Manaj pasi shënoi het-trik: Do ta marr topin e ndeshjes me vete

para një jave - Telegrafi

Barcelona e ka mposhtur 4-0 Gimnasticun në miqësoren e parë para startit të sezonit 2021/22. Në këtë ndeshje shkëlqeu sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Rey Manaj, duke shënuar het-trik, derisa u inkuadrua...

Rey Manaj shënoi tre gola, por Koeman nuk flet për emra të përveçëm pas fitores në ndeshjen e parë miqësore

para një jave - Telegrafi

Debutimi i Rey Manajt me tre gola në sfidën e parë me Barcelonën, me siguri ka kënaqur edhe Ronald Koeman, të cilit i nevojitej një nisje e mirë e sezonit. Por trajneri holandez nuk ka preferuar të flasë...

VideoDebutim historik me Barcelonën, Manaj shënon tre herë në miqësore

para një jave - Top Channel

I transferuar te Barcelona B në janarin e 2020-ës, sulmuesi i Kombëtares Shqiptare Rey Manaj priti plot një vit e gjysmë për të debutuar me fanellën e klubit të njohur katalan dhe e bëri këtë pasditen...

Manaj shënon 3 gola te Barcelona

para një jave - Klan

Manaj shënon 3 gola te Barcelona Sulmuesi shqiptar aktivizohet në miqësore Rei Manaj shkëlqeu në miqësoren e Barcelonës që vlen për fazën parapërgatitore. Sulmuesi shqiptar realizoi 3 herë në suksesin...

Manaj pas het-trikut me Barcelonën: “E ardhmja? Të shohim”

para një jave - Gazeta Express

Rey Manaj ishte i jashtëzakonshëm në debutim me Barcelonën. Sulmuesi i Kombëtares shqiptare ka shënuar tre gola në debutimin me katalanasit, në fitoren 4-0 ndaj Tarragona. Pas ndeshjes ai mori topin dhe...

Rei Manaj mahnit Barcelonën, supergol dhe tripletë (VIDEO)

para një jave - Mapo

Sulmuesi i Kombëtares, Rei Manaj bëri një debutim historik pasditen e sotme duke zbritur në fushë me ekipin e parë të Barcelonës. Por jo vetëm kaq. Me shansin e parë që iu dha, Manaj arriti të bëhet dhe...

Rey Manaj pas het-trikut me Barcelonën flet për të ardhmën e tij

para një jave - OraInfo

Rey Manaj ishte i jashtëzakonshëm në debutim me Barcelonën. Sulmuesi i Kombëtares shqiptare ka shënuar tre gola në debutimin me katalanasit, në fitoren 4-0 ndaj Tarragona. Pas ndeshjes ai mori topin dhe...

Manaj realizon “hat-trick” për Barcelonën në miqësore

para një jave - Koha.net

Reprezentuesi i Shqipërisë, Rey Manaj, ka realizuar tre gola sot në fitoren 4:0 të Barcelonës në ndeshjen miqësore ndaj Gimnasticut. Manaj u grumbullua me ekipin e parë të Barcelonës. Ai të tre golat i...

Rey Manaj shpërthen me he-trik në sytë e Ronald Koeman e Joan Laportas – shënon het-trik në ndeshjen e parë me Barcelonën A

para një jave - Telegrafi

Rey Manaj ishte transferuar te Barcelona B në janarin e 2020, ndërsa sulmuesi i Kombëtares Shqiptare priti plot një vit e gjysmë për të debutuar me fanellën e klubit të njohur katalanas. Ai ë bëri këtë...

Barcelona fiton, Rej Manaj shënon 3 gola!

para një jave - Alsat-M

Skuadra e Barcelonës ka zhvilluar ndeshjen e parë miqësore në kuadër të përgatitjeve parasezonale në prag të fillimit të edicionit të ri garues 2021-22. Gjiganti katalanas u ballafaqua me skuadrën nga...

Rey Manaj me het-trik në fitoren e Barcelonës

para një jave - RTK

Barcelona e ka mposhtur 4-0 skuadrën e Gimnasticës në miqësoren e parë para startit të sezonit 2021/22. Në këtë ndeshje shkëlqeu sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Rey Manaj. Ai ka shënuar tre gola, u inkuadrua...

Rey Manaj “pushton” mediat spanjolle, vlerësim maksimal nga ana e tyre për sulmuesin shqiptar

para një jave - GazetaBlic

Rey Manaj shkëlqeu me paraqitjen e tij ndaj Gimnàstic de Tarragona. Sulmuesi i përfaqësueses shqiptare debutoi në radhët e ekipit A të katalanasve dhe ishte ylli i ndeshjes, duke shënuar 3 gola në suksesin...

Gazeta e njohur spanjolle: Mbreti shqiptar! Ronald Koeman sot pa...

para një jave - Bota Sot

Barcelona ngadhënjeu në miqësore, me rezultat 4:0 ndaj Gimnastic. Protagonist i fitores së thellë ishte sulmuesi shqiptar Rej Manaj. Reprezentuesi i Shqipërisë realizoi het-trik. Futbollisti shqiptar u...

“Topin e dua të firmosur nga të gjithë. E ardhmja? Të shohim”, flet mbreti Manaj

para një jave - ABC News

Rey Manaj ishte i jashtëzakonshëm sot me Barcelonën, duke shënuar tre gola në debutimin me katalanasit, në fitoren 4-0 ndaj Tarragona. Pas ndeshjes ai mori topin e ndeshjes dhe dha një prononcim të shkurtër...

Rey Manaj shpërthen me he-trik në sytë e Ronald Koeman e Joan Laportas – shënon het-trik në ndeshjen e parë me Barcelonën A

para një jave - Zhurnal

Rey Manaj ishte transferuar te Barcelona B në janarin e 2020, ndërsa sulmuesi i Kombëtares Shqiptare priti plot një vit e gjysmë për të debutuar me fanellën e klubit të njohur katalanas. Ai ë bëri këtë...

Sulmuesi shqiptar flet për tre gola që shënoi për Barcelonën e Messit

para një jave - Bota Sot

Barcelona e ka mposhtur 4-0 skuadrën e Gimnasticës në miqësoren e parë para startit të sezonit 2021/22. Në këtë ndeshje shkëlqeu sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Rey Manaj. Ai ka shënuar het-trik, derisa...

Rey Manaj shpërthen me het-trick në sytë e Ronald Koeman e Joan Laportas, në ndeshjen e parë me Barcelonën A

para një jave - Zeri

Rey Manaj ishte transferuar te Barcelona B në janarin e 2020, ndërsa sulmuesi i Kombëtares Shqiptare priti plot një vit e gjysmë për të debutuar me fanellën e klubit të njohur katalanas. Ai ë bëri këtë...

Shpërthen Rei Manaj, shënon tre gola në debutimin me ekipin e parë të Barcelonës

para një jave - Aktuale

Trajneri Ronald Koeman kishte grumbulluar Rei Manajn për miqësoren që Barcelona zhvilloi pasditen e sotme me Gimnastic. Dhe sulmuesi shqiptar jo vetëm që e justifikoi besimin e teknikut holandez, por shpërtheu...

Rey Manaj me het-trik në fitoren e Barcelonës

para një jave - Gazeta Express

Barcelona e ka mposhtur 4-0 skuadrën e Gimnasticës në miqësoren e parë para startit të sezonit 2021/22. Në këtë ndeshje shkëlqeu sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Rey Manaj. Ai ka shënuar tre gola, u inkuadrua...

Manaj në qiellin e 7, realizon hat-trick në sytë e Koeman (VIDEO)

para një jave - Albeu

Rey Manaj ishte transferuar te Barcelona B n janarin e 2020, ndërsa sulmuesi i Kombëtares Shqiptare priti plot një vit e gjysmë për të debutuar me fanellën e klubit të njohur katalanas. Ai ë bëri këtë...

VIDEO/ Spektakël nga Rey Manaj, “tripletë” historike me Barcelonën, realizon edhe me gjoks

para një jave - BalkanWeb

Sulmuesi i Kombëtares, Rei Manaj, bëri një debutim historik pasditen e sotme duke zbritur në fushë me ekipin e parë të Barcelonës. Por jo vetëm kaq. Me shansin e parë që iu dha, Manaj arriti të bëhet dhe...

Rey Manaj me het-trik në fitoren e Barcelonës

para një jave - Indeks online

Barcelona e ka mposhtur 4-0 skuadrën e Gimnasticës në miqësoren e parë para startit të sezonit 2021/22. Në këtë ndeshje shkëlqeu sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Rey Manaj. Ai ka shënuar tre gola, u inkuadrua...

Rey Manaj flet pasi që shënoi tre gola me Barcelonën, ka një kërkesë interesante për bashkëlojtarët

para një jave - GazetaBlic

Rey Manaj shkëlqeu me paraqitjen e tij ndaj Gimnàstic de Tarragona. Sulmuesi i përfaqësueses shqiptare debutoi në radhët e ekipit A të katalanasve dhe ishte ylli i ndeshjes, duke shënuar 3 gola në suksesin...

Manaj pasi shënoi het-trik: Do ta marr topin e ndeshjes me vete

para një jave - Arbresh

Barcelona e ka mposhtur 4-0 Gimnasticun në miqësoren e parë para startit të sezonit 2021/22. Në këtë ndeshje shkëlqeu sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Rey Manaj, duke shënuar het-trik, derisa u inkuadrua...

Rey Manaj shënon hat-trick për Barcelonën (VIDEO)

para një jave - Kallxo

Sulmuesi i Kombëtares së Shqipërisë, Rey Manaj, ka shkëlqyer në fitoren e Barcelonës ndaj Gimnastic De Tarragonës duke shënuar hat-trick. Manaj u inkuadrua në pjesën e dytë. 24 vjeçari e zhbllokoi rezultatin...

Shkëlqen Rey Manaj, shënon het-trik në fitoren e Barcelonës

para një jave - OraInfo

Barcelona e ka mposhtur 4-0 skuadrën e Gimnasticës në miqësoren e parë para startit të sezonit 2021/22. Në këtë ndeshje shkëlqeu sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Rey Manaj. Ai ka shënuar tre gola, u inkuadrua...

Debutim historik me Barcelonën, Manaj shënon tre herë në miqësore

para një jave - SuperSport

I transferuar te Barcelona B në janarin e 2020-ës, sulmuesi i Kombëtares Shqiptare Rey Manaj priti plot një vit e gjysmë për të debutuar me fanellën e klubit të njohur katalan dhe e bëri këtë pasditen...

TRIPLETË HISTORIKE! Rey Manaj, shqiptari i parë që shënon me ekipin e parë të Barcelonës

para një jave - NOA

Mund të quhet historike, edhe pse nuk po flasim për një ndeshje zyrtare, por miqësore. Rey Manaj bëhet shqiptari i parë që shënon gol me ekipin e parë të Barcelonës. Nuk po flasim për një gol, por tre...

Shqiptari shpërthen, shënon het-trik për Barcelonën e Lionel Messit

para një jave - Bota Sot

Shqiptari shpërthen, shënon het-trik për Barcelonën e Lionel Messit! Futbollisti shqiptar, Rej Manaj, në formën më të mirë. Manaj sot shkëlqeu në fanellën e skuadrës së parë të Barcelonës, së Lionel Messit,...

HISTORIKE/ Manaj realizon supergol me Barcelonën A (VIDEO)

para një jave - Albeu

Më në fund ka gëzeim për Rey Manaj. Shqiptari shënoi një supergol në sytë e Koeman në miqësoren kundër Gimnastic. Ky ishte goli më i rëndësishëm në karrierën e Manajt që vjen me Barcelonën A, duke prekur...

VIDEO/ Manaj mbret, siç kam emrin: Tri gola në debutim me Barcelonën

para një jave - ABC News

Quhet Rey, në Spanjë do të thotë mbret dhe sonte është mbrëmja e tij. Manaj ka realizuar tre gola në debutimin e tij me Barcelonën. Ai e priti aq shumë mundësinë të zbriste në fushë me Barcelonën nga minuta...

“Shpërthen” Rey Manaj, shënon edhe golin e dytë personal me fanellën e Barcelonës

para një jave - GazetaBlic

Rey Manaj ka shënuar edhe golin e dytë për Barcelonën. “Blaugranët” e kanë thelluar rezultatin në 3 me 0, në miqësoren e ditës së sotme, me Manajn që shënon golin e dytë në ndeshje, shkruan GazetaBlic...

Shqiptari shënon golin e parë për ekipin e Barcelonës së LIonel Messit

para një jave - Bota Sot

Rei Manajt i kanë mjaftuar vetëm pak minuta në fushë për të shënuar golin e parë me Barcelonën e madhe. Kjo është hera e parë që Manaj luan me ekipin e parë dhe direkt ka gjetur golin. Rey Manaj është...

Rey Manaj shënon supergol për Barcelonën (VIDEO)

para një jave - Kallxo

Barcelona ka kaluar në epërsi në minutën e 60’ me sulmuesin e Kombëtares së Shqipërisë, Rey Manaj. Manaj ka shënuar një supergol në pjesën e dytë duke i kaluar blaugranët në epërsi për 1-0. Barcelona është...

VIDEO/ Manaj shkund rrjetën me Barcelonën, lushnjari shënon historinë

para një jave - ABC News

Rey Manaj është shqiptari i parë në histori, që shënon për ekipin e parë të Barcelonës. Sulmuesi i kombëtares sonë është pjesë e katalansve në fazën përgatitore dhe sot u aktivizua në pjesën e dytë në...

Rey Manaj shënon gol të mrekullueshëm me fanellën e Barcelonës

para një jave - GazetaBlic

Sulmuesi i Kombëtares, Rei Manaj bëri një debutim historik pasditen e sotme duke zbritur në fushë me ekipin e parë të Barcelonës. Por jo vetëm kaq. Me shansin e parë që iu dha, Manaj arriti të bëhet dhe...

Barcelona fiton, Rej Manaj shënon 3 gola!

para një jave - Flaka

Skuadra e Barcelonës ka zhvilluar ndeshjen e parë miqësore në kuadër të përgatitjeve parasezonale në prag të fillimit të edicionit të ri garues 2021-22. Gjiganti katalanas u ballafaqua me skuadrën nga...

Rey Manaj pas het-trikut me Barcelonën flet për të ardhmën e tij

para një jave - Almakos

Rey Manaj ishte i jashtëzakonshëm në debutim me Barcelonën. Sulmuesi i Kombëtares shqiptare ka shënuar tre gola në debutimin me katalanasit, në fitoren 4-0 ndaj Tarragona. Pas ndeshjes ai mori topin dhe...

Rey Manaj flet pasi realizoi tri gola për Barcelonën, ka një kërkesë për bashkëlojtarët

para një jave - Infokusi

Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Rey Manaj, i ka shënuar golat e parë në fanellën e Barcelonës, shkruan Gazeta inFokus . Manaj ka realizuar Hat-Trick në takimin miqësor që Barcelona e fitoi ndaj ekipit...

Rey Manaj befason Koemanin, shënon tre gola ndaj Gimnastikit

para një jave - Lajmi.net

Gjiganti katalanas u ballafaqua me skuadrën nga divizioni i dytë spanjoll Gimnastik ndan të cilës realizoi fitore të thellë prej 4-0, përcjellë KosovaPress. Në këtë ndeshje shkëlqeu sulmuesi i Kombëtares...

E jashtëzakonshme: Barcelona fiton me Hat-Trickun e Rey Manajt

para një jave - Infokusi

Skuadra e Barcelonës e ka fituar ndeshjen e parë miqësore në prag të përgatitjeve për sezonin e ri, shkruan Gazeta inFokus . Katalunasit e kanë mposhtur lehtësisht ekipin nga Liga e Tretë e Spanjës, Gimnastic...

VIDEO/ “Golazo!”, Manaj mahnit spanjollët me një supergol në ndeshjen e parë me Barcelonën. Në fund, “tripletë”

para një jave - Java News

Sulmuesi i Kombëtares, Rei Manaj bëri një debutim historik pasditen e sotme duke zbritur në fushë me ekipin e parë të Barcelonës. Por jo vetëm kaq. Me shansin e parë që iu dha, Manaj arriti të bëhet dhe...

VIDEO/ “Golazo!”, Manaj mahnit spanjollët me një supergol në ndeshjen e parë me Barcelonën

para një jave - Java News

Sulmuesi i Kombëtares, Rei Manaj bëri një debutim historik pasditen e sotme duke zbritur në fushë me ekipin e parë të Barcelonës. Por jo vetëm kaq. Me shansin e parë që iu dha, Manaj arriti të bëhet dhe...

Barcelona kalon në epërsi, Rey Manaj ‘bombardon’ portën e Gimnasticit

para një jave - Infokusi

Barcelona dhe Gimnastici po luajnë aktualisht një ndeshje miqësore në prag të përgatitjeve për sezonin e ri, shkruan Gazeta inFokus . Në takimin që po zhvillohet në ‘Estadi Johan Cruyff’ në Kataluni, Barcelona...

Rey Manaj shqiptari që me het-trik i dhuron fitoren e Barcelonës

para një jave - Bota Press

Barcelona e ka mposhtur 4-0 skuadrën e Gimnasticës në miqësoren e parë para startit të sezonit 2021/22. Në këtë ndeshje shkëlqeu sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Rey Manaj. Ai ka shënuar tre gola, u inkuadrua...

VIDEO / Rey Manaj, tris golash për të mos u larguar nga Barcelona…

para një jave - Dosja.al

21 Korrik, 2021 22:04 Përditësuar: 22:05 SPANJE – Barcelona e ka mposhtur 4-0 skuadrën e Gimnasticës në miqësoren e parë para startit të sezonit të ri të La Ligas. Heroi i ndeshjes ishte Rey Manaj, të...

Rey Manaj befason Koemanin, shënon tre gola ndaj Gimnastikit

para një jave - Arbresh

Barcelona sot ka zhvilluar ndeshjen e parë miqësore në kuadër të përgatitjeve parasezonale në prag të fillimit të edicionit të ri garues 2021-22. Gjiganti katalanas u ballafaqua me skuadrën nga divizioni...

Bëri debutimin e ëndrrave me Barcelonën, këto janë fjalët e para të Rey Manajt

para një jave - FaxWeb

Rei Manaj do ta kujtojë gjatë miqësoren e sotme të Barcelonës me Gimnastik Tarragonën. Sulmuesi i përfaqësueses shqiptare debutoi në radhët e ekipit A të katalanasve dhe ishte ylli i ndeshjes, duke shënuar...

Rey Manaj me het-trik në fitoren e Barcelonës

para një jave - Ekonomia Online

Barcelona e ka mposhtur 4-0 skuadrën e Gimnasticës në miqësoren e parë para startit të sezonit 2021/22. Në këtë ndeshje shkëlqeu sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Rey Manaj. Ai ka shënuar tre gola, u inkuadrua...

Rey Manaj befason Koemanin, shënon tre gola ndaj Gimnastikit

para një jave - Gazeta Metro

Barcelona sot ka zhvilluar ndeshjen e parë miqësore në kuadër të përgatitjeve parasezonale në prag të fillimit të edicionit të ri garues 2021-22. Gjiganti katalanas u ballafaqua me skuadrën nga divizioni...

Rey Manaj befason Koemanin, shënon tre gola ndaj Gimnastikit

para një jave - SportMania

Gjiganti katalanas u ballafaqua me skuadrën nga divizioni i dytë spanjoll Gimnastik ndan të cilës realizoi fitore të thellë prej 4-0, përcjellë KosovaPress. Në këtë ndeshje shkëlqeu sulmuesi i Kombëtares...

Rey Manaj befason Koemanin, shënon tre gola ndaj Gimnastikit

para një jave - KosovaPress

Barcelona sot ka zhvilluar ndeshjen e parë miqësore në kuadër të përgatitjeve parasezonale në prag të fillimit të edicionit të ri garues 2021-22. Gjiganti katalanas u ballafaqua me skuadrën nga divizioni...

VIDEO/ Rey Manaj bën debutimin e ëndrrave me Barcelonën, shkund rrjetën e kundërshtarit plot tre herë. Shënon me gjoks, super ‘predhë’ dhe penallti

para një jave - FaxWeb

Quhet Rey, në Spanjë do të thotë mbret dhe sonte është mbrëmja e tij. Manaj ka realizuar tre gola në debutimin e tij me Barcelonën. Ai e priti aq shumë mundësinë të zbriste në fushë me Barcelonën nga minuta...

Rey Manaj shpërthen në sy të Laportas dhe Koemanit: Hat-trick në miqësore, shënon edhe me gjoks

para një jave - Periskopi

Rei Manaj ka dhuruar një paraqitje për t’u vënë në kornizë sot në atë që ishte ndeshja e tij e parë me ekipin A të Barcelonës. Sulmuesi i përfaqësueses shqiptare është aktivizuar në pjesën e dytë të ndeshjes...

Goli që sapo ka shënuar Rey Manaj për Barcelonën është absolutisht drithërues

para një jave - Periskopi

Rei Manajt i kanë mjaftuar vetëm pak minuta në fushë për të shënuar golin e parë me Barcelonën e madhe. Kjo është hera e parë që Manaj luan me ekipin e parë dhe direkt ka gjetur golin. Rey Manaj është...

Mundësi e artë për Rei Manajn, ftohet nga Koeman për ndeshjen miqësore me Salzburgun (FOTO LAJM)

para 2 jave - Albeu

Barcelona dhe RedBull Salzburg do të përballen me katër gusht, përkatësisht të mërkurën e ardhshme në një miqësore të organizuar, transmeton lajmi.net. Ndeshja do të fillojë nga ora 19:00 në “Red Bull...

Përflitet se do kalojë në Portugali, Koeman grumbullon Manajn për takimin e sotëm

para 2 jave - ABC News

Rey Manaj është grumbulluar me ekipin e parë të Barcelonës për miqësoren e sotme. Katalanasit do të përballen me Gimnastic, sfidë që nis prej oreës 19:00. Trajneri Roland Koeman ka bërë publike listën...

Koeman fton edhe Manajn për miqësoren kundër Gimnastik

para 2 jave - Ina

Barcelona do të zhvillojë ndeshjen miqësore kundër skuadrës Gimnasitk sot me fillim nga ora 19:00. Ky do të jetë testi i parë i kësaj skuadrës në kuadër të përgatitjeve parasezonale. “Blaugranët” janë...

Koeman fton edhe Manajn për miqësoren kundër Gimnastik

para 2 jave - Bota Sot

Barcelona do të zhvillojë ndeshjen miqësore kundër skuadrës Gimnasitk sot me fillim nga ora 19:00. Ky do të jetë testi i parë i kësaj skuadrës në kuadër të përgatitjeve parasezonale. “Blaugranët” janë...

Barcelona e publikon listën për miqësoren e sotme: Ftohet një shqiptar, mungon Messi

para 2 jave - Indeks online

Sulmuesi shqiptar Rey Manaj është ftuar nga trajneri Ronald Koeman për ndeshjen e sotme miqësore kundër Nastic, klubit nga kategoria e tretë e futbollit spanjoll. Takimi me klubin e Primera Division do...

Barcelona e publikon listën për miqësoren e sotme: Ftohet një shqiptar

para 2 jave - GazetaBlic

Sulmuesi shqiptar Rey Manaj është ftuar nga trajneri Ronald Koeman për ndeshjen e sotme miqësore kundër Nastic, klubit nga kategoria e tretë e futbollit spanjoll. Takimi me klubin e Primera Division do...

Barcelona e publikon listën

para 2 jave - Bota Sot

Sulmuesi shqiptar Rey Manaj është ftuar nga trajneri Ronald Koeman për ndeshjen e sotme miqësore kundër Nastic, klubit nga kategoria e tretë e futbollit spanjoll. Takimi me klubin e Primera Division do...

Manaj ftohet nga Koeman për ndeshjen e Barcelonës ndaj Red Bull Salzburgut

para 2 jave - Lajmi.net

Barcelona dhe RedBull Salzburg do të përballen me katër gusht, përkatësisht të mërkurën e ardhshme në një miqësore të organizuar, transmeton lajmi.net. Ndeshja do të fillojë nga ora 19:00 në “Red Bull...

Koeman fton edhe Manajn për miqësoren kundër Gimnastik

para 2 jave - Infokusi

Barcelona do të zhvillojë ndeshjen miqësore kundër skuadrës Gimnasitk sot me fillim nga ora 19:00. Ky do të jetë testi i parë i kësaj skuadrës në kuadër të përgatitjeve parasezonale, përcjellë KosovaPress....

Manaj ftohet nga Koeman për ndeshjen e Barcelonës ndaj Red Bull Salzburgut

para 2 jave - SportMania

Barcelona dhe RedBull Salzburg do të përballen me katër gusht, përkatësisht të mërkurën e ardhshme në një miqësore të organizuar, transmeton lajmi.net. Ndeshja do të fillojë nga ora 19:00 në “Red Bull...

Koeman fton edhe Manajn për miqësoren kundër Gimnastik

para 2 jave - ATV Live

Barcelona do të zhvillojë ndeshjen miqësore kundër skuadrës Gimnasitk sot me fillim nga ora 19:00. Ky do të jetë testi i parë i kësaj skuadrës në kuadër të përgatitjeve parasezonale. “Blaugranët” janë...

Koeman fton edhe Manajn për miqësoren kundër Gimnastik

para 2 jave - KosovaPress

Barcelona do të zhvillojë ndeshjen miqësore kundër skuadrës Gimnasitk sot me fillim nga ora 19:00. Ky do të jetë testi i parë i kësaj skuadrës në kuadër të përgatitjeve parasezonale, përcjellë KosovaPress....

Barcelona e publikon listën për miqësoren e sotme, mungon Messi

para 2 jave - Arbresh

Sulmuesi shqiptar Rey Manaj është ftuar nga trajneri Ronald Koeman për ndeshjen e sotme miqësore kundër Nastic, klubit nga kategoria e tretë e futbollit spanjoll. Takimi me klubin e Primera Division do...

Barcelona e publikon listën për miqësoren e sotme, mungon Messi

para 2 jave - Arbresh

Sulmuesi shqiptar Rey Manaj është ftuar nga trajneri Ronald Koeman për ndeshjen e sotme miqësore kundër Nastic, klubit nga kategoria e tretë e futbollit spanjoll. Takimi me klubin e Primera Division do...

Barcelona e publikon listën për miqësoren e sotme: Ftohet një shqiptar, mungon Messi

para 2 jave - Ekonomia Online

Sulmuesi shqiptar Rey Manaj është ftuar nga trajneri Ronald Koeman për ndeshjen e sotme miqësore kundër Nastic, klubit nga kategoria e tretë e futbollit spanjoll. Takimi me klubin e Primera Division do...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK