Trajneri i Dritës, Nuhiu: Ndeshja ndaj Feyenoordit eksperiencë e mirë, në aspektin sportiv duhet të besojmë

para një jave - Telegrafi

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu, ka folur në konferencën për media para përballjes me Feyenoordin. Ai ka thënë se do të jetë një eksperiencë e mirë për të si trajner dhe për lojtarë që ai drejton. “Do...

Ardian Nuhiu: duhet të bësojmë edhe në befasi

para një jave - Alsat-M

Skuadra e Dritës do të zhvillojë ndeshjen e parë si vendase kundër gjigantit holandez Feyenoord, në kuadër të raundit të dytë të eliminatoreve të Ligës së Konferencave. Trajneri i Dritës, Ardijan Nuhiji...

Trajneri i Dritës, Nuhiu: Ndeshja ndaj Feyenoordit eksperiencë e mirë, në aspektin sportiv duhet të besojmë

para një jave - Zhurnal

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu, ka folur në konferencën për media para përballjes me Feyenoordin. Ai ka thënë se do të jetë një eksperiencë e mirë për të si trajner dhe për lojtarë që ai drejton. “Do...

Nuhiji: Dimë gjithçka për Feyenoord

para një jave - RTK

Trajneri i Dritës, Ardijan Nuhiji ka thënë se ai dhe skuadra e tij dinë çdo gjë rreth kundërshtarit të tyre, Feyenoordit holandez. Ai doli në një konferencë për media ku foli për takimin e nesërm në Conference...

Tifozët e Feyenoordit e “djegin” Prishtinën, krijojnë atmosferë të “zjarrtë” para ndeshjes me Dritën

para një jave - GazetaBlic

Drita nesër takohet me Feyenoordi në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Drita dhe Feyenoordi takohen nga ora 21:00 në kuadër të fazës së dytë të kualifikimeve për UEFA Conference League, shkruan GazetaBlic...

Nuhiu: Nuk do të dorëzohemi kundër Feyenoordit

para një jave - Bota Sot

Trajneri i Dritës Ardijan Nuhiu doli në një konferencë për media, ku tregoi njohuritë e tij dhe të lojtarëve për klubin e Feyenoord-it, e po ashtu edhe çka pret nga ta. Drita nesër (21.00) takohet me Feyenoordin....

Nuhiu: Feyenoordi është skuadër e fortë, Drita asnjëherë nuk do të dorëzohet

para një jave - Zeri

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu, ka folur para gazetarëve në një konferencë para takimit me gjigantin holandez, Feyenoordin. Tekniku shkupjan ka vlerësuar lart skuadrën holandeze, mirëpo ka potencuar se...

Ardian Nuhiu flet para ndeshjes së madhe ndaj Feyenoordit, flet edhe për formacionin e këtij takimi

para një jave - GazetaBlic

Drita nesër takohet me Feyenoordi në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Drita dhe Feyenoordi takohen nga ora 21:00 në kuadër të fazës së dytë të kualifikimeve për UEFA Conference League, shkruan GazetaBlic...

Trajneri i Feyenoord, Arne Slot: Drita luan futboll të mirë, të rrezikshëm në kundërsulme

para një jave - Telegrafi

Trajneri i Feyenoord, Arne Slot ka folur për ndeshjen ndaj Dritës në Ligën e Konferencës, ku shtoi se nuk do të jetë një mbrëmje e lehtë. Slot beson se Feyenoord duhet të bëjë punë të mirë nesër në mbrëmje...

Kapiteni Limani: E respektojnë Feyenoordin, por jo më shumë se vetën

para një jave - Koha.net

Kapiteni i Dritës, Ardian Limani ka qenë shumë i drejtpërdrejt në konferencën për media, një ditë para ndeshjes kundër Feyenoordit. Ai ka deklaruar se do të kërkojnë të befasojnë ekipin nga Holanda. Shtoi...

Kapiteni i Dritës kërkon që ta befasojnë Feyenoordin

para një jave - Kallxo

Kapiteni i Dritës, Ardian Limani, ka folur në konferencë për media para ndeshjes ndaj Feyenoordit. Limani ka thënë se kërkojnë që të bëjnë befasi ndaj Feyenoordit. Ai ka shtuar se e respektojnë skaudrën...

Ardian Nuhiu e vlerëson Feyenoordin, por nuk e nënçmon kualitetin e ekipit që drejton

para një jave - Koha.net

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu, ka deklaruar në konferencën për media se përballja me Feyenoordin, do të jetë një eksperiencë e mirë për të si trajner dhe për lojtarë. Ai shtoi e njohin shumë mirë Feyenoordin,...

Viktor Kuka: Drita ka kundërshtarin më të fortë të mundshëm, por ka organizim dhe cilësi të madhe brenda klubit

para një jave - GazetaBlic

Drita nesër takohet me Feyenoordi në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Drita dhe Feyenoordi takohen nga ora 21:00 në kuadër të fazës së dytë të kualifikimeve për UEFA Conference League, shkruan GazetaBlic...

Feyenoord të kënaqur me mikpritjen në Prishtinë, fascinohen nga stadiumi “Fadil Vokrri”

para një jave - Telegrafi

Gjiganti holandez Feyenoord ka zbarkuar në Kosovë, ku të enjten do të përballet me Dritën në kuadër të Ligës së Konferencës. Skuadra holandez ka mbajtur stërvitjen në stadiumin “Fadil Vokrri”, ku janë...

Trajneri i Feyenoord, Arne Slot: Drita luan futboll të mirë, të rrezikshëm në kundërsulme

para një jave - Zhurnal

Trajneri i Feyenoord, Arne Slot ka folur për ndeshjen ndaj Dritës në Ligën e Konferencës, ku shtoi se nuk do të jetë një mbrëmje e lehtë. Slot beson se Feyenoord duhet të bëjë punë të mirë nesër në mbrëmje...

LAJMI I FUNDIT: Drita – Feyenoord, “Intelektualët” do të udhëtojnë me gjashtë autobusë në drejtim të Prishtinës

para një jave - GazetaBlic

Drita nesër takohet me Feyenoordi në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Drita dhe Feyenoordi takohen nga ora 21:00 në kuadër të fazës së dytë të kualifikimeve për UEFA Conference League, shkruan GazetaBlic...

Feyenoord të kënaqur me mikpritjen në Prishtinë, fascinohen nga stadiumi “Fadil Vokrri”

para një jave - Zeri

Gjiganti holandez Feyenoord ka zbarkuar në Kosovë, ku të enjten do të përballet me Dritën në kuadër të Ligës së Konferencës. Skuadra holandez ka mbajtur stërvitjen në stadiumin “Fadil Vokrri”, ku janë...

Feyenoord të kënaqur me mikpritjen në Prishtinë, fascinohen nga stadiumi “Fadil Vokrri”

para një jave - Zhurnal

Gjiganti holandez Feyenoord ka zbarkuar në Kosovë, ku të enjten do të përballet me Dritën në kuadër të Ligës së Konferencës. Skuadra holandez ka mbajtur stërvitjen në stadiumin “Fadil Vokrri”, ku janë...

Trajneri i Feyenoordit: Fusha dhe stadiumi në Prishtinë duken mirë

para një jave - Bota Sot

Trajneri i Feyenoordit, Arne Slot ka vlerësuar lartë Dritën gjatë konferencës për shtyp para mediave në Prishtinë. Ai ka deklaruar se i di pikat e forta të Dritës, derisa ka thënë se ata janë të vetëdijshëm...

Trajneri i Feyenoord, Arne Slot: Drita luan futboll të mirë, të rrezikshëm në kundërsulme

para një jave - Zeri

Trajneri i Feyenoord, Arne Slot ka folur për ndeshjen ndaj Dritës në Ligën e Konferencës, ku shtoi se nuk do të jetë një mbrëmje e lehtë. Slot beson se Feyenoord duhet të bëjë punë të mirë nesër në mbrëmje...

Ardian Nuhiu thotë e ka analizuar ekipin e Feyenoordit

para një jave - Kallxo

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu, ka folur në konferencë për media para ndeshjes ndaj Feyenoordit, që luhet në kuadër të rundit të dytë kualifikues në Ligën e Konferencës. Nuhiu, ka thënë se i ka analizuar...

Trajneri i Feyenoordit: Drita është e rrezikshme

para një jave - Zeri

Trajneri i Feyenoordit, Arne Slot ka mbajtur një konferencë për gazetarë në prag të takimit me Dritën. Drita dhe Feyenoordi do të takohen nesër në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë në kuadër të ndeshjes...

Drita do t’i gëzohej edhe barazimit në ndeshjen ndaj Feynoordit

para një jave - Koha.net

Astrit Fazliu njihet si lojtar goxha optimist. Nuk pajtohet asnjëherë të ndahet baras. Humbjen as që dëshiron ta përjetojë ndonjëherë. Por, kur bëhet fjalë për kundërshtarin e Dritës së Gjilanit, Fazliut...

Trajneri i Feynoordit tregon anët e forta të Dritës

para një jave - Koha.net

Trajneri i Feynoordit, Arne Slot në konferencën për media të mbajtur në Prishtinë ka vlerësuar pozitivisht ekipin e Dritës. Ai ka treguar anët e forta të nënkampiones së Kosovës. “I kemi parë dy ndeshjet...

Feyenoordi mban stërvitjen e fundit para ndeshjes ndaj Dritës në stadiumin “Fadil Vokrri”

para një jave - Kallxo

Skuadra e njohur holandeze, Feyenoord Rotterdam, e ka kryer stërvitjen e fundit para ndeshjes ndaj Dritës, në kuadër të rundit të dytë në Ligën e Konferencës. Feyenoordi e ka përfunduar stërvitjen e fundit...

‘Intelektualët’ tregojnë se me sa autobus do të udhëtojnë drejt Prishtinës

para një jave - Infokusi

Tifozët e Dritës ‘Intelektualët’ pas më shumë se një viti nesër mbrëma do të rikthehen në tribuna, shkruan Gazeta inFokus . Ata do të jenë të pranishëm në takimin që Drita do ta luan ndaj Feyenoordit në...

Trajneri i Feyenoordit, Arne Slot: Drita e rrezikshme në kundërsulme

para një jave - RTK

Trajneri i Feyenoordit, Arne Slot ka vlerësuar lartë Dritën gjatë konferencës për shtyp para mediave në Prishtinë. Ai ka deklaruar se i di pikat e forta të Dritës, derisa ka thënë se ata janë të vetëdijshëm...

Trajneri i Feyenoordit pret ndeshje të vështirë ndaj Dritës

para një jave - Kallxo

Drita dhe Feyenoordi do të takohen të enjten në kuadër të rundit të dytë të Ligës së Konferencës në stadiumin “Fadil Vokrri”, në Prishtinë. Trajneri i Feynoordit, Arne Slot, e ka vlerësuar skuadrën e Dritës...

Ardian Nuhiu zbulon përparësinë që ka Drita përballë Feyenoordit

para një jave - Infokusi

Trajneri i skuadrës së Dritës, Ardian Nuhiu, ka dalë në konferencë për media para ndeshjes me Feyenoordin, shkruan Gazeta inFokus . Shefi i shtabit teknik te gjilanasit ka thënë se ballafaqimi me gjigantin...

Feyenoord zhvillon seancën e fundit përgatitore në “Fadil Vokrri"

para një jave - RTK

Feyenoord zhvillon seancën e fundit përgatitore në stadiumin “Fadil Vokrri” Pas konferencës për media, gjiganti holandez Feyenoord kq zhvilluar seancën e fundit përgatitore, para ndeshjes së nesërme kundër...

Hashani: Nuk është turp të humbësh kundër Feyenoordit

para një jave - Bota Sot

Drita nesër takohet me Feyenoordi në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Drita dhe Feyenoordi takohen nga ora 21:00 në kuadër të fazës së dytë të kualifikimeve për UEFA Conference League. Intelektualët...

Trajneri i Dritës optimist: Dimë gjithçka për Feyenoordin, është sportive të shpresojmë

para një jave - Lajmi.net

Para ndeshjes së nesërme, trajneri i Dritës Ardijan Nuhiji doli në një konferencë për media, ku tregoi njohuritë e tij dhe të lojtarëve për klubin e Feyenoord-it, e po ashtu edhe çka pret nga ta. Fillimisht,...

Trajneri i Feyenoordit në Kosovë: Dritën e njoh vetëm...

para një jave - Bota Sot

Trajneri i Feyenoordit Arne Slot, ka deklaruar se e njeh Dritën vetëm përmes video incizimeve që i ka parë në dy ndeshjet e fundit. Slot, në konferencën për shtypë në stadiumin “Fadil Vokrri”, tha se nga...

Trajneri i Feyenoordit flet para ndeshjes me Dritën, tregon pikat e forta të skuadrës kosovare

para një jave - GazetaBlic

Drita nesër takohet me Feyenoordi në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Drita dhe Feyenoordi takohen nga ora 21:00 në kuadër të fazës së dytë të kualifikimeve për UEFA Conference League, shkruan GazetaBlic...

Feyenoord arrin në Kosovë

para një jave - RTK

Feyenoord Rotterdam tashmë ka arritur në Kosovë. Klubi holandez ka publikuar video ku lojtarët holandezë shihen tek dalin nga autobusi. Feyenoord do të përballet me nënkampionen e Kosovës, Dritën në kuadër...

Feyenoord zhvillon seancën e fundit përgatitore në stadiumin “Fadil Vokrri”

para një jave - Bota Sot

Pas konferencës për media, gjiganti holandez Feyenoord ka zhvilluar seancën e fundit përgatitore, para ndeshjes së nesërme kundër skuadrës së Kosovës FC Drita. Lojtarët e skuadrës holandeze i filluan ushtrimet...

Erdin Hashani: Nuk është turp të humbësh kundër Feyenoordit, Drita po luan kundër një gjiganti të futbollit

para një jave - Zeri

Drita nesër takohet me Feyenoordi në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Drita dhe Feyenoordi takohen nga ora 21:00 në kuadër të fazës së dytë të kualifikimeve për UEFA Conference League. Intelektualët...

Nuhiu: Ndeshja ndaj Feyenoordit eksperiencë e mirë, në aspektin sportiv duhet të besojmë

para një jave - Arbresh

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu, ka folur në konferencën për media para përballjes me Feyenoordin. Ai ka thënë se do të jetë një eksperiencë e mirë për të si trajner dhe për lojtarë që ai drejton. “Do...

Feyenoord arrin në Kosovë

para një jave - Bota Sot

Skuadra e Feyenoordit arrin në aeroportin “Adem Jashari”, nesër ndeshen me Dritën! Skuadra holandeze Feyenoord ka arritur në Kosovë. Skuadra holandeze e Feyenoordit ka arritur në aeroportin “Adem Jashari”...

Nuhiu: Feyenoordi është skuadër e fortë, Drita asnjëherë nuk do të dorëzohet

para një jave - Epoka e Re

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu, ka folur para gazetarëve në një konferencë para takimit me gjigantin holandez, Feyenoordin. Tekniku shkupjan ka vlerësuar lart skuadrën holandeze, mirëpo ka potencuar se...

Skuadra e Feyenoordit arrin në aeroportin “Adem Jashari”, nesër ndeshen me Dritën

para një jave - Zeri

Skuadra holandeze Feyenoord ka arritur në Kosovë. Skuadra holandeze e Feyenoordit ka arritur në aeroportin “Adem Jashari” para ndeshjes me Dritën. Holandezët arritën në Kosovë afërsisht rreth orës 3:30...

Nuhiu: Feyenoordi është skuadër e fortë, Drita asnjëherë nuk do të dorëzohet

para një jave - ATV Live

Trajneri i Klubit Futbollistik “Drita”, Ardian Nuhiu ka folur para gazetarëve në një konferencë para takimit me gjigantin holandez, Feyenoordin. Tekniku shkupjan ka vlerësuar lart skuadrën holandeze, mirëpo...

Trajneri i Dritës, Nuhiji: Kundër Feyenoordit do të jetë eksperiencë në vete, dimë gjithçka për ta

para një jave - Periskopi

Nesër me fillim nga ora 21:00, skuadra nga Gjilani, Drita do të zhvillojë ndeshjen e parë si vendase kundër gjigantit holandez Feyenoord, takim ky i vlefshëm për raundin e dytë kualifikues të UEFA Conference...

Feyenoord publikon listën e futbollistëve që udhëtojnë drejt Kosovës për ndeshjen ndaj Dritës

para një jave - Zeri

Klubi holandez, Feyenoord ka publikuar listën me 21 lojtarët që ka ftuar për ndeshjen e parë ndaj Dritës në Ligën e Konferencës. Drita e pret gjigantin holandez në ndeshjen e parë të raundit të dytë kualifikues...

Erdin Hashani: Nuk është turp të humbësh kundër Feyenoordit, Drita po luan kundër një gjiganti të futbollit

para një jave - GazetaBlic

Drita nesër takohet me Feyenoordi në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Drita dhe Feyenoordi takohen nga ora 21:00 në kuadër të fazës së dytë të kualifikimeve për UEFA Conference League, shkruan GazetaBlic...

Trajneri i Dritës optimist: Dimë gjithçka për Feyenoordin, është sportive të shpresojmë

para një jave - Gazeta Metro

Nesër me fillim nga ora 21:00, skuadra nga Gjilani, Drita do të zhvillojë ndeshjen e parë si vendase kundër gjigantit holandez Feyenoord, takim ky i vlefshëm për raundin e dytë kualifikues të UEFA Conference...

Trajneri i Dritës optimist: Dimë gjithçka për Feyenoordin, është sportive të shpresojmë

para një jave - SportMania

Para ndeshjes së nesërme, trajneri i Dritës Ardijan Nuhiji doli në një konferencë për media, ku tregoi njohuritë e tij dhe të lojtarëve për klubin e Feyenoord-it, e po ashtu edhe çka pret nga ta. Fillimisht,...

Drita stërvitet për herë të fundit para ndeshjes me Feyenoordin

para një jave - Periskopi

Drita ka përfunduar seancën e fundit stërvitore, para ndeshjes kundër Feyenoordit nesër mbrëma në ‘Fadil Vokrri’, në kuadër të Conference League. Fillimisht, gjilanasit kryen obligimet për medie, para...

Trajneri i Dritës optimist: Dimë gjithçka për Feyenoordin, është sportive të shpresojmë

para një jave - KosovaPress

Nesër me fillim nga ora 21:00, skuadra nga Gjilani, Drita do të zhvillojë ndeshjen e parë si vendase kundër gjigantit holandez Feyenoord, takim ky i vlefshëm për raundin e dytë kualifikues të UEFA Conference...

Trajneri i Feyenoordit, Arne Slot: Drita e rrezikshme në kundërsulme, luan futboll të mirë gjithashtu

para një jave - Lajmi.net

Trajneri i Feyenoordit, Arne Slot ka mbajtur konferencën për shtyp para mediave në orën 18:30 gjatë ditës së sotme menjëherë pas ardhjes së tij në Prishtinë, shkruan lajmi.net. Slot vlerësoi lartë skuadrën...

Ismet Ramushi: Drita po e promovon shumë futbollin kosovar, ardhja e Feyenoordit në vendin tonë do të thotë shumë

para një jave - GazetaBlic

Drita nesër takohet me Feyenoordi në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Drita dhe Feyenoordi takohen nga ora 21:00 në kuadër të fazës së dytë të kualifikimeve për UEFA Conference League, shkruan GazetaBlic...

Feyenoord publikon listën me 21 lojtarët që udhëton drejt Kosovës për ndeshjen ndaj Dritës

para një jave - Telegrafi

Klubi holandez, Feyenoord ka publikuar listën me 21 lojtarët që ka ftuar për ndeshjen e parë ndaj Dritës në Ligën e Konferencës. Drita e pret gjigantin holandez në ndeshjen e parë të raundit të dytë kualifikues...

Drita përfundon seancën e fundit të ushtrimeve në “Fadil Vokrri”

para një jave - KosovaPress

Skuadra nga qyteti i Gjilanit FC Drita para ndeshjes së madhe kundër gjigantit holandez Feyenoord, ka kryer seancën e fundit përgatitore në stadiumin “Fadil Vokrri”. Pas konferencës për media, gjilanasit...

Trajneri i Feyenoordit, Arne Slot: Drita e rrezikshme në kundërsulme, luan futboll të mirë gjithashtu

para një jave - Gazeta Metro

Trajneri i Feyenoordit, Arne Slot ka vlerësuar lartë Dritën. Trajneri i Feyenoordit, Arne Slot ka mbajtur konferencën për shtyp para mediave në orën 18:30 gjatë ditës së sotme menjëherë pas ardhjes së...

Trajneri i ri i Feyenoordit nuk ka shumë njohur për Dritën: E njoh nga dy ndeshjet e fundit

para një jave - Periskopi

Trajneri i Feyenoordit Arne Slot, ka deklaruar se e njeh Dritën vetëm përmes video incizimeve që i ka parë në dy ndeshjet e fundit. Slot, në konferencën për shtypë në stadiumin “Fadil Vokrri”, tha se nga...

Trajneri i Feyenoordit, Arne Slot: Drita e rrezikshme në kundërsulme, luan futboll të mirë gjithashtu

para një jave - SportMania

Trajneri i Feyenoordit, Arne Slot ka mbajtur konferencën për shtyp para mediave në orën 18:30 gjatë ditës së sotme menjëherë pas ardhjes së tij në Prishtinë, shkruan lajmi.net. Slot vlerësoi lartë skuadrën...

Ekipi i Feyenoordit arrin në Kosovë

para një jave - GazetaBlic

Drita nesër takohet me Feyenoordi në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Drita dhe Feyenoordi takohen nga ora 21:00 në kuadër të fazës së dytë të kualifikimeve për UEFA Conference League, shkruan GazetaBlic...

Skuadra e famshme holandeze niset për në Kosovë, ja lista e lojtarëve

para një jave - Bota Sot

Skuadra e famshme holandeze, Feyenoord nga Roterdami, është nisur për në kryeqytetin e Kosovës, Prishtinë. “Me 21 lojtarë për ndeshjen e parë në Conference League. Përzgjedhja e Arne Slot niset për në...

Feyenoord zhvillon seancën e fundit përgatitore në stadiumin “Fadil Vokrri”

para një jave - KosovaPress

Pas konferencës për media, gjiganti holandez Feyenoord kq zhvilluar seancën e fundit përgatitore, para ndeshjes së nesërme kundër skuadrës kosovare FC Drita. Lojtarët e skuadrës holandeze i filluan ushtrimet...

Skuadra e Feyenoordit arrin në aeroportin “Adem Jashari” në Prishtinë

para një jave - Infokusi

Ekspedita e skuadrës së Feyenoordit ka mbërritur në aeroportin ‘Adem Jashari’ në Prishtinë, shkruan Gazeta inFokus . Skuadra holandeze nesër mbrëma do të takohet me Dritën në kuadër të rrethit të dytë...

Tifozët e Feyenoordit kanë ardhur në Prishtinë, në përkrahje të skuadrës

para një jave - ATV Live

Në përkrahje të Feyenoordit kanë ardhur në Prishtinë edhe disa tifozë të klubit holandez. Në hyrje të stadiumit “Fadil Vokrri”, tifozët e skuadrës nga Rotterdami i kanë dhënë përkrahje lojtarëve që arritën...

Sa janë gjasat që Drita të nxjerrë rezultat pozitiv ndaj Feyenoordit? Ky është mendimi i Arbnor Morinës

para një jave - Infokusi

Drita dhe Feyenoordi do ta luajnë të enjten duelin e parë në kuadër të rrethit të dytë të Conference League, shkruan Gazeta inFokus . Kjo sfidë do të zhvillohet nesër mbrëma nga ora 21:00 në stadiumin...

Trajneri i Feyenoordit: Dritën e kam përcjell përmes video incizimeve

para një jave - ATV Live

Trajneri i Feyenoordit Arne Slot, ka thënë se e njeh Dritën vetëm përmes video incizimeve që i ka parë nga dy ndeshjet e fundit, raporton ATV Live. Ekipi i madh holandez të enjten do të përballet me Dritën...

Faruk Statovci flet për ndeshjen mes Dritës dhe Feyenoordit

para një jave - Infokusi

Drita dhe Feyenoordi do të ballafaqohen nesër mbrëma në kuadër të rrethit të dytë të Conference League, shkruan Gazeta inFokus . Kjo përballje do të luhet të enjten nga ora 21:00 në stadiumin ‘Fadil Vokrri’...

Skuadra e Feyenoordit arrin në aeroportin “Adem Jashari”, nesër ndeshen me Dritën

para një jave - Lajmi.net

Skuadra holandeze e Feyenoordit ka arritur në aeroportin “Adem Jashari” para ndeshjes me Dritën, shkruan lajmi.net. Holandezët arritën në Kosovë afërsisht rreth orës 3:30 pas gati tri orësh udhëtim nga...

Pamje nga momenti kur Feyenoord zbarkon në aeroportin e Prishtinës para ndeshjes me Dritën

para një jave - Periskopi

Skuadra holandeze Feyenoord ka arritur në Kosovë. Skuadra holandeze e Feyenoordit ka arritur në aeroportin “Adem Jashari” para ndeshjes me Dritën. Holandezët arritën në Kosovë afërsisht rreth orës 3:30...

Feyenoordi publikon listën e lojtarëve të ftuar kundër Dritës

para një jave - Lajmi.net

Skuadra holandeze, Feyenoord ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar në ndeshjen kualifikuese të Europa Conference League ndaj Dritës që do të zhvillohet në Prishtinë, shkruan lajmi.net. Holandezët u...

Feyenoordi arrin në aeroportin “Adem Jashari”, nesër ndeshet me Dritën

para një jave - ATV Live

Skuadra holandeze Feyenoord ka arritur në Kosovë. Skuadra holandeze e Feyenoordit ka arritur në aeroportin “Adem Jashari” para ndeshjes me Dritën. Holandezët arritën në Kosovë afërsisht rreth orës 15:30,...

Feyenoord publikon listën me 21 lojtarët që udhëton drejt Kosovës për ndeshjen ndaj Dritës

para një jave - Periskopi

Klubi holandez, Feyenoord ka publikuar listën me 21 lojtarët që ka ftuar për ndeshjen e parë ndaj Dritës në Ligën e Konferencës. Drita e pret gjigantin holandez në ndeshjen e parë të raundit të dytë kualifikues...

Skuadra e Feyenoordit arrin në aeroportin ‘Adem Jashari’, nesër ndeshen me Dritën

para një jave - Gazeta Metro

Skuadra holandeze Feyenoord ka arritur në Kosovë. Skuadra holandeze e Feyenoordit ka arritur në aeroportin “Adem Jashari” para ndeshjes me Dritën. Vëre si figurë të zgjedhur Holandezët arritën në Kosovë...

Skuadra e Feyenoordit arrin në aeroportin “Adem Jashari”, nesër ndeshen me Dritën

para një jave - Arbresh

Skuadra holandeze e Feyenoordit ka arritur në aeroportin “Adem Jashari” para ndeshjes me Dritën. Holandezët arritën në Kosovë afërsisht rreth orës 3:30 pas gati tri orësh udhëtim nga Rotterdami. 🛫 RTM...

Skuadra e Feyenoordit arrin në aeroportin “Adem Jashari”, nesër ndeshen me Dritën

para një jave - SportMania

Skuadra holandeze e Feyenoordit ka arritur në aeroportin “Adem Jashari” para ndeshjes me Dritën, shkruan lajmi.net. Holandezët arritën në Kosovë afërsisht rreth orës 3:30 pas gati tri orësh udhëtim nga...

Feyenoordi publikon listën e lojtarëve të ftuar kundër Dritës

para një jave - SportMania

Skuadra holandeze, Feyenoord ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar në ndeshjen kualifikuese të Europa Conference League ndaj Dritës që do të zhvillohet në Prishtinë, shkruan lajmi.net. Holandezët u...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK