Infektohet me Covid-19 legjenda e Real Madrid

para një muaji - Syri.net Kosova

Raul Gonzalez Blanco, legjenda e Real Madrid dhe sot trajneri i U-19, ka dalë pozitiv me koronavirus. Pavarësisht nga masat e rrepta të zbatuara në mjediset sportive “Valdebebas” dhe protokollet e vendosura...

Covid-19 prek legjendën e Real Madrid, izolohet menjëherë

para një muaji - RTK

Një lajm aspak i mirë vjen në shtëpinë e Real Madrid. Një nga legjendat e klubit, Raul Gonzalez është infektuar e koronavirus. Së fundmi mësohet se ai ka kryer testin dhe ka rezultuar pozitiv. Fatmirësisht...

Covid-19 nuk kursen as legjendën e Real Madrid

para një muaji - Ora news

Covid-19 prek edhe legjendën e Real Madrid dhe kombëtares spanjolle, Raul Gonzalez. Lajmin e bën të ditur madrilenja “ AS ”, e cila raporton se ish sulmuesi i “Los Blancos” dhe trajneri i ekipit të dytë...

Legjenda e Real Madridit infektohet me koronavirus

para një muaji - Zeri

Një nga legjendat e Real Madridit, Raul Gonzalez është infektuar me koronavirus, përcjell “Zeri.info”. Lajmi se Gonzalez ka rezultuar pozitiv në testin për koronavirus e ka dhënë gazeta spanjolle “Marca”....

Covid-19 prek legjendën e Real Madrid, izolohet menjëherë

para një muaji - ABC News

Një lajm aspak i mirë vjen në shtëpinë e Real Madrid. Një nga legjendat e klubit, Raul Gonzalez është infektuar e koronavirus. Së fundmi mësohet se ai ka kryer testin dhe ka rezultuar pozitiv. Fatmirësisht...

Legjenda e Real Madrid rezulton pozitiv me koronavirus

para një muaji - OraInfo

Raul Gonzales rezulton pozitiv me koronavirus. Raul Gonzalez, legjendë e klubit të Real Madrid dhe trajner aktual i ekipit Real Madrid Castilla ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Lajmin e ka bërë të ditur...

Infektohet me Covid-19 legjenda e Real Madrid

para një muaji - Syri

Raul Gonzalez Blanco, legjenda e Real Madrid dhe sot trajneri i U-19, ka dalë pozitiv me koronavirus. Pavarësisht nga masat e rrepta të zbatuara në mjediset sportive “Valdebebas” dhe protokollet e vendosura...

Legjenda e Real Madrid rezulton pozitiv me koronavirus

para një muaji - Almakos

Raul Gonzales rezulton pozitiv me koronavirus. Raul Gonzalez, legjendë e klubit të Real Madrid dhe trajner aktual i ekipit Real Madrid Castilla ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Lajmin e ka bërë të ditur...

Raul Gonzales del pozitiv me coronavirus

para një muaji - Arbresh

Raul Gonzalez, legjendë e klubit të Real Madrid dhe trajner aktual i ekipit Real Madrid Castilla ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Lajmin e ka bërë të ditur Marca, e cila thotë se ish-sulmuesi tani është...

Raul Gonzales rezulton pozitiv me Coronavirus

para një muaji - Ekonomia Online

Raul Gonzalez, legjendë e klubi t të Real Madrid dhe trajner aktual i ekipit Real Madrid Castilla ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Lajmin e ka bërë të ditur Marca, e cila thotë se ish-sulmuesi tani është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK