Tuchel e vlerëson të vështirë fitoren e Chelseat

para një dite - Koha.net

Chelsea e ka nisur me fitore minimale mbrojtjen e titullit në Ligën e Kampionëve. Chelsea të martën mbrëma fitoi 1:0 ndaj Zenit St. Petersburgut. Golin e shënoi Romelu Lukaku. “Ne kemi pritur ndeshje të...

Rudiger, Kovacic dhe Lukaku më të mirë, vlerësimet për lojtarët në ndeshjen Chelsea 1-0 Zenit

para një dite - Telegrafi

Chelsea ka shënuar fitore ndaj Zenit me rezultat 1-0 në ndeshjen hapëse të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Pjesa e parë ishte e fortë dhe me duele, duke bërë që të dy skuadrat të ishin të limituara...

Lukaku: Jam shumë i lumtur me fitoren, ishte ndeshje e vështirë

para një dite - GazetaBlic

Romelu Lukaku edhe njëherë ishte heroi i Chelseat. Sulmuesi belg shënoi sot ndaj Zenitit në Ligën e Kampionëve, për t’ia siguruar tre pikë ekipit të Tuchel në fitoren 1:0, shkruan GazetaBlic Sport. Pas...

Kampionët në fuqi e nisin me fitore mbrojtjen e titullit (VIDEO)

para një dite - Albeu

Chelsea e ka nisur me fitore rrugën drejt mbrojtjes së titullit në Champions League.

Chelsea e nis me fitore mbrojtjen e titullit

para një dite - Zeri

Chelsea e nis me fitore mbrojtjen e titullit Chelsea e ka nisur me fitore rrugën drejt mbrojtjes së titullit të kampionit në Champions League. Të martën në “Stamford Bridge” skuadra e udhëhequr nga trajneri,...

Formacionet bazë: Kampioni Chelsea e nis përballë Zenitit

para një dite - Telegrafi

Chelsea është nikoqir i Zenit St. Petersburgut në Stamford Bridge në ndeshjen e xhiros së parë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Blutë e nisin edicionin 2021/2022 të garës më të madhe evropiane...

Formacionet bazë: Kampioni Chelsea e nis përballë Zenitit

para një dite - Zhurnal

Chelsea është nikoqir i Zenit St. Petersburgut në Stamford Bridge në ndeshjen e xhiros së parë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Blutë e nisin edicionin 2021/2022 të garës më të madhe evropiane...

Formacionet zyrtare: Chelsea-Zenit

para një dite - RTK

Pas një fillimi shumë të mirë në edicionin e ri të Premier Ligës, Chelsea me në krye trajnerin Thomas Tuchel e kërkon një gjë të tillë edhe në garën më prestigjoze evropiane, Ligën e Kampionëve. “Blutë”...

Formacionet zyrtare Chelsea-Zenit (FOTO LAJM)

para një dite - Albeu

Kampionët në fuqi të Europës, Chelsea do të hapin fazën e grupeve me ndeshjen ndaj Zenitit. Tuchel ka hedhur formacion sulmues me Lukaku, Mount, dhe Zieyech. /albeu.com/ Formacionet zyrtare: Chelsea: Mendy;...

Chelseas e nisë me fitoren edicionin e ri të Ligës së Kampionëve

para një dite - Infokusi

Chelsea e ka nisur me fitoren edicionin e ri të Ligës së Kampionëve, ku do të kërkoj ta mbrojtjen e titullit të Evropës, shkuan Gazeta inFokus . Të drejtuarit e Thomas Tuchel e kanë mposhtur Zenitin me...

Formacionet zyrtare Chelsea-Zenit (FOTO LAJM)

para një dite - ABC News

Formacionet zyrtare: Chelsea: Mendy; Christensen, Rüdiger, Azpilicueta; James, Kovacic, Jorginho, Marcos Alonso; Ziyech, Lukaku, Mount Zenit St. Petersburgut: Kritsyuk; Sutormin, Chistiakov, Rakitskiy,...

Chelsea – Zenit, formacionet zyrtare

para një dite - Bota Sot

Chelsea sonte do nis aventurën për mbrojtjen e titullit si kampion i Evropës. “Blutë” e Tuchel do kenë përball skuadrën e njohur, Zenit. Formacionet janë publikuar: Chelsea: Mendy; Azpilicueta, Christensen,...

Chelsea – Zenit, formacionet zyrtare

para një dite - GazetaBlic

Chelsea e nis sot mbrojtjen e titullit të Ligës së Kampionëve. Skuadra e Chelseat takohet me Zenitin me fillim nga ora 21:00, në kuadër të xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan...

Më në fund shënohet goli i parë në takimin mes Chelseas dhe Zenitit

para një dite - Infokusi

Chelsea dhe Zeniti po luajnë momentalisht në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus . Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Stamford Bridge’ në Londër, skuadra e Chelsea...

Formacionet zyrtare: Chelsea – Zenit

para një dite - Infokusi

Chelsea dhe Zeniti do të takohen sonte në kuadër të xhiros së parë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus . Përballja mes skuadrës angleze dhe asaj ruse nisë nga ora 21:00 dhe...

Formacionet zyrtare: Chelsea – Zenit

para një dite - Lajmi.net

“Blutë” e Tuchel do kenë përball skuadrën e njohur, Zenit, shkruan lajmi.net. Formacionet janë publikuar: Chelsea : Mendy; Azpilicueta, Christensen, Rudiger; Alonso, Jorginho, Kovacic, James; Ziyech, Mount,...

Formacionet zyrtare: Chelsea – Zenit

para një dite - in7

Chelsea sonte do nis aventurën për mbrojtjen e titullit si kampion i Evropës. “Blutë” e Tuchel do kenë përball skuadrën e njohur, Zenit. Formacionet janë publikuar: Chelsea: Mendy; Azpilicueta, Christensen,...

Tuchel kërkon start të mirë edhe në CHL, formacionet zyrtare Chelsea-Zenit

para një dite - Gazeta Metro

Pas një fillimi shumë të mirë në edicionin e ri të Premier Ligës, Chelsea me në krye trajnerin Thomas Tuchel e kërkon një gjë të tillë edhe në garën më prestigjoze evropiane, Ligën e Kampionëve. “Blutë”...

Mbreti i Evropës, Chelsea sonte fillon mbrojtjen e titullit kundër Zenitit: 22 futbollistët që startojnë

para një dite - Periskopi

Janë publikuar edhe formacionet për sfidën mes Chelsea dhe Zenit St. Petersburg. Kampioni e nis mbrojtjen e titullit nga ora 21:00 në Stamford Bridge. Super ekipit të Thomas Tuchel i janë bashkuar edhe...

Tuchel kërkon start të mirë edhe në CHL, formacionet zyrtare Chelsea-Zenit

para një dite - KosovaPress

Pas një fillimi shumë të mirë në edicionin e ri të Premier Ligës, Chelsea me në krye trajnerin Thomas Tuchel e kërkon një gjë të tillë edhe në garën më prestigjoze evropiane, Ligën e Kampionëve. “Blutë”...

Formacionet zyrtare: Chelsea – Zenit

para një dite - SportMania

“Blutë” e Tuchel do kenë përball skuadrën e njohur, Zenit, shkruan lajmi.net. Formacionet janë publikuar: Chelsea : Mendy; Azpilicueta, Christensen, Rudiger; Alonso, Jorginho, Kovacic, James; Ziyech, Mount,...

Formacionet e mundshme: Kampioni në fuqi, Chelsea e nis fazën e grupeve me takimin përballë Zenitit

para 2 dite - Telegrafi

Chelsea është nikoqir i Zenitit në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Ndeshja që fillon në ora 21:00, do të luhet në stadiumin “Stamford Bridge”, me The Blues që shihen si favoritë absolut....

Chelsea – Zenit, formacionet e mundshme

para 2 dite - GazetaBlic

Vetëm disa muaj pasi ngritën trofeun për herë të dytë në Porto, Chelsea fillon fushatën e re të Ligës së Kampionëve sonte. Skuadra e udhëhequr nga Thomas Thuchel do të përballet me skuadrën e Zenit, përcjell...

Chelsea e pret në shtëpi Zenitin në xhiron e parë të Ligës së Kampionëve, formacionet e mundshme

para një dite - Lajmi.net

Chelsea e pret në “Stamford Bridge” Zenit Petersburgun nga ora 21:00, shkruan lajmi.net. “The Blues” janë kampion në fuqi dhe do të synojnë ta mbrojnë titullin e fituar. Gjiganti anglez kërkon vetëm tre...

Chelsea e pret në shtëpi Zenitin në xhiron e parë të Ligës së Kampionëve, formacionet e mundshme

para një dite - SportMania

Chelsea e pret në “Stamford Bridge” Zenit Petersburgun nga ora 21:00, shkruan lajmi.net. “The Blues” janë kampion në fuqi dhe do të synojnë ta mbrojnë titullin e fituar. Gjiganti anglez kërkon vetëm tre...

Chelsea kundër Zenit, ja formacionet e mundshme

para një dite - ATV Live

Kampioni evropian Chelsea do t’i rikthehet Ligës së Kampionëve sot, ku do të fillojë rrugëtimin për mbrojtjen e këtij titulli me përballje kundër skuadrës ruse Zenit St.Petersburg. Chelsea rikthehet në...

Chelsea kundër Zenit, ja formacionet e mundshme

para 2 dite - KosovaPress

Kampioni evropian Chelsea do t’i rikthehet Ligës së Kampionëve sot, ku do të fillojë rrugëtimin për mbrojtjen e këtij titulli me përballje kundër skuadrës ruse Zenit St.Petersburg. Chelsea rikthehet në...

Tuchel: Kante nuk luan kundër Zenitit

para 3 dite - RTK

Trajneri i Chelseat Thomas Tuchel ka zbuluar se mesfushori N’Golo Kante nuk do të jetë i përfshirë në skuadrën e Chelseat për ndeshjen e fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve kundër Zeni Shën Petersburgut....

Tuchel: Kante nuk luan në ndeshjen e parë kundër Zenitit

para 3 dite - Bota Sot

Trajneri i Chelseat Thomas Tuchel ka zbuluar se mesfushori N’Golo Kante nuk do të jetë i përfshirë në skuadrën e Chelseat për ndeshjen e fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve kundër Zeni Shën Petersburgut....

E konfirmon Tuchel: Kante nuk do të luajë në ndeshjen e parë të Ligës së Kampionëve

para 3 dite - GazetaBlic

Thomas Tuchel ka zbuluar se N’Golo Kante nuk do të grumbullohet nga Chelsea për ndeshjen e parë të Ligës së Kampionëve kundër Zenit Petersburg të martën. Chelsea fillon mbrojtjen e titullit të Ligës së...

E konfirmon Tuchel, ylli i skuadrës së Chelseas nuk luan në ndeshjen e parë kundër Zenitit

para 3 dite - Infokusi

Trajneri i Chelseat, Thomas Tuchel, ka zbuluar se mesfushori N’Golo Kante nuk do të jetë i përfshirë në skuadrën e Chelseat për ndeshjen e fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve kundër Zeni Shën Petersburgut....

TUCHEL: KANTE NUK LUAN KUNDËR ZENITIT

para 3 dite - Top24

Trajneri i Chelseat Thomas Tuchel ka zbuluar se mesfushori N’Golo Kante nuk do të jetë i përfshirë në skuadrën e Chelseat për ndeshjen e fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve kundër Zeni Shën Petersburgut....

Tuchel: Kante nuk luan në ndeshjen e parë kundër Zenitit

para 3 dite - KosovaPress

Trajneri i Chelseat Thomas Tuchel ka zbuluar se mesfushori N’Golo Kante nuk do të jetë i përfshirë në skuadrën e Chelseat për ndeshjen e fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve kundër Zeni Shën Petersburgut....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK