Granit Xhaka me rekord në ndeshjen ndaj Newcastle

para një muaji - Insajderi

Mesfushori me origjinë shqiptare, Granit Xhaka, vendosi një rekord të ri për sezonit aktual të Premier League, njofton Insajderi. Futbollisti i cili aktivizohet në radhët e Arsenalit, arriti të rikuperonte...

Granit Xhaka vendos një rekord të ri në Premier Ligë

para një muaji - Indeks online

Granit Xhaka regjistroi një nga paraqitjet më të mira me Arsenalin, të hënën në fitoren 3-0 ndaj Newcastle United. Mesfushori shqiptar poashtu theu një rekord interesant në Premier Ligë këtë edicion, shkruan...

Granit Xhaka po kalon nëpër një formë jetësore te Arsenali, statistikat ndaj Newcastles e vërtetojnë këtë

para një muaji - InfoShqip

Granit Xhaka dhuroi një paraqitje spektakolare në fitoren 3-0 të Arsenalit kundër Newcastle United në kuadër të javës së 19-të në Ligën Premier. Mesfushori shqiptar përveç se u vlerësua lartë, ai kishte...

Granit Xhaka vendos rekordin e ri në Premier League, shqiptari bëhet i pari që...

para një muaji - Syri.net Kosova

Mesfushori me origjinë shqiptare, Granit Xhaka, vendosi një rekord të ri nw Premier League. Futbollisti i cili aktivizohet në radhët e Arsenalit, arriti të rikuperonte plot 12 topa nga kundërshtarët në...

Granit Xhaka vendos rekordin e ri në Premier League

para një muaji - Albeu

Mesfushori me origjinë shqiptare, Granit Xhaka , vendosi një rekord të ri nw Premier League . Futbollisti i cili aktivizohet në radhët e Arsenalit, arriti të rikuperonte plot 12 topa nga kundërshtarët...

Granit Xhaka vendos rekordin e ri në Premier League, shqiptari bëhet i pari që...

para një muaji - Syri

Mesfushori me origjinë shqiptare, Granit Xhaka, vendosi një rekord të ri nw Premier League. Futbollisti i cili aktivizohet në radhët e Arsenalit, arriti të rikuperonte plot 12 topa nga kundërshtarët në...

Granit Xhaka rekordmeni i ri i Premier Ligës, ja çfarë bëri shqiptari mbrëmjen e djeshme

para një muaji - Panorama

Mesfushori me origjinë shqiptare, Granit Xhaka , vendosi një rekord të ri për sezonit aktual të Premier Ligës. Futbollisti i cili aktivizohet në radhët e Arsenalit, arriti të rikuperonte plot 12 topa nga...

Askush si ai në Premier League, Granit Xhaka vendos një rekord të ri

para një muaji - GazetaBlic

Arsenali arriti një fitore shumë të rëndësishme mbrëmjen e djeshme, pasi mundi me rezultatin 3-0 Newcastle United. Të besuarit e Mikel Artetës shkëlqyen në “Emirates Stadium” dhe një ndër më të mirët në...

Askush si ai në Premier League, Granit Xhaka vendos një rekord të ri

para një muaji - RTK

Arsenali arriti një fitore shumë të rëndësishme mbrëmjen e djeshme, pasi mundi me rezultatin 3-0 Newcastle United. Të besuarit e Mikel Artetës shkëlqyen në “Emirates Stadium” dhe një ndër më të mirët në...

Ishte pranë largimit nga Arsenal, Granit Xhaka ka vendosur rekord të ri në Premier League, futbollisti bëhet…

para një muaji - Dosja.al

Granit Xhaka 19 Janar, 2021 17:18 ANGLI- Granit Xhaka ishte shumë pranë largimit nga Arsenali kur në stolin e topçinjëve ishte Unai Emery. Trajneri spanjoll i jepte pak minuta në fushë ndërkohë që në atë...

Xhaka identifikon rolin e rëndësishëm që do e luajë Partey

para një muaji - Lajmi.net

Partey dje ishte titullar për herë të parë pas një muaj, që iu nevojit të shërohej nga lëndimi dhe ia doli të dhuroi një asistim, transmeton lajmi.net. Xhaka beson se Partey do të jetë ndihmë e madhe edhe...

Askush si ai në Premier League, Granit Xhaka vendos një rekord të ri

para një muaji - ABC News

Arsenali arriti një fitore shumë të rëndësishme mbrëmjen e djeshme, pasi mundi me rezultatin 3-0 Newcastle United. Të besuarit e Mikel Artetës shkëlqyen në “Emirates Stadium” dhe një ndër më të mirët në...

Xhaka me statistika interesante

para një muaji - Bota Sot

Granit Xhaka dhuroi një paraqitje spektakolare në fitoren 3-0 të Arsenalit kundër Newcastle United në kuadër të javës së 19-të në Ligën Premier. Mesfushori shqiptar përveç se u vlerësua lartë, ai kishte...

Xhaka i jashtëzakonshëm, vendos rekord të ri në Premierligë

para një muaji - Infokusi

Futbollisti shqiptar, Granit Xhaka, mbrëmjen e djeshme arriti një rekord në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus. Arsenali mposhti me Newcastle Unitedin, me rezultat të thellë 3-0. Në këtë takim paraqitje...

Granit Xhaka rekordmeni i ri i Premier Ligës, ja çfarë bëri mbrëmjen e djeshme

para një muaji - Lexo

Mesfushori me origjinë shqiptare, Granit Xhaka, vendosi një rekord të ri për sezonit aktual të Premier Ligës. Futbollisti i cili aktivizohet në radhët e Arsenalit, arriti të rikuperonte plot 12 topa nga...

Xhaka e lavdëron bashkëlojtarin e vet në Arsenal

para një muaji - Ekonomia Online

Granit Xhaka e ka vlerësuar lart ndikimin e Thomas Partey në skuadrën e Arsenalit, pasi mesfushori ganez la mbresa në rikthimin e tij nga lëndimi në ndeshjen e së hënës kundër Newcastle United. Partey...

Askush si ai në Premier League, Granit Xhaka vendos një rekord të ri

para një muaji - InfoShqip

Arsenali arriti një fitore shumë të rëndësishme mbrëmjen e djeshme, pasi mundi me rezultatin 3-0 Newcastle United. Të besuarit e Mikel Artetës shkëlqyen në “ Emirates Stadium ” dhe një ndër më të mirët...

Reagimi i Xhakës pas fitores së Arsenalit kundër Newcastle

para një muaji - Bota Sot

Granit Xhaka është shprehur i lumtur që luajti rol në një fitore tjetër të Arsenalit në Premierligë, e cila ishte e katërta në pesë ndeshjet e fundit, duke i lartësuar bashkëlojtarët e vet për paraqitjen...

Granit Xhaka po kalon nëpër një formë jetësore te Arsenali

para një muaji - Zhurnal

Zhurnal Ads Granit Xhaka dhuroi një paraqitje spektakolare në fitoren 3-0 të Arsenalit kundër Newcastle United në kuadër të javës së 19-të në Ligën Premier. Mesfushori shqiptar përveç se u vlerësua lartë,...

Pierre-Emerick Aubameyang vjen me huqjen e sezonit kundër Newcastle

para një muaji - GazetaBlic

Pierre-Emerick Aubameyang ka bërë një nga huqjet m ë interesante të sezonit kundër Newcastle në Emirates mbrëmjen e kaluar. Pasi mori një pasim nga Saka, Aubameyang u gjend i vetëm para portës pa shqetësimin...

Granit Xhaka po kalon nëpër një formë jetësore te Arsenali

para një muaji - Bota Sot

Granit Xhaka dhuroi një paraqitje spektakolare në fitoren 3-0 të Arsenalit kundër Newcastle United në kuadër të javës së 19-të në Ligën Premier. Mesfushori shqiptar përveç se u vlerësua lartë, ai kishte...

Ky është reagimi i Xhakës pas fitores së Arsenalit kundër Newcastle

para një muaji - Periskopi

Mesfushori gjilanas, Granit Xhaka është shprehur shumë i lumtur që ishte pjesë e një fitoreje tjetër të Arsenalit në Premirligë, fitore kjo e katërta me radhë në pesë ndeshjet e fundit, përcjell Periskopi....

Granit Xhaka po kalon nëpër një formë jetësore te Arsenali – statistikat ndaj Newcastles e vërtetojnë këtë

para një muaji - Telegrafi

Granit Xhaka dhuroi një paraqitje spektakolare në fitoren 3-0 të Arsenalit kundër Newcastle United në kuadër të javës së 19-të në Ligën Premier. Mesfushori shqiptar përveç se u vlerësua lartë, ai kishte...

Aubameyang protagonist, Arsenali fiton dhe vazhdon ngjitjen në renditje

para një muaji - Top Channel

Arsenali shqelmon krizën në kampionat, pasi mposhti Newcastle-n me rezultatin e pastër 3-0 dhe regjistroi fitoren e katërt në 5 ndeshjet e fundit, duke u ngjitur përkohësisht në vendin e 10 me 27 pikë....

Pasimi magjik me thembër i Cedric Soares ‘pushton internetin’ në fitoren e Arsenalit

para një muaji - Telegrafi

Arsenali duket se dalëngadalë po rikthehet në formë të lartë në Ligën Premier. The Gunners fituan 3-0 kundër Newcastle United në kuadër të javës së 19-të në ligën angleze. Mikel Arteta po bije në formulën...

Arsenal 3-0 Newcaslte, nota e Granit Xhakës dhe të tjerëve

para një muaji - Telegrafi

Arsenali e ka mposhtur Newcastle Unitedin me rezultat 3-0 në kuadër të javës së 19-të në Ligën Premier. Golat për The Gunners i realizuan Pierre-Emerick Aubameyang me dy dhe Bukayo Saka. Arsenali ishte...

Arsenali lehtësisht triumfon ndaj Newcastle Unitedit (VIDEO)

para një muaji - Albsport.mk

Arsenali ka arkëtuar pikët e plota në shtëpi duke mposhtur Newcastle Unitedin. “Topçinjtë” dominuan nga minuta e parë dhe me plotë meritë fituan me rezultat 3 – 0. Pjesa e parë ishte mjaftë interesante,...

Arsenali u rikthehet fitoreve në triumfin me shumë stil ndaj Newcastles

para një muaji - Telegrafi

Arsenali ka triumfuar kundër Newcastle Untedit në kuadër të javës së 19-të në Ligën Premier me rezultat 3-0. Pjesa e parë përfundoi pa gola, mirëpo që të dyja skuadrat kishin shanse të mira shënimi. Në...

VIDEO/ Arsenal vijon ecurinë pozitive, “viktima” e radhës është Neëcastle

para një muaji - ABC News

Arsenal ka rikthyer formën e mirë dhe po merr fitore të njëpasnjëshme, duke ngjitur edhe shkallët në renditje. Mbrëmjen e sotme “viktima” ishte Newcastle. Londinezët arritën të fitonin me shifrat e pastra...

Arsenali mësohet me fitoret, nis ngjitjen në Premierligë

para një muaji - Syri

Arsenali shqelmon krizën në kampionat, pasi mposhti Newcastle-n me rezultatin e pastër 3-0 dhe regjistroi fitoren e katërt në 5 ndeshjet e fundit, duke u ngjitur përkohësisht në vendin e 10-të me 27 pikë....

Arsenal me fitore bindëse ndaj Newcastle

para një muaji - OraInfo

Arsenali triumfon bindshëm ndaj Newcastle. Arsenali e ka lënë pas vetes barazimin ndaj Crystal Palace xhiron e kaluar duke e mposhtur sonte Neëcastle në “Emirates” me rezultat bindës 3:0, në kuadër të...

Arsenali vijon me rezultate pozitive

para një muaji - Albeu

Arsenali vazhdon me ecurinë pozitive në kampionat, pasi fitoi me rezultatin 3-0 kundër Newcastle. Ekipi i Mikel Artetas duket se e ka marrë veten dhe tashmë po bën mirë duke ngjitur shkallët e renditjes....

Arsenali fiton bindshëm ndaj Newcastle

para një muaji - GazetaBlic

Skuadra e Arsenalit ka shënuar një fitore të madhe si vendas ndaj Newcastle Unitedit me rezultat 3-0. Ekipi i Mikel Artetas e nisi shumë mirë ndeshjen, por gjatë pjesës së parë nuk arriti të shënonte gola,...

Arsenali triumfon bindshëm ndaj Newcastle

para një muaji - Bota Sot

Arsenali e ka lënë pas vetes barazimin ndaj Crystal Palace xhiron e kaluar duke e mposhtur sonte Newcastle në “Emirates” me rezultat bindës 3:0, në kuadër të javës së 19-të në Premierligë. Pjesa e parë...

Notat e lojtarëve: Arsenal – Newcastle, Granit Xhaka ndër më të vlerësuarit

para një muaji - Zeri

Arsenali ka shënuar fitore me rezultat 3:0 përballë Newcastles në takimin e vlefshëm për javën e 19-të në Premierligë, shkruan “Zeri.info”. Aubameyang me dy gola dhe Saka me një vulosën triumfin e “Topçinjve”...

Arsenali triumfon bindshëm ndaj Newcastle

para një muaji - RTK

Arsenali e ka lënë pas vetes barazimin ndaj Crystal Palace xhiron e kaluar duke e mposhtur sonte Newcastle në “Emirates” me rezultat bindës 3:0, në kuadër të javës së 19-të në Premierligë. Pjesa e parë...

Arsenali fiton bindshëm në Londër, Granit Xhaka i pazëvendësueshëm

para një muaji - Zeri

Është mbyllur takimi i zhvilluar në “Emirates” të Londrës mes Arsenalit dhe Newcastle Unitedit, shkruan “Zeri.info”. Arsenali ka triumfuar me shifrat 3:0 përballë Newcastles të cilës ia vazhdon ecurinë...

Arsenali fiton thellë ndaj Newcastlet

para një muaji - Koha.net

Arsenali ka fituar thellë ndaj Newcastle Unitedit në xhiron e 19-të të Premier Leagues, 3:0. Pierre-Emerick Aubameyang realizoi dy gola ndërsa një tjetër u shtua nga Bokayo Saka. Ekipi i Mikel Artetas...

Aubameyang protagonist, Arsenali fiton dhe vazhdon ngjitjen në renditje

para një muaji - SuperSport

Arsenali shqelmon krizën në kampionat, pasi mposhti Newcastle-n me rezultatin e pastër 3-0 dhe regjistroi fitoren e katërt në 5 ndeshjet e fundit, duke u ngjitur përkohësisht në vendin e 10 me 27 pikë....

Arsenali vazhdon me rezultate pozitive

para një muaji - Indeks online

Skuadra e Arsenalit ka shënuar një fitore të madhe si vendas ndaj Newcastle Unitedit. Ekipi i Mikel Artetas e nisi shumë mirë ndeshjen, por gjatë pjesës së parë nuk arriti të shënonte gola, me një rast...

Trefishohet epërsia në “Emirates”, Aubameyang realizon golin e dytë personal

para një muaji - Zeri

Arsenali ka arritur të shënoj edhe golin e tretë ndaj Neëcastle Unitedit në “Emirates”, shkruan “Zeri.info”. Golin e tretë dhe të “nokautit” e ka shënuar lojtari nga Gaboni, Aubameyang i cili realizoi...

Aubameyang spektakolar, Arsenal zhbllokon shifrat

para një muaji - Albeu

Arsenali ka gjetur golin e parë në ndeshjen kundër Newcastle për 1-0. Ekipi vendas i është falur golit të Aubameyang që ndërmori një kundërsulm personal dhe bëri gjithçka mirë duke dërguar topin në rrjetë.

Arsenali e bën më të lehtë fitoren, Saka realizon golin e dytë kundër Newcastles

para një muaji - Zeri

Realizohet edhe goli i dytë brenda 11 minutave nga goli i parë në “Emirates”, shkruan “Zeri.info”. Përsëri janë vendasit që tashmë kanë dyfishuar avantazhin ndaj Newcastle Unitedit. Autori i golit të dytë...

Arsenali kalon në epërsi, kësaj radhe nuk gabon Aubameyang

para një muaji - Indeks online

Skuadra e Arsenalit ka kaluar në epërsi ndaj Newcastle Unitedit. Golin e epërsisë e ka shënuar sulmuesi afrikan, Aubameyang, shkruan IndeksOnline. Pierre-Emerick Aubameyang scores to make it 1-0 for Arsenal!...

Arsenali shënon golin e epërsisë në fillim të pjesës së dytë kundër Newcastles

para një muaji - Zeri

Shënohet goli i parë në takimin që po zhvillohet në “Emirates” ndërmjet Arsenalit dhe Newcastle Unitedit, shkruan “Zeri.info”. Janë “Topçinjtë” që kanë shënuar golin e epërsisë në fillim të pjesës së dytë....

Mbyllet pjesa e parë në takimin Arsenal – Newcastle United

para një muaji - Zeri

Është mbyllur fraksioni i parë i takimit që po zhvillohet në “Emirates” ndërmjet Arsenalit dhe Newcastle Unitedit, shkruan “Zeri.info”. Rezultati i 45 minutave të para është i barabartë 0:0, me “Topçinjtë”...

Arsenali kërkon tre pikë kundër Newcastlit – formacionet zyrtare

para një muaji - Telegrafi

Arsenali dhe Newcastle United i kanë publikuar formacionet zyrtare për takimin që luhet në javën e 19-të në Ligën Premier. Ndeshja që fillon në ora 21:00 do të luhet në stadiumin Emirates, me The Gunners...

Arsenali triumfon bindshëm ndaj Newcastle

para një muaji - Tetova Sot

Arsenali e ka lënë pas vetes barazimin ndaj Crystal Palace xhiron e kaluar duke e mposhtur sonte Newcastle në “Emirates” me rezultat bindës 3:0, në kuadër të javës së 19-të në Premierligë. Pjesa e parë...

Arsenal – Newcastle, formacionet zyrtare

para një muaji - Bota Sot

Arsenal e pret Newcastlen në kuadër të xhiros së 19-të të Premierligës angleze dhe ka nevojë gjithsesi për fitore për t’u ngritur në tabelë. Aktualisht, ekipi londinez e sheh veten në pozitën e 11-të me...

Arsenali fiton lehtësisht ndaj Newcastles

para një muaji - Infokusi

Arsenali ka fituar lehtësisht ndaj Newcastles me rezultat 2-0, në takimin e vlefshëm për xhiron e 19-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus . Në duelin e zhvilluar në ‘Emirates Stadium’ në Londër, golat...

Arsenali lehtësisht triumfon ndaj Newcastle Unitedit

para një muaji - Flaka

Arsenali ka arkëtuar pikët e plota në shtëpi duke mposhtur Newcastle Unitedin. “Topçinjtë” dominuan nga minuta e parë dhe me plotë meritë fituan me rezultat 3 – 0, shkruan lajmi.net. Pjesa e parë ishte...

Arsenali lehtësisht triumfon ndaj Newcastle Unitedit

para një muaji - Lajmi.net

“Topçinjtë” dominuan nga minuta e parë dhe me plotë meritë fituan me rezultat 3 – 0, shkruan lajmi.net. Pjesa e parë ishte mjaftë interesante, por asnjëra skuadër nuk ia doli të ‘tund’ portën kundërshtare....

Arsenal – Newcastle, formacionet zyrtare

para një muaji - OraInfo

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Arsenal – Newcasltle. Sonte (e hënë), Arsenali është nikoqir i Neëcastle Unitedit, e vlefshme për xhiron e 19-të të Premierligës. “Topçinjtë” synojnë vetëm...

Xhaka nga minuta e parë kundër Newcastle United

para një muaji - Indeks online

Granit Xhaka është në formacionin startues në ndeshjen e javës së 18-të në Premierligë, Arsenal – Newcastle United Ndeshja fillon nga ora 21:00, shkruan IndeksOnline. Formacionet: Newcastle: Darlow, Krafth,...

Formacionet zyrtare: Arsenal – Newcastle, Granit Xhaka startues

para një muaji - Zeri

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes së javës së 19-të kampionale në Premierligë, midis Arsenalit dhe Newcastle Unitedit, shkruan “Zeri.info”. “Topçinjtë” kërkojnë tri pikët në shtëpi për ta...

Arsenali dyfishon epërsinë ndaj Newcastles

para një muaji - Infokusi

Arsenali dhe Newcastle po luajnë momentalisht, në kuadër të xhiros së 19-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus . Në takimin që po zhvillohet në ‘Emirates Stadium’ në Londër, skuadra e Arsenalit e ka...

Zhbllokohet rezultati në sfidën, Arsenal – Newcastle

para një muaji - Infokusi

Arsenali dhe Newcastle po luajnë momentalisht, në kuadër të xhiros së 19-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus . Në takimin që po zhvillohet në ‘Emirates Stadium’ në Londër, skuadra e Arsenalit ka...

Arsenali triumfon bindshëm ndaj Newcastle

para një muaji - Almakos

Arsenali e ka lënë pas vetes barazimin ndaj Crystal Palace xhiron e kaluar duke e mposhtur sonte Newcastle në “Emirates” me rezultat bindës 3:0, në kuadër të javës së 19-të në Premierligë. Pjesa e parë...

Arsenal me fitore bindëse ndaj Newcastle

para një muaji - Almakos

Arsenali triumfon bindshëm ndaj Newcastle. Arsenali e ka lënë pas vetes barazimin ndaj Crystal Palace xhiron e kaluar duke e mposhtur sonte Neëcastle në “Emirates” me rezultat bindës 3:0, në kuadër të...

Arsenali u rikthehet fitoreve, mposht Newcastle Untedit

para një muaji - Periskopi

Arsenali ka triumfuar kundër Newcastle Untedit në kuadër të javës së 19-të në Ligën Premier me rezultat 3-0. Pjesa e parë përfundoi pa gola, mirëpo që të dyja skuadrat kishin shanse të mira shënimi. Në...

Arsenali arrin edhe një fitore në Premier Ligë

para një muaji - Epoka e Re

Arsenali e ka lënë pas vetes barazimin ndaj Crystal Palace xhiron e kaluar duke e mposhtur sonte Newcastle në “Emirates” me rezultat bindës 3:0, në kuadër të javës së 19-të në Premierligë. Pjesa e parë...

Arteta thotë se Xhaka ishte fenomenal pas kartonit të kuq ndaj Burnleyt

para një muaji - Koha.net

Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta ishte plot lëvdata për Granit Xhakën, duke thënë se mesfushori ka qenë “fenomenal” që nga ndëshkimi i tij me karton të kuq muajin e shkuar kundër Burnleyt. Xhaka u përjashtua...

Formacionet zyrtare: Arsenal – Newcastle

para një muaji - Lajmi.net

“Topçinjtë” synojnë vetëm fitore që të ngritën sa më lartë në tabelë dhe të dëshmojnë se janë në garë për t’u kualifikuar në Evropë, shkruan lajmi.net. Kurse, Newcastle synon se paku një pikë për këndellje....

Formacionet zyrtare: Arsenal – Newcastle, ky është vendimi për Granit Xhakën

para një muaji - Infokusi

Arsenali është nikoqir i Newcastles, në duelin e vlefshëm për xhiron e 19-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus . Ndeshja nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në ‘Emirates Stadium’ në Londër. Para pak...

Formacionet zyrtare: Arsenal – Newcastle

para një muaji - Arbresh

Sonte (e hënë), Arsenali është nikoqir i Newcastle Unitedit, e vlefshme për xhiron e 19-të të Premierligës. “Topçinjtë” synojnë vetëm fitore që të ngritën sa më lartë në tabelë dhe të dëshmojnë se janë...

Arsenal – Newcastle, formacionet zyrtare

para një muaji - Almakos

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Arsenal – Newcasltle. Sonte (e hënë), Arsenali është nikoqir i Neëcastle Unitedit, e vlefshme për xhiron e 19-të të Premierligës. “Topçinjtë” synojnë vetëm...

Arsenal – Newcastle, formacionet zyrtare – ky është vendimi për Xhakën

para një muaji - Periskopi

Granit Xhaka është në formacionin startues në ndeshjen e javës së 18-të në Premierligë, Arsenal – Newcastle United Ndeshja fillon nga ora 21:00. Të dyja klubet kanë publikuar formacionet startuese: Newcastle:...

Arsenali e ka të domosdoshme fitoren

para një muaji - Bota Sot

“Topçinjtë” e presin Newcastlen në kuadër të xhiros së 19-të të Premierligës angleze dhe kanë nevojë gjithsesi për fitore për t’u ngritur në tabelë Arsenali e ka të domosdoshme fitoren sonte. “Topçinjtë”...

Arteta e lartëson Xhakën

para një muaji - Bota Sot

Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta, i ka thurur plot lavde Granit Xhakës, duke thënë se mesfushori shqiptar ka qenë fenomenal që prej se ishte ndëshkuar me karton të kuq kundër Burnley muajin e kaluar....

Arsenali e ka të domosdoshme fitoren

para një muaji - Ekonomia Online

“Topçinjtë” e presin Newcastlen në kuadër të xhiros së 19-të të Premierligës angleze dhe kanë nevojë gjithsesi për fitore për t’u ngritur në tabelë Arsenali e ka të domosdoshme fitoren sonte, shkruan Gazeta...

Arteta lartëson Xhakën: Që prej ndeshjes me Burnley, Graniti ka qenë fenomenal

para një muaji - Lexo

Arteta e lartëson Xhakën: Që prej ndeshjes me Burnley, Graniti ka qenë fenomenal. Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta, i ka thurur plot lavde Granit Xhakës, duke thënë se mesfushori shqiptar ka qenë fenomenal...

Arsenali e ka të domosdoshme fitoren

para një muaji - Almakos

“Topçinjtë” e presin Newcastlen në kuadër të xhiros së 19-të të Premierligës angleze dhe kanë nevojë gjithsesi për fitore për t’u ngritur në tabelë Arsenali e ka të domosdoshme fitoren sonte. “Topçinjtë”...

Arsenali e ka të domosdoshme fitoren

para një muaji - Ekonomia Online

“Topçinjtë” e presin Newcastlen në kuadër të xhiros së 19-të të Premierligës angleze dhe kanë nevojë gjithsesi për fitore për t’u ngritur në tabelë Arsenali e ka të domosdoshme fitoren sonte, shkruan Gazeta...

Arteta: Që nga kartoni i kuq ndaj Burnely, Xhaka është duke luajtur shumë mirë

para një muaji - GazetaBlic

Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta ishte plot me lëvdata për Granit Xhakën, duke thënë se mesfushori ka qenë “fenomenal” që kur mori kartonin e kuq muajin e kaluar kundër Burnley. Pas kartonit të kuq,...

Arteta: Që nga ndeshja me Burnleyn, Xhaka ka qenë fenomenal

para një muaji - Epoka e Re

Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta e ka lavdëruar Granit Xhakën, duke thënë se mesfushori shqiptar ka qenë fenomenal që prej se ishte ndëshkuar me karton të kuq kundër Burnley muajin e kaluar. “Pas kartoni...

Arsenali synon rikthimin te fitorja kundër skuadrës që nuk ka triumfuar në tetë ndeshjet e fundit

para një muaji - Zeri

Java e 19-të në kampionatin elitar anglez, Premierligë, mbyllet sot me vetëm një ndeshje në program, shkruan “Zeri.info”. Arsenali do të mirëpres në shtëpi skuadrën e Newcastle Unitedit, në një takim ku...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK