Mbyllet pjesa e parë Gladbach – Werder Bremen, ky është rezultati

para një muaji - GazetaBlic

Është mbyllur para pak çastesh pjesa e parë e duelit të parë të ditës në Bundesligë. Borussia Monchengladbach dhe Werder Bremen po luajnë baras pa gola, pas 45 minutave të para, përcjell GazetaBlic . Të...

Formacionet zyrtare: Monchengladbach – Werder Bremen, merret vendimi për Milot Rashicën

para një muaji - Zeri

Janë publikuar formacionet zyrtare të takimit të javës së 17-të në Bundesliga ndërmjet Borussia Monchengladbach dhe Werder Bremenit, shkruan “Zeri.info”. Ylli i Përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica...

Ndeshja ndaj Monchengladbach, Bremeni shpreson në Rashicën

para një muaji - OraInfo

Werder Bremeni shpreson në Rashicën për ndeshjen e sotme ndaj Monchengladbachut. Milot Rashica u rikthye në fushat e blerta të shtunën në ndeshjen e Ëerder Bremenit ndaj Augsburgut, ndërsa luajti për tre...

Gladbach – Werder, ky është vendimi për Milot Rashicën

para një muaji - Bota Sot

Kanë mbetur edhe një orë deri te fillimi i duelit Gladbach – Werder. Skuadra mysafire udhëton drejt “Borussia-Park” me synimin e vetëm që të shkaktojë befasi. Para pak çastesh, janë publikuar edhe formacionet...

Formacionet zyrtare: Gladbach – Werder, ky është vendimi për Milot Rashicën

para një muaji - GazetaBlic

Kanë mbetur edhe një orë deri te fillimi i duelit Gladbach – Werder. Skuadra mysafire udhëton drejt “Borussia-Park” me synimin e vetëm që të shkaktojë befasi, përcjell GazetaBlic . Para pak çastesh, janë...

Formacionet zyrtare: Borussia Monchengladbach– Werder Bremen, ky është vendimi për Milot Rashicën

para një muaji - Infokusi

Borussia Monchengladbach dhe Werder Bremeni takohen në kuadër të xhiros së 17-të në Bundesligë, shkruan Gazeta inFokus . Ndeshja nisë nga ora 18:30 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Borussia-Park’. Para pak...

Ndeshja ndaj Monchengladbach, Bremeni shpreson në Rashicën

para një muaji - Almakos

Werder Bremeni shpreson në Rashicën për ndeshjen e sotme ndaj Monchengladbachut. Milot Rashica u rikthye në fushat e blerta të shtunën në ndeshjen e Ëerder Bremenit ndaj Augsburgut, ndërsa luajti për tre...

Werder Bremeni shpreson në Rashicën për ndeshjen e sotme ndaj Monchengladbachut

para një muaji - Ekonomia Online

Milot Rashica u rikthye në fushat e blerta të shtunën në ndeshjen e Werder Bremenit ndaj Augsburgut, ndërsa luajti për tre minuta, duke u inkuadruar në fund të ndeshjes. Ndërsa sot pritet që ylli kosovar...

Rashica në këtë muaj mund të largohet nga Bremeni

para një muaji - RTK

Reprezentuesi i Kosovës në futboll, Milot Rashica, këtë muaj mund të largohet nga Werder Bremeni dhe të transferohet në një klub të ri. Magazina gjermane “Kicker” raporton se Bremeni është në kërkim të...

Rashica në këtë muaj mund të largohet nga Bremeni

para një muaji - Epoka e Re

Reprezentuesi i Kosovës në futboll, Milot Rashica, këtë muaj mund të largohet nga Werder Bremeni dhe të transferohet në një klub të ri. Magazina gjermane “Kicker” raporton se Bremeni është në kërkim të...

Rashica bëhet me klub të ri qysh këtë muaj!

para një muaji - Bota Sot

Mediat gjermane shkruajnë se ylli shqiptar mund të largohet nga Werder Bremeni në ditët e ardhshme. Milot Rashica mund t’i japë fund eksperiencës së tij në Werder Bremen qysh këtë muaj. Mediat gjermane...

Rashica bëhet me klub të ri qysh këtë muaj!

para një muaji - Almakos

Mediat gjermane shkruajnë se ylli shqiptar mund të largohet nga Werder Bremeni në ditët e ardhshme. Milot Rashica mund t’i japë fund eksperiencës së tij në Werder Bremen qysh këtë muaj. Mediat gjermane...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK