Mandzukiç: Do të jetë nder të vesh këtë fanellë plot histori

para një muaji - Insajderi

Pak orë pas prezantimit dhe nënshkrimit në kontratë që do t’a lidhi për gjashtë muaj me Milanin, sulmuesi kroat, Mario Mandzukiç foli për herë të parë si kuqezi, duke postuar një foto në faqen e tij zyrtare...

VIDEO/ Dita e parë e Mario Mandzukic në Milanello

para një muaji - Syri.net Kosova

Këtë mëngjes, Milan prezantoi zyrtarisht sulmuesin kroat, Mario Mandzukic. Kuqezinjtë njoftua se ish-sulmuesi i Juventusit rikthehet në Serie A duke firmosur kështu një kontratë deri në fund të këtij sezoni...

Numri "9" i mallkuar, ja sulmuesit që dështuan me fanellën e Milanit (FOTO LAJM)

para një muaji - Albeu

Numri 9 po del të jetë shumë i mallkuar te Milani, shkruan Albeu.com Pas Inzaghit shumë lojtarë që mbajtën këtë numër kanë dështuar të tregojnë vetën me fanellën kuq e zi. Së fundmi numrin 9 e ka marrë...

Milan, mallkimi i fanellës “9” pas Inzaghit

para një muaji - Ora news

Fanella me numër 9, që Mario Mandzukiç do të mbajë te Milani, është një fanellë me peshë dhe histori pasi është veshur më herët nga emra të mëdhenj të klubit kuqezi, ku veçohen George Weah dhe Filippo...

Fjalët e para të Mandzukic si lojtar i Milanit: Nder i veçantë për të veshur fanellën ikonike të Rossonerëve

para një muaji - Telegrafi

Mario Mandzukic ka falënderuar Milanin për mundësinë që i ka dhënë për t’u bashkuar me këtë klub të madh dhe u zotua se do të japë maksimumin tim për të ndihmuar skuadrën të ketë sukses. Milani është në...

Mandzukic prezantohet te Milani, do ta veshë fanellën me numrin 9-të

para një muaji - Koha.mk

Tashmë është bërë edhe zyrtare kalimi i sulmuesit kroat, Mandzukic te skuadra e Ac Milanit. “AC Milan ka kënaqësinë të njoftojë transferimin e Mario Mandzukic. Klubi dhe sulmuesi janë pajtuar për një ujdi...

VIDEO/ Dita e parë e Mario Mandzukic në Milanello

para një muaji - Syri

Këtë mëngjes, Milan prezantoi zyrtarisht sulmuesin kroat, Mario Mandzukic. Kuqezinjtë njoftua se ish-sulmuesi i Juventusit rikthehet në Serie A duke firmosur kështu një kontratë deri në fund të këtij sezoni...

Mandzukic: E Milanit fanellë ikonike, premtoj vetëm diçka

para një muaji - ABC News

Milani zyrtarizoi sot Mario Mandzukic si sulmuesin më të ri të ekipit. Kroati vjen me parametra zero dhe ka firmosur deri në fund të këtij sezoni, me opsionin e rinovimit edhe një tjetër vit. I am thankful...

Fjalët e para të Mandzukic pas kalimit në Milan

para një muaji - OraInfo

Futbollisti kroat, Mario Mandzukic sot u zyrtarizua si futbollisti më i ri i Milanit. Milan është në krye të Serie A pas 18 ndeshjeve dhe Mandzukic është bashkuar për të ndihmuar në lehtësimin e ngarkesës...

Mandzukic: Jam i nderuar që jam në Milan

para një muaji - RTK

Futbollisti kroat, Mario Mandzukic sot u zyrtarizua si futbollisti më i ri i Milanit, pasi kishte një kohë të gjatë pa ekip. Milan është në krye të Serie A pas 18 ndeshjeve dhe Mandzukic është bashkuar...

Mandzukic "prezantohet" me fjalë të mëdha: Gati për të luftuar

para një muaji - Albeu

Mario Mandzukic u zyrtarizua sot si futbollisti i ri i Milait dhe përmes profilit të tij në Instagram, Mario Mandzukic foli fjalët e tij të para si lojtar kuqezi: “Falënderoj sinqerisht drejtuesit e Milanit...

Mandzukiç vishet kuqezi, zgjedh fanellën me numrin 9

para një muaji - Ora news

Mario Mandzukiç është zyrtarisht futbollist i Milanit. Mëngjesin e sotëm sulmuesi kroat firmosi kontratën 6 mujore nga e cila do të përfitojë 1.8 milion euro dhe nëse Milani kualifikohet në Champions League...

Mandzukic: Do të jetë një nder i vërtetë ta barti fanellën e Milanit

para një muaji - Kallxo

Milani sot ka zyrtarizuar transferimin e sulmuesit kroat, Mario Mandzukic. Mandzukic iu bashkua italianëve si transafer i lirë, pasi që gjashtë muaj ishte pa skuadër. Kroat sot është prezantuar në ambientet...

Mandzukic firmos për Milanin dhe lëshon sfidën: Jam gati të luftoj…

para një muaji - Vizion Plus

Mario Mandzukic është një lojtar I ri I Milanit. Futbollisti kroat pasi kaloi një ditë më parë vizitat mjekësore, këtë të martë ka firmosur kontratën me kuqezinjte. Ai do të qëndrojë të paktën  6 muajt...

Mandzukic: Jam gati për të luftuar për Milanin!

para një muaji - GazetaBlic

AC Milan ka njoftuar për transferimin e Mario Mandzukic. Klubi dhe sulmuesi kanë rënë dakord për një marrëveshje deri në fund të sezonit aktual me një mundësi për të zgjatur kontratën për një vit tjetër,...

Mandzukic: Një nder i vërtetë që jam në Milan

para një muaji - Lexo

Futbollisti kroat, Mario Mandzukic sot u zyrtarizua si futbollisti më i ri i Milanit, pasi kishte një kohë të gjatë pa ekip. Milan është në krye të Serie A pas 18 ndeshjeve dhe Mandzukic është bashkuar...

Milani prezanton zyrtarisht Mario Mandzukic-in

para një muaji - Albsport.mk

Skuadra e AC Milan ka prezantuar zyrtarisht sulmuesin kroat, Mario Mandzukic. Kuqezinjtë njoftua se ish-sulmuesi i Juventusit rikthehet në Serieë A duke firmosur kështu një kontratë deri në fund të këtij...

Zyrtare: Mandzukic prezantohet te Milani

para një muaji - Telegrafi

Milani e ka prezantuar edhe zyrtarisht Mario Manduzkicin. Klubi italian dhe sulmuesi kroat kanë arritur marrëveshje deri në fund të sezonit me mundësi për të vazhduar edhe për një vit tjetër. Lindur në...

Fjalët e para të Mandzukic si lojtar i Milanit

para një muaji - Lajmi.net

Mandzukic me të arritur në klub, ka falenderuar klubin për mundësinë që i kanë ofruar dhe premtoi që do të jap më rë mirën e tij që skuadra të ketë suksese. Rosonerët janë të pozicionuar në vendin e parë...

Milani prezanton zyrtarisht Mario Mandzukic

para një muaji - Syri.net Kosova

Skuadra e AC Milan ka prezantuar zyrtarisht sulmuesin kroat, Mario Mandzukic. Kuqezinjtë njoftua se ish-sulmuesi i Juventusit rikthehet në Serieë A duke firmosur kështu një kontratë deri në fund të këtij...

Zyrtare: Mario Mandzukic prezantohet te Milani

para një muaji - Zeri

Milani e ka prezantuar edhe zyrtarisht Mario Manduzkicin. Klubi italian dhe sulmuesi kroat kanë arritur marrëveshje deri në fund të sezonit me mundësi për të vazhduar edhe për një vit tjetër. Lindur në...

Milani prezanton zyrtarisht Mario Mandzukic

para një muaji - Zhurnal

Zhurnal Ads Skuadra e AC Milan ka prezantuar zyrtarisht sulmuesin kroat, Mario Mandzukic. Kuqezinjtë njoftua se ish-sulmuesi i Juventusit rikthehet në Serieë A duke firmosur kështu një kontratë deri në...

ZYRTARE: MARIO MANXHUKIQ BËHET I MILANIT

para një muaji - Klan Macedonia

KROATI  KA FIRMOSUR KONTRATË 6 MUJORE Klubi I  futbolli të Seria A,Milan ka njoftuar edhe zyrtarisht se Mario Manxhukiq i është bashkuar klubit, në një marrëveshje gjashtëmujore. “ AC Milan ka kënaqësinë...

Mandzukiç prezantohet tek Milani, kroati ka opsionin e rinovimit në kontratë dhe numrin 9

para një muaji - Gazeta Tema

Pasi përfunduan të gjithë proçedurat paraprake, Milan ka zyrtarizuar ditën e sotme afrimin më të fundit të janarit, Mario Mandzukiç. Sulmuesi shihet si një element që me eksperiencën e tij të ndihmojë...

Mandzukiç prezantohet tek Milani, Milan zyrtarizon Mandzukiç, kroati ka opsionin e rinovimit në kontratë dhe numrin 9

para një muaji - Gazeta Tema

Pasi përfunduan të gjithë proçedurat paraprake, Milan ka zyrtarizuar ditën e sotme afrimin më të fundit të janarit, Mario Mandzukiç. Sulmuesi shihet si një element që me eksperiencën e tij të ndihmojë...

Fjalët e para të Mandzukic pas kalimit në Milan

para një muaji - Almakos

Futbollisti kroat, Mario Mandzukic sot u zyrtarizua si futbollisti më i ri i Milanit. Milan është në krye të Serie A pas 18 ndeshjeve dhe Mandzukic është bashkuar për të ndihmuar në lehtësimin e ngarkesës...

Mandzukic kthehet në Serie A, tek Rossoneri këtë herë

para një muaji - Gazeta Metro

Mario Mandzukic ka falënderuar Milanin për mundësinë që i ka dhënë për t’u bashkuar me këtë klub të madh dhe u zotua se do të japë maksimumin tim për të ndihmuar skuadrën të ketë sukses, transmeton Gazeta...

Zyrtare, Mandzukic firmos me Milanin, zgjedh numrin 9!

para një muaji - SuperSport

Mario Mandzukic tashmë është zyrtarisht një futbollist i ri i Milanit. Mëngjesin e sotëm në orën 9:30, sulmuesi kroat mbrriti në zyrat e klubit kuqezi aty ku firmosi kontratën 6 mujore me një përfitim...

Mandzukic tregohet i guximshëm, e vesh fanellën me numrin e ‘mallkuar’ të Milan

para një muaji - OraInfo

AC Milani ka njoftuar se ka transferuar sulmuesin korat, Mario Mandzukic. Kroati ka arritur marrëveshje deri në fund të edicionit me mundësi rinovimi për një tjetër, përcjell ORAinfo. Mandzukic është treguar...

Milan për titull? Ibra nuk zhgënjen: Kam besim tek Zlatan, me Mandzukic formojmë një dyshe të frikshme

para një muaji - BalkanWeb

Kishim kohë që nuk shihnim një Zlatan Ibrahimovic aq të qeshur pas një ndeshje. “Dopjeta” kundër Cagliari ka ndezur edhe një herë “zjarrin” brenda suedezit: “A besoj tek titulli? Besoj shumë në vetvete,...

Fjalët e para të Mandzukicit si lojtar i Milanit janë ngazëllyese për secilin fans ‘Rossoner’

para një muaji - Periskopi

Futbollisti kroat, Mario Mandzukic sot u zyrtarizua si futbollisti më i ri i Milanit, pasi kishte një kohë të gjatë pa ekip. Milan është në krye të Serie A pas 18 ndeshjeve dhe Mandzukic është bashkuar...

Milani edhe më i fortë më Mandzukicin

para një muaji - Bota Sot

Milani ka njoftuar edhe zyrtarisht se Mario Mandzukic i është bashkuar klubit, në një marrëveshje gjashtëmujore. Milani dhe Mandzukic kanë arritur marrëveshje për qëndrimin e sulmuesit kroat në San Siro...

ZYRTARE/ Mandzukic prezantohet te Milani

para një muaji - Albeu

Skuadra e AC Milan ka prezantuar zyrtarisht sulmuesin kroat, Mario Mandzukic . Kuqezinjtë njoftua se ish-sulmuesi i Juventusit rikthehet në Serieë A duke firmosur kështu një kontratë deri në fund të këtij...

Mandzukic: Një nder i vërtetë që jam në Milan

para një muaji - Arbresh

Futbollisti kroat, Mario Mandzukic sot u zyrtarizua si futbollisti më i ri i Milanit, pasi kishte një kohë të gjatë pa ekip. Milan është në krye të Serie A pas 18 ndeshjeve dhe Mandzukic është bashkuar...

Milani zyrtarizon Manxhukiqin

para një muaji - Koha.net

Mario Manxhukiq është zyrtarizuar të martën si futbollist i skuadrës së Milanit. Në uebfaqen zyrtare të klubit thuhet se Manxhukiq do të jetë pjesë e ekipit nga Serie A deri në fund të këtij edicioni....

Mandzukic flet pas transferimit te Milani

para një muaji - KosovaPress

Mario Mandzukic falenderoi Milanin për mundësinë për t’u bashkuar me këtë klub të shkëlqyeshëm dhe u zotua se do të japë maksimumin e tij për të ndihmuar skuadrën të ketë sukses. Milan është në krye të...

Numri, detajet e kontratës dhe shumë shifra: Zyrtarizohet Mandzukic

para një muaji - ABC News

Mario Mandzukic ka nënshkruar me Milanin dhe tashmë është zyrtare. Kuqezinjtë kanë dalë edhe me njoftim: “AC Milan është i lumtur të njoftojë nënshkrimin me Mario Mandzukic. Klubi dhe sulmuesi kanë rënë...

AC Milan sapo zyrtarizoi transferimin e Mario Mandzukicit

para një muaji - OraInfo

AC Milani ka njoftuar transferimin e sulmuesit Mario Mandzukic. Kroati ka arritur marrëveshje deri në fund të edicionit me mundësi rinovimi për një tjetër. Mandzukic ka zgjedhur numrin nëntë në fanellë,...

Milani prezanton zyrtarisht Mario Mandzukic

para një muaji - Syri

Skuadra e AC Milan ka prezantuar zyrtarisht sulmuesin kroat, Mario Mandzukic. Kuqezinjtë njoftua se ish-sulmuesi i Juventusit rikthehet në Serieë A duke firmosur kështu një kontratë deri në fund të këtij...

Mallkimi i numrit 9-të

para një muaji - Bota Sot

Mario Mandzukic ka nënshkruar kontratën 6-mujore me Milanin për 1.8 milionë euro. Sulmuesi kroat u largua nga selia e klubit kuqezi disa minuta më parë dhe u nis drejt Milanelos, ku do të zhvillojë seancën...

Zyrtare: Mandzukic vishet ‘kuqezi’

para një muaji - Indeks online

Skuadra e AC Milan ka zyrtarizuar sulmuesin kroat, Mario Mandzukic. Milan njoftoi para pak çastësh se ka nënshkruar me ish-lojtarin e Juventusit, duke firmosur kështu kontratë deri në fund të këtij sezonit,...

Zyrtare: Mario Mandzukic, lojtari i ri i Milanit

para një muaji - GazetaBlic

AC Milan ka njoftuar për transferimin e Mario Mandzukic. Klubi dhe sulmuesi kanë rënë dakord për një marrëveshje deri në fund të sezonit aktual me një mundësi për të zgjatur kontratën për një vit tjetër,...

Mandzukic: Një nder i vërtetë që jam në Milan

para një muaji - Ekonomia Online

Futbollisti kroat, Mario Mandzukic sot u zyrtarizua si futbollisti më i ri i Milanit, pasi kishte një kohë të gjatë pa ekip. Milan është në krye të Serie A pas 18 ndeshjeve dhe Mandzukic është bashkuar...

Mandzukiç prezantohet tek Milani, kroati ka opsionin e rinovimit në kontratë dhe numrin 9

para një muaji - Java News

Pasi përfunduan të gjithë proçedurat paraprake, Milan ka zyrtarizuar ditën e sotme afrimin më të fundit të janarit, Mario Mandzukiç. Sulmuesi shihet si një element që me eksperiencën e tij të ndihmojë...

Milani prezanton zyrtarisht Mario Mandzukic-in

para një muaji - InfoShqip

Kuqezinjtë njoftua se ish-sulmuesi i Juventusit rikthehet në Serieë A duke firmosur kështu një kontratë deri në fund të këtij sezoni. Te ‘ kuqezinjtë ’ Mario do të mbajë fanellën me numër 9-të. I lindur...

Zyrtare, Mandzukic firmos me Milanin, zgjedh numrin 9!

para një muaji - Shenja

Mario Mandzukic tashmë është zyrtarisht një futbollist i ri i Milanit. Mëngjesin e sotëm në orën 9:30, sulmuesi kroat mbrriti në zyrat e klubit kuqezi aty ku firmosi kontratën 6 mujore me një përfitim...

Zyrtare/ Mario Mandzukic i bashkohet Milanit

para një muaji - Lexo

Milani ka njoftuar edhe zyrtarisht se Mario Mandzukic i është bashkuar klubit, në një marrëveshje gjashtëmujore. Milani dhe Mandzukic kanë arritur marrëveshje për qëndrimin e sulmuesit kroat në San Siro...

Zyrtarizohet Mario Manduzkic në Milan

para një muaji - Arbresh

Milani e ka prezantuar edhe zyrtarisht Mario Manduzkicin. Klubi italian dhe sulmuesi kroat kanë arritur marrëveshje deri në fund të sezonit me mundësi për të vazhduar edhe për një vit tjetër. Lindur në...

Ibrahimoviç flet për Mandzukiçin: Do të tremben kundërshtarët!

para një muaji - Syri.net Kosova

Zlatan Ibrahimoviç ishte protagonisti kryesor i fitores 2-0 të Milanit kundwr Cagliarit. Sulmuesi suedez foli pas ndeshjes edhe për ardhjen e sulmuesit kroat, Mario Mandzukic. Gjatw një interviste, Ibra...

Ibrahimoviç flet për Mandzukiçin: Do të tremben kundërshtarët!

para një muaji - Zhurnal

Zhurnal Ads Zlatan Ibrahimoviç ishte protagonisti kryesor i fitores 2-0 të Milanit kundwr Cagliarit. Sulmuesi suedez foli pas ndeshjes edhe për ardhjen e sulmuesit kroat, Mario Mandzukic. Gjatw një interviste,...

Milani prezanton zyrtarisht Mario Mandzukic-in

para një muaji - Zyrtare

Kuqezinjtë njoftua se ish-sulmuesi i Juventusit rikthehet në Serieë A duke firmosur kështu një kontratë deri në fund të këtij sezoni. Te ‘ kuqezinjtë ’ Mario do të mbajë fanellën me numër 9-të. I lindur...

Mandzukic te Milani, Ibra: Do jemi dy që do i tmerrojmë kundërshtarët

para një muaji - Albeu

Sulmuesi i AC Milanit, Zlatan Ibrahimovic ka konfirmuar se Mario Mandzukic ka nënshkruar kontratën . Kroati pas një pauze të gjatë i është bashkuar "Rossonerëve" në kontratë gjashtëmujore me mundësi vazhdimi...

Ibrahimoviç flet për Mandzukiçin: Do të tremben kundërshtarët!

para një muaji - Syri

Zlatan Ibrahimoviç ishte protagonisti kryesor i fitores 2-0 të Milanit kundwr Cagliarit. Sulmuesi suedez foli pas ndeshjes edhe për ardhjen e sulmuesit kroat, Mario Mandzukic. Gjatw një interviste, Ibra...

Mandzukic s’ka frikë, zgjedh fanellën me numrin e ‘pafat’ në Milan

para një muaji - Bota Sot

Në ditët në vijim, AC Milani do e konfirmoi transferimin e sulmuesit Mario Mandzukic. Por, sipas Sky Sports, kroati ka zgjedhur numrin nëntë në fanellë, numër që shihet si i ‘mallkuar’ te “Rossonerët”....

Zyrtare: Milani konfirmon transferimin e Mandzukicit

para një muaji - Gazeta Metro

AC Milani ka njoftuar transferimin e sulmuesit Mario Mandzukic. Kroati ka arritur marrëveshje deri në fund të edicionit me mundësi rinovimi për një tjetër. Mandzukic ka zgjedhur numrin nëntë në fanellë,...

Mandzukiqi i bashkohet edhe zyrtarisht Milanit

para një muaji - Epoka e Re

AC Milani ka njoftuar edhe zyrtarisht se Mario Mandzukiq i është bashkuar klubit, në një marrëveshje gjashtëmujore. Milani dhe Mandzukiq kanë arritur marrëveshje për qëndrimin e sulmuesit kroat në San...

AC Milan sapo zyrtarizoi transferimin e Mario Mandzukicit

para një muaji - Almakos

AC Milani ka njoftuar transferimin e sulmuesit Mario Mandzukic. Kroati ka arritur marrëveshje deri në fund të edicionit me mundësi rinovimi për një tjetër. Mandzukic ka zgjedhur numrin nëntë në fanellë,...

Milani zyrtarizon Manxhukiqin

para një muaji - Ekonomia Online

Mario Manxhukiq është zyrtarizuar të martën si futbollist i skuadrës së Milanit. Në uebfaqen zyrtare të klubit thuhet se Manxhukiq do të jetë pjesë e ekipit nga Serie A deri në fund të këtij edicioni....

Zyrtare: Mandzukic firmos me Milanin

para një muaji - Periskopi

Tashmë është bërë edhe zyrtare kalimi i sulmuesit kroat te skuadra e Ac Milanit, shkruan Periskopi. Te ‘kuqezinjtë’ Mario do ta bartë fanellën me numër 9-të. I lindur në Slavonski Brod (Kroaci) më 21 maj...

Këtë dyshe sulmuese nuk e ka asnjë klub në botë : Së bashku kanë 73 vjet , 774 gola dhe 54 trofe

para një muaji - Periskopi

Skuadrës së Milanit do t’i bashkohet edhe sulmuesi kroat, Mario Mandzukic, shkruan Periskopi. Lidhur me ardhjen e tij të rossonërt ka folur edhe Ibra, i cili tha se do t’ua kenë frikën kundërshtarët. “Jam...

Ibrahimoviç flet për Mandzukiçin: Do të trembën kundërshtarët!

para një muaji - Indeks online

Zlatan Ibrahimoviç ishte protagonisti kryesor i fitores së AC Milan sonte ndaj Cagliarit me dy gola. Sulmuesi suedez foli pas ndeshjes edhe për ardhjen e sulmuesit kroat, Mario Mandzukic, shkruan IndeksOnline....

Ibrahimovic: Do jemi dy me Manduzkicin që do i tmerrojmë kundërshtarët

para një muaji - Lajmi.net

Kroati pas një pauze të gjatë i është bashkuar “Rossonerëve” në kontratë gjashtëmujore me mundësi vazhdimi për një vit tjetër, përcjellë lajmi.net. Edhe pse Milani ende se ka zyrtarizuar transferimin,...

Mandzukic s’ka frikë, zgjedh fanellën me numrin e ‘pafat’ në Milan

para një muaji - Lajmi.net

Por, sipas Sky Sports , kroati ka zgjedhur numrin nëntë në fanellë, numër që shihet si i ‘mallkuar’ te “Rossonerët”, shkruan lajmi.net. Plotë nëntë lojtarë që nga sezoni 2010/11 kanë provuar fanellën me...

Milani rrit ofertën për Donnarummën

para një muaji - RTK

Drejtuesit e Milanit po punojnë në shumë fronte. Afrime, largime dhe rinovime me disa nga yjet e skuadrës së Stefano Piolit. Një ndër ta është Gigio Donnarumma. Portieri i talentuar ndodhet në vitin e...

Mandzukic-Milan, një “martesë” e kryer që në fillim të dhjetorit

para një muaji - Zhurnal

Zhurnal Ads Mario Mandzukic te Milani, e kryer në pritje të firmës në kontratën që do ta lidhë me kuqezinjtë deri në fund të sezonit, me rinovim automatik në rast të kualifikimit në Champions League. Motivi...

Manxhukiq nesër do të firmosë me Milanin

para një muaji - Koha.net

Mario Manxhukiq do të jetë pjesë e skuadrës së Milanit për pjesën e dytë të këtij edicioni, kanë njoftuar të hënën mediumet italiane. Manxhukiq ka kaluar me sukses testet mjekësore të hënën dhe të martën...

PUNË E KRYER! Maldini nuk përmbahet, pas Mandzukic dhe Meite, Milani siguron edhe një super përforcim

para një muaji - Albsport.mk

Vjen goditja e tretë për Milanin në merkaton e janarit. Pas sulmuesit (Mandzukic) dhe mesfushorit (Meitè), Maldini mbyll me sukses bisedimet edhe për mbrojtësin Tomori. Marrëveshja është arritur praktikisht...

Mario Mangjukiq mbaron vizitat mjekësore tek AC Milan, nënshkrimi çështje orësh

para një muaji - Klan Kosova

Futbollisti kroat, Mario Mangjukiq, brenda 24 orëve të fundit pritet të nënshkruan edhe zyrtarisht me skuadrën italiane, AC Milan, transmeton Klan Kosova. Sulmuesi 34 vjeçar, tashmë ka kryer edhe testet...

Optimizëm në lidhje me rinovimin, Milani rrit ofertën për Donnarummën

para një muaji - ABC News

Drejtuesit e Milanit po punojnë në shumë fronte. Afrime, largime dhe rinovime me disa nga yjet e skuadrës së Stefano Piolit. Një ndër ta është Gigio Donnarumma. Portieri i talentuar ndodhet në vitin e...

Milan “i tërbuar” në merkato, Mandzukic vishet kuqezi, të mërtën vjen edhe mbrojtësi i Chelsea

para një muaji - BalkanWeb

Milan vazhdon të jetë aktiv në merkaton e janarit, duke zyrtarizuar edhe goditjen e dytë. Mario Mandzukic rikthehet në Serie A, këtë herë për të veshur ngjyrat kuqezi, pas aventurës së gjatë dhe të suksesshme...

774 gola e shumë trofa, kush nuk do ta dëshironte një dyshe si Ibra e Mandzukic?!

para një muaji - GazetaBlic

Asnjë ekip evropian nuk ka një dyshe të qendrës së sulmit më me përvojë se Milani. Milani investon në lojtarë të rinj, por për emrat e mëdhenj bën përjashtime, përcjell GazetaBlic Sport. Mario Mandzukic...

Zbulohen detajet e kushteve të kontratës, pagës dhe numrit të mundshëm të fanellës së Mandzukic

para një muaji - OraInfo

Disa detaje të tjera kanë filluar të filtrohen në lidhje me ardhjen e Mario Mandzukic duke përfshirë kushtet e kontratës së tij dhe numrin e mundshëm të fanellës. Tuttosport raporton sot se Mandzukic zbarkoi...

Milani nuk ndalet në merkato, transferon mbrojtësin e njohur

para një muaji - GazetaBlic

Skuadra e Milanit ka filluar fuqishëm në këtë merkato. Pas transferimit të mesfushorit të Torinos, Meite dhe sulmuesit të njohur, Mario Mandzukic, klubi i Milanit ka transferuar edhe sulmuesin e njohur,...

Dita e Mandzukicit

para një muaji - Indeks online

Mario Manxhukiqi gjatë ditës do të bëhet edhe zyrtarisht futbollist i Milanit. Sulmuesi i njohur kroat ka arritur sot në ambientet e gjigantit italian për t’iu nënshtruar ekzaminimeve mjekësore. Menjëherë...

Mandzukic zbarkon në Milano, gati për testet mjekësore

para një muaji - Albeu

Mario Mandzukic ka arritur në Milan, ku pritet të kryejë testet mjekësore para zyrtarizimit në fanellën " Rossonere " Mario Mandzukic është duke përfunduar testet mjekësore tek AC Milan dhe zyrtarizimi...

“Çfarë goditje me Mandzukic! Bravo Milan, ke marrë një futbollist të madh”

para një muaji - ABC News

“ Milani ka bërë një goditje të madhe me afrimin e Mario Mandzukic “, kështu e nis prononcimin e tij për TMW Marco Landucci, i cili punoi si ndihmës trajneri i Max Allegrit te Juventusi. Sulmuesi kroat...

Mandzukic arrin për teste mjekësore në Milan

para një muaji - Bota Sot

Mario Mandzukic ka arritur në Milan, ku pritet të kryejë testet mjekësore para zyrtarizimit në fanellën “Rossonere” Mario Mandzukic është duke përfunduar testet mjekësore tek AC Milan dhe zyrtarizimi në...

Sulmuesi i njohur sot kryen testet mjekësore të Milan

para një muaji - OraInfo

AC Milan pritet që sot ta zyrtarizojë transferimin e ish-sulmuesit të Juventusit, Mario Manduzkic. Sulmuesi korat ka arritur marrëveshje me kuq e zinjtë dhe sot pritet t’i kryej testet mjekësore, para...

Mandzukic arrin në Milano, gjithçka gati për testet mjekësore

para një muaji - GazetaBlic

Mario Mandzukic është lojtari më i ri i Milanit. Sulmuesi qendror, Mario Mandzukic ka arritur në selinë e Milanit, ku është gati për të bërë testet mjekësore, përcjell GazetaBlic Sport. Kroati fillimisht...

Mandzukic arrin për teste mjekësore në Milan

para një muaji - Lajmi.net

Mario Mandzukic është duke përfunduar testet mjekësore tek AC Milan dhe zyrtarizimi në fanellën “Rossonere” pritet të ndodhë së shpejti, transmeton lajmi.net. Sipas raportimeve në Itali, Mandzukic do të...

Ish-futbollisti i Juventusit arrin në Milano, ‘Kuq e Zinjtë’ mbajnë ‘gjallë’ sulmin me Ibrahimoviçin dhe veteranin kroat

para një muaji - FaxWeb

Ish-sulmuesi kroat i Juventusi, i cili ka firmosur ditët e fundit me “Djajt e Kuq” ka mbërritur mbrëmjen e së Dielës në aeroportin e Linate. Mario Mandzukic ësht një nga emrat që do t’i bashkohet stolit...

Mandzukic arrin për teste mjekësore në Milan

para një muaji - Almakos

Mario Mandzukic ka arritur në Milan, ku pritet të kryejë testet mjekësore para zyrtarizimit në fanellën “Rossonere” Mario Mandzukic është duke përfunduar testet mjekësore tek AC Milan dhe zyrtarizimi në...

Sulmuesi i njohur sot kryen testet mjekësore të Milan

para një muaji - Almakos

AC Milan pritet që sot ta zyrtarizojë transferimin e ish-sulmuesit të Juventusit, Mario Manduzkic. Sulmuesi korat ka arritur marrëveshje me kuq e zinjtë dhe sot pritet t’i kryej testet mjekësore, para...

Maldini nuk përbahet, siguron edhe Tomorin nga Chelsea

para një muaji - SuperSport

Vjen goditja e tretë për Milanin në merkaton e janarit. Pas sulmuesit (Mandzukic) dhe mesfushorit (Meitè), Maldini mbyll me sukses bisedimet edhe për mbrojtësin Tomori. Marrëveshja është arritur praktikisht...

Mario Mandzukic ka arritur te Milani për t’i kompletuar testet mjekësore

para një muaji - Telegrafi

Fabrizio Romano raporton se Mario Mandzukic ka arritur në Itali për t’i kompletuar testet mjekësore te Milani. Sulmuesi kroat po nënshkruan me Rossonerët deri në fund të këtij edicioni me mundësi vazhdimi...

Mario Mandzukic tashmë është në Milano, ja kur pritet t’i kryejë testet mjekësore

para një muaji - GazetaBlic

Mario Mandzukic ka zbarkuar në Itali dhe do të kryejë testet mjekësore me Milanin nesër para se të nënshkruajë kontratën. Reprezentuesi i Kroacisë mbërriti në Aeroportin Linate me një avion privat këtë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK