Jurgen Klopp flet për takimin me Milanin

para një dite - OraInfo

Kloppi respekton Milanin para ndeshjes Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka respektuar në maksimum skuadrën e Milanit para ndeshjes. Trajneri gjerman ka pasur vetëm fjalë të mira për skuadrën italiane....

Kloppi respekton Milanin para ndeshjes

para një dite - Koha.net

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka respektuar në maksimum skuadrën e Milanit para ndeshjes. Trajneri gjerman ka pasur vetëm fjalë të mira për skuadrën italiane. “Milani ka një histori të madhe dhe...

Pioli para sfidës me Liverpoolin: Nesër nisim të shkruajmë historinë tonë

para një dite - RTK

Milani rikthehet nesër në Champions League pas një mungese të gjatë. Debutimin e bën me një rival historik, me të cilin ka kujtime të vështira për t’u përtypur, Liverpoolin. Stefano Pioli, trajneri i kuqezinjve,...

Pioli pret ndeshje të vështirë ndaj Liverpoolit

para një dite - Kallxo

Milani të mërkurën do të rikthehet në Ligën e Kampionëve pas shtatëve viteve. Italianët kualifikimet në fazën e grupeve do t’i nisin ndaj Liverpoolit. Trajneri i Milanit, Stefano Pioli ka thënë se pret...

Kjo është deklarata e Piolit për ballafaqimin me Liverpoolin në Ligën e Kampionëve

para një dite - OraInfo

Milan dhe Liverpool do të përballën të mërkurën në mbrëmje në kuadër të Ligës së Kampionëve. Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, ka folur para ndeshjes ndaj Liverpoolit. Trajneri italian ka pasur vetëm...

Pioli parashikon ndeshje të vështirë ndaj Liverpoolit

para një dite - Koha.net

Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, ka folur para ndeshjes ndaj Liverpoolit. Trajneri italian ka pasur vetëm fjalë të mirë për skuadrën angleze. Ai ka deklaruar haptas se është tifoz i futbollit anglez...

Pioli akoma nuk ka vendosur se kush do të luajë në vend të Ibras, Giroud apo Rebic

para një dite - Telegrafi

Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, ka konfirmuar se Zlatan Ibrahimovic nuk do të luajë ndaj Liverpoolit të mërkurën, mirëpo akoma nuk ka vendosur se cili do ta zëvendësojë suedezin, Olivier Giroud apo...

Kjaer mesazh Liverpoolit: Ne jemi gati, s’po vijmë për pushime

para një dite - RTK

Qendërmbrojtësi i Milanit Simon Kjaer ka thënë se “Rossonerët” do ta dëshmojnë veten në ndeshjen kundër Liverpoolit në Ligën e Kampionëve. Reprezentuesi nga Danimarka do ta zhvillojë ndeshjen e parë në...

Klopp: Milan-Liverpool domosdoshmëri për futbollin, Ibra është krijuar për gjëra të jashtëzakonshme

para një dite - ABC News

Jurgen Klopp, trajneri i Liverpool, ka vlerësuar Milanin që do të përballet me skuadrën e tij në Champions League. Gjermani foli edhe për Zlatan Ibrahimovic, grupin e vështirë dhe për rikthimin e tifozëve...

Pioli: E kotë ta rrezikojmë Ibran, nesër nisim të shkruajmë historinë tonë

para një dite - ABC News

Milani rikthehet nesër në Champions League pas një mungese të gjatë. Debutimin e bën me një rival historik, me të cilin ka kujtime të vështira për t’u përtypur, Liverpoolin. Stefano Pioli, trajneri i kuqezinjve,...

Jurgen Klopp flet për sfidën me Milanin në Ligën e Kampionëve, ka disa fjalë edhe për Zlatan Ibrahimovicin

para një dite - Telegrafi

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, e ka vlerësuar lartë Milanin, para ndeshjes me tyre në Ligën e Kampionëve. Gjermani foli edhe për yllin e kësaj skuadre, Zlatan Ibrahimovic, grupin e vështirë dhe...

Fabrizo Romano i jep lajmin e keq tifozëve të Milanit për Ibrahimoviçin

para një dite - OraInfo

Probleme për Milanin, Ibrahimovic mungon ndaj Liverpoolit Milan nesër e luan ndeshjen e parë ë fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve pas shumë viteve. “Rossonerët” do të përballen nesër me Liverpoolin...

Statistikë interesante, nga 21 lojtarët e ftuar te Milan, vetëm 8 kanë luajtur me herët në Champions

para një dite - GazetaBlic

AC Milan nesër do zhvillojë përballjen interesante në kuadër të fazës grupore të Ligës së Kampionëve ndaj Liverpoolit. Pas plotë tetë vite, Milan u rikthye në Champions dhe tani synon të arrijë sa më lartë,...

Jurgen Klopp flet për takimin me Milanin

para një dite - Almakos

Kloppi respekton Milanin para ndeshjes Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka respektuar në maksimum skuadrën e Milanit para ndeshjes. Trajneri gjerman ka pasur vetëm fjalë të mira për skuadrën italiane....

Ibra do të mungoj ndaj Liverpoolit

para një dite - Kallxo

Milani do të përballet me Liverpoolin të mërkurën në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve. Skuadra italiane, Milan, ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për këtë ndeshje. Sulmuesi suedez...

​Kjaer mesazh Liverpoolit: Ne jemi gati, nuk po vijmë për pushime

para një dite - Tetova Sot

Reprezentuesi nga Danimarka do ta zhvillojë ndeshjen e parë në këtë kompeticion dhe i pret një sfidë e vështirë në “Anfield Road”. Milani është rikthyer në elitën e futbollit evropian dhe Kjaer beson se...

Kloppi respekton Milanin para ndeshjes

para një dite - Tetova Sot

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka respektuar në maksimum skuadrën e Milanit para ndeshjes. Trajneri gjerman ka pasur vetëm fjalë të mira për skuadrën italiane. “Milani ka një histori të madhe dhe...

Kjaer mesazh Liverpoolit: Ne jemi gati, nuk po vijmë për pushime

para një dite - Lajmi.net

Reprezentuesi nga Danimarka do ta zhvillojë ndeshjen e parë në këtë kompeticion dhe i pret një sfidë e vështirë në “Anfield Road”, përcjellë KosovaPress. Milani është rikthyer në elitën e futbollit evropian...

Ibrahimovic mungon në takimin e Milanit ndaj Liverpoolit në Ligën e Kampionëve

para një dite - Telegrafi

Zlatan Ibrahimovic nuk do të mund të paraqitet në takimin që Milani e zhvillon ndaj Liverpoolit në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, raporton Fabrizio Romano. Sulmuesi suedez ndjen dhimbje...

Pioli: E kotë ta rrezikojmë Ibran, nesër nisim të shkruajmë historinë tonë

para një dite - Lexo

Milani rikthehet nesër në Champions League pas një mungese të gjatë. Debutimin e bën me një rival historik, me të cilin ka kujtime të vështira për t’u përtypur, Liverpoolin. Stefano Pioli, trajneri i kuqezinjve,...

Simon Kjaer paralajmëron Liverpoolin: Nuk shkojmë në Angli për pushime, duam rezultat pozitiv

para një dite - GazetaBlic

Qendërmbrojtësi i Milanit, Simon Kjaer tha se kuqezinjtë synojnë rezultat pozitiv nesër ndaj Liverpool. Reprezentuesi danez përgatitet për ndeshjen e parë në Ligën e Kampionëve dhe një udhëtim i vështirë...

Pioli qan mungesën e Ibrës

para një dite - Bota Sot

Milani nuk do të ketë në dispozicion Zllatan Ibrahimoviç për ndeshjen kundër Liverpulit dhe ky duket se është një telash më vete për trajnerin Stefano Pioli. Ai ka pranuar se kishte planifikuar sulmuesin...

Klopp: Kundërshtar i fortë

para një dite - Bota Sot

Ibrahimoviç nuk do të jetë në “Anfield”, por kjo nuk do të ndryshojë mendimin e Klopp, përderisa lajmi për mungesën e suedezit nuk është konfirmuar akoma: “Zlatan është një lojtar i shkëlqyer, një njeri...

Milani pa Ibrahimoviqin kundër Liverpoolit

para një dite - Koha.net

Skuadra e Milanit do të jetë pa sulmuesin Zllatan Ibrahimoviq në ndeshjen kundër Liverpoolit që zhvillohet të mërkurën mbrëma në “Anfield Road” në kuadër të Ligës së Kampionëve. Mediumet italiane kanë...

Klopp: Milan kundërshtar i fortë

para një dite - RTK

Ibrahimovic nuk do të jetë në “Anfield”, pork jo nuk do të ndryshojë mendimin e Klopp përderisa lajmi për mungesën e suedezit nuk është konfirmuar akoma: “Zlatan është një lojtar i shkëlqyer, një njeri...

Ibra mungon në ndeshjen e Championsit

para një dite - RTK

Milani do të kthehet të luaj në Champions League ditën e nesërme, e përballë do të ketë një kundërshtar shumë të fortë si Liverpool. Pas disa sezonesh mungesë, “kuqezinjtë” po presin me entuziazëm të madh...

Lajm i keq për Milanin, Ibrahimnoviç mungon ndaj Liverpool

para një dite - Alsat-M

Lajm i keq për Milanin në prag të debutimit në Champions League. Zlatan Ibrahimoviç nuk do të luajë në ndeshjen e nesërme ndaj Liverpool. Sulmuesi suedez, gjatë stërvitjes së fundit, ka pasur një problem...

Stefano Pioli komenton ndeshjen ndaj Liverpool, flet për zëvendësuesin e Ibrahimovic

para një dite - GazetaBlic

Trajneri i Milanit, Stefano Pioli konfirmoi se Zlatan Ibrahimovic nuk do të luajë kundër Liverpool, por nuk ka vendosur nëse Olivier Giroud ose Ante Rebic do të zëvendësojnë suedezin. Sezonin e kaluar,...

Kjo është deklarata e Piolit për ballafaqimin me Liverpoolin në Ligën e Kampionëve

para një dite - Almakos

Milan dhe Liverpool do të përballën të mërkurën në mbrëmje në kuadër të Ligës së Kampionëve. Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, ka folur para ndeshjes ndaj Liverpoolit. Trajneri italian ka pasur vetëm...

Probleme për Milanin, Ibrahimovic mungon ndaj Liverpoolit

para një dite - Gazeta Express

Milan nesër e luan ndeshjen e parë ë fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve pas shumë viteve. “Rossonerët” do të përballen nesër me Liverpoolin në udhëtim, ndeshje kjo e vlefshme për xhiron e parë të grupit...

Ndeshja me Milanin, Klopp: Kundërshtar i fortë, Ibra? I shkëlqyer, por edhe Giroud

para një dite - ABC News

Ibrahimovic nuk do të jetë në “Anfield”, pork jo nuk do të ndryshojë mendimin e Klopp përderisa lajmi për mungesën e suedezit nuk është konfirmuar akoma: “Zlatan është një lojtar i shkëlqyer, një njeri...

Milan humb yllin e madh për derbin me Liverpoolin

para një dite - OraInfo

Lajm i keq për Milanin: Pioli humbet yllin e skuadrës për derbin me Liverpoolin. Lajme të këqija në shtëpinë e Milanit. Milan rikthehet në Champions League dhe nesër do të përballet me Liverpoolin në Anfield,...

Ibrahimoviqi mungon ndaj Liverpoolit në Ligën e Kampionëve

para një dite - Zeri

Milani do të luajë nesër ndeshjen e parë në Ligën e Kampionëve pas tetë vjetësh mungesë, shkruan Zeri.info. “Rossonerët” do të përballen me klubin anglez, Liverpoolin në kuadër të grupit G. Ndeshja fillon...

Zlatan Ibrahimoviq do të mungojë kundër Liverpoolit

para një dite - Klan Kosova

Milani do të luajë nesër ndeshjen e parë në Ligën e Kampionëve pas tetë viteve mungesë. Rossonerët do të përballen me Liverpoolin në kuadër të grupit G, nesër me fillim nga ora 20:45. Por, Milani do tw...

Statistikë interesante, nga 21 lojtarët e ftuar te Milan, vetëm 8 kanë luajtur me herët në LK

para një dite - Lajmi.net

Pas plotë tetë vite, Milan u rikthye në Champions dhe tani synon të arrijë sa më lartë, transmeton lajmi.net. Statistika interesante në listën e të ftuarve të Stefano Piolit me 21 lojtarë, vetëm tetë prej...

Kjaer mesazh Liverpoolit: Ne jemi gati, nuk po vijmë për pushime

para një dite - SportMania

Reprezentuesi nga Danimarka do ta zhvillojë ndeshjen e parë në këtë kompeticion dhe i pret një sfidë e vështirë në “Anfield Road”, përcjellë KosovaPress. Milani është rikthyer në elitën e futbollit evropian...

Jurgen Klopp flet para ndeshjes me Milanin, ka disa fjalë edhe për skuadrat tjera brenda grupit

para një dite - GazetaBlic

Para ndeshjes me Milanin, Jurgen Klopp, trajneri i Liverpool, u kthye për të komentuar shortin për Ligën e Kampionëve. Skuadra e Liverpool është në Grupin B me Milanin, Porton dhe Atlético Madridin, përcjell...

“Tronditet” Milani, Ibrahimovic mungon ndaj Liverpoolit

para një dite - Albeu

Milani do të kthehet të luaj në Champions League ditën e nesërme, e përballë do të ketë një kundërshtar shumë të fortë si Liverpool. Pas disa sezonesh mungesë, “kuqezinjtë” po presin me entuziazëm të madh...

“Ters” për Milanin para ndeshjes në Champions, mungon Ibrahimovic

para një dite - ABC News

Milani do të kthehet të luaj në Champions League ditën e nesërme, e përballë do të ketë një kundërshtar shumë të fortë si Liverpool. Pas disa sezonesh mungesë, “kuqezinjtë” po presin me entuziazëm të madh...

Tronditet Milani, merr lajmin e keq nga Ibrahimovic para duelit me Liverpool

para një dite - NOA

Zlatan Ibrahimovic nuk do të luajë ndaj Liverpool-it në ndeshjen debutuese të Milanit në Ligën e Kampionëve. Kampioni suedez mbetet në Milano për shkak të një problemi me tendinën e Akilit. Sulmuesi “i...

Lajm i keq për Milanin, Ibrahimovic nuk luan ndaj Liverpool

para një dite - GazetaBlic

Zlatan Ibrahimovic nuk do të jetë prezent në ndeshjen  kundër Liverpool. Lajm i keq për Piolin i cili do të duhet të bëjë pa sulmuesin suedez për ndeshjen e parë të xhiros së Ligës së Kampionëve të caktuar...

Probleme për Milanin, Ibra mungon

para një dite - Bota Sot

Milan nesër e luan ndeshjen e parë ë fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve pas shumë viteve. “Rossonerët” do të përballen nesër me Liverpoolin në udhëtim, ndeshje kjo e vlefshme për xhiron e parë të grupit...

Lajm i keq per Milanin, Ibrahimovic mungon kundër Liverpool

para një dite - Indeks online

Milan nesër ka një ndeshje mjaft të vështirë para vetes, pasi ndeshet me Liverpool në kuadër të Champions League, nesër me fillim nga ora 21:00 Por, një ditë para ndeshjes ekipi rossoner ka marrur një...

Fabrizo Romano i jep lajmin e keq tifozëve të Milanit për Ibrahimoviçin

para një dite - Almakos

Probleme për Milanin, Ibrahimovic mungon ndaj Liverpoolit Milan nesër e luan ndeshjen e parë ë fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve pas shumë viteve. “Rossonerët” do të përballen nesër me Liverpoolin...

Kjaer mesazh Liverpoolit: Ne jemi gati, nuk po vijmë për pushime

para një dite - KosovaPress

Qendërmbrojtësi i Milanit Simon Kjaer ka thënë se “Rossonerët” do ta dëshmojnë veten në ndeshjen kundër Liverpoolit në Ligën e Kampionëve. Reprezentuesi nga Danimarka do ta zhvillojë ndeshjen e parë në...

AC Milan publikon listën e të ftuarve ndaj Liverpool, mungon Ibrahimovic

para një dite - Lajmi.net

“Rossonerët” do përballen me Liverpoolin në kuadër të fazës grupore të Ligës së Kampionëve, shkruan lajmi.net. Milan ka publikuar listën e të ftuarve, ku vërehet mungesa e qendërsulmuesit Zlatan Ibrahimovic....

Fat i keq për Ibrahimovicin, për këtë arsye do të mungoj në ndeshjen ndaj Liverpoolit

para një dite - Infokusi

Zlatan Ibrahimovic la pas lëndimin që e mbajti për disa muaj jashtë fushave të blerta dhe u rikthye për të luajtur për skuadrën e Milanit përsëri, shkruan Gazeta inFokus . Madje sulmuesi suedez realizoi...

Statistikë interesante, nga 21 lojtarët e ftuar te Milan, vetëm 8 kanë luajtur me herët në LK

para një dite - SportMania

Pas plotë tetë vite, Milan u rikthye në Champions dhe tani synon të arrijë sa më lartë, transmeton lajmi.net. Statistika interesante në listën e të ftuarve të Stefano Piolit me 21 lojtarë, vetëm tetë prej...

AC Milan publikon listën e të ftuarve ndaj Liverpool, mungon Ibrahimovic

para një dite - SportMania

“Rossonerët” do përballen me Liverpoolin në kuadër të fazës grupore të Ligës së Kampionëve, shkruan lajmi.net. Milan ka publikuar listën e të ftuarve, ku vërehet mungesa e qendërsulmuesit Zlatan Ibrahimovic....

“Ters” për Milanin para ndeshjes në Champions, mungon Ibrahimovic

para një dite - InfoShqip

Milani do të kthehet të luaj në Champions League ditën e nesërme, e përballë do të ketë një kundërshtar shumë të fortë si Liverpool. Pas disa sezonesh mungesë, “kuqezinjtë” po presin me entuziazëm të madh...

Probleme për Milanin, Ibrahimovic do të mungojë kundër Liverpoolit

para një dite - Gazeta Metro

Një ditë para derbit në Ligën e Kampionëve mes Liverpooli dhe Milanit, ky i fundit e ka konfirmuar që sulmuesi Zlatan Ibrahimovic nuk do të paraqitet kundër “Të Kuqve” në stadiumin “Anfield Road”. Në kuadër...

Lajm i keq për Milanin, Ibrahimovic nuk do të luajë ndaj Liverpoolit

para një dite - Lajmi.net

Milani rikthehet në Ligën e Kampionëve pas shtatë sezonesh mungesë, shkruan lajmi.net. ‘Rossonerët’ do të përballen me Liverpoolin në ‘Anfield Road’ nesër nga ora 21:00. Gjiganti italian do të ketë një...

Probleme për Milanin, Ibrahimovic mungon ndaj Liverpoolit

para një dite - Ditapost

Milan nesër e luan ndeshjen e parë ë fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve pas shumë viteve. “Rossonerët” do të përballen nesër me Liverpoolin në udhëtim, ndeshje kjo e vlefshme për xhiron e parë të grupit...

“Milan i fortë edhe pa Ibra-n” Klopp i frikësohet emrit të Milanit:Nuk kanë luajtur në Champions, por është një…

para një dite - Dosja.al

Jurgen Klopp 14 Shtator, 2021 15:48 MILANO -Ibrahimovic nuk do të jetë ndaj Liverpool në ndeshjen e parë të Champions League, por ky fakt nuk e ndryshon mendimin e Klopp për mungesën e lojtarit: “Zlatan...

Klopp respekton Milanin: Po bëjnë mirë, Zlatan një nga më të mirët

para një dite - Periskopi

Jurgen Klopp nuk ka kursyer lëvdatat për skuadrën e Milan. Milan kthehet në Champions League pas një kohe të gjatë, dhe përballjen e parë do ta ketë me skuadrën e Liverpool. Ndeshja mes ‘Rossoneri’ dhe...

Milan humb yllin e madh për derbin me Liverpoolin

para një dite - Almakos

Lajm i keq për Milanin: Pioli humbet yllin e skuadrës për derbin me Liverpoolin. Lajme të këqija në shtëpinë e Milanit. Milan rikthehet në Champions League dhe nesër do të përballet me Liverpoolin në Anfield,...

Lajm i keq për Milanin, Ibra nuk luan ndaj Liverpoolit

para një dite - Epoka e Re

AC Milan rikthehet në Ligën e Kampionëve pas shtatë sezonesh mungesë. Kuqezinjtë e Italisë do të përballen të mërkurën me Liverpoolin në “Anfield Road” nga  ora 21:00. Lajm i keq për Milanin është se sulmuesi...

Zlatan Ibrahimoviq do të mungojë kundër Liverpoolit

para një dite - Fakti Ditor

Milani do të luajë nesër ndeshjen e parë në Ligën e Kampionëve pas tetë viteve mungesë. Rossonerët do të përballen me Liverpoolin në kuadër të grupit G, nesër me fillim nga ora 20:45. Por, Milani do tw...

Ibrahimovic do të mungojë te Milani  në ndeshjen kundër Liverpoolit

para një dite - Arbresh

AC Milan do të ndeshjet kundër Liverpoolit nesër në kuadër të Ligës së kampionëve. Ndeshja do të fillojë nga ora 21:00 në stadiumin “Anfield” në Liverpool. Ndërsa të Milani është duke u përballur me një...

Ibrahimovic i mungon Milanit ndaj Liverpool, sulmuesi është i lënduar

para një dite - Periskopi

Zlatan Ibrahimovic do t’i mungojë skuadrës së Milan në ndeshjen e parë në Champions League pas shumë viteve. Suedezi me shumë përvojë nuk do të jetë në dispozicion të Stefano Pioli dhe krejt kjo si pasojë...

Ibrahimovic do të mungojë ndaj Livepool, dhimbje në tendinin e Akilit

para një dite - Dosja.al

14 Shtator, 2021 14:08 ITALI – Lajm i keq për Milanin: Zlatan Ibrahimovic nuk do të jetë në dispozicion të Stefano Piolit për ndeshjen e parë të Champions League, në transfertën ndaj Liverpool. Klubi kuqezi...

Probleme për Milanin, Ibrahimovic mungon ndaj Liverpoolit

para një dite - Ekonomia Online

Milan nesër e luan ndeshjen e parë ë fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve pas shumë viteve. “Rossonerët” do të përballen nesër me Liverpoolin në udhëtim, ndeshje kjo e vlefshme për xhiron e parë të grupit...

KAKA: Anfield stadium i vështirë, por Milani mund të nxjerr rezultat pozitivë

para një dite - ATV Live

Ish -ylli i Milanit Leite Kaka thotë se udhëtimi në ‘Anfield’ është debutim perfekt për kuqezinjtë në Ligën e Kampionëve dhe paralajmëroi mbrojtësit e Liverpoolit. ‘Rossonerët’ kthehen në Ligën e Kampionëve...

Lajm i keq për Milanin, Ibrahimovic nuk do të luajë ndaj Liverpoolit

para një dite - SportMania

Milani rikthehet në Ligën e Kampionëve pas shtatë sezonesh mungesë, shkruan lajmi.net. ‘Rossonerët’ do të përballen me Liverpoolin në ‘Anfield Road’ nesër nga ora 21:00. Gjiganti italian do të ketë një...

Shpenzuesit e mëdhenj kërcënojnë të prishin hierarkinë e Ligës së Kampionëve

para 3 dite - Koha.net

Faza e grupeve në Ligën e Kampionëve fillon të martën me një ndeshje mes skuadrave tradicionale të “peshës së rëndë”, Barcelonës dhe Bayern Munichut. Por shpenzuesit e mëdhenj në vende të tjera janë favoritë...

Champions League rikthehet këtë mesjave me ndeshje joshëse

para 3 dite - RTK

UEFA Champions League rikthehet këtë të martë dhe të mërkurë me fazën e grupeve. UEFA Champions League rikthehet të martën dhe të mërkurën, me fazën e grupeve, me kampionen Chelsea mes 32 skuadrave që...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK