Deklarata e Wijnaldum për kapitullin e ri në karrierën e tij

para një jave - Telegrafi

Georginio Wijnaldum ka nënshkruar kontratë trevjeçare me Paris Saint-Germainin duke e konfirmuar largimin e tij nga Liverpooli. 30-vjeçari u përshëndet me tifozët e Redsave pas fitores ndaj Crystal Palace...

PSG sapo zyrtarizoi yllin e Liverpoolit

para një jave - OraInfo

Futbollisti holandez, Georginio Wijnaldum (30-vjeçari) ka firmosur me skuadrën e re. Ish-lojtari i Liverpoolit ka firmosur kontratë me Paris Saint-Germain, derisa skuadra e Barcelonës po planifikonte që...

Zyrtare: PSG transferon Georginio Wijnaldum

para një jave - RTV 21

Ylli holandez do të transferohet në “Parc des Princes” pas përfundimit të kontratës së tij me Liverpoolin në fund të këtij muaji. Georginio Wijnaldum ka nënshkruar një kontratë trevjeçare me Paris Saint-Germain,...

Wijnaldum: Transferimi në PSG është një sfidë e re për mua

para një jave - Bota Sot

Paris Saint-Germaini ka kompletuar transferimin e mesfushorit holandez, Georginio Wijnaldum. Ai do t’i bashkohet PSG-së falas, pasi në fund të muajit do t’i mbarojë kontrata me Liverpoolin. Gjiganti parisien...

Fjalët e para të Wijnaldum si lojtar i PSG-së

para një jave - Gazeta Express

Paris Saint-Germaini ka kompletuar transferimin e mesfushorit holandez, Georginio Wijnaldum. Ai do t’i bashkohet PSG-së falas, pasi në fund të muajit do t’i mbarojë kontrata me Liverpoolin. Gjiganti parisien...

ZYRTARE: Georginio Wijnaldum në Paris

para një jave - Klan Kosova

Paris Saint-Germain e ka konfirmuar nënshkrimin e Georginio Wijnaldum si një agjent i lirë pas largimit të tij nga Liverpool. Mesfushori holandez dukej se ishte në rrugën e tij për në Barcelonë pasi kishte...

Wijnaldum zyrtarizohet te PSG-ja

para një jave - Koha.net

Georginio Wijnaldum është zyrtarizuar te Paris Saint-Germaini. Mesfushori holandez ka firmosur kontratë katërvjeçare me klubin e madh francez. Parisi ka njoftuar në faqen zyrtare për transferimin e holandezit....

Zyrtare: PSG konfirmon transferimin e Wijnaldumit

para një jave - Telegrafi

Paris Saint-Germain ka konfirmuar zyrtarisht transferimin e mesfushorit holandez, Georginio Wijnaldum, i cili vjen nga Liverpooli si lojtar i lirë. Wijnaldum ka mbetur pa kontratë te Liverpooli dhe nuk...

Edhe PSG konfirmon transferimin

para një jave - Bota Sot

Paris Saint-Germain ka konfirmuar zyrtarisht transferimin e mesfushorit holandez, Georginio Wijnaldum, i cili vjen nga Liverpooli si lojtar i lirë. Wijnaldum ka mbetur pa kontratë te Liverpooli dhe nuk...

Zyrtare: Wijnaldum i bashkohet Paris Saint-Germainit

para një jave - Gazeta Express

Paris Saint-Germaini ka njoftuar se ka nënshkruar marrëveshje afatgjate me mesfushorin holandez, Georginio Wijnaldum. Wijnaldum do t’i bashkohet PSG-së falas, sapo t’i mbarojë marrëveshja me Liverpoolin...

Zyrtare/ Wijnaldum firmos me PSG-në për tre vjet

para një jave - SuperSport

PSG zyrtarizon nënshkrimin me Georginio Wijnaldum. Holandezi mbërrin pa kosto në kryeqytetin francez pas përfundimit të kontratës me Liverpoolin. 30-vjeçari ka nënshkruar kontratë trevjeçare, pra të vlefshme...

Zyrtare: PSG konfirmon transferimin e Wijnaldumit

para një jave - Ina

Paris Saint-Germain ka konfirmuar zyrtarisht transferimin e mesfushorit holandez, Georginio Wijnaldum, i cili vjen nga Liverpooli si lojtar i lirë, transmeton Telegrafi. Wijnaldum ka mbetur pa kontratë...

ZYRTARE/ Nuk është Barcelona, Wijnaldum firmos me ekipin e ri

para një jave - Albeu

Futbollisti holandez, Georginio Wijnaldum (30-vjeçari) ka firmosur me skuadrën e re. Ish-lojtari i Liverpoolit ka firmosur kontratë me Paris Saint-Germain, derisa skuadra e Barcelonës po planifikonte që...

Zyrtare: PSG konfirmon transferimin e Wijnaldumit

para një jave - RTK

Paris Saint-Germain ka konfirmuar zyrtarisht transferimin e mesfushorit holandez, Georginio Wijnaldum, i cili vjen nga Liverpooli si lojtar i lirë, transmeton Telegrafi. Wijnaldum ka mbetur pa kontratë...

PSG zyrtarizon transferimin e Wijnaldum

para një jave - Insajderi

PSG ka zyrtarizuar transferimin e Gini Wijnaldum si lojtar i lirë, shkruan Insajderi. Holandezi ka nënshkruar kontratë deri në vitin 2024 me parisienët. Në garë për 30 vjeçarin ishte edhe Barcelona, por...

ZYRTARE: Wijnaldum lojtar i PSG

para një jave - GazetaBlic

Paris Saint Germain ka zyrtarizuar transferimin e holandezit, Wijnaldum. Wijnaldum ka nënshkruar kontratë që do t’a mbajë atë në Paris deri në vitin 2024, shkruan GazetaBlic Sport. PSG i ka ofruar ish...

Zyrtare: ‘Ciao’ Barça! Wijnaldum firmos me klubin e ri

para një jave - Indeks online

Futbollisti holandez, Georginio Wijnaldum (30-vjeçari) ka firmosur me skuadrën e re. Ish-lojtari i Liverpoolit ka firmosur kontratë me Paris Saint-Germain, derisa skuadra e Barcelonës po planifikonte që...

Zyrtare: Wijnaldum nënshkruan me Paris Saint-Germainin

para një jave - Zeri

Tashmë edhe zyrtarisht, Georginio Wijnaldum është futbollisti më i ri i Paris Saint-Germainit, shkruan Zeri.info. Lajmi është bërë i ditur nga PSG, përmes një njoftimi në faqen zyrtare të klubit. Klubi...

Barcelona synon Pellegrinin

para një jave - Koha.mk

Barcelona është duke u interesuar për transaferimin e Lorenzo Pellegrinit, por ai ka konkurrencë nga Liverpooli e Atalanta për mesfushorin e Romës, raporton “Mundo Deportivo”. Barcelona është duke u interesuar...

Klopp: Lamtumirë Gini, je legjendë e Liverpoolit

para një jave - Lajmi.net

Holandezi iu bashkua PSG-së, si agjent i lirë, pasi kontrata i skadoi muajin e kaluar, transmeton lajmi.net. Wijnaldum me Liverpoolin ka fituar shumë trofe, përfshirë Premierlign, Ligën e Kampionëve, Kupa...

PSG sapo zyrtarizoi yllin e Liverpoolit

para një jave - Almakos

Futbollisti holandez, Georginio Wijnaldum (30-vjeçari) ka firmosur me skuadrën e re. Ish-lojtari i Liverpoolit ka firmosur kontratë me Paris Saint-Germain, derisa skuadra e Barcelonës po planifikonte që...

Zyrtare/ Wijnaldum firmos me PSG

para një jave - Lexo

Georginho Wijnaldum iu dha lamtumirën e tij të fundit tifozëve të Liverpool, pas fitores 2-0 kundër Crystal Palace, në ndeshjen e fundit të sezonit të Premier League (2020-2021). Ai nuk arriti marrëveshje...

Zyrtare/ Wijnaldum firmos me PSG-në për tre vjet

para një jave - Shenja

PSG zyrtarizon nënshkrimin me Georginio Wijnaldum. Holandezi mbërrin pa kosto në kryeqytetin francez pas përfundimit të kontratës me Liverpoolin. 30-vjeçari ka nënshkruar kontratë trevjeçare, pra të vlefshme...

ZYRTARE: Wijnaldum transferohet te PSG-ja

para një jave - Lajmi.net

Holandezi u largua nga “Anfield” si agjent i lirë, pastaj arriti marrëveshje verbale me Barcelonën, mirëpo pas ofertës së PSG-së ndryshoi mendje duke kaluar në “Parkun e Princave”, transmeton lajmi.net....

Klopp: Lamtumirë Gini, je legjendë e Liverpoolit

para një jave - SportMania

Holandezi iu bashkua PSG-së, si agjent i lirë, pasi kontrata i skadoi muajin e kaluar, transmeton lajmi.net. Wijnaldum me Liverpoolin ka fituar shumë trofe, përfshirë Premierlign, Ligën e Kampionëve, Kupa...

Mesfushori holandez Wijnaldum, zyrtarisht kalon te Paris SG…

para një jave - Dosja.al

10 Qershor, 2021 16:40 Përditësuar: 16:41 FRANCE – Nga Liverpool te Paris SG! Klubi parizien ka konfirmuar zyrtarisht transferimin e mesfushorit holandez, Georginio Wijnaldum, i cili vjen nga “the Reds”...

Wijnaldum te PSG

para një jave - Bota Sot

Për Giorgino Wijnaldum nuk ka më dyshim. E ardhmja e tij nuk do të jetë Barcelona por Paris Saint Germain. Parizienët mposhtën konkurencën me katalanasit me një ofertë të parezistueshme për lojtarin i...

PSG e dëshiron Dembelen

para një jave - RTV 21

Tensionet mes klubit francez dhe Barcelonës janë duke e rritur. Paris Saint-Germain po vazhdon që të tensionoi Barcelonën dhe tani është duke treguar interesim në sulmuesin anësor të tyre, Ousmane Dembele,...

Zyrtare: PSG transferon Georginio Wijnaldum

para një jave - KosovaPress

Ylli holandez do të transferohet në “Parc des Princes” pas përfundimit të kontratës së tij me Liverpoolin në fund të këtij muaji. Georginio Wijnaldum ka nënshkruar një kontratë trevjeçare me Paris Saint-Germain,...

Arrihet marrëveshja, Wijnaldum te Paris Saint Germain!

para një jave - SuperSport

Për Giorgino Wijnaldum nuk ka më dyshim. E ardhmja e tij nuk do të jetë Barcelona por Paris Saint Germain. Parizienët mposhtën konkurencën me katalanasit me një ofertë të parezistueshme për lojtarin i...

​PSG e dëshiron Dembelen

para një jave - GazetaBlic

Tensionet mes klubit francez dhe Barcelonës janë duke e rritur. Paris Saint-Germain po vazhdon që të tensionoi Barcelonën dhe tani është duke treguar interesim në sulmuesin anësor të tyre, Ousmane Dembele,...

Zyrtare: PSG konfirmon transferimin e Wijnaldumit

para një jave - Almakos

Paris Saint-Germain ka konfirmuar zyrtarisht transferimin e mesfushorit holandez, Georginio Wijnaldum, i cili vjen nga Liverpooli si lojtar i lirë. Wijnaldum ka mbetur pa kontratë te Liverpooli dhe nuk...

Barcelona kontakton me Pellegrinin

para një jave - Infokusi

“Blaugranët” në kërkim të një mesfushori. Gjiganti katalunas Barcelona ka bërë një lëvizje për të nënshkruar me Lorenzo Pellegrinin, por për shërbimet e mesfushorit të Romës, në garë janë edhe skuadrat...

Barcelona synon Pellegrinin

para një jave - Koha.net

Barcelona është duke u interesuar për transaferimin e Lorenzo Pellegrinit, por ai ka konkurrencë nga Liverpooli e Atalanta për mesfushorin e Romës, raporton “Mundo Deportivo”. Barcelona është duke u interesuar...

Zyrtare: Wijnaldum në PSG

para një jave - Epoka e Re

Paris Saint-Germain ka konfirmuar zyrtarisht transferimin e mesfushorit holandez, Georginio Wijnaldum, i cili vjen nga Liverpooli si lojtar i lirë. Wijnaldum ka mbetur pa kontratë te Liverpooli dhe nuk...

Zyrtare: PSG konfirmon transferimin e Wijnaldumit

para një jave - Ekonomia Online

Paris Saint-Germain ka konfirmuar zyrtarisht transferimin e mesfushorit holandez, Georginio Wijnaldum, i cili vjen nga Liverpooli si lojtar i lirë. Wijnaldum ka mbetur pa kontratë te Liverpooli dhe nuk...

Zyrtare: Wijnaldum transferohet te PSG’ja

para një jave - Gazeta Metro

PSG ka konfirmuar transferimin e mesfushorit Gerginio Wijnaldum nga Liverpool. Holandezi u largua nga “Anfield” si agjent i lirë, pastaj arriti marrëveshje verbale me Barcelonën, mirëpo pas ofertës së...

ZYRTARE: Wijnaldum transferohet te PSG-ja

para një jave - SportMania

Holandezi u largua nga “Anfield” si agjent i lirë, pastaj arriti marrëveshje verbale me Barcelonën, mirëpo pas ofertës së PSG-së ndryshoi mendje duke kaluar në “Parkun e Princave”, transmeton lajmi.net....

PSG e dëshiron Dembelen

para një jave - Bota Sot

Tensionet mes klubit francez dhe Barcelonës janë duke e rritur. Paris Saint-Germain po vazhdon që të tensionoi Barcelonën dhe tani është duke treguar interesim në sulmuesin anësor të tyre, Ousmane Dembele,...

PSG e do në ekip Dembele

para një jave - RTK

Paris Saint-Germain po vazhdon që të tensionoi Barcelonën dhe tani është duke treguar interesim në sulmuesin anësor të tyre, Ousmane Dembele, raporton “Marca”. Tensionet mes klubit francez dhe Barcelonës...

Barcelona interesohet për Pellegrinin

para një jave - Kallxo

Barcelona është duke menduar për ta përforcuar mesfushën në afatin kalimtar të verës. Blaugranët dështuan me transferimin e Gerginio Wijnaldumit i cili iu bashkua Paris Saint-Germain. Gazeta spanjolle...

Pasi dështoi në transferimin e Wijnaldumit, Barcelona shpreh interesim për mesfushorin e Romës

para një jave - Zeri

Barcelona raportohet se ka shprehur interesim për Lorenzo Pellegrinin, transmeton Zeri.info. Kalimi i Georginio Wijnaldumit në “Camp Nou” thuhet se ka dështuar, pasi lojtari ka vendosur t’i bashkohet Paris...

Pasi dështuan në transferimin e Wijnaldumit, Barcelona shpreh interesim për mesfushorin e Romës

para një jave - Zeri

Barcelona raportohet se ka shprehur interesim për Lorenzo Pellegrinin, transmeton Zeri.info. Kalimi i Georginio Wijnaldumit në “Camp Nou” thuhet se ka dështuar, pasi lojtari ka vendosur t’i bashkohet Paris...

Arrihet marrëveshja, Wijnaldum te Paris Saint Germain!

para një jave - Infokusi

Për Giorgino Wijnaldum nuk ka më dyshim. E ardhmja e tij nuk do të jetë Barcelona por Paris Saint Germain. Parizienët mposhtën konkurencën me katalanasit me një ofertë të parezistueshme për lojtarin i...

Arrihet marrëveshja, Wijnaldum te Paris Saint Germain!

para një jave - Shenja

Për Giorgino Wijnaldum nuk ka më dyshim. E ardhmja e tij nuk do të jetë Barcelona por Paris Saint Germain. Parizienët mposhtën konkurencën me katalanasit me një ofertë të parezistueshme për lojtarin i...

Barcelona kontakton me Pellegrinin

para një jave - KosovaPress

“Blaugranët” në kërkim të një mesfushori. Gjiganti katalunas Barcelona ka bërë një lëvizje për të nënshkruar me Lorenzo Pellegrinin, por për shërbimet e mesfushorit të Romës, në garë janë edhe skuadrat...

PSG e dëshiron Dembelen

para një jave - Lajm

Tensionet mes klubit francez dhe Barcelonës janë duke e rritur. Paris Saint-Germain po vazhdon që të tensionoi Barcelonën dhe tani është duke treguar interesim në sulmuesin anësor të tyre, Ousmane Dembele,...

Wijnaldum tregon arsyen e vertëtë pse u largua nga Liverpooli: “Ka gjëra që ndodhin prapa skenave, mbi të cilat nuk mund të ndikosh si lojtar”

para një jave - Periskopi

Reprezentuesi Hollandez ka premtuar të sqarojë komentet e tij por do ta bëjë këtë pas Euro 2020 për të shmangur shpërqendrimet. Wijnaldum është në 20 ditët e fundit të kontratës së tij me Liverpool dhe...

PSG-ja planifikon transferimin e yllit Katalonas

para një jave - Arbresh

Gjiganti francez, Paris Saint-Germain, është duke planifikuar transferimin e yllit nga Barcelona, Ousmane Dembele. sipas “Marca” klubi francez, është duke planifikuar transferimin e 24-vjeçarit, pasi që...

PSG e dëshiron Dembelen

para një jave - KosovaPress

Tensionet mes klubit francez dhe Barcelonës janë duke e rritur. Paris Saint-Germain po vazhdon që të tensionoi Barcelonën dhe tani është duke treguar interesim në sulmuesin anësor të tyre, Ousmane Dembele,...

PSG e dëshiron Dembelen

para një jave - ATV Live

Tensionet mes klubit francez dhe Barcelonës janë duke e rritur. Paris Saint-Germain po vazhdon që të tensionoi Barcelonën dhe tani është duke treguar interesim në sulmuesin anësor të tyre, Ousmane Dembele,...

Gjiganti evropian planifikon transferimin e Dembeles

para një jave - Zeri

Paris Saint-Germain raportohet se janë duke planifikuar transferimin e Ousmane Dembeles, transmeton Zeri.info. “Marca” raporton se klubi francez është duke planifikuar transferimin e tij në vitin e ardhshëm....

Wijnaldum: Bashkëlojtarët e Liverpoolit e dinë pse po largohem, së shpejti do t’ua shpjegoj edhe fansave

para një jave - Telegrafi

Mesfushori në largim nga Liverpool, Giorginio Wijnaldum u ka premtuar tifozëve një shpjegim pse po largohet nga Anfield pas disa vite të suksesshme. Jashtë kontratës në fund të muajit, Wijnaldum pritet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK