Zbulohet premio për futbollistët e Llapit, ja sa para do të marrë secili nga ta

para një jave - Bota Sot

Skuadra e Llapit ka arritur një fitore shumë të rëndësishme në udhëtim te Prishtina, në kuadër të gjysmëfinales së parë në Kupën e Kosovës. Llapjanët kanë triumfuar me rezultat 2-3, në takimin e zhvilluar...

Ramadani: Humbje e dhimbshme, por jemi ende në lojë

para një jave - Telegrafi

Prishtina ka pësuar humbje në shtëpi kundër Llapit në kuadër të gjysmëfinales në Kupën e Kosovës në futboll me rezultat 3-2. Ahmed Januzi realizoi dy gola dhe një gol e shënoi Kushtrim Shabani, ndërsa...

Trajneri i Llapit, Batatina: Fitore e madhe ndaj Prishtinës, duhet të kemi kujdes në ndeshjen kthyese

para një jave - Telegrafi

Llapi ka arritur fitore të madhe kundër Prishtinës në udhëtim në kuadër të gjysmëfinales në Kupën e Kosovës me rezultat 3-2. Ahmed Januzi realizoi dy gola dhe një gol e shënoi Kushtrim Shabani. Golat për...

Batatina: Synimi i Llapit është dalja në Evropë

para një jave - Koha.net

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, është ndarë i kënaqur me fitoren që e ka arritur ekipi i tij kundër Prishtinës në kuadër të Kupës së Kosovës. Llapi të mërkurën e mposhti Prishtinën në stadiumin “Fadil...

Ramadani: Humbje e dhimbshme, por ende nuk ka përfunduar asgjë

para një jave - Koha.net

Trajneri i Prishtinës, Zekirija Ramadani, pranon se humbja nga Llapi në ndeshjen e parë gjysmëfinale është e dhimbshme. Por, ai ka insistuar se ende asgjë nuk ka përfunduar sa i përket ekipit që do ta...

“Të rritur në lloçin e Kosovës, të etur për triumf dhe finalen e madhe” – reagimi nga KF Dukagjini, pas fitores ndaj Istogut

para një jave - Zeri

Skuadra e Dukagjinit ka shënuar fitore të madhe në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës, shkruan Zeri.info. Skuadra nga Klina sot shënoi fitore si mysafire e Istogut me rezultatin 1-2, një rezultat që...

Llapi mposht Prishtinën në “Fadil Vokrri”, bën hap të madh drejt finales

para një jave - Telegrafi

Llapi ka shënuar fitore me rezultat 3-2 ndaj Prishtinës në kuadër të gjysmëfinales së Kupës së Kosovës. Llapjanët ishin më të mirë që nga fillimi deri në fund, duke gjetur golin që në start. Ahmed Januzi...

Dukagjini fiton si mysafir i Istogut në gjysmëfinale të Kupës

para një jave - Telegrafi

Dukagjini ka shënuar fitore me rezultat ndaj Istogut 2-1 në kuadër të Kupës së Kosovës. Klinasit kaluan të parët në epërsi me Altin Merlakun në minutën e 27-të. Me këtë rezultat u mbyll edhe pjesa e parë,...

Llapi fiton ndeshjen e parë të gjysmëfinales ndaj Prishtinës

para një jave - Klan Kosova

Llapi me ndihmën e golave të Januzit dhe të Shabanit ka fituar ndaj Prishtinës me rezultat 3-2, në ndeshjen e parë të gjysmëfinales në kuadër të Kupës së Kosovës. Gjatë ndeshjes Januzi u tregua vendimtar...

Dallku: Jemi të kënaqur për fitoren

para një jave - Bota Sot

Skuadra nga Klina, Dukagjini sot shënoi fitore si mysafire e Istogut me rezultatin 1:2, një rezultat që i jep përparësi të madhe “Hithave” për ndeshjen e kthimit. Pas ndeshjes, Armend Dallku u shpreh i...

Rama: Ishte e pamundur të luash futboll në këtë terren

para një jave - Bota Sot

Trajneri i Istogut, Nazmi Rama, ka thënë se skuadra e tij do të tentojë përmbysjen në ndeshjen e dytë ndaj Dukagjinit. Istogu dhe Dukagjini zhvilluan sot ndeshjen e parë gjysmëfinale në kuadër të Kupës...

Dukagjini fiton në Istog, me një këmbë në finale

para një jave - RTK

Altin Merlaku dhe Abedin Merlaku me golat e tyre ia kanë dhënë Dukagjinit fitoren ndaj Istogut në ndeshjen e parë gjysmëfinale për Kupën e Kosovës. Ndeshja ka përfunduar me rezultat 1-2. Mazrekaj shënoi...

Trajneri i Istogut, Rama: Ishte e pamundur të luash futboll në këtë terren, do luftojmë për ta përmbysur këtë rezultat

para një jave - Zeri

Trajneri i Istogut, Nazmi Rama, ka thënë se skuadra e tij do të tentojë përmbysjen në ndeshjen e dytë ndaj Dukagjinit, shkruan Zeri.info. Istogu dhe Dukagjini zhvilluan sot ndeshjen e parë gjysmëfinale...

Llapi mposht Prishtinën në "Fadil Vokrri"

para një jave - RTK

Llapjanët ishin më të mirë se sa kryeqytetasit në ndeshjen e parë gjysëmfinale të Kupës së Kosovës. Llapi ka shënuar fitore me rezultat 3-2 ndaj Prishtinës. Serinë e golave në këtë ndeshje e hapit Ahmed...

Dukagjini mposht Istogun si mysafir në gjysmëfinalen e parë të Kupës

para një jave - Insajderi

Dukagjini i Klinës ka shënuar fitore të rëndësishme si mysafir i Istogut në kuadër të ndeshjes së parë gjysmëfinale për Kupën e Kosovës. Klinasit e fituan takimin e zhvilluar në ‘Demush Mavraj’ me rezultat...

Llapi befason Prishtinën në kryeqytet, Dukagjini prek finalen

para një jave - SuperSport

Janë zhvilluar pasditen e sotme dy ndeshjet e para gjysmëfinale të Kupës së Kosovës, teksa surprizë ka qenë suksesi i Llapit në transfertën ndaj Prishtinës me rezultatin 2-3. Skuadra nga Podujeva bëri...

Pas fitores ndaj Istogut, Dallku: Jemi të kënaqur, por asgjë ende nuk ka përfunduar

para një jave - Zeri

Skuadra e Dukagjinit ka shënuar fitore të madhe në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës, shkruan Zeri.info. Skuadra nga Klina sot shënoi fitore si mysafire e Istogut me rezultatin 1-2, një rezultat që...

Prishtina befasohet në sfidën e parë gjysmëfinale nga Llapi

para një jave - Insajderi

Llapi fiton sfidën e parë gjysmëfinale në Kupën e Kosovës në futboll, teksa ka mposhtur Prishtinën në ‘Fadil Vokrri’ me shifrat 3:2, njofton Insajderi. Në fakt, llapjanët fillimisht krijuan një epërsi...

Llapi në epërsi ndaj Prishtinës në gjysmëfinalen e parë

para një jave - Klan Kosova

Llapi po udhëheq 3 me 1 kundër Prishtinës në gjysmëfinalen e parë në kuadër të Kupës së Kosovës. Dy golat e parë i ka shënuar Januzi, ndërsa golin e tretë për Llapin e dha Kushtrim Shabani me asistim të...

Kryetrajneri i Prishtinës flet pas humbjes ndaj Llapit

para një jave - Bota Sot

Llapi ka mposhtur Prishtinën në takimin gjysmëfinal të Kupës së Kosovës me rezultatin 3:2. Skuadra e Tahiri Batatines ka bërë befasi të madhe, duke mposhtur Prishtinën në takimin e parë gjysmëfinal të...

Këto janë fjalët e Tahir Batatinës, pasi Llapi mposhti Prishtinën në ndeshjen e parë gjysmëfinale

para një jave - Zeri

Ndeshja e parë gjysmëfinale e Kupës mes Prishtinës dhe Llapit, është fituar nga mysafirët e Podujevës, shkruan Zeri.info. Llapjanët shënuan fitore me rezultatin 2-3 në ndeshjen e zhvilluar sot në “Fadil...

Trajneri i Prishtinës, Ramadani: Ende nuk jemi eliminuar, është edhe një ndeshje

para një jave - Zeri

Ndeshja e parë gjysmëfinale e Kupës mes Prishtinës dhe Llapit, është fituar nga mysafirët e Podujevës, shkruan Zeri.info. Llapjanët shënuan fitore me rezultatin 2-3 në ndeshjen e zhvilluar sot në “Fadil...

Gjysmëfinalet e Kupës: Llapi befason Prishtinën, Dukagjini triumfon në Istog

para një jave - ABC News

Gjysmëfinalet e Kupës së Kosovës kanë prodhuar rezultate shumë interesante, pasi skuadrat udhëtuese kanë triumfuar dhe do kërkojnë që në kthim në shtëpi të “vulosin” kualifikimin në finale. Prishtina,...

Batatina: E kam përmendur me vite ‘Llapin Evropian’, ndoshta e arrijmë kësaj here

para një jave - GazetaBlic

Skuadra e Llapit ka arritur një fitore të madhe në udhëtim ndaj Prishtinës. Në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Kosovës në futboll, Llapi triumfoi ndaj Prishtinës me rezultatin 2-3 në stadiumin...

Radamani: Askush nuk duhet të mendojë që Prishtina është eliminuar, sot paguam faturën e ndeshjes në Suharekë

para një jave - GazetaBlic

Skuadra e Llapit ka arritur një fitore të madhe në udhëtim ndaj Prishtinës. Në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Kosovës në futboll, Llapi triumfoi ndaj Prishtinës me rezultatin 2-3 në stadiumin...

Batatina: Kam rrezikuar personalisht

para një jave - Bota Sot

Llapi ka mposhtur Prishtinën në takimin gjysmëfinal të Kupës së Kosovës me rezultatin 3-2, raporton Insporti. Skuadra e Tahiri Batatines ka bërë befasi të madhe, duke mposhtur në gjysmëfinalen e parë të...

Ramadani flet pas humbjes: Ende s’jemi eliminuar, janë edhe 90 minuta tjerë

para një jave - Indeks online

Trajneri i Prishtiëns, Zekirija Ramadani ka folur pas humbjes ndaj Llapit në gjysmëfinalen e parë të Kupës së Kosovës. Prishtina u mposht 3 me 2 midis ‘Fadil Vokrrit’ ndaj Llapit, shkruan IndeksOnline...

Merlaku kalon Dukagjinin në epërsi kundër Istogut në “Demush Mavraj”

para një jave - Koha.net

Dukagjini ka kaluar në epërsi kundër Istogut në ndeshjen gjysmëfinale të Kupës së Kosovës. Golin për klinasit e ka shënuar Altin Merlaku në minutën e 28-të. Dueli i parë gjysmëfinale po zhvillohet në stadiumin...

Dukagjini fiton gjysmëfinalen e parë, Istogu humbi penalltinë

para një jave - Bota Sot

Istogu pësoi humbje si vendas me rezultat 2:1 nga Dukagjini, në ndeshjen e parë të gjysmëfinales së Kupës së Kosovës në futboll. Dukagjini nga Klina avancoi në 45 minuta e parë! Në minutën e 28-të, Altin...

Spektakël në ‘Fadil Vokrri’, Llapi mposht Prishtinën

para një jave - Indeks online

Skuadra e Llapit ka shënuar një fitore të rëndësishme në ndeshjen e parë të gjysmëfinales së Kupës së Kosovës. Llapi fitoi 3 me 2 ndaj Prishtinës në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, shkruan IndeksOnline Golat...

Në ‘lloç’ Dukagjini tregohet më i fortë, fiton gjysmëfinalen e parë

para një jave - Indeks online

Skuadra e Dukagjinit ka shënuar një fitore të madhe në udhëtim ndaj Istogut në ndeshjen e parë gjysmëfinale në Kupën e Kosovës. Një gol u shënua në pjesën e parë, ku skuadra e Armend Dallkut kaloi në epërsi...

Gjysmëfinale e Kupës së Kosovës: Llapi fiton ndaj Prishtinës, Dukagjini mposht Istogun në udhëtim

para një jave - GazetaBlic

Skuadra e Llapit ka arritur një fitore të madhe në udhëtim ndaj Prishtinës. Në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Kosovës në futboll, Llapi triumfoi ndaj Prishtinës me rezultatin 2-3 në stadiumin...

Llapi ‘ngrinë’ Prishtinën dhe shumë finales së madhe

para një jave - Bota Sot

Llapi nga Podujeva e ka befasuar Prishtinën në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, duke e mposhtur me rezultat 3:1 në ndeshjen e parë të gjysmëfinales së Kupës së Kosovës në futboll. Llapi ‘ngrinë’...

Januzi e kalon Llapin në epërsi kundër Prishtinës

para një jave - Koha.net

Llapi ka kaluar në epërsi në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Kosovës kundër Prishtinës. Golin për llapjanët e ka shënuar Ahmed Januzi në minutën e 6-të. Januzi shënoi kundër ish-skuadrës së tij...

Dy gola të shpejtë në takimin Istogu – Dukagjini

para një jave - GazetaBlic

Janë shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen Istogu – Dukagjini. Golin e barazimit për Istogun e ka shënuar Ragip Mazrekaj, shkruan GazetaBlic Sport. Mazrekaj ka shënuar me një goditje të fuqishme nga jashtë...

Prishtina – Llapi, realizohet edhe goli i katërt në gjysmëfinalen e Kupës së Kosovës

para një jave - GazetaBlic

Skuadra e Prishtinës ka shënuar golin e parë ndaj Llapit. Golin e parë për Prishtinën në këtë sfidë e ka shënuar sulmuesi i ri, Albin Prapashtica, përcjell GazetaBlic Sport. Prapashtica ka shënuar me kokë...

Llapi po e ‘sakaton’ Prishtinën midis ‘Fadil Vokrrit’

para një jave - Indeks online

Skuadra e Llapit është duke fituar me rezultat 3 me 1 ndaj Prishtinës në ‘Fadil Vokrri’, ndeshja e parë gjysmëfinale e Kupës së Kosovës. Tre gola të shpejtë u shënuan gjatë pjesës së dytë, shkruan IndeksOnline...

Llapi po i jep “shkollë” Prishtinës, llapjanët shënojnë golin e tretë

para një jave - GazetaBlic

Skuadra e Llapit ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Prishtinës. Golin e tretë për Llapin në këtë duel e ka shënuar Kushtrim Shabani, pas një super aksioni të ekipit mysafir, shkruan GazetaBlic Sport. Shabani...

Realizohet edhe goli i dytë në ndeshjen Prishtina – Llapi

para një jave - GazetaBlic

Skuadra e Llapit ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Prishtinës. Golin e dytë në këtë ndeshje e ka shënuar, Ahmed Januzi, shkruan GazetaBlic Sport. Januzi ka shënuar golin e dytë personal në këtë sfidë pas...

Formacionet zyrtare, Istogu dhe Dukagjini duan maksimumin nga ndeshja e parë gjysmëfinale e Kupës së Kosovës

para një jave - Telegrafi

Istogu dhe Dukagjini kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e vlefshme gjysmëfinale për Kupën e Kosovës. Ekipi nga Istogu është nikoqir i klinasve në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës...

Prishtina dhe Llapi luajnë për fitore në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Kosovës, formacionet zyrtare

para një jave - Telegrafi

Prishtina dhe Llapi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e vlefshme gjysmëfinale për Kupën e Kosovës. Kryeqytetasit janë nikoqir të llapjanëve në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës...

Mbyllet pjesa e parë në çiftet gjysmëfinale të Kupës, gëzim për Llapin e Dukagjinin

para një jave - Indeks online

Ka përfunduar pjesa e parë në dy çiftet gjysmëfinale të Kupës së Kosovës. Llapi është në epërsi kundër Prishtinës 1-0 me golin e Ahmed Januzit. Ndërsa Istog, Dukagjini shkoi në pushimin mes pjesëve me...

Kupa e Kosovës: Prishtina – Llapi, Dukagjni – Istogu, përfundojnë pjesët e para në dy takimet

para një jave - GazetaBlic

Ka përfunduar pjesa e parë në dy ndeshjet e gjysmëfinales së Kupës së Kosovës. Llapi është në avantazh ndaj Prishtinës me rezultat 0 me 1, shkruan GazetaBlic . Ahmed Januzi ka shënuar në minutën e 6’të....

Vjen goli i parë edhe në ndeshjen Istogu – Dukagjini

para një jave - GazetaBlic

Dukagjini ka kaluar në avantazh ndaj Istogut me rezultat 0 me 1. Altin Merlaku ka shënuar në minutën e 28’të, shkruan GazetaBlic .

Gjysmëfinalja e Kupës po luhet në borë, lloq e skllotë

para një jave - Indeks online

Gjysmëfinalja e Kupës së Kosovës, Istogu – Dukagjini po zhvillohet në kushte shumë të vështira. Bora që po bie ka dëmtuar rëndë fushën e stadiumit ‘Demush Mavraj’. Në shumë pjesë të terrenit topi nuk qarkullon...

Mërlaku shënon ndaj Istogut, feston dhe e pastron fytyrën nga lloqi

para një jave - Indeks online

Altin Merlaku ka kaluar në epërsi Dukagjinin ndaj Istogut në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Kosovës. Në minutën e 27-të, Merlaku shfrytëzoi një harkim të mirë nga e djathta dhe me një goditje...

Minuta e 25’të: Prishtina – Llapi, Istogu – Dukagjini, këto janë rezultatet e dy takimeve

para një jave - GazetaBlic

Po zhvillohet minuta e 25’të në dy ndeshjet e gjysmëfinales së Kupës së Kosovës. Llapi është në avantazh ndaj Prishtinës me rezultat 0 me 1, shkruan GazetaBlic . Ahmed Januzi ka shënuar në minutën e 6’të....

Trajneri i Istogut tregon fajtorin e humbjes nga Dukagjini

para një jave - Infokusi

Istogu u mposht nga Dukagjini me rezultat 2-1, në kuadër të gjysmëfinales së parë në Kupën e Kosovës, shkruan Gazeta inFokus. Golin e vetëm për Istogun e shënoi Ragip Mazrekaj, kurse për Dukagjinin realizoi...

Llapi dënon me fillim Prishtinën, Januzi shënon në ish shtëpinë e tij

para një jave - Indeks online

Llapi ka kaluar në epërsi kundër Prishtinës, pas vetëm 5 minutave lojë. Ahmed Januzi shfrytëzoi një gabim të portierit Ardit Nika për të kaluar Llapin në avantazh. Ky gol është shumë i rëndësishëm për...

Kupa e Kosovës LIVE: Prishtina - Llapi dhe Istogu - Dukagjini, shënohet goli i parë në kryeqytet

para një jave - Zeri

Gjysmëfinalet e Kupës së Kosovës zhvillohen sot (e mërkurë), shkruan Zeri.info. Dy ndeshje interesante do të luhen, njëra derbi rajonal i Prishtinës, tjetra derbi regjional i Dukagjinit. Prishtina do të...

Gol në gjysmëfinalen Prishtina – Llapi

para një jave - GazetaBlic

Llapi ka kaluar në avantazh ndaj Prishtinës me rezultat 0 me 1. Ahmed Januzi  ka shënuar për epërsinë e mysafirëve në minutën e gjashtë, shkruan GazetaBlic .

Kupa e Kosovës LIVE: Prishtina - Llapi dhe Istogu - Dukagjini

para një jave - Zeri

Gjysmëfinalet e Kupës së Kosovës zhvillohen sot (e mërkurë), shkruan Zeri.info. Dy ndeshje interesante do të luhen, njëra derbi rajonal i Prishtinës, tjetra derbi regjional i Dukagjinit. Prishtina do të...

Deklarata e Armend Dallkut pas fitores së Dukagjinit ndaj Istogut

para një jave - Infokusi

Dukagjini arriti fitore të rëndësishme ndaj Istogut, në kuadër të gjysmëfinales së parë në Kupën e Kosovës, shkruan Gazeta inFokus. Takimi i zhvilluar në stadiumin ‘Demush Mavraj’ në Istog, u mbyll me...

Prishtina – Llapi, Istogu – Dukagjini, fillojnë dy gjysmëfinalet e Kupës së Kosovës

para një jave - GazetaBlic

Kanë filluar dy takimet e gjysmëfinales në Kupës së Kosovës në futboll. Prishtina dhe Llapi po zhvillojnë ndeshjen e parë të këtij raundi në stadiumin “Fadil Vokrri”, shkruan GazetaBlic . Të dy skuadrat...

Vëllezërit Batatina hapin sërish kuletën, ja sa para do të marrë secili futbollist i Llapit pas fitores ndaj Prishtinës

para një jave - Infokusi

Skuadra e Llapit ka marrë një fitore shumë të rëndësishme në udhëtim te Prishtina, në kuadër të gjysmëfinales së parë në Kupën e Kosovës, shkruan Gazeta inFokus . Llapjanët kanë triumfuar me rezultat 2-3,...

Istogu – Dukagjini, formacionet zyrtare

para një jave - GazetaBlic

Istogu dhe Dukagjini luajnë sot në gjysmëfinalen e Kupës së Kosovës. Pritet të jetë një ndeshje interesante në stadiumin “Demush Mavraj”, shkruan GazetaBlic . Janë publikuar formacionet zyrtare. Istogu:...

Istogu e Dukagjini ballafaqohen për një vend në finale, ja formacionet zyrtare

para një jave - Indeks online

Dy skuadrat e Ligës së Parë, Istogu e Dukagjini do të ballafaqohen në gjysmëfinalen e parë të Kupës së Kosovës në stadiumin ‘Demush Mavraj’. Dueli fillon nga ora 15:00. Këto janë formacionet zyrtare: Istogu:...

Tahir Batatina vjen me deklaratë të madhe pas fitores ndaj Prishtinës

para një jave - Infokusi

Skuadra e Llapit e ka mposhtur Prishtinën në udhëtim me rezultat 2-3, në duelin e parë të vlefshëm për gjysmëfinalen e Kupës së Kosovës, shkruan Gazeta inFokus . Golat për llapjanët i shënuan Ahmed Januzi...

Zekrija Ramadani tregon arsyen pse humben nga Llapi

para një jave - Infokusi

Prishtina e ka humbur ndeshjen e parë gjysmëfinale në Kupën e Kosovës ndaj Llapit, shkruan Gazeta inFokus . ‘Bardhekaltërit’ kanë pësuar humbje në shtëpi me rezu Golat për kryeqytetasit realizuan Albin...

Prishtina – Llapi, formacionet zyrtare të gjysmëfinales së Kupës së Kosovës

para një jave - GazetaBlic

Sot pritet të zhvillohen dy ndeshjet e gjysmëfinales në Kupën e Kosovës. Prishtina dhe Llapi do të përballen në atë që konsiderohet si finale para finales, shkruan GazetaBlic . Të dy skuadrat synojnë këtë...

Formacioni i Llapit kundër Prishtinës

para një jave - Bota Sot

Sot me fillim nga ora 15:00, zhvillohen dy ndeshjet e para gjysmëfinale të Kupës së Kosovës. Prishtina do të takohet me Llapin në stadiumin “Fadil Vokrri”. Rivaliteti i këtyre dy klubeve tashmë dihet,...

Bora nuk po ndalet, stadiumi i Istogut nuk është në gjendje të mirë

para një jave - Indeks online

Nga ora 15:00 do të zhvillohen dy ndeshjet e para gjysmëfinale të Kupës së Kosovës. Stadiumi “Demush Mavraj” nuk duket në gjendjen optimale për tu zhvilluar ndeshja në mes të Istogut dhe Dukagjinit. Fusha...

Formacionet zyrtare të dy gjysmëfinaleve të Kupës së Kosovës

para një jave - Zeri

Gjysmëfinalet e Kupës së Kosovës zhvillohen sot (e mërkurë), shkruan Zeri.info. Dy ndeshje interesante do të luhen, njëra derbi rajonal i Prishtinës, tjetra derbi regjional i Dukagjinit. Prishtina do të...

Ndeshje e ‘çmendur’ mes Prishtinës dhe Llapit në gjysëmfinale të Kupës së Kosovës

para një jave - Lajmi.net

Serinë e golave në këtë ndeshje e hapit Ahmed Januzi në minutën e 6-të, kur shënoi me kokë nga afërsia, përcjell lajmi.net. Me rezultat minimal 1-0 është mbyllur edhe pjesa e parë, derisa në minutën e...

Dukagjini afër kualifikimit, Istogu mbetet me ‘shpresa’

para një jave - Lajmi.net

Pas golave të shënuar nga A. Merlaku 28′ dhe E. Basriu 77′, Dukagjini është afër finales së Kupës së Kosovës, shkruan lajmi.net. R. Mazrekaj shënoi golin e ‘shpresës’ për skuadrën e Istogut, pasi një rikthim...

Me një gol të shënuar në fund të takimit përfundon ndeshja mes Prishtinës dhe Llapit

para një jave - Infokusi

Skuadra e Llapit pasditen e së mërkurës e ka arritur fitoren më të rëndësishme në vitet të fundit, shkruan Gazeta inFokus . Llapjanët e kanë mposhtur në udhëtim Prishtinën me rezultat 1-2, në duelin e...

Përfundon gjysmëfinalja e parë mes Istogut dhe Dukagjinit e zhvilluar në lloçin e stadiumit ‘Demush Mavraj”

para një jave - Infokusi

Ka përfunduar gjysmëfinalja e parë e Kupës së Kosovës e zhvilluar mes Istogut dhe Dukagjinit, shkruan Gazeta inFokus. Në takimin e luajtur në fushën e mbuluar me lloç në stadiumin ‘Demush Mavraj’, fitore...

Prishtina – Llapi, zbulohen formacionet zyrtare

para një jave - Indeks online

Akti i parë gjysmëfinal i Kupës zhvillohet sot në ‘Fadil Vokrri’ ku ballafaqohen dy skuadrat me nam, Prishtina – Llapi. Trajnerët tashmë kanë vendosur për përbërjet bazë që do të nisin ndeshjen nga minuta...

Prishtina shënon ndaj Llapit

para një jave - Infokusi

Prishtina ka shënuar golin e parë ndaj Llapit, në duelin që po zhvillohet në kuadër të Kupës së Kosovës, shkruan Gazeta inFokus. Në ndeshjen që po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ golin për Prishtinën...

‘Çmendet’ Llapi, po e ‘shkatërron’ Prishtinën

para një jave - Infokusi

Llapi ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Prishtinës, në duelin që po zhvillohet në Kupën e Kosovës, shkruan Gazeta inFokus. Në minutën e 61-të llapjanët kanë shënuar edhe golin e tretë, me anë të Shabanit. /Gazeta inFokus/

Llapi dyfishon epërsinë ndaj Prishtina

para një jave - Infokusi

Llapi ka dyfishuar epërsinë ndaj Prishtinës, shkruan Gazeta inFokus. Në duelin që po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë në kuadër të gjysmëfinales së Kupës së Kosovës , golin e dytë për...

Ramadani: Humbje e dhimbshme, por jemi ende në lojë

para një jave - Ekonomia Online

Prishtina ka pësuar humbje në shtëpi kundër Llapit në kuadër të gjysmëfinales në Kupën e Kosovës në futboll me rezultat 3-2. Ahmed Januzi realizoi dy gola dhe një gol e shënoi Kushtrim Shabani, ndërsa...

Mbyllen pjesët e para të dy gjysmëfinaleve të Kupës së Kosovës, këto janë rezultatet

para një jave - Lajmi.net

Llapi është në epërsi ndaj Prishtinës, derisa edhe Dukagjini është në epërsi ndaj Istogut, shkruan lajmi.net. Në derbin kryesor që është duke u zhvilluar në “Fadil Vokrri”, është duke triumfuar Llapi me...

Mbyllen pjesët e para në ndeshjet që po zhvillohen në Kupën e Kosovës

para një jave - Infokusi

Ka përfunduar pjesa e parë në dy takimet që po zhvillohen në kuadër të gjysmëfinales në Kupën e Kosovës, shkruan Gazeta inFokus. Llapi ka shkuar në pushim në epërsi ndaj Prishtinës në ‘Fadil Vokrri’, me...

Ramadani zbulon arsyen e humbjes nga Llapi

para një jave - Epoka e Re

Prishtina u mposht nga Llapi në “Fadil Vokrri” në kuadër të gjysmëfinales në Kupën e Kosovës. Ndeshja u mbyll me rezultatin 2-3. Ahmed Januzi realizoi dy gola dhe një gol e shënoi Kushtrim Shabani. Golat...

Zhbllokohet ndeshja Istogu – Dukagjini

para një jave - Infokusi

Istogu dhe Dukagjini po luajnë aktualisht në kuadër të gjysmëfinales në Kupën e Kosovës, shkruan Gazeta inFokus. Në duelin që po zhvillohet në stadiumin ‘Demush Mavraj’ në Istog, klinasit kanë kaluar në...

Batatina: Ishte një fitore e madhe kundër Prishtinës

para një jave - Epoka e Re

Llapi e fitoi gjysmëfinalen e parë kundër Prishtinës në stadiumin “Fadil Vokrri”. Trajneri Tahir Batatina e ka vlerësuar si një fitore të madhe për skuadrën që ai e drejton. “Realizuam gol në momentet...

Llapi kalon në epërsi ndaj Prishtinës

para një jave - Infokusi

Prishtina dhe Llapi po luajnë aktualisht në kuadër të gjysmëfinales së Kupës së Kosovës, shkruan Gazeta inFokus. Në duelin që po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, llapjanët kanë kaluar në epërsi...

Batatina: Kam rrezikuar kundër Feronikelit

para një jave - Periskopi

Llapi ka mposhtur Prishtinën në takimin gjysmëfinal të Kupës së Kosovës me rezultatin 3-2, raporton Insporti. Skuadra e Tahiri Batatines ka bërë befasi të madhe, duke u kualifikuar për në finale të Kupës...

Prishtina - Llapi dhe Istogu - Dukagjini: Kuotat nga kompania e madhe e basteve

para 2 jave - Bota Sot

Në pasditen e sotme do të luhen ndeshjet e para gjysmëfinale të Kupës së Kosovës. Prishtina do të përballet me Llapin në stadiumin “Fadil Vokrri”, kurse në ndeshjen tjetër, Istogu e pret Dukagjinin. Derbin...

Mbyllet drama në ‘Fadil Vokrri’ ndërmjet Prishtinës dhe Llapit me pesë gola të shënuara

para një jave - Gazeta Metro

Sot është zhvilluar njëra nga ndeshjet e gjysmëfinales së Kupës së Kosovës, derbi mes Prishtinës dhe Llapit. Në kuadër të ndeshjes së parë, Llapi ka mposhtur Prishtinën si mysafirë, ku pas 90’ minutave...

Gjysmëfinale e Kupës së Kosovës: Llapi fiton ndaj Prishtinës, Dukagjini mposht Istogun në udhëtim

para një jave - Ekonomia Online

Skuadra e Llapit ka arritur një fitore të madhe në udhëtim ndaj Prishtinës. Në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Kosovës në futboll, Llapi triumfoi ndaj Prishtinës me rezultatin 2-3 në stadiumin...

Dukagjini dhe Llapi një hap larg finales në Kupën e Kosovës

para një jave - Periskopi

Dukagjini ka mposhtur 2-1 Istogun në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Kosovës, teksa Llapi ka triumfuar 3-2 si mysafir i Prishtinës. Dukagjini dhe Llapi janë në ‘pole pozicion’ para takimit të...

Dukagjini triumfon në ‘Demush Mavraj’

para një jave - Epoka e Re

Skuadra e Dukagjinit e ka mposhtur Istogun në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin “Demush Mavraj” me rezultat 1-2. Skuadra nga Klina e mbylli pjesën e parë në epërsi prej një goli, të cilin e realizoi Altin...

Batatina: Prishtina kundërshtar i vështirë, do t’i shpërblejmë lojtarët nëse shkojmë në finale

para 2 jave - Indeks online

Prishtina – Llapi është çifti gjysmëfinal i Kupës së Kosovës që zhvillohet sot në stadiumin ‘Fadil Vokrri’. Trajneri i Llapit, Tahir Batatina thotë se ekipi ka marrë të gjitha masat dhe është përgatitur...

Mbyllet drama në “Fadil Vokrri” ndërmjet Prishtinës dhe Llapit me pesë gola të shënuara

para një jave - KosovaPress

Sot është zhvilluar njëra nga ndeshjet e gjysmëfinales së Kupës së Kosovës, derbi mes Prishtinës dhe Llapit. Në kuadër të ndeshjes së parë, Llapi ka mposhtur Prishtinën si mysafirë, ku pas 90’ minutave...

Dukagjini fiton ndeshjen e parë ndaj Istogut në gjysmëfinalen e Kupës së Kosovës

para një jave - KosovaPress

Dy skuadrat nga Liga e parë e Kosovës Istogu dhe Dukagjini janë ballafaquar në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Kosovës. Në një teren shumë të vështirë për lojë për shkak të kushteve të dobëta...

Llapi me një këmbë në finale të Kupës

para një jave - Epoka e Re

Skuadra e Llapit me një këmbë është në finale të Kupës së Kosovës në futboll, pasi e ka fituar gjysmëfinalen e parë kundër Prishtinës me rezultat 2-3. Të përzgjedhurit e trajnerit Tahir Batatina kanë qenë...

Formacionet zyrtare: Istogu – Dukagjini

para një jave - Infokusi

Istogu dhe Dukagjini takohen sot në kuadër të gjysmëfinales në Kupën e Kosovës, shkruan Gazeta inFokus. Ndeshja do të luhet me fillim nga ora 15:00 në stadiumin ‘Demush Mavraj’. Tashmë janë mësuar formacionet...

Formacionet zyrtare: Prishtina – Llapi

para një jave - Infokusi

Prishtina dhe Llapi do të ballafaqohen në kuadër të gjysmëfinales së Kosovës, shkruan Gazeta inFokus. Dueli do të luhet me fillim nga ora 15:00 në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë. Tashmë janë mësuar...

Dy gola të shpejtë në ndeshjen Prishtina – Llapi

para një jave - KosovaPress

Llapi po tregohet skuadër shumë e fuqishme në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Kosovës. Januzi në minutën e 57 dhe Shabani në të 63 kanë thelluar epërsinë e Llapit në 3-0.

Formacionet zyrtare: Prishtina – Llapi

para një jave - Lajmi.net

Dy skuadrat kërkojnë fitoren në mënyrë që të kenë avantazhin në kthyesen, derisa synimi kryesor për të dyja mbetet dalja në Evropë, shkruan lajmi.net. Formacionet e zgjedhura nga Zekerija Ramadani, respektivisht...

Istogu – Dukagjini, këto janë pamjet e fundit nga stadiumi “Demush Mavraj”

para 2 jave - GazetaBlic

Sot pritet të zhvillohen dy ndeshjet e gjysmëfinales në Kupën e Kosovës. Një ndeshje shumë interesante pritet të jetë edhe ajo në mes Istogut dhe Dukagjinit. Futbolli kosovar nuk ka pasur asnjëherë në...

Mbyllen pjesët e para të dy gjysmëfinaleve të Kupës së Kosovës

para një jave - Arbresh

Kanë përfunduar dy pjesët e para të dy gjysmëfinaleve të Kupës së Kosovës. Llapi është në epërsi ndaj Prishtinës, derisa edhe Dukagjini është në epërsi ndaj Istogut, shkruan lajmi.net. Në derbin kryesor...

Pjesa e parë: Prishtina-Llapi dhe Istogu-Dukagjini

para një jave - Epoka e Re

Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet e para gjysmëfinale të Kupës së Kosovës në futboll. Llapi është duke shënuar fitore kundër Prishtinës (0-1), në ndeshjen që po zhvillohet në stadiumin “Fadil...

Januzi e kalon Llapin në epërsi kundër Prishtinës

para një jave - Almakos

Llapi ka kaluar në epërsi në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Kosovës kundër Prishtinës. Golin për llapjanët e ka shënuar Ahmed Januzi në minutën e 6-të. Januzi shënoi kundër ish-skuadrës së tij...

Mbyllet pjesa e parë, Llapi në epërsi minimale kundër Prishtinës

para një jave - KosovaPress

Ka përfunduar pjesa e parë e derbit mes Prishtinës dhe Llapit. “Plisat” janë në disavantazh prej një goli kundër Llapit, ku sulmuesi 32 vjeçar Ahmed Januzi në minutën e 6’ kaloi në epërsi “Legjendat”,...

Përfundon pjesa e parë në ndeshjen Istogu – Dukagjini

para një jave - KosovaPress

Istogu dhe Dukagjini janë duke u ballafaquar në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Kosovës. Pas 45 minutave të para, është skuadra e Dukagjinit ajo që po avancon me rezultat minimal 001, përcjellë...

Kupa e Kosovës, Dukagjini në epërsi ndaj Istogut

para një jave - KosovaPress

Dukagjini ka kaluar në epërsi ndaj Istogut pas 28 minutave lojë, raporton KosovaPress. Merlaku ishte realizatori i goli në një teren mjaftë të vështirë. Rezultati momental 0-1.

Januzi e kalon Llapin në epërsi kundër Prishtinës

para një jave - Ekonomia Online

Llapi ka kaluar në epërsi në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Kosovës kundër Prishtinës. Golin për llapjanët e ka shënuar Ahmed Januzi në minutën e 6-të. Januzi shënoi kundër ish-skuadrës së tij...

Gjysmëfinalja e Kupës së Kosovës, Prishtina pret në shtëpi Llapin

para 2 jave - RTK

Kupa e Kosovës rikthehet sot me dy ndeshje interesante në kuadër të fazës së gjysmëfinales. Derbi i programit të sotëm do të jetë mes Prishtinës dhe Llapit, ku ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Fadil...

Formacionet zyrtare, Istogu dhe Dukagjini duan maksimumin nga ndeshja e parë gjysmëfinale e Kupës së Kosovës

para një jave - Ekonomia Online

Istogu dhe Dukagjini kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e vlefshme gjysmëfinale për Kupën e Kosovës. Ekipi nga Istogu është nikoqir i klinasve në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës...

Januzi kalon Llapin në epërsi ndaj Prishtinës

para një jave - KosovaPress

Skuadra e Llapit ka kaluar në epërsi kundër Prishtinës. Momentalisht, Prishtina dhe Llapi janë duke zhvilluar ndeshje në kuadër të gjysmëfinales së Kupës së Kosovës, ku rezultati aktual është 1:0 në favor...

Sot zhvillohen ndeshjet e para gjysmëfinale të Kupën e Kosovës, vëmendja në Prishtinë

para 2 jave - Telegrafi

Sot (e mërkurë) zhvillohen ndeshjet e para të dy gjysmëfinaleve të Kupës së Kosovës në futboll. Kupa e Kosovës ka hyrë në “zonën e nxehtë” pasi tashmë vetëm katër skuadra do të rivalizojnë për trofeun...

Prishtina-Llapi, formacionet zyrtare

para një jave - KosovaPress

Kupa e Kosovës rikthehet sot, ku do të kemi një derbi tejet interesant mes Prishtinës dhe Llapit. “Plisat” presin në shtëpi, në stadiumin “Fadil Vokrri” skuadrën e Llapit, në kuadër të gjysmëfinales së...

Prishtina dhe Llapi luajnë për fitore në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Kosovës, formacionet zyrtare

para një jave - Ekonomia Online

Prishtina dhe Llapi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e vlefshme gjysmëfinale për Kupën e Kosovës. Kryeqytetasit janë nikoqir të llapjanëve në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës...

Prishtina – Llapi dhe Istogu – Dukagjini, forma e ekipeve në pesë ndeshjet e fundit dhe renditja tabelore

para 2 jave - Zeri

Sot (e mërkure) zhvillohen ndeshjet e para të gjysmëfinaleve në Kupën e Kosovës, shkruan Zeri.info. Prishtina pret Llapin në “Fadil Vokrri” me fillim nga ora 15:00. Që të dy skuadrat kanë rekordin e njëjtë...

Formacionet zyrtare: Prishtina – Llapi

para një jave - Arbresh

Prishtina do t’i bëj ‘konak’ Llapit, sfidë e vlefshme për gjysmëfinalen e Kupës së Kosovës. Dy skuadrat kërkojnë fitoren në mënyrë që të kenë avantazhin në kthyesen, derisa synimi kryesor për të dyja mbetet...

Këto janë dy ndeshjet që luhen sot në Kupën e Kosovës

para 2 jave - Infokusi

Kupa e Kosovës vjen sot me dy super duele, shkruan Gazeta inFokus. Prishtina do t’i bëj konak Llapit dhe Istogu Dukagjinit. Të dyja këto ndeshje do të luhen me fillim nga ora 15:00. Gazeta inFokus do t’iu...

Kupa e Kosovës, sot zhvillohen dy gjysmëfinalet

para 2 jave - Bota Sot

Sot do të zhvillohen gjysmëfinalet e Kupës së Kosovës. Derbi kryesor është mes Prishtinës dhe Llapit. Cilado nga skuadrat që kualifikohet shihet si favorit për ta fituar kompeticionin dhe avancuar në Evropë....

Artmotion sjell gjysmëfinalet e Kupës së Kosovës, Prishtina ndeshet me Llapin

para 2 jave - Klan Kosova

Pas shumë e shumë ndeshjeve dhe raundeve të kaluara, Kupa e Kosovës tani ka arritur në fazën gjysmëfinale, aty nga ku na vijnë dy duele mjaftë të zjarrta direkt në platformën më unike dhe atraktive në...

Kupa e Kosovës luhet sot me dy derbit rajonalë

para 2 jave - Zeri

Gjysmëfinalet e Kupës së Kosovës zhvillohen sot (e mërkurë), shkruan Zeri.info. Dy ndeshje interesante do të luhen, njëra derbi rajonal i Prishtinës, tjetra derbi regjional i Dukagjinit. Prishtina do të...

Sot zhvillohen ndeshjet e para gjysmëfinale të Kupës së Kosovës

para 2 jave - Indeks online

Sot zhvillohen dy ndeshjet e para të Kupës së Kosovës. Istogu e pret Dukagjinin në ndeshjen e parë që zhvillohet nga ora 14:00, shkruan Indeksonline. Dy skuadrat e Ligës së Parë kërkojnë fitoren për të...

Kupa e Kosovës luhet sot me dy derbit rajonal

para 2 jave - Zeri

Gjysmëfinalet e Kupës së Kosovës zhvillohen sot (e mërkure), shkruan Zeri.info. Dy ndeshje interesante do të luhen, njëra derbi rajonal i Prishtinës, tjetra derbi regjional i Dukagjinit. Prishtina do të...

Sot zhvillohen dy gjysmëfinalet e Kupës së Kosovës, Prishtina dhe Llapi premtojnë spektakël

para 2 jave - GazetaBlic

Sot pritet të zhvillohen dy ndeshjet e gjysmëfinales në Kupën e Kosovës. Prishtina dhe Llapi do të përballen në atë që konsiderohet si finale para finales, shkruan GazetaBlic . Të dy skuadrat synojnë këtë...

Gjysmëfinalja e Kupës së Kosovës, Prishtina pret në shtëpi Llapin

para 2 jave - KosovaPress

Kupa e Kosovës rikthehet sot me dy ndeshje interesante në kuadër të fazës së gjysmëfinales. Derbi i programit të sotëm do të jetë mes Prishtinës dhe Llapit, ku ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Fadil...

Sot zhvillohen dy gjysmëfinalet e Kupës së Kosovës, kryesorja Prishtina – Llapi

para 2 jave - Lajmi.net

Derbi kryesor është mes Prishtinës dhe Llapit, shkruan lajmi.net. Cilado nga skuadrat që kualifikohet shihet si favorit dhe të dyja kërkojnë avancimin në Evropë. Nga ana tjetër, Istogu do i bëj ‘konak’...

Kupa e Kosovës, sot zhvillohen dy gjysmëfinalet

para 2 jave - Lajm

Sot do të zhvillohen gjysmëfinalet e Kupës së Kosovës. Derbi kryesor është mes Prishtinës dhe Llapit. Cilado nga skuadrat që kualifikohet shihet si favorit për ta fituar kompeticionin dhe avancuar në Evropë....

Sot zhvillohen ndeshjet e para gjysmëfinale të Kupën e Kosovës, vëmendja në Prishtinë

para 2 jave - Almakos

Sot (e mërkurë) zhvillohen ndeshjet e para të dy gjysmëfinaleve të Kupës së Kosovës në futboll. Kupa e Kosovës ka hyrë në “zonën e nxehtë” pasi tashmë vetëm katër skuadra do të rivalizojnë për trofeun...

Sot zhvillohen ndeshjet e para gjysmëfinale të Kupën e Kosovës, vëmendja në Prishtinë

para 2 jave - Ekonomia Online

Sot (e mërkurë) zhvillohen ndeshjet e para të dy gjysmëfinaleve të Kupës së Kosovës në futboll. Kupa e Kosovës ka hyrë në “zonën e nxehtë” pasi tashmë vetëm katër skuadra do të rivalizojnë për trofeun...

Sot zhvillohen dy gjysmëfinalet e Kupës së Kosovës, kryesorja Prishtina – Llapi

para 2 jave - Arbresh

Sot (e mërkurë) do zhvillohen gjysmëfinalet e Kupës së Kosovës. Derbi kryesor është mes Prishtinës dhe Llapit, shkruan lajmi.net. Cilado nga skuadrat që kualifikohet shihet si favorit dhe të dyja kërkojnë...

Sot gjysmëfinalet e para të Kupës

para 2 jave - Epoka e Re

Sot (e mërkurë) nga ora 15:00 do të zhvillohen dy ndeshje mjaft interesante në kuadër të gjysmëfinales së Kupës në futboll. Në stadiumin “Fadil Vokrri” Prishtina e pret skuadrën e Llapit në gjysmëfinalen...

Presidenti i Llapit me premi para sfidës ndaj Prishtinës

para 2 jave - Bota Sot

Skuadra e Llapit është përpara një ndeshje shumë të rëndësishme. Klubi nga Podujeva luan nesër ndaj Prishtinës në gjysmëfinalen e Kupës së Kosovës në stadiumin “Fadil Vokrri”, me fillim nga ora 15:00....

Batatina iu premton shumë para lojtarëve nëse e mposhtin Prishtinën

para 2 jave - Indeks online

Nesër zhvillohen ndeshjet e para gjysmëfinale të Kupës së Kosovës. Në “Fadil Vokrri”, Prishtina luan me Llapin, shkruan Indeksonline. Në një prononcim për Kanal 10, trajneri llapjan, Tahir Batatina iu...

Zekaj: Duam fitoren ndaj Dukagjinit dhe kalimin në finalen e Kupës së Kosovës

para 2 jave - GazetaBlic

Dukagjini dhe Istogu takohen nesër me fillim nga ora 15:00 në stadiumin “Demush Mavraj”, në kuadër të gjysmëfinales së Kupës së Kosovës. Mesfushori i Istogut, Herolind Zekaj ka theksuar se kjo ndeshje...

Batatina: Jemi favorit ndaj Prishtinës, duam të fitojmë Kupën e Kosovës dhe të dalim në Evropë

para 2 jave - Bota Sot

Skuadra e Llapit përpara një ndeshje jashtëzakonisht të rëndësishme. Klubi i Llapit luan nesër ndaj Prishtinës në gjysmëfinalen e Kupës së Kosovës në stadiumin “Fadil Vokrri”, me fillim nga ora 15:00....

Batatina: Jemi favorit ndaj Prishtinës, duam të fitojmë Kupën e Kosovës dhe të dalim në Evropë

para 2 jave - GazetaBlic

Skuadra e Llapit përpara një ndeshje jashtëzakonisht të rëndësishme. Klubi i Llapit luan nesër ndaj Prishtinës në gjysmëfinalen e Kupës së Kosovës në stadiumin “Fadil Vokrri”, me fillim nga ora 15:00,...

Presidenti i Llapit me premi para sfidës ndaj Prishtinës

para 2 jave - Zeri

Skuadra e Llapit është përpara një ndeshje shumë të rëndësishme. Klubi nga Podujeva luan nesër ndaj Prishtinës në gjysmëfinalen e Kupës së Kosovës në stadiumin “Fadil Vokrri”, me fillim nga ora 15:00....

Konfirmohet: Llapi me super premio për futbollistët nëse eliminojnë Prishtinën

para 2 jave - GazetaBlic

Skuadra e Llapit përpara një ndeshje jashtëzakonisht të rëndësishme. Klubi i Llapit luan nesër ndaj Prishtinës në gjysmëfinalen e Kupës së Kosovës në stadiumin “Fadil Vokrri”, me fillim nga ora 15:00,...

Mungon në ndeshjen gjysmëfinale ndaj Istogut, Dushi motivon bashkëlojtarët: Kemi mundësinë ta shkruajmë historinë

para 2 jave - GazetaBlic

Jeton Dushi do të jetë mungesa e madhe e klubit të Dukagjinit në ndeshjen e nesërme ndaj Istogut. Dukagjini dhe Istogu takohen nesër me fillim nga ora 15:00 në stadiumin “Demush Mavraj”, në kuadër të gjysmëfinales...

Kryetari i Llapit hap thesin, premio për lojtarët para ndeshjes me Prishtinën

para 2 jave - GazetaBlic

Skuadra e Llapit përpara një ndeshje jashtëzakonisht të rëndësishme. Klubi i Llapit luan nesër ndaj Prishtinës në gjysmëfinalen e Kupës së Kosovës në stadiumin “Fadil Vokrri”, me fillim nga ora 15:00,...

Presidenti i Llapit me premi para sfidës ndaj Prishtinës

para 2 jave - Infokusi

Skuadra e Llapit është përpara një ndeshje shumë të rëndësishme. Klubi nga Podujeva luan nesër ndaj Prishtinës në gjysmëfinalen e Kupës së Kosovës në stadiumin “Fadil Vokrri”, me fillim nga ora 15:00....

Prishtina do të provoj të kalon në finalen e 10-të pas luftës

para 2 jave - Bota Sot

Prishtina dhe Llapi nesër takohen në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Republikës së Kosovës. "Prishtina do të provoj të kalon në finalen e 10-të pas luftës, por paraprakisht do të duhej të siguronte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK