VIDEO/ Supergol i Melegoni-t, Genoa barazon sërish rezultatin ndaj Juventusit

para 6 dite - Syri.net Kosova

Genoa ka barazuar sërish rezultatin 2-2 në sfidën që po luan ndaj Juventusit, e vlefshme për 1/8 e Kupës së Italisë. Në minutën e 75’ ishte Filippo Melegoni që me një goditje mjaft të bukur nga jashtë...

Juventus – Genoa/ Skuadrat zbresin në fushë me këto formacione, pushon Ronaldo

para 6 dite - Top Channel

Me fillim nga ora 20:45, Juventusi dhe Genoa ballafaqohen për një vend në çerekfinale të Kupës së Italisë. Kjo fazë zhvillohet me vetëm një ndeshje, andaj skuadra që kalon tutje mësohet vetëm pas 90 minutave...

Juventus – Genoa/ Skuadrat zbresin në fushë me këto formacione, pushon Ponaldo

para 6 dite - Top Channel

Me fillim nga ora 20:45, Juventusi dhe Genoa ballafaqohen për një vend në çerekfinale të Kupës së Italisë. Kjo fazë zhvillohet me vetëm një ndeshje, andaj skuadra që kalon tutje mësohet vetëm pas 90 minutave...

VIDEO/ Morata dhe Czyborra, dy gola të tjerë në Juventus - Genoa

para 6 dite - Syri.net Kosova

Juventus dhe Genoa po dhurojnë një duel spektakolar, teksa janë shënuar dy gola të shpejt, duke i çuar shifrat në 2-1. Në minutën e 23’ pas një asisti të Dejan Kulusevskit, Alvaro Morata me një goditje...

VIDEO/ Gol nga 'tuneli' Juventus kalon në avantazh

para 6 dite - Syri.net Kosova

Juventus ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Genoa-s, e vlefshme për 1/8 e Kupës së Italisë. Në minutën e 2’ ishte Dejan Kulusevski ai i cili shënoi për bardhezinjtë. Sulmesi suedez mori një pasim...

Genoa barazon shifrat ndaj Juventusit me gol spektakolar në 15 minutat e fundit

para 6 dite - Zeri

Genoa ka arritur të shënojë golin e barazimit në takimin ndaj Juventusit, shkruan “Zeri.info”. Mysafirët me anë të golit fantastik të Melegonit, kanë arritur t’ia vështirësojnë punët “Zonjës së Vjetër”...

VIDEO/ Supergol i Melegoni-t, Genoa barazon sërish rezultatin ndaj Juventusit

para 6 dite - Syri

Genoa ka barazuar sërish rezultatin 2-2 në sfidën që po luan ndaj Juventusit, e vlefshme për 1/8 e Kupës së Italisë. Në minutën e 75’ ishte Filippo Melegoni që me një goditje mjaft të bukur nga jashtë...

Eurogol në ndeshjen Genoa – Juventus, Buffon mbetet si spektator!

para 6 dite - GazetaBlic

Skuadra e Genoas ka barazuar rezultatin ndaj Juventusit. Golin e barazimit në këtë duel e ka shënuar, Filippo Melegoni – përcjell GazetaBlic Sport. Melegoni ka shënuar një eurogol në portën e Buffonit...

Kupa e Italisë/ Juventus - Genoa, ja si rreshtohen skuadrat

para 6 dite - Syri.net Kosova

Në orën 20:45, në stadiumin “Allianz Stadium”, do të luhet sfida mes Juventus dhe Genoa-s, e vlefshme për 1/8 e Kupës së Italisë. Dy skuadrat po kalojnë një formë të shkëlqyer dhe mbrëmjen e sotme do tentojnë...

Tre gola të shënuar, mbyllet pjesa e parë në takimin Juventus – Genoa

para 6 dite - Zeri

Ka përfunduar fraksioni i parë në përballjen që po zhvillohet në “Allianz Stadium” midis Juventusit dhe Genoas, shkruan “Zeri.info”. Rezultati i 45 minutave të para është 2:1 në favor të “Zonjës së Vjetër”....

Shënohet goli i dytë në takimin Juventus-Genoa

para 6 dite - Albeu

Është shënuar edhe goli i dytë në përballjen që po zhvillohet në "Allianz Stadium" mes Juventusit dhe Genoas. Autor i golit të dytë ështv Alvaro Morata që u shërbye nga mjaft mirë ngaDejan Kulusevski.

Kupa e Italisë: Juventus – Genoa, formacionet zyrtare

para 6 dite - Telegrafi

Juventusi do të pres Genoan në kuadër të Kupës së Italisë, ku kualifikimi dërgon në çerekfinale. Zonja e Vjetër do të paraqitet me shumë ndryshime në këtë ndeshje, duke ruajtur lojtarët kryesorë për ndeshjen...

Gol i bukur me kokë, Genoa ngushton avantazhin e Juventusit

para 6 dite - Zeri

Kanë kaluar 30 minuta lojë në pjesën e parë të takimit Juventus – Genoa dhe është arritur edhe goli i tretë, shkruan “Zeri.info”. Kësaj radhe janë mysafirët ata që kanë arritur ta ngushtojnë epërsinë e...

VIDEO/ Morata dhe Czyborra, dy gola të tjerë në Juventus - Genoa

para 6 dite - Syri

Juventus dhe Genoa po dhurojnë një duel spektakolar, teksa janë shënuar dy gola të shpejt, duke i çuar shifrat në 2-1. Në minutën e 23’ pas një asisti të Dejan Kulusevskit, Alvaro Morata me një goditje...

Morata i pandalshëm, Juve shënon golin e dytë ndaj Genoas

para 6 dite - GazetaBlic

Juventus ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Genoas. Juventus dhe Genoa po takohen në kuadër të Kupës së Italisë, ndërsa “Bianconerët” kanë kryer punë herët, shkruan GazetaBlic Sport. Golin e dytë në këtë...

Morata i pandalshëm, shënon gol të bukur kundër Genoas

para 6 dite - Indeks online

Vjen goli i dytë në takimin ndërmjet Juventusit dhe Genoas, duel ky në kuadër të 1/8 së finales në Kupën e Italisë. Golin e dytë për klubin e Juventusit e ka shënuar, Morata në minutën e 23’të të takimit,...

Shënohet goli i dytë në takimin Juventus – Genoa

para 6 dite - Zeri

Është shënuar tashmë edhe goli i dytë në përballjen që po zhvillohet në “Allianz Stadium” midis Juventusit dhe Genoas, shkruan “Zeri.info” “Zonja e Vjetër” ka arritur të ngrit epërsinë në 2:0 ndaj Genoas...

Vetëm 2 minuta lojë, Juve kalon në avantazh

para 6 dite - Albeu

Juventusit i kanë mjaftuar vetëm 2 minuta lojë për të ndëshkuar Genoan për 1/8 e Kupës së Italisë. Dejan Kulusevski brenda zonës e dërgoi lehtësisht lehtësish topin në rrjetë.

Morata i pandalshëm, Juve dyfshin golin e dytë ndaj Genoas

para 6 dite - GazetaBlic

Juventus ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Genoas. Juventus dhe Genoa po takohen në kuadër të Kupës së Italisë, ndërsa “Bianconerët” kanë kryer punë herët, shkruan GazetaBlic Sport. Golin e dytë në këtë...

VIDEO/ Gol nga 'tuneli' Juventus kalon në avantazh

para 6 dite - Syri

Juventus ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Genoa-s, e vlefshme për 1/8 e Kupës së Italisë. Në minutën e 2’ ishte Dejan Kulusevski ai i cili shënoi për bardhezinjtë.

Juve kalon në epërsi pas dy minutave, Kulusevski nuk gabon

para 6 dite - GazetaBlic

Skuadra e Juventusit ka kaluar në avantazh ndaj Genoas. Golin e parë në ndeshjen e Kupës së Italisë e ka shënuar Dejan Kulusevski, përcjell GazetaBlic Sport. Ai ka shënuar pas vetëm dy minutave lojë, për...

Juventusi i fortë, Kulusevski shënon gol të bukur ndaj Genoas

para 6 dite - Indeks online

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Juventusit dhe Genoas, duel ky në kuadër të 1/8 së finales në Kupën e Italisë. Golin e parë dhe të epërsisë për klubin e Juventusit e ka shënuar, Kulusevski në minutën...

Juventusi do të luaj sonte kundër Genoas pa Ronaldon

para 6 dite - OraInfo

Juventus pa Ronaldon kundër Genoas sonte, formacionet zyrtare. Juventusi do të luan sonte kundër Genoas në kuadër të Kupës së Italisë. Pirlo sonte ka vendosur që të luajë me një skuadër të re kundër Genoas,...

Formacionet zyrtare të Juve-Genoa, Pirlo ul në stol Ronaldon

para 6 dite - Ora news

Pas kualifikimit të Milan, Inter dhe Napolit, pas pak i vjen rradha Juventusit për të tentuar kalimin në çerekfinalet e Kupës së Italisë. Përballë Genoas, trajneri Andrea Pirlo ka bërë rotacion në formacion...

Juventus – Genoa, skuadra zbresin në fushë me këto formacione, pushon Ponaldo

para 6 dite - Bota Sot

Me fillim nga ora 20:45, Juventusi dhe Genoa ballafaqohen për një vend në çerekfinale të Kupës së Italisë. Kjo fazë zhvillohet me vetëm një ndeshje, andaj skuadra që kalon tutje mësohet vetëm pas 90 minutave...

Formacionet zyrtare: Juventus – Genoa

para 6 dite - Indeks online

Sot me fillim nga ora 20:45, do të zhvillohet takimi ndërmjet Juventusit dhe Genoas, duel ky në kuadër të 1/8 së finales në Kupën e Italisë. Juventusi synon sonte fitoren me qëllim të kualifikimit në gjysmëfinale,...

Kupa e Italisë/ Juventus - Genoa, ja si rreshtohen skuadrat

para 6 dite - Syri

Në orën 20:45, në stadiumin “Allianz Stadium”, do të luhet sfida mes Juventus dhe Genoa-s, e vlefshme për 1/8 e Kupës së Italisë. Dy skuadrat po kalojnë një formë të shkëlqyer dhe mbrëmjen e sotme do tentojnë...

Juventus-Genoa, formacionet zyrtare

para 6 dite - Albeu

Juventusi do të pres Genoan për 1/8 e Kupës së Italisë, ku kualifikimi dërgon në çerekfinale. Zonja e Vjetër do të paraqitet me shumë ndryshime në këtë ndeshje, duke ruajtur lojtarët kryesorë për ndeshjen...

Juventus nuk arrin të fitojë në kohë të rregullt ndaj Genoas, përpara janë vazhdimet

para 6 dite - Lajmi.net

Pas golave të shënuar nga Kulusevski 2’ dhe Moratas 23’ për Juventusin, ata kaluan në epërsi prej dy golave, transmeton lajmi.net. Mirëpo, kjo nuk e ndaloi Genoan që përmes Cyborras 28’ dhe Melegoni 74’...

Formacionet zyrtare: Juventus – Genoa, Cristiano Ronaldo në stol

para 6 dite - Zeri

Janë publikuar formacionet zyrtare të takimit ndërmjet Juventusit dhe Genoas, shkruan “Zeri.info”. Juventusi është nikoqir i Genoas në kuadër të Kupës së Italisë që zhvillohet në “Allianz Stadium”. Fituesi...

Lukaku: Me Juven, ndeshje taktike

para 6 dite - Bota Sot

Goli i tij me kokë një minutë para përfundimit të kohës shtesë në ndeshjen me Fiorentinën i dha kuakifikimin Interit në çerekfinale të Kupës së Italisë, ku do të përballet me Milanin. Romelu Lukaku, pas...

Lukaku: Me Juven, ndeshje taktike, duam të përmirësohemi

para 6 dite - SuperSport

Goli i tij me kokë një minutë para përfundimit të kohës shtesë në ndeshjen me Fiorentinën i dha kuakifikimin Interit në çerekfinale të Kupës së Italisë, ku do të përballet me Milanin. Romelu Lukaku, pas...

Genoa ngushton rezultatin ndaj Juventusit

para 6 dite - Infokusi

Juventusi dhe Genoa po luajnë aktualisht në kuadër të 1/8 së finales së Kupës së Italisë, shkruan Gazeta inFokus . Në takimin që po zhvillohet në ‘Alliazn Stadium’ në Torino, skuadra e Genoas e ka ngushtuar...

Shënohet goli i dytë në takimin, Juventus – Genoa

para 6 dite - Infokusi

Juventusi dhe Genoa po luajnë aktualisht në kuadër të 1/8 së finales së Kupës së Italisë, shkruan Gazeta inFokus . Në takimin që po zhvillohet në ‘Alliazn Stadium’ në Torino, skuadra e Juventusit e ka...

Shënohet goli i parë në takimin, Juventus – Genoa

para 6 dite - Infokusi

Juventusi dhe Genoa po luajnë aktualisht në kuadër të 1/8 së finales së Kupës së Italisë, shkruan Gazeta inFokus . Në takimin që po zhvillohet në ‘Alliazn Stadium’ në Torino, skuadra e Juventusit ka kaluar...

Lukaku: Jemi ekip i ri, sot bëmë të njëjtin gabim. Juventusi? Jemi gati

para 6 dite - ABC News

Interi vuajti, por në fund ia doli të mposhtë 1-2 Fiorentinën në “Artemio Franchi” pas 120 minutave lojë, duke siguruar kualifikimin në çerekfinalet e Kupës së Italisë. Romelu Lukaku konfirmoi sërish se...

Gjithçka e vështirë për Juventusin, Genoa barazon rezultatin

para 6 dite - Periskopi

‘Zonja e Vjetër’ ka marrë golin e radhës nga skuadra e Genoas, duke i barazuar në 2:2 shifrat e rezultatit, shkruan Periskopi. Autor i golit për Genoan është mesfushori Italian, Melegoni. Shihni golin....

Formacionet zyrtare: Juventus – Genoa

para 6 dite - Infokusi

Juventusi dhe Genoa përballen sonte në kuadër të 1/8 së finales së Kupës së Italisë, shkruan Gazeta inFokus . Ndeshja nisë nga ora 20:45 dhe zhvillohet në ‘Allianz Stadium’ në Torino. Para pak minutave...

Juventusi do të luaj sonte kundër Genoas pa Ronaldon

para 6 dite - Almakos

Juventus pa Ronaldon kundër Genoas sonte, formacionet zyrtare. Juventusi do të luan sonte kundër Genoas në kuadër të Kupës së Italisë. Pirlo sonte ka vendosur që të luajë me një skuadër të re kundër Genoas,...

Dy minuta lojë dhe gol në ndeshjen Juventus – Genoa – video

para 6 dite - KosovaPress

Është dashur të zhvillohen vetëm dy minuta lojë në “Allianz Arena” që Juventusi të kalonte në epërsi ndaj Genoas. Kjo ndeshje është e vlefshme për Kupën e Italisë dhe ishte Dejan Kulusevski ai i cili e...

Gabim i tmerrshëm në mbrojtje, Juventusi kalon në epërsi qysh në minutën e 2’të

para 6 dite - Periskopi

Juventusi po luan ndaj Genoas në kaudër të Kupës së Italisë, shkruan Periskopi. ‘Zonja e Vjetët’ ka arritur ta shënojë golin e epërsisë qysh në minutën e 2’të të takimit, gol ky që erdhi pas një gabimi...

Kupa e Italisë: Juventus – Genoa, formacionet zyrtare

para 6 dite - Periskopi

Juventusi do të pres Genoan në kuadër të Kupës së Italisë, ku kualifikimi dërgon në çerekfinale. Zonja e Vjetër do të paraqitet me shumë ndryshime në këtë ndeshje, duke ruajtur lojtarët kryesorë për ndeshjen...

Juventus – Genoa, skuadrat zbresin në fushë me këto formacione, pushon Ronaldo

para 6 dite - KosovaPress

Me fillim nga ora 20:45, Juventusi dhe Genoa ballafaqohen për një vend në çerekfinale të Kupës së Italisë. Kjo fazë zhvillohet me vetëm një ndeshje, andaj skuadra që kalon tutje mësohet vetëm pas 90 minutave...

Juventus-Genoa, formacionet e mundshme/ Pirlo bën rotacion në Kupë

para 7 dite - Syri

Andrea Pirlo do të bëjë rrotacion të gjerë mes portës, mbrojtjes dhe mesfushës, duke nisur nga veteranët Bufon e Kielini që do të luajnë nga minuta e parë, për të vazhduar më pas me aktivizimin e Bernardeskit...

Pirlo: Duam t’i shkojmë deri në fund Kupës

para 7 dite - Epoka e Re

Në vigjilje të sfidës së Kupës së Italisë kundër Genoas, Andrea Pirlo ka sqaruar gjërat që kanë ndryshuar te Juventusi i tij në sfidat e fundit. Humbja ndaj Firontinës, ka qenë pika e kthesës sipas strategut...

Arsyet pse Pirlo mund ta mposhtë Interin

para një jave - Albeu

Është e vërtetë, ne jemi pothuajse në mes të janarit, por java e kampionatit italian, e zhvilluar në fundjavë, ishte e 17-ta. Kjo do të thotë që secila skuadër ka ende nga dy ndeshje të paluajtura në Serie...

Pirlo: Genoa ka ndryshuar me trajnerin e ri, Buffon dhe Chiellini do luajnë nga minuta e parë

para një jave - Syri.net Kosova

Pas fitores 3-1 ndaj Sasuolos në kampionat, Juventusi rikthehet në fushën e blertë për të sfiduar Genoa-n në Kupën e Italisë, e programuar të zhvillohet nesër me fillim nga ora 20:45. Trajneri i bardhezinjve,...

Paulo Dybala jashtë fushe nga lëndimi

para një jave - Insajderi

Sulmuesi i skuadrës italiane të futbollit Juventus, Paulo Dybala, do të jetë jashtë fushe “për disa javë” për shkak të një dëmtimi në gju, ka njoftuar klubi torinez. Dybala u lëndua gjatë ndeshjes kundër...

Transferta ndaj Interit, Pirlo shpreson në rikuperimin e dy futbollistëve

para një jave - SuperSport

Paulo Dybala dhe Matthijs de Ligt janë dy mungesat e konfirmuara të Andrea Pirlos për transfertën e fundjavës ndaj Interit, pasi argjentinasi kë dëmtuar gjurin, ndërsa holandezi është i prekur nga koronavirusi....

Pirlo: Genoa ka ndryshuar me trajnerin e ri, Buffon dhe Chiellini do luajnë nga minuta e parë

para një jave - Syri

Pas fitores 3-1 ndaj Sasuolos në kampionat, Juventusi rikthehet në fushën e blertë për të sfiduar Genoa-n në Kupën e Italisë, e programuar të zhvillohet nesër me fillim nga ora 20:45. Trajneri i bardhezinjve,...

Pirlo: Genoa ka ndryshuar me trajnerin e ri, Buffon dhe Chiellini do luajnë që nga minuta e parë

para një jave - Syri

Pas fitores 3-1 ndaj Sasuolos në kampionat, Juventusi rikthehet në fushën e blertë për të sfiduar Genoa-n në Kupën e Italisë, e programuar të zhvillohet nesër me fillim nga ora 20:45. Trajneri i bardhezinjve,...

Dhimbjet ishin momentale, Juve rikuperon anësorin për derbin me Interin

para një jave - ABC News

Në fitoren e fundit ndaj Sassuolos, Juventusit iu dëmtuan tre lojtarë, mes tyre Federico Chiesa, i cili nuk mundi ta mbyllë gjithë ndeshjen. Të nesërmen ai iu nënshtrua vizitave mjekësore dhe fatmirësisht...

ZYRTARE: Juventus e zyrtarizon lajmin katastrofal për Pirlon para ndeshjes me Interin

para një jave - Albsport.mk

Skuadra e Juventusit tashmë e ka konfirmuar lëndimin e tre yjeve të skuadrës. Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala dhe dy mesfushorët Federico Chiesa dhe Weston McKennie kanë bërë testimet për lëndimet...

Dybala tërbon Pirlo, argjentinasi tre javë jashtë, lajme të mira për McKennie dhe Chiesa

para një jave - BalkanWeb

Andrea Pirlo duhet të bëjë pa shërbimet e Paulo Dybala për tre javët e ardhshme. Në këtë përfundim ka dalë stafi mjekësorë pas ekzaminimeve që iu nënshtrua sulmuesi argjentinas. Dybala ka pësuar një dëmtim...

Juventusi tregon sa do të mungojë Dybala pas lëndimit

para një jave - KosovaPress

Paulo Dybala mund të jetë jashtë fushës së lojës për gati tre javë pasi pësoi një dëmtim në gju kundër Sassuolos të Dielën, kanë konfirmuar skuadra kampioni aktual i Italisë, Juventusi Reprezentuesi argjentinas...

Itali/ Shqetësim për Andrea Pirlon përpara ndeshjes me Interin

para një jave - Almakos

Një nga lojtarët më të rëndësishëm për Juventusin e Andrea Pirlos është Paulo Dybala. Argjentinasi ka pësuar një dëmtim ndoshta të rendë gjatë ndeshjes me Sassuolon, ku u zëvendësua. Menjëherë ai u dërgua...

Dybala humbet sfidën me Interin, asgjë serioze për McKennie dhe Chiesan

para një jave - Top Channel

2 lajme të mira dhe një i keq për Juventusin nga analizat të cilave pasditen e sotme iu nënshtruan tre futbollistë të cilët dolën nga fusha me probleme në sfidën me Sassuolon. Paulo Dybala ka pësuar një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK