FOTO/ Partizani jep njoftimin e rëndësishëm para derbit me Tiranën

para një muaji - Syri.net Kosova

Nëpërmjet një komunikate zyrtare, klubi i Partizanit njofton se ka përfunduar dënimi i Erald Çinarit. FIFA ka miratuar kërkesën e klubit të kuq për aktivizimin e Çinarit, i cili tashmë mund të luajë me...

Partizani me lajm të madh, Çinari shlyen pezullimin, FIFA jep “ok”-in për aktivizimin

para një muaji - SuperSport

Lajm shumë i rëndësishëm nga Partizani në prag të derbit të kryeqytetit me Tiranën. Klubi i kuq më në fund ka marrë “ok”-in e FIFA-s për aktivizimin e Eraldo Çinarit, i pezulluar muaj më parë për shkak...

FOTO/ Partizani jep njoftimin e rëndësishëm para derbit me Tiranën

para një muaji - Syri

Nëpërmjet një komunikate zyrtare, klubi i Partizanit njofton se ka përfunduar dënimi i Erald Çinarit. FIFA ka miratuar kërkesën e klubit të kuq për aktivizimin e Çinarit, i cili tashmë mund të luajë me...

Tjetër lajm i mirë për KF Partizanin, FIFA lejon aktivizimin e sulmuesit Erald Çinari

para një muaji - BalkanWeb

Pas zhbllokimit të merkatos, KF Partizani ka marrë një tjetër lajm i mirë. Erald Çinari i cili ishte dhe arsyeja pse Partizani u dënua, tashmë do të rikthehet në fushën e lojës. FIFA ka pranuar kërkesat...

Zyrtare: FIFA pranon kërkesën e Partizanit, tani Çinari mund të luajë

para një muaji - ABC News

Për shkak të parregullsive në transferimin e tij te Partizani dhe gjyqit të humbur ndaj palëve të tjera, Erald Çinari u dënua nga FIFA me pezullim nga aktivitet zyrtare për 4 muaj, duke marrë një goditje...

Përfundon dënimi i dhënë nga FIFA, Çinari gati për derbin ndaj Tiranës

para një muaji - ABC News

Më shumë se katër muaj më parë Erald Çinari mori një goditje të rëndë, duke u dënuar me 4 muaj pezullim nga aktivitetet zyrtare për shkak të parregullsive në transferimin e tij te Partizani. Por fatmirësisht...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK