Shënjestrat e Interit për afatin kalimtar veror

para një dite - Telegrafi

Sipas La Gazzetta dello Sport, Antonio Conte dhe drejtuesit e Interit nuk do të takohen para dy javësh dhe trajneri tashmë ka identifikuar synimet kryesore për në verë. Kontrata e trajnerit skadon në qershor...

Zbulohen prioritet e Interit për afatin e ardhshëm veror

para një dite - Bota Sot

Trajneri Antonio Conte dhe Inter nuk do takohen para dy jave, por trajneri ka identifikuar listën e transferimeve për afatin e ardhshëm veror. Kontrata e Contes skadon në vitin 2022, por trajneri duhet...

Zbulohen prioritet e Interit për afatin e ardhshëm veror

para një dite - Aktuale

11:20 | 4 Maj 2021 11:20 | 4 Maj 2021 Trajneri Antonio Conte dhe Inter nuk do takohen para dy jave, por trajneri ka identifikuar listën e transferimeve për afatin e ardhshëm veror. Kontrata e Contes skadon...

Zbulohen prioritet e Interit për afatin e ardhshëm veror

para një dite - Lajmi.net

Kontrata e Contes skadon në vitin 2022, por trajneri duhet të diskutojë për strategjitë e klubit para fillimit të edicionit të ardhshëm, transmeton lajmi.net. Sipas Gazzetta dello Sport , Conte dhe drejtorët...

Zbulohen prioritet e Interit për afatin e ardhshëm veror

para një dite - SportMania

Kontrata e Contes skadon në vitin 2022, por trajneri duhet të diskutojë për strategjitë e klubit para fillimit të edicionit të ardhshëm, transmeton lajmi.net. Sipas Gazzetta dello Sport , Conte dhe drejtorët...

Marotta: Conte realizoi një vepër arti, Super League lindi si protestë

para 3 dite - ABC News

Periudhë feste tek Interi, që dominoi Serie A këtë sezon. Ekipi zikaltër fitoi titullin kampion për herë të 19-të në histori dhe tifozë ndihen në qiellin e shtatë. Teksa të gjithë festojnë, drejtuesit...

Inter e nis furishëm, zbulohen tre përforcimet e para

para 3 dite - OraInfo

Zbulohen tre përforcimet e para të Interit për sezonin e ardhshëm. Inter është kthyer te titulli kampion i Italisë pas 11 sezoneve, mirëpo Neroaxurët nuk e kanë ndërmend të ndalen me kaq. Edhe pse atmosfera...

INTERI ËSHTË KAMPION I ITALISË! Por nuk ndalet këtu, ylli botëror drejt ribashkimit me Conte

para 3 dite - Albsport.mk

Inter i gatshëm të transferon yllin 60 milionësh “target” i vërtetë i Contes. Inter sot edhe zyrtarisht e ka siguruar titullin e Serie A për sezonin 2020/21. Neroaxurët i kanë dhënë fund hegjemonisë së...

Marotta uron Conten, shpreson që ai të vazhdojë të ardhmen me Interin

para 3 dite - Bota Sot

Shefi ekzekutiv i Interit Giuseppe Marotta është duke shpresuar që Antonio Conte do të qëndrojë në “San Siro”, pas udhëheqjes së “Nerazzurëve”, drejt titullit të parë të Serie A pas 11 vitesh. E ardhmja...

Marotta shpreson që Conte të mbetet në krye të Interit

para 3 dite - Koha.net

Drejtori sportiv i Interit, Beppe Marotta shpreson që Antonio Conte të mbetet trajner i ekipit edhe pas përfundimit të sezonit aktual, ka shkruar “Gazzetta dello Sport” të hënën. Conte e mori drejtimin...

Marotta uron Conten, shpreson që ai të vazhdojë të ardhmen me Interin

para 3 dite - ATV Live

Shefi ekzekutiv i Interit, Giuseppe Marotta është duke shpresuar që Antonio Conte do të qëndrojë në “San Siro”, pas udhëheqjes së “Nerazzurëve”, drejt titullit të parë të Serie A pas 11 vitesh. E ardhmja...

Marotta: Conte është një lider i vërtetë

para 3 dite - Zhurnal

Administratori i Deleguar i Interit, Giuseppe Marotta ka folur për ecurinë e Interit pas fitores së Scudettos. Interi edhe zyrtarisht fitoi titullin e Serie A pas barazimit të Atalantas me Sassuolon, shkruan...

Marotta uron Conten, shpreson që ai të vazhdojë të ardhmen me Interin

para 3 dite - KosovaPress

Shefi ekzekutiv i Interit Giuseppe Marotta është duke shpresuar që Antonio Conte do të qëndrojë në “San Siro”, pas udhëheqjes së “Nerazzurëve”, drejt titullit të parë të Serie A pas 11 vitesh. E ardhmja...

Moratti: Tani të hapet një cikël fitues me Suning, Conte meriton konfirmimin

para 3 dite - SuperSport

Herën e fundit që Interi fitonte, pronësinë e klubit e kishte Massimo Moratti, i cili menjëherë pas sigurimit të titullit kampion të këtij sezoni, ka dhënë një intervistë për mediat italiane. Ish bosi...

Marotta: Conte është një lider i vërtetë

para 3 dite - Aktuale

9:59 | 3 Maj 2021 09:59 | 3 Maj 2021 Administratori i Deleguar i Interit, Giuseppe Marotta ka folur për ecurinë e Interit pas fitores së Scudettos. Interi edhe zyrtarisht fitoi titullin e Serie A pas barazimit...

Marotta e çon në ‘qiell’ Conten

para 3 dite - OraInfo

Giuseppe Marotta: Conte është një lider i vërtetë. Administratori i Deleguar i Interit, Giuseppe Marotta ka folur për ecurinë e Interit pas fitores së Scudettos. Interi edhe zyrtarisht fitoi titullin e...

Conte, mesazh tifozëve të Interit, të cilët e kërkonin shkarkimin e tij

para 3 dite - Bota Sot

Antonio Conte beson se e ka fituar simpatinë e tifozëve të Interit, të cilët s’e kishin pranuar në fillim për shkak të së kaluarës së tij, megjithëse nuk tregoi nëse do të vijojë të jetë trajner i zikaltërve....

Ja mesazhi i Contes drejtuar tifozëve të Interit të cilët kërkonin shkarkimin e tij

para 3 dite - Lexo

Antonio Conte beson se e ka fituar simpatinë e tifozëve të Interit, të cilët s’e kishin pranuar në fillim për shkak të së kaluarës së tij, megjithëse nuk tregoi nëse do të vijojë të jetë trajner i zikaltërve....

Ja mesazhi i Contes drejtuar tifozëve të Interit të cilët e kërkonin shkarkimin e tij

para 3 dite - Lexo

Antonio Conte beson se e ka fituar simpatinë e tifozëve të Interit, të cilët s’e kishin pranuar në fillim për shkak të së kaluarës së tij, megjithëse nuk tregoi nëse do të vijojë të jetë trajner i zikaltërve....

Marotta: Conte është një lider i vërtetë

para 3 dite - Lajmi.net

Interi edhe zyrtarisht fitoi titullin e Serie A pas barazimit të Atalantas me Sassuolon, shkruan lajmi.net. Kjo do të thoshte që “Nerazzurrët” tani matematikisht janë kampionë. Pas festës që kaploi qytetin...

Marotta e çon në ‘qiell’ Conten

para 3 dite - Almakos

Giuseppe Marotta: Conte është një lider i vërtetë. Administratori i Deleguar i Interit, Giuseppe Marotta ka folur për ecurinë e Interit pas fitores së Scudettos. Interi edhe zyrtarisht fitoi titullin e...

Marotta: Conte është një lider i vërtetë

para 3 dite - Arbresh

Administratori i Deleguar i Interit, Giuseppe Marotta ka folur për ecurinë e Interit pas fitores së Scudettos. Interi edhe zyrtarisht fitoi titullin e Serie A pas barazimit të Atalantas me Sassuolon. Kjo...

Marotta: Conte është një lider i vërtetë

para 3 dite - SportMania

Interi edhe zyrtarisht fitoi titullin e Serie A pas barazimit të Atalantas me Sassuolon, shkruan lajmi.net. Kjo do të thoshte që “Nerazzurrët” tani matematikisht janë kampionë. Pas festës që kaploi qytetin...

“Tani duam yllin e dytë në fanellë”, administratori i Interit tregon gjithashtu largimin nga Juventus: U shfaqën disa situata…

para 3 dite - Dosja.al

Giuseppe Marotta 3 Maj, 2021 9:53 ITALI -Inter kurorëzohet me titullin e 19-të në kampionatin italian, duke rikthyer zikaltrit për herë të parë pas plot 11 vjetësh te trofeu më i lakmuar në Apenine. Tani...

Conte, mesazh tifozëve të Interit të cilët e kërkonin shkarkimin e tij

para 3 dite - Ekonomia Online

Antonio Conte beson se e ka fituar simpatinë e tifozëve të Interit, të cilët s’e kishin pranuar në fillim për shkak të së kaluarës së tij, megjithëse nuk tregoi nëse do të vijojë të jetë trajner i zikaltërve....

Inter ia bën dhuratë Contes yllin 60 milionësh

para 3 dite - OraInfo

Inter transferon yllin 60 milionësh. Inter sot edhe zyrtarisht e ka siguruar titullin e Serie A për sezonin 2020/21. Neroaxurët i kanë dhënë fund hegjemonisë së Juventusit pas nëntë sezoneve, ndërsa më...

Inter ia bën dhuratë Contes yllin 60 milionësh

para 3 dite - Almakos

Inter transferon yllin 60 milionësh. Inter sot edhe zyrtarisht e ka siguruar titullin e Serie A për sezonin 2020/21. Neroaxurët i kanë dhënë fund hegjemonisë së Juventusit pas nëntë sezoneve, ndërsa më...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK