Bylis zyrtarizon transferimin e 5 lojtarëve

para një muaji - Syri.net Kosova

Trajneri i Bylisit, Dovedan, i cili është ankuar pas çdo ndeshjeje për mungesën e lojtarëve cilësorë në organikën e tij, ka marrë 5 “dhurata” nga presidenti Kapllanaj sa i përket merkatos. Klubi ballshiot...

Bylis zyrtarizon transferimin e 5 lojtarëve

para një muaji - Syri

Trajneri i Bylisit, Dovedan, i cili është ankuar pas çdo ndeshjeje për mungesën e lojtarëve cilësorë në organikën e tij, ka marrë 5 “dhurata” nga presidenti Kapllanaj sa i përket merkatos. Klubi ballshiot...

Bylisi prezanton 5 afrimet e reja

para një muaji - Bota Sot

Bylisi prezanton 5 afrimet e reja, Dovedan tani më i qetë! Trajneri i Bylisit, Dovedan, i cili është ankuar pas çdo ndeshjeje për mungesën e lojtarëve cilësorë në organikën e tij, ka marrë 5 “dhurata”...

Bylisi prezanton 5 afrimet e reja, Dovedan tani më i qetë

para një muaji - SuperSport

Trajneri i Bylisit, Dovedan, i cili është ankuar pas çdo ndeshjeje për mungesën e lojtarëve cilësorë në organikën e tij, ka marrë 5 “dhurata” nga presidenti Kapllanaj sa i përket merkatos. Klubi ballshiot...

Zyrtare: Afrime “breshëri” te Bylis, Kapllanaj prezanton 5 futbollistë

para një muaji - ABC News

Bylisi është klubi më aktiv i merkatos së dimrit në Kategorinë Superiore. Ballshiotët ditën e sotme kanë vendosur të zyrtarizojnë plot pesë futbollistë, që pritet të jenë një shtysë e madhe për të shmangur...

Zyrtare: Blerje me shumicë te Bylis, presidenti Kapllanaj prezanton 5 futbollistë

para një muaji - Dosja.al

19 Janar, 2021 17:31 BALLSH – Klubi mallakastriot i Bylist na ka befasuar me blerjet e tij këto vitet e fundit. Janë disa futbollistët ballshiotë, të cilët kanë bërë një paraqitje të pëlqyeshme në futbollin...

Teuta zyrtarizon transfertën e brazilianit

para një muaji - Syri.net Kosova

Pas sulmuesit veteran, Sabino Plaku, Teuta nuk ndalet në merkato pasi kryen me sukses një tjetër transferim. Bëhet fjalë për mbrojtësin anësor, Jackson Ferreira Silveiro i cili është një njohës i mirë...

Teuta zyrtarizon transfertën e brazilianit

para një muaji - Syri

Pas sulmuesit veteran, Sabino Plaku, Teuta nuk ndalet në merkato pasi kryen me sukses një tjetër transferim. Bëhet fjalë për mbrojtësin anësor, Jackson Ferreira Silveiro i cili është një njohës i mirë...

Pas largimit nga Trepça ’89, Kreshnik Nebihu i bashkohet Bylisit

para një muaji - Zeri

Kreshnik Nebiu ditë më parë u largua nga klubi i Trepçës ’89, ndërsa së fundmi i është bashkuar skuadrës shqiptare, Bylisit, shkruan “Zeri.info”. Skuadra e trajnerit Dovedan, ka arritur të sigurojë së...

Lëvizje në merkaton e Superiores, konfirmohen afrime te Bylis e Teuta

para një muaji - Gazeta Tema

Dita e sotme është aktive për klubet e Kategorisë Superiore. Dy të radhës që lëvizin në merkato janë Bylisi dhe Teuta. Këta të fundit kanë mundur të arrijnë marrëveshje me Jackson, brazilianin, që në sezonin...

U largua papritmas nga Gjilani, Jackson Ferreira transferohet te skuadra shqiptare

para një muaji - Bota Sot

Kur kishte edhe gjashtë muaj kontratë me Gjilanin, Jackson Ferreira njoftoi se ai do të largohej nga klubi, pas një viti e gjysmë. Tani, ai ka gjetur një klub të ri për vete, ndërsa ka ndërruar edhe shtetin....

Zyrtare: Mbylli aventurën dardane, Teuta afron një brazilian

para një muaji - ABC News

Teuta në këtë sezon është një skuadër e kompletuar, por vetë trajneri Martini nuk ka përjashtuar lëvizje të vogla dhe pas ardhjes së Plakut, në Durrës zyrtarizohet një tjetër lojtar. Klubi durrsak, që...

Tjetër afrim në merkato, Teuta firmos me brazilianin që spikati te Luftëtari

para një muaji - SuperSport

Klubi i Teutës bën afrimin e dytë në merkaton e janarit, teksa pas sulmuesit veteran Sebino Plaku, sot është prezantuar zyrtarisht edhe mbrojtësi anësor brazilian, Jackson Ferreira Silveiro. Ky i fundit...

Lëvizje në merkaton e Superiores, konfirmohen afrime te Bylis e Teuta

para një muaji - ABC News

Dita e sotme është aktive për klubet e Kategorisë Superiore. Dy të radhës që lëvizin në merkato janë Bylisi dhe Teuta. Këta të fundit kanë mundur të arrijnë marrëveshje me Jackson, brazilianin, që në sezonin...

Ish-mbrojtësi i Gjilanit prezantohet te Teuta

para një muaji - Infokusi

Ish-futbollisti i Gjilanit, Jackson Ferreira, është bërë me skuadër të re, shkruan Gazeta inFokus . Mbrojtësi brazilian është transferuar sonte te skuadra e Teutes që bënë gara në Superioren e Shqiperisë....

Pasi u largua nga Gjilani, Jackson Ferreira pritet të transferohet te skuadra shqiptare

para një muaji - Zeri

Një nga largimet e SC Gjilanit këtë afat kalimtar ishte mbrojtësi brazilian, Jackson Ferreira, i cili është afër të bëhet me skuadër të re, shkruan “Zeri.info”. Sipas asaj që raporton “Panorama Sport”...

U largua papritmas nga Gjilani, Jackson Ferreira transferohet te skuadra shqiptare

para një muaji - Almakos

Kur kishte edhe gjashtë muaj kontratë me Gjilanin, Jackson Ferreira njoftoi se ai do të largohej nga klubi, pas një viti e gjysmë. Tani, ai ka gjetur një klub të ri për vete, ndërsa ka ndërruar edhe shtetin....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK