Pa përfunduar Liga Premier pritet të lejohen deri në 10.000 tifozë në stadiume

para një dite - Zhurnal

Qeveria britanike ka njoftuar se deri në 10.000 tifozë mund të marrin pjesë në ndeshjet e futbollit nga mesi i majit, si pjesë e zbutjes së masave të mbrojtjes nga coronavirusi. Kryeministri Boris Johnson...

Pa përfunduar Liga Premier pritet të lejohen deri në 10.000 tifozë në stadiume

para një dite - Telegrafi

Qeveria britanike ka njoftuar se deri në 10.000 tifozë mund të marrin pjesë në ndeshjet e futbollit nga mesi i majit, si pjesë e zbutjes së masave të mbrojtjes nga coronavirusi. Kryeministri Boris Johnson...

Premier League lejon tifozët të kthehen këtë sezon në tribuna

para një dite - RTK

Tifozët do të kthehen të kthehen në tribuna këtë edicion në Premier League, kanë njoftuar të hënën mediumet angleze. Kryeministri britanik Boris Johnson ditëve në vijim do të konfirmojë hapjen e stadiumeve...

Anglia do të lejojë tifozët në stadiume, kryeministri Boris Johnson tregon planin e qeverisë britanike

para një dite - Syri

Anglia është gati të hapë dyert e stadiumeve për tifozët nga 17 maji. Kryeministri Boris Jonhson, teksa po përshkruante planin e ri të qeverisë britanike për të lehtësuar kufizimet, ndër të tjera tha:...

Super lajm për Premier League, hapja e stadiumeve shumë afër

para një dite - Albeu

Tifozë t do të lejohen të kthehen në stadiume nga muaji maj, duke sjellë një perspektivë reale të një vere të duhur sporti. Kryeministri britanik, Boris Johnson konfirmoi se dyert për tifozë do të rihapen...

Deri në 10.000 tifozë mund të kthehen në stadiumet angleze në mes të majit

para një dite - Bota Sot

Qeveria britanike njoftoi sot se deri në 10.000 tifozë mund të marrin pjesë në ndeshjet e futbollit nga mesi i majit, si pjesë e zbutjes së masave të mbrojtjes nga koronavirusi. Kryeministri Boris Johnson...

Prej muajit maj Premier League rikthen tifozët në stadiume

para një dite - Syri.net Kosova

Tifozët do të lejohen të kthehen në stadiume nga muaji maj, duke sjellë një perspektivë reale të një vere të duhur sporti. Kryeministri britanik, Boris Johnson konfirmoi se dyert për tifozë do të rihapen...

Lajmi i madh nga Anglia/ Xhonson zbulon datën kur do të kthehen tifozët në stadiume

para një dite - Panorama

Tifozët do të kthehen në ngjarjet elitare sportive nga 17 maji me 10,000 në stadiumet e mëdha, si Wembley dhe fushat e mëdha të futbollit të Premier League, por relaksimi i rregullave do të vijë shumë...

Anglia do të hapë stadiumet, ja ç’thotë kryeministri Jonhson

para një dite - Bota Sot

Anglia, gati të hapë dyert e stadiumeve për tifozët nga 17 maji. Kryeministri Boris Jonhson, teksa po përshkruante planin e ri të qeverisë britanike për të lehtësuar kufizimet, ndër të tjera tha. “Dyert...

Britania një hap para të tjerave, ja kur hap stadiumet për 10.000 tifozë futbolli. Lajm i mirë dhe për Kampionatin Evropian

para një dite - BalkanWeb

Një lajm shumë i mirë vjen për tifozët e sportit në përgjithësi dhe futbollit në veçanti. Autoritetet në Britaninë e Madhe kanë njoftuar se nga 17 maji, do të lejohen 10.000 tifozë në shkallët e stadiumeve....

Anglia do të hapë stadiumet, ja ç’thotë kryeministri Jonhson

para një dite - SuperSport

Anglia, gati të hapë dyert e stadiumeve për tifozët nga 17 maji. Kryeministri Boris Jonhson, teksa po përshkruante planin e ri të qeverisë britanike për të lehtësuar kufizimet, ndër të tjera tha. “Dyert...

Deri në 10.000 tifozë mund të kthehen në stadiumet angleze në mes të majit

para një dite - Tetova1

Qeveria britanike njoftoi sot se deri në 10.000 tifozë mund të marrin pjesë në ndeshjet e futbollit nga mesi i majit, si pjesë e zbutjes së masave të mbrojtjes nga koronavirusi. Kryeministri Boris Johnson...

Prej muajit maj Premier League rikthen tifozët në stadiume

para një dite - Syri

Tifozët do të lejohen të kthehen në stadiume nga muaji maj, duke sjellë një perspektivë reale të një vere të duhur sporti. Kryeministri britanik, Boris Johnson konfirmoi se dyert për tifozë do të rihapen...

Kryeministri tregon kur kthehen tifozët, më shumë shanse për zhvillimin e të gjithë Europianit në Angli

para një dite - Gazeta Tema

Prej disa muajsh, Anglia po mundohet të bindë UEFA-n që t’i besojë asaj organizimin e plotë të Europianti të këtij vitit, duke pretenduar se ka në kontroll situatën me pandeminë e padyshim që ka infrastrukturën...

Premier League dhe futbolli anglez/ Qeveria britanike merr vendim për lejimin e tifozëve në stadium duke nisur nga…

para një dite - Panorama

Tifozët do të kthehen në ngjarjet elitare sportive nga 17 maji me 10,000 në stadiumet e mëdha, si Wembley dhe fushat e mëdha të futbollit të Premier League, por relaksimi i rregullave do të vijë shumë...

Kryeministri britanik njofton se tifozët do të rikthehen në stadiumi nga muaji maj

para një dite - Zeri

Kryeministri britanik, Boris Johnson e ka dhënë një lajm të mirë për tifozët e futbollit anglez. Ai ka thënë se duke filluar nga 17 maji, do të rikthehen tifozët në stadiumet angleze, shkruan "Zeri.info"....

Ndryshime të paparashikuara në Angli për COVID-19: Nga 17 maji në Ligën Premier do të lejohen rreth dhjetë mijë tifozë nëpër stadiume

para 2 dite - Telegrafi

Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson ka bërë të ditur se rreth dhjetë mijë tifozë do të lejohen të hyjnë nëpër stadiume nga 17 maji. Kjo i bije se tifozët do të lejohen të rikthehen nëpër stadiume...

Anglia do të hapë stadiumet, ja ç’thotë kryeministri Jonhson

para një dite - Shenja

Anglia, gati të hapë dyert e stadiumeve për tifozët nga 17 maji. Kryeministri Boris Jonhson, teksa po përshkruante planin e ri të qeverisë britanike për të lehtësuar kufizimet, ndër të tjera tha. “Dyert...

Deri në 10.000 tifozë mund të kthehen në stadiumet angleze në mes të majit

para një dite - Almakos

Qeveria britanike njoftoi sot se deri në 10.000 tifozë mund të marrin pjesë në ndeshjet e futbollit nga mesi i majit, si pjesë e zbutjes së masave të mbrojtjes nga koronavirusi. Kryeministri Boris Johnson...

Kryeministri Xhonson: Ja kur kthehen tifozët, ka shanse për zhvillimin e Europianit në Angli

para një dite - Java News

Prej disa muajsh, Anglia po mundohet të bindë UEFA-n që t’i besojë asaj organizimin e plotë të Europianti të këtij vitit, duke pretenduar se ka në kontroll situatën me pandeminë e padyshim që ka infrastrukturën...

Anglia do të hapë stadiumet, ja ç’thotë kryeministri Jonhson

para një dite - Tetova Sot

KOMENTEDownload WordPress Themes and plugins.Free Download Nulled WordPress Themes and plugins. Anglia, gati të hapë dyert e stadiumeve për tifozët nga 17 maji. Kryeministri Boris Jonhson, teksa po përshkruante...

​Deri në 10.000 tifozë mund të kthehen në stadiumet angleze në mes të majit

para një dite - Periskopi

Qeveria britanike njoftoi sot se deri në 10.000 tifozë mund të marrin pjesë në ndeshjet e futbollit nga mesi i majit, si pjesë e zbutjes së masave të mbrojtjes nga koronavirusi. Kryeministri Boris Johnson...

Premierliga rikthen tifozët në stadiume në maj

para një dite - Lexo

Tifozët do të lejohen të kthehen në stadiume nga maji, duke sjellë një perspektivë reale të një vere të duhur sporti. Kryeministri britanik, Boris Johnson konfirmoi se dyert për tifozë do të rihapen nga...

Në këtë muaj Premierliga rikthen tifozët në stadiume

para një dite - Infokusi

Tifozët do të lejohen të kthehen në stadiume nga maji, duke sjellë një perspektivë reale të një vere të duhur sporti. Kryeministri britanik, Boris Johnson konfirmoi se dyert për tifozë do të rihapen nga...

Deri në 10.000 tifozë mund të kthehen në stadiumet angleze në mes të majit

para një dite - KosovaPress

Qeveria britanike njoftoi sot se deri në 10.000 tifozë mund të marrin pjesë në ndeshjet e futbollit nga mesi i majit, si pjesë e zbutjes së masave të mbrojtjes nga koronavirusi. Kryeministri Boris Johnson...

Zyrtare: Tifozët rikthehen në Premierligë në javën e fundit të sezonit

para një dite - Flaka

Tifozët do lejohen të rikthehen në stadiume në javën e fundit për këtë sezon të Premierligës. Sipas The Sun , Kryeministri Boris Johnson, do rihap rikthimin e tifozëve në stadiume me 17 maj 2021, transmeton...

Boris Johnson lejon praninë e tifozëve në stadiume

para 2 dite - Albeu

Afërsisht që një vit, tifozët e futbollit në Angli nuk kanë mundur të shikojnë ndeshjet nga afër. Këtu përjashtohen disa skuadra, që për një afat të shkurtër kohor patën mundësi të pranon 2 mijë tifozë...

Zyrtare: Ja kur do të rikthehen tifozët në Premierligë

para 2 dite - GazetaBlic

Deri në 10,000 tifozë mund të kthehen në stadiume nga mesi i majit si pjesë e planeve të qeverisë për të larguar Anglinë nga bllokimi. Kryeministri Boris Johnson ka njoftuar një plan katër-pjesësh për...

Zyrtare: Tifozët rikthehen në Premierligë në javën e fundit të sezonit

para 2 dite - Bota Sot

Tifozët do lejohen të rikthehen në stadiume në javën e fundit për këtë sezon të Premierligës. Sipas The Sun, Kryeministri Boris Johnson, do rihap rikthimin e tifozëve në stadiume me 17 maj 2021. Kjo nënkupton...

Kryeministri i Anglisë, Boris Johnson lejon praninë e tifozëve në stadiume nga Maji

para 2 dite - Indeks online

Afërsisht që një vit, tifozët e futbollit në Angli nuk kanë mundur të shikojnë ndeshjet nga afër. Këtu përjashtohen disa skuadra, që për një afat të shkurtër kohor patën mundësi të pranon 2 mijë tifozë...

Premier League lejon tifozët të kthehen këtë sezon në tribuna

para 2 dite - Koha.net

Tifozët do të kthehen të kthehen në tribuna këtë edicion në Premier League, kanë njoftuar të hënën mediumet angleze. Kryeministri britanik Boris Johnson ditëve në vijim do të konfirmojë hapjen e stadiumeve...

Boris Johnson rindez edhe një herë dritën jeshile për tifozët në stadiume, kryeministri i Anglisë tregon datën dhe detajet

para një dite - Dosja.al

Boris Johnson 22 Shkurt, 2021 21:12 ANGLI- Anglia fillon përsëri: tifozët do të kthehen për të gjallëruar stadiumet e Mbretërisë duke filluar nga 17 maji. Kjo u njoftua nga Kryeministri Boris Johnson duke...

Premier League lejon tifozët të kthehen këtë sezon në tribuna

para 2 dite - Ekonomia Online

Tifozët do të kthehen të kthehen në tribuna këtë edicion në Premier League, kanë njoftuar të hënën mediumet angleze. Kryeministri britanik Boris Johnson ditëve në vijim do të konfirmojë hapjen e stadiumeve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK