Don Xhoni, Xherdan Shaqiri, Noizy e shumë shqiptarë të tjerë në përkrahje të Florian Markut

para një muaji - GazetaBlic

Bokseri shqiptar, Florian Marku i njohur si “Albanian King” do të përballet me ukrainasin, Maxim Prodan të Shtunën më 25 Shtator 2021 në Stadiumin ‘Tottenham Hotspur’ në Londër për titullin ndërkombëtar...

Florian Marku tregon karakter luftarak, sulmon kundërshtarin në konferencë

para një muaji - Mapo

Florian Marku do të përballet me Maxim Prodan ditën e shtunë. Por boksieri shqiptar ka shpërthyer ndaj kundërshtarit të tij në konferencën para ndeshjes, Ai e ka ofenduar rëndë kundërshtarin e tij si dhe...

“Këtu është Shqipëria”/ Nuk përmbahet Florian Marku, momenti kur shtyn boksierin ukrainas: Mos më rri si gangster (Pamjet)

para një muaji - Top Channel

Boksieri shqiptar Florian Marku nuk ka arritur të përmbajë nervat e tij ndaj kundërshtarit ukrainas. Pas konferencës për shtyp, ku nuk munguan tensionet, të dy dolën para kamerave për tu fotografuar dhe...

Florian Marku paraqitet nga arena

para një muaji - Bota Sot

Boksieri shqiptar, Florian Marku do ta zhvillojë të shtunën përballjen e radhës. Marku do të përballet me Prodan. Kjo përballje do të luhet në “Tottenham Hotspur Stadium”, në Londër. Para ndeshjes të së...

Marku zihet me kundërshtarin para luftës në ring

para një muaji - Politiko.mk

Boksieri shqiptar, Florian Marku ka shpërthyer në konferencën për shtyp dhe gjatë ‘përballjes’ me kundërshtarin e tij, Maxim Prodan. Marku do të ndeshet me ukrainasin Prodan të shtunën mbrëma në stadiumin...

Marku shpërthen para ndeshjes, sulmon kundërshtarin

para një muaji - Raporter.mk

Boksieri shqiptar, Florian Marku ka shpërthyer në konferencën për shtyp dhe gjatë ‘përballjes’ me kundërshtarin e tij, Maxim Prodan. Marku do të ndeshet me ukrainasin Prodan të shtunën mbrëma në stadiumin...

“Do të shkatërroj fytyrën e tij”/ Florian Marku nervozohet gjatë konferencës për shtyp, ngrihet në këmbë të rrahë boksierin ukrainas

para një muaji - Top Channel

Boksieri shqiptar Florian Marku ka pasur një përplasje me kundërshtarin ukrainas gjatë konferencës për shtyp. Ishte boksieri Maxim Prodan, i cili provokoi Markun duke thënë se ka bërë gabim që ka pranuar...

Florian Marku ‘shpërthen’ ndaj kundërshtarit të tij, e ofendon dhe tenton të konfrontohet me të gjatë konferencës

para një muaji - InfoShqip

Boksieri shqiptar, Florian Marku ka shpërthyer në konferencën për shtyp dhe gjatë ‘përballjes’ me kundërshtarin e tij, Maxim Prodan. Marku do të ndeshet me ukrainasin Prodan të shtunën mbrëma në stadiumin...

Video | Florian Marku shpërthen dhe ofendon rëndë kundërshtarin: Në Shqipëri do të të çoja të më blije patatina

para një muaji - Klan

Video | Florian Marku shpërthen dhe ofendon rëndë kundërshtarin: Në Shqipëri do të të çoja të më blije patatina Florian Marku do të sfidojë të shtunën Maxim Prodan për brezin e kampionit në International...

Boks para ndeshjes/ Florian Marku i sulet kundërshtarit gjatë konferencës për shtyp (VIDEO)

para një muaji - NOA

Pritet të jetë sfidë e fortë ajo mes Florian Markut dhe Maxim Prodan këtë të shtunë, në stadiumin “Tottenham Hotspur” të Londrës. Konferenca për shtyp para ndeshjes me kundërshtarin ukrainas ishte tepër...

Florian Marku kërkon titullin e IBF

para një muaji - Klan

Florian Marku kërkon titullin e IBF Ndizen gjakrat para duelit me Maxim Prodan Florian Marku do të dyluftojë me rumunin Maxim Prodan për brezin e kampionit në International Boxing Federation. Sfida do...

Florian Marku sulmon kundërshtarin e tij gjatë konferencës (VIDEO)

para një muaji - Aktuale

Boksieri shqiptar, Florian Marku ka shpërthyer ndaj kundërshtarit të tij, Maxim Prodan, me të cilin do të ndeshet ditën e shtunë. Madje ai ka tentuar edhe ta sulmojë ukrainasin Prodan gjatë një konference,...

“Je një copë m*ti”, plas sherri, Marku nxirret me forcë nga konferenca, deshi ta rrihte kundërshtarin

para një muaji - News33

Florian Marku u nxor me forcë nga salla e konferencës për shtyp nga sigurimi dhe pastaj e shtyu me duar kundërshtarin e vet Maxim Prodan të enjten. Boksieri shqiptar do ta sfidojë Prodanin për titullin...

Florian Marku ‘shpërthen’ ndaj kundërshtarit të tij, e ofendon dhe tenton të konfrontohet me të gjatë konferencës

para një muaji - Telegrafi

Boksieri shqiptar, Florian Marku ka shpërthyer në konferencën për shtyp dhe gjatë ‘përballjes’ me kundërshtarin e tij, Maxim Prodan. Marku do të ndeshet me ukrainasin Prodan të shtunën mbrëma në stadiumin...

VIDEO – Florian Marku përplaset me kundërshtarin gjatë konferencës

para një muaji - Kallxo

Boksieri shqiptar Florian Marku gjatë matjeve zyrtare para duelit që do ta zhvillojë ditën e shtunë, pas ofendimeve dhe përplasjes me kundërshtarin e tij është larguar nga paraqitja para mediave. Ai po...

“Je një copë m*ti” - Marku nxirret me forcë nga konferenca, deshi ta rrihte kundërshtarin

para një muaji - Gazeta Express

Florian Marku u nxor me forcë nga salla e konferencës për shtyp nga sigurimi dhe pastaj e shtyu me duar kundërshtarin e vet Maxim Prodan të enjten. Boksieri shqiptar do ta sfidojë Prodanin për titullin...

Florian Marku sulmon kundërshtarin e tij gjatë konferencës

para një muaji - Vizion Plus

Boksieri shqiptar, Florian Marku ka shpërthyer ndaj kundërshtarit të tij, Maxim Prodan, me të cilin do të ndeshet ditën e shtunë. Madje ai ka tentuar edhe ta sulmojë ukrainasin Prodan gjatë një konference,...

Ky është orari i meçit Florian Marku – Maxim Prodan

para një muaji - GazetaBlic

Bokseri shqiptar, Florian Marku i njohur si “Albanian King” do të përballet me ukrainasin, Maxim Prodan të Shtunën më 25 Shtator 2021 në Stadiumin ‘Tottenham Hotspur’ në Londër për titullin ndërkombëtar...

VIDEO / Marku “shpërthen” në konferencë përball Maksim Prodan

para një muaji - Alsat-M

Florian Marku ka “shpërthyer” në ofendime dhe sharje ndaj kundërshtarit Maksim Prodan, me të cilin do të përballet gjatë ditës së shtunë. Dyshja e boksierëve do të përballen në Londër, në “Tottenham Hotspur...

Florian Marku “nxjerr luanin” nga vetja, tenton ta “hajë të gjallë” kundërshtarin. Sigurimi e nxjerr jashtë me forcë (video)

para një muaji - NOA

Boksieri shqiptar, Florian Marku, u shoqërua jashtë skenës nga sigurimi, sepse u përlas ashpër verbalisht, madje u ngrit në këmbë për t’u ndeshur aty edhe fizikisht me kundërshtarin e së shtunës, Maxim...

Acarohet situata, momenti kur Marku shtyn fuqishëm kundërshtarin (VIDEO)

para një muaji - ABC News

Florian Marku do të përballet me Maxim Prodan ditën e shtunë, por sfidaq është ndezur që tani. Marku ka shpërthyer ndaj kundërshtarit të tij në konferencën para ndeshjes si dhe e ka paralajmëruar që do...

Ndizet para kohe sfida, momenti kur Marku shtyn fuqishëm kundërshtarin (VIDEO)

para një muaji - Albeu

Florian Marku do të përballet me Maxim Prodan ditën e shtunë, por sfidaq është ndezur që tani. Marku ka shpërthyer ndaj kundërshtarit të tij në konferencën para ndeshjes si dhe e ka paralajmëruar që do...

Marku tenton ta sulmojë kundërshtarin gjatë konferencës

para një muaji - RTK

Marku do të zhvillojë të shtunën ndeshjen e radhës. Florian Marku do të ‘luftojë’ me Maxim Prodan të shtunën. Ky ballafaqim do të luhet në stadiumin “Wembley” të Londrës, e vlefshme për titullin IBF International...

Zbulohet orari se kur do të zhvillohet meçi ndërmjet Florian Markut dhe Maxim Prodanit

para një muaji - Infokusi

Meçi i shumëpritur ndërmjet boksierit shqiptar, Florian Markut dhe boksierit ukrainas, Maxim Podanit, do të zhvillohet të shtunën nga ora 20:00 sipas kohës lokale në Kosovë, shkruan Gazeta inFokus . Ky...

Noizy me këngë për boksierin shqiptar

para një muaji - Bota Sot

Reperi i njohur i kushtoi këngë boksierit shqiptar. Florian Marku, lindur më 29 shtator 1992 është një boksier profesionist shqiptar dhe ish artist kikboksier dhe ushtarak i përzier, i cili po bën krenar...

Boksieri shqiptar ofendon rëndë kundërshtarin dhe largohet me forcë nga sigurimi!

para një muaji - Bota Sot

Florian Marku ofendon rëndë kundërshtarin dhe largohet me forcë nga sigurimi! Florian Marku do të përballet me Maxim Prodan ditën e shtunë. Boksieri shqiptar ka shpërthyer ndaj kundërshtarit të tij në...

Florian Marku ofendon rëndë kundërshtarin dhe largohet me forcë nga sigurimi (VIDEO)

para një muaji - Albeu

Florian Marku do të përballet me Maxim Prodan ditën e shtunë. Boksieri shqiptar ka shpërthyer ndaj kundërshtarit të tij në konferencën para ndeshjes duke ofenduar rëndë kundërshtarin e tij si dhe e ka...

Shpërthen Florian Marku, ofendon rëndë kundërshtarin dhe largohet me forcë nga sigurimi (VIDEO)

para një muaji - ABC News

Florian Marku do të përballet me Maxim Prodan ditën e shtunë. Boksieri shqiptar ka shpërthyer ndaj kundërshtarit të tij në konferencën para ndeshjes duke ofenduar rëndë kundërshtarin e tij si dhe e ka...

Florian Marku e sulmon fizikisht rivalin e tij në konferencën para meçit të së shtunës

para një muaji - Indeks online

Florian Marku e ka humbur kontrollen duke sulmuar rivalin e meçit të së shtunës, Maxim Prodan. Konferenca ka qenë me tone kritike e ofenduese nga dy boksierët, ndërsa ka qenë shqiptari ai që e ka shtyrë...

Florian Marku publikon pamje duke e goditur boksierin ukrainas në konferencë për media

para një muaji - Infokusi

Boksieri shqiptar, Florian Marku, është treguar i papërmbajtur në konferencë për media para meçit me boksierin ukrainas, Maxim Prodan, shkruan Gazeta inFokus . Marku është parë i nevrikosur me kundërshtarin,...

Florian Marku tregon karakterin luftarak, e sulmon kundërshtarin gjatë takimit para meçit

para një muaji - GazetaBlic

Florian Marku do të përballet me Maxim Prodan ditën e shtunë. Boksieri shqiptar ka shpërthyer ndaj kundërshtarit të tij në konferencën para ndeshjes, shkruan GazetaBlic Sport. Ai e ka ofenduar rëndë kundërshtarin...

Florian Marku tregon karakterin luftarak, e sulmon kundërshtarin gjatë takimit para meçit

para një muaji - GazetaBlic

Florian Marku do të përballet me Maxim Prodan ditën e shtunë. Boksieri shqiptar ka shpërthyer ndaj kundërshtarit të tij në konferencën para ndeshjes, shkruan GazetaBlic Sport. Ai e ka ofenduar rëndë kundërshtarin...

Florian Marku flet para meçit me Prodan

para një muaji - RTK

Boksieri shqiptar Florian Marku do të përballet me boksierin Maxim Prodan këtë të shtune, në stadiumin “Tottenham Hotspur” të Londrës. Në kuadër të peshave të lehta, në kategorinë deri në 67 kilogramë,...

“Shihemi të shtunën”, Florian Marku viziton stadiumin e Tottenham (VIDEO)

para një muaji - ABC News

Boksieri shqiptar, Florian Marku, do ta zhvillojë të shtunën përballjen e radhës me Prodan, ndeshja e cila do zhvillohet në stadiumin e Tottenhamit. Për ndeshjen e fundjavës ai u po përgatitet intensivisht,...

VIDEO / Florian Marku shpërthen ndaj kundërshtarit: Në Shqipëri do të të çoja të më blije patatina

para një muaji - Java News

Florian Marku do të sfidojë të shtunën Maxim Prodan për brezin e kampionit në International Boxing Federation. Dueli mes të dyve është ndezur që ditën e sotme në konferencën e prezantimit. Dy boksierët...

LAJMI I FUNDIT: Shpërthen Florian Marku, ofendon rëndë kundërshtarin dhe largohet me forcë nga sigurimi

para një muaji - GazetaBlic

Florian Marku do të përballet me Maxim Prodan ditën e shtunë. Boksieri shqiptar ka shpërthyer ndaj kundërshtarit të tij në konferencën para ndeshjes, shkruan G azetaBlic Sport. Ai e ka ofenduar rëndë kundërshtarin...

Marku: Kemi vuajtur shumë

para një muaji - Bota Sot

Boksieri shqiptar Florian Marku do të përballet me boksierin Maxim Prodan këtë të shtune, në stadiumin “Tottenham Hotspur” të Londrës. Në kuadër të peshave të lehta, në kategorinë deri në 67 kilogramë,...

“Ti je askushi”; kundërshtari e injoron, shpërthen Florian Marku. Largohet me forcë nga sigurimi (Video)

para një muaji - Tetova1

Florian Marku u shoqërua jashtë skenës nga sigurimi, kur po mbahej konferenca për shtyp, sepse ofendoi rëndë kundërshtarin Maxim Prodan. Boksieri shqiptar i peshës së mesme sfidon Prodan për titullin ndërkombëtar...

Florian Marku ‘shpërthen’ ndaj kundërshtarit të tij, e ofendon dhe tenton të konfrontohet me të gjatë konferencës

para një muaji - InfoShqip

Boksieri shqiptar, Florian Marku ka shpërthyer në konferencën për shtyp dhe gjatë ‘përballjes’ me kundërshtarin e tij, Maxim Prodan. Marku do të ndeshet me ukrainasin Prodan të shtunën mbrëma në stadiumin...

I ka dedikuar një këngë, boksieri Florian Marku me falënderim për Noizyn: Do të dalë në çdo ndeshje deri te titulli i botës

para një muaji - Telegrafi

Boksieri me prejardhje shqiptare, Florian Marku, tashmë ka kryer të gjitha përgatitjet e mundshme për meçin e radhës për titullin IBF International. Ai pritet të performojë para 70 mijë shikuesve në Tottenham...

VIDEO/ Florian Marku kap për fyti kundërshtarin, “shpërthen” sherri gjatë konferencës për mediat, boksieri shqiptar: Do të bëj copa-copa…

para një muaji - FaxWeb

Ditën e shtunë boksieri shqiptar Florian Marku do të përballet me Maxim Prodan për titullin ndërkombëtar të peshës së mesme IBF. Së fundmi Florian Marku ka publikuar një video teksa e kap për fyti kundërshtarin...

Noizy bëri këngë për të, Florian Marku e falënderon publikisht

para një muaji - Lajmi.net

Florian Marku, lindur më 29 shtator 1992 është një boksier profesionist shqiptar dhe ish artist kikboksier dhe ushtarak i përzier, i cili po bën krenar të gjithë shqiptarët anembanë, shkruan lajmi.net....

Florian Marku tenton ta sulmojë kundërshtarin gjatë konferencës, largohet me forcë nga sigurimi

para një muaji - Lajmi.net

Florian Marku do të ‘luftojë’ me Maxim Prodan të shtunën, shkruan lajmi.net. Ky ballafaqim do të luhet në stadiumin “Wembley” të Londrës, e vlefshme për titullin IBF Internation në kategorinë ‘welerweight’....

Florian Marku ofendon rëndë kundërshtarin dhe largohet me forcë nga sigurimi

para një muaji - Shenja

Florian Marku do të përballet me Maxim Prodan ditën e shtunë. Boksieri shqiptar ka shpërthyer ndaj kundërshtarit të tij në konferencën para ndeshjes, shkruan Blic. Ai e ka ofenduar rëndë kundërshtarin...

Marku godet kundërshtarin gjatë konferencës për media

para një muaji - KosovaPress

Të shtunën, në kuadër të meçit për kampion të botës mes Anthony Joshuas dhe Oleksandr Usyk, do të zhvillohet meçi në kategorinë e peshave të lehta mes Florian Markut dhe Maxim Prodan. Sot, gjatë një konference...

Boksieri shqiptar ofendon rëndë kundërshtarin dhe largohet me forcë nga sigurimi!

para një muaji - Lajm

Temperaturat ndizen mes boksierit shqiptar Florian Marku dhe Maxi Prodan. Për një moment eskalon situata, u desh ndërhyrja e sigurimit. Marku dhe Prodan ndeshen me 25 shtator, një meç që pritet me padurim....

Nxehen gjakrat para ndeshjes/ Florian Marku i sulet kundërshtarit gjatë konferencës për shtyp (VIDEO)

para një muaji - Express.mk

Boksieri shqiptar Florian Marku do të përballet me boksierin Maxim Prodan këtë të shtunë, në stadiumin “Tottenham Hotspur” të Londrës. Konferenca për shtyp para ndeshjes me kundërshtarin ukrainas ishte...

Debati i plotë/ “Po të sfidoj këtu,çohu!”, Florian Marku ofendon kundërshtarin rumun, forcat e sigurimit e largojnë me forcë

para një muaji - Dosja.al

Florian Marku dhe Maxim Prodan 23 Shtator, 2021 16:19 ANGLI -Florian Marku do të përballet me Maxim Prodan ditën e shtunë në “Tottenham Stadium”. Boksieri shqiptar do të sfidojë kundërshtarin për titullin...

Florian Marku tenton ta sulmojë kundërshtarin gjatë konferencës

para një muaji - Arbresh

Boksieri shqiptar, Florian Marku ka shpërthyer në konferencën për shtyp dhe gjatë ‘përballjes’ me kundërshtarin e tij, Maxim Prodan. Marku do të ndeshet me ukrainasin Prodan të shtunën mbrëma në stadiumin...

Noizy paska gati këngën kushtuar boksierit të njohur shqiptar

para një muaji - Gazeta Metro

Reperi i njohur i kushtoi këngë boksierit shqiptar. Florian Marku, lindur më 29 shtator 1992 është një boksier profesionist shqiptar dhe ish artist kikboksier dhe ushtarak i përzier, i cili po bën krenar...

Florian Marku godet Maxim Prodan në konferencë për media pas ofendimeve

para një muaji - Arbresh

Boksieri shqiptar, Florian Marku ka shpërthyer në konferencën për shtyp dhe gjatë ‘përballjes’ me kundërshtarin e tij, Maxim Prodan. Marku do të ndeshet me ukrainasin Prodan të shtunën mbrëma në stadiumin...

Noizy bëri këngë për të, Florian Marku e falënderon publikisht

para një muaji - Lajm

Florian Marku, lindur më 29 shtator 1992 është një boksier profesionist shqiptar dhe ish artist kikboksier dhe ushtarak i përzier, i cili po bën krenar të gjithë shqiptarët anembanë, shkruan lajmi.net....

Boksieri shqiptar e shan dhe provon ta rrah kundërshtarin gjatë konferencës, roja ia tregon vendin

para një muaji - Periskopi

Boksieri shqiptar, Florian Marku ka shpërthyer në konferencën për shtyp dhe gjatë ‘përballjes’ me kundërshtarin e tij, Maxim Prodan. Marku do të ndeshet me ukrainasin Prodan të shtunën mbrëma në stadiumin...

Marku ofendon rëndë kundërshtarin dhe largohet me forcë nga sigurimi

para një muaji - Epoka e Re

Florian Marku do të përballet me Maxim Prodan ditën e shtunë. Boksieri shqiptar ka shpërthyer ndaj kundërshtarit të tij në konferencën para ndeshjes. Ai e ka ofenduar rëndë kundërshtarin e tij si dhe e...

Florian Marku tenton ta sulmojë kundërshtarin gjatë konferencës, largohet me forcë nga sigurimi

para një muaji - Fakti Ditor

Marku do të zhvillojë të shtunën ndeshjen e radhës. Florian Marku do të ‘luftojë’ me Maxim Prodan të shtunën, shkruan lajmi.net. Ky ballafaqim do të luhet në stadiumin “Wembley” të Londrës, e vlefshme...

Boksieri shqiptar ofendon rëndë kundërshtarin dhe largohet me forcë nga sigurimi!

para një muaji - Bota Press

Florian Marku ofendon rëndë kundërshtarin dhe largohet me forcë nga sigurimi! Florian Marku do të përballet me Maxim Prodan ditën e shtunë. Boksieri shqiptar ka shpërthyer ndaj kundërshtarit të tij në...

Florian Markut nuk i pritet deri të shtunën, kërkon të rrahet me kundërshtarin gjatë konferencës

para një muaji - ATV Live

Të shtunën në stadiumin e Tottenham me afërsisht 70 mijë tifozë boksieri shqiptar Florian Marku do të ndeshet me ukrainasin Maxim Prodan, me këtë të fundit që është edhe mbajtësi i titullit IBF në kategorinë...

Florian Marku për Klan Kosova: Luftën ndaj Maxim Prodan do ta fitoj me Knock Out

para një muaji - Lajm

Boksieri shqiptar Florian Marku do të ndeshet të shtunën më 25 shtator me boksierin ukrainas Maxim Prodan. Marku dhe Prodan do të ndeshen në “Tottenham Stadium” kapaciteti i së cilës është mbi 62 mijë...

Shpërthen Florian Marku, ofendon rëndë kundërshtarin dhe largohet me forcë nga sigurimi

para një muaji - Gazeta Metro

Florian Marku do të përballet me Maxim Prodan ditën e shtunë. Boksieri shqiptar ka shpërthyer ndaj kundërshtarit të tij në konferencën para ndeshjes. Ai e ka ofenduar rëndë kundërshtarin e tij si dhe e...

Florian Marku flet para meçit me Prodan

para një muaji - KosovaPress

Boksieri shqiptar Florian Marku do të përballet me boksierin Maxim Prodan këtë të shtune, në stadiumin “Tottenham Hotspur” të Londrës. Në kuadër të peshave të lehta, në kategorinë deri në 67 kilogramë,...

I ka dedikoi këngë, boksieri Florian Marku e falënderon Noizyn: Do të dalë në çdo ndeshje deri te titulli i botës

para një muaji - Revista Kosovarja

Boksieri me prejardhje shqiptare, Florian Marku, tashmë ka kryer të gjitha përgatitjet e mundshme për meçin e radhës për titullin IBF International. Ai pritet të performojë para 70 mijë shikuesve në Tottenham...

I ka dedikuar një këngë, boksieri Florian Marku me falënderim për Noizyn: Do të dalë në çdo ndeshje deri te titulli i botës

para një muaji - Express.mk

Boksieri me prejardhje shqiptare, Florian Marku, tashmë ka kryer të gjitha përgatitjet e mundshme për meçin e radhës për titullin IBF International. Ai pritet të performojë para 70 mijë shikuesve në Tottenham...

I ka dedikuar një këngë, boksieri Florian Marku me falënderim për Noizyn: Do të dalë në çdo ndeshje deri te titulli i botës

para një muaji - Express.mk

Boksieri me prejardhje shqiptare, Florian Marku, tashmë ka kryer të gjitha përgatitjet e mundshme për meçin e radhës për titullin IBF International. Ai pritet të performojë para 70 mijë shikuesve në Tottenham...

Boksieri shqiptar para meçit të madh: Granit Xhaka, Xherdan Shaqiri, Shkodran Mustafi do të jenë në stadium për mua

para një muaji - Bota Sot

Flet edhe për trajnerin grek! “E dashuroj Greqinë, por kam gjak shqiptari”! Florian Marku: Conor-in e mund vetëm me një dorë Më 25 shtator Florian Marku do të rikthehet përsëri në ring. Dëmtimet janë hedhur...

Boksieri shqiptar para meçit të madh: Xhaka, Shaqiri, Mustafi do të jenë në stadium për mua

para një muaji - Bota Press

Flet edhe për trajnerin grek! “E dashuroj Greqinë, por kam gjak shqiptari”! Florian Marku: Conor-in e mund vetëm me një dorë Më 25 shtator Florian Marku do të rikthehet përsëri në ring.Dëmtimet janë hedhur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK