Manchester City pret Parisin në ndeshjen e dytë të gjysmëfinales

para 7 dite - Klan Kosova

Sot, me fillim nga ora 21:00, pritet të luajë Manchester City kundër Paris SG në kuadër të gjysmëfinales të Ligës së Kampionëve. Maurico Pochettino dhe skuadra e Parisit nuk janë të sigurt se a do të luajë...

City, i vendosur për të luajtur finalen e parë të Championsit

para 7 dite - Bota Sot

Te Manchester City janë të vendosur për ta shkruar historinë në Ligën e Kampionëve. E për ta bërë një gjë të tillë, mbrojtësi John Stones ka thënë se City duhet ta eliminojë Paris Saint-Germainin në gjysmëfinale...

Formacionet mundshme: Manchester City – PSG

para 7 dite - OraInfo

Parashikim, analizë, statistika dhe formacionet mundshme: Manchester City – PSG. Manchester City është nikoqir i Paris Saint-Germain për takimin e dytë gjysmëfinal në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ndeshja...

Sonte do të mësohet emri i finalistit të parë në Champions

para 7 dite - Ina

Sonte do të mësojmë finalistin e parë të këtij edicioni në Ligën e Kampionëve, kur në qytetin e Mançesterit, do të zhvillohet ndeshja kthyese e gjysmëfinales në mes Mançester Sitit dhe Paris Sen Zhermenit....

Parashikim, analizë, statistika dhe formacionet mundshme: Manchester City – PSG

para 7 dite - Telegrafi

Manchester City është nikoqir i Paris Saint-Germain për takimin e dytë gjysmëfinal në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë e luajtur në Parkun e Princave kishte përfunduar 2-1 në të mirë të Ciitzens,...

Sonte do të mësohet emri i finalistit të parë në Champions

para 7 dite - Alsat-M

Sonte do të mësojmë finalistin e parë të këtij edicioni në Ligën e Kampionëve, kur në qytetin e Mançesterit, do të zhvillohet ndeshja kthyese e gjysmëfinales në mes Mançester Sitit dhe Paris Sen Zhermenit....

Do të vdes në fushë vetëm për të arritur në finale

para 7 dite - Epoka e Re

Sulmuesi i PSG-së, Neymar ka thënë se është i gatshëm që të vdesë në fushë vetëm që skuadra e tij të kualifikohet në finale. “Ndeshja e parë kundër Manchester Cityt ishte shumë e vështirë, por ne duhet...

Poketinjo: Mbape? Ende nuk kam vendosur nëse luan ndaj Sitit

para 7 dite - Ina

Trajneri i Paris Sen Zhermenit, Maurisio Poketinjo potencoi se në ditën e sfidës kthyese të gjysmëfinales në Ligën e Kampionëv, do të marrë një vendim nëse Kilian Mbappe do të luajë kundër Man. Sitit....

Sot vendoset finalistja e parë e Champions League, Manchester City kërkon të shkruajë historinë, PSG me mision përmbysjen

para 7 dite - BalkanWeb

Champions League sot mëson finalisten e parë të këtij sezoni. Manchester City ka ‘shansin e artë’ të shkruajë historinë që për herë të parë të shkojë në një finale Champions League. The Citizens fituan...

Manchester City-PSG, beteja e kthimit për vendin në finale

para 7 dite - KosovaPress

Caktohet sot se cila do të jetë skuadra e parë finaliste e Champions League. Manchester City dhe Paris Saint Germain luajnë ndeshjen e kthimit dhe janë anglezët ata të cilët kanë bërë një hap konkret në...

Formacionet e mundshme: Man City – PSG

para 7 dite - Bota Sot

Manchester City do ta mirëpres PSG-në, ndeshja kthyese e vlefshme për gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve. “Qytetarët” arritën që t’i mposhtin “Parisienët” në “Parkun e Princave” me rezultat të ngushtë...

Formacionet e mundshme: Man City – PSG

para 7 dite - Bota Sot

Manchester City do ta mirëpres PSG-në, ndeshja kthyese e vlefshme për gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve. “Qytetarët” arritën që t’i mposhtin “Parisienët” në “Parkun e Princave” me rezultat të ngushtë...

Pep Guardiola thotë se Man City është i gatshëm për betejën e Kampionëve

para 7 dite - Bota Sot

Pep Guardiola ka thënë se Manchester City i tij nuk duhet assesi ta humbë mundësinë për ta fituar trofeun e Ligës së Kampionëve, pasi është shumë afër ta arrijë finalen e parë në këtë garë. City udhëheq...

27 vjet rivalitet: Historia e pabesueshme e Guardiolas me Pochettinon si kundërshtarë

para 7 dite - Periskopi

Manchester City dhe PSG janë vetëm një hap larg finales së madhe pasi trajnerët e tyre kanë kaluar gati tre dekada duke luftuar për titullin e madh. Mauricio Pochettino ishte njeriu që organizoi momentin...

PSG-ja synon përmbysjen e Cityt

para 7 dite - Epoka e Re

Paris Saint-Germain po synon përmbysjen e rezultatit në ndeshjen kthyese të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve kundër Manchester Cityt. Klubi francez e humbi ndeshjen e parë në “Parc des Princes”, por...

CHAMPIONS/ Manchester City – PSG, statistikat dhe formacionet e mundshme (FOTO LAJM)

para 7 dite - Albeu

Sonte zhvillohet ndeshja e dytë gjysmëfinale e UEFA Champions League mes Manchester City-t dhe PSG-së. Ndeshjen e parë e luajtur në Paris, skuadra e Pep Guardilas arriti të fitonte me rezultatin 1 – 2....

Formacionet mundshme: Manchester City – PSG

para 7 dite - Almakos

Parashikim, analizë, statistika dhe formacionet mundshme: Manchester City – PSG. Manchester City është nikoqir i Paris Saint-Germain për takimin e dytë gjysmëfinal në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ndeshja...

City-PSG për historinë, si pritet të rreshtohen në gjysmëfinalen e Champions

para 7 dite - ABC News

Finalisti i parë i Champions League përcaktohet sonte. Manchester City dhe PSG përballen prej orës 21:00 në duelin e dytë mes tyre dhe “Qytetarët”, nisur nga fitorja e parë në Paris me rezultatin 2-1,...

Formacionet e mundshme: Man City – PSG

para 7 dite - Lajmi.net

“Qytetarët” arritën që t’i mposhtin “Parisienët” në “Parkun e Princave” me rezultat të ngushtë 1 – 2, por dy skuadrat ende kanë shanse për t’u kualifikuar në finale, shkruan lajmi.net. Te dy skuadrat do...

City-PSG për historinë, si pritet të rreshtohen në gjysmëfinalen e Champions

para 7 dite - Shenja

Finalisti i parë i Champions League përcaktohet sonte. Manchester City dhe PSG përballen prej orës 21:00 në duelin e dytë mes tyre dhe “Qytetarët”, nisur nga fitorja e parë në Paris me rezultatin 2-1,...

Ndeshje më e vështirë edhe se ajo e 29 majit”, Guardiola: Do të vuajmë, por shkojmë ne në finale

para 7 dite - Info7

Pas fitores 2-1 në Paris, Pep Guardiola, është një hap larg finales së Ligës së Kampioneve, të tretës në karrierën e tij. “Dëshira për të mbërritur në një finale është. Nuk kemi qenë kurrë atje. Duhet...

Liga e Kampionëve rikthehet me super sfidën Man City – PSG

para 7 dite - Bota Sot

Sonte (e martë) do zhvillohet derbi mes Manchester Cityt dhe PSG-së, e vlefshme për ndeshjen kthyese të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë mes dy gjigantëve përfundoi me rezultat 1 –...

City, i vendosur për të luajtur finalen e parë të Championsit

para 7 dite - Ekonomia Online

Te Manchester City janë të vendosur për ta shkruar historinë në Ligën e Kampionëve. E për ta bërë një gjë të tillë, mbrojtësi John Stones ka thënë se City duhet ta eliminojë Paris Saint-Germainin në gjysmëfinale...

Formacionet e mundshme: Man City – PSG

para 7 dite - Lajm

“Qytetarët” arritën që t’i mposhtin “Parisienët” në “Parkun e Princave” me rezultat të ngushtë 1 – 2, por dy skuadrat ende kanë shanse për t’u kualifikuar në finale, shkruan lajmi.net. Te dy skuadrat do...

Champions/ Sot City-PSG për historinë. Si pritet të rreshtohen skuadrat e sheikëve në gjysmëfinale

para 7 dite - Java News

Finalisti i parë i Champions League përcaktohet sonte. Manchester City dhe PSG përballen prej orës 21:00 në duelin e dytë mes tyre dhe “Qytetarët”, nisur nga fitorja e parë në Paris me rezultatin 2-1,...

Liga e Kampionëve rikthehet me super sfidën Man City – PSG

para 7 dite - Lajm

Ndeshja e parë mes dy gjigantëve përfundoi me rezultat 1 – 2 në të mirë të klubit anglez në “Parkun e Princave”, shkruan lajmi.net. Andaj, City synon vetëm rezultat pozitiv që të kualifikohet në finale,...

Champions/ Sot City-PSG për historinë. Si pritet të rreshtohen skuadrat në gjysmëfinale

para 7 dite - Java News

Finalisti i parë i Champions League përcaktohet sonte. Manchester City dhe PSG përballen prej orës 21:00 në duelin e dytë mes tyre dhe “Qytetarët”, nisur nga fitorja e parë në Paris me rezultatin 2-1,...

Formacionet e mundshme: Man City – PSG

para 7 dite - Arbresh

Manchester City do ta mirëpres PSG-në, ndeshja kthyese e vlefshme për gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve. “Qytetarët” arritën që t’i mposhtin “Parisienët” në “Parkun e Princave” me rezultat të ngushtë...

Liga e Kampionëve rikthehet me super sfidën Man City – PSG

para 7 dite - Lajmi.net

Ndeshja e parë mes dy gjigantëve përfundoi me rezultat 1 – 2 në të mirë të klubit anglez në “Parkun e Princave”, shkruan lajmi.net. Andaj, City synon vetëm rezultat pozitiv që të kualifikohet në finale,...

Formacionet e mundshme: Man City – PSG

para 7 dite - SportMania

“Qytetarët” arritën që t’i mposhtin “Parisienët” në “Parkun e Princave” me rezultat të ngushtë 1 – 2, por dy skuadrat ende kanë shanse për t’u kualifikuar në finale, shkruan lajmi.net. Te dy skuadrat do...

PSG dhe City synojnë të bëjnë histori sonte, si pritet të jenë formacionet e dy skuadrave

para 7 dite - FaxWeb

Sonte përcaktohet finalisti i parë i kompeticionit “Champions League”. Manchester City dhe Paris Saint German, do të përballen në orën 21:00 për të përcaktuar se kush do tëshkojë në finale të këtij edicioni....

Liga e Kampionëve rikthehet me super sfidën Man City – PSG

para 7 dite - Arbresh

Sonte (e martë) do zhvillohet derbi mes Manchester Cityt dhe PSG-së, e vlefshme për ndeshjen kthyese të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë mes dy gjigantëve përfundoi me rezultat 1 –...

Sonte derbi i radhës në kuadër të Ligës së Kampionëve: Takohen Manchester City-PSG

para 7 dite - Gazeta Metro

Sonte (e martë) do zhvillohet derbi mes Manchester Cityt dhe PSG-së, e vlefshme për ndeshjen kthyese të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë mes dy gjigantëve përfundoi me rezultat 1 –...

Liga e Kampionëve rikthehet me super sfidën Man City – PSG

para 7 dite - SportMania

Ndeshja e parë mes dy gjigantëve përfundoi me rezultat 1 – 2 në të mirë të klubit anglez në “Parkun e Princave”, shkruan lajmi.net. Andaj, City synon vetëm rezultat pozitiv që të kualifikohet në finale,...

Poketinjo: Mbape? Ende nuk kam vendosur nëse luan ndaj Sitit

para një jave - Alsat-M

Trajneri i Paris Sen Zhermenit, Maurisio Poketinjo potencoi se në ditën e sfidës kthyese të gjysmëfinales në Ligën e Kampionëv, do të marrë një vendim nëse Kilian Mbappe do të luajë kundër Man. Sitit....

Mbappe mund të mos luajë kundër City

para një jave - Bota Sot

Trajneri i Paris Saint-Germain Mauricio Pocetino tha se të martën, ditën e lojës, ai do të marrë një vendim nëse Kylian Mbappe do të luajë kundër Manchester City. Sulmuesi francez humbi ndeshjen e kampionatit...

Neymar: “Do t’a japë ‘jetën’ në fushë ndaj Cityt”

para një jave - GazetaBlic

Paris Saint Germain do të luajë ndeshjen kthyese ndaj Cityt nesër në kuadër të gjysmëfinaleve të Ligës së Kampionëve. PSG humbi ndeshjen e parë ndaj Cityt me rezultat 1-2, shkruan GazetaBlic Sport. Para...

Mbappe mund të mos luajë kundër City

para një jave - KosovaPress

Trajneri i Paris Saint-Germain Mauricio Pocetino tha se të martën, ditën e lojës, ai do të marrë një vendim nëse Kylian Mbappe do të luajë kundër Manchester City. Sulmuesi francez humbi ndeshjen e kampionatit...

ZYRTARE: Në rast se PSG kualifikohet në finale do të luajë finalen pa këtë futbollist të rëndësishëm

para një jave - GazetaBlic

Paris Saint Germain do të luajë ndeshjen kthyese ndaj Cityt nesër në kuadër të gjysmëfinaleve të Ligës së Kampionëve. PSG humbi ndeshjen e parë ndaj Cityt me rezultat 1-2, shkruan GazetaBlic Sport . Gjatë...

Mbappe në dyshim për ndeshjen ndaj Man Cityt

para një jave - Gazeta Express

Paris Saint-Germain ende nuk e ka të sigurt praninë e Mbappes në ndeshjen e dytë gjysmëfinale ndaj Manchester Cityt. Ishte trajneri i PSG-së, Mauricio Pochettino i cili tha se ende nuk kanë marrë një vendim...

“Gati për betejë”, Pochettino: Mos harroni, eliminuam Barçën dhe Bayernin

para një jave - ABC News

PSG dështoi në sfidën e parë gjysmëfinale me Manchester City. Kampionët e Francës humbën 1-2, rezultat që e bën më të vështirë synimin për të kaluar në finalen e Champions League. Në konferencën për shtypin...

Mbappe në dyshim për ndeshjen ndaj Man Cityt

para një jave - Bota Sot

Paris Saint-Germain ende nuk e ka të sigurt praninë e Mbappes në ndeshjen e dytë gjysmëfinale ndaj Manchester Cityt. Ishte trajneri i PSG-së, Mauricio Pochettino i cili tha se ende nuk kanë marrë një vendim...

Mbappe rikthehet në skuadrën e PSG-së para ndeshjes me Manchester City

para një jave - Flaka

Kylian Mbappe është përfshirë në skuadrën e Paris Saint-Germain për ndeshjen e kthimit gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve kundër Manchester City të martën. Sulmuesi francez ishte në dyshim për ndeshjen...

“Duam finalen, zbresim në fushë për fitore”, Stones “harron” fitoren e parë

para një jave - ABC News

Nesër zhvillohet sfida e dytë gjysmëfinale e Champions League mes Manchester City dhe PSG. Ekipi anglez fitoi 1-2 në Francë dhe është i karikuar në maksimum për të siguruar për herë të parë në histori...

Pochettino: Ende nuk kam vendosur nësë Mbappe do të startojë

para një jave - GazetaBlic

Manchester City do ta presë nesër PSG në kuadër të ndeshjes kthyese gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Mbappe kishte marrë një lëndim dhe si pasojë nuk ishte i gatshëm për ndeshjen që zhvilloi PSG në...

Pochettino: Nuk kam vendosur nëse Mbappe do jetë titullar, na duhen dy gola

para një jave - Bota Sot

Trajneri i PSG-së, Mauricio Pochettino është deklaruar para ndeshjes kthyese ndaj Manchester Cityt. “Qytetarët” ia dolën që të fitojnë në ndeshjen e parë me rezultat 1 – 2 në “Parkun e Princave” dhe kanë...

Pochettino: Nuk kam vendosur nëse Mbappe do jetë titullar, na duhen dy gola

para një jave - Aktuale

19:01 | 3 Maj 2021 19:01 | 3 Maj 2021 Trajneri i PSG-së, Mauricio Pochettino është deklaruar para ndeshjes kthyese ndaj Manchester Cityt. “Qytetarët” ia dolën që të fitojnë në ndeshjen e parë me rezultat...

Pochettino: Ende nuk kam vendosur nësë Mbappe do të startojë

para një jave - Tetova Sot

Manchester City do ta presë nesër PSG në kuadër të ndeshjes kthyese gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Mbappe kishte marrë një lëndim dhe si pasojë nuk ishte i gatshëm për ndeshjen që zhvilloi PSG në...

Pochettino: Nuk kam vendosur nëse Mbappe do jetë titullar, na duhen dy gola

para një jave - Lajmi.net

“Qytetarët” ia dolën që të fitojnë në ndeshjen e parë me rezultat 1 – 2 në “Parkun e Princave” dhe kanë avantazhin për ndeshjen kthyese, transmeton lajmi.net. Pochettino është në dijeni për vështirësitë,...

“Do vuajmë ndaj PSG”, Guardiola mban të karikuar City-n në gjysmëfinalen e Champions: Do të zbresim në fushë me…

para një jave - Dosja.al

Pep Guardiola 3 Maj, 2021 19:54 ANGLI- Pas 2-1 të fiksuar në Paris, Pep Guardiola është një hap larg finales së Champions League, e treta në karrierën e tij. “Dëshira për të arritur në finale është e madhe,...

Pochettino: Nuk kam vendosur nëse Mbappe do jetë titullar, na duhen dy gola

para një jave - Almakos

Trajneri i PSG-së, Mauricio Pochettino është deklaruar para ndeshjes kthyese ndaj Manchester Cityt. “Qytetarët” ia dolën që të fitojnë në ndeshjen e parë me rezultat 1 – 2 në “Parkun e Princave” dhe kanë...

Pochettino: Nuk kam vendosur nëse Mbappe do jetë titullar, na duhen dy gola

para një jave - SportMania

“Qytetarët” ia dolën që të fitojnë në ndeshjen e parë me rezultat 1 – 2 në “Parkun e Princave” dhe kanë avantazhin për ndeshjen kthyese, transmeton lajmi.net. Pochettino është në dijeni për vështirësitë,...

Stones: Nuk është asnjëherë e lehtë të luash me dy nga sulmuesit më të mirë në botë si, Neymar dhe Mbappe

para një jave - GazetaBlic

Mbrojtësi i Manchester City, John Stones ka folur për ndeshjen e kthimit ndaj PSG në kuadër të gjysmëfinaleve të Ligës së Kampionëve. Manchester City ka fituar ndeshjen e parë gjysmëfinale ndaj PSG në...

“PSG i frikshëm”, Guardiola: Koha të kalojmë në finale, kam një kërkesë

para një jave - ABC News

Manchester City dhe PSG janë gati për duelin e radhës mes tyre. Dy ekipet do të zbresin në fushë nesër në mbrëmje (e martë, 21:00) për të tentuar kualifikimin në finalen e madhe të Champions League. Ekipi...

Pep Guardiola flet për ndeshjen kthyese ndaj PSG’së: E kemi pritur për një kohë të gjatë këtë moment

para një jave - GazetaBlic

Pep Guardiola, trajneri i Manchester City, tha se ata kanë qenë duke pritur për këtë moment për shumë vite. Guardiola beson se ndeshja ndaj PSG’së është mjaft e rëndësishme dhe ata e kanë pritur këtë ballafaqim...

Mbappe rikthehet në skuadrën e PSG-së para ndeshjes me Manchester City

para një jave - RTK

Kylian Mbappe është përfshirë në skuadrën e Paris Saint-Germain për ndeshjen e kthimit gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve kundër Manchester City të martën. Sulmuesi francez ishte në dyshim për ndeshjen...

Mbappe rikthehet para ndeshjes me Manchester City

para një jave - Bota Sot

Kylian Mbappe është përfshirë në skuadrën e Paris Saint-Germain për ndeshjen e kthimit gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve kundër Manchester City të martën. Sulmuesi francez ishte në dyshim për ndeshjen...

Prag ndeshja me PSG-në, Guardiola: E kemi pritur këtë moment që shumë vite

para një jave - Albeu

Trajneri i Manchester City-t, Pep Guardiola ka folur për ndeshjen e nesërme ndaj PSG-së në kuadër të ndeshjes kthyese të gjysmëfinales së Champions. Pep ka dalë në konferencë për shtyp para ndeshjes, ku...

PSG publikon listën e futbollistëve të ftuar për përballjen me Manchester Cityn në Ligën e Kampionëve

para një jave - Insajderi

Paris Saint Germain ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen e dytë gjysmëfinale ndaj Manchester City-t në Ligën e Kampionëve, përcjell Insajderi. Të martën, skuadra angleze pret në takim,...

Guardiola flet për ndeshjen ndaj PSG-së: E kemi pritur këtë moment që shumë vite

para një jave - Bota Sot

Menaxheri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka folur për ndeshjen e nesërme ndaj PSG-së. Manchester City do të ndeshet në “Etihad” me skuadrën e Paris Saint Germain në kuadër të ndeshjes kthyese të gjysmëfinales...

Guardiola: E kemi pritur këtë moment që shumë vite

para një jave - Aktuale

15:12 | 3 Maj 2021 15:12 | 3 Maj 2021 Menaxheri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka folur për ndeshjen e nesërme ndaj PSG-së. Manchester City do të ndeshet në “Etihad” me skuadrën e Paris Saint Germain...

Kylian Mbappe qetëson kampin parizien, pjesë e skuadrës për sfidën me Cityn

para një jave - ABC News

Trajneri i Paris Saint-Germain, Mauricio Pochettino ka publikuar listën e skuadrës për ndeshjen e nesërme në mbrëmje kundër Manchester City, e dyta e gjysmëfinaleve të Champions League (e para është mbyllur...

Guardiola flet për ndeshjen ndaj PSG-së: E kemi pritur këtë moment që shumë vite

para një jave - Shenja

Menaxheri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka folur për ndeshjen e nesërme ndaj PSG-së. Manchester City do të ndeshet në “Etihad” me skuadrën e Paris Saint Germain në kuadër të ndeshjes kthyese të gjysmëfinales...

Guardiola: E kemi pritur këtë moment që shumë vite

para një jave - Lajmi.net

Manchester City do të ndeshet në “Etihad” me skuadrën e Paris Saint Germain në kuadër të ndeshjes kthyese të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve, shkruan lajmi.net. Guardiola duke folur në konferencën...

Neymar: Nesër për fitore edhe nëse lë jetën në fushë, unë në ballë të luftës

para një jave - InfoShqip

PSG luan nesër një ndeshje të madhe ndaj Manchester Cityt në transfertë, teksa kampionëve të Francës i duhet të përmbysin humbjen e pësuar në Paris me shifrat 1-2. Para kësaj sfide ka folur një nga yjet...

Mbappe rikthehet në skuadrën e PSG-së para ndeshjes me Manchester City

para një jave - Arbresh

Kylian Mbappe është përfshirë në skuadrën e Paris Saint-Germain për ndeshjen e kthimit gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve kundër Manchester City të martën. Sulmuesi francez ishte në dyshim për ndeshjen...

Mbappe rikthehet në skuadrën e PSG-së para ndeshjes me Manchester City

para një jave - Ekonomia Online

Kylian Mbappe është përfshirë në skuadrën e Paris Saint-Germain për ndeshjen e kthimit gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve kundër Manchester City të martën. Sulmuesi francez ishte në dyshim për ndeshjen...

Mbappe rikthehet në skuadrën e PSG-së para ndeshjes me Manchester City

para një jave - Ekonomia Online

Kylian Mbappe është përfshirë në skuadrën e Paris Saint-Germain për ndeshjen e kthimit gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve kundër Manchester City të martën. Sulmuesi francez ishte në dyshim për ndeshjen...

Guardiola: E kemi pritur këtë moment që shumë vite

para një jave - SportMania

Manchester City do të ndeshet në “Etihad” me skuadrën e Paris Saint Germain në kuadër të ndeshjes kthyese të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve, shkruan lajmi.net. Guardiola duke folur në konferencën...

Neymar: Nesër për fitore edhe nëse lë jetën në fushë, unë në ballë të luftës

para një jave - Zyrtare

PSG luan nesër një ndeshje të madhe ndaj Manchester Cityt në transfertë, teksa kampionëve të Francës i duhet të përmbysin humbjen e pësuar në Paris me shifrat 1-2. Para kësaj sfide ka folur një nga yjet...

Mbappe pritet të luajë ndaj Manchester City

para një jave - Klan Kosova

Nga lista e publikuar e Paris SG bëhet e ditur se Kylian Mbappe është një nga lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Manchester City, por ende nuk dihet nëse ylli francez do të startojë. Mbappe mungoi në...

Zyrtarisht Mbappe luan kundër Manchester Cityt

para një jave - Telegrafi

Paris Saint-Germain ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e dytë gjysmëfinale në kuadër të Ligës së Kampionëve. Takimi i parë në Parkun e Princave përfundoi 2-1 për Citizens, derisa të...

Lajme të mira për PSZH-në para sfidës me Sitin

para një jave - Alsat-M

Paris Sen Zhermeni ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar për sfidën e dytë gjysmëfinale ndaj Mançester Sitit. Lajm i mirë për parisienët është se Kilian Mbape është i gatshëm dhe figuron në listën...

ZYRTARE: Mbappe do të luajë kundër Man Cityt

para një jave - GazetaBlic

Paris Saint Germain ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar për sfidën e dytë gjysmëfinale ndaj Manchester Cityt. Lajm i mirë për parisienët është se Kilyan Mbappe është i gatshëm dhe figuron në...

Neymar: I gatshëm të vdes në fushë për ta mposhtur Manchester City-n

para një jave - Insajderi

Sulmuesi brazilian, Neymar Jr., ka thënë se do të bëjë gjithçka edhe në qoftë se duhet të” vdes në fushë”, për t’i ndihmuar skuadrës së vet, Paris Saint-Germain, për ta mposhtur Manchester City-n, përcjell...

Shpërthen Neymar: Do të vdes në fushë për ta mposhtur Manchester City-n

para një jave - OraInfo

Neymari ka thënë se do të bëjë gjithçka për t’i ndihmuar skuadrës së vet, Paris Saint-Germain, ta mposhtë Manchester City-n, edhe në qoftë se i duhet të vdesë në fushë për ta arritur këtë. PSG-ja pësoi...

LISTA/ Ndeshja me Manchester City-n, Pochettino zbulon lojtarët e grumbulluar

para një jave - Albeu

Skuadra e Parisit tashmë ka publikuar edhe listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen gjysmëfinale ndaj Cityt në Ligën e Kampionëve. Takimi i parë u mbyll në 2:1 në të mirë të klubit anglez, ndërsa nesër...

Mbappe pritet të luajë ndaj Manchester City

para një jave - Fakti Ditor

Nga lista e publikuar e Paris SG bëhet e ditur se Kylian Mbappe është një nga lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Manchester City, por ende nuk dihet nëse ylli francez do të startojë. Mbappe mungoi në...

Neymar: Do të vdes në fushë për ta mposhtur Manchester City-n

para një jave - Gazeta Express

Neymari ka thënë se do të bëjë gjithçka për t’i ndihmuar skuadrës së vet, Paris Saint-Germain, ta mposhtë Manchester City-n, edhe në qoftë se i duhet të vdesë në fushë për ta arritur këtë. PSG-ja pësoi...

ZYRTARE: Mbappe do të luajë kundër Man Cityt

para një jave - Lajmi.net

Paris Saint Germain ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar për sfidën e dytë gjysmëfinale ndaj Manchester Cityt, shkruan lajmi.net. Lajm i mirë për parisienët është se Kilyan Mbappe është i gatshëm...

Pochettion publikon listën e të ftuarve për ndeshjen me Cityn, aty është Neymar dhe Mbappe

para një jave - Indeks online

Skuadra e Parisit tashmë ka publikuar edhe listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen gjysmëfinale ndaj Cityt në Ligën e Kampionëve. Takimi i parë u mbyll në 2:1 në të mirë të klubit anglez, ndërsa nesër...

Neymar: Nesër për fitore edhe nëse lë jetën në fushë

para një jave - Lexo

PSG luan nesër një ndeshje të madhe ndaj Manchester Cityt në transfertë, teksa kampionëve të Francës i duhet të përmbysin humbjen e pësuar në Paris me shifrat 1-2. Para kësaj sfide ka folur një nga yjet...

Shpërthen Neymar: Do të vdes në fushë për ta mposhtur Manchester City-n

para një jave - Almakos

Neymari ka thënë se do të bëjë gjithçka për t’i ndihmuar skuadrës së vet, Paris Saint-Germain, ta mposhtë Manchester City-n, edhe në qoftë se i duhet të vdesë në fushë për ta arritur këtë. PSG-ja pësoi...

ZYRTARE: Mbappe do të luajë kundër Man Cityt

para një jave - SportMania

Paris Saint Germain ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar për sfidën e dytë gjysmëfinale ndaj Manchester Cityt, shkruan lajmi.net. Lajm i mirë për parisienët është se Kilyan Mbappe është i gatshëm...

Neymar: Do të vdes në fushë për ta mposhtur Manchester City-n

para një jave - Ekonomia Online

Neymari ka thënë se do të bëjë gjithçka për t’i ndihmuar skuadrës së vet, Paris Saint-Germain, ta mposhtë Manchester City-n, edhe në qoftë se i duhet të vdesë në fushë për ta arritur këtë. PSG-ja pësoi...

Neymar i gatshëm “të vdes në fushë” për të fituar ndaj Manchester City

para një jave - Klan Kosova

Neymar ende beson se kampionët francezë mund shkojnë në finalen e Ligës së Kampionëve, pavarësisht humbjes në ndeshjen e parë së gjysmëfinales ndaj Manchester City. Ylli brazilian thotë se ai do të bëjë...

Pësoi një dëmtim në kampionat, Mbappe do të udhëtojë me PSG për në Manchester

para një jave - Albeu

Kylian Mbappe është në dyshim për tu paraqitur në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve kundër Manchester Cityt, pas lëndimit që pësoi këtë javë. Megjithatë, klubi parisien e ka përfshirë në listën e futbollistëve...

Mbappe do të udhëtojë në Manchester për gjysmëfinalen me Cityn

para një jave - Ina

Kylian Mbappe është në dyshim për tu paraqitur në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve kundër Manchester Cityt, pas lëndimit që pësoi këtë javë. Megjithatë, klubi parisien e ka përfshirë në listën e futbollistëve...

Mbappe do të udhëtojë në Manchester për gjysmëfinalen me Cityn

para një jave - Indeks online

Kylian Mbappe është në dyshim për tu paraqitur në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve kundër Manchester Cityt, pas lëndimit që pësoi këtë javë. Megjithatë, klubi parisien e ka përfshirë në listën e futbollistëve...

Neymar paralajmëron Manchester Cityn

para një jave - Bota Sot

Për ndeshjen e kthimit ndaj Manchester Cityt në Ligën e Kampionëve, Neymar ka premtuar se do jep maksimumin e tij. Manchester City shënoi fitore 1-2 në ndeshjen e parë gjysmëfinale të zhvilluar në Paris....

Neymar paralajmëron Manchester Cityn

para një jave - Zeri

Për ndeshjen e kthimit ndaj Manchester Cityt në Ligën e Kampionëve, Neymar ka premtuar se do jep maksimumin e tij, transmeton Zeri.info. Manchester City shënoi fitore 1-2 në ndeshjen e parë gjysmëfinale...

Neymar: Do të bëj gjithçka për të mposhtur Man Cityn, edhe nëse duhet të vdes në fushë

para një jave - Telegrafi

Neymar ka thënë se ai do të bëjë gjithçka për të ndihmuar Paris Saint-Germain të mundë Manchester Cityn, edhe nëse kjo do të thotë se ai duhet të “vdesë në fushë”. PSG pësoi humbje 2-1 ndaj Cityt në Parc...

Neymar: Do të bëj gjithçka për të mposhtur City-n

para një jave - RTK

Neymar ka thënë se ai do të bëjë gjithçka për të ndihmuar Paris Saint-Germain të mundë Manchester Cityn, edhe nëse kjo do të thotë se ai duhet të “vdesë në fushë”. PSG pësoi humbje 2-1 ndaj Cityt në Parc...

Neymar paralajmëron një gjë të madhe përballë Cityt

para një jave - OraInfo

Neymar ka thënë se ai do të bëjë gjithçka për të ndihmuar Paris Saint-Germain të mundë Manchester Cityn, edhe nëse kjo do të thotë se ai duhet të “vdesë në fushë”. PSG pësoi humbje 2-1 ndaj Cityt në Parc...

Neymar: Do të bëj gjithçka për të mposhtur Man City, edhe nëse duhet të vdes në fushë

para një jave - Albeu

Neymar ka thënë se ai do të bëjë gjithçka për të ndihmuar Paris Saint-Germain të mundë Manchester Cityn, edhe nëse kjo do të thotë se ai duhet të “vdesë në fushë”. PSG pësoi humbje 2-1 ndaj Cityt në Parc...

Neymar: Jam i gatshëm që të vdes në fushë për t’u kualifikuar në finale

para një jave - Lajmi.net

City arriti që në ndeshjen e parë në “Parkun e Princave” të fitojë me rezultat 1 – 2, derisa gjithçka do vendoset në “Etihad” të martën e ardhshme, transmeton lajmi.net. Optimist se PSG-ja do kualifikohet...

Neymar: Jam i gatshëm që të vdes në fushë për t’u kualifikuar në finale

para një jave - SportMania

City arriti që në ndeshjen e parë në “Parkun e Princave” të fitojë me rezultat 1 – 2, derisa gjithçka do vendoset në “Etihad” të martën e ardhshme, transmeton lajmi.net. Optimist se PSG-ja do kualifikohet...

Neymar paralajmëron një gjë të madhe përballë Cityt

para një jave - Almakos

Neymar ka thënë se ai do të bëjë gjithçka për të ndihmuar Paris Saint-Germain të mundë Manchester Cityn, edhe nëse kjo do të thotë se ai duhet të “vdesë në fushë”. PSG pësoi humbje 2-1 ndaj Cityt në Parc...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK