Arbër Hoxha i jashtëzakonshëm, gjashtë lojtarë polakë nuk arrijnë ta ndalin në miqësore

para një muaji - Zeri

Një nga talentët më premtues të futbollit kosovar, Arbër Hoxha, është rikthyer nga lëndimi që e la jashtë fushave për një kohë të gjatë, shkruan “Zeri.info”. Ylli i Ballkanit është paraqitur në miqësoren...

Gjilani fiton miqësoren ndaj Drenicës në Durrës

para një muaji - Koha.net

Skuadra e Gjilanit e ka fituar duelin miqësor përballë Drenicës me rezultatin 3:1. Kjo ndeshje miqësore u zhvillua të martën në Durrës, ku të dyja klubet po i zhvillojnë përgatitjet për stinorin pranveror...

Gjilani triumfon në miqësoren ndaj Drenicës

para një muaji - GazetaBlic

Gjilani ka mposhtur Drenicën me rezultat 3-1 në miqësoren e luajtur sot në Durrës. Golat i kanë realizuar Nikac (2x) dhe përforcimi Qëndrim Dautaj, përcjell GazetaBlic . Trajneri i skuadrës, Bylbyl Sokoli,...

Gjilani më i mirë se Drenica

para një muaji - Bota Sot

Drenica dhe Gjilani sot dueluan me njëra-tjetrën në Durrës. Ishte stadiumi i “Tropikal Resort” ai në të cilin u luajt ky takim përgatitor në mes dy skuadrave. Dueli ishte shumë interesant dhe i fortë,...

Gjilani fiton me përmbysje kundër Drenicës në miqësore, shënojnë prurjet e reja

para një muaji - Zeri

Është mbyllur ndeshja kontrolluese midis dy skuadrave të cilat garojnë në Superligën e Kosovës në futboll, shkruan “Zeri.info”. Gjilani ka shënuar fitore me përmbysje ndaj Drenicës së drejtuar nga Bledar...

Gjilani mposhtë Drenicën në Durrës

para një muaji - Infokusi

Skuadra e Gjilanit e ka mposhtur Drenicën me rezultat 3-1, në ndeshjen miqësore të zhvilluar këtë martë, shkruan Gazeta inFokus . Kjo sfidë është luajtur në bregdetin e Durrësit, aty ku të dy ekipet po...

Përfundoi miqësorja Drenica-Gjilan

para një muaji - Epoka e Re

Ka përfunduar edhe ndeshja tjetër miqësore në qytetin bregdetar të Durrësit Skuadrat e Superligës së Kosovës, Drenica dhe Gjilani janë ballafaquar mes vete. Sfida u mbyll në të mirë të “kuqebardhëve” të...

Fitorja ndaj skuadrës elitare polake jep shenja për Ballkanin që po vjen

para një muaji - Koha.net

Prishtinë, 18 janar – Në ditën e tretë të qëndrimit në Antalya, Ballkani ka marrë sinjale pozitive për stinorin pranveror në Superligën e Kosovës në futboll. Ballkani i Suharekës të hënën fitoi 2:1 ndaj...

Barazim spektakolar në Struga – Gjilani, Ballkani mund gjigantët polakë

para një muaji - Albsport.mk

Një pjesë e madhe e ekipeve të trojeve shqiptare, kryesisht ata dardanë kanë zgjedhur të kryejnë fazën përgatitore në Durrës, teksa sot Gjilani ka zhvilluar një miqësore me Shkupin në Durrës. Ishte një...

Barazim spektakolar në Struga-Gjilani, Ballkani mund gjigantët polakë

para një muaji - ABC News

Një pjesë e madhe e ekipeve të trojeve shqiptare, kryesisht ata dardanë kanë zgjedhur të kryejnë fazën përgatitore në Durrës, teksa sot Gjilani ka zhvilluar një miqësore me Shkupin në Durrës. Ishte një...

Barazim spektakolar në Struga-Gjilanit, Ballkani mund gjigantët polakë

para një muaji - ABC News

Një pjesë e madhe e ekipeve të trojeve shqiptare, kryesisht ata dardanë kanë zgjedhur të kryejnë fazën përgatitore në Durrës, teksa sot Gjilani ka zhvilluar një miqësore me Shkupin në Durrës. Ishte një...

Ballkani fiton ndaj ekipit të Superligës së Polonisë, Gjilani barazon me Strugën

para një muaji - Koha.net

Skuadra e Ballkanit është duke e kryer fazën përgatitore në Antalya të Turqisë. Krahas stërvitjeve, ekipi i trajnerit Bledi Shkëmbi do t’i luajë edhe disa ndeshje miqësore. Të hënën, Ballkani ka arritur...

Gjashtë gola të shënuar, Gjilani barazon në miqësore me skuadrën shqiptare nga Maqedonia

para një muaji - Zeri

Gjilan po vijon më përgatitje për stinorin pranveror në Supërligë në Shqipëri, saktësisht në qytetin e Durrësit, shkruan “Zeri.info”. Në vazhdën e përgatitjeve, “kuqebardhët” janë duke zhvilluar edhe ndeshje...

Ballkani mposht skuadrën evropiane që ka vlerë gati katër herë më të madhe, punën e kryen mbrojtësit

para një muaji - Zeri

Skuadra e cila po lufton për titull të kampionit në Superligën e Kosovës në futboll, Ballkani, ka zhviluar një miqësore gjatë qëndrimit për fazën përgatitore në Antalia, shkruan “Zeri.info”. “Portokallezinjtë”...

Progni shkëlqen në miqësoren e Gjilanit ndaj Strugës

para një muaji - Indeks online

Gjilani ka zhvilluar miqësore ndaj Strugës në Durrës duke barazuar 3-3. Tomislav Bushiq shënoi gol në pjesën e parë ndërsa dy tjerë i realizoi Gerhard Progni. Ky i fundit shënoi në kohën shtesë për të...

Ballkani mposhtë skuadrën nga Superliga e Polonisë

para një muaji - Infokusi

Skuadra e Ballkanit e ka mposhtur Jagiellonian me rezultat 2-1, ekip ky që bënë gara në Superligën e Polonisë, shkruan Gazeta inFokus . Në takimin miqësor të zhvilluar në Antalia të Turqisë, golat për...

Më këtë rezultat mbyllet ndeshja ndërmjet Gjilanit dhe Strugës

para një muaji - Infokusi

Gjilani dhe Struga gjatë ditës së hënë kanë zhvilluar një ndeshje miqësore, në kuadër të përgatitjeve për stinorin pranveror, shkruan Gazeta inFokus . Në takimin e zhvilluar në bregdetin e Durrësit skuadra...

Ballkani mposht ekipin nga Superliga e Polonisë

para një muaji - Ekonomia Online

Ballkani ka mposhtur skuadrën nga Superliga e Polonisë në ndeshje miqësore me rezultat 1:2. Golat për skuadrën e drejtuar nga Bledi Shkëmbi, i kanë realizuar dy mbrojtësi Armend Thaqi dhe Arbër Prekazi....

Gjilani nesër përballet me skuadrën shqiptare nga Maqedonia Veriore

para një muaji - Infokusi

Klubi i Gjilanit përmes faqes zyrtare në facebook ka njoftuar se nesër do ta zhvillojnë ndeshjen e radhës miqësore, në kuadër të përgatitjeve për stinorin pranveror, shkruan Gazeta inFokus . Gjilanasit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK