Messi apo Ronaldo? Arthur zgjedh më të mirin

para një muaji - RTK

Mesfushori i Juventusit Arthur ka luajtur me të dy lojtarët e mëdhenj Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo, por shpjegon pse ai do të zgjidhte yllin portugez para atij argjentinas. Ish-lojtari i Barcelonës...

Messi apo Ronaldo? Arthur zgjedh më të mirin

para një muaji - Flaka

Mesfushori i Juventusit Arthur ka luajtur me të dy lojtarët e mëdhenj Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo, por shpjegon pse ai do të zgjidhte yllin portugez para atij argjentinas. Ish-lojtari i Barcelonës...

CR7-Messi: Arthur ka zbuluar dallimin e madh mes dy lojtarëve për të cilin shumë pak flitet

para një muaji - Periskopi

Mesfushori i Juventusit, Arthur ka luajtur me të dy, Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon, por shpjegon pse ai do të zgjidhte CR7. Ish-futbollisti i Barcelonës u pyet nga Desimpedidos do Brasil me kë preferonte...

Ish-futbollisti i Barcelonës zgjedh Ronaldon para Messit

para një muaji - Infokusi

Ish-futbollisti i Barcelonës, Arthur Melo, ka thënë se mes argjentinasit, Lionel Messi dhe portugezit, Cristiano Ronaldo, do të zgjidhte këtë të fundit, shkruan Gazeta inFokus. Mesfushori brazilian ka...

Arthur preferon Ronaldon para Messit

para një muaji - Ekonomia Online

Mesfushori i Juventusit, Arthur ka luajtur me të dy, Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon, por shpjegon pse ai do të zgjidhte CR7. Ish-futbollisti i Barcelonës u pyet nga Desimpedidos do Brasil me kë preferonte...

Messi apo Ronaldo? Arthur zgjedh më të mirin

para një muaji - KosovaPress

Mesfushori i Juventusit Arthur ka luajtur me të dy lojtarët e mëdhenj Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo, por shpjegon pse ai do të zgjidhte yllin portugez para atij argjentinas Ish-lojtari i Barcelonës...

Messi apo Ronaldo? Arthur zgjedh më të mirin

para një muaji - Gazeta Metro

Mesfushori i Juventusit Arthur ka luajtur me të dy lojtarët e mëdhenj Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo, por shpjegon pse ai do të zgjidhte yllin portugez para atij argjentinas Ish-lojtari i Barcelonës...

Messi apo Ronaldo, juventini Arthur bën zgjedhjen e vështirë

para një muaji - ABC News

Mesfushori i Juventusit, Arthur Melo, është rikthyer të flasë për krahasimet mes Ronaldos dhe Messit. Braziliani është një nga ata pak lojtarë në botë që kanë patur fatin të jenë shokë ekipi me të dy yjet...

Messi apo Ronaldo? Juventini Arthur bën zgjedhjen e vështirë

para një muaji - Lexo

Mesfushori i Juventusit, Arthur Melo, është rikthyer të flasë për krahasimet mes Ronaldos dhe Messit. Braziliani është një nga ata pak lojtarë në botë që kanë patur fatin të jenë shokë ekipi me të dy yjet...

Arthur Melo ndryshon mendje në pak kohë: Ronaldo është më i miri i të gjitha kohërave

para një muaji - GazetaBlic

Arthur Melo ndryshon mendje në pak kohë: Ronaldo është më i miri i të gjitha kohëraveNuk ka shkuar shumë larg dhe mesfushori i Juventusit, Arthur Melo ka ndryshuar mendimin rreth lojtarit më të mirë në...

Arthur Melo ndryshon mendje në pak kohë: Ronaldo është më i miri i të gjitha kohërave

para një muaji - Albeu

Nuk ka shkuar shumë larg dhe mesfushori i Juventusit, Arthur Melo ka ndryshuar mendimin rreth lojtarit më të mirë në histori. Sa ishte duke luajtur pranë Lionel Messit, braziliani e quajti argjentinasin...

Arthur Melo ndryshon mendje: Ronaldo është më i miri i të gjitha kohërave

para një muaji - Lajmi.net

Sa ishte duke luajtur pranë Lionel Messit, braziliani e quajti argjentinasin si më i miri i të gjitha kohërave, transmeton lajmi.net. Sidoqoftë, tani që është pjesë e Juventusit mendon se portugezi është...

Arthur Melo ndryshon mendje: Ronaldo është më i miri i të gjitha kohërave

para një muaji - Lajm

Sa ishte duke luajtur pranë Lionel Messit, braziliani e quajti argjentinasin si më i miri i të gjitha kohërave, transmeton lajmi.net. Sidoqoftë, tani që është pjesë e Juventusit mendon se portugezi është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK