McGregor-Poirier, shifra sa do të përfitojnë dy luftëtarët në duelin e 24 janarit

para një muaji - Syri.net Kosova

Conor McGregor do të rikthehet sërish në kafaz për të luftuar, teksa përballë do të ketë Dustin Poirier, të cilin gjashtë vite më parë e mundte me nokaut në UFC 178. “The Sun” ka publikuar fitimet e dy...

McGregor-Poirier, shifra sa do të përfitojnë dy luftëtarët në duelin e 24 janarit

para një muaji - Syri

Conor McGregor do të rikthehet sërish në kafaz për të luftuar, teksa përballë do të ketë Dustin Poirier, të cilin gjashtë vite më parë e mundte me nokaut në UFC 178. “The Sun” ka publikuar fitimet e dy...

McGregor prezanton orën e re, kushton hiç më pak se 1 milion dollarë

para një muaji - Indeks online

Superylli i UFC-së, Conor McGregor ka publikuar një video në Twitter ku paraqet orën e dorës që ka vlerë prej 1 milion dollarëve amerikan, transmeton Indeksonline. Irlandezi ka nxitur reagime të shumta...

Supersfida McGregor-Poirier, sa do të përfitojnë dy luftëtarët?

para një muaji - Albeu

Conor McGregor do të rikthehet sërish në kafaz për të luftuar, teksa përballë do të ketë Dustin Poirier , të cilin gjashtë vite më parë e mundte me nokaut në UFC 178.The Sun ka publikuar fitimet e dy luftëtarëve...

McGregor prezanton orën e re, kushton hiç më pak se 1 milion dollarë (VIDEO)

para një muaji - Tetova1

Superylli i UFC-së, Conor McGregor ka publikuar një video në Twitter ku paraqet orën e dorës që ka vlerë prej 1 milion dollarëve amerikan, transmeton Indeksonline. Irlandezi ka nxitur reagime të shumta...

Ja sa do të përfitojnë dy luftëtarët!

para një muaji - Bota Sot

Conor McGregor do të rikthehet sërish në kafaz për të luftuar, teksa përballë do të ketë Dustin Poirier, të cilin gjashtë vite më parë e mundte me nokaut në UFC 178.The Sun ka publikuar fitimet e dy luftëtarëve...

Supersfida McGregor-Poirier, ja sa do të përfitojnë dy luftëtarët!

para një muaji - SuperSport

Conor McGregor do të rikthehet sërish në kafaz për të luftuar, teksa përballë do të ketë Dustin Poirier, të cilin gjashtë vite më parë e mundte me nokaut në UFC 178.The Sun ka publikuar fitimet e dy luftëtarëve...

Zbulohet shuma marramendëse që do ta fitojë McGregor nga UFC 178

para një muaji - Periskopi

Conor McGregor do të rikthehet sërish në kafaz për të luftuar, teksa përballë do të ketë Dustin Poirier, të cilin gjashtë vite më parë e mundte me nokaut në UFC 178.The Sun ka publikuar fitimet e dy luftëtarëve...

Sfida McGregor-Poirier, zbulohen përfitimet e dy luftëtarëve

para një muaji - ABC News

Conor McGregor do të rikthehet sërish në kafaz për të luftuar, teksa përballë do të ketë Dustin Poirier, të cilin gjashtë vite më parë e mundte me nokaut në UFC 178. The Sun ka publikuar fitimet e dy luftëtarëve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK