Atletico dhe Chelsea në duelin e parë – formacionet e mundshme

para 4 dite - Telegrafi

Arena Nationala në Bukuresht të Rumanisë është vendi ku do të zhvillohet sfida e parë e 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve, ndërmjet Atletico Madridit dhe Chelseat. Të dyja skuadrat kanë mungesa për...

Champions League: Sonte Lazio – Bayern dhe Atletico Madrid – Chelsea

para 4 dite - Klan Kosova

Sonte zhvillohen dy super ndeshje në UEFA Champions League në raundin e 1/16. Dy ndeshjet janë tepër të interesante, me Lazion që pret në shtëpi kampionin e Bundesligas, Bayern Munchen. Ndeshja tjetër...

Liga e Kampionëve rikthehet me dy derbi, kryesore ajo Atletico – Chelsea

para 4 dite - Ina

Sonte (e martë) do zhvillohen dy super derbi në Ligën e Kampionëve. Atletico Madrid do zhvillojë ndeshjen kundër Chelseas, derisa Lazio është nikoqir i Bayern Munichut. Disavantazhi për Atleticon është...

Dy ndeshjet e ditës sotme në Champions: Formacionet e mundshme

para 4 dite - Albeu

Sonte zhvillohen dy super ndeshje në UEFA Champions League në raundin e 1/16. Dy ndeshjet janë tepër të interesante, me Lazion që pret në shtëpi kampionin e Bundesligas, Bayern Munchen dhe Atletico Madrid...

Formacionet e mundshme: Atletico Madrid – Chelsea

para 4 dite - GazetaBlic

Atletico Madrid – Chelsea është njëra prej ndeshjeve më interesante të fazës së parë të eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve. “Los Colchoneros” po kalojnë nëpër një formë tejet të mirë në LA Liga, andaj...

Liga e Kampionëve rikthehet me dy derbi

para 4 dite - RTK

Sonte (e martë) do zhvillohen dy super derbi në Ligën e Kampionëve. Atletico Madrid do zhvillojë ndeshjen kundër Chelseas, derisa Lazio është nikoqir i Bayern Munichut, shkruan lajmi.net. Disavantazhi...

CHAMPIONS/ Këto janë dy super ndeshjet e ditës së sotme

para 4 dite - Albeu

Sonte (e martë) do zhvillohen dy super derbi në Ligën e Kampionëve. Atletico Madrid do zhvillojë ndeshjen kundër Chelseas, derisa Lazio është nikoqir i Bayern Munichut. Disavantazhi për Atleticon është...

Liga e Kampionëve rikthehet me dy derbi, spikat Atletico – Chelsea

para 4 dite - Bota Sot

Sonte (e martë) do zhvillohen dy super derbi në Ligën e Kampionëve. Atletico Madrid do zhvillojë ndeshjen kundër Chelseas, derisa Lazio është nikoqir i Bayern Munichut. Disavantazhi për Atleticon është...

Dy super ndeshje në UEFA Champions/ Formacionet e mundshme

para 4 dite - Indeks online

Sonte zhvillohen dy super ndeshje në UEFA Champions League në raundin e 1/16. Dy ndeshjet janë tepër të interesante, me Lazion që pret në shtëpi kampionin e Bundesligas, Bayern Munchen dhe Atletico Madrid...

Liga e Kampionëve rikthehet me dy derbi, spikat Atletico – Chelsea

para 4 dite - Lajmi.net

Atletico Madrid do zhvillojë ndeshjen kundër Chelseas, derisa Lazio është nikoqir i Bayern Munichut, shkruan lajmi.net. Disavantazhi për Atleticon është sepse ndeshja do zhvillohet në Bukuresht, ngase...

CL rikthehet sonte: Këto dy top ndeshje na presin

para 4 dite - Periskopi

Sonte (e martë) do zhvillohen dy super derbi në Ligën e Kampionëve. Atletico Madrid do zhvillojë ndeshjen kundër Chelseas, derisa Lazio është nikoqir i Bayern Munichut. Disavantazhi për Atleticon është...

Liga e Kampionëve rikthehet me dy derbi, kryesore ajo Atletico – Chelsea

para 4 dite - Gazeta Metro

Sonte (e martë) do zhvillohen dy super derbi në Ligën e Kampionëve. Atletico Madrid do zhvillojë ndeshjen kundër Chelseas, derisa Lazio është nikoqir i Bayern Munichut. Disavantazhi për Atleticon është...

Sonte dy superpërballje në Ligën e Kampionëve

para 4 dite - Epoka e Re

Përballje interesante do të zhvillohet në Rumani në mes të Atletico Madridit dhe  Chelseat, ndërsa sonte skuadra e Vedat Muriqit, Lazio, e pret në “Olimpico” kampionin e Evropës dhe Botës, Bayern Munchenin....

Simeone: Prania e Suarez na jep besim, Chelsea ka ndryshuar shumë me Tuchel

para 5 dite - ABC News

Nesër në Bukuresht të Rumanisë, Atletico Madrid luan ndeshjen si pritëse ndaj Chelseas. Kjo ndeshje është spostuar “National Arena” për shkak të urdhrit të shtetit të Spanjës për moslejimin e shtetasve...

“Kemi biseduar që të mos bëhet më e madhe” – Tuchel sqaron bisedën që e kishte me Hudson-Odoin

para 5 dite - Telegrafi

Thomas Tuchel ka sqaruar se çfarë kishte biseduar me Callum Hudson-Odoin në zëvendësimin që i bëri në barazimin e Chelseat 1-1 me Southamptonin në kuadër të javës së 25-të në Ligën Premier. Trajneri gjerman...

Tuchel sqaron bisedën që e kishte me Hudson-Odoin

para 5 dite - Bota Sot

Thomas Tuchel ka sqaruar se çfarë kishte biseduar me Callum Hudson-Odoin në zëvendësimin që i bëri në barazimin e Chelseat 1-1 me Southamptonin në kuadër të javës së 25-të në Ligën Premier. Trajneri gjerman...

E zëvendësoi pas 30 min, Tuchel ka një kërkesë për Hudson-Odoi para ndeshjes me Atleticon në LK

para 5 dite - Lajmi.net

Në ndeshjen ndaj Southamptonit, Tuchel inkuadroi në lojë Hudson-Odoi në vend të Tammy Abraham në min (46’), por e zëvendësoi prap në min (76’) sepse nuk i pëlqeu paraqitja e tij, transmeton lajmi.net....

Ndeshja ndaj Chelseas, Atletico publikon listën e të ftuarve, befason me zgjedhjet

para 6 dite - OraInfo

Atletico Madrid publikon listën e të ftuarve ndaj Chelseas. Aletico Madrid ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj Chelseas në Ligën e Kampionëve. Dy skuadrat synojnë vetëm fitore në...

Atletico Madrid publikon listën e të ftuarve ndaj Chelseas

para 6 dite - Lajmi.net

Dy skuadrat synojnë vetëm fitore në mënyrë që të kenë avantazhin në ndeshjen kthyese dhe kanë gjasa të barabarta, duke marrë parasysh se ndeshja zhvillohet në stadium neutral, pra në Bukuresht, përcjellë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK