Gjykata e sportit jep vendimin për dy yjet e Milanit

para 3 muajve - Bota Sot

AC Milani dje shënoi fitore në transferte me Cagliarin me rezultat 0:2, fal dy golave të Zlatan Ibarhimovicit. Por, gjatë zhvillimit të ndeshjes kishte disa probleme për “Rossonerët”, sepse sulmuesi Alexis...

Gjykata merr vendimin, ja me sa ndeshje moslojë dënohen Saelemaekers dhe Romagnoli

para 3 muajve - OraInfo

AC Milani dje shënoi fitore në udhëtim të Cagliari me rezultat 0 – 2, fal dy golave të Zlatan Ibarhimovicit. Por, gjatë zhvillimit të ndeshjes kishte disa probleme për “Rossonerët”, sepse sulmuesi Alexis...

Gjykata e sportit jep vendimin për dy yjet e Milanit

para 3 muajve - Albeu

AC Milani dje shënoi fitore në transferte me Cagliarin me rezultat 0 – 2, fal dy golave të Zlatan Ibarhimovicit. Por, gjatë zhvillimit të ndeshjes kishte disa probleme për “Rossonerët”, sepse sulmuesi...

Pioli: Titulli? Mendojmë vetëm për Atalantën, Mandzukic lojtar fitues

para 3 muajve - Albeu

Stefano Pioli i gëzohet suksesit 0-2 që arriti Milani i tij në Sardenjë ndaj Cagliarit, një fitore që mbajti kuqezinjtë në krye të Serie A, me 3 pikë avantazh nga Interi i vendit të dytë. Në konferencën...

Vendos gjykata e sportit, ja me sa ndeshje moslojë dënohen Saelemaekers dhe Romagnoli

para 3 muajve - Lajmi.net

Por, gjatë zhvillimit të ndeshjes kishte disa probleme për “Rossonerët”, sepse sulmuesi Alexis Saelemaekers u ndëshkua me të kuq, derisa Alessio Romagnoli me të verdhë, transmeton lajmi.net. Gjykata e...

Pioli: Titulli? Mendojmë vetëm për Atalantën, Mandzukic lojtar fitues!

para 3 muajve - SuperSport

Stefano Pioli i gëzohet suksesit 0-2 që arriti Milani i tij në Sardenjë ndaj Cagliarit, një fitore që mbajti kuqezinjtë në krye të Serie A, me 3 pikë avantazh nga Interi i vendit të dytë. Në konferencën...

Ibrahimovic për kalimin e Mandzukic te Milani: Tani jemi dy që duhet të na kenë frikën

para 3 muajve - OraInfo

“Tani jemi dy që duhet të na kenë frikën” – Ibrahimovic për kalimin e Mandzukic te Milani. Zlatan Ibrahimovic ka thënë se është i lumtur që e sheh Mario Mandzukicin duke iu bashkuar Milanit dhe së bashku...

“Tani jemi dy që duhet të na kenë frikën” – Ibrahimovic për kalimin e Mandzukic te Milani

para 3 muajve - Telegrafi

Zlatan Ibrahimovic ka thënë se është i lumtur që e sheh Mario Mandzukicin duke iu bashkuar Milanit dhe së bashku kundërshtarët duhet të ju kenë frikën. Sulmuesi suedeze është në më të mirën e tij dhe kjo...

Pioli: Mandzukic një fitues!

para 3 muajve - RTK

Stefano Pioli u shfaq i gëzuar pas triumfit që Milani arriti në Sardenjë kundër skuadrës së Cagliari. Zlatan Ibrahimovic realizoi dy dola për kuqezinjtë, ndërkohë që pas ndeshjes Pioli në lidhje me garën,...

Gjykata e sportit jep vendimin për dy yjet e Milanit

para 3 muajve - Almakos

AC Milani dje shënoi fitore në transferte me Cagliarin me rezultat 0:2, fal dy golave të Zlatan Ibarhimovicit. Por, gjatë zhvillimit të ndeshjes kishte disa probleme për “Rossonerët”, sepse sulmuesi Alexis...

Pioli flet për titullin: Do ta shohim renditjen në mars-prill

para 3 muajve - Syri

Stefano Pioli mund të jetë kampion dimri për herë të parë në karrierën e tij si trajner. Gjithçka do të varet nga ndeshja kundër Atalantës, por më shumë sesa ky “titull”, trajnerin kuqezi e intrigon diçka...

Pioli: Mandzukic një fitues! Saelemaekers? Kartonë të pamerituar, na kërkoi falje

para 3 muajve - ABC News

Stefano Pioli u shfaq i gëzuar pas triumfit që Milani arriti në Sardenjë kundër skuadrës së Cagliari. Zlatan Ibrahimovic realizoi dy dola për kuqezinjtë, ndërkohë që pas ndeshjes Pioli në lidhje me garën,...

Ibra flet për të triumfin në Serie A: Unë besoj në Zlatan

para 3 muajve - GazetaBlic

Ibra ka folur për mundësinë që skuadra e tij të triumfoj në Serie A. Suedezi gjatë intervistës për “SkySports” ka thënë se ai beson në veten e tij dhe ka pranuar se rikthimi i tij te “Rossonerët” e ka...

Ibrahimovic flet për ardhjen e Mandzukicit në Milan

para 3 muajve - Lexo

AC Milan shënoi fitore me rezultat 0:2 ndaj Cagliarit, në kuadër të javës së 18-të në Serie A. Të dy golat i ka shënuar Zlatan Ibrahimovic, i cili sapo ishte rikthyer si startues nga lëndimi. Pas ndeshjes,...

Ardhja e Mandzukiçit në Milano, flet Ibrahimoviç: Tani do jemi dy që do t’i…

para 3 muajve - FaxWeb

Pas ndeshjes, Ibrahimovici u pyet edhe për ardhjen e Mario Mandzukicit në Milano. AC Milan shënoi fitore e radhës me rezultat 0:2 ndaj Cagliarit, në kuadër të javës së 18-të në Serie A. Të dy golat i ka...

Ibrahimovic flet për ardhjen e Mandzukicit në Milan

para 3 muajve - Arbresh

AC Milan shënoi fitore me rezultat 0:2 ndaj Cagliarit, në kuadër të javës së 18-të në Serie A. Të dy golat i ka shënuar Zlatan Ibrahimovic, i cili sapo ishte rikthyer si startues nga lëndimi, shkruan Gazeta...

Mandzukic në Milan, ja çfarë thotë Ibrahimovic

para 3 muajve - Periskopi

AC Milan shënoi fitore me rezultat 0:2 ndaj Cagliarit, në kuadër të javës së 18-të në Serie A. Të dy golat i ka shënuar Zlatan Ibrahimovic, i cili sapo ishte rikthyer si startues nga lëndimi. Pas ndeshjes,...

Dopietë e Ibrës, Milani mposht Cagliarin dhe shpallet kampion dimri

para 3 muajve - Top Channel

Pavarësisht mungesave të shumta, Milani vijon të fitojë dhe të kryesojë i vetëm kampionatin italian, teksa mbrëmjen e sotme ka triumfuar me rezultatin 0-2 në transfertën sarde ndaj Cagliarit, teksa ndeshja...

Milan mban kreun e Serie A

para 3 muajve - Klan

Milan mban kreun e Serie A Ibrahimoviç i jep fitoren ndaj Cagliari Milani fitoi 2-0 takimin në fushën e Cagliari të hënën, duke mbrojtur pozitat kryesuese. Zlatan Ibrahimoviç realizoi golat në këtë sukses....

Ibrahimovic flet për ardhjen e Mandzukicit në Milan

para 3 muajve - Bota Sot

AC Milan shënoi fitore me rezultat 0:2 ndaj Cagliarit, në kuadër të javës së 18-të në Serie A. Të dy golat i ka shënuar Zlatan Ibrahimovic, i cili sapo ishte rikthyer si startues nga lëndimi. Pas ndeshjes,...

Ibrahimovic më i miri: Cagliari 0-2 Milan, notat e lojtarëve

para 3 muajve - Telegrafi

Milani ka fituar 2-0 në udhëtim te Cagliari në kuadër të javës së 18-të në Serie A. Golat për Rossonerët i realizoi Zlatan Ibrahimovic që shënoi nga penalltia dhe nga loja e hapur. Milani ishte skuadër...

Shkëlqen Ibra me dygolësh, Milani mposht Cagliarin (VIDEO)

para 3 muajve - Albsport.mk

AC Milani ka siguruar fitoren e radhës duke mposhtur në udhëtim Cagliarin me rezultat 0 – 2. Ylli i ndeshjes ishte Zlatan Ibrahimovic që shënoi të dy golat, shkruan lajmi.net. Së pari, suedezi u tregua...

Ibrahimovic ‘shpall’ Milanin kampion dimri në Itali

para 3 muajve - Syri.net Kosova

Pavarësisht mungesave të shumta, Milani vijon të fitojë dhe të kryesojë i vetëm kampionatin italian, teksa mbrëmjen e sotme ka triumfuar me rezultatin 0-2 në transfertën sarde ndaj Cagliarit, teksa ndeshja...

Nën regjinë e Ibrahimovicit, Milani ‘shpartallon’ Cagliarin për qëndruar si lider i vetëm

para 3 muajve - Telegrafi

Milani ka fituar 2-0 ndaj Cagliarit në kuadër të javës së 18-të në Serie A. Rossonerët e filluan mjaftë mirë takimin, duke kaluar në epërsi me anë të Zlatan Ibrahimovicit që realizoi nga penalltia në minutën...

Ibra flet për të triumfin në Serie A: Unë besoj në Zlatan

para 3 muajve - Albeu

Ibra ka folur për mundësinë që skuadra e tij të triumfoj në Serie A. Suedezi gjatë intervistës për “SkySports” ka thënë se ai beson në veten e tij dhe ka pranuar se rikthimi i tij te “Rossonerët” e ka...

Pioli pas fitores: Do të luftojmë për t’u kthyer në Champions

para 3 muajve - RTK

Tri pikë ndaj Cagilarit dhe distancë +3 nga Interi i vendit të dytë. Milani i Stefano Piolit, nuk çedon as me një “mal” me mungesa. Edhe pse pa Theo Hernandez, Benaser, Çalhanoglu, Rebiç, kuqezinjtë arritën...

Zlatan Ibrahimoviq flet për mundësinë e Milanit për të triumfuar në Serie A: Unë besoj në Zlatan

para 3 muajve - Zeri

Golashënuesi më i mirë i Milanit këtë edicion, Zlatan Ibrahimoviq ka folur për mundësinë që skuadra e tij të triumfoj në Serie A këtë edicion, shkruan “Zeri.info”. Suedezi gjatë intervistës për “SkySports”...

Ibrahimoviç rikthehet frikshëm, i jep fitoren Milanit në Cagliari

para 3 muajve - BalkanWeb

Sulmuesi Zlatan Ibrahimoviç nuk di të ndalet teksa me rikthimin në fushë për 90 minuta të plota me Milan i ka dhënë fitoren kuqezinjve në transfertën e Cagliari. Suedezi i cili këtë vit mbush plot 40 vjeç...

Dopietë e Ibrës, Milani mposht Cagliarin dhe shpallet kampion dimri

para 3 muajve - RTK

Pavarësisht mungesave të shumta, Milani vijon të fitojë dhe të kryesojë i vetëm kampionatin italian, teksa mbrëmjen e sotme ka triumfuar me rezultatin 0-2 në transfertën sarde ndaj Cagliarit, teksa ndeshja...

Ibrahimovic ‘shpall’ Milanin kampion dimri në Itali

para 3 muajve - Syri

Pavarësisht mungesave të shumta, Milani vijon të fitojë dhe të kryesojë i vetëm kampionatin italian, teksa mbrëmjen e sotme ka triumfuar me rezultatin 0-2 në transfertën sarde ndaj Cagliarit, teksa ndeshja...

Ibrakadabra në zjarr, dygolësh ndaj Cagliari-t (LIVE)

para 3 muajve - Klan Kosova

Milani po fiton 0:2 ndaj Cagliari-t në ndeshjen e fundit të javës së tetëmbëdhejtë të Serie A-së. Ibrahimoviq fillimisht kishte shënuar në minutën e shtatë nga pika e bardhë, pas një penaltie që e kishte...

Milan fluturon me Ibra-n, kreu mbetet kuqezi

para 3 muajve - Vizion Plus

Ka zgjatur vetem 24 ore bashkekryesimi i kampionatit italian mes Milan dhe Inter. Kuqezinjte fituan 0 me 2 ne fushen e Cagliari dhe shkeputen serish me tre pike kundrejt zikalterve. Heroi i kuqezinjve...

Super Ibra, kuqezinjtë mbajnë kreun

para 3 muajve - Albeu

Milani ka fituar 0-2 në transfertë ndaj Cagliarit . Ishte Zlatan Ibrahimovic që shënoi të dy golat në minutat 6' dhe 52' me 11-metërsh. Me këtë fitore, Milani mban kreun me 43 pikë.

Ibrahimoviç i pandalshëm, i jep fitoren Milanit ndaj Cagliarit

para 3 muajve - Gazeta Tema

Milani është i pandalëshëm, e sidomos me Ibrën në fushë. Kuqezinjtë mundën të marrin triumfin e radhës mbrëmjen e sotme, duke mundur Cagliarin në trransfertë me shifrat e pastra 0-2. Ishte Zlatan Ibrahimovic,...

Lëndimi nuk ia ka lënë shenjë Ibrahimovicit, ia siguron tri pikët e radhës Milanit

para 3 muajve - Bota Sot

AC Milan ka arritur të shënojë fitore në udhëtim ndaj Cagliarit me rezultat 0:2, në kuadër të javës së 18-të në Serie A. Ishte Zlatan Ibrahimovic i cili realizoi në minutën e shtatë nga penalltia, duke...

VIDEO/ Milani triumfon edhe me një “mal” me mungesa, Ibra “merr për dore” kryesuesit e Serisë A

para 3 muajve - Panorama

Milani kalon edhe pengesën Kaljari! Kuqezinjtë e Stefano Piolit, triumfuan në transfertë me rezultatin 0-2, falë dopietës së Zllatan Ibrahimoviç. Rikthim i frikshëm i sulmuesit suedez, i cili e nisi ndeshjen...

Milani merr tri pikë te Cagliari, “heroi” ishte Ibrahimoviq

para 3 muajve - Zeri

Ka përfunduar ndeshja e fundit e javës së 18-të në Serie A ndërmjet Cagliarit dhe Milanit, shkruan “Zeri.info”. “Rossonerët” vazhduan me fitore në Serie A, teksa kësaj radhe kanë mposhtur në udhëtim Cagliarin...

Lëndimi nuk e pengon Ibrahimovicin, ia siguron tri pikët e radhës Milanit

para 3 muajve - OraInfo

Lëndimi si duket nuk ia ka lënë shenjë Ibrahimovicit. AC Milan ka arritur të shënojë fitore në udhëtim ndaj Cagliarit me rezultat 0:2, në kuadër të javës së 18-të në Serie A. Ishte Zlatan Ibrahimovic i...

Dopietë e Ibrës, Milani mposht Cagliarin dhe shpallet kampion dimri

para 3 muajve - SuperSport

Pavarësisht mungesave të shumta, Milani vijon të fitojë dhe të kryesojë i vetëm kampionatin italian, teksa mbrëmjen e sotme ka triumfuar me rezultatin 0-2 në transfertën sarde ndaj Cagliarit, teksa ndeshja...

S’ka lidhje pse kishte mungesa, Ibra është aty/ Milan lider i padiskutueshëm

para 3 muajve - Indeks online

Skuadra e AC Milanit ka shënuar një fitore të rëndësishme në udhëtim te Cagliari. Ekipi i Stefano Piolit fitoi 2 me 0 ndaj Cagliarit në ndeshjen e rëndësishme për xhiron e 18-të në Serie A, shkruan IndeksOnline....

VIDEO/ Ibrakadabra i pandalshëm, i jep triumfin Milanit ndaj Cagliarit

para 3 muajve - ABC News

Milani është i pandalëshëm, e sidomos me Ibrën në fushë. Kuqezinjtë mundën të marrin triumfin e radhës mbrëmjen e sotme, duke mundur Cagliarin në trransfertë me shifrat e pastra 0-2. Ishte Zlatan Ibrahimovic,...

Ibrahimoviqi ia sjell fitoren Milanit

para 3 muajve - Koha.net

Zlatan Ibrahimoviqi ia ka sjell fitoren Milanit në udhëtim ndaj Cagliarit. Ndeshja përfundoi 2-0 me dy golat e suedezit. Golin e parë Ibra e realizoi në minutën e 7-t të ndeshjes nga pika e bardhë ndërsa...

FOTO/ Milani me 8 mungesa ndaj Kaljarit, formacionet zyrtare

para 3 muajve - Syri.net Kosova

Edhe pse me 8 mungesa, Milani i Stefano Piolit, do të kërkojë të triumfojë në sfidën e mbrëmjes së sotme në transfertë ndaj Kaljarit, për të kryesuar i vetëm me diferencë +3 nga ndjekësit e Interit. Kuqezinjtë...

Super Ibra, Milani dyfishon shifrat

para 3 muajve - Albeu

Milani ka shënuar golin e dytë në ndeshjen kundër Cagliarit. Ekipi kuqezi gjeti golin me të zakonshmin Zlatan Ibrahimovic. Gjyqtari e anuloi golin, por ishte VAR që mori vendimin përfundimtar për ta lënë golin në fuqi.

Ibrahimoviq i pandalshëm, dyfishon avantazhin e Milanit

para 3 muajve - Zeri

Është realizuar goli i dytë në ndeshjen ndërmjet Cagliarit dhe Milanit, shkruan “Zeri.info”. Është golashënuesi i parë, Zlatan Ibrahimoviq ai që ka dyfishuar epërsinë e Milanit në minutën e 53-të. Ibra...

Milani shkon në pushim me epërsi ndaj Cagliarit, vendos goli i Ibrahimoviqit

para 3 muajve - Zeri

Ka përfunduar pjesa e parë në takimin që po zhvillohet ndërmjet Cagliarit dhe Milanit, shkruan “Zeri.info”. “Rossonerët” janë në avantazh minimal 0:1 ndaj vendasve, me golin e shënuar nga Zlatan Ibrahimoviq....

Mosha është vetëm numër për të, Ibrahimoviq me pasim fantastik në ndeshjen kundër Cagliarit

para 3 muajve - Zeri

Milani është duke u përballur me Cagliarin momentalisht në kuadër të javës së 18-të, shkruan “Zeri.info”. Rezultati është 0:1 në favor të “Rossonerëve” të cilët kanë kaluar në avantazh me golin e të rikthyerit,...

Formacionet zyrtare: Milani me disa mungesa ndaj Cagliarit

para 3 muajve - Telegrafi

Cagkliari është nikoqir i Milanit për takimin që luhet në kuadër të javës së 18-të në Serie A. Të dy skuadrat tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen që fillon në ora 20:45 në stadiumin...

Vetëm 6 minuta lojë, zhbllokohet sfida Cagliari-Milan

para 3 muajve - Albeu

Milani e ka nisur mjaf mirë sfidën ndaj Cagliarit. Kuqezinjtë kanë kaluar në avantazh me anë të një 11-metërshi të shëndërruar në gol nga Ibra. /albeu.com/

VIDEO/ Pas 57 ditësh në formacion, Ibra rikthehet duke tundur rrjetën

para 3 muajve - ABC News

Luhet Cagliari-Milan dhe Zlatan Ibrahimovic u rikthye sot për herë të parë pas 57 ditësh si titullar dhe e bëri këtë në mënyrën më të mirë, duke fituar një penallti dhe e shndërruar në gol. Suedezi u pengua...

Ibra s’e mban fjalën, ia merr penalltitë Kessies

para 3 muajve - Indeks online

Zlatan Ibrahimovic ka kaluar në epërsi skuadrën e AC Milan. Sulmuesi suedez ka shënuar nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 6’të kundër Cagliarit për rezultatin 0-1, shkruan IndeksOnline ⚽️ Goal...

Gjashtë minuta lojë dhe Zlatan Ibrahimoviq kalon në epërsi Milanin kundër Cagliarit

para 3 muajve - Zeri

Është realizuar goli i parë pas vetëm gjashtë minutave lojë në takimin Cagliari – Milan, shkruan “Zeri.info”. Zlatan Ibrahimoviq është rikthyer me gol për "Rossonerët" në minutën e gjashtë nga pika e bardhë...

Dopietë e Ibrës, Milani mposht Cagliarin

para 3 muajve - Shenja

Pavarësisht mungesave të shumta, Milani vijon të fitojë dhe të kryesojë i vetëm kampionatin italian, teksa mbrëmjen e sotme ka triumfuar me rezultatin 0-2 në transfertën sarde ndaj Cagliarit, teksa ndeshja...

Ibrahimovic flet për ardhjen e Mandzukicit në Milan

para 3 muajve - Almakos

AC Milan shënoi fitore me rezultat 0:2 ndaj Cagliarit, në kuadër të javës së 18-të në Serie A. Të dy golat i ka shënuar Zlatan Ibrahimovic, i cili sapo ishte rikthyer si startues nga lëndimi. Pas ndeshjes,...

FOTO/ Milani me 8 mungesa ndaj Kaljarit, formacionet zyrtare

para 3 muajve - Syri

Edhe pse me 8 mungesa, Milani i Stefano Piolit, do të kërkojë të triumfojë në sfidën e mbrëmjes së sotme në transfertë ndaj Kaljarit, për të kryesuar i vetëm me diferencë +3 nga ndjekësit e Interit. Kuqezinjtë...

Cagliari – Milan, publikohen formacionet zyrtare

para 3 muajve - Zeri

Kanë mbetur edhe pak kohë deri në fillimin e ndeshjes së vetme për ditën e sotme në Serinë A italiane, shkruan “Zeri.info”. Cagliari do të jetë nikoqir i liderit, Milanit, që synon fitoren për t’u larguar...

Milani mposhtë Cagliarin nën regjinë e Ibrahimovicit

para 3 muajve - Infokusi

Milani e ka mposhtur Cagliarin me rezultat 2-0, në takimin e vlefshëm për xhiron e 18-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus . Në ndeshjen e zhvilluar ‘Sardegna Arena’, mysafirët kanë marrë tri pikë shumë...

Shkëlqen Ibra me dygolësh, Milani mposht Cagliarin

para 3 muajve - Flaka

AC Milani ka siguruar fitoren e radhës duke mposhtur në udhëtim Cagliarin me rezultat 0 – 2. Ylli i ndeshjes ishte Zlatan Ibrahimovic që shënoi të dy golat, shkruan lajmi.net. Së pari, suedezi u tregua...

Formacionet zyrtare: Cagliari – Milan

para 3 muajve - Bota Sot

AC Milan do të kërkojë me çdo kusht fitore në transfertën ndaj Cagliarit, për të vazhduar të mbajë distancën në krye të tabelës. Tashmë “Rossonerët” kanë publikuar formacionin startues për t’u përballur...

Shkëlqen Ibra me dygolësh, Milani mposht Cagliarin

para 3 muajve - Lajmi.net

Ylli i ndeshjes ishte Zlatan Ibrahimovic që shënoi të dy golat, shkruan lajmi.net. Së pari, suedezi u tregua i saktë nga pika e bardhë duke zhbllokuar rezultatin, me të cilin skuadrat shkuan në pushime....

Cagliari – Milan, befasi në formacionet zyrtare

para 3 muajve - OraInfo

Janë bërë publike formacinet zyrtare për ndeshjen Cagliari – Milan. Milani është mysafirë i Cagliarit, ndeshje e vlefshme për xhiron e 18-të në Seria A. Mysafirët kërkojnë vetëm fitore për të mbajtur pozitën...

Formacionet zyrtare, Cagliari-Milan

para 3 muajve - Albeu

Edhe pse me 8 mungesa, Milani i Stefano Piolit, do të kërkojë të triumfojë në sfidën e mbrëmjes së sotme në transfertë ndaj Kaljarit, për të kryesuar i vetëm me diferencë +3 nga ndjekësit e Interit. Leao,...

Ibrahimovic tregon se mosha është thjeshtë vetëm numër, shikojeni golin e dytë të realizuar sonte nga ai

para 3 muajve - Infokusi

Cagliari dhe Milani po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 18-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus . Në takimin që po zhvillohet në ‘Sardegna Arena’, skuadra e Milanit e ka dyfishuar epërsinë në...

Formacionet zyrtare: Cagliari – Milan

para 3 muajve - Indeks online

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Cagliari – AC Milan, ndeshje kjo që fillon nga ora 20:45, e vlefshme për xhiron e 18-të në Serie A. Sonte nga fillimi rikthehet Zlatan Ibrahimoviç, shkruan...

Milani fiton ndaj Cagliarit

para 3 muajve - Epoka e Re

Zlatan Ibrahimoviqi ia ka sjell fitoren Milanit në udhëtim ndaj Cagliarit. Ndeshja përfundoi 2-0 me dy golat e suedezit. Golin e parë Ibra e realizoi në minutën e 7-t të ndeshjes nga pika e bardhë ndërsa...

Milani në epërsi, Ibrahimovic shënon për mrekulli

para 3 muajve - Infokusi

Cagliari dhe Milani po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 18-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus . Në takimin që po zhvillohet në ‘Sardegna Arena’, skuadra e Milanit ka kaluar në avantazh në minutën...

VIDEO/ Me mungesa dhe me 1 lojtar më pak në fushë, Ibrahimovic mendon për Milanin përballë Cagliarit

para 3 muajve - Dosja.al

Milan 18 Janar, 2021 22:56 ITALI- Milan po tregon çdo javë të kampionatit se është një nga skuadrat për t’u mundur dhe për të arritur në vendin e parë. Edhe këtë javë, kuqezinjtë kanë fituar në transfertë...

Milani nuk do t’ia dijë për mungesat e rëndësishme, i mjafton vetëm Ibra që të tiumfojë

para 3 muajve - FaxWeb

Milani kalon edhe pengesën Kaljari! Kuqezinjtë e Stefano Piolit, triumfuan në transfertë me rezultatin 0-2, falë dopietës së Zllatan Ibrahimoviç. Rikthim i frikshëm i sulmuesit suedez, i cili e nisi ndeshjen...

Milan e ka “detyrim” fitoren ndaj Cagliarit, formacionet startuese

para 3 muajve - Lexo

AC Milan do të kërkojë me çdo kusht fitore në transfertën ndaj Cagliarit, për të vazhduar të mbajë distancën në krye të tabelës. Tashmë “Rossonerët” kanë publikuar formacionin startues për t’u përballur...

Formacionet zyrtare: Cagliari – Milan

para 3 muajve - Lajmi.net

Mysafirët kërkojnë vetëm fitore për të mbajtur pozitën e parë në tabelë, shkruan lajmi.net. Ndërsa, Cagliari synon ndonjë pikë që të largohet sa më larg zonës së rrezikshme. Formacionet zyrtare: Cagliari...

Formacionet zyrtare: Cagliari – Milan

para 3 muajve - Infokusi

Milani është mysafir i Cagliarit në duelin e vlefshëm për xhiron e 18-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus . Ndeshja nisë nga ora 20:45 dhe zhvillohet në ‘Sardegna Arena’. Para pak minutave të dy trajnerët...

Rikthehet mbreti i Milanit: Ibra nuk gabon nga 11 metërshi

para 3 muajve - Periskopi

Rossonerët kanë arritur ta shënojnë golin e parë ndaj ekipit të Cagliarit, përcjell Periskopi. Golin në minutën e 7-të e gjeti suedezi, Ibrahimovic, i cili u kthye si startues pas lëndimit. AC Milani po...

Formacionet zyrtare: Cagliari – Milan

para 3 muajve - Arbresh

Milani është mysafirë i Cagliarit, ndeshje e vlefshme për xhiron e 18-të në Seria A. Mysafirët kërkojnë vetëm fitore për të mbajtur pozitën e parë në tabelë, shkruan lajmi.net. Ndërsa, Cagliari synon ndonjë...

Formacionet zyrtare: Cagliari – Milan

para 3 muajve - Periskopi

AC Milan do të kërkojë me çdo kusht fitore në transfertën ndaj Cagliarit, për të vazhduar të mbajë distancën në krye të tabelës. Tashmë “Rossonerët” kanë publikuar formacionin startues për t’u përballur...

Milan publikon rezultatin e testeve për COVID-19

para 3 muajve - RTK

Skuadra e AC Milan do ndeshet me Cagliarin në kuadër të xhiros së 18-të të Serie A. Pas lajmit se Hakan Calhanoglu dhe Theo Hernandez kishin rezultuar pozitivë, skuadra e Milanit ishte vënë në alarm, flitej...

Milani me mungesa, por i do tri pikë në Cagliari

para 3 muajve - Bota Sot

“Rossoneri” synojnë ta rikthejnë shkëputjen trepikëshe ndaj Interit me një fitore eventuale në ishull sonte. Xhiroja e 18-të e kampionatit italian vazhdon sonte me ndeshjen ndërmjet Cagliarit dhe Milanit....

Milani me mungesa përballë Cagliarit, formacionet e mundshme

para 3 muajve - KosovaPress

Milani sonte me fillim nga ora 20:45 do të ballafaqohet me Cagliarin në kuadër të xhiros së 18 të Serie-A. Skuadra e drejtuar nga Stefano Pioli gjindet nën presionin e fitores sidomos pas suksesit të Interit...

Milan merr lajmin e mirë para ndeshjes kundër Cagliarin

para 3 muajve - OraInfo

Skuadra e AC Milan do ndeshet me Cagliarin në kuadër të xhiros së 18-të të Serie A. Pas lajmit se Hakan Calhanoglu dhe Theo Hernandez kishin rezultuar pozitivë, skuadra e Milanit ishte vënë në alarm, flitej...

Shtatë mungesa, një rikthim dhe një debutim| Milan publikon listën para ndeshjes me Cagliarin

para 3 muajve - GazetaBlic

Milani po mendon për fushën dhe po përpiqet të marrë përsëri kryesimin në tabelën e klasifikimit. Sonte skuadra e Stefano Pioli do të luajë ndaj Cagliarit në ndeshjen e xhiros së 18’të të ndeshjes së Serie...

E hëna futbollistike në Supersport, në fushë Milani dhe Arsenali!

para 3 muajve - SuperSport

Futbolli nuk mungon në asnjë ditë të javës në ekranin e Supersport. Edhe këtë të hënë do të keni mundësi të ndiqni dy takime shumë interesante dhe të bukura për t’u parë. Java e 18-të e Serie A e parafundit...

Milani me mungesa, por i do tri pikë në Cagliari

para 3 muajve - Arbresh

“Rossoneri” synojnë ta rikthejnë shkëputjen trepikëshe ndaj Interit me një fitore eventuale në ishull sonte Xhiroja e 18-të e kampionatit italian vazhdon sonte me ndeshjen ndërmjet Cagliarit dhe Milanit....

Milan publikon rezultatin e testeve për COVID-19 para ndeshjes me Cagliarin

para 3 muajve - Lajmi.net

Pas lajmit se Hakan Calhanoglu dhe Theo Hernandez kishin rezultuar pozitivë, skuadra e Milanit ishte vënë në alarm, flitej se edhe ndeshja ndaj Cagliarit mund të mos zhvillohej, pasi që lojtarët kishin...

Milan merr lajmin e mirë para ndeshjes kundër Cagliarin

para 3 muajve - Almakos

Skuadra e AC Milan do ndeshet me Cagliarin në kuadër të xhiros së 18-të të Serie A. Pas lajmit se Hakan Calhanoglu dhe Theo Hernandez kishin rezultuar pozitivë, skuadra e Milanit ishte vënë në alarm, flitej...

Milan publikon rezultatin e testeve për CO VID-19 para ndeshjes me Cagliarin

para 3 muajve - Lajm

Pas lajmit se Hakan Calhanoglu dhe Theo Hernandez kishin rezultuar pozitivë, skuadra e Milanit ishte vënë në alarm, flitej se edhe ndeshja ndaj Cagliarit mund të mos zhvillohej, pasi që lojtarët kishin...

E hëna futbollistike në Supersport, në fushë Milani dhe Arsenali!

para 3 muajve - Zyrtare

Futbolli nuk mungon në asnjë ditë të javës në ekranin e Supersport. Edhe këtë të hënë do të keni mundësi të ndiqni dy takime shumë interesante dhe të bukura për t’u parë. Java e 18-të e Serie A e parafundit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK