpooli, mund të ngjiten sot lider pasi ka 33 pikë, aq sa...

United me fitore të vështirë kundër Burnley, merr kreun e Premier Ligës

para një jave - Tetova Sot

Manchester United ka fituar me rezultat të ngushtë 0-1 kundër Burnley në Turf Moor për ta marrë kreun e Premier Ligës nga Liverpool. Paul Pogba shënoi një gol të bukur për United, gol që ia solli tri pikë...

Burnley – Manchester United, formacionet zyrtare

para një jave - OraInfo

Manchester United kërkon ta vazhdojë formën e mirë në Premier Ligë. Manchester United ka udhëtuar sonte në Turf Moor të Burnley United është në një formë të mirë dhe për momentin është në vendin e parë...

Premierliga me lider të ri, Man United të pandalshëm

para një jave - Lajmi.net

Me këtë fitore, klubi i menaxhuar nga Ole Gunnar Solskjaer, janë ngritur në pozitën e parë me 36 pikë, përcjell lajmi.net. Pas disa shanseve që kishin Djajtë e Kuq, goditja e fortë nga Paul Pogba 71’,...

Manchester Unitedi mposhtë Burnleyn dhe ia merr Liverpoolit kreun e Premierligës

para një jave - Infokusi

Manchester Unitedi është bërë lider i ri i elitës së futbollit anglez për herë të parë në këtë sezon, shkruan Gazeta inFokus . ‘Djajtë e Kuq’ kanë triumfuar në udhëtim te Burnely me rezultat minimal 1-0,...

Manchester United - Burnley, formacionet zyrtare

para një jave - RTK

Manchester United - Burnley ndeshen sonte në kuadër të Ligës Premier. Janë publikuar edhe formacionet zyrtare. BURNLEY: Pope; Lowton, Tarkowski, Mee, Pieters; Gudmundsson, Westwood, Brownhill, Brady; Barnes,...

Cavani nga minuta e parë kundër Burnley në Premierligë

para një jave - Indeks online

Manchester United është mysafir i Burnley në ndeshjen e mbetur të javës së parë të Premierligës. Nga minuta e parë, në sulmin e Djajve të Kuq do të luaj Cavani. Këto janë formacionet zyrtare: Burnley :...

Pogba ‘trondit’ rrjetën e Burnley, kalon Man United në epërsi

para një jave - Lajmi.net

Pas disa rasteve që Djajtë e Kuq patën, pas goditjes nga Paul Pogba, u zhbllokua rezultati. Për momentin, Man United pozicionohen në vendin e parë me 36 pikë, pas tyre Liverpool me 33, transmeton lajmi.net....

Manchester Unitedi kalon në avantazh ndaj Brunleyt

para një jave - Infokusi

Burnley dhe Manchester Unitedi po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros së 17-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus . Në takimin që po zhvillohet në ‘Turf Moor’, skuadra e Manchester Unitedit ka...

Burnley – Manchester United, formacionet zyrtare

para një jave - GazetaBlic

Burnley takohet sot me Manchester United. Burnely dhe Manchester United takohen me fillim nga ora 21:15, përcjell GazetaBlic Sport. “Djajtë e Kuq” kërkojnë fitoren që të ngjiten në vendin e parë dhe Ole...

Manchester United pranon ta shes Paul Pogban, vendos çmimin e francezit

para një jave - Telegrafi

Manchester United nuk e sheh Paul Pogban si lojtar me të ardhme në klub dhe tashmë i ka vënë çmim largimit të tij. Sipas mediave britanike, mesfushori francez vlerësohet nga klubi i tij 75 milionë euro....

Man United po barazon ndaj Burnley, por renditja tabelore ka ndryshuar

para një jave - Lajmi.net

Luke Shaë ishte njëri ndër protagonistët kryesor të këtij 45 minutëshi, pasi që ai shpëtoi nga kartoni i kuq edhe pas shikimit me VAR. Kjo nuk ishte e gjitha, pasi Djajve të Kuq iu anulua edhe një gol...

VIDEO/ Premier League tani ka një “padron” të ri në krye të klasifikimit, Man.United mposht Burnley me gol të Pogba-s

para një jave - Dosja.al

Paul Pogba-Futbollist i Manchester United 12 Janar, 2021 23:37 ANGLI – Manchester United merr fitoren e tretë rradhazi dhe të 11-tën në kampionat. Në javën e 17-të të Premier League “Djajtë e Kuq” mundën...

Manchester Utd në krye të Premier League

para një jave - Almakos

Manchester Utd importon tre pikë që nuk maten as me ari nga Burnley. “Djajtë e kuq” shënojnë fitore me rezultat 1:0 ndaj Burnleyt, në takimin e mbetur të javës së parë të Premier League. Në minutën e 71-të,...

‘Bomba’ e Pogbas i jep fitoren Manchester Unitedit ndaj Burnleyt, tani është lider në Ligën Premier

para një jave - Periskopi

Manchester United ka shënuar fitore ndaj Burnleyt me rezultat 1-0 në kuadër të ndeshjes së mbetur nga xhiro e parë e Ligës Premier. Ndeshja ishte e ‘ftohtë’ me pak raste, ku të dy skuadrat ishin të kujdesshme....

Formacionet zyrtare: Brunley – Manchester United

para një jave - Infokusi

Manchester Unitedi është mysafir i Brunleyt, në duelin e vlefshëm për xhiron e 17-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus . Ndeshja fillon në ora 21:15 dhe tashmë të dy skuadrat i kanë publikuar edhe...

Burnley – Manchester United, formacionet zyrtare

para një jave - Almakos

Manchester United kërkon ta vazhdojë formën e mirë në Premier Ligë. Manchester United ka udhëtuar sonte në Turf Moor të Burnley United është në një formë të mirë dhe për momentin është në vendin e parë...

Manchester United – Burnley, këto janë formacionet e mundshme

para një jave - OraInfo

Do të zhvillohet ndeshja mes Manchester Unitedit dhe Burnleyt. Skuadra e Ole Gunnar Solskjaer do të ketë përball Burnleyn sot me fillim nga ora 21:15, ku vetëm nëse fitojnë një pikë, dalin përpara Liverpool...

Manchtester United nxjerrë në shitje Pogban, kjo është vlera e tij

para një jave - Infokusi

Manchester united dhe Paul Pogba, si duket do të ndajnë përfundimisht rrugët, shkruan Gazeta inFokus. ‘Djajtë e Kuq’ kanë nxjerrur në shitje mesfushorin francez, duke ia vënë tarifën prej 75 milionë eurosh....

Formacionet e mundshme: Man United – Burnley

para një jave - Lajmi.net

Burnley nuk është duke kaluar në një formë aq të mirë, ku kanë vetëm 16 pikë të grumbulluara pas 15 ndeshjeve të zhvilluara këtë sezon, duke u renditur kështu në vendin e 16-të në Premierligë. Djajtë e...

Manchester Utd kërkon fitore

para një jave - Bota Sot

Sot me fillim nga ora 21:15 do të zhvillohet ndeshja mes Burnleyt dhe Manchester United. “Djajtë e Kuq” janë mysafirë të skuadrës së Burnleyt, ku në rast fitoreje do të kalonin në vendin e parë, respektivisht...

Man UTD synon kreun e tabelës me një fitore të mundshme kundër Burnleyt

para një jave - Bota Sot

Sot me fillim nga ora 21:15 do të zhvillohet ndeshja mes Burnleyt dhe Manchester United. “Djajtë e Kuq” janë mysafirë të skuadrës së Burnleyt, ku në rast fitoreje do të kalonin në vendin e parë, respektivisht...

Man UTD synon kreun e tabelës me një fitore të mundshme kundër Burnleyt

para një jave - RTK

Sot me fillim nga ora 21:15 do të zhvillohet ndeshja mes Burnleyt dhe Manchester United. “Djajtë e Kuq” janë mysafirë të skuadrës së Burnleyt, ku në rast fitoreje do të kalonin në vendin e parë, respektivisht...

Formacionet e mundshme: Burnley – Manchester United

para një jave - GazetaBlic

Manchester United i shkon në udhëtim Burnleyt në kuadër të javës së 17 në Premier Ligë. Mysafirët llogariten favoritë, megjithëse nuk pritet ta kenë të lehtë ndaj skuadrës së papërshtatshme, përcjell GazetaBlic....

Afati i transferimeve, Solskjaer jep lajmin qe nuk e priste askush

para një jave - OraInfo

Solskjaer thotë se Man Utd s’ka nevojë për transfere për të garuar për titull. Manchester United është duke bërë punë të mirë këtë sezon në Premierligë. “Djajtë e Kuq” gjenden në vendin e dytë me 33 pikë,...

Man. UTD synon kreun e tabelës me një fitore të mundshme kundër Burnleyt

para një jave - KosovaPress

Sot me fillim nga ora 21:15 do të zhvillohet ndeshja mes Burnleyt dhe Manchester United. “Djajtë e Kuq” janë mysafirë të skuadrës së Burnleyt, ku në rast fitoreje do të kalonin në vendin e parë, respektivisht...

Afati i transferimeve, Solskjaer jep lajmin qe nuk e priste askush

para një jave - Almakos

Solskjaer thotë se Man Utd s’ka nevojë për transfere për të garuar për titull. Manchester United është duke bërë punë të mirë këtë sezon në Premierligë. “Djajtë e Kuq” gjenden në vendin e dytë me 33 pikë,...

Solskjaer thotë se Man Utd s’ka nevojë për transfere për të garuar për titull

para një jave - Bota Sot

Manchester United është duke bërë punë të mirë këtë sezon në Premierligë. “Djajtë e Kuq” gjenden në vendin e dytë me 33 pikë, aq sa ka edhe Liverpooli në vendin e parë, por me një ndeshje më shumë të zhvilluar....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK