Vllaznia kryesuese luan me Bylisin

para një muaji - Klan

Vllaznia kryesuese luan me Bylisin Teuta do të përballet me Kastriotin për javën e 15 Vllaznia po vijon të kryesojë e shkëputur Superligën, por te shkodranët nuk ka eufori. Para takimit me Bylisin drejtori...

Superliga në ritëm të plotë/ Vllaznia shkon të kërkojë tre pikë në Ballsh

para një muaji - Top Channel

Java e 15-të e Superligës afron shumë shpejt dhe skuadrat nuk kanë kohë për llogari në klasifikim. Vllaznia kryesuese do të udhëtojë këtë mesjavë drejt Ballshit ku e pret skuadra e Bylisi e cila lufton...

Kapiteni i Vllaznisë, Gurishta: Ne Ballsh vetëm për fitore!

para një muaji - Syri.net Kosova

Pas një jave pezullimi për arsye kartonash, kapiteni Erdenis Gurishta rikthehet sërish të jetë i gatshëm për stafin teknik, pikërisht në ndeshjen ndaj Bylisit. Duke folur para gazetarëve, numri 2 i kuqebluve...

Hallaçi: Të kthejmë faqe, me Apoloninë s’është opsion barazimi

para një muaji - SuperSport

Trajneri i Kukësit, Rrahman Hallaçi, foli para medieve për ndeshjen e nesërme me Apoloninë, ku shprehu besim të plotë për kalimin e këtij momenti negativ. “Kuptohet, e kemi vuajtur pak ecurinë e ndeshjeve...

Kapiteni i Vllaznisë, Gurishta: Ne Ballsh vetëm për fitore!

para një muaji - Syri

Pas një jave pezullimi për arsye kartonash, kapiteni Erdenis Gurishta rikthehet sërish të jetë i gatshëm për stafin teknik, pikërisht në ndeshjen ndaj Bylisit. Duke folur para gazetarëve, numri 2 i kuqebluve...

Kukësit nuk i shkojnë këto rezultate

para një muaji - Bota Sot

Një ditë para ndeshjes së javës së 15-të të Superiores, e cila e përball skuadrën nënkampione të vendit me Apoloninë në Fier, trajneri Rrahman Hallaçi jep kushtrimin për reagim te të tijtë. Situata është...

Hallaçi: Ta kthejmë faqen, Kukësit nuk i shkojnë këto rezultate

para një muaji - Syri

Një ditë para ndeshjes së javës së 15-të të Superiores, e cila e përball skuadrën nënkampione të vendit me Apoloninë në Fier, trajneri Rrahman Hallaçi jep kushtrimin për reagim te të tijtë. Situata është...

Java e 15 e Superligës/ Vllaznia udhëton në Ballsh për të ndjekur ëndërrën titull

para një muaji - Vizion Plus

Java e 15 e kategorisë superiore do të sjelle të tjera takime interesane. Vllaznia kryesuese udhëton në ballsh kur përballë do të ketë Bylisin, një skuadër modeste e cila si objektiv ka mbijetesën . Mëngjesin...

Hallaçi: Le të dalim nga kriza, s’e mendojmë barazimin me Apoloninë!

para një muaji - ABC News

Rraman Hallaçi është ende në krye të Kukësit, edhe pasi verilindorët kanë humbur katër përballje radhazi. Në konferencën e sotme për shtyp ai e pranoi se është një moment i vështirë, që te Kukësi duan...

Hallaçi: “Nuk kemi çfarë presim, me Apoloninë nuk e mendojmë as barazimin”

para një muaji - Dosja.al

19 Janar, 2021 18:51 TIRANE – Trajneri i Kukësit, Rraman Hallaçi, nuk e ka prishur traditën. Një ditë para ndeshjes së radhës, konkretisht asaj ndaj Apolonisë në stadiumin “Loni Papuçiu” të Fierit, drejtuesi...

Gurishta: Kujdes Bylisin, duhet të djersijmë për 3 pikët!

para një muaji - SuperSport

Vllaznia këtë të mërkurë do të sfidojë Bylisin në Ballsh, sfidë e vlefshme për javën e 15-të të Kategorisë Superiore. Në konferencë për shtyp përpara kësaj doli kapiteni i shkodranëve Erdenis Gurishta...

Gurishta: Kujdes, nuk duhet parë renditja e Bylisit! Duam 3 pikët

para një muaji - ABC News

Erdenis Gurishta është gati për ndeshjen me Bylisin, sikurse edhe Ardit Hoxhaj. Kapiteni i Vllaznisë mungoi kundër Kukësit për shkak se kishte plotësuar numrin e kartonëve të verdhë. Sot ai ka dalë para...

Kukësit nuk i shkojnë këto rezultate

para një muaji - Almakos

Një ditë para ndeshjes së javës së 15-të të Superiores, e cila e përball skuadrën nënkampione të vendit me Apoloninë në Fier, trajneri Rrahman Hallaçi jep kushtrimin për reagim te të tijtë. Situata është...

“Vllaznia ‘ortek’, tani të gjithë i ruhen”, analiza për shkodranët në Pressing

para një muaji - ABC News

Në emisionin Pressing në ABC ditën e sotme flitet për javën e 14 të Kategorisë Superiore, ku vëmendjen e mori supersfida Vllaznia-Kukësi. Orges Shehi e krahason skuadrën shkodrane me një ortek. “Vllaznia...

Statistikat / Ekipet që kanë më shumë lojtarë në listën e golashënuesve

para një muaji - Syri.net Kosova

Duke vëzhguar statistikat dhe renditjen e golave të Kategorisë Superiore vëmë re se në 14 javët e parat kampionatit janë plot 73 futbollistë të ndryshëm që kanë shënuar 158 gola në total. Por cilat janë...

Statistikat / Ekipet që kanë më shumë lojtarë në listën e golashënuesve

para një muaji - Syri

Duke vëzhguar statistikat dhe renditjen e golave të Kategorisë Superiore vëmë re se në 14 javët e parat kampionatit janë plot 73 futbollistë të ndryshëm që kanë shënuar 158 gola në total. Por cilat janë...

Shpërndarja e golave/ Skënderbeu, më shumë lojtarë që kanë shënuar. Ja si renditen skuadrat e Superiores

para një muaji - Panorama

Vllaznia është skuadra që ka shënuar më shumë gola këtë sezon në Kategorinë Superiore, përveç faktit që kryeson me pikë dhe kampionatin. Megjithatë, skuadra që ka më shumë lojtarë golashënues është Skënderbeu....

Statistikat, Skënderbeu me më shumë lojtarë golashënues

para një muaji - SuperSport

Duke vëzhguar statistikat dhe renditjen e golave të Kategorisë Superiore vihet re se në 14 javët e parat të kampionatit janë plot 73 futbollistë të ndryshëm që kanë shënuar 158 gola në total. Por cilat...

Statistikat: Ekipet që kanë më shumë lojtarë në listën e golashënuesve

para një muaji - Gazeta Tema

Duke vëzhguar statistikat dhe renditjen e golave të Kategorisë Superiore vëmë re se në 14 javët e parat kampionatit janë plot 73 futbollistë të ndryshëm që kanë shënuar 158 gola në total. Por cilat janë...

Gjeografia e golave: Skënderbeu habit, Vllaznia e Partizani njëlloj

para një muaji - ABC News

Vllaznia vazhdon dominojë këtë sezon në Superiore. Kuqeblutë kryesojnë kampionatin me 9 pikë më shumë se vendi i dytë (Teuta dhe Partizani), por jo vetëm. Skuadra e Brdaric ka shënuar më shumë se të gjithë...

Ekipi më me shumë lojtarë në listën e golashënuesve, statistikat favorizojnë Skënderbeun dhe Vllazninë

para një muaji - FaxWeb

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar statistika e ekipeve të cilat kanë më shumë lojtarë në listën e golashënuesve Kategorinë Superiore. Sipas të dhënave përfshirë 14 javët e luajtura nga fillimi...

Java e 15-të e kampionatit me ndeshje mjaft interesante, përfshirë derbin

para një muaji - Almakos

Këtë të mërkurë starton edhe java e 15-të e Kategorisë Superiore. Pikërisht këtë ditë do të luhen 4 ndeshje, kurse ditën e enjte do të luhet ndeshja kulmore: derbi i kryeqytetit. Kryesuesit e Vllaznisë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK