Notat e Juventus-Crotone/ Ronaldo shkëlqeu, por më i miri i ndeshjes ishte...

para 4 dite - Syri.net Kosova

Juventus fitoi me lehtësi mbrëmjen e djeshme ndaj Crotones në javën e 22-të në Serie A. Bardhezinjtë fituan me rezultatin 3-0, ndërsa Cristiano Ronaldo shkëlqeu duke shënuar dy gola. Portugezi u vlerësua...

Ramsey: Juves i duheshin tri pikët

para 4 dite - Zhurnal

Aaron Ramsey e ka bërë të qartë se Juventusi kishte nevojë për tri pikët në sfidën e të hënës mbrëma ndaj Crotones. Uellsiani u rikthye nga lëndimi në fitoren e Bianconerëve (3-0) dhe asistoi në njërin...

Ramsey: Juves i duheshin tri pikët

para 4 dite - Telegrafi

Aaron Ramsey e ka bërë të qartë se Juventusi kishte nevojë për tri pikët në sfidën e të hënës mbrëma ndaj Crotones. Uellsiani u rikthye nga lëndimi në fitoren e Bianconerëve (3-0) dhe asistoi në njërin...

Lamtumirë Pirlo, Juventus gjen trajnerin e ri

para 4 dite - OraInfo

Pirlo është zgjidhje e përkohshme: Zbulohet trajneri i ri i Juventusit. Andrea Pirlo e mori drejtimin e Juventusit pas Maurizio Sarrit dhe për momentin ka rezultatet më të dobëta në dhjetë vitet e fundit....

Pirlo: Do luftojmë deri në fund

para 4 dite - Ina

Juventus dje iu rikthye fitoreve duke mposhtur Crotonen me rezultat bindës 3 – 0. Dy gola nga Cristiano Ronaldo dhe një nga Weston McKennie ndikuan që “Bianconerët” të arkëtojnë pikët e plota. Pas ndeshjes,...

Notat e Juventus-Crotone/ Ronaldo shkëlqeu, por më i miri i ndeshjes ishte...

para 4 dite - Syri

Juventus fitoi me lehtësi mbrëmjen e djeshme ndaj Crotones në javën e 22-të në Serie A. Bardhezinjtë fituan me rezultatin 3-0, ndërsa Cristiano Ronaldo shkëlqeu duke shënuar dy gola. Portugezi u vlerësua...

Pirlo: Do luftojmë deri në fund

para 4 dite - GazetaBlic

Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo është ndarë i kënaqur pas fitores së skuadrës së tij ndaj Crotones. “Zonja e Vjetër” triumfoi pastër 3-0, për të filluar rikthimin gradual drejt kreut, përcjell GazetaBlic...

Juventusi iu rikthye fitoreve në Serie A, Pirlo: Do luftojmë deri në fund

para 4 dite - Albeu

Juventus dje iu rikthye fitoreve duke mposhtur Crotonen me rezultat bindës 3 – 0. Dy gola nga Cristiano Ronaldo dhe një nga Weston McKennie ndikuan që “Bianconerët” të arkëtojnë pikët e plota, transmeton...

Pirlo: Inter, është edhe Juventusi! Kulusevksi? Këtu nuk është te Parma

para 4 dite - ABC News

Juventusi bëri detyrën, duke mposhtur me rezultatin 3-0 skuadrën e Crotone. Kampionët në fuqi kanë tetë pikë më pak se Interi kryesues dhe atë distancë mund ta çojnë në pesë, duke mundur Napolin në ndeshjen...

Pirlo: Do luftojmë deri në fund

para 4 dite - Bota Sot

Juventus dje iu rikthye fitoreve duke mposhtur Crotonen me rezultat bindës 3 - 0. Dy gola nga Cristiano Ronaldo dhe një nga Weston McKennie ndikuan që “Bianconerët” të arkëtojnë pikët e plota. Pas ndeshjes,...

Ramsey: Juves i duheshin tri pikët

para 4 dite - Bota Sot

Aaron Ramsey e ka bërë të qartë se Juventusi kishte nevojë për tri pikët në sfidën e të hënës mbrëma ndaj Crotones. Uellsiani u rikthye nga lëndimi në fitoren e Bianconerëve (3-0) dhe asistoi në njërin...

Pirlo e paralajmëron Interin: Juventusi do të luftojë deri në frymën e fundit

para 4 dite - Lexo

Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo, e ka paralajmëruar Interin se skuadra e tij do të luftojë deri në fund për titull në Serie A, pas fitores bindëse 3:0 kundër Crotones të hënën. Cristiano Ronaldo i...

Pirlo: Do luftojmë deri në fund

para 4 dite - Lajmi.net

Dy gola nga Cristiano Ronaldo dhe një nga Weston McKennie ndikuan që “Bianconerët” të arkëtojnë pikët e plota, transmeton lajmi.net. Pas ndeshjes, Prilo tha se ia kanë dal mirë dhe gjëja më e rëndësishme...

Chiesa më i miri: Juventus 3-0 Crotone, notat e lojtarëve

para 4 dite - Telegrafi

Juventusi ka fituar 3-0 ndaj Crotones në kuadër të javës së 23-të në Serie A. Golat për Zonjën e Vjetër i shënuan, Cristiano Ronaldo me dy dhe Weston McKennie. Juventusi ishte ekip më i mirë në fushë dhe...

Juventus mposht me lehtësi Crotonen, shkëlqen Ronaldo

para 4 dite - Syri.net Kosova

Juventus ka fituar me lehtësi ndaj Crotones në javën e 22-të në Serie A. Bardhezinjtë fituan me rezultatin 3-0, ndërsa Cristiano Ronaldo shkëlqeu duke shënuar dy gola. Portugezi pas harkimit të Sandros...

Juventus fiton me Crotone

para 4 dite - Klan

Juventus fiton me Crotone Ngjitet me vendin e tretë me Serie A Juventus është kthyer te fitorja në kampionat. Bardhezinjtë mundën 3-0 Krotonen të hënën për javën e 23. Ronaldo realizoi 2 nga golat e takimit....

Në një paraqitje fenomenale nga Ronaldo – Juventusi merr me lehtësi pikët e plota ndaj Crotones

para 4 dite - Telegrafi

Juventusi ka fituar 3-0 ndaj Crotones në kuadër të javës së 23-të në Serie A. Zonja e Vjetër e mbylli çështjen e fitores qysh në pjesë të parë, pasi arriti të realizonte dy gola. Ishte minuta e 39-të,...

Juventus mposht Crotonen, shkëlqen Ronaldo

para 4 dite - OraInfo

Juventusi triumfon bindshëm ndaj Crotones. Juventusi ka arritur të triumfojë ndaj Crotones me rezultat 3:0, në ndeshjen e javës së 23-të në Serie A. Cristiano Ronaldo me dy gola me kokë në minutat 38 dhe...

Juventus mposht Crotonen, tani vetëm katër pikë larg Milanit (VIDEO)

para 4 dite - Klan Kosova

Juventus nuk ka pasur aspak problem që ta mposhtë Crotonen. “Zonjat e vjetër” shënuan fitore me rezultat 3:0 kundër skuadrës që gjendet në vendin e fundit në tabelën e Series A. Në pjesën e parë, “Zebrat”...

Juventusi triumfon bindshëm ndaj Crotones

para 4 dite - RTK

Juventusi ka arritur të triumfojë ndaj Crotones me rezultat 3:0, në ndeshjen e javës së 23-të në Serie A. Cristiano Ronaldo me dy gola me kokë në minutat 38 dhe 45+2 i dha epërsinë e dyfishtë dhe qetësinë...

Nuk ka të ndalur Ronaldo – dy gola brenda pak minutash ndaj Crotones

para 5 dite - Telegrafi

Cristiano Ronaldo duket se është sonte në më të mirën. Ylli portugez shënoi dy gola qysh në pjesë të parë në duelin që Juventusit po e zhvillon ndaj Crotones në Serie A. Ishte minuta e 38-të kur Cristiano...

Dygolësh i Ronaldos, Juvja mposht Crotonen dhe ngjitet e treta

para 4 dite - Mapo

Dy gola të shënuar nga Cristiano Ronaldo në fundin e pjesës së parë dhe finalizimi i Mckennie-t në fraksionin e dytë i dhanë fitoren Juventusit përballë Crotones në sfidën përmbyllëse të javës së 23-të...

Juventusi mposht Crotonen, Ronaldo golashënues i dyfishtë

para 4 dite - Bota Sot

Futbollistët e Juventusit mposhtën sonte para shikuesve të tyre skuadrën Crotone në ndeshjen e fundit të xhiros 23 në Serie A me rezultat 3:0 (2:0). Pas humbjeve nga Napoli dhe Porto, Juventus fitoi tri...

Juventus mposht me lehtësi Crotonen, shkëlqen Ronaldo

para 4 dite - Syri

Juventus ka fituar me lehtësi ndaj Crotones në javën e 22-të në Serie A. Bardhezinjtë fituan me rezultatin 3-0, ndërsa Cristiano Ronaldo shkëlqeu duke shënuar dy gola. Portugezi pas harkimit të Sandros...

VIDEO/ Juve nuk e fal Crotonen, Ronaldo “mbreti” i ajrit

para 4 dite - ABC News

Juventusi mundi të fitoje më lehtësi ndaj Crotones në transfertë për javën e 23-të të Serie A. Bardhezinjtë i mbyllën llogaritë që në pjesën e parë me Ronaldon, i cili tundi rrjetën dy herë me kokë. Fillimisht...

Dygolësh i Ronaldos, Juvja mposht Crotonen dhe ngjitet e treta

para 4 dite - SuperSport

Dy gola të shënuar nga Cristiano Ronaldo në fundin e pjesës së parë dhe finalizimi i Mckennie-t në fraksionin e dytë i dhanë fitoren Juventusit përballë Crotones në sfidën përmbyllëse të javës së 23-të...

E FUNDIT/ Ronaldo me dopietë mban gjallë shpresat e Juves për titull

para 4 dite - Albeu

Juventus ka fituar 3-0 në shtëpi ndaj Crotones. Ishin dy golat e CR7 38' 45' dhe McKennie 66' që i siguruan 3 pikë të arta skuadrës së Pirlos . Ndërkohë, Juve ngjitet në vendin e 3 me 45 pikë 8 pikë larg...

Shkëlqen Ronaldo, Juventusi ngjitet në vendin e tretë

para 4 dite - GazetaBlic

Juventus ka shënuar fitore në shtëpi kundër Crotone. “Bianconerët” fituan me rezultat 3 – 0, ndeshje ku shkëlqeu Cristiano Ronaldo me dygolësh, shkruan lajmi.net. Portugezi pas harkimit të Sandros shënoi...

Juventusi pa problem ndaj Crotones, i afrohet me pikë Milanit

para 4 dite - Indeks online

Skuadra e Juventus nuk ka pasur aspak problem që ta mposhtë Crotonen. “Zebrat” shënuan fitore me rezultat 3:0 kundër skuadrës që gjendet në vendin e fundit në tabelën e Series A, transmeton Indeksonline....

Juventusi mund Crotonen dhe ngritet në vendin e tretë në tabelë

para 4 dite - Zeri

Juventusi është rikthhyer te fitoret në kuadër të elitës së futbollit italian, Serie A. Në kuadër të javës së 23-të, "Zonja e Vjetër" ishte sonte nikoqire e Crotones, shkruan "Zeri.info". Ndeshja që u...

McKennie “nokauton” Crotonen, shënon golin e tretë për Juventusin

para 4 dite - Indeks online

Juventusi ka arritur të shënoj golin e tretë dhe të qetësisë kundër Crotones. Kësaj radhe portën e mysafirëve në minutën e 65-të e tundi futbollisti amerikan, Ëeston McKennie, transmeton Indeksonline....

Shënohet goli i tretë në ndeshjen Juventus - Crotone

para 4 dite - Zeri

Juventusi e ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Crotones. Në minutën e 66-të, McKennie ka realizuar për 3:0, shkruan "Zeri.info". Ndryshe, kjo sfidë është e vlefshme për javën e 23-të në Serie A. /Zeri.info...

McKennie “bombardon” portën e Crotones

para 4 dite - GazetaBlic

Skuadra e Juventusit ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Crotones. Golin e tretë në këtë sfidë e ka shënuar mesfushori, McKennie, shkruan GazetaBlic Sport. Pas një tollovie në zonë, McKennie realizoi një...

Super CR7, portugezi realizon dopietë në pjesën e parë

para 5 dite - Albeu

Cristiano Ronaldo nxjerr gjithmonë nga situata e vështirë Juventusin. Portugezi ka realizuar dopietë ndaj Crotones në minutat 38' 45'. /albeu.com/

Super Cristiano Ronaldo, shënon gol të bukur dhe dërgon Juven në avantazh

para 5 dite - Bota Sot

Skuadra e Juventusit ka shënuar golin e parë ndaj Crotones. Golin e parë në këtë duel e ka shënuar sulmuesi portugez, Cristiano Ronaldo. Cristiano Ronaldo ka shënuar gol të bukur me kokë pas 38 minutave...

VIDEO/ Çfarë kërcimi! Ronaldo “pickon” dy herë Crotonen

para 5 dite - ABC News

Juventusi merr situatën në dorë dhe siguron triumfi ndaj Crotone që në pjesën e parë. Skuadra e Andrea Pirlos ka shënuar dy gola të shpejtë, duka çuar shifrat në 0-2. Ishte fillimisht Ronaldo, i cili e...

Ronaldo po shkëlqen në ndeshjen ndaj Crotones, Juve udhëheq 2:0 pas pjesës së parë

para 5 dite - Koha.net

Superylli Cristiano Ronaldo po shkëlqen në ndeshjen e Juventusit ndaj Crotones. Pas pjesës së parë rezultati është 2:0 në të mirë të kampionit të Italisë. Ronaldo shënoi për 1:0 në minutën e 38-të, pas...

Supermeni Cristiano Ronaldo “fluturon” dhe realizon gol të jashtëzakonshëm me kokë

para 5 dite - GazetaBlic

Skuadra e Juventusit ka shënuar golin e dytë ndaj Crotones. Golin e dytë për Juventusin e ka shënuar, Cristiano Ronaldo, pas një shkëputje fenomenale dhe goditjes me kokë pastaj, shkruan GazetaBlic Sport....

Super Cristiano Ronaldo, shënon gol të bukur me koëk dhe dërgon Juven në avantazh

para 5 dite - GazetaBlic

Skuadra e Juventusit ka shënuar golin e parë ndaj Crotones. Golin e parë në këtë duel e ka shënuar sulmuesi portugez, Cristiano Ronaldo, shkruan GazetaBlic Sport. Cristiano Ronaldo ka shënuar gol të bukur...

'Air Cristiano': Portugezi shënon gol të bukur dhe kalon Juventusin në epërsi

para 5 dite - Zeri

Juventusi e ka shënuar golin e epërsisë ndaj Crotones. Në minutën e 39-të, Cristiano Ronaldo ka shënuar për 1:0, shkruan "Zeri.info". Ndryshe, kjo sfidë është e vlefshme për javën e 23-të në Serie A. /Zeri.info...

Juventusi me disa mungesa ndaj Crotones – formacionet zyrtare

para 5 dite - Telegrafi

Juventusi dhe Crotone do të takohen në kuadër të javës së 23-të në Serie A. Të dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen që fillon në ora 20:45 në stadiumin Allianz. Për këtë takim, Andrea...

Shënoi dy gola ndaj Crotones, kjo është nota e Ronaldos

para 4 dite - Infokusi

Juventusi e ka mposhtur Crotonen me rezultat 3-0, në sfidën e vlefshme për xhiron e 23-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus . Golat për ‘Zonjën e Vjetër’ i realizuan Cristiano Ronaldo 2x (37’ dhe 45+1’)...

Shkëlqen Ronaldo, Juventusi bindshëm mposht Crotonen

para 4 dite - Flaka

Juventus ka shënuar fitore në shtëpi kundër Crotone. “Bianconerët” fituan me rezultat 3 – 0, ndeshje ku shkëlqeu Cristiano Ronaldo me dygolësh, shkruan lajmi.net. Portugezi pas harkimit të Sandros shënoi...

Në një paraqitje fenomenale nga Ronaldo, Juventusi merr me lehtësi pikët e plota ndaj Crotones

para 4 dite - InfoShqip

Juventusi ka fituar 3-0 ndaj Crotones në kuadër të javës së 23-të në Serie A. Zonja e Vjetër e mbylli çështjen e fitores qysh në pjesë të parë, pasi arriti të realizonte dy gola. Ishte minuta e 39-të,...

Zyrtare: Formacioni startues i Juventus kundër Crotones

para 5 dite - Indeks online

Sonte nga ora 20:45 do të zhvillohet ndeshja mes Juventusit dhe Crotones në kuadër të Series A. Skuadra e Juventus tashmë ka publikuar formacionin startues për këtë ndeshje, transmeton Indeksonline. Formacioni...

Juventus – Crotone, formacionet zyrtare

para 5 dite - Bota Sot

Juventus sonte takohet me Crotonen. Juventus dhe Crotone takohen sonte me fillim nga ora 20:45 në “Allianz Stadium” – në kuadër të xhiros së 23’të të Serie A. Skuadra e Pirlos dëshiron fitoren që të ngjitet...

Shkëlqen Ronaldo, Juventusi bindshëm mposht Crotonen

para 4 dite - Lajmi.net

“Bianconerët” fituan me rezultat 3 – 0, ndeshje ku shkëlqeu Cristiano Ronaldo me dygolësh, shkruan lajmi.net. Portugezi pas harkimit të Sandros shënoi me kokë për të zhbllokuar shifrat dhe pas rishikimit...

Juventusi e realizon edhe golin e tretë ndaj Crotones, ja kush ka shënuar kësaj radhe

para 4 dite - Infokusi

Juventusi dhe Crotone po luajnë aktualisht në kuadër të javës së 23-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus . Në takimin që po zhvillohet në ‘Allianz Stadium’ në Torino, skuadra e Juventusit e ka trefishuar...

McKennie “bombardon” portën e Crotones

para 4 dite - Tetova Sot

Skuadra e Juventusit ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Crotones.Golin e tretë në këtë sfidë e ka shënuar mesfushori, McKennie, shkruan GazetaBlic Sport.Pas një tollovie në zonë, McKennie realizoi një...

Juventus – Crotone, formacionet zyrtare

para 5 dite - GazetaBlic

Juventus sonte takohet me Crotonen. Juventus dhe Crotone takohen sonte me fillim nga ora 20:45 në “Allianz Stadium” – në kuadër të xhiros së 23’të të Serie A, shkruan GazetaBlic Sport. Skuadra e Pirlos...

Juventusi synon sonte vetëm fitore ndaj Crotones: Formacionet zyrtare

para 5 dite - Zeri

Juventusi do ta zhvillojë sonte ndeshjen e radhës në kampionatin elitar italian, Serie A. Në kuadër të javës së 23-të, Juventusi është nikoqir i Crotones në "Allianz Stadium", shkruan "Zeri.info". Një...

Juventus mposht Crotonen, shkëlqen Ronaldo

para 4 dite - Almakos

Juventusi triumfon bindshëm ndaj Crotones. Juventusi ka arritur të triumfojë ndaj Crotones me rezultat 3:0, në ndeshjen e javës së 23-të në Serie A. Cristiano Ronaldo me dy gola me kokë në minutat 38 dhe...

Ronaldo nuk është normal, shënon tjetër gol të bukur me kokë

para 5 dite - Infokusi

Juventusi dhe Crotone po luajnë aktualisht në kuadër të javës së 23-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus . Në takimin që po zhvillohet në ‘Allianz Stadium’ në Torino, skuadra e Juventusit e ka dyfishuar...

Juventusi kalon në avantazh ndaj Crotones, realizon i zakonshmi

para 5 dite - Infokusi

Juventusi dhe Crotone po luajnë aktualisht në kuadër të javës së 23-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus . Në takimin që po zhvillohet në ‘Allianz Stadium’ në Torino, skuadra e Juventusit ka kaluar në...

Në një paraqitje fenomenale nga Ronaldo, Juventusi merr me lehtësi pikët e plota ndaj Crotones

para 4 dite - Zyrtare

Juventusi ka fituar 3-0 ndaj Crotones në kuadër të javës së 23-të në Serie A. Zonja e Vjetër e mbylli çështjen e fitores qysh në pjesë të parë, pasi arriti të realizonte dy gola. Ishte minuta e 39-të,...

VIDEO/ Juventus është super me Ronaldon, portugezi mund i vetëm Crotonen dhe kap kreun e golashënuesve

para 4 dite - Dosja.al

Juventus 22 Shkurt, 2021 23:00 TORINO- Në ndeshjen e fundit të javës së 23-të Juventus fiton ndaj Crotones me shifrat 3-0. Një ndeshje që foli vetëm për bardhezinjtë.Miqtë rezistuan deri në minutën e 38-të,...

Juventusi pa problem ndaj Crotones, i afrohet me pikë Milanit

para 4 dite - Arbresh

Skuadra e Juventus nuk ka pasur aspak problem që ta mposhtë Crotonen. “Zebrat” shënuan fitore me rezultat 3:0 kundër skuadrës që gjendet në vendin e fundit në tabelën e Series A, transmeton Indeksonline....

Juventusi mposht Crotonen, Ronaldo golashënues i dyfishtë

para 4 dite - KosovaPress

Futbollistët e Juventusit mposhtën sonte para shikuesve të tyre skuadrën Crotone në ndeshjen e fundit të xhiros 23 në Serie A me rezultat 3:0 (2:0). Pas humbjeve nga Napoli dhe Porto, Juventus fitoi tri...

Juventus ngjitet në pozitën e tretë, mposht ekipin e fundit në tabelë

para 4 dite - Periskopi

Rekordkampioni i Serie A – klubi torinez, Juventus, ka realizuar triumfin e radhës, pasi sonte në kuadër të xhiros së 23’të të kësaj lige, bardhezinjë e kanë mundur me rezultat të thellë 3 -0 skuadrën...

Zbulohet se çfarë bëri Ibrahimoviqi në zhveshtore pas humbjes së Milanit në derbi

para 5 dite - Zeri

Reagim i papritur i futbollistit më të mirë të Milanit, Zlatan Ibrahimoviq pas humbjes së hidhur mbrëmë nga Interi. Milani pësoi humbje 0:3 nga Interi në “San Siro” në kuadër të Serie A, shkruan “Zeri.info”....

Formacionet zyrtare: Juventus – Crotone

para 5 dite - Infokusi

Juventusi dhe Crotone takohen sonte në kuadër të xhiros së 23-të në elitën e futbollit italian, shkruan Gazeta inFokus . Ndeshja nisë nga ora 20:45 dhe zhvillohet në ‘Allianz Stadium’ në Torino. Para pak...

Juventusi synon vetëm fitoren ndaj Crotones, formacionet startuese

para 5 dite - Arbresh

Gianluigi Buffon fillon në portë për Juventus kundër Crotone, me Aaron Ramsey që kthehet në mesfushën e Bianconeri. Andrea Pirlo është i etur për t’i kthyer gjërat pas tre ndeshjeve radhazi pa fitore dhe...

Juventusi me shumë mungesa kundër Crotones

para 5 dite - Koha.net

Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo e zbuluar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen kundër Crotones që zhvillohet sonte nga ora 20:45. “Zonja e Vjetër” do të jetë pa gjashtë futbollistë të rëndësishëm,...

Pa Kupa, Handanovic dhe dyshja e sulmit “Lu-La”, siguritë e Interit drejt titullit kampion

para 5 dite - BalkanWeb

Fitorja e madhe 3-0 në derbin e Milanos e ka zyrtarizuar Interin si favoritin kryesor për titullin kampion në Serie A. Për këtë nuk kanë dyshime mediat italiane, që flasin me superlative për skuadrën zikaltër....

Pas derbit të Milanos, ish-ylli i Interit tallet me Ibrahimovicin

para 5 dite - InfoShqip

Ish-ylli i Interit tallet me Ibrahimovicin pas derbit të Milanos. Ish-mesfushori i Interit, Nicola Berti, e ka tallur Zlatan Ibrahimovicin pas triumfit të zikaltërve në derbin e Milanos të dielën, duke...

Pas derbit të Milanos, ish-ylli i Interit tallet me Ibrahimovicin

para 5 dite - OraInfo

Ish-ylli i Interit tallet me Ibrahimovicin pas derbit të Milanos. Ish-mesfushori i Interit, Nicola Berti, e ka tallur Zlatan Ibrahimovicin pas triumfit të zikaltërve në derbin e Milanos të dielën, duke...

Pioli tregon pse u zëvendësua Ibra në ndeshjen ndaj Interit, flet edhe për humbjen: Kemi parë një Milan të mirë

para 5 dite - Telegrafi

Trajneri i Milani, Stefano Pioli, foli pas humbjes 0-3 nga Interi në Serie A, ku skuadra e tij humbi primatin në ligë. Tekniku italian e vlerësoi paraqitjen e ekipit të tij, duke thënë se ishte e mirë,...

Ish-ylli i Interit tallet me Ibrahimovicin pas derbit të Milanos

para 5 dite - Bota Sot

Ish-mesfushori i Interit, Nicola Berti, e ka tallur Zlatan Ibrahimovicin pas triumfit të zikaltërve në derbin e Milanos të dielën, duke pyetur se a doli sulmuesi suedez nga loja më herët për të bërë prova...

Humbja nga Inter, nisin talljet e mëdha me Ibrahimoviçin

para 5 dite - OraInfo

Ish-mesfushori i Interit, Nicola Berti, e ka tallur Zlatan Ibrahimovicin pas triumfit të zikaltërve në derbin e Milanos të dielën, duke pyetur se a doli sulmuesi suedez nga loja më herët për të bërë prova...

Pioli tregon pse u zëvendësua Ibra në ndeshjen ndaj Interit, flet edhe për humbjen: Kemi parë një Milan të mirë

para 5 dite - GazetaBlic

Trajneri i Milani, Stefano Pioli, foli pas humbjes 0-3 nga Interi në Serie A, ku skuadra e tij humbi primatin në ligë. Tekniku italian e vlerësoi paraqitjen e ekipit të tij, duke thënë se ishte e mirë,...

Ish-ylli i Interit tallet me Ibrahimovicin pas derbit të Milanos

para 5 dite - Lexo

Ish-mesfushori i Interit, Nicola Berti, e ka tallur Zlatan Ibrahimovicin pas triumfit të zikaltërve në derbin e Milanos të dielën, duke pyetur se a doli sulmuesi suedez nga loja më herët për të bërë prova...

Lukaku e barazoi një rekord 71-vjeçar në fitoren e Interit kundër Milanit

para 5 dite - Ina

Romelu Lukaku është bërë lojtari i parë në 71 vjetët e fundit që shënon gol në katër derbi të Milanos radhazi, pas realizoi edhe të dielën në fitoren e thellë të Interit 3:0 të dielën. Lautaro Martinez...

Inter komandon derbin

para 5 dite - Klan

Inter komandon derbin Conte: Titulli luhet në 2 sfidat e radhës, Pioli: Mungoi fati! Fitorja e derbit ka rritur moralin në shtëpinë e Interit. Zikaltërit triumfuan me shifrat 3-0 përballë Milanit duke...

Juventusi sonte ka “trenin e fundit” për titull, kërkon fitore pas tri ndeshjeve ndaj skuadrës së fundit në tabelë

para 5 dite - Zeri

Juventusin e pret ditën e sotme (e hënë) një takim i lehtë në bazë të statistikave, në kuadër të javës së 23-të, shkruan “Zeri.info”. Në stadiumin “Allianz Stadium”, Juventusi është nikoqir i skuadrës...

Pioli tregon pse u zëvendësua Ibra në ndeshjen ndaj Interit, flet edhe për humbjen: Kemi parë një Milan të mirë

para 5 dite - InfoShqip

Trajneri i Milani, Stefano Pioli, foli pas humbjes 0-3 nga Interi në Serie A, ku skuadra e tij humbi primatin në ligë. Tekniku italian e vlerësoi paraqitjen e ekipit të tij, duke thënë se ishte e mirë,...

Lukaku e barazoi një rekord 71-vjeçar në fitoren e Interit kundër Milanit

para 5 dite - RTK

Romelu Lukaku është bërë lojtari i parë në 71 vjetët e fundit që shënon gol në katër derbi të Milanos radhazi, pas realizoi edhe të dielën në fitoren e thellë të Interit 3:0 të dielën. Lautaro Martinez...

Lukaku barazon rekordin 71-vjeçar pas fitores së Interit ndaj Milanit

para 5 dite - Zhurnal

Romelu Lukaku u bë lojtari i parë i Interit pas 71 vjetëve që shënoi në katër derbi radhazi të Milanit ndërsa Nerazzurrët mposhtën rivalët e tyre të qytetit 3-0 të dielën. Lukaku shënoi golin e tretë të...

Pas derbit të Milanos, ish-ylli i Interit tallet me Ibrahimovicin

para 5 dite - Almakos

Ish-ylli i Interit tallet me Ibrahimovicin pas derbit të Milanos. Ish-mesfushori i Interit, Nicola Berti, e ka tallur Zlatan Ibrahimovicin pas triumfit të zikaltërve në derbin e Milanos të dielën, duke...

Lukaku barazon rekordin 71-vjeçar pas fitores së Interit ndaj Milanit

para 5 dite - Bota Sot

Romelu Lukaku u bë lojtari i parë i Interit pas 71 vjetëve që shënoi në katër derbi radhazi të Milanit ndërsa Nerazzurrët mposhtën rivalët e tyre të qytetit 3-0 të dielën. Lukaku shënoi golin e tretë të...

“Mat” taktik dhe freski, si Interi triumfoi në derbin ndaj Milanit

para 5 dite - Panorama

Ecuria e rezultateve në tetë javët e fundit të kampionatit tregon se fitorja e qartë e Interit në derbi nuk është false. Arratia zikaltër merr formë në një moment delikat, teksa tregon edhe shanset e dy...

Lukaku barazon rekordin 71-vjeçar pas fitores së Interit ndaj Milanit

para 5 dite - Koha.net

Romelu Lukaku u bë lojtari i parë i Interit pas 71 vjetëve që shënoi në katër derbi radhazi të Milanit ndërsa Nerazzurrët mposhtën rivalët e tyre të qytetit 3-0 të dielën. Lukaku shënoi golin e tretë të...

Ish-ylli i Interit tallet me Ibrahimovicin pas derbit të Milanos

para 5 dite - Almakos

Ish-mesfushori i Interit, Nicola Berti, e ka tallur Zlatan Ibrahimovicin pas triumfit të zikaltërve në derbin e Milanos të dielën, duke pyetur se a doli sulmuesi suedez nga loja më herët për të bërë prova...

Ish-ylli i Interit tallet me Ibrahimovicin pas derbit të Milanos

para 5 dite - Ekonomia Online

Ish-mesfushori i Interit, Nicola Berti, e ka tallur Zlatan Ibrahimovicin pas triumfit të zikaltërve në derbin e Milanos të dielën, duke pyetur se a doli sulmuesi suedez nga loja më herët për të bërë prova...

Lukaku barazon rekordin 71-vjeçar pas fitores së Interit ndaj Milanit

para 5 dite - Shenja

Romelu Lukaku u bë lojtari i parë i Interit pas 71 vjetëve që shënoi në katër derbi radhazi të Milanit ndërsa Nerazzurrët mposhtën rivalët e tyre të qytetit 3-0 të dielën. Lukaku shënoi golin e tretë të...

Lukaku barazon rekordin 71-vjeçar pas fitores së Interit ndaj Milanit

para 5 dite - Ekonomia Online

Romelu Lukaku u bë lojtari i parë i Interit pas 71 vjetëve që shënoi në katër derbi radhazi të Milanit ndërsa Nerazzurrët mposhtën rivalët e tyre të qytetit 3-0 të dielën. Lukaku shënoi golin e tretë të...

Lukaku shkroi historinë, Lautaro shënoi dy herë, Handanovic me pritje klasi – momentet më të mira nga Derby della Madonnina

para 6 dite - Telegrafi

Romelu Lukaku ka bërë histori në derbin e Milanos duke vrapuar nga mesfusha, Lautaro Martinez shënoi dy gola, derisa edhe pritjet e Samir Handanovic ishin po aq vendimtare, Kësaj radhe nuk ishte thjesht...

Martinez dhe Lukaku mposhtin Milanin

para 6 dite - Klan

Martinez dhe Lukaku mposhtin Milanin Inter me hap të rëndësishëm drejt titullit Lautaro Martinez dhe Romelu Lukaku veshin Milanon zikaltër. Janë ata autorët e suksesit 3-0 të Interit në derbin me Milanin....

Fitorja e bujshme në derbi/ Titulli kampion? Conte jep këtë përgjigje...

para 6 dite - Syri.net Kosova

Trajneri i Interit, Antonio Conte është shfaqur i lumtur pas fitores 3-0 në derbin ndaj Milanit. Gjatë një interviste për mikrofonat e “DAZN”, Conte ishte me këmbë në tokë kur u pyet për titullin kampion...

Notat e lojtarëve pas ndeshjes mes ekipeve të Milanos

para 6 dite - Insajderi

Interi triumfon ndaj Milanit në derbi ndaj Milanit me rezultatin 0-3, me dy golat e Lautaro Martinez dhe një super gol nga Romelu Lukaku i cili nuk di të ndalet së shënuari, njofton Insajderi. Me këtë...

Inter dominon Milanin dhe tenton “arratisjen”

para 6 dite - Vizion Plus

Inter dominon derbin dhe krijon një distancë sigurie +4 kundrejt Milanit në kampionatin italian.Ndoshata është shpejt për ta konsideruar një arratisje drejt titulli, mirëpo kjo fitore është realisht një...

Lukaku shkroi historinë, Lautaro shënoi dy herë, Handanovic me pritje klasi, momentet më të mira nga Derby della Madonnina

para 6 dite - InfoShqip

Romelu Lukaku ka bërë histori në derbin e Milanos duke vrapuar nga mesfusha, Lautaro Martinez shënoi dy gola, derisa edhe pritjet e Samir Handanovic ishin po aq vendimtare. Kësaj radhe nuk ishte thjesht...

Pas humbjes nga Inter, reagon trajneri i Milanit: Do të…

para 6 dite - OraInfo

Trajneri i Milanit reagon pas humbjes kundër Interit. Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, është shprehur i bindur se skuadra e tij do të reagojë pozitivisht pas humbjes së thellë 3:0 kundër Interit në derbin...

Inter fiton derbin pastër ndaj rivalit të qytetit Milan

para 6 dite - Insajderi

Me shumë interes është pritur përballja e sotme mes Milanit dhe Interit. Një ndeshje që shkonte përtej pjesës së rivalitetit historik mes këtyre skuadrave pasi diskutohej vendi i parë në Serinë A, njofton...

Fitorja e bujshme në derbi/ Titulli kampion? Conte jep këtë përgjigje...

para 6 dite - Syri

Trajneri i Interit, Antonio Conte është shfaqur i lumtur pas fitores 3-0 në derbin ndaj Milanit. Gjatë një interviste për mikrofonat e “DAZN”, Conte ishte me këmbë në tokë kur u pyet për titullin kampion...

VIDEO/ Inter mposht Milanin në derbin e ‘Madoninës’, nis ‘blindimin’ e kreut

para 6 dite - Syri.net Kosova

Inter ka shënuar fitore bindëse ndaj rivalit lokal, AC Milan. ‘Bluzinjtë’ dominuan nga minuta e parë dhe me plotë meritë fituan me rezultat bindës 0-3. Fillimisht ishte talenti Lautaro Martinez, që me...

Turpërohet Milani në derbin Della Madonnina: Interi është favorit absolut për titullin e Serie A

para 6 dite - Telegrafi

Interi e ka mposhtur Milanin në kuadër të javës së 23-të në derin Della Madonnina në Serie A. Pas vetëm pesë minutash lojë në San Siro, Neraqzzurët kaluan në epërsi me anë të Lautaro Martinez që u asistua...

Pioli: Handanoviç kurrë kaq shumë pritje, të mos i harrojmë sukseset tona

para 6 dite - ABC News

Milani kapitulloi sot ndaj Interit, duke u mundur pastër me shifrat 0-3. Pas ndeshjes për mediet foli trajneri i zikaltërve, Stefano Pioli. Ai shpreh qartë pakënaqësinë pas kësaj ndeshje, por bën thirrje...

Derbi i Madoninës, Inter mposht Milanin dhe shkon +4

para 6 dite - Klan

Derbi i Madoninës, Inter mposht Milanin dhe shkon +4 Interi fiton derbin dhe lë Milanin 4 pikë prapa Zikaltërit ishin fantastikë në fushën e blertë duke fituar përballjen në “Derbin e Madoninës” me shifrat...

Conte pas fitores në derbi: Titulli?

para 6 dite - Bota Sot

Pas suksesit dhe dominimit në derbi ku Interi triumfoi në shifrat 0-3 ndaj Milanit, Antonio Conte është shfaqur i lumtur në mikrofonat e “DAZN” teksa analizon këtë fitore, teksa skuadra zikaltër nis “arratisjen”...

Vjen goli i Lukakut, Interi thellon epërsinë ndaj Milanit

para 6 dite - Telegrafi

Interi e ka shënuar edhe golin e tretë përballë Milanit në Derby della Madonina të zhvilluar në San Siro. Me gjithë fillimin e mirë të Rossonerëve në fraksionin e dytë, ishin Nerazzurrët ata që shënonin....

“Nga fitorja ndaj Milanit, konfirmuam se kemi rritje të madhe”, Konte pas fitores në derbi: Titulli? Duhet të kemi kujdes nga…

para 6 dite - Panorama

Pas suksesit dhe dominimit në derbi ku Interi triumfoi në shifrat 0-3 ndaj Milanit, Antonio Konte është shfaqur i lumtur në mikrofonat e “DAZN” teksa analizon këtë fitore, teksa skuadra zikaltër nis “arratisjen”...

Conte reagon pas fitores së madhe të Interit: Kemi nisur një rrugëtim rritjeje që prej një viti e gjysmë

para 6 dite - Zeri

Interi i ka dhënë "shkollë" futbolli Milanit në kryendeshjen e javës së 23-të në kampionatin elitar italian, Serie A. Në "San Siro", Milani i Stefano Piolit ishte nikoqir i Interit në një pasdite të bukur...

Pioli: Shumë vështirë të luash ndaj Interit, Ibra pati këtë kërkesë gjatë ndeshjes

para 6 dite - Bota Sot

Stefano Pioli është i bindur se Milani do të reagojë pas disfatës 3-0 në derbin “Madonnina” dhe zbulon pse Zlatan Ibrahimovic kërkoi të zëvendësohej. “Goli i parë ishte i rëndë për ne. Na mungoi intensiteti...

Lautaro e ndëshkon përsëri Milanin – Interi afër fitores së madhe

para 6 dite - Telegrafi

Interi e ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Milanit në takimin që po luhet në kuadër të javës së 23-të në Serie A. Nerazzurët e mbyllën pjesën e parë me epërsi, fal golit nga Lautaro Martinez që realizoi...

VIDEO/ Inter e mbyll në avantazh pjesën e parë ndaj Milanit

para 6 dite - Syri.net Kosova

Inter e ka mbyllur pjesën e parë në avantazhin minimal 1-0 ndaj Milanit, në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të në Serie-A. Zikaltërit e nisën mjaft vrrullshëm sfidën, duke ndëshkuar kuqezinjtë vetëm...

Lautaro-Lukaku ngjyrosin derbin zikaltër, Interi nis “arratisjen” (VIDEO)

para 6 dite - Koha.mk

Derbi vishet zikaltër. Interi arriti të fitojë pastër me shifrat 0-3 ndaj Milanit në betejën për javën e 23-të të Serie A, duke mbajtur edhe kreun e renditjes dhe marrë tre pikë shumë të rëndësishme për...

Pioli: Javë e vështirë për ne, por do të rikthehemi, ja çfarë ndodhi me Ibrahimovic

para 6 dite - GazetaBlic

Stefano Pioli është i bindur se Milani do të reagojë pas një disfate 0-3 në derbin della Madonnina dhe zbulon pse Zlatan Ibrahimovic kërkoi të zëvendësohej. Skuadra e Interit fitoi me rezultatin e thellë...

Shënon Lukaku, Ibra befason të gjithë me veprimin e tij – video

para 6 dite - RTK

Milani ka pësuar një humbje shumë të rëndë nga Interi në derbin kryesor të kësaj javë në Serie-A pasi është mposhtur si vendas me rezultat 3-0. Kjo nuk ishte dita më e mirë për skuadrën e drejtuar nga...

Lukaku, njeriu i derbit, barazon rekordin historik të derbit të Milanos!

para 6 dite - GazetaBlic

Romelu Lukaku, njeriu i derbit. Që kur u transferua në Itali, sulmuesi belg i Interit ka shënuar gjithmonë në derbit e kampionatit kundër Rossonerëve, përcjell GazetaBlic Sport. Me golin në Kupën e Italisë,...

Fjalët e Lukakut për Ibrahimovicin pasi shënoi golin

para 6 dite - Bota Sot

Interi mposhti Milanin në “San Siro” me rezultat 0-3 në ndeshjen e Serie A. Golin e tretë për zikaltërit e shënoi Romelu Lukaku. Ai duke festuar pati edhe disa fjalë që ishin në drejtim të Zlatan Ibrahimovic....

Inter në epërsi minimale pas pjesës së parë ndaj Milan-it

para 6 dite - Insajderi

Inter ka mbyllur në epërsi minimale pjesën e parë të takimit ndaj rivalit të qytetit, Milan, njofton Insajderi. Autor i vetëm i golit është argjentinasi Lautaro Martinez, i cili shënoi me kokë pas vetëm...

Lukaku shkroi historinë, Lautaro shënoi dy herë, Handanovic me pritje klasi, momentet më të mira nga Derby della Madonnina (VIDEO)

para 6 dite - Zyrtare

Romelu Lukaku ka bërë histori në derbin e Milanos duke vrapuar nga mesfusha, Lautaro Martinez shënoi dy gola, derisa edhe pritjet e Samir Handanovic ishin po aq vendimtare. Kësaj radhe nuk ishte thjesht...

Pas Lautaros, i vjen radha Lukakut të shënojë, Interi para fitores së madhe (VIDEO)

para 6 dite - Koha.mk

Milani gjendet para një disfate të rëndë. Nuk ka kaluar shumë kohë, ndërsa Interi ka rritur epërsinë në 0-3. Kësaj radhe autor i golit ishte sulmuesi belg, Romelu Lukaku, bën të ditur koha.mk.

Lautaro e Lukaku dëfrehen në “San Siro”, Interi nis arratinë drejt titullit

para 6 dite - Gazeta Tema

Skenën e “San Siros” e rrëmben dyshja Lautaro-Lukaku, Zlatan Ibrahimovicit i mbetet të provojë talentin në Sanremo. Zikaltrit mposhtin thellë 3-0 rivalët e titullit dhe shkëputën 4 pikë nga rivalët ndërqytetas...

Lautaro e Lukaku dëfrehen në “San Siro”, Ibra “ruan zërin” për Sanremon

para 6 dite - Mapo

Skenën e “San Siros” e rrëmben dyshja Lautaro-Lukaku, Zlatan Ibrahimovicit i mbetet të provojë talentin në Sanremo. Zikaltrit mposhtin thellë 3-0 rivalët e titullit dhe shkëputën 4 pikë nga rivalët ndërqytetas...

Milan turpërohet në derbin Della Madonnina

para 6 dite - OraInfo

Turpërohet Milani në derbin Della Madonnina: Interi është favorit absolut për titullin e Serie A. Interi e ka mposhtur Milanin në kuadër të javës së 23-të në derin Della Madonnina në Serie A. Pas vetëm...

VIDEO/ Inter mposht Milanin në derbin e ‘Madoninës’, nis ‘blindimin’ e kreut

para 6 dite - Syri

Inter ka shënuar fitore bindëse ndaj rivalit lokal, AC Milan. ‘Bluzinjtë’ dominuan nga minuta e parë dhe me plotë meritë fituan me rezultat bindës 0-3. Fillimisht ishte talenti Lautaro Martinez, që me...

E FUNDIT/ Interi "zbret me këmbë në tokë" Milanin, zikaltërit "blindojnë" kreun

para 6 dite - Albeu

Interi ka shkatërruar Milanin 0-3 në derbin e luajtur në San Siro, shkruan Albeu.com. Për zikaltërit ndeshja nisi mjaft mirë ku në minutën e 5 Martinez dërgoi topi në rrjetë. Edhe në pjesa e dytë nisi...

VIDEO/ Triumf me aromë titulli! “Lu-La” mposht Milanin në derbi, Interi shkëputet në krye

para 6 dite - Panorama

Interi ka triumfuar me rezultatin 3-0 në derbi ndaj Milanit, duke hedhur një hap të rëndësishëm drejt titullit kampion. Zikalërit e Kontes kanë dominuar në sfidën e “San Siro”-s, duke realizuar plot 3...

Interi “turpëron” Milanin, blindon vendin e parë

para 6 dite - Indeks online

Interi ka mposhtur Milanin me rezultat 0-3 në ndeshjen e javës së 23-të të Serie A. Zikaltërit kaluan në epërsi qysh në minutën e pestë me golin e Lautaro Martinez. In case you missed Lautaro Martinez’s...

Milano është vetëm i Interit, 'Rossonerët' humbasin në 'San Siro'

para 6 dite - Zeri

Interi i ka dhënë "shkollë" futbolli Milanit në kryendeshjen e javës së 23-të në kampionatin elitar italian, Serie A. Në "San Siro", Milani i Stefano Piolit ishte nikoqir i Interit në një pasdite të bukur...

Interi shkëputet në tabelë pas fitores ndaj Milanit

para 6 dite - Koha.net

Interi i Antonio Contes e ka fituar derbin kundër Milanit në udhëtim me rezultatin 3:0. “Nerazzurrët” të dielën gjatë ditës triumfuan në “San Siro” me lehtësi ndaj “rossonerëve” në kuadër të xhiros së...

VIDEO/ Lautaro-Lukaku ngjyrosin derbin zikaltër, Interi nis “arratisjen”

para 6 dite - ABC News

Derbi vishet zikaltër. Interi arriti të fitojë pastër me shifrat 0-3 ndaj Milanit në betejën për javën e 23-të të Serie A, duke mbajtur edhe kreun e renditjes dhe marrë tre pikë shumë të rëndësishme për...

Interi i jep leksion Milanit

para 6 dite - Kallxo

Interi ka shënuar fitore të lehtë ndaj Milanit me rezultat 0-3, në kuadër të xhiros së 23-të në Serie A. Lautaro Martinez shënoi për 0-1, në minutën e 5’ pas një asistimi të bukur nga Lukaku. Martinez...

Lautaro e Lukaku dëfrehen në “San Siro”, Ibra “ruan zërin” për Sanremon

para 6 dite - SuperSport

Skenën e “San Siros” e rrëmben dyshja Lautaro-Lukaku, Zlatan Ibrahimovicit i mbetet të provojë talentin në Sanremo. Zikaltrit mposhtin thellë 3-0 rivalët e titullit dhe shkëputën 4 pikë nga rivalët ndërqytetas...

Harkon Lukaku, shënon Lautaro – Interi në avantazh

para 6 dite - Telegrafi

Nuk ka vonuar shumë goli i parë në derbin e Milanos ndërmjet, Milanit dhe Interit, që po zhvillohet në San Siro. Që në minutat e para, Derby della Madonnina paralajmëron të jetë i zjarrtë deri në mbyllje....

VIDEO/ Interi leksion Milanit, Lukaku trefishon rezultatin

para 6 dite - Syri

Interi është duke i dhënë leksion rivalit AC Milan, ndeshje e vlefshme për xhiron e 23-të në Seria A. Pas dy golave të Lautaro Martinezit, ylli i ‘Neurazzurëve’, Romelu Lukaku gjithashtu ka gjetur rrugën...

E FUNDIT/ Interi trondit Milanin, shënon golin e qetësisë

para 6 dite - Albeu

Interi ka gjetur edhe golin e dytë ndaj Milanit. Lautaro Martinez dyfishoi shifrat dhe realizon dopietën personale pas një asist nga Perisic.

Lukaku shënon për 0:3, turpërohet Milani

para 6 dite - GazetaBlic

Skuadra e Interit ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Milanit. Golin e tretë për Interin e ka shënuar, Romelu Lukaku, përcjell GazetaBlic Sport. Lukaku ka shënuar gol fantastik për 67 minutave lojë. Rezultati...

LIVE| Interi nuk di të ndalet, Lukaku realizon golin e tretë. Bie Milani i Piolit (VIDEO)

para 6 dite - Panorama

Ka startuar duke filluar nga ora 15:00, derbi i Milanos mes Milanit dhe Interit. Pritet një ndeshje e luftuar nga të dyja ekipet do të kërkojnë me çdo kusht fitoren, e cila vlen kreun e renditjes. Ky do...

Martinez shënon edhe golin e dytë kundër Milanit

para 6 dite - Indeks online

Interi ka dyfishuar rezultatin në ndeshjen ndaj Milanit. Golin e dytë për zikaltërit e shënoi Lautaro Martinez në minutën e 57-të. Ai shënoi pas një asistimi të Ivan Perisicit. / IndeksOnline / Lautaro...

VIDEO/ Sulmi i Interit “zjarr”, Lautaro-Lukaku shkatërrojnë Milanin

para 6 dite - ABC News

Interi “çmonton” Milanin në derbin e javës së 23-të të Serie A. Lautaro shënoi në pjesën e parë dhe është sërish “El Toro”, që tund rrjetën dhe vulos fitoren e zikaltërve. GOLI I DYTE I INTERIT Argjentinasi...

Derbi Milan vs Inter – formacionet zyrtare (FOTO)

para 6 dite - Albsport.mk

Luhet duke filluar nga ora 15:00, derbi i Milanos mes Milan-it dhe Inter-it. Pritet një ndeshje e luftuar nga të dyja ekipet do të kërkojnë me çdo kusht fitoren, e cila vlen kreun e renditjes. Ky do të...

Super aksion nga Inter, realizon Martinez

para 6 dite - GazetaBlic

Skuadra e Interit ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Milanit. Golin e dytë për Interin e shënoi, Lautaro Martinez pas një super aksioni, përcjell GazetaBlic Sport. Pas asistimit të Perisic, Martinez shënoi...

LIVE| Kundërsulm vrastar i Interit, Lautaro dyfishon shifrat në derbi (VIDEO)

para 6 dite - Panorama

Ka startuar duke filluar nga ora 15:00, derbi i Milanos mes Milanit dhe Interit. Pritet një ndeshje e luftuar nga të dyja ekipet do të kërkojnë me çdo kusht fitoren, e cila vlen kreun e renditjes. Ky do...

Derbi Milan vs Inter – formacionet zyrtare

para 6 dite - Insajderi

Luhet duke filluar nga ora 15:00, derbi i Milanos mes Milan-it dhe Inter-it, njofton Insajderi. Pritet një ndeshje e luftuar nga të dyja ekipet do të kërkojnë me çdo kusht fitoren, e cila vlen kreun e...

Zhbllokohet derbi, Lautaro kalon në avantazh (VIDEO)

para 6 dite - Koha.mk

Ka startuar në mënyrën më të mirë derbi i madh i Italisë mes Milanit dhe Interit. Pas vetëm pesë minutave lojë, Lautaro Martinez ka mposhtur portierin Donaruma, duke kaluar kështu zikalërit në epërsi,...

Interi e mbyll në avantazhin minimal pjesën e parë ndaj Milanit

para 6 dite - Albeu

Inter e ka mbyllur pjesën e parë në avantazhin minimal 1-0 ndaj Milanit , në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të në Serie-A. Zikaltërit e nisën mjaft vrrullshëm sfidën, duke ndëshkuar kuqezinjtë vetëm...

LIVE| Pjesë e parë spektakolare, Interi e mbyll në avantazh. Vendos goli i Lautaros (VIDEO)

para 6 dite - Panorama

Ka startuar duke filluar nga ora 15:00, derbi i Milanos mes Milanit dhe Interit. Pritet një ndeshje e luftuar nga të dyja ekipet do të kërkojnë me çdo kusht fitoren, e cila vlen kreun e renditjes. Ky do...

Interi po e mposht Milanin (VIDEO)

para 6 dite - Kallxo

Interi i ka mbyllur 45 minutat e parë me rezultat 0-1, ndaj Milanit, ndeshje e vlefshme për xhiron e 23-të në Serie A. Lautaro Martinez shënoi për 0-1, në minutën e 5’ pas asistimit të Lukakut.

Fitorja në derbi, Conte: Duhet të kemi kujdes nga këto dy ekipe

para 6 dite - Lexo

Pas suksesit dhe dominimit në derbi ku Interi triumfoi në shifrat 0-3 ndaj Milanit, Antonio Konte është shfaqur i lumtur në mikrofonat e “DAZN” teksa analizon këtë fitore, teksa skuadra zikaltër nis “arratisjen”...

Lukaku tallet keq me Ibrahimovicin pas golit të shënuar ndaj Milanos

para 6 dite - Infokusi

Interi e ka fituar derbin ndaj Milanit me rezultat 3-0, në sfidën e luajtur të dielën në mesditë, në kuadër të xhiros së 23-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus . Në duelin e zhvilluar në stadiumin ‘San...

VIDEO/ Inter e mbyll në avantazh pjesën e parë ndaj Milanit

para 6 dite - Syri

Inter e ka mbyllur pjesën e parë në avantazhin minimal 1-0 ndaj Milanit, në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të në Serie-A. Zikaltërit e nisën mjaft vrrullshëm sfidën, duke ndëshkuar kuqezinjtë vetëm...

Derbi i Milanos për vendin e parë në Serie A, formacionet zyrtare

para 6 dite - Telegrafi

Milan dhe Inter do të luajnë derbin e qytetit në kuadër të xhiros së 23-të në Serie A. Dy skuadrat e qytetit si rrallë herë më parë në vitet e fundit janë duke luftuar për titullin e kampionit. Rossonerët...

VIDEO/ Asiston Lukaku dhe shënon Lautaro, Interi ndëshkon Milanin

para 6 dite - ABC News

Luhet derbi i Milanos për javën e 23-të të Serie A dhe Interi ka kaluar në avantazh. Ishte pikërisht Lautsto Martinez, që shënoi në minutën e 5-të. Hakimi dha një pasim shumë të bukur nga prapavija për...

Formacionet zyrtare: Milan – Inter, Ibra përballë Lukakut

para 6 dite - Syri.net Kosova

Do të jetë derbi me numrin 174 në Serie A dhe 227 në ndeshjet zyrtare. Në orën 15:00, në “San Siro”, luhet supersfida mes Milanit dhe Interit, takim i vlefshëm për javën e 23-të në Serie-A. Të dy skuadrat...

Zhbllokohet derbi, Interi kalon në avantazh

para 6 dite - Albeu

Është zhbllokuar shumë shpejt derbi i Milanos. Janë miqtë ato që kalojnë të parët në avantazh . Lautaro ka dërguar topin në rrjetë që në minutën e 5' pas një asisti të marrë nga Lukaku. /albeu.com/

Zhbllokohet derbi Milan-Inter

para 6 dite - Bota Sot

Ka startuar duke filluar nga ora 15:00, derbi i Milanos mes Milanit dhe Interit. Pritet një ndeshje e luftuar nga të dyja ekipet do të kërkojnë me çdo kusht fitoren, e cila vlen kreun e renditjes. MILAN-INTER...

Ndizet derbi, Interi kalon në epërsi ndaj Milanit që në minutën e pestë

para 6 dite - Zeri

Është shënuar goli i parë në derbin mes rivalëve lokal, Milanit dhe Interit, në Serie A, shkruan Zeri.info. Në ‘San Siro’, Milani dhe Interi janë duke zhvilluar ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të në...

VIDEO/ Pasim i Lukakut, Martinez ndëshkon Milanin

para 6 dite - Syri

Inter ka kaluar në avantazh 1-0 në derbin ndaj Milan, sfidë e vlefshme për javën e 23-të në Serie-A. Në minutën e 5’ ishte Lautaro Martinez ai i cili shënoi me kokë për zikaltërit, pas një krosimi të Romelu Lukakut.

Pioli: Është një ndeshje e rëndësishme, por jo deçizive

para 6 dite - Insajderi

Para sfidës së derbit të Milanos ndaj Interit, e cila pritet të jetë deçizive për fatet e këtij sezoni por edhe për titullin kampion, e programuar të zhvillohet sot në stadiumin “Giuseppe Meazza” me fillim...

LIVE|Derbi me aromë titulli, Milan dhe Inter në kërkim të fitores

para 6 dite - Panorama

Ka startuar duke filluar nga ora 15:00, derbi i Milanos mes Milanit dhe Interit. Pritet një ndeshje e luftuar nga të dyja ekipet do të kërkojnë me çdo kusht fitoren, e cila vlen kreun e renditjes. Ky do...

Martinez ‘bombardon’ Milanin, shënon gol në minutën e 5’të

para 6 dite - Indeks online

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Milanit dhe Interit, duel ky në kuadër të xhiros së 23’të në Serie A. Golin e parë dhe të epërsisë për Interin e ka shënuar, Martinez në minutën e 5’të të takimit,...

E konfirmon Pirlo: Nesër do të luaj Buffon

para 6 dite - Albeu

Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo , në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Crotones ka folur për mungesat e skuadrës. Andrea Pirlo ka konfirmuar se në ndeshjen e nesërme , Gianluigi Buffon do të...

Tifozët e Milanit e “ndezin” derbin, këngë e fishekzjarre para stadiumit “San Siro”

para 6 dite - Arbresh

Derby della Madonnina është një nga ndeshjet me historinë më të lavdishme në Serie A.Sidoqoftë, kjo ndeshje e veçantë do të jetë edhe më interesante për Milan dhe Inter pasi ata kërkojnë t’i japin fund...

Conte: Derbi fitohet për të qenë sa më lart në klasifikim

para 6 dite - Insajderi

Inter rikthehet të luajë në kampionat, pas asaj fitore ndaj Lazios fundjavën e kaluar, Interi do të sfidojë Milanin në derbi, e cila është e programuar të zhvillohet me fillim nga ora 15:00 në stadiumin...

Interi shkatërron Milanin në derbi dhe “arratiset” +4 në krye të Seria A

para 6 dite - Shenja

nteri merr një fitore spektakolare në derbin ndaj Milanit, duke u konfirmuar si favorite për titullin kampion. Skuadra e Contes triumfoi 3-0 në “San Siro”, një ndeshje të cilën e dominoi për pjesën më...

Lautaro e Lukaku dëfrehen në “San Siro”, Ibra “ruan zërin” për Sanremon

para 6 dite - Java News

Skenën e “San Siros” e rrëmben dyshja Lautaro-Lukaku, Zlatan Ibrahimovicit i mbetet të provojë talentin në Sanremo. Zikaltrit mposhtin thellë 3-0 rivalët e titullit dhe shkëputën 4 pikë nga rivalët ndërqytetas...

Derbi i Madoninnas i takoi Interit

para 6 dite - News Tv

Skenën e “San Siros” e rrëmben dyshja Lautaro-Lukaku, Zlatan Ibrahimovicit i mbetet të provojë talentin në Sanremo. Zikaltrit mposhtin thellë 3-0 rivalët e titullit dhe shkëputën 4 pikë nga rivalët ndërqytetas...

Inter mposht Milanin në “Derby della Madonnina”, nis ‘blindimin’ e kreut

para 6 dite - Lajmi.net

“Neurazzurët” dominuan nga minuta e parë dhe me plotë meritë fituan me rezultat bindës 0 – 3, shkruan lajmi.net. Së pari ishte talenti Lautaro Martinez, që me kokë pas harkimit të Romelu Lukakut zhbllokoi...

Pirlo konfirmon: Nesër do luajë Buffon, Ramsey i gatshëm

para 6 dite - Bota Sot

Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo, në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Crotones ka folur për mungesat e skuadrës. Andrea Pirlo ka konfirmuar se në ndeshjen e nesërme, Gianluigi Buffon do të startojë...

(Golat) Derbi i Milanos ngjyroset zikaltër, Interi shpartallon Milanin dhe nis shkëputjen

para 6 dite - Lexo

Pritej një derbi i fortë ai mes Milanit dhe Interit mirëpo ka rezultuar tejet i thjeshtë për djemtë e drejtuar nga Antonio Conte. Zikaltrit kanë shpartalluar me rezultatin e thellë 0-3 ekipin e drejtuar...

Interi demolon Milanin dhe vazhdon i vetëm kryesimin në Serie A

para 6 dite - Infokusi

Interi e ka demoluar Milanin, pasi e ka mposhtur në udhëtim me rezultat 3-0, në sfidën e zhvilluar në kuadër të javës së 23-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus . Në takimin e luajtur në stadiumin ‘San...

Milan – Inter, formacionet zyrtare

para 6 dite - Kallxo

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Milan – Inter, ndeshje e vlefshme për xhiron e 23-të në Serie A. Derby della Madonnina do të jetë i veçantë, pasi luhet për kreun e tabelës. Milani do të...

Derbi i Milanos, Milan - Inter: Formacionet zyrtare

para 6 dite - Albeu

Sot me fillim nga ora 15:00 do të zhvillohet takimi ndërmjet Milanit dhe Interit, duel ky në kuadër të javes së 23’të në Serie A. Kjo sfidë është e rëndësishëm për të dyja skuadrat, pasi aktualisht Interi...

Derbi i Milanos, Milan - Inter: Formacionet zyrtare

para 6 dite - Bota Sot

Sot me fillim nga ora 15:00 do të zhvillohet takimi ndërmjet Milanit dhe Interit, duel ky në kuadër të javes së 23’të në Serie A. Kjo sfidë është e rëndësishëm për të dyja skuadrat, pasi aktualisht Interi...

Formacionet zyrtare nga derbi: Milan - Inter

para 6 dite - Zeri

Sot (e diel) do të zhvillohet derbi i zjarrtë mes rivalëve lokal, Milanit dhe Interit, shkruan Zeri.info. Ky derbi pritet të jetë mjaft interesant sot, për faktin se të dy skuadrat luajnë direkt për pozitën...

Interi leksion Milanit, Lukaku trefishon rezultatin

para 6 dite - Lajmi.net

Pas dy golave të Lautaro Martinezit, ylli i “Neurazzurëve”, Romelu Lukaku gjithashtu ka gjetur rrugën drejt golit, shkruan lajmi.net. Një tjetër aksion i bukur i ndërtuar nga Interi, me Lukakun që mori...

Çfarë po ndodhë me Milanin? Interi shënon edhe golin e tretë

para 6 dite - Infokusi

Milani dhe Interi po luajnë momentalisht në kuadër të javës së 23-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus . Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘San Siro’, skuadra e Interit e ka trefishuar epërsinë...

Sërish Martinez, Inter dyfishon shifrat

para 6 dite - Lajmi.net

Ishte sërish Lautaro Martinez që realizoi gol të bukur nga afërsia, shkruan lajmi.net. Pas një aksioni të shpejtë nga “Neurazzurët”, Perisic gjeti argjentinasin që shënoi golin e dytë në ndeshje. Rezultati...

Nuk ndalet Martinez, shënon edhe golin e dytë ndaj Milanit

para 6 dite - Infokusi

Milani dhe Interi po luajnë momentalisht në kuadër të javës së 23-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus . Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘San Siro’, skuadra e Interit e ka dyfishuar epërsinë...

Publikohen formacionet zyrtare te derbit, Inter – Milan

para 6 dite - Indeks online

Sonte me fillim nga ora 15:00 do të zhvillohet takimi ndërmjet Milanit dhe Interit, duel ky në kuadër të xhiros së 23’të në Serie A. Kjo sfidë është e rëndësishëm për të dyja skuadrat, pasi aktualisht...

Formacionet zyrtare: Milan – Inter, Ibra përballë Lukakut

para 6 dite - Syri

Do të jetë derbi me numrin 174 në Serie A dhe 227 në ndeshjet zyrtare. Në orën 15:00, në “San Siro”, luhet supersfida mes Milanit dhe Interit, takim i vlefshëm për javën e 23-të në Serie-A. Të dy skuadrat...

Milan – Inter, ndeshje e “zjarrtë” në futbollin evropian| Formacionet zyrtare

para 6 dite - GazetaBlic

Super derbi i madh i “Madonninës” zhvillohet sot. Milan dhe Inter do të përballen në “San Siro” me fillim nga ora 15:00, shkruan GazetaBlic . Janë publikuar formacionet zyrtare për këtë takim që pritet...

Shënon Lukaku, Ibra befason të gjithë me veprimin e tij

para 6 dite - Gazeta Metro

Milani ka pësuar një humbje shumë të rëndë nga Interi në derbin kryesor të kësaj javë në Serie-A pasi është mposhtur si vendas me rezultat 3-0. Kjo nuk ishte dita më e mirë për skuadrën e drejtuar nga...

Pioli: Shumë vështirë të luash ndaj Interit, Ibra pati këtë kërkesë gjatë ndeshjes

para 6 dite - KosovaPress

Stefano Pioli është i bindur se Milani do të reagojë pas disfatës 3-0 në derbin “Madonnina” dhe zbulon pse Zlatan Ibrahimovic kërkoi të zëvendësohej. “Goli i parë ishte i rëndë për ne. Na mungoi intensiteti...

Përfundon pjesa e parë në San Siro, Interi në avantazh ndaj Milanit

para 6 dite - Lajmi.net

Ka përfunduar pjesa e parë e derbit numër 228 ndërmjet Milanit dhe Interit në San Siro në kuadër të xhiros së 23-të të Serie A, transmeton lajmi.net. Ishte Romelu Lukaku i cili pas një depërtimi në zonë...

Zhbllokohet rezultati në derbi, Lautaro Martinez kalon Interin në epërsi

para 6 dite - Lajmi.net

Ishte Romelu Lukaku i cili pas një depërtimi në zonë u bllokua nga Romagnoli por me tu rikthyer prap, belgu harkoi në zonë ku u gjeti Lautaro Martinez i cili shënoi në min (5′), transmeton lajmi.net. Ky...

Shënon Lukaku, Ibra befason të gjithë me veprimin e tij – video

para 6 dite - KosovaPress

Milani ka pësuar një humbje shumë të rëndë nga Interi në derbin kryesor të kësaj javë në Serie-A pasi është mposhtur si vendas me rezultat 3-0. Kjo nuk ishte dita më e mirë për skuadrën e drejtuar nga...

Formacionet: Milan – Inter

para 6 dite - RTK

AC Milan do të ndeshet me Interin në kuadër të xhiros së 23-të të Serie A sot në orën 15:00. Edhe trajnerët e skuadrave Stefano Pioli dhe Antonio Conte e cilësuan këtë derbi më të veçantë sesa ndeshjet...

Pas pesë minutave lojë zhbllokohet derbi ndërmjet Milanit dhe Interit

para 6 dite - Infokusi

Milani dhe Interi po luajnë momentalisht në kuadër të javës së 23-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus . Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘San Siro’, skuadra e Interit ka kaluar në avantazh në...

Në “San Siro” ka derbi për titull, Interi synon “arratinë”, Milan për të rimarrë kreun

para 6 dite - Koha.mk

Derbi numër 228 i “Madonninas” mes Interit dhe Milanit ka marrë përmasat e një sfide vendimtare. Sigurisht që nuk do të përcaktojë se kush do të shpallet kampion dhe as nuk është ndeshja e fundit e sezonit,...

Tifozët e Milanit e “ndezin” derbin, këngë e fishekzjarre para stadiumit “San Siro”

para 6 dite - GazetaBlic

Derby della Madonnina është një nga ndeshjet me historinë më të lavdishme në Serie A. Sidoqoftë, kjo ndeshje e veçantë do të jetë edhe më interesante për Milan dhe Inter pasi ata kërkojnë t’i japin fund...

Interi fitoi derbin ndaj Milanit

para 6 dite - Epoka e Re

Skuadra e Interit merr një fitore spektakolare në derbin ndaj Milanit, duke u konfirmuar si favorite për titullin kampion në Itali. Skuadra e Contes triumfoi 3-0 në “San Siro”, një ndeshje të cilën e dominoi...

Derbi i Madoninës/ Milan - Inter, ja si pritet të rreshtohen skuadrat

para 6 dite - Syri.net Kosova

Kanë mbetur edhe pak orë nga fillimi i derbit të Madoninës. Milan dhe Inter po përgatiten për një përplasje tepër të “zjarrtë”, jo vetëm prej rivalitetit që kanë skuadrat midis tyre, por edhe për renditjen...

VIDEO/ Lautaro dhe Lukaku çojnë Milanin në “ferr”, Inter shkon 4+ nga kuqezinjtë

para 6 dite - Dosja.al

Inter 21 Shkurt, 2021 17:04 MILANO -Inter fiton derbin e Milanos dhe shkon +4 nga Milani i vendit të dytë. Zikaltërit fitojnë me shifrat 3-0, ku u pa dukshëm supermacia e skuadrës së Contes, ndaj një Milani...

Interi poshtëron Milanin në San Siro, fiton derbin ‘Della Madonnina’ të 208-të në histori

para 6 dite - Periskopi

Inter ka shënuar fitore bindëse ndaj rivalit lokal, AC Milan. “Neurazzurët” dominuan nga minuta e parë dhe me plotë meritë fituan me rezultat bindës 0 – 3. Së pari ishte talenti Lautaro Martinez, që me...

Interi fitoi derbin ndaj Milani

para 6 dite - Epoka e Re

Skuadra e Interit merr një fitore spektakolare në derbin ndaj Milanit, duke u konfirmuar si favorite për titullin kampion në Itali. Skuadra e Contes triumfoi 3-0 në “San Siro”, një ndeshje të cilën e dominoi...

Pirlo konfirmon: Nesër do luajë Buffon, Ramsey i gatshëm

para 6 dite - Lajmi.net

Andrea Pirlo ka konfirmuar se në ndeshjen e nesërme, Gianluigi Buffon do të startojë por edhe Ramsey është rikthyer, transmeton lajmi.net. Ndërsa për sulmuesin, Paulo Dybala, italiani ka konfirmuar se...

Martinez, ky sulmues i lindur- shënon edhe golin e radhës ndaj Milanit

para 6 dite - Periskopi

Xhiroja e 22’të e Serie A i ka vënë sot përballë rivalët më të spikatur të kësaj lige, Ac Milanin dhe Interin Milanon, shkruan Periskopi. Interi ka arritur ta shënojë edhe golin e radhës duke i çuar në...

Milan - Inter: Forma e skuadrave, mungesat...

para 6 dite - Bota Sot

Sot (e diel) do të zhvillohet derbi i zjarrtë mes rivalëve lokal, Milanit dhe Interit. Ky derbi pritet të jetë mjaft interesant sot, për faktin se të dy skuadrat luajnë direkt për pozitën e liderit. Momentalisht...

Milan – Inter, formacionet zyrtare

para 6 dite - Lajmi.net

AC Milan dhe Inter do të ndeshen në “Derby della Madonnina” të 208-të në histori, në kuadër të xhiros së 23-të të Serie A, transmeton lajmi.net. Për Milanin një mungesë e madhe do jetë Bennacer i cili...

Formacionet zyrtare: Milan – Inter

para 6 dite - Infokusi

Milani dhe Interi përballen sot në derbin e javës së 23-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus . Ndeshja nisë nga ora 15:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘San Siro’ në Milano. ‘Rosonerët’ hynë në këtë takim...

Interi vjen pas tri fitoresh radhazi në kampionat

para 6 dite - Bota Sot

Derbi numër 228 i “Madonninas” mes Interit dhe Milanit ka marrë përmasat e një sfide vendimtare. Sigurisht që nuk do të përcaktojë se kush do të shpallet kampion dhe as nuk është ndeshja e fundit e sezonit,...

Super derbi Milan Inter, formacionet e mundshme

para 6 dite - OraInfo

Milan – Inter, formacionet e mundshme. AC Milan do të ndeshet me Interin në kuadër të xhiros së 23-të të Serie A sot në orën 15:00. Edhe trajnerët e skuadrave Stefano Pioli dhe Antonio Conte e cilësuan...

Derbi i zjarrtë – Milan përballë Interit për ‘kurorën’ e Serie A-së

para 6 dite - Indeks online

Sonte me fillim nga ora 15:00 do të zhvillohet takimi ndërmjet Milanit dhe Interit, duel ky në kuadër të xhiros së 23’të në Serie A. Kjo sfidë është e rëndësishëm për të dyja skuadrat, pasi aktualisht...

Lautaro zhbllokon derbin pas kombinimit me Lukakun

para 6 dite - KosovaPress

Është zhbllokuar derbi ndërmjet Milanit dhe Interit pas vetëm pesë minutave lojë në stadiumin “San Siro”. Një aksion i shpejtë i Interit nga ana e Lukakut dhe Lautaro Martinezit përfundoi me gol nga ky...

Derbi i Madoninës/ Milan - Inter, ja si pritet të rreshtohen skuadrat

para 6 dite - Syri

Kanë mbetur edhe pak orë nga fillimi i derbit të Madoninës. Milan dhe Inter po përgatiten për një përplasje tepër të “zjarrtë”, jo vetëm prej rivalitetit që kanë skuadrat midis tyre, por edhe për renditjen...

Derbi i Milanos, Milan – Inter: Formacionet e mundshme

para 6 dite - Ina

AC Milan do të ndeshet me Interin në kuadër të javës së 23-të të Serie A sot në orën 15:00. Edhe trajnerët e skuadrave Stefano Pioli dhe Antonio Conte e cilësuan këtë derbi më të veçantë sesa ndeshjet...

Në “San Siro” luhet derbi për titull, Inter apo Milan?

para 6 dite - RTK

Derbi numër 228 i “Madonninas” mes Interit dhe Milanit ka marrë përmasat e një sfide vendimtare. Sigurisht që nuk do të përcaktojë se kush do të shpallet kampion dhe as nuk është ndeshja e fundit e sezonit,...

Derbi i Milanos, Milan - Inter: Formacionet e mundshme

para 6 dite - Albeu

AC Milan do të ndeshet me Interin në kuadër të javës së 23-të të Serie A sot në orën 15:00. Edhe trajnerët e skuadrave Stefano Pioli dhe Antonio Conte e cilësuan këtë derbi më të veçantë sesa ndeshjet...

Përplasja kokë më kokë për titullin kampion, Milani dhe Interi zbresin në fushë me këto përbërje

para 6 dite - Gazeta Metro

Përplasja kokë më kokë për titullin kampion, Milani dhe Interi zbresin në fushë me këto përbërje Xhiro e 23 e kampionatit italian të njohur si Serie-A sot sjellë edhe derbin më të madh lokal në botë ndërmjet...

Përplasja kokë më kokë për titullin kampion, Milani dhe Interi zbresin në fushë me këto përbërje

para 6 dite - KosovaPress

Xhiro e 23 e kampionatit italian të njohur si Serie-A sot sjellë edhe derbin më të madh lokal në botë ndërmjet Milanit dhe Interit. Për më shumë se 10 vite nuk është parë një derbi i tillë kur të dy skuadra...

Milan-Inter, formacionet e mundshme

para 6 dite - Lexo

Derbi numër 228 i “Madonninas” mes Interit dhe Milanit ka marrë përmasat e një sfide vendimtare. Sigurisht që nuk do të përcaktojë se kush do të shpallet kampion dhe as nuk është ndeshja e fundit e sezonit,...

Në “San Siro”, derbi për titull

para 6 dite - News Tv

Derbi numër 228 i “Madonninas” mes Interit dhe Milanit ka marrë përmasat e një sfide vendimtare. Sigurisht që nuk do të përcaktojë se kush do të shpallet kampion dhe as nuk është ndeshja e fundit e sezonit,...

Milan – Inter: Forma e skuadrave, mungesat…

para 6 dite - Almakos

Sot (e diel) do të zhvillohet derbi i zjarrtë mes rivalëve lokal, Milanit dhe Interit. Ky derbi pritet të jetë mjaft interesant sot, për faktin se të dy skuadrat luajnë direkt për pozitën e liderit. Momentalisht...

Milan-Inter, formacionet e mundshme

para 6 dite - Arbresh

Derbi numër 228 i “Madonninas” mes Interit dhe Milanit ka marrë përmasat e një sfide vendimtare. Sigurisht që nuk do të përcaktojë se kush do të shpallet kampion dhe as nuk është ndeshja e fundit e sezonit,...

Formacionet: Milan – Inter

para 6 dite - Epoka e Re

AC Milan do të ndeshet me Interin në kuadër të xhiros së 23-të të Serie A sot në orën 15:00. Edhe trajnerët e skuadrave Stefano Pioli dhe Antonio Conte e cilësuan këtë derbi më të veçantë sesa ndeshjet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK